Żona, mąż i ta trzecia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-19, 22:57   #1
Borys01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2

Żona, mąż i ta trzecia


Witam
Muszę przelać swoje zgryzoty bo sam nie umiem sobie poradzić z następującym problemem. Jesteśmy małżeństwem z kilkunastoletnim stażem ufałem swojej żonie do momentu aż znalazłem na kanapie nie wygaszonego tableta a w nim wyznanie miłości mojej żony do drugiej kobiety (obie znają się miesiąc). Niestety albo stety przeczytałem wszystko przyznam że zatkało mnie. Flirt na całego, obiecanki wspólnego wieczoru itd... wiodącą rolę pełni ta kobieta również mężatka ale ewidentnie uwodząca moją żonę, natomiast żona jest zauroczona. Trudno powiedzieć co poczułem złość, zazdrość czy rozczarowanie. Wewnętrzną walkę przetrwałem przez 2 tygodnie czytając ukradkiem posty, pewnego dnia po prostu nie wytrzymałem, odbyła rozmowa z żoną, odpowiedź brzmiała mniej więcej tak "... sama nie wie co do tej kobiety czuje ale mnie kocha i nie chce mnie stracić, a ją kocha ale tylko jak przyjaciółkę której tak naprawdę nigdy nie miała?! (czytając treść tych rozmów często widziałem zwroty kocham Cię, nakręcasz mnie, lubię gdy mnie dotykasz, przytulasz...) kurcze ja też mam kolegów ale nie napisałbym tak do żadnego... Nie chcę żeby rezygnowała przeze mnie z przyjaźni ale raczej to lekko wykracza poza przyjęte normy. Przyznam się jestem rozdarty wierzę żonie że mnie nie zdradzi ale... no właśnie to ale... mam dość wszystkiego nie mogę się skupić i cały czas chodzę podminowany. Drogie kobiety jestem facetem i inaczej patrzę na świat niż Wy, proszę napiszcie co sądzicie o tej sytuacji bo mi już sił brakuje żeby to logicznie ogarnąć.

Edytowane przez Borys01
Czas edycji: 2016-10-19 o 23:59
Borys01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 23:16   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Żona, mąż i ta trzecia

Cytat:
Napisane przez Borys01 Pokaż wiadomość
Witam
Muszę przelać swoje zgryzoty bo sam nie umiem sobie poradzić z następującym problemem. Jesteśmy małżeństwem z kilkunastoletnim stażem ufałem swojej żonie do momentu aż znalazłem na kanapie nie wygaszonego tableta a w nim wyznanie miłości mojej żony do drugiej kobiety (obie znają się miesiąc). Niestety albo stety przeczytałem wszystko przyznam że zatkało mnie. Flirt na całego, obiecanki wspólnego wieczoru itd... wiodącą rolę pełni ta kobieta również mężatka ale ewidentnie uwodząca moją żonę, natomiast żona jest zauroczona. Trudno powiedzieć co poczułem złość, zazdrość czy rozczarowanie. Wytrzymałem tak 2 tygodnie czytając ukradkiem posty, nie wytrzymałem, była rozmowa z żoną "... ona mi mówi że sama nie wie co do tej kobiety czuje ale mnie kocha i nie chce mnie stracić, a ją kocha ale tylko jak przyjaciółkę której tak naprawdę nigdy nie miała?! (czytając treść tych rozmów często widziałem zwroty kocham Cię, nakręcasz mnie, lubię gdy mnie dotykasz, przytulasz...) kurcze ja też mam kolegów ale nie napisałbym tak do żadnego... Nie chcę żeby rezygnowała przeze mnie z przyjaźni ale raczej to lekko wykracza poza przyjęte normy. Przyznam się jestem rozdarty wierzę żonie że mnie nie zdradzi ale... no właśnie to ale... mam dość wszystkiego nie mogę się skupić i cały czas chodzę podminowany. Drogie kobiety jestem facetem i inaczej patrzę na świat niż Wy, proszę napiszcie co sądzicie o tej sytuacji bo mi już sił brakuje żeby to logicznie ogarnąć.
A czy już nie czujesz się zdradzony? Ja bym się czuła. Nie dawaj przesuwać granic, które nie chcesz, aby były przesuwane. Chyba, że chcesz. Zdrada to nie tylko seks. Nie dawaj sobie wmawiać, że czarne jest niebieskie, a Ty się mylisz. Czujesz, co czujesz, masz do tego prawo. I nie, przyjaźnienie się kobiet nie polega na flirtowaniu i chęci przespania się ze sobą.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 23:33   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Żona, mąż i ta trzecia

zdrada to zdrada. jak dla mnie nie ma tu rozgraniczenia na płeć.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 23:42   #4
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: Żona, mąż i ta trzecia

Twoja żona odkryła w sobie pociąg do kobiet teraz, czy zawsze o nim wiedziała? Czułabym się podwójnie zdradzona...
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 00:58   #5
Hank_Moody
Raczkowanie
 
Avatar Hank_Moody
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 173
Dot.: Żona, mąż i ta trzecia

Facet, juz po zwiazku.

Edytowane przez Hank_Moody
Czas edycji: 2016-10-20 o 01:03
Hank_Moody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 01:48   #6
Szybkobiegacz
Blood and fire
 
Avatar Szybkobiegacz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: down the road
Wiadomości: 378
Dot.: Żona, mąż i ta trzecia

Jest szansa na trójkąt, a może i czworokąt. Nie pękaj, tylko działaj
__________________
Natura twoja jest zła Z tym się pogódź
Woła przez ciebie głosem który cię przeraża
Słowami których zdawało ci się - nie miałeś w sobie
Wytryska z ciebie inna niźli o niej mniemasz
jak wrzące źródło o zapachu siarki
pod którym omdlewają zielone łąki pozoru

Szybkobiegacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 15:39   #7
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Żona, mąż i ta trzecia

Zdrada to zdrada, niezależnie od płci zdradzających. Zastanów się, czy jesteś w stanie (i przede wszystkim chcesz) walczyć o związek, czy nie.
Jeśli nie - to utnij sprawę szybko.
Jeśli tak to kawa na ławę - jesteś zdradzany, żona powinna zerwać kontakty z kochanką i wziąć się za odbudowywanie utraconego zaufania.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-20, 16:23   #8
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Żona, mąż i ta trzecia

Podstaw w miejsce "kobieta" słowo "mężczyzna" w swojej historii. To dokładnie to samo. Ona cię zdradza.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Szybkobiegacz Pokaż wiadomość
Jest szansa na trójkąt, a może i czworokąt. Nie pękaj, tylko działaj
Weź hamuj się. Ani to mądre, ani zabawne, ani na miejscu.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 16:57   #9
Pela2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 6
Dot.: Żona, mąż i ta trzecia

Najpierw bym porozmawiała . Wyglada to na romans wiec jest to zdrada teksty same na to wskazuja... Ja ustaliłabym zasady albo koniec z taka przyjaźnia albo sie rozchodzicie . Pozwolisz na to bedzie robic z nia rozne rzeczy a Ty bedziesz myslal caly czas co z ta przyjaźnia..:/ warunek to podstawa
Pela2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 07:46   #10
Borys01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Żona, mąż i ta trzecia

Dziękuję za odpowiedź i utwierdzenie mnie w tym co sam myślę o tej sprawie. Zastanawia mnie jedno, dlaczego? Powtarza mi wciąż że mnie kocha skoro ma ochotę zrobić TO z inną osobą? Ze względu na co? na to że mamy dzieci? rodzinę? (Co jakiś czas powtarza jak mantrę słowa "...że nie zrobi nic co może zagrozić naszemu związkowi...'') a jednak czytając to o czym piszą odnoszę zupełnie inne wrażenie.
Borys01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 11:27   #11
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Żona, mąż i ta trzecia

A okazujesz żonie wystarczająco uczucia? W łóżku ? W życiu?




Dlaczego ona nie widzi nic złego w swoim postępowaniu? Dlatego, że chodzi o kobietę?


Porozmawiałeś z nią w ogóle o tym na spokojnie?
Jeżeli Twoja żona tak nagle poczuła pociąg do kobiet, może po prostu wstydziła Ci się powiedzieć?
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-22, 13:24   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Żona, mąż i ta trzecia

Cytat:
Napisane przez Borys01 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź i utwierdzenie mnie w tym co sam myślę o tej sprawie. Zastanawia mnie jedno, dlaczego? Powtarza mi wciąż że mnie kocha skoro ma ochotę zrobić TO z inną osobą? Ze względu na co? na to że mamy dzieci? rodzinę? (Co jakiś czas powtarza jak mantrę słowa "...że nie zrobi nic co może zagrozić naszemu związkowi...'') a jednak czytając to o czym piszą odnoszę zupełnie inne wrażenie.
Widać poczuła się na tyle pewna w Waszym związku (taką negatywną pewnością, że raz coś jest mi dane i na pewno nie zniknie; nie mylić z poczuciem bezpieczeństwa, które w związku być powinno), że wydaje jej się, iż obojętnie co zrobi, to i tak nie odejdziesz. I pewnie też myśli, że skoro to kobieta, to mniejszy kaliber, jako facet nie uznasz tego za taką samą zdradę, jak z facetem.

Przestań słuchać jej bzdurnych tłumaczeń i powiedz "ale już robisz coś, co burzy moje zaufanie do Ciebie. Już robisz coś, co zagraża naszemu związkowi". Ma wybrać, bądź twardy. Na razie uznała, że Cię urobi, rzuci parę haseł, a Ty przymkniesz oko. Niech się zastanowi co jest w życiu dla niej ważniejsze - to, co ma, czy to co nieznane.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-10-23 o 13:39
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 15:30   #13
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Żona, mąż i ta trzecia

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość

Przestań słuchaj jej bzdurnych tłumaczeń i powiedz "ale już robisz coś, co burzy moje zaufanie do Ciebie. Już robisz coś, co zagraża naszemu związkowi". Ma wybrać, bądź twardy. Na razie uznała, że Cię urobi, rzuci parę haseł, a Ty przymkniesz oko. Niech się zastanowi co jest w życiu dla niej ważniejsze - to, co ma, czy to co nieznane.
Dokładnie tak.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 21:46   #14
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Żona, mąż i ta trzecia

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
zdrada to zdrada. jak dla mnie nie ma tu rozgraniczenia na płeć.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-22 22:46:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.