Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-29, 12:02   #601
Kvenhetja
Przyczajenie
 
Avatar Kvenhetja
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 22
Farbowanie/rozjaśnianie na blond - pomocy!

Mam problem. Otóż chciałabym przefarbować się na blond, jednakże dwa lata temu farbowałam na czerń, która dalej siedzi na moich włosach. Jak widać na załączonym obrazku, włosy mam takie: klik
Jak mam je przefarbować na taki kolor (klik)?
Czarne włosy obecnie rozjaśniam rozjaśniaczem Joanny, są obecnie tak jakby kasztanowe, lekko czerwone, jednak wciąż bardzo ciemne. Mogę już farbować, czy jeszcze rozjaśniać? Boję się, że wyjdzie mi jakiś obrzydliwy rudy albo pomieszanie kolorów, tak jak mojej koleżance, która na czubku głowy ma platynę, a dalej pomarańczowy. Proszę o pomoc i dokładne instrukcje, pozdrawiam
Kvenhetja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 15:21   #602
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

elgon czy chantal co kupic tym razem? help co dalej robic rozjasniac ,pasemka
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 19:06   #603
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zrób jeszcze raz dekoloryzjację. Niestety bez rozjaniania ani farb rozjasniajacych się nie obejdzie. Zależy jaki chcesz miec kolor wlosow - jest ciemniejszy blond wystarczy pewnie jeszcze raz zrobić dekolor i na to nalozyc jakąś farbkę, jesli chcesz miec jakas platynkę to niestety musisz pewnie kilka razy nakladac farbe

edit: zauwazylam w Twoim podpisie ze karmel - sam dekolor powinien dać Ci karmel, jesli nie to podejrzewam ze farba 1-2 razy załatwi sprawe
ojj dekolor karmelu mi nie da. poprzednio wyszedł mi rudy kasztan. chyba zaryzykuje rozjaśniacz.. który najlepszy?? jak zniszcze włosy to obetne. nosze się z tym zamiarem i mam w planach,ale zawsze odwagi brakuje. jak się zniszczą to nie będę miała wyjścia
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 23:01   #604
Sucharek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Kurczę, okazuje się, że sama dekoloryzacja to w moim przypadku pikuś, gorzej potem dobrać odpowiednią farbę. ;|
Nie wiem, jakiej mam teraz użyć. Chciałam przejść z bardzo ciemnobrązowego, niemal czarnego na jaśniejszy brąz, przeszłam do brązoworudego. Koleżanka z wizażu udzielająca się w tym wątku doradziła mi, żebym zneutralizowała rudość za pomocą ciemnego blondu i faktycznie się udało. Problem tkwi w tym, że nie wiem, jakim kolorem potraktować odrosty. Moje naturalne włosy to ciemny blond, więc po użyciu takiej farby kontrast między odrostami a resztą włosów będzie raczej duży, a farby brązowe podobno mają jakiś czerwony pigment, przez co w słońcu lśnią na rudo i nie wiem co mam teraz zrobić. Miewam takie momenty, że najchętniej znów nałożyłabym na łeb ten czarny kolor i przestała się nim martwić, ale zaraz potem przypomina mi się, jak strasznie nienaturalnie na mnie wyglądał i chęć mi przechodzi. I tak w koło Macieju...
Byłabym przeogromnie wdzięczna, gdyby któraś z Was mogła mi doradzić coś w tej kwestii. Dodaję zdjęcie z moim aktualnym kolorem, może to coś pomoże.
Sucharek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 17:37   #605
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

zamówiłam jeszcze 1 opakowanie
mam pytanie czy po sciaganiu koloru trzeba nakładac kolor?


moja mama sciagała chantal kolor z balejazu takiego buro szarego i wyszedł jej sliczny ciepły jasny blond ... nie kładła farby ,włoski nie sciemniały, są nie naruszone ... wiec hmmm zastanawiam sie czy jesli jeszcze raz zrobie dekolor.to kłasc farbe?
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 18:01   #606
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
zamówiłam jeszcze 1 opakowanie
mam pytanie czy po sciaganiu koloru trzeba nakładac kolor?


moja mama sciagała chantal kolor z balejazu takiego buro szarego i wyszedł jej sliczny ciepły jasny blond ... nie kładła farby ,włoski nie sciemniały, są nie naruszone ... wiec hmmm zastanawiam sie czy jesli jeszcze raz zrobie dekolor.to kłasc farbe?
ja kładłam,bo naczytałam sie wiele opinii, ze ciemnieje. wolałam nie ryzykować
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 19:31   #607
efekt_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ja mam z dekoloryzatorami następującą PRZYGODĘ-kupiłam firmy Chantal ProSalon robiłam 2 razy-wyszedł z tego fajny bronzik-ale na 2,3 dzień sciemniał i dalej były czarne tylko od czubka były bronzowe.Fryzjerki doradziły mi inny firmy Emmebi i kupiłam 2 butelki po 50zł jedna.Zrobiłam 2 razy dekolor i wyszedł nawet fajny kolorek(fot.poniżej)ale po godzinie zaczął znowu robić się ciemniejszy więc poleciałam szybko do fryzjerki żeby je lekko rozjaśnić-nałożyła wodę 3%,a kolor momentalnie zrbił się czarny.
WKURZYŁAM SIĘ i na następny dzień rozjaśniłam je i teraz są takie jak poniżej.
CHYBA MIAŁAM NIEŹLE ZAIMPREGNOWANE WŁOSY farbami sklepowymi(((CO?????
efekt_x jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 20:39   #608
efekt_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Mam teraz takie rudawe,ale korci mnie żeby były jeszcze jaśniejsze-rozjaśniałam 1,5 tyg temu-kiedy mogę jeszcze raz je rozjaśniać ???
Nie są w najgorszej kondycji i cały czas czymś je odżywiam!!!
efekt_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 16:21   #609
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

zakupiłam joanne rozjasniacz REFLEX BLONd spray i jak by ciut jasniejsze moja mama zauważyła ze zjasniały
czekam na paczuszke z chantal color peel i za jakis tydzien sciagam kolor jeszcze raz tylko hmm nie wiem czy połoze farbe ... mojej mamie niew sciemniały po tym chantal color i cieszy sie pięknym ciepłym blondem z szaroburego balejażu
moja metamorfoza czarno i długo z grzywką ,krótko będzie blond i bez grzywki
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-05-31 o 16:22
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 16:44   #610
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Wczoraj zrobiłam odrosty plus troszke rozjasniłam te żółte. No i obcięłam włoski w końcu i im należy się troszkę odpoczynku.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 18:25   #611
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ładnie
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 20:22   #612
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam odrosty plus troszke rozjasniłam te żółte. No i obcięłam włoski w końcu i im należy się troszkę odpoczynku.
Śliczne a co zrobiłaś ze przestały być rudawe?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 21:14   #613
efekt_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
zakupiłam joanne rozjasniacz REFLEX BLONd spray i jak by ciut jasniejsze moja mama zauważyła ze zjasniały
czekam na paczuszke z chantal color peel i za jakis tydzien sciagam kolor jeszcze raz tylko hmm nie wiem czy połoze farbe ... mojej mamie niew sciemniały po tym chantal color i cieszy sie pięknym ciepłym blondem z szaroburego balejażu
moja metamorfoza czarno i długo z grzywką ,krótko będzie blond i bez grzywki
Fajnie że nie ściemniały-ale mam pytanie czy mama farbowała farbami fryzjerskimi czy sklepowymi(bo te sklepowe są metaliczne)??? Balejaż był kładziny na rozjaśniane włoski czy naturalne???bo zauważyłam,że zrozjaśnionych szybciej można ściągnąć farbę!!!
__________________
56kg a chcę 53
efekt_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 08:08   #614
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Śliczne a co zrobiłaś ze przestały być rudawe?
POwiem tak z czarnych zrobiłam dekoloryzacje potem na to balejaz (braz plus blond) a ostatnio zrobilam balejaz na odrosty a potem przeciagnelam rozjasniaczem po tych wczesniejszych pasemkach ktore byly lekko rude.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 11:40   #615
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ja wczoraj skusiłam się na domową dekoloryzację i......... nie żałuję
Mój kolor wyjściowy to był sprany ciemny brąz/gdzieniegdzie prześwitujący średni brąz, na samym czubku około 2centymetrowe szaroblond odrosty. Moje marzenie to średni blond, w takiej chłodniejszej tonacji. Albo ewentualnie coś w stylu Bar Rafeli...

Pewnie pomyślicie, że jestem jakaś masochistka, ale użyłam rozjaśniacza super blond Joanny do pasemek Mam włosy do łopatek więc kupiłam 2 opakowania. Najpierw poszło pierwsze na głowę, kładłam rozjaśniacz partiami. Po godzinie spłukałam, myjąc odżywką najpierw, później szamponem, bardzo dokładnie. Efekt - wyszło prawie równo. Całość włosów po tym jak mi wyschnęły była jasnomarchewkowa. Prawie nigdzie nie było ciemnego koloru, poza odrobiną na czubku głowy i dosłownie w paru innych miejscach. Dlatego doprawiłam ten czubek przy pomocy chłopaka drugim opakowaniem i pociągnęłam tam, gdzie kolor był trochę ciemniejszy jeszcze. Po wyschnięciu mam marchewkę taką jasną, żywą, ale co najważniejsze kolor zszedł bardzo równo, nie ma nigdzie niedociągnieć, kondycyjnie włoski nie wyglądają źle, są naprawdę gładkie w dotyku.

Dziś od rana szukam sposobu by ufarbować je tak by otrzymać średni, naturalny blond, tylko nie wiem która farba da taki rezultat na dekoloryzowane włosy. Na razie jest jasna marchweka, hmm czym ją przykryć by było dobrze? Może coś poradzicie?
charliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 12:10   #616
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Moje włosy są hm....różnokolorowe, były czarne z odrostami, na to poszła farba garnier CN E0 na calość i pasemka ta samą farbą (pasemka to proszek rozjaśniający, troszke utleniacza i troszke farby) na całośc poszla farba z utleniaczem bo proszek poszedł na pasemka. odrosty rudoblond, potem ciemnobrązowe tam gdzie były najzdrowsze, potem do końcówek jasno brązowe ciepłe a pasemka miodowy jasny blond.

i teraz, chce mieć znowu blond (wiele dekoloryzacji za mną, i farbami, i rozjaśniaczami i dekoloryzatorami) i nie wiem czego uzyć, nie są spalone teraz, ale sa delikatne i rozdwojone, ale juz nie prostuje od pewnego czasu ich. uzyć palette xxl czysta platyna czy moze skandynawski blond 100? a moze rozjasniacza joanny ten do pasemek? co lepsze? chce uzyskac jasne włosy, wiem ze beda rude i ciepłe ale chce jasne, a to potem stonuje palette jakąś blond. tylko nie wiem czym lepiej rozjaśnic to co mam teraz, palette xxl czysta platyna ,skandynawski blond 100, rozjasniacz joanny co lepiej rozjasni?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 13:02   #617
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez charliee Pokaż wiadomość

Pewnie pomyślicie, że jestem jakaś masochistka, ale użyłam rozjaśniacza super blond Joanny do pasemek Mam włosy do łopatek więc kupiłam 2 opakowania. Najpierw poszło pierwsze na głowę, kładłam rozjaśniacz partiami. Po godzinie spłukałam, myjąc odżywką najpierw, później szamponem, bardzo dokładnie. Efekt - wyszło prawie równo. Całość włosów po tym jak mi wyschnęły była jasnomarchewkowa. Prawie nigdzie nie było ciemnego koloru, poza odrobiną na czubku głowy i dosłownie w paru innych miejscach. Dlatego doprawiłam ten czubek przy pomocy chłopaka drugim opakowaniem i pociągnęłam tam, gdzie kolor był trochę ciemniejszy jeszcze. Po wyschnięciu mam marchewkę taką jasną, żywą, ale co najważniejsze kolor zszedł bardzo równo, nie ma nigdzie niedociągnieć, kondycyjnie włoski nie wyglądają źle, są naprawdę gładkie w dotyku.
możesz pokazać opakowanie tego rozjaśniacza? tez nam nim myśle,bo dekoloryzacja wyszła mi średnio. No i cyztałam komentarze o rozjasniaczach joanny, nie są złe
też mam włosy do łopatek, wiec kupię jedno opakowanie na początek
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 15:48   #618
Ania_92
Raczkowanie
 
Avatar Ania_92
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 401
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

30min temu wróciłam od fryzjera . Zaraz dam zdjęcia, na pierwszym kolor który miałam, a drugim to co wyszło po fryzjerze. Siedziałam tam prawie 2h . Fryzjerka już mówiła, że i tak zrobiła co mogła, bo jeśli miałaby mi końcówki jeszcze zrobić, to by mi strasznie włosy zniszczyła .. Ale jutro kupuje farbe i właśnie .. Fryzjerka mówiła, że ciepły kolor jakiś, tak żeby mi mniej więcej wyszedł na poziomie 6-7 .. ale teraz dziewczyny, jaki odcień najlepiej ? Średni blond ? Pomóżcie Bo jutro idę kupić farbę.
ups. zdjęć zapomniałam dać xD
__________________
" Żyj tak, by zmienić swoją pierwszą porażkę w ostateczne zwycięstwo ! "

Edytowane przez Ania_92
Czas edycji: 2010-06-01 o 15:55
Ania_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 15:57   #619
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ania_92 Pokaż wiadomość
30min temu wróciłam od fryzjera . Zaraz dam zdjęcia, na pierwszym kolor który miałam, a drugim to co wyszło po fryzjerze. Siedziałam tam prawie 2h . Fryzjerka już mówiła, że i tak zrobiła co mogła, bo jeśli miałaby mi końcówki jeszcze zrobić, to by mi strasznie włosy zniszczyła .. Ale jutro kupuje farbe i właśnie .. Fryzjerka mówiła, że ciepły kolor jakiś, tak żeby mi mniej więcej wyszedł na poziomie 6-7 .. ale teraz dziewczyny, jaki odcień najlepiej ? Średni blond ? Pomóżcie Bo jutro idę kupić farbę.
ups. zdjęć zapomniałam dać xD
ja robiłam jasny blond a i tak mi ściemnił włosy...
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 16:05   #620
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

mogłaby ktoras z was mi powiedzieć jak dokładnie nazywa sie ten zachwalany dekoloryzator i ile mniej wiecej kosztuje?
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 16:20   #621
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

[1=881a135baa34e075ff271ac 6ad77e43317518c11;1972153 7]mogłaby ktoras z was mi powiedzieć jak dokładnie nazywa sie ten zachwalany dekoloryzator i ile mniej wiecej kosztuje?[/QUOTE]
ja użyłam renee blanche. w sklepie zapłaciłam 40zł, na allegro podobnie plus przesyłka. efekty tego 'cuda' pokazałam stronę czy 2 wcześniej
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 19:43   #622
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
możesz pokazać opakowanie tego rozjaśniacza? tez nam nim myśle,bo dekoloryzacja wyszła mi średnio. No i cyztałam komentarze o rozjasniaczach joanny, nie są złe
też mam włosy do łopatek, wiec kupię jedno opakowanie na początek

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-29510.htm
wklejam linka tego dekoloryzatora.

Ja jestem bardzo zadowolona. W końcu udało mi się samodzielnie zdekoloryzować włosy i wyglądają naprawdę fajnie. Już dużo wcześniej zdarzało mi się odbarwiać włosy, ale były to nieudane podejścia, więc wracałam z powrotem do ciemnych brązów.
Nie wspomnę o wizycie u fryzjera za którą zapłaciłam 200 zł, a wyszłam z prawie identycznym kolorem z jakim weszłam No dobra, pół tona jaśniejszym ale nie o to mi chodziło.

Po dekoloryzacji nałożyłam Wellaton kolor średni blond zmieszany z rozświetlonym popielatym blondem i jest super. Taki średni blondzik.
W końcu się udało.

Edytowane przez charliee
Czas edycji: 2010-06-01 o 19:45
charliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 19:53   #623
efekt_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

[1=881a135baa34e075ff271ac 6ad77e43317518c11;1972153 7]mogłaby ktoras z was mi powiedzieć jak dokładnie nazywa sie ten zachwalany dekoloryzator i ile mniej wiecej kosztuje?[/QUOTE]
W moim przypadku ten specyfik nie zadziałał,a używałam 2xchantal na allegro 27zł+pezsyłka color peel a później 2xemmebi 50zł-ten pierwszy strasznie śmierdzi szambem-ten drugi trochę inaczej ale znacznie lepiej-Tyle że jak wspomniałam moje czarne włosy zrobiły się bronzowe a póżniej znowu czarne,ale to może przyczyna sklepowych metalicznych farb!!!
W koncu wyszło,że i tak je rozjaśniłam.
Poniżej zdjęcia
__________________
56kg a chcę 53
efekt_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 20:06   #624
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dzięki za informacje jednak nie kupie go bo jest za drogi jak na moja kieszen, a nie zarabiam kiedys uzyłam tego joanny co w linku powyzejj i nawet sie sprawdził, wiec teraz tez go uzyje, ale najpierw ścinam włosy i po rozjasnianiu uzyje farby,
robie 20 czerwca więc wkleje foty przed i po :P

Edytowane przez 881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Czas edycji: 2010-06-01 o 20:08
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 20:58   #625
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez charliee Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-29510.htm
wklejam linka tego dekoloryzatora.

Ja jestem bardzo zadowolona. W końcu udało mi się samodzielnie zdekoloryzować włosy i wyglądają naprawdę fajnie. Już dużo wcześniej zdarzało mi się odbarwiać włosy, ale były to nieudane podejścia, więc wracałam z powrotem do ciemnych brązów.
Nie wspomnę o wizycie u fryzjera za którą zapłaciłam 200 zł, a wyszłam z prawie identycznym kolorem z jakim weszłam No dobra, pół tona jaśniejszym ale nie o to mi chodziło.

Po dekoloryzacji nałożyłam Wellaton kolor średni blond zmieszany z rozświetlonym popielatym blondem i jest super. Taki średni blondzik.
W końcu się udało.
dzieki kupie go, raz sie zyje. mam nadzieiej,ze nie bede zalowac )
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:31   #626
mojito18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

prosze powiedzcie mi czy po dekoloryzacji z dość ciemnego brązu wychodzą ryże włosy wiec po tym zabiegu i tak trzeba ufarbowac włosy na jakis kolor tyle że jaśniejszy? czy wystarczy zdekoloryzowac i sie wróci do naturalnego koloru ( w moim przypadku jasny brąz)

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

jeszcze jedno takie..może troche głupie mam juz odrosty (coraz dłuższe ) i czy jak nałoże dekolor na całe włosy to rozjaśnią mi sie tez moje naturalne włoski? w sumie myslę ze nie powinny, ale czy na pewno?
mojito18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:47   #627
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez charliee Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-29510.htm
wklejam linka tego dekoloryzatora.
To nie jest dekoloryzator
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 22:14   #628
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mojito18 Pokaż wiadomość
prosze powiedzcie mi czy po dekoloryzacji z dość ciemnego brązu wychodzą ryże włosy wiec po tym zabiegu i tak trzeba ufarbowac włosy na jakis kolor tyle że jaśniejszy? czy wystarczy zdekoloryzowac i sie wróci do naturalnego koloru ( w moim przypadku jasny brąz)

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

jeszcze jedno takie..może troche głupie mam juz odrosty (coraz dłuższe ) i czy jak nałoże dekolor na całe włosy to rozjaśnią mi sie tez moje naturalne włoski? w sumie myslę ze nie powinny, ale czy na pewno?
mi po brązowo-czarnych włosach wyszły rude. zafarbowałam je potem jasnym blondem i na odrostach miałam jasniejsze, ale nie ryże no i reszta znowu ciemna ;/
dekolor z reguły ściąga tylko farbe. rozjaśniacz ściąga i naturalny kolor i farbe.

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
To nie jest dekoloryzator
pewnie się pomyliła
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 07:52   #629
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
To nie jest dekoloryzator

O masakra, macie rację dziewczyny! Przepraszam za pomyłkę!
Jeszcze do dziś byłam pewna, że użyłam dekoloryzatora. Jakoś zawsze myślałam, że dekoloryzator = rozjaśniacz.
Wychodzi na to, że firma Joanna nie produkuje żadnych, weszłam na ich stronę z aktualnymi produktami a tam żadnej dekoloryzacji, same rozjaśniacze.
W takim razie albo jestem wyjątkiem albo te rozjaśniacze tak bardzo gorsze od dekoloryzacji nie są. Patrzę na moje włoski, a jest lepiej niż po innych takich zabiegach. A najgorzej wspominam wizytę u fryzjera
Kolor prawie się nie zmienił, a końcówki były takie chropowate.

Kurczę, skąd więc ta gładź i dobry stan moich włosów teraz mimo użycia rozjaśniacza? Może to dlatego, że przez ostatni rok bardzo intensywnie o nie dbałam? Hmm, grunt że jest dobrze i kolor jak dla mnie jest świetny.

Załączam zdjęcia przed i po.

Edytowane przez charliee
Czas edycji: 2010-06-02 o 08:23
charliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 15:14   #630
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny, wróciłam po kilku dniach i co widzę? Śliczne włoski Wasze! Brawo dobra robota
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.