NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-03, 20:02   #301
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Myślałam, żem maniak kosmetyczny, ale przy niektórych z Was jestem minimalistką
Staram się systematycznie ograniczać mazidła i oddawać/wymieniać te, których nie używam. Idzie jak po grudzie, ale i tak pozbyłam się przez ostatnie pół roku ponad połowy kolorówki

Wklejam swoje zbiory
Aha, w stałym obiegu jest jakieś 10% Reszta leżakuje i cieszy oczy.
Pozwoliłam sobie pominąć lakiery- mam 3 na skrzyż, i przybory- właśnie mi się gąbki i pędzle suszą, a samotne pacynki nijak wygladają
1. jak sie spisuja błyszczyki Lumene?? Widziałam ten czerwony w Naturze za 4,50 i zastanawiałam sie czy brac

2.kupiłam ostatnio tusz Bourjois Volume Glamour (razem z kredka Khol&Contur za 39zł ) ale jeszcze go nie użyłam... Zadowolona jestes z niego?

3. róż Lumene - podoba ci sie?? bo ja do mojego jakoś nie moge sie przekonac

a tak wogóle to miła dla oka kolekcja
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 20:11   #302
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Hosenko, dziękuję i już odpowiadam:
1) Lumene to moja wielka błyszczykowa miłość Nawet te ciemniejsze, nałożone cieńszą warstwą, są półtransparentne. Wszystkie pięknie lśnią na ustach, daja taki wilgotny efekt(cos jak w moim avku, choć tu akurat mam zwykły biedronkowy Be Beauty czy jakos tak ); są dość gęste i trwałe, maja troche kleistą konsystencję. Pachną delikatnie porzeczką Do tego świetnie pielęgnują usta, czasem używam któregoś na noc zamiast pokadki pielegnacyjnej (ale tez nie mam wiekszych problemów z ustami, jak ktos ma przesuszone, to taka błyszczykowa kuracja nie wystarczy ).

2) Z Burżuja jestem bardzo zadowolona, prawie tak jak z tuszu Maybelline Wprawidze nie wydłuża ani nie pogrubia jakos spektakularnie, ale daje ładny, naturalny efekt, a ja tak lubię. Nie rozmazuje się i nie osypuje- nawet jak mi na mrozie oczy łzawią

3)Co do różu- mam mieszane uczucia. Kolorek super, efekt tuż po aplikacji również, ale cholerstwo strasznie szybko znika
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 20:13   #303
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Myślałam, żem maniak kosmetyczny, ale przy niektórych z Was jestem minimalistką
Staram się systematycznie ograniczać mazidła i oddawać/wymieniać te, których nie używam. Idzie jak po grudzie, ale i tak pozbyłam się przez ostatnie pół roku ponad połowy kolorówki
Świetny zbiór powiedz mi, jak spisują się błyszczyki LRP? Dają jakiś kolor? Zastanawiam się czy zamówić sobie ten, ktorego nie masz - taki różowy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 20:19   #304
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Świetny zbiór powiedz mi, jak spisują się błyszczyki LRP? Dają jakiś kolor? Zastanawiam się czy zamówić sobie ten, ktorego nie masz - taki różowy
Te błyszczyki dają nie tyle kolor, co raczej smugę koloru- mleczny delikatnie rozjaśnia, jakby wybiela usta, ciemniejszy nadaje odrobinę (ale naprawdę ciut) brązowej poświaty. Ogólnie całkiem lubie oba, ale właściwości pielegnacyjne maja dość kiepskie- do takiego Tisane, czy choćby Berryfunów się nie umywają Nie nawilżą, nie nadają sie do nałożenia na przesuszone usta, obawiam się, że przed mrozem też nie ochronią.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 20:24   #305
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Hosenko, dziękuję i już odpowiadam:
1) Lumene to moja wielka błyszczykowa miłość Nawet te ciemniejsze, nałożone cieńszą warstwą, są półtransparentne. Wszystkie pięknie lśnią na ustach, daja taki wilgotny efekt(cos jak w moim avku, choć tu akurat mam zwykły biedronkowy Be Beauty czy jakos tak ); są dość gęste i trwałe, maja troche kleistą konsystencję. Pachną delikatnie porzeczką Do tego świetnie pielęgnują usta, czasem używam któregoś na noc zamiast pokadki pielegnacyjnej (ale tez nie mam wiekszych problemów z ustami, jak ktos ma przesuszone, to taka błyszczykowa kuracja nie wystarczy ).
Własnie dla tego efektu chciałam go kupic, ale w sumie mam już podobny a czy ten czerwony nie wpada na ustach w ciemny róż??

Cytat:

2) Z Burżuja jestem bardzo zadowolona, prawie tak jak z tuszu Maybelline Wprawidze nie wydłuża ani nie pogrubia jakos spektakularnie, ale daje ładny, naturalny efekt, a ja tak lubię. Nie rozmazuje się i nie osypuje- nawet jak mi na mrozie oczy łzawią
a jak byś Volume Glamour porównała z Rimmelem?? (ten tez mam).

Cytat:
3)Co do różu- mam mieszane uczucia. Kolorek super, efekt tuż po aplikacji również, ale cholerstwo strasznie szybko znika
mi tez znika....
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 20:41   #306
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

A ja kupiłam dzisiaj paletkę H&M. Stałam co prawda z pół godziny w sklepie, bo nie mogłam się zdecydować, która kupić, w końcu wybrałam, ale dopóki nie wyszłam ze sklepu nie byłam pewna, czy wybrałam dobrze. I chyba musze iść jeszcze po jedną albo dwie.
Jutro pochwale się foto, bo w sztucznym świetle nie widać dobrze kolorów.


Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
iceflower jaki kolor na ustach daje ta pierwsza pomadka i błyszczyk nivea?

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1162465069
Pomadka Bourjois daje taki naturalny, beżowy kolor, nawet z taką pomarańczowawą nutką. A błyszczyk Nivea przeciemnia usta, wpada trochę w brąz.

Pomadko, mam ten sam kohl, co Ty i pieką mnie oczy przy jego aplikacji, czy Ty nie masz z nim problemów? A może miałaś na początku? W wątku o indyjskich makijażach dziewczyny sugerowały, że może oko musi się przezwyczaić do kohla, a ja nie wiem, czy go używać i przyzwyczajać oko, czy dać z nim spokój.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 20:42   #307
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Własnie dla tego efektu chciałam go kupic, ale w sumie mam już podobny a czy ten czerwony nie wpada na ustach w ciemny róż??
Jak się go dużo nałozy, to wpada-ale nie tyle w ciemny, co w intensywny róż.



Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
a jak byś Volume Glamour porównała z Rimmelem?? (ten tez mam).
Mi osobiscie Burżuj o wiele bardziej podchodzi; Rimmel strasznie mi się rozmazywał i nie mogłam się nim umalować, by nie stworzyc całego szeregu muszych nóżek na rzęsach
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 20:47   #308
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Jak się go dużo nałozy, to wpada-ale nie tyle w ciemny, co w intensywny róż.
Dzieki Ten mój błyszczyk tez wpada w taki róż wiec nei ma sensu kupować drugiego takiego samego

Cytat:
Mi osobiscie Burżuj o wiele bardziej podchodzi; Rimmel strasznie mi się rozmazywał i nie mogłam się nim umalować, by nie stworzyc całego szeregu muszych nóżek na rzęsach
a efekt pogrubienia?? Rimmel dosyć mocno pogrubia co mi sie podoba.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 20:51   #309
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Pogrubia dość średnio, chyba nie aż tak jak Rimmel (choć u mnie rimmelowe pogrubienie wyglądało w sumie jak zbite kluchy, ale chyba trafiła mi się jakaś felerna sztuka tego tuszu). Zawsze nakładam jedną, góra dwie (to od święta) warstwy, więc może trzeba by nałożyć go wiecej by to obiecane przez producenta zwiększone volume zauważyć
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 20:52   #310
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Te błyszczyki dają nie tyle kolor, co raczej smugę koloru- mleczny delikatnie rozjaśnia, jakby wybiela usta, ciemniejszy nadaje odrobinę (ale naprawdę ciut) brązowej poświaty. Ogólnie całkiem lubie oba, ale właściwości pielegnacyjne maja dość kiepskie- do takiego Tisane, czy choćby Berryfunów się nie umywają Nie nawilżą, nie nadają sie do nałożenia na przesuszone usta, obawiam się, że przed mrozem też nie ochronią.
O, to może ja się jednak zastanowię i zostawię sam błyszczyk Vichy w wirtualnym koszyku... akurat ostatnio usta doprowadzają mnie do szału i taki zbędny gadżet mnie nie interesuje, szczególnie przy moim upodobaniu do zakupu nowych błyszczyków. Dzięki Voodia
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 20:52   #311
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Pogrubia dość średnio, chyba nie aż tak jak Rimmel (choć u mnie rimmelowe pogrubienie wyglądało w sumie jak zbite kluchy, ale chyba trafiła mi się jakaś felerna sztuka tego tuszu). Zawsze nakładam jedną, góra dwie (to od święta) warstwy, więc może trzeba by nałożyć go wiecej by to obiecane przez producenta zwiększone volume zauważyć
Dzieki


BTW: sliczny awatarek
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 20:55   #312
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

To ja się wtrące do dyskusji nad VG, bo nie mogę edytować mojej recenzji na KWC, więc narzekam gdzie się da:
1. Nie ma co liczyć na niesamowite pogrubienie, efekt jest do znudzenia naturalny.
2. Odbija się strasznie.
3. U mnie w trakcie dnia rzęsy sklejały się ze sobą. Po kilku godzinach od nałożenia tuszu.
4. Nigdy go już nie kupię.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 21:01   #313
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To ja się wtrące do dyskusji nad VG, bo nie mogę edytować mojej recenzji na KWC, więc narzekam gdzie się da:
1. Nie ma co liczyć na niesamowite pogrubienie, efekt jest do znudzenia naturalny.
2. Odbija się strasznie.
3. U mnie w trakcie dnia rzęsy sklejały się ze sobą. Po kilku godzinach od nałożenia tuszu.
4. Nigdy go już nie kupię.
hmmm czyli widze ze tusz wzbudza skrajne emocje


w sumie to niepotrzebnie pytam TERAZ o ten tusz, skoro już go kupiłam Njaprościej to samemu sprawdzic
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 21:14   #314
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
hmmm czyli widze ze tusz wzbudza skrajne emocje


w sumie to niepotrzebnie pytam TERAZ o ten tusz, skoro już go kupiłam Njaprościej to samemu sprawdzic
Najlepiej samemu wypróbować, może u Ciebie sprawdzi się lepiej niż u mnie. Tusze do rzęs zawsze wzbudzają skrajne emocje
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 21:15   #315
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska
O, to może ja się jednak zastanowię i zostawię sam błyszczyk Vichy w wirtualnym koszyku... akurat ostatnio usta doprowadzają mnie do szału i taki zbędny gadżet mnie nie interesuje, szczególnie przy moim upodobaniu do zakupu nowych błyszczyków. Dzięki Voodia
Cieszę się, że mogłam pomóc Dla mnie te błyszczyki to całkiem miły gadżet, żeby nie było-ale jednak nie za taką cenę przy bardzo małych właściwościach pielęgnacyjnych.

Hosenko, dziękuję

Cytat:
Napisane przez iceflower
To ja się wtrące do dyskusji nad VG, bo nie mogę edytować mojej recenzji na KWC, więc narzekam gdzie się da:
1. Nie ma co liczyć na niesamowite pogrubienie, efekt jest do znudzenia naturalny.
2. Odbija się strasznie.
3. U mnie w trakcie dnia rzęsy sklejały się ze sobą. Po kilku godzinach od nałożenia tuszu.
4. Nigdy go już nie kupię.
Co do pogrubienia, a raczej jego braku- mam podobne odczucia. Natomiast mi się ten tusz nie osypywał i nie sklejał rzęs- może trafił Ci się jakiś felerny egzemplarz
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 21:22   #316
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Co do pogrubienia, a raczej jego braku- mam podobne odczucia. Natomiast mi się ten tusz nie osypywał i nie sklejał rzęs- może trafił Ci się jakiś felerny egzemplarz
Nie osypywał się, odbijał sie na górnej powiece. A sklejał po kilku godzinach - po pomalowaniu rzęsy były rozdzielone przez kilka godzin, a potem się sklejały - to dopiero było dziwne. Nawet jeżeli to był felerny egzemplarz, to zraziłam się do tego tuszu na całego.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 21:26   #317
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
ewa.nea czy te cienie, które zaznaczyłam na zdjęciu to ingrid?
Bo widzialam ostatnio takie w Astorze, ale nie wiedziałam czy są ok. Mogłabyś mi coś o nich napisać?
Tak, to INGRID Dla mnie są ok. Kolory na powiekach wyglądają wyglądają tak jak w opakowaniu. Trzymają sie dobrze (nie używam żadnych baz pod cienie). Jestem zadowolona. Ostatnio właśnie nimi maluję się najczęściej.
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 21:27   #318
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie osypywał się, odbijał sie na górnej powiece. A sklejał po kilku godzinach - po pomalowaniu rzęsy były rozdzielone przez kilka godzin, a potem się sklejały - to dopiero było dziwne. Nawet jeżeli to był felerny egzemplarz, to zraziłam się do tego tuszu na całego.
Kurcze, to faktycznie dziwadełko z tego VG
Swoją droga też bym więcej nie kupiła po takiej historii, jak raz się zrażę do jakiegoś kosmetyku, to potem nie ma zmiłuj, nie kupię za nic.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 21:31   #319
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Pomadko, mam ten sam kohl, co Ty i pieką mnie oczy przy jego aplikacji, czy Ty nie masz z nim problemów? A może miałaś na początku? W wątku o indyjskich makijażach dziewczyny sugerowały, że może oko musi się przezwyczaić do kohla, a ja nie wiem, czy go używać i przyzwyczajać oko, czy dać z nim spokój.
Mnie osobiście nic nie szczypie, nic nie piecze. Jedynie jak aplikuję khola do oka, to odczuwam niemiłosierny chłód, jakby mi miętą wiało do oczu. Oczywiście to po chwili mija.
NIc takiego nie odczuwałam (pieczenie) ani na początku, ani później... Ja khola używam sporadycznie, nie zawsze mi on pasuję do makijażu.

Nie wiem co CI poradzić. MOże Cię jakiś skłądnik w kholu drażni? MOże kohl jest po prostu nie dla Ciebie...? Spróbuj go aplikowac codzienni przez jakiś czas-oczywiście jeśli chcesz. Jeśli Ci nie minie to pieczenie, to zn., że możesz go wymienić na Targowisku. Albo po prostu malujesz oczy kholem do tego dochodzą inne kosmetyki i khol w połączeniu z nimi drażni oko.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 21:39   #320
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Codzienne malowanie kohlem nie wchodzi w grę, bo nie preferuję mocnego podkreślania wnętrza oka na czarno, dopuszczam to tylko na niektóre wyjścia Ale popróbuję jeszcze, może coś się poprawi, a jak nie, to pewnie skończy na Targowisku.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 21:45   #321
sunset217
Raczkowanie
 
Avatar sunset217
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 72
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Dziewczyny podziwiam Wasze zbiory, bo w kwestii kosmetyków kolorowych jestem prawdziwą "ascetką"
Przeglądając kolekcję Ewy.nea chciałabym się zapytać jakiej firmy są cienie w okrągłym pudełeczku - brązy z różowym serduszkiem w środku oraz jak się sprawują na oczkach i jaka jest ich cena?
Pozdrawiam
sunset217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 21:54   #322
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sunset217 Pokaż wiadomość
Dziewczyny podziwiam Wasze zbiory, bo w kwestii kosmetyków kolorowych jestem prawdziwą "ascetką"
Przeglądając kolekcję Ewy.nea chciałabym się zapytać jakiej firmy są cienie w okrągłym pudełeczku - brązy z różowym serduszkiem w środku oraz jak się sprawują na oczkach i jaka jest ich cena?
Pozdrawiam
ah to te sławne z MM cienie zrobiły ogromne wrażenie na wszystkich (chyba)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 21:58   #323
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sunset217 Pokaż wiadomość
Dziewczyny podziwiam Wasze zbiory, bo w kwestii kosmetyków kolorowych jestem prawdziwą "ascetką"
Przeglądając kolekcję Ewy.nea chciałabym się zapytać jakiej firmy są cienie w okrągłym pudełeczku - brązy z różowym serduszkiem w środku oraz jak się sprawują na oczkach i jaka jest ich cena?
Pozdrawiam
Firma Yolizul Fashion Kupione w chińskim sklepie. Kosztowały 5,90. Jestem z nich zadowolona, bo trzymają się bez problemu i są aksamitne.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
ah to te sławne z MM cienie zrobiły ogromne wrażenie na wszystkich (chyba)
Tak, tak
Niestety aktualnie nie ma ich w sklepie. A gdyby były, to musiałabym je wszystkie wykupić
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 22:14   #324
sunset217
Raczkowanie
 
Avatar sunset217
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 72
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Dziękuję To moja ulubiona gama kolorystyczna. A przyznam się szczerze, że w tej dziedzinie moja wiedza nie jest zbyt rozległa Ograniczam się jedynie do kupna paletki IsaDory dwa razy w roku, albo Gosha sypkiego. Na forum MM boję się już nawet zaglądać, żeby zbytnio się nie przygnębić Waszymi dokonaniami, bo ja nie mam cierpliwości ani talentu do wyczarowania takich makijaży, jakie Wy prezentujecie.
Buziaki
sunset217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 22:34   #325
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
I część druga: pudry, podkłady, tusze, szminki, błyszczyki, kredki do powiek itp
pasywno-agresywna Zdradź mi proszę co to za "cuda" nie znam a chciałabym poznać
Byłaby wdzięczna za odpowiedź

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg błyszczyki.JPG (25,9 KB, 399 załadowań)
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 00:22   #326
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Witam Was Drogie Wizażanki!!
Chciałam Wam pokazać Moje skarbyNie jest ich dużo, ale Mój TŻ i tak ciągle narzeka, że kosmetyki tylko kupujeNieprawda:rolleye s: Błyszczydła dołączę jutro (a właściwie to już dziś),bo Mi bateria padła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz mój1 001.jpg (107,1 KB, 287 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz mój1 009.jpg (113,4 KB, 363 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz mój1 011.jpg (118,4 KB, 376 załadowań)
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 07:30   #327
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Sweet21 Fajna kolekcja... Dużo z was/nas ma tusz Rimmel'a Extra Super Lash - ja tez
Masz tez cień Wipery - ten sam co ja Czy tez musisz go sporo nałozyć żeby był ładny widoczny kolor??

1. Jestes zadowolona z tuszu Bourjois Talons?? Dobrze wydłuża??

2. A tusze Essence??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 08:42   #328
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Maja55, co to za kasetka 9 cieni po prawej od IsaDory? Sa jeszcze inne wersje kolorystyczne?
Ta paletkato cienie Ruby Rose. Jest dwupoziomowa, ale dołu nie używam(są tam 2 róze plus puder). Cienie śa perłowo-satynowe w kolorach brązów i lekkich pudrowych róży. Takie pastele. Z cieni jestem zadowolona - o dziwo długo się trzymają, nie rolują, nie wchodza w załamania powieki.

Było kilka wersji kolorystycznych,ale raczej pastelowych kolorów - zgaszone fiolety, brązy, róże, szarości.Chyba coś z zielenia było też.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 09:14   #329
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez ewa.nea Pokaż wiadomość
Tak, to INGRID Dla mnie są ok. Kolory na powiekach wyglądają wyglądają tak jak w opakowaniu. Trzymają sie dobrze (nie używam żadnych baz pod cienie). Jestem zadowolona. Ostatnio właśnie nimi maluję się najczęściej.
Fajna ta paletka INGRID. Ja u siebie takiej jeszcze nie spotkałam
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 09:26   #330
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Maja55 dzieki Jednak RR nie dla mnie.

Sweet 21, jak roze Maybelline komponuja sie z plynnymi podkladami? Nie rozmazuja tej warstwy pod spodem?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.