Wszystko o farbowaniu henną - część II - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-21, 15:12   #1201
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Cesena0 Pokaż wiadomość
Może kładziesz hennę na silikony i dlatego się nie wchłania? Albo myjesz głowę nim kolor zdąży się z włosem związać... Hm...

A ja właśnie kliknęłam hennę marokańską z Allegro,zobaczymy co to wyjdzie,farbuje w piątek (oby doszła!)
silikonów nie używam od lutego gdzieś, sporadycznie jak gdzieś wychodzę, ale zmywam je szamponem z SLESem, a jak farbuje to z myciem zawsze odczekuje 48h i po tych 48 dopiero myje
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 16:20   #1202
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Barbikit Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo serdecznie za odpowiedż;*
Spróbowałabym tą opcję z odzywką może... Tylko napisz mi proszę Neitko jak trzeba to dokładnie zrobić do rozrobionej henny mogę dodać obojętnie jaką odżywkę ?? I póżniej normalnie to traktować jak bym miała samą khadi? Owinąć folią i ręcznikiem?? I powiedzie mi roszę czy jak zaraz po farbowaniu nałoże odżywke to to tak drastycznie zepsuje efekt?? Bo moje włosy bez odżywki to jedno wielkie siano;(((
Ja do henny przygotowanej zgodnie z opisem daję zazwyczaj różową isanę (z rossmanna) lub bingo z algami. Nie jestem pewna, czy może być jakakolwiek odżywka - raczej nie powinna mieć silikonów. I później już też normalnie zgodnie z opisem. A po farbowaniu to ja odżywką zmywam hennę, inaczej bym tego nie przeżyła, a mimo to mój kolor dobrze się trzyma.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 17:17   #1203
Barbikit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Dziękuję bardzo za porady;*** Tak też spróbuję zrobić... Mam nadzieję ,że będę miała ładny efekt. Którym się Wam napewno pochwalę
Tylko mam jeszcze problem z ilością wody jaką dodać do henny... Ale tym już się będę martwić tuż przed farbowaniem...
Dziewczyny przepraszam ,że tak Was męcze..Ale Wy jesteśie zaprawione w boju zy czasami henna ciemny brąz nie ma zimniejszego odcieniu od orzechowego brązu?? Bo mi zależy właśnie na zimnym odcieniu brązu...

Edytowane przez Barbikit
Czas edycji: 2011-11-21 o 17:50
Barbikit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 19:22   #1204
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Barbikit koniecznie zdaj relacje bo ja też chciała bym chłodny odcień brązu i jestem ciekawa jak Ci pójdzie buziaki
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 21:09   #1205
Barbikit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Neitko wybacz ,że ie tak męczę ,ale prosze powiedz mi jeszcz ejedną rzecz)
Jak robimy glossa to normalnie czytają watek uważam ,że spokojnie wystarczyło by mi 50g mam włosy do końca szyi. A podczas robienia glossa wystarczy mi np. 30g henny i 30g odzywki np?? Dziękuję kochana za odpowiedz;***
Barbikit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 08:04   #1206
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

dziewczyny a jeśli ja farbuję na czarno to mogę użyć odżywki do włosów z Khadi Cassia?

http://www.helfy.pl/cassia-obovata-b...odzywcza-senna
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 10:37   #1207
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Jupi! Przyszłam się pochwalić, że dostanę darmową farbę KHADI! TYm razem dałam im efekt farbowania (i opis oczywiscie) amla i janthropa (:

Wybieram juz teraz czysta henne, czyli juz na darmowa nie mam co liczyc.
Chyba, ze bym nagrala filmik - ale jestem zbyt leniwa
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 18:21   #1208
Coffee Girl
Raczkowanie
 
Avatar Coffee Girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Tydzień po zrobieniu ciemnego brązu jednofazowo, a nie dwufazowo jak zawsze, jestem w sumie bardziej zadowolona. Kolor po pierwszym myciu był podobny jak zawsze, teraz jest już o wiele jaśniejszy bom blondyna, ale ma zimniejszy odcień i mam wrażenie, że dalej będzie się też zmywać na zimno. Jaśniejsze, ale zimne odrosty bardziej mi jednak odpowiadają
A co do kokosowego olejku nakładanego po myciu na końcówki włosów- zrobiłam tak dzisiaj raz i to był też ostatni raz. Mam tłuste strąki Wiadać moje włosy tego nie lubią.
__________________
1.06.2011- zaczynam dbać o włosy, koniec z chemią, teraz tylko natura
Coffee Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:22   #1209
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

[QUOTE=Barbikit;30649758]Neitko wybacz ,że ie tak męczę ,ale prosze powiedz mi jeszcz ejedną rzecz)
Jak robimy glossa to normalnie czytają watek uważam ,że spokojnie wystarczyło by mi 50g mam włosy do końca szyi. A podczas robienia glossa wystarczy mi np. 30g henny i 30g odzywki np?? Dziękuję kochana za odpowiedz;***[/QUOTEWystarczy spokojnie A ja si polecam

Cytat:
Napisane przez Barbikit Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za porady;*** Tak też spróbuję zrobić... Mam nadzieję ,że będę miała ładny efekt. Którym się Wam napewno pochwalę
Tylko mam jeszcze problem z ilością wody jaką dodać do henny... Ale tym już się będę martwić tuż przed farbowaniem...
Dziewczyny przepraszam ,że tak Was męcze..Ale Wy jesteśie zaprawione w boju zy czasami henna ciemny brąz nie ma zimniejszego odcieniu od orzechowego brązu?? Bo mi zależy właśnie na zimnym odcieniu brązu...
Może i wyjdzie zimniejszy, ale na pewno wyjdzie ciemniejszy, a z henną lepiej dokładać niż zmywać Nastaw się na eksperymentowanie na początku, ale jak się już znajdzie swoją mieszankę to naprawdę warto
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 21:21   #1210
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Dziewczyny, mam zamiar zaaplikować sobie khadi - ciemny brąz. I tak sobie o tym wszystkim czytam i się już gubię. Jeżeli moje włosy to ciemny blond/jasny brąz (zależy od pory roku) to nie będą za jasne na tę hennę. Nie chcę skończyć z kompletnie innym odcieniem ;/ No i kwestia zmywania się- włosy po jakimś czasie wrócą całkowicie do koloru wyjściowego, a henna wypłukuje się jakoś tak jednolicie, czy są niespodzianki na głowie?
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 08:53   #1211
photoholic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 389
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam zamiar zaaplikować sobie khadi - ciemny brąz. I tak sobie o tym wszystkim czytam i się już gubię. Jeżeli moje włosy to ciemny blond/jasny brąz (zależy od pory roku) to nie będą za jasne na tę hennę. Nie chcę skończyć z kompletnie innym odcieniem ;/ No i kwestia zmywania się- włosy po jakimś czasie wrócą całkowicie do koloru wyjściowego, a henna wypłukuje się jakoś tak jednolicie, czy są niespodzianki na głowie?
Ja nie miałam żadnych niespodzianek, wszystko się powoli wypłukiwało, tak, że nawet nie wiedziałam czy to już moje włosy czy jeszcze henna
photoholic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 10:46   #1212
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Przyszła do mnie paczka z henną khadi ciemny brąz.
Mam tylko pytanie, czy któraś z was mieszała hennę khadi z henną innej firmy?
mam zamiar dodać do tego ciemnego brązu indygo lub czarną, ale zupełnie innej firmy,bo akurat takie mam pod ręką, a zgapiłam się przy zamówieniu.
Czy ktoś robił takie eksperymenty?
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 13:17   #1213
photoholic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 389
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
Przyszła do mnie paczka z henną khadi ciemny brąz.
Mam tylko pytanie, czy któraś z was mieszała hennę khadi z henną innej firmy?
mam zamiar dodać do tego ciemnego brązu indygo lub czarną, ale zupełnie innej firmy,bo akurat takie mam pod ręką, a zgapiłam się przy zamówieniu.
Czy ktoś robił takie eksperymenty?
ja dodałam czystą hennę innej firmy do orzechowego brązu i było w porządku
Z indygo nie próbowałam
photoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 14:47   #1214
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Photoholic dziękuję za odpowiedź.
Mam zamiar zmieszać ten ciemny brąz z indygo lub basmą.zobaczymy co wyjdzie.
Teraz muszę tylko poczekać aż casting się zmyje, bo tyle co farbowałam i dopiero nałożę hennę.
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 18:35   #1215
Phina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 20
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Witajcie,
mam gorącą prośbę do Was. Potrzebuję porady w sprawie farbowania włosów naturalną henną. I nie mam pojęcia ile opakowań zamówić... Włoski pierwszy raz malowałam czerwoną farbą do 28myć z Palette (czym niesamowicie zniszczyłam sobie czuprynę...), a że kolor wyblakł po kilku myciach, postanowiłam zafarbować rudym balsamem z Venity. Kolor wyszedł prześliczny. Farbowałabym nadal, gdyby nie to, że wypadają mi po nim włosy, no i kolor trzyma się na tych pozostałościach farby czerwonej, a z odrostów schodzi po paru myciach... W konsekwencji mam fajny kolorek na całości i paskudne ciemny blond odrosty. Naturalna henna wydaje mi się idealnym rozwiązaniem. Tylko mam problem z ilością mieszanki. Moje włosy są gęste i mają 70cm, są poniżej pasa. Stąd moje obawy. Wolałabym nie zbankrutować... Przeczytałam gdzieś, że na bardzo długie włosy potrzeba 500g. A jedno opakowanie ma 100. Nie będę zamawiała pięciu opakowań henny khadi, bo jest za droga... Jak myślicie, ile powinnam kupić i czy farbowanie henną jest w moim przypadku najlepszym rozwiązaniem na te paskudne odrosty?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Phina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 18:52   #1216
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Phina Pokaż wiadomość
Witajcie,
mam gorącą prośbę do Was. Potrzebuję porady w sprawie farbowania włosów naturalną henną. I nie mam pojęcia ile opakowań zamówić... Włoski pierwszy raz malowałam czerwoną farbą do 28myć z Palette (czym niesamowicie zniszczyłam sobie czuprynę...), a że kolor wyblakł po kilku myciach, postanowiłam zafarbować rudym balsamem z Venity. Kolor wyszedł prześliczny. Farbowałabym nadal, gdyby nie to, że wypadają mi po nim włosy, no i kolor trzyma się na tych pozostałościach farby czerwonej, a z odrostów schodzi po paru myciach... W konsekwencji mam fajny kolorek na całości i paskudne ciemny blond odrosty. Naturalna henna wydaje mi się idealnym rozwiązaniem. Tylko mam problem z ilością mieszanki. Moje włosy są gęste i mają 70cm, są poniżej pasa. Stąd moje obawy. Wolałabym nie zbankrutować... Przeczytałam gdzieś, że na bardzo długie włosy potrzeba 500g. A jedno opakowanie ma 100. Nie będę zamawiała pięciu opakowań henny khadi, bo jest za droga... Jak myślicie, ile powinnam kupić i czy farbowanie henną jest w moim przypadku najlepszym rozwiązaniem na te paskudne odrosty?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Jeśli faktycznie kolor trzyma się na długości to po co ją hennować? Zrób same odrosty [połowa opakowania to chyba nawet za dużo] zamówiłabym 2 opakowania w razie "w", chociaż to moim zdaniem za dużo
EDIT: Może lepiej doradziłaby Lisbeth albo Kocurzyca. One też mają długie włoski i używają naturalną hennę
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-11-24 o 18:55
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:38   #1217
Phina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 20
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Chciałabym zafarbować henną całe włosy, tylko nie jestem pewna, czy tak samo chwyci odrosty... Ale, raz się żyje DMkAnia, dzięki, czekam w takim razie na radę wspomnianych przez Ciebie forumowiczek
Phina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 03:05   #1218
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Dziewczyny doradźcie !

Obecnie mam taki ciemniejszy z rudawym (niestety) połyskiem brąz,a marzę o popielatym

Chcę pierwszy raz spróbować z Henną ... Czytałam pierwszą część wątku,drugiej nie dam rady(trochę mi to zajęło - do 4 rano) i chyba powinnam użyć Khadi Ciemny Brąz ? Żeby kolor był zimny dodać Amli czy Indygo? Już sama nie wiem..

W załączniku obecny kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7008.jpg (138,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6949.jpg (119,7 KB, 26 załadowań)
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 13:46   #1219
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Hej Dziewczyny zakupiłam sobie jakiś czas temu hennę Eld w odcieniu kasztan, ale leży dość długo bo niestety mam obawy co do koloru, a w razie "w" nie mam opcji ponownego farbowania.

Włosy mam po farbowaniu chemicznym, Garnier ciepły brąz, kolor jest wypłukany, z mysimi odrostami.

Pytanie do Was: Czy z "kasztana" wyjść moe mi czerwień? Chcę uzyskać ciepły, ciemny brąz, bez dodatku czerwieni....dodać może odrobinę henny czarnej?

Poratujce bo szkoda żeby saszetki darmo leżały, a ja na odrosty już nie mogę patrzeć.
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 14:21   #1220
Lavanja
Raczkowanie
 
Avatar Lavanja
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Stratford-upon-Avon
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

hej mam pytanie czy jest na polskim rynku taka henna ktora ladnie rozswietlilaby wlosy blond, nadala im ladny NIE ZOLTY kolor blond?
__________________
zapuszczam
start : 20.11.2011
cel: choc raz w zyciu, wlosy do pasa z wymarzonym blondem

Mioduje, olejuje, nie prostuje ! Krece papiloty bo suszarka to klopoty
Lavanja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:39   #1221
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie !

Obecnie mam taki ciemniejszy z rudawym (niestety) połyskiem brąz,a marzę o popielatym

Chcę pierwszy raz spróbować z Henną ... Czytałam pierwszą część wątku,drugiej nie dam rady(trochę mi to zajęło - do 4 rano) i chyba powinnam użyć Khadi Ciemny Brąz ? Żeby kolor był zimny dodać Amli czy Indygo? Już sama nie wiem..

W załączniku obecny kolor
A właśnie jaką henną poprzedno farbowałaś? Jeśli to henna jest. Bo jak dla mnie rudego nic nie widać, a taki kolor chcę uzyskać.
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:46   #1222
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Dziewczyny, używałyście eclipty? Mogę ją rozrobić z olejkiem?

Stanie się coś , jeśli będę ją trzymać z 5-6 godzin na włosach?
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:50   #1223
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
A właśnie jaką henną poprzedno farbowałaś? Jeśli to henna jest. Bo jak dla mnie rudego nic nie widać, a taki kolor chcę uzyskać.
To nie była henna Chcę dopiero spróbować z Henną

Malowałam włosy u fryzjera - czekolada plus jakiś popielaty brąz - dla mnie za mało popielatego koloru Chce zimny odcień
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 15:12   #1224
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
To nie była henna Chcę dopiero spróbować z Henną

Malowałam włosy u fryzjera - czekolada plus jakiś popielaty brąz - dla mnie za mało popielatego koloru Chce zimny odcień
Aha. Ja właśnie wolę ciepłe brązy ;-)
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 15:26   #1225
Cesena0
Zadomowienie
 
Avatar Cesena0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Właśnie siedzę z henną z allegro na włosach Do napisania za 5 godzin :P
__________________
Wymieniam perfumy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=807928
Cesena0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 15:52   #1226
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

ja siedzę z ciemnym brązem na pasemku testowym. na opakowaniu niby jest napisane, że trzymać do dwóch godzin; zaryzykować i potrzymać dłużej? chcę sprawdzić jaki efekt będzie w najgorszym wypadku jeśli przesadzę (chcę tylko nabłyszczyć włosy)
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 16:03   #1227
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Maqua a skąd masz tą hennę?
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 16:04   #1228
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Maqua a skąd masz tą hennę?
Khadi
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 16:11   #1229
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Hm...no dziwne, że jest tam napisane, żeby trzymać max 2 h, podobno hennę można trzymać nawet do 5-6 h
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 17:43   #1230
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Dziewczyny mam do was pytanie kupiłam dzisiaj w tureckim sklepie naturalną ponoć oryginalną czarną henne bez żadnych domieszek, o dziwo dałam 15zł za 500g i teraz nie wiem bo facet mówił że do tego wystarczy tylko woda... ale nie wyglądał na eksperta w tej dziedzinie dlatego pytam was drogie wizażanki czy tylko woda wystarczy aby uzyskać ciemny odcień brązu

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

i nie mam żadnej instrukcji ^^ bo ta henna jest w takim lnianym woreczku i coś po turecku napisane więc.... dlatego pytam czy któraś z Was miała do czynienia z czystą henną
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.