Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-26, 19:46   #3691
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33790361]Mam turkus i ciemna zielen. Konsystencja w obu takich sama: piankowa. Wole MACi zdecydowanie czy nawet te nieszczesne BB.

btw: szkoda, ze MAC taki ubogi w kolorki linerowe. Szkoda, ze wypuszczaja pierdylion nowych szminek i rozy na kwartal a linerkow nowych tak malo.[/QUOTE]
hmm... to aż dziwne... ale po prostu może każdy inaczej to odczuwa
MACzki właśnie mają taki problem jak mówisz, cienka gama kolorystyczna... Chciałabym jakieś zwariowane kolorki
Choć akurat fakt, że puszczają coraz to nowe szminy i róże mnie akurat cieszy ))
Cytat:
Napisane przez Fooooka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was wie może, czy w tym mini Mario na ul. Puławskiej w Warszawie jest The Balm?
W Warszawie tylko w Blue City i Reducie.
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
a ja się baaardzo cieszę
uwielbiam ich szminki i róże
dzisiaj kupiłam Harmony do konturowania (wkład) i szminkę Sheen Supreme - Supreme Style Szminka idealnie pasuje do mojej wiosenno/letniej wersji makijażu. Ja ją rozcieram na ustach/wklepuję i wygląda - delikatnie, ale bosko
Supreme Style i Shimmer Brick Rose Gold tworzą idealny duecik. A gdy dodam róż The Balm - Frat Boy to jest idealne trio
popieram to o szminkach
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:13   #3692
rukola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
no to sobie pokupowalam



ja tez pamietam, lugolą nas faszerowali.. szkoda ze grubo po terminie, teraz mam pamiatke z tego okresu-niedoczynnosc tarczycy

faktycznie, tak to dawno, lata świetlen po prostu, a jakby to było wczoraj. Smak lugola pamiętam. I czyste błekitne niebo
rukola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 21:00   #3693
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
W Baltyciej pytalam babke o kosmetyki, ktore mnie ineteresowaly i sama podajac cene powiedziala "oczywiscie pani wie, ze teraz mamy znizke 20%". Nie zapytala o karte, dopiero przy kasie Takze chyba po raz kolejny zalezy od babek. Dodam, ze mam czarna karte chyba od 3 lat i to bodajze moje pierwsze zakupy z nia, takze nie spodziewalam sie,ze na jakikolwiek mprzywilej sie lapne
Chyba masz rację No nic, będę musiała się przejść po próbki i podjąć szybko decyzję
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 21:38   #3694
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
to akurat lepiej


no nieźle, 13 lat to wszystko juz dokładnie kumałaś
napisz coś, jestem ciekawa



taak pamiętam dokładnie kolejkę do gabinetu pielęgniarki i brązowe szklanki-musztardówki (były to po prostu zwykłe słoiki, co wydawało mi się mało estetyczne ) - każdy musiał szybko wypić swoją porcję
zabroniono nam wtedy wychodzenia na tzw. wybieg szkolny (a była ładna pogoda, taka jak teraz mniej więcej) i radzono żeby w domu okien w ogóle przez kilka dni nie otwierać - to oczywiście było kilka dni PO, jak wykryto promieniowanie

moja mama niestety też ma niedoczynność tarczycy - pamiątkę po katastrofie - bo lugolę podawano tylko dzieciom i młodzieży, dla starszych brakowało

ja po długim weekendzie pójdę zrobić badanie na TSH - mama mnie męczy, sprawdzę czy wszystko ok
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
witaj w klubie...
... smutne..

A co do Mac, to pedzel 217, kilka cieni podstawowych , róz i liner


Bylam dzis i w Mario i w S. Z braku odzywki z JMO kupilam sobie thebalma - roz i brazer oba za 52 zl łacznie Pani zainteresowala mnie maslem do ciala, ktore maja tylko w Mario, dajac mi 20ml probke oraz peelingiem z tej samej, włoskiej bodajże, firmy. Nazwy nie pamietam, ale wiem gdzie stoja w sklepie . Poprobuje dzis i jutro i moze sie skusze. 69zl za 2 duze, tresciwe masła do ciala to dobra cena (oczywiscie mowie o znizce 50%)

W Sephorze zakupilam w koncu podklad shiseido, dokladnie taki jaki miala Corri. Nr 40

Dobrze ze wyplata niedlugo, bo gonie resztkami
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 23:26   #3695
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

W Mario ta promocja jest dla wszystkich czy trzeba mieć kartę/cokolwiekzichtamtegoklubu ?
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 06:34   #3696
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Będę na początku maja, to pewnie się na te kolekcje nie załapię Dzięki za hinty
Myślę, że bez problemu się załapiesz. Kolekcja wchodzi od 1ego...


[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;33786524]A skąd można wytrzasnąć takie zaproszenie? Przydałoby się Domyślam się, że pocztą przyszło?[/QUOTE]
Pocztą Ale w razie czego mogę zakupić coś dla Ciebie na swoją zniżkę
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 06:38   #3697
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Myślę, że bez problemu się załapiesz. Kolekcja wchodzi od 1ego...
A ja będę tam 29tego No nic, jakiś pędzelek może sobie kupię
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 06:42   #3698
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
A ja będę tam 29tego No nic, jakiś pędzelek może sobie kupię
No to niedobrze Kolekcje nawet jak już mają to sprzedaż rusza dopiero od 1ego, szkoda...
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 06:58   #3699
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
a ja miałam 5 i o dziwo pamiętam tylko tyle, że mama zabroniła mi wychodzić z domu i strasznie płakałam bo chciałam się z kotkami bawić, czuło się taki strach w powietrzu
no tak, zakaz wychodzenia na dwór, a tym bardziej do kotków pamięta się dobrze

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
A ja wracałam z kościola i padał wtedy ten kwaśny deszcz, nie wiem czy to czasem piętek nie był, a w nocy moja mama z apteki przyniosła jakis proszek w takim pudełeczku jak z oplatka i kazała mi i mojemu bratu zjeśc i biegała po sąsiadach z inf.,żeby do apteki lecieli, pewnie jakiś prep. jodu ...
Cytat:
Napisane przez rukola Pokaż wiadomość
faktycznie, tak to dawno, lata świetlen po prostu, a jakby to było wczoraj. Smak lugola pamiętam. I czyste błekitne niebo
to cenne dla mnie - poczytać Wasze wspomnienia, dziękuję

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj w D. odmówiono mi zrobienia próbki :/ poprosiłam Panią przy stoisku BB o zrobienie próbki tego kremu- bazy bo jestem bardzo ciekawa działaniu (dodam że nie było tej Pani co mnie zawsze obsługuje) a ona mi że próbki tylko przy zakupie, a jak jej powiedziałam że ta druga Pani mi robi to ona " to z takim razie łamie przepisy firmy" :/ podziękowałam jej i wyszłam. Ale się wkurzyłam, bo miałam ochotę kupić ta bazę gdyby się sprawdziła, teraz zanim tam pojadę zadzwonię i zapytam czy jest ta druga babka.


Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Bylam dzis i w Mario i w S. Z braku odzywki z JMO kupilam sobie thebalma - roz i brazer oba za 52 zl łacznie Pani zainteresowala mnie maslem do ciala, ktore maja tylko w Mario, dajac mi 20ml probke oraz peelingiem z tej samej, włoskiej bodajże, firmy. Nazwy nie pamietam, ale wiem gdzie stoja w sklepie . Poprobuje dzis i jutro i moze sie skusze. 69zl za 2 duze, tresciwe masła do ciala to dobra cena (oczywiscie mowie o znizce 50%)

W Sephorze zakupilam w koncu podklad shiseido, dokladnie taki jaki miala Corri. Nr 40

Dobrze ze wyplata niedlugo, bo gonie resztkami

fajne zakupy! Ciekawa jestem, co to za włoska firma (masło do ciała)? Jak juz będziesz ją rozpoznawać to daj znać
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 08:44   #3700
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Aaaaa, zapomniałam się pochwalić, bo kupiłam sobie w końcu torebkę Nie jest to Pilewicz, ale też jest na swój sposób ładna Skórzana, niebieska, z brązowymi obramowaniami, na brązowym długim pasku, a'la listonoszka. Venezia.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 09:16   #3701
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33625766](...)

Mnie glinka zielona tez nie rusza .
Soso mowila, ze ta glinka ponoc super.

Powiem Wam, ze marzy mi sie, aby na szeroka skale udala sie produkcja tkanek a pozniej skory. Przeszczepilabym sobie nowa, idealna skore na twarz, uzywala potem kremu Nivea i miala to wszystko w dupie .[/QUOTE]

Moją skórę do porządku doprowadziła rezygnacja z ciężkich kryjących podkładów, i ograniczenie się praktycznie wyłącznie do pielęgnacji aptecznej ( używam głównie kremów svr, biodermy, eucerin, trochę mniej avene i lrp i od czasu do czasu krem migdałowy Bandi) oraz picie dużej ilości, głównie wody i herbaty zielonej. Na ewentualne przebarwienia pokrostkowe (niestety ciągle jest ze mną skłonność do uczuleń pokarmowych, które objawiają się wysypką) pomaga mi tonik z biochemii urody. Maseczki to glinki i algi. Nie używam i raczej się już nie przełamię do nakładania oleju na twarz, choć kusi mnie koncentrat AnneMarie Börlind. Teraz z podkładu właściwie mogłabym zrezygnować, choć czasem przed okresem mnie coś nawiedzi

Jamesku mogę Ci podesłać trochę tej glinki, jeśli masz ochotę

Cytat:
Napisane przez Yasia
Cytat:
Napisane przez uroczysko
Może to nie ta półka cenowa, ale na lato strasznie mnie kusi Aqua Allegoria Mandarine Basilic
Podczytuję wątek i pozwolę się wtrącić.
Mam ten zapach, jest piękny, na lato idealny. Polecam
Podobnie rześki na lato jest męski Happy Clinique'a.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Lexxie bo to było w październiku
A jak tak juz rozmawiamy o perfumach to mam pytanie: ile macie flaszek i ile najmniej mogłybyście mieć?
Teraz mam coś ponad 30, bywało ze dwa razy więcej, a dązę tak do 15 Plus milion odlewek, niestety

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
moge, troche sie wstydze

rano :
sanoflore na niedoskonałości lub serum pure chanel które - tzn nic u mnie nie robi, makijaz lepiej sie trzyma na sanoflore
- krem pod oczy pat rub - uwielbiam

noc:
- micel pat rub/sephora
-myje twarz mydełkiem z glina zieloną lub różową -
http://biolander.com/produkty/produc...-glinka-100gr/

potem hydrolat cytrynowy z ZSK

i tu zabawa bo
co dwa dni myje mydełkami twarz i wtedy daje krem pat rub+ na noc wzbogacony kroplą kw hialuronowego i kolastyna z ZSK

gdy myje tym
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=6191 63

uzywam potem tylko to
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=6174 45

za to zawsze daje serum z vit C JMO.

ekoampułka czeka jak serum JMO zużyje.

z masek to ja srednio lubie mówiąc szczerze ale bardzo lubie sisley nawilżająca - kupuje w saszetkach, pelingów nie lubie robic zbytnio ale robie i mam koncówke z mariolu bio - ale jak myje twarz glina z paczula to zostawiam ja na czas mycia zębów/przysznic i ona tez lekko peelinguje.
jak mi sie bardzo chce peelingu to mam mocarza -
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=6173 78
ale to max raz w tygodniu.

a hitem ostatnim jest maseczka
http://www.helfy.pl/maseczka-z-neem-naturalna-ziolowa
naprawde po niej moje pory na nosie sa mniej widoczne na 2 -3 dni.
ja ja rozrabiam z kw hiauloronowym i micelem .

uzywam jeszcze glinkę zielona do mycia czasami lub jako maseczke.
Też używam mydełek z glinką, ewentualnie z liściem laurowym (czy jakoś tak )

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Mnie jakoś ani naturalna pielęgnacja, ani olejowanie czegokolwiek nie kręci i nie pociąga

Olu mi sie bardzo spodobała dzisiaj ta nowa chloe potestuj, świeża, ale przy tym taka inna i intrygująca, dużo komplementów zbiera
Ooo potestuję i ja

Obecnie zakochana jestem bez pamięci w męskiej Pradzie Intense Najlepsze, że Tżet też ;-) Więc tak sobie pachniemy gromadnie

Sorry, że tak odkopuję posty, ale własnie wróciłam z Hiszpanii (kocham i zamieszkam, oby ) i nadrabiam wątek
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 09:17   #3702
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewczyny, też mam z podkładami tak, ja wy - próbuję, próbuję, ale najlepiej mi chyba jest z DW light.
Teint Miracle do de, bo świecę się od razu.
Teraz mam tego nowego Idola 24h, ale też się świecę....
Chyba znowu coś kupię, a te sprzedam na all...
Na zwykłe dni chyba przestanę używać podkładu - wczoraj jak musiałam parę spraw pozałatwiać przed pracą to nałożyłam korektor DW i na to Lucidity i było naprawdę fajnie. Nie idealnie, ale wystarczająco jak na co dzień
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 09:17   #3703
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
... smutne..

A co do Mac, to pedzel 217, kilka cieni podstawowych , róz i liner


Bylam dzis i w Mario i w S. Z braku odzywki z JMO kupilam sobie thebalma - roz i brazer oba za 52 zl łacznie Pani zainteresowala mnie maslem do ciala, ktore maja tylko w Mario, dajac mi 20ml probke oraz peelingiem z tej samej, włoskiej bodajże, firmy. Nazwy nie pamietam, ale wiem gdzie stoja w sklepie . Poprobuje dzis i jutro i moze sie skusze. 69zl za 2 duze, tresciwe masła do ciala to dobra cena (oczywiscie mowie o znizce 50%)

W Sephorze zakupilam w koncu podklad shiseido, dokladnie taki jaki miala Corri. Nr 40

Dobrze ze wyplata niedlugo, bo gonie resztkami
Dobrze zrozumialam ze za oby dwa dalas 52zl? Czyli za jeden 26zl?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 09:29   #3704
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Nie ma recenzji Parure Aqua na kwc - ktoś może mi coś na jego temat powiedzieć? Nadaje się na świecącą się strefę T?
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 09:34   #3705
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, też mam z podkładami tak, ja wy - próbuję, próbuję, ale najlepiej mi chyba jest z DW light.
Teint Miracle do de, bo świecę się od razu.
Teraz mam tego nowego Idola 24h, ale też się świecę....

Chyba znowu coś kupię, a te sprzedam na all...
Na zwykłe dni chyba przestanę używać podkładu - wczoraj jak musiałam parę spraw pozałatwiać przed pracą to nałożyłam korektor DW i na to Lucidity i było naprawdę fajnie. Nie idealnie, ale wystarczająco jak na co dzień
Od początku mówiłam, ze po tych podkładach przy cerze mieszanej buzia się świeci
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 09:36   #3706
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Od początku mówiłam, ze po tych podkładach przy cerze mieszanej buzia się świeci
A po których się nie świeci? Od nawilżających się świeci, od matujących się świeci... U mnie głównie problemem jest nos, który po 2h zaczyna pobłyskiwać niezależnie od podkładu.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 09:40   #3707
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Od początku mówiłam, ze po tych podkładach przy cerze mieszanej buzia się świeci
Ale wiesz jak to jest, jak masz okazję, to i tak czasem kupisz, żeby przekonać się na własnym nosku....
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 10:32   #3708
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
A po których się nie świeci? Od nawilżających się świeci, od matujących się świeci... U mnie głównie problemem jest nos, który po 2h zaczyna pobłyskiwać niezależnie od podkładu.
Prawda taka, ze ze nie ma takiego podkładu, który by wytrzymał cały dzień, ale można znaleźć i takie, które trzymają mat pół dnia, a to już sporo. Natomiast świecenie po 2-3 godzinach dyskwalifikuje u mnie podkład
Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Ale wiesz jak to jest, jak masz okazję, to i tak czasem kupisz, żeby przekonać się na własnym nosku....
Nie kupuje podkładów jak mam okazję, tylko je najpierw rzetelnie testuję na podstawie próbek i dopiero wtedy podejmuję decyzję- kupić nie kupić.
Szkoda mi wywalać w ciemno kasę w coś, co może się okazać klapą, tylko dlatego ze trafia się okazja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 10:39   #3709
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Po całodniowym teście nowego pudru w kamieniu Clarins Ever Matte stwierdzam, iż był to jeden z lepszych zakupów ostatniego półrocza

Twarz zostaje matowa przez cały dzień ale nie jest to płaski mat. Twarz pozostaje świeża i naturalna.

Nakładałam na podkład Vitalumiere Aqua Chanel.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c1.jpg (11,8 KB, 12 załadowań)
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 10:48   #3710
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Używasz go do wykończenia makijażu, tak?
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 10:54   #3711
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Używasz go do wykończenia makijażu, tak?

dokładnie zawiodłam się na sypańcu Guerlain, ale w sumie nie jego zadaniem było matowić (z drugiej zaś storny nie obiecywał też mega błysku ). Teraz mam to czego oczekiwałam
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 11:02   #3712
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Po całodniowym teście nowego pudru w kamieniu Clarins Ever Matte stwierdzam, iż był to jeden z lepszych zakupów ostatniego półrocza

Twarz zostaje matowa przez cały dzień ale nie jest to płaski mat. Twarz pozostaje świeża i naturalna.

Nakładałam na podkład Vitalumiere Aqua Chanel.
jest na mojej liście zakupowej, jak wykończę to, co mam. Ostatnio nie zawodzę się na kolorówce tej firmy
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:09   #3713
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Nie ma recenzji Parure Aqua na kwc - ktoś może mi coś na jego temat powiedzieć? Nadaje się na świecącą się strefę T?
A ja widze 84 recenzje na KWC.

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Jamesku mogę Ci podesłać trochę tej glinki, jeśli masz ochotę
Bardzo chetnie. Ja Ci podesle w zamian troche mojej nowej glinki .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:21   #3714
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Moją skórę do porządku doprowadziła rezygnacja z ciężkich kryjących podkładów, i ograniczenie się praktycznie wyłącznie do pielęgnacji aptecznej ( używam głównie kremów svr, biodermy, eucerin, trochę mniej avene i lrp i od czasu do czasu krem migdałowy Bandi) oraz picie dużej ilości, głównie wody i herbaty zielonej. Na ewentualne przebarwienia pokrostkowe (niestety ciągle jest ze mną skłonność do uczuleń pokarmowych, które objawiają się wysypką) pomaga mi tonik z biochemii urody. Maseczki to glinki i algi. Nie używam i raczej się już nie przełamię do nakładania oleju na twarz, choć kusi mnie koncentrat AnneMarie Börlind. Teraz z podkładu właściwie mogłabym zrezygnować, choć czasem przed okresem mnie coś nawiedzi
możesz mi napisać, który to tonik?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 15:00   #3715
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ups byłam w seph kupic cos dla kumpeli. I kupiły mi sie letnie pastelowe piątki diora same
Jak zobaczyłam te kolory + ta pogoda dzis to MUSIAŁAM
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 15:00   #3716
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
fajne zakupy! Ciekawa jestem, co to za włoska firma (masło do ciała)? Jak juz będziesz ją rozpoznawać to daj znać
Kupilam dzis 2 za 69 zl. Nazywa sie CUCCIO Naturale i jest boski Kupilam sobie milk&honey oraz Vanilla&sugar Pouzywam i naskrobie moze jakas recenzje

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ter-blend.html takie cos

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Teraz mam coś ponad 30, bywało ze dwa razy więcej, a dązę tak do 15 Plus milion odlewek, niestety
ooo to daj Elizce Chloe

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Dobrze zrozumialam ze za oby dwa dalas 52zl? Czyli za jeden 26zl?
za 2
Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Nie ma recenzji Parure Aqua na kwc - ktoś może mi coś na jego temat powiedzieć? Nadaje się na świecącą się strefę T?
Ja uzywalam i nie polecam. Lubie Parure Extreme i Lingerie z Guerlaina, ale Aqua ze mna splynela doslownie po godzinie - mam mieszana cerę
Jednakze moja mama, ktora ma suchą dojrzałą cere, bardzo sobie wlasnie Aque chwaliła ))


Moj nowy KWC - podklad Shiseido trzyma sie pancernie kazdego dnia, od rana do poznych godzin wieczornych. Jestem zadowolona. Oby moja skora sie nie zbuntowala, jak to bylo u Corii
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 15:05   #3717
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Kupilam dzis 2 za 69 zl. Nazywa sie CUCCIO Naturale i jest boski Kupilam sobie milk&honey oraz Vanilla&sugar Pouzywam i naskrobie moze jakas recenzje

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ter-blend.html takie cos


ooo to daj Elizce Chloe


za 2

Ja uzywalam i nie polecam. Lubie Parure Extreme i Lingerie z Guerlaina, ale Aqua ze mna splynela doslownie po godzinie - mam mieszana cerę
Jednakze moja mama, ktora ma suchą dojrzałą cere, bardzo sobie wlasnie Aque chwaliła ))


Moj nowy KWC - podklad Shiseido trzyma sie pancernie kazdego dnia, od rana do poznych godzin wieczornych. Jestem zadowolona. Oby moja skora sie nie zbuntowala, jak to bylo u Corii
ktory ten z filtrem 40?
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 15:07   #3718
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Ups byłam w seph kupic cos dla kumpeli. I kupiły mi sie letnie pastelowe piątki diora same
Ale łajdaczki z tych piątek, same atakują portfele
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 15:33   #3719
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
Ale łajdaczki z tych piątek, same atakują portfele
Dlatego boję się wchodzić do S. Chwila nieuwagi i pustka w porfelu. I nawet nie wiadomo kiedy
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 16:31   #3720
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dlatego boję się wchodzić do S. Chwila nieuwagi i pustka w porfelu. I nawet nie wiadomo kiedy
O to.., to.... Święte słowa

Dobra dziewczyny, to ja się ulatniam. Muszę poprasować i spakować ciuchy, bo jutro ruszam na majówkę
W piękne Karkonosze i Czechy... Do następnego piątku
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2012-04-27 o 16:33
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.