Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-25, 20:49   #1891
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Przebije Cie raczej 4 podkłady to ja mam z samego Maca no dobra w sumie to 5 ale 2 są te same i końcówka.

Jeszcze DW, clinique, Chanel aqua, Bobbi-Brown skin Foundation, nie będę dalej wymieniać, żeby się nie pogrążac

Dla usprawiedliwienia powiem ze niektóre mam na lato niektóre na zimę niektóre do mieszania
Ja sporo zużywam na codzienne tapetowanie, podkłady mi szybko schodzą
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 20:49   #1892
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Na jakieś wspólne spotkanie,mogę upiec coś mniam mniam
Proszę wysłać do Warszawy, a właściwie do Lublina też może być będzie bliżej
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 20:52   #1893
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Również polecam. piwo: Mam teraz z UD i przy tym wypada slabo.
Ten Mufe jest mega

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Ja miałam kota a teraz pieska o imieniu Pusia
Ale się rozchorowałam na święta, wczoraj cały dzień z mega gorączką leżałam i mało kontaktowałam
Oj, zdrówka

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Na jakieś wspólne spotkanie,mogę upiec coś mniam mniam
No właśnie, kiedy spotkanko
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 20:53   #1894
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość


Nadrobiłam

Właśnie odebrałam moje zamówienie z h&m i naszyjnik porwany Nie mam pojęcia jak mogą tak uszkodzony produkt ze zwrotu wrzucać na stronę i wysyłać ponownie I znowu czekaj na kuriera, później na zwrot. I tak oto wyleczyłam się z zakupów w h&m zero szacunku do klienta

A propo H&M - teraz za zapisanie się do newslettera dostaje się 10% zniżki, a nie 25 jak było do tej pory się wycwanili

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Fajny sierściuch

Nie dość, że matka oszustka to kot alkoholik - no patologia normalnie

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
czytałam, zapomniałam podziękować
chyba, ze wymyślisz w zamian coś, czego nie mam


a u mnie nastrój świąteczny
nie cytujcie z fotką

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;57955876]Treść usunięta[/QUOTE]

Piękny
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 20:56   #1895
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
A propo H&M - teraz za zapisanie się do newslettera dostaje się 10% zniżki, a nie 25 jak było do tej pory się wycwanili









Piękny
Każdy klikal pojedynczo żeby było że zniżka to kiedyś się musiało skończyć

Mam rabat na całe zamówienie 10% z katalogu ważny do niedzieli (min 100zl)

0256

Chyba że newsletter też na całe zamówienie teraz jest
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 20:57   #1896
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Proszę wysłać do Warszawy, a właściwie do Lublina też może być będzie bliżej
jak będzie w paczce tak samo pachniec jak w domu ,to nie ma szans ze dojdzie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 20:57   #1897
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
A propo H&M - teraz za zapisanie się do newslettera dostaje się 10% zniżki, a nie 25 jak było do tej pory się wycwanili









Piękny

__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 20:57   #1898
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Uuuu niefajnie na święta. Zdrówka życzę
To już moja tradycja, w sylwestra też leżałam plackiem
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 20:58   #1899
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ten Mufe jest mega



Oj, zdrówka

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------



No właśnie, kiedy spotkanko
No właśnie, gdzie i kiedy? ja jestem chętna zawsze
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 20:58   #1900
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
jak będzie w paczce tak samo pachniec jak w domu ,to nie ma szans ze dojdzie
Owin w folię i spsikaj jakimś antygryzem
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 20:59   #1901
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Owin w folię i spsikaj jakimś antygryzem
ok
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 20:59   #1902
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Rotkohl widzę że znasz się na macu powiedz mi ten puder/podkład w kompakcie nie wiem dokładnie co to, kiedyś gdzieś to obyło mi się o uszy, Mineralize coś tam to fajny jest? Można używać samodzielnie?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 20:59   #1903
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
To już moja tradycja, w sylwestra też leżałam plackiem
2 lata pod rząd w sylwestra też leżałam plackiem, masakra jeszcze raz zdrówka
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 21:01   #1904
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Hmm ja mam z nim relacje nienawidzę/akceptuje. Pierwsza sprawa on jest dla mnie minimalnie za ciemny przez większość roku. Czasem jest ok, a czasem wypada mega sucho robi mi skorupe i podkreśla wszelkie załamania. Nie ma opcji żebym go nakładala pędzlem bo wychodzi strasznie wtedy, tylko Gabeczka daje rade.
Nie stworzyli jeszcze takiego podkładu z którego byłabym w 100% zadowolona, na razie chyba studio fix jest moim ulubieńcem.

Z DW jest tak ze za każdym razem jak chce się pozbyć, używam go i jakoś Mi chwilowo pasuje. W czwartek nałożyłam i wyszłam w nim z domu tylko dlatego że spóźniłabym się na pociąg.

Ale wygląda lepiej niż remarcable przynajmniej
U mnie też podkreśla załamania, a do tego miejscami pozostawia ciemne placki, których nie idzie zatrzeć. Jedyny plus za to, że u mnie się nieźle trzyma. Żaden inny podkład mi czegoś takiego nie robił (chodzi mi o te plamy). Zła jestem, że dałam się kiedyś namówić. W sumie też chyba super hiper ideału nie znalazłam, najlepszy do tej pory dla mnie nielubiany za specjalnie na wątku Lancôme, czasem kuszę się na coś innego, bo a nóż a widelec bedzie lepszy, ale na tę chwilę każda "zdrada" kończy sie fiaskiem. Teoretycznie Lancôme jest dla mńie super, ale czasem myśle, ze jednak mogłoby być mimo wszystko ciut lepiej. Ale już boję się próbować

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja sporo zużywam na codzienne tapetowanie, podkłady mi szybko schodzą
U mnie jest podobnie
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 21:18   #1905
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Dziewczyny, śliczne macie zwierzaki Kocham wszelkie futerkowce Pozwolę sobie przedstawić Wam moją Pusię ( ) podczas wieczornego oczekiwania na pieszczoty


Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Szybkie pytanie o MAC:
czy mała pojemność FIX+ też jest objęta back2mac? I czy polecacie?


A gdzie można dorwać małego Fix +? Jak byłam w styczniu w salonie MAC w ZT, to konsultantki powiedziały, że nie ma mini pojemności

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Ja miałam kota a teraz pieska o imieniu Pusia
Ale się rozchorowałam na święta, wczoraj cały dzień z mega gorączką leżałam i mało kontaktowałam
Zdrówka

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Każdy klikal pojedynczo żeby było że zniżka to kiedyś się musiało skończyć

Mam rabat na całe zamówienie 10% z katalogu ważny do niedzieli (min 100zl)

0256

Chyba że newsletter też na całe zamówienie teraz jest
A nie wiem czy newsletter na całość jest

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2016-03-25 o 21:22
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 21:20   #1906
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ale klusek przeca nie lubisz.
O jeżu, nie ten post.
To się miało tyczyć Kto ma rację, ten stawia kolację.
Tekst mojego dziadka tak samo jak "pieprzenie w bambus" - uwielbiam

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Przebije Cie raczej 4 podkłady to ja mam z samego Maca no dobra w sumie to 5 ale 2 są te same i końcówka.

Jeszcze DW, clinique, Chanel aqua, Bobbi-Brown skin Foundation, nie będę dalej wymieniać, żeby się nie pogrążac

Dla usprawiedliwienia powiem ze niektóre mam na lato niektóre na zimę niektóre do mieszania
Mnie zostały 3 sensowne podkłady. Cały czas szukam lekkiego na wiosnę/lato, ale jakoś mi nie idzie
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wszystkich kremów nie ma miniatur, jest strobe cream, studio moisture i coś na przetłuszczanie. Są też mini produkty do demakijażu ale to mało opłacalne akurat chyba. Strobe cream polecam, ostatnio mi się znudził bo Katowalam cały czas, ale jest naprawdę fajny i ma dobrą cenę.

Mini błyszczyki, mini pigmenty i mini tusze do rzęs ( które kiedyś dawali gratis do zamówień)

Nie wiem nie patrzyłam kolorów, bo nie chce raczej nawet jakbym chciała to nie mogę o.
Strobe cream uwielbiam

Fix+ robi mi smalec na twarzy Pod podkład nie próbowałam.

Mini tusze dodawane do zamówień to takie tycie tubeczki, miniatury w salonach Maca to połówki tuszu, więc nie to samo
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 21:20   #1907
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość





A gdzie można dorwać małego Fix +? Jak byłam w styczniu w salonie MAC w ZT, to konsultantki powiedziały, że nie ma mini pojemności



Zdrówka



A nie wiem czy newsletter na całość jest
A wiesz, ostatnio nie sprawdzałam to może już nie ma... Pamiętam że był x czasu temu (przed ślubem rozmyślałam nad nim czyli będzie z 2 lata) i tak założyłam, że jest nadal...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 21:23   #1908
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A wiesz, ostatnio nie sprawdzałam to może już nie ma... Pamiętam że był x czasu temu (przed ślubem rozmyślałam nad nim czyli będzie z 2 lata) i tak założyłam, że jest nadal...
Na stronie niby jest, ale niedostępny a w salonie powiedziały, że już od dawna nie ma małej pojemności, więc nie wiem jak to jest
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 21:24   #1909
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Rotkohl widzę że znasz się na macu powiedz mi ten puder/podkład w kompakcie nie wiem dokładnie co to, kiedyś gdzieś to obyło mi się o uszy, Mineralize coś tam to fajny jest? Można używać samodzielnie?
A to zależy czy chodzi ci o puder podkład w kompakcie czy o Mineralize Skinfinish który jest po prostu pudrem.
Puder/podkład to studio fix w kompakcie, u wielu osób sprawdza się solo - u mnie kompletnie się nie sprawdzał. Ani solo ani na podkład, a robiłam podejść tysiące. Solo robi mi sucha skorupe podkreśla wszystko co tylko może, wynajduje skórki których nie ma. Na podkład czy to lekki czy nie, na różne kremy
robi ciasto na twarzy. Bez żalu puściłam w świat, choć długo się z nim meczylam. U niektórych się sprawdza, nie wiem od czego to zależy, bo nie zauważyłam zależności odpowiednie dla takiego typu skóry, bo i wiele osób z tłusta mieszana narzeka na niego.

Jeśli chodzi o Mineralize Skinfinish, to ja go mam i lubię ale nigdy nawet nie próbowałam go solo używać. Z założenia jest to puder, wiem że parę osób używa go solo, ale nie mogę sama nic z własnego doświadczenia powiedzieć. On napewno będzie miał bardzo niskie krycie w porównaniu do studio fixa, ale też mniej pudrowe wykończenie.




Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
U mnie też podkreśla załamania, a do tego miejscami pozostawia ciemne placki, których nie idzie zatrzeć. Jedyny plus za to, że u mnie się nieźle trzyma. Żaden inny podkład mi czegoś takiego nie robił (chodzi mi o te plamy). Zła jestem, że dałam się kiedyś namówić. W sumie też chyba super hiper ideału nie znalazłam, najlepszy do tej pory dla mnie nielubiany za specjalnie na wątku Lancôme, czasem kuszę się na coś innego, bo a nóż a widelec bedzie lepszy, ale na tę chwilę każda "zdrada" kończy sie fiaskiem. Teoretycznie Lancôme jest dla mńie super, ale czasem myśle, ze jednak mogłoby być mimo wszystko ciut lepiej. Ale już boję się próbować

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------



U mnie jest podobnie
Wiesz kiedyś dużo mniejszy wybór był, dużo trudniej było znaleźć coś mocno kryjącego i w fajnych kolorach i tak dw stał się legendą. Dużo osób nie próbuje innych podkładow niedrogeryjnych i nie mając porównania, dalej wychwala ten podkład.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 21:24   #1910
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Jak wklejałaś to było już niedostępne?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 21:25   #1911
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Strobe cream uwielbiam

Fix+ robi mi smalec na twarzy Pod podkład nie próbowałam.

Mini tusze dodawane do zamówień to takie tycie tubeczki, miniatury w salonach Maca to połówki tuszu, więc nie to samo
Kolejna kusi strobem
A smalec, że ci spływa, czy że po prostu przyświeca? Bo jak przyświeca to dla mnie spoko

I pomyliłam, to z witaminą C to coś Lightful C to chyba coś nowego jest? W każdym razie ciekawi

Rotkohl, to gratuluję w takim razie nie kupienia pigmentu
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2016-03-25 o 21:28
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 21:27   #1912
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 21:29   #1913
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;57964291]Treść usunięta[/QUOTE]

A ja nie zwróciłam uwagi
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 21:30   #1914
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Tekst mojego dziadka tak samo jak "pieprzenie w bambus" - uwielbiam


Mnie zostały 3 sensowne podkłady. Cały czas szukam lekkiego na wiosnę/lato, ale jakoś mi nie idzie

Strobe cream uwielbiam

Fix+ robi mi smalec na twarzy Pod podkład nie próbowałam.

Mini tusze dodawane do zamówień to takie tycie tubeczki, miniatury w salonach Maca to połówki tuszu, więc nie to samo
A nie wiem bo ja się nie dorobiłam mini tuszu tylko mini studio fixy dostawałam, bo klikalam wszystko na dougu wtedy jeszcze obowiązywały zniżki, a na stronie mac tylko mini kremy

Ja jestem suchelcem więc mi smalec ciężko zrobić ( choć niektóre rzeczy to potrafią sypki kolorowy Prep+Prime, podkład Shiseido radiant lifting i Chanel lift Lumiere )


Wiem widziałam że f&B testowalas Ja kupiłam siostrze ale nie ten kolor więc nie podbiore
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 21:46   #1915
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Kolejna kusi strobem
A smalec, że ci spływa, czy że po prostu przyświeca? Bo jak przyświeca to dla mnie spoko

I pomyliłam, to z witaminą C to coś Lightful C to chyba coś nowego jest? W każdym razie ciekawi

Rotkohl, to gratuluję w takim razie nie kupienia pigmentu
Nie wiem czy by spłynęło, bo akurat zimą mam dość suchą cerę, ale świeciłam się jak psu

Tak, Lightful C - mam ochotę na coś z tej serii, ale nie umiem się zebrać, no i czas zejść z zapasów

Mini pigmenty są super, powinni zrobić więcej kolorów

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A nie wiem bo ja się nie dorobiłam mini tuszu tylko mini studio fixy dostawałam, bo klikalam wszystko na dougu wtedy jeszcze obowiązywały zniżki, a na stronie mac tylko mini kremy

Ja jestem suchelcem więc mi smalec ciężko zrobić ( choć niektóre rzeczy to potrafią sypki kolorowy Prep+Prime, podkład Shiseido radiant lifting i Chanel lift Lumiere )


Wiem widziałam że f&B testowalas Ja kupiłam siostrze ale nie ten kolor więc nie podbiore
Mnie raz wskoczył mini tusz do zamówienia.

Który prep+prime - ten żółty? Ja go bardzo lubię

Tak, testowałam - kiepski jest Teraz myślę nad Face&Body MUFE, bo jest jeden przyjemny kolor, ale nie mam gdzie potestować. Miałaś może albo próbowałaś?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 21:53   #1916
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A to zależy czy chodzi ci o puder podkład w kompakcie czy o Mineralize Skinfinish który jest po prostu pudrem.
Puder/podkład to studio fix w kompakcie, u wielu osób sprawdza się solo - u mnie kompletnie się nie sprawdzał. Ani solo ani na podkład, a robiłam podejść tysiące. Solo robi mi sucha skorupe podkreśla wszystko co tylko może, wynajduje skórki których nie ma. Na podkład czy to lekki czy nie, na różne kremy
robi ciasto na twarzy. Bez żalu puściłam w świat, choć długo się z nim meczylam. U niektórych się sprawdza, nie wiem od czego to zależy, bo nie zauważyłam zależności odpowiednie dla takiego typu skóry, bo i wiele osób z tłusta mieszana narzeka na niego.

Jeśli chodzi o Mineralize Skinfinish, to ja go mam i lubię ale nigdy nawet nie próbowałam go solo używać. Z założenia jest to puder, wiem że parę osób używa go solo, ale nie mogę sama nic z własnego doświadczenia powiedzieć. On napewno będzie miał bardzo niskie krycie w porównaniu do studio fixa, ale też mniej pudrowe wykończenie.






Wiesz kiedyś dużo mniejszy wybór był, dużo trudniej było znaleźć coś mocno kryjącego i w fajnych kolorach i tak dw stał się legendą. Dużo osób nie próbuje innych podkładow niedrogeryjnych i nie mając porównania, dalej wychwala ten podkład.
o, o! chodziło mi o puder
a ten podkład w płynie studio fix nie podkreśla Ci suchych skórek?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 21:54   #1917
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

W ogóle jaką próbkę dodała S dzisiaj na stronę... EDT Mango Rebel... No, szał po prostu Mogliby dać większy wybór albo często zmieniać, bo po tych wszystkich rzodkiewach i zamówieniu dla niespodzianki () mam już wszystkie te próbki i jeszcze mi się powtarzają I jeszcze nic z tych rzeczy w próbkach mi się nie spodobało... O, tylko Black Opium nie mam, bo w żadnym zamówienie nie dali. Może z rzodkiewie dzisiejszą będzie

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-03-25 o 21:56
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 22:10   #1918
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
O, tylko Black Opium nie mam, bo w żadnym zamówienie nie dali. Może z rzodkiewie dzisiejszą będzie
pisałaś, że nie podoba ci się ten zapach, bo kwaśny to po co go ciągle chcesz


uciekam spać, amć
jutro dzień pełen roboty i wrażeń
zawsze się człowiek narobi a potem nie ma siły odpoczywać
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 22:35   #1919
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
pisałaś, że nie podoba ci się ten zapach, bo kwaśny to po co go ciągle chcesz


uciekam spać, amć
jutro dzień pełen roboty i wrażeń
zawsze się człowiek narobi a potem nie ma siły odpoczywać
Nie pisałam, że mi się nie podoba, bo kwaśne, tylko że mi się zazwyczaj bardziej podobają EDP i po jednorazowym powąchaniu myślę, że i w tym przypadku tak jest.
Inne próbki z tych dostępnych mam - nawet jak nie zamawiałam to dostałam zamiast BO i jako niespodziankę... Zresztą BO EDT chętnie bym jeszcze przetestowała na skórze, bo wąchałam tylko na blotterze - bardziej mi się podoba EDP, ale biorąc pod uwagę dostępne na stronie S próbki, to jest to najciekawsza propozycja
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 23:08   #1920
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jak wklejałaś to było już niedostępne?
on jest ciągle wykupiony

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Uwielbiam chomisie

__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.