Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-04, 22:34   #3241
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ten puder inglota ma ciepły kolor. Kosztował 29 zł. Niektóre ciemniejsze były z drobinkami rozświetlającymi i te pudry kosztowały 32 zł.
Niestety nie mam teraz tego true match'a i nie pamiętam jaki miał numer, ale na pewno miałam najjaśniejszy z ciepłych i on był niemalże biały, po prostu cudo! Na początku jak się go nakłada to jest nawet zbyt biały, ale po chwili się wchłania, dopasowuje i ma się idealną twarz . Coś pięknego .
To musiał być W1 jak nic
Intryguje mnie on coraz bardziej, bo jesteś już drugą osobą, która pisze o nim "prawie biały", naprawdę wielka szkoda, że go nie posiadasz obecnie
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 22:38   #3242
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

mnie to 'prawie biały' już nie przekonuje o wielu.. zbyt wielu za ciemnych podkładach to słyszałam C1 też miał być biały z kroplą różu
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 22:47   #3243
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ale na tym zdjęciu z All wygląda naprawdę obiecująco: http://www.allegro.pl/item356094606_...7_kolorow.html

Poza tym wiadomo już, że jest o wiele jaśniejszy od W1 europejskiego, tego z pompką. I to też brzmi zachęcająco.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 22:48   #3244
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Miała któraś z was styczność z tym podkładem Gosha http://allegro.pl/item359056828_gosh...ady_nowe_.html ? Pytałam sprzedającej i odpisała, że "kolory są praktycznie takie jak na opakowaniu", ale ciężko mi w to uwierzyć że będzie taki przeskok między 22 a 23. Jeśli 22 będzie wyglądać tak jak na moim monitorze: biało-żółto, to umarłam

A, jeszcze kwestia że przód opakowania - w tym kolor - jest rozjaśniony lampą...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 22:50   #3245
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Ale na tym zdjęciu z All wygląda naprawdę obiecująco: http://www.allegro.pl/item356094606_...7_kolorow.html

Poza tym wiadomo już, że jest o wiele jaśniejszy od W1 europejskiego, tego z pompką. I to też brzmi zachęcająco.
LOL. Mam ten podklad. Chcecie real photo we wtorek? (jutro mam zajecia od rana do wieczora). Faktycznie jest prawie bialy. Minimalnie ciemnieje, ale jest to najjasniejszy cieply podklad jaki udalo mi sie dostac do tej pory
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 09:57   #3246
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tak, tak to był W1. Może C1 rozczarowuje, nie wiem, bo zimnych nie używam, ale ten W1 naprawdę mnie zaskoczył. Muszę go sobie znów zamówić ^^.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 10:02   #3247
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nigdy nie widziałam na żywo w1, jak już ta tonacja w drogeriach zaczynała się od 3/4.
Mam puder w1, ciemny jak na bladolice jest. Na pewno nie do nakładania załączoną gąbeczką.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 10:10   #3248
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
LOL. Mam ten podklad. Chcecie real photo we wtorek? (jutro mam zajecia od rana do wieczora). Faktycznie jest prawie bialy. Minimalnie ciemnieje, ale jest to najjasniejszy cieply podklad jaki udalo mi sie dostac do tej pory
Również używam obecnie True Matcha W1 w buteleczce, bo ten w pompce jest strasznie ciemny! Ja mam zimny typ urody, a to jest ciepły odcień, ale mimo to mi pasuje, bo jest najjaśniejszym podkładem jaki znalazłam, ładnie dopasowuje się do koloru skóry, w moim przypadku neutralizuje odcień skóry na twarzy, która jest bardziej różowa niż szyja. Efekt jest taki, że wciąż mam chłodny odcień na twarzy, ale ładniej zlewa się z szyją
Ja nie zauważyłam, żeby ciemniał
Tylko strsznie ciężko go dostać Właśnie mi się kończy. Poluje na allegro od kilku tygodni, ale nie pojawia się, mam nadzieję, że ktoś go wreszcie wystawi!
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 11:05   #3249
xtyna
Przyczajenie
 
Avatar xtyna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

witam bladolice
bardzo się cieszę, że znalazłam ten wątek!
również mam jasną karnację i jestem z niej dumna

czytałam wcześniejsze wpisy ale się w tym troszkę pogubiłam dlatego byłabym wdzięczna za pomoc

mam obecnie robione zabiegi laserem więc bede musiała chronic sie blokerami.nie mam jednak pojęcia jaki filtr wybrać i który podkład można do niego stosować

do tego jeszcze mam suchą skórę i po nałożeniu podkładu jestem cała w skórkach
mam też problem z dobraniem odcienia- zakupiłam dermacol 217 i jest za ciemny

z góry dzięki za pomoc
xtyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 11:31   #3250
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

subskrypcja
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 14:04   #3251
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
LOL. Mam ten podklad. Chcecie real photo we wtorek? (jutro mam zajecia od rana do wieczora). Faktycznie jest prawie bialy. Minimalnie ciemnieje, ale jest to najjasniejszy cieply podklad jaki udalo mi sie dostac do tej pory
No ba, cóż to w ogóle za pytanie, czy chcemy

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Nigdy nie widziałam na żywo w1, jak już ta tonacja w drogeriach zaczynała się od 3/4.
Mam puder w1, ciemny jak na bladolice jest. Na pewno nie do nakładania załączoną gąbeczką.
Bo pewnie ten puder jest w kolorze W1 podkładu z pompką.
Ja się właśnie strasznie nacięłam, kupując W1 na all, bo nie miałam pojęcia, że odcień tego samego kosmetyku i o tym samym symbolu może się drastycznie różnić w zależności od rynku przeznaczenia (notabene to jakiś absurd). Na jakiejś stronie L'Oreala (pewnie to była właśnie amerykańska) podejrzałam sobie na próbniku cudownie jasny W1, po czym cała szczęśliwa wypatrzyłam na all też W1 i oczywiście zaraz kupiłam... Niestety zawód był straszny - ciemny, pomarańczowy odcień...

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
Również używam obecnie True Matcha W1 w buteleczce, bo ten w pompce jest strasznie ciemny! Ja mam zimny typ urody, a to jest ciepły odcień, ale mimo to mi pasuje, bo jest najjaśniejszym podkładem jaki znalazłam, ładnie dopasowuje się do koloru skóry, w moim przypadku neutralizuje odcień skóry na twarzy, która jest bardziej różowa niż szyja. Efekt jest taki, że wciąż mam chłodny odcień na twarzy, ale ładniej zlewa się z szyją
Ja nie zauważyłam, żeby ciemniał
Tylko strsznie ciężko go dostać Właśnie mi się kończy. Poluje na allegro od kilku tygodni, ale nie pojawia się, mam nadzieję, że ktoś go wreszcie wystawi!
W1 w pompce jest straszny a tym bardziej, jeśli się go kupiło będąc nieświadomym tych różnic w obrębie jednego koloru, o czym napisałam wyżej.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 15:14   #3252
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja jestem jeszcze młoda, ale jak mogłabym podkreślić jasną cerę, żeby nie wyglądać na zbyt wymalowaną?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 15:48   #3253
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Młoda, czyli ile masz lat ?


Ten puder z Inglota jest rzeczywiście jasny, jednak moim zdaniem nie jest najjaśniejszy (jeśli mowa o sypkim, bo pozostałe ciemne jak noc, prócz białego rozświetlającego ) Jest beżowo-żółty Ciepłe bladolice mogą go obejrzeć dokładniej, jednak ja mimo wszystko wolę skrobię z jedwabiem
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 15:58   #3254
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ale jaśniejszy niż większość jasnych podkładów dostępnych w Polsce np L'oreala . Choć faktycznie nie jest jakiś meeegajasny. Za to W1 l'oreala jest ^^.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 16:42   #3255
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ale pytań się posypalo...

Dziewczyny ja bym chciała zapytać Was o tonacje podkładów których uzywacie. Bo ja ostatnio mialam styczność z podkładem ktory mial lekko różowy odcień a przed ktorym ja zazwyczaj sie bronię,zawsze wybieram te,w ciepłych kolorach(delikatne,beze,e cru) chociaż jestem chłodnym typkiem i po rozprowadzeniu tego podkładu (z kropla różu) na łapce miałam wrażenie jakby skóra w tym miejscu "ożyła" nie nakładałam go na twarz bo nigdy tego nie robię z testerami w perfumerii ale ten podkład mial bardzo ladny odcień,czy myslicie że bladolicej z poszarzałą cera by coś takiego pasowało?
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 17:49   #3256
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Meri, rzuć okiem na ten fragment artykułu, wklejała to Yennefer na MM.
Zgodnie z tym, co tam pisze, to całkiem możliwe, że efekt mógłby być dla Ciebie korzystny.

Ja sama nie mam jakoś ochoty tak eksperymentować, różowości wystrzegam się równie mocno, co i opalenizny. Inna sprawa, że ja też jestem chłodnym typkiem (lato), ale z karnacją ciepławą, więc siłą rzeczy wybieram neutralne lub ciepłe odcienie podkładów.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 18:28   #3257
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Ten puder z Inglota jest rzeczywiście jasny, jednak moim zdaniem nie jest najjaśniejszy (jeśli mowa o sypkim, bo pozostałe ciemne jak noc, prócz białego rozświetlającego ) Jest beżowo-żółty Ciepłe bladolice mogą go obejrzeć dokładniej, jednak ja mimo wszystko wolę skrobię z jedwabiem
a pamiętacie jaki ma numerek...? bo te sypkie ingloty, które do tej pory oglądałam to były raczej zimne w tonacji - czyżbym coś przegapiła
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 19:42   #3258
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Młoda, to znaczy lat 15 =D
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 19:48   #3259
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
a pamiętacie jaki ma numerek...? bo te sypkie ingloty, które do tej pory oglądałam to były raczej zimne w tonacji - czyżbym coś przegapiła
O ile pamiętam 12 lub 11 ale różnica między tymi dwoma odcieniami była spora
A różu w tym pudrze nie ma W każdym razie tak wyglądało w świetle perfumerii

Aralka ja mam rocznikowo 17 Myślę, że spokojnie możesz używać jasnego pudru, jeśli skóra Ci się skóra błyszczy, korektoru, tuszu do rzęs (jeśli jesteś blondynką możesz spróbować brązowy, ale ja wolę mimo wszystko czarny ) i jakiegoś delikatnego błyszczyka
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 19:58   #3260
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

No to tego używam, ale i tak jestem blada jak ściana...
Nawet różu używam, białek kredki wewnątrz, troszkę rozświetlacza i nic. :/
Wszyscy twierdzą, że nie widać na mnie makijażu tylko blada blada blada
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:01   #3261
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

że nie widać makijażu to akurat dobrze

a jakie masz oczy? może przydałoby się je nieco podkreślić np nie za grubą brązową kreską? albo szarą?

i może do różu dorzuć coś lekko rozświetlającego? Ja bez tego (podkreślone oczy i policzki z różem i rozświetlaczem) wyglądam jak biała kartka papieru - zero wyrazu, po prostu bladość
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:02   #3262
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Chyba dobrze, że nie widać makijażu Gorzej by było, jakby było widać ciemną tapetę na twarzy
A to, że mówią 'blada blada blada', cóż, lrzeba się do tego przyzwyczaić

Ja używam prócz podkładu, korektora i tuszu jasnego różu (ale tylko odrobinkę ) i najjaśniejsze kuleczki rozświetlające Vollare
Btw, muszę poszukać jasnoróżowych kuleczek Vollare
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:21   #3263
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A dobre są te kuleczki?
Wiem, że dobrze, że nie widać makijażu, ale teoretycznie to też chodzi o to, że "zy" make-upem wyglądam jak i "bez".
Coś muszę pokombinować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz5.jpg (47,9 KB, 195 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:24   #3264
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Wg mnie są rewelacyjne Jest o nich wieeelki wątek na wizażu A kosztuja grosze, bo 5zł
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:28   #3265
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
A dobre są te kuleczki?
Wiem, że dobrze, że nie widać makijażu, ale teoretycznie to też chodzi o to, że "zy" make-upem wyglądam jak i "bez".
Coś muszę pokombinować.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa!!! !!!!! Jakas Ty sliczna! Co Ty tam chcesz mejkapowac? Bez przesady, odrobina tuszu na rzesy, blyszczyk na usta i to wszystko. Twoja uroda jest olsniewajaca. Jesli to zyczliwe kolezanki zwracaja Ci uwage na brak mejkapu to gwarantuje Ci, ze kieruja nimi mroczne instynkty - najprawdopodobniej zazdrosci
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:28   #3266
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

O, to muszę się za nimi pokręcić w takim razie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:31   #3267
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa!!! !!!!! Jakas Ty sliczna! Co Ty tam chcesz mejkapowac? Bez przesady, odrobina tuszu na rzesy, blyszczyk na usta i to wszystko. Twoja uroda jest olsniewajaca. Jesli to zyczliwe kolezanki zwracaja Ci uwage na brak mejkapu to gwarantuje Ci, ze kieruja nimi mroczne instynkty - najprawdopodobniej zazdrosci
Dziękuję kochana

Tylko, że na tym akurat zdjęciu jestem wyspana, że tak powiem i mam jeszcze korektor (cienie :/) itp. Także niestety mimo to, że nie chciałabym używać dużej ilości kosmetyków, to czasem muszę.
Ale pokręcę się za tymi kuleczkami vollare. Może jakoś wymodeluje dzięki nim twarz =D
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:36   #3268
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

kuleczki to jest po prostu cudo tylko ostrzegam, niektore są aż przesadnie błyszące/brokatowe, więc trzeba z nimi uważać

ja popieram tulipanne, patrząc na to zdjęcie ten korektor pod oczy Ci w zupełności wystarczy
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:41   #3269
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Hehe, dziękuję Wam, tylko tak jak mówię, na tym zdjęciu jestem wypoczęta, poza tym wydaje mi się, że na żywo bardziej widać tą bladość, jakieś cienie itp. Niestety.
Ale poszukam tych kuleczek i powiem czy jest lepiej =)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:45   #3270
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
A dobre są te kuleczki?
Wiem, że dobrze, że nie widać makijażu, ale teoretycznie to też chodzi o to, że "zy" make-upem wyglądam jak i "bez".
Coś muszę pokombinować.

Przepiękna uroda!!!!!!
Nawet makijaż Ci nie potrzebny, ale oczywiście możesz poeksperymentować
Jasna skóra bardzo Ci pasuje, nie słuchaj komentarzy koleżanek, wyglądu to mogą Ci pozazdrościć
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.