Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-08, 20:39   #481
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Karola,ja tez napisałam na forum o tym jak dostałam taka mła karteczke ale na translatora nie wpadłam.A tu prosze-Annmarie zrobiła nam taka miła niespodzianke

Co do innocence to clair jest bardziej cieply a petale zimny- moja twarz wyglada zdrowo w kolorze clair,teraz widze ze kolor revlona(150 buff był niewypałem),ubzdurałam sobie chyba ze jestem wiekszym bladziochem niz rzeczywiscie jestem i moze po tym revlonie tak wydawało mi sie ze chanel jest zołty.Innymi podkładami z ktorymi trafiłam w kolor to Divinora nr 520 beige clair i revlon natural beige - pozostałych wymienionych przez Was podkładow nie mialam.po testach w douglasie mialam wrazenie ze innocence clair i petale(30) nie roznia sie duzo kolorem,jedynie odcieniem,wziałam 20 bo nie uzywam jeszcze samoopalacza,chociaz teraz mysle ze petale tez byłby dobry za jakis czas,z drugiej strony jestem zdania ze tym podkladem ciezko jest zrobic sobie maske lub plamy bo pieknie sie rozprowadza i po chwili jakby dopasowuje sie do karnacji i troszke zmienia odcien..Powiem jeszcze ze w polowie dnia musze potraktowac strefe T matujacym kryolanem(super),al e taka juz uroda tłustej cery - zaden podkład nie jest w stanie zatrzymac wytwarzania łoju.
Ehhh...Dobra biorę Właśnie się dowiedziałam, że koleżanka zdobyła mi próbki magików,więc jutro zdecyduję 1 czy 2 i wezmę obie rzeczyznaczy się do naszej Karteczkowego Dobroczyńcy(nie ma chyba żeńskiej formy?) się uśmiechnę
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 20:40   #482
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
aga, Clarins jest świetny, matuje, wygładza, bardzo go lubię, cena na Tru przystępna, są 3 odcienie
Masz puder sypki Clarinsa? Czy ten nowy prasowany pachnie tak samo jak sypki?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 20:52   #483
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ehhh...Dobra biorę Właśnie się dowiedziałam, że koleżanka zdobyła mi próbki magików,więc jutro zdecyduję 1 czy 2 i wezmę obie rzeczyznaczy się do naszej Karteczkowego Dobroczyńcy(nie ma chyba żeńskiej formy?) się uśmiechnę

ja zrezygnowałam z zakupu magica,odradzono mi kategorycznie obciazac delikatna skore pod oczami jesli nie ma ku temu wyraznej potrzeby,poniewaz mozna tylko narobic sobie kuku.Jak kobieta z perfumerii uslyszala ze chce kupic korektor pod oczy to o mało sie nie przewrociła.Nie chce Ci odradzac,bo ciekawa jestem Twojej recenzji magika,ale ja sie wstrzymuje narazie-innocence pod oczami sie sprawdza a ja nie mam sincow,zaciemniec ani nic takiego wiec nie bede kombinowała.Cena kusi,ale zainwestuje ta kase raczej w pielegacje po oczy niz kolorowke.

EDIT;dziewczyny wiem ze zanudzam....ale nadal nie wybrałam toniku i meczy mnie pojedynek clinique VS pure focus HELP
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:00   #484
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Karola,ja tez napisałam na forum o tym jak dostałam taka mła karteczke ale na translatora nie wpadłam.A tu prosze-Annmarie zrobiła nam taka miła niespodzianke

Co do innocence to clair jest bardziej cieply a petale zimny- moja twarz wyglada zdrowo w kolorze clair,teraz widze ze kolor revlona(150 buff był niewypałem),ubzdurałam sobie chyba ze jestem wiekszym bladziochem niz rzeczywiscie jestem i moze po tym revlonie tak wydawało mi sie ze chanel jest zołty.Innymi podkładami z ktorymi trafiłam w kolor to Divinora nr 520 beige clair i revlon natural beige - pozostałych wymienionych przez Was podkładow nie mialam.po testach w douglasie mialam wrazenie ze innocence clair i petale(30) nie roznia sie duzo kolorem,jedynie odcieniem,wziałam 20 bo nie uzywam jeszcze samoopalacza,chociaz teraz mysle ze petale tez byłby dobry za jakis czas,z drugiej strony jestem zdania ze tym podkladem ciezko jest zrobic sobie maske lub plamy bo pieknie sie rozprowadza i po chwili jakby dopasowuje sie do karnacji i troszke zmienia odcien..Powiem jeszcze ze w polowie dnia musze potraktowac strefe T matujacym kryolanem(super),al e taka juz uroda tłustej cery - zaden podkład nie jest w stanie zatrzymac wytwarzania łoju.
Miałam Revlona Colorstay Softlex 220 natural beige. Był dla mnie dobry. Czyli Innocence kompakt to będzie 30 czy 40 ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:02   #485
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
ja zrezygnowałam z zakupu magica,odradzono mi kategorycznie obciazac delikatna skore pod oczami jesli nie ma ku temu wyraznej potrzeby,poniewaz mozna tylko narobic sobie kuku.Jak kobieta z perfumerii uslyszala ze chce kupic korektor pod oczy to o mało sie nie przewrociła.Nie chce Ci odradzac,bo ciekawa jestem Twojej recenzji magika,ale ja sie wstrzymuje narazie-innocence pod oczami sie sprawdza a ja nie mam sincow,zaciemniec ani nic takiego wiec nie bede kombinowała.Cena kusi,ale zainwestuje ta kase raczej w pielegacje po oczy niz kolorowke.

EDIT;dziewczyny wiem ze zanudzam....ale nadal nie wybrałam toniku i meczy mnie pojedynek clinique VS pure focus HELP
clinique jest fajny, ale może Cię przesuszyć
zamiast niego wystawiłabym do pojedynku Biotherm Biosource
mam ten tonik i jestem bardzo zadowolona, chociaż pure focus też kiedyś wypróbuję - Layla bardzo go polecała
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:05   #486
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
ja zrezygnowałam z zakupu magica,odradzono mi kategorycznie obciazac delikatna skore pod oczami jesli nie ma ku temu wyraznej potrzeby,poniewaz mozna tylko narobic sobie kuku.Jak kobieta z perfumerii uslyszala ze chce kupic korektor pod oczy to o mało sie nie przewrociła.Nie chce Ci odradzac
Matko bosko to ta sama, co mówiła ze alkohol z toniku wyparowuje z wacika (Trochę szkoda, nie, Mariolu? haha)
Malwiiina daj sobie spokój z jej radami bo babka najwyrażniej nie ma pojęcia co wygaduje. Te konsultantki nie mają zbyt wielu szkoleń tak naprawde i plota czasem niezłe farmazony. Zadne to fachowe porady...


a jaką Ty masz w ogóle cerę i czego potrzebujesz??
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:08   #487
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
ja zrezygnowałam z zakupu magica,odradzono mi kategorycznie obciazac delikatna skore pod oczami jesli nie ma ku temu wyraznej potrzeby,poniewaz mozna tylko narobic sobie kuku.Jak kobieta z perfumerii uslyszala ze chce kupic korektor pod oczy to o mało sie nie przewrociła.Nie chce Ci odradzac,bo ciekawa jestem Twojej recenzji magika,ale ja sie wstrzymuje narazie-innocence pod oczami sie sprawdza a ja nie mam sincow,zaciemniec ani nic takiego wiec nie bede kombinowała.Cena kusi,ale zainwestuje ta kase raczej w pielegacje po oczy niz kolorowke.
Hmm potestuję jutro i się zastanowię...Tak jak pisałam planuję go używać nie tyle pod oczy co jako zwykły korektor Spotkałam się też z opinią, że od czasu do czasu można go użyć jako podkład...Albo np.zmieszać z nim...Sama nie wiem...Czasem odzywa się we mnie głupota pod tytułem:muszę to miećWszystko się rozstrzygnie po testach
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 21:11   #488
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Matko bosko to ta sama, co mówiła ze alkohol z toniku wyparowuje z wacika (Trochę szkoda, nie, Mariolu? haha)
Malwiiina daj sobie spokój z jej radami bo babka najwyrażniej nie ma pojęcia co wygaduje. Te konsultantki nie mają zbyt wielu szkoleń tak naprawde i plota czasem niezłe farmazony. Zadne to fachowe porady...


a jaką Ty masz w ogóle cerę i czego potrzebujesz??

Jasne jak widać ta konsultantka ma problem..i to duży
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:15   #489
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jasne
Wciąż sobie przypominam co napisałaś i ... no, nie mogę normalnie

__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:17   #490
justipe
Raczkowanie
 
Avatar justipe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Ja się na magikiem zastanawiam ale po tym jak przejechałam sie na korektorze Clinique i Vichy zamalowywuję sie MAx factor i jest zupełnie do rzeczy..

Dziewczyny, który błyszczyk daje "taflę" na ustach?bo istnieje takie cos?? widziałam tak ostatnio dziewczę umalowane na jakims pokazie i bardzo mi sie podoba ten efekt..

I czy tusz Onyx jest ok?bo się tak nad nim zastanawiam...faktycznie daje jakiś efekt?
justipe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:27   #491
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Wciąż sobie przypominam co napisałaś i ... no, nie mogę normalnie

Wiesz...to może użyj "toniku" wewnętrznie
Idę spać, bo dzisiaj coś zaczynam pleść jakbym sama się stonizowała wewnętrznie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 21:29   #492
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez justipe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który błyszczyk daje "taflę" na ustach?bo istnieje takie cos?? widziałam tak ostatnio dziewczę umalowane na jakims pokazie i bardzo mi sie podoba ten efekt..
Znaczy się który jest bez drobinek i daje efekt mokrych ust?
Jeśli tak to na Tru odsyłam do mini Biothermów
A jak poza Tru, to Revlon Super Lustrous.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:45   #493
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Aniu i było bardzo miłoNawet o wiele milej jak się okazało, że to od Ciebie a nie od jakiegoś Zenka z Tru

Ale wstyd
widzę że nasz mały azjata zostal juz spolszczony i z Zennego stał sie Zenkiem, ale jak wobec tego nazwiemy naszą Kitty? Krysia?

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
ja zrezygnowałam z zakupu magica,odradzono mi kategorycznie obciazac delikatna skore pod oczami jesli nie ma ku temu wyraznej potrzeby,poniewaz mozna tylko narobic sobie kuku.Jak kobieta z perfumerii uslyszala ze chce kupic korektor pod oczy to o mało sie nie przewrociła.Nie chce Ci odradzac,bo ciekawa jestem Twojej recenzji magika,ale ja sie wstrzymuje narazie-innocence pod oczami sie sprawdza a ja nie mam sincow,zaciemniec ani nic takiego wiec nie bede kombinowała.Cena kusi,ale zainwestuje ta kase raczej w pielegacje po oczy niz kolorowke.
uzywałam róznych produktów pod oczyale magik jest z nich najlepszy bo pomimo lekkiej formuły ma mocne krycie...ale nie jest to pasta, tylko fluidzik, tylko mocno napigmentowany.....
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:48   #494
niziutka~
Przyczajenie
 
Avatar niziutka~
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny bardzo proszę, czy mogłabym się podczepić pod czyjeś zamówienie z jednym pudrem? bardzo mi zależy
niziutka~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:56   #495
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
widzę że nasz mały azjata zostal juz spolszczony i z Zennego stał sie Zenkiem, ale jak wobec tego nazwiemy naszą Kitty? Krysia?
W wątku perfumowym Yola popełniła rewelacyjne, do bólu dokładne tłumaczenie zamówienia do U. Celnego i Kitty przetłumaczona została jako Kotka Wong.
Super

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1022
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 22:03   #496
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
W wątku perfumowym Yola popełniła rewelacyjne, do bólu dokładne tłumaczenie zamówienie do U. Celnego i Kitty przetłumaczona została jako Kotka Wong.
Super

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1022
BoskieZwłaszcza chrześcijanin dior
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 22:07   #497
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
W wątku perfumowym Yola popełniła rewelacyjne, do bólu dokładne tłumaczenie zamówienie do U. Celnego i Kitty przetłumaczona została jako Kotka Wong.
Super

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1022
1.darmowy podarunek:i organza nieprzyzwoita mnie powaliły .....w literaturze polskiej występuje w sumie, za sprawą Białoszewskiego Kicia Kocia, więc może on miał ja na myśli.....
tłumaczenie jest zabójcze......

aha i jeszcze cos odnośnie cętkowanego HR- dziś padał śnieg z deszczem, nie miałam parasola i musiałam na pieszo przemierzyć pół miasta , moje rzęsy......po 15 minutowym marszu w strugach deszczu i ogromnych płatkach śniegu wpadających do oczu, pozostały...nienaruszone! !!
żadnej kropelki, czy rozmazania.... wcześniej nałożyłam swoja nowa bazę HR do rzęs....efektus jest niesamowity, poza tym nic mi sie nie wkrusza do oczu czego nie cierpię-
miałam niedawno super przedłuzający tusz shiseido , który pasił mi pod wszystkimi wzgledami ale niestety, kruszył sie pod wieczór i te grudki bolesnie mi raziły oczy....
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 22:30   #498
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
- Diorem Healthy Look
- Chanel - nie wiem który kolor ???
- bywajacym Clinique Sunkissed
- YSL
Teraz mam Teracottę dla blondynek (oczywiscie juz skamieniałą), Nivea - ma drobinki, i w sumie najbardziej mi odpowiadający L'oreal najjaśniejszy....Ale wiosna idzie i chce cos nowego i z wyzszej półki, zeby trochę na twarzy trwał...Chce w miarę jasny, tak o ton ciemniejszy od Bambusa, naturalny - na codzień do pracy - czyli albo bezdrobinkowy, albo minimalnie...Proszę o pomoc
Nie wiem, jaki jest bambus, ale bombowy jest Chanel irrellle solei nr toundra (i to jest chyba 21), ja mam 22 sierra (trochę ciemniejszy), bo toundry nie było. To jest najlepszy brązer jaki miałam. Efekt naturalny, nie ma mowy o ceglastym odcieniu, nie ma żadnych plam, zacieków, nic. Idealnie się rozprowadza, równomiernie, mikroskopijnie rozświetla i trzyma się cały dzień. To jest naprawdę bardzo dobry kosmetyk.

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
clinique jest fajny, ale może Cię przesuszyć
zamiast niego wystawiłabym do pojedynku Biotherm Biosource
mam ten tonik i jestem bardzo zadowolona, chociaż pure focus też kiedyś wypróbuję - Layla bardzo go polecała
nie polecałam pure focus , to kto inny polecał, mam lancome clarte eksfoliujący. dziewczyny w perf. polecały natomiast właśnie całą serię oczyszczającą z biothermu biopur do cery mieszanej, w tym tonik, a one mi dobrze doradzają, bo to zaprzyjaźniona perf. także ja również zakupię Natomiast a'propos oczyszczania, dziewczyny, jest rewelacyjna maseczka Thalgo d'Oxygene, żelowa, ale daje taki efekt, że woow zrobiłam wczoraj mikrodermobrazję plus ta maseczka i buźka niemowlaka, od razu podkład inaczej się trzyma, jestem zachwycona, mimo, że inne produkty Thalgo takie sobie, bez rewelacji, ale ta maska - super! bardzo ściąga pory i wygładza skórę.

Cytat:
Napisane przez justipe Pokaż wiadomość
Ja się na magikiem zastanawiam ale po tym jak przejechałam sie na korektorze Clinique i Vichy zamalowywuję sie MAx factor i jest zupełnie do rzeczy..

Dziewczyny, który błyszczyk daje "taflę" na ustach?bo istnieje takie cos?? widziałam tak ostatnio dziewczę umalowane na jakims pokazie i bardzo mi sie podoba ten efekt..
Tafla u Diora ultra gloss, ale konsystencja dość rzadka, lejąca, pędzelek.
Naturalny kolor - 157. Byłam natomiast w szoku, jak zobaczyłam, co produkuje MAC na wątku macowym no, ale ceny koszmarne, wyższe od Diora.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 22:40   #499
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

agnieszka1970-
ja proponuje YSL, jest ciemniejszy niż bambus, ma bardzo małe drobinki, które nie dają połysku, tylko ożywienie, i nadaje sie absolutnie na co dzien...wkleiłabym fotki ale niestety juz zużyłam, do tej pory jest to mój bronzer nr 1, nie wiem czy nawet nie mam recenzji w KWC na jego temat
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 23:04   #500
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Kamisio a gdzie mozno kupić kryolan? w normalnej perfumeri ?
niestety nie, w warszawie jest salon firmowy na ulicy pieknej
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 23:21   #501
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
W wątku perfumowym Yola popełniła rewelacyjne, do bólu dokładne tłumaczenie zamówienia do U. Celnego i Kitty przetłumaczona została jako Kotka Wong.
Super

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1022
świetne! "Chrześcijanin Dior", "Organza Nieprzyzwoita", "Kotka Wong" i "truskawkanet.com". To się Dziewczyny ponabijały z UC

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
nie polecałam pure focus , to kto inny polecał, mam lancome clarte eksfoliujący. dziewczyny w perf. polecały natomiast właśnie całą serię oczyszczającą z biothermu biopur do cery mieszanej, w tym tonik, a one mi dobrze doradzają, bo to zaprzyjaźniona perf. także ja również zakupię Natomiast a'propos oczyszczania, dziewczyny, jest rewelacyjna maseczka Thalgo d'Oxygene, żelowa, ale daje taki efekt, że woow zrobiłam wczoraj mikrodermobrazję plus ta maseczka i buźka niemowlaka, od razu podkład inaczej się trzyma, jestem zachwycona, mimo, że inne produkty Thalgo takie sobie, bez rewelacji, ale ta maska - super! bardzo ściąga pory i wygładza skórę.
ach, to przepraszam byłam pewna, że to o pure focus chodziło, ale nie sprawdziłam i stąd mój błąd
tak, czy siak, jestem bardzo zadowolona z biothermu
Layla, nie kuś mnie tym Thalgo, obiecałam sobie, że już nic nie kupię, chyba że naprawdę będę czegoś bardzo potrzebować
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 23:38   #502
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
Layla, nie kuś mnie tym Thalgo, obiecałam sobie, że już nic nie kupię, chyba że naprawdę będę czegoś bardzo potrzebować
też tak sobie obiecałam i trzymam się dzielnie już 2 dni!
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 23:51   #503
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Karola,ja tez napisałam na forum o tym jak dostałam taka mła karteczke ale na translatora nie wpadłam.A tu prosze-Annmarie zrobiła nam taka miła niespodzianke

Co do innocence to clair jest bardziej cieply a petale zimny- moja twarz wyglada zdrowo w kolorze clair,teraz widze ze kolor revlona(150 buff był niewypałem),ubzdurałam sobie chyba ze jestem wiekszym bladziochem niz rzeczywiscie jestem i moze po tym revlonie tak wydawało mi sie ze chanel jest zołty.Innymi podkładami z ktorymi trafiłam w kolor to Divinora nr 520 beige clair i revlon natural beige - pozostałych wymienionych przez Was podkładow nie mialam.po testach w douglasie mialam wrazenie ze innocence clair i petale(30) nie roznia sie duzo kolorem,jedynie odcieniem,wziałam 20 bo nie uzywam jeszcze samoopalacza,chociaz teraz mysle ze petale tez byłby dobry za jakis czas,z drugiej strony jestem zdania ze tym podkladem ciezko jest zrobic sobie maske lub plamy bo pieknie sie rozprowadza i po chwili jakby dopasowuje sie do karnacji i troszke zmienia odcien..Powiem jeszcze ze w polowie dnia musze potraktowac strefe T matujacym kryolanem(super),al e taka juz uroda tłustej cery - zaden podkład nie jest w stanie zatrzymac wytwarzania łoju.
A możesz porównać trwałość tego podkładu z Revlonem?
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 00:18   #504
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
też tak sobie obiecałam i trzymam się dzielnie już 2 dni!
bądźmy silne, a na pewno damy radę
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 10:05   #505
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Uprzejmie donoszę, że dostałam wczoraj do rąk własnych zamówione w zeszłym tygodniu cienie 4 Chanel i Clinique FMN. (Maggie)
Nieoclone, świeżutkie i piękniutkie.
Dziś nieśmiało rano maznęłam się chanelami bo super błyszczące i jestem póki co nastawiona na TAK, mimo, że ciut tych iskierek opadło z czasem pod oko. Moje ulubione iskrzące Lancomy niestety mają to samo...ale i tak je uwielbiam!!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 10:30   #506
milena24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 82
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że dostałam wczoraj do rąk własnych zamówione w zeszłym tygodniu cienie 4 Chanel i Clinique FMN. (Maggie)
Nieoclone, świeżutkie i piękniutkie.
Dziś nieśmiało rano maznęłam się chanelami bo super błyszczące i jestem póki co nastawiona na TAK, mimo, że ciut tych iskierek opadło z czasem pod oko. Moje ulubione iskrzące Lancomy niestety mają to samo...ale i tak je uwielbiam!!
Które to te cienie możesz wkleić linki?
milena24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 10:43   #507
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez milena24 Pokaż wiadomość
Które to te cienie możesz wkleić linki?
Nie mogę bo truskawka w pracy zablokowana... Ale sprawdź sobie na tru:
Chanel czwórka 95 sparkling satin
Clinique trójka Forget me Not
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 11:05   #508
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

A ja przed chwilą dostałam:
Clinique - High Impact Mascara - 01 Black (data: 2007-10)
Christian Dior - Diorkiss Gloss - No. 358 Snow Cherry (data: 2007-9)
L'Oreal - Professionnel Expert Serie - Volume Extreme Volumising Conditioning Spray (data: 2007-9-11)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 11:15   #509
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że dostałam wczoraj do rąk własnych zamówione w zeszłym tygodniu cienie 4 Chanel i Clinique FMN. (Maggie)
Nieoclone, świeżutkie i piękniutkie.
ja tez wczoraj dostałam FMN Mnie bardzo przypadły do gustu, daj znac, jak wypróbujesz!
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 11:37   #510
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
1.darmowy podarunek:i organza nieprzyzwoita mnie powaliły
Jak się Wam Organza Nieprzyzwoita podoba, to poczytajcie sobie tu https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...0&postcount=10 (zebrane określenia Wizażanek-Perfumianek)
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.