Palety cieni Sleek - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-09, 14:12   #241
kaktusowaa
Przyczajenie
 
Avatar kaktusowaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: Palety cieni Sleek

Ja się czaje na Storm i Bad Girl.... ale zrobię sobie taki prezent jak zaliczę sesje....
tylkokasiaa-makijaże piękne,ale mnie powaliła na kolana "rybka" z twojego kanału na YT...
a wykonywałaś ją może sleek'em?
kaktusowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 17:50   #242
monykaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 73
Dot.: Palety cieni Sleek

ja od dzisiaj jestem szczesliwa posiadaczka BAD GIRL i jestem oczarowania tymi cieniami!!
przepiekne kolory -mocno napigmentowane przez co trzeba uwazac z iloscia nabierania na pedzelek :P jeszcze nigdy nie mialam tak intensywnych cieni! trwalosc tez swietna -od godz 13 w nienaruszonym stanie
chcialam paletke circus albo ktoras rownie kolorowa -ale po pigmentacji tej mam juz pewne obawy tzn to jest na plus ale chyba w tak zywych, jaskrawych kolorach bede zle sie czula
no nic zakochana po uszy (dizwnie to brzmi) ale na pewno bede zamawiala 2ga tym bardziej ze tesciowa tez juz mowila ze bedzie chciala
wspaniale sa -a jak mozna wspaniale laczyc kolory na powiece -ideal
monykaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:58   #243
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Palety cieni Sleek

Ja sie tutaj wcisne, mam nadzieje ze nikt mi nie będzie miał tego za złe, ale nie widze by byl wątek ogólnie o kosmetykach sleek...

Więc znalazłam taki rozświetlacz sleeka http://allegro.pl/show_item.php?item...%3E.%3C%2Fi%3E i czemu on taki taniutki? oryginalny ? wiecie coś o nim ? czy fajny ?
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 19:43   #244
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Palety cieni Sleek

tez sie zastanawiam nad tym rozswietlaczem, ale cena podejrzanie niska...
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 21:57   #245
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Palety cieni Sleek

Takie rzeczy w UK są po ok 6 funtów, a na tej aukcji przeliczone jakby 1 do 1, dziwne... ja bym nie ryzykowała. Jak jest za tanio to też niedobrze, chociaz wątpie czy ktoś by chciał podrabiać Sleek, bo to nie jest droga marka.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 23:15   #246
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Palety cieni Sleek

no wlasnie ale jak za tanio to co może być niedobrze? jak nie podróba to czego mogę sie obawiać? jedyne co mi przychodzi do glowy to ze przeterminowane, ale sprzedawca nie ma negatywów....poza tym, jakby to byl podklad czy blyszczyk to przeterminowany nie bardzo, ale rozświetlacz? co sie z nim moze stać jak będzie w najgorszym wypadku po terminie ?
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 23:44   #247
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Palety cieni Sleek

No właśnie nie wiem co jest z tym rozświetlaczem. I tu już nie chodzi o to, że on jest tani, ale to jest cena poniżej kosztu produkcji takiego kosmetyku, czyli producent na tym nie zyskał, chyba że sprzedający dopłaca do interesu, w co wątpie, więc o co chodzi? Aukcja charytatywna? W sumie za 6zł można zaryzykować.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 13:14   #248
flo_
Przyczajenie
 
Avatar flo_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 26
Dot.: Palety cieni Sleek

Sprzedawca zamówił wiele sztuk, więc pewnie sam dostał dużą zniżkę i teraz może sprzedawać po takiej cenie. Jedyne, co jest dla mnie dziwne, to to, że spokojnie mógłby ją podwyższyć, bo nie ma za dużo konkurencji z tym własnie produktem. Ale z drugiej strony rozświetlasz to nie jest niezbędny przedmiot w kosmetyczce, a sztuk do sprzedania sporo.

Obstawiam opcję, że sprzedawca jest tak miły i uczciwy, że nie chce naciągać polskich klientek kilkukrotnym przebiciem oryginalnej ceny, bo produkt nie jest aż tyle wart
flo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 12:19   #249
evita peron
Raczkowanie
 
Avatar evita peron
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tbg
Wiadomości: 80
Dot.: Palety cieni Sleek

Kupiłam ten rozświetlacz, jak przyjdzie to napiszę czy wszystko z nim w porządku Co do tej palety Bad Girl, to więcej jest cieni matowych czy perłowych? Odkąd dostałam w łapki Strom, to mogę stwierdzić kategorycznie, że nie lubię cieni perłowych. Za to maty
evita peron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 12:51   #250
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez flo_ Pokaż wiadomość
Sprzedawca zamówił wiele sztuk, więc pewnie sam dostał dużą zniżkę i teraz może sprzedawać po takiej cenie. Jedyne, co jest dla mnie dziwne, to to, że spokojnie mógłby ją podwyższyć, bo nie ma za dużo konkurencji z tym własnie produktem. Ale z drugiej strony rozświetlasz to nie jest niezbędny przedmiot w kosmetyczce, a sztuk do sprzedania sporo.

Obstawiam opcję, że sprzedawca jest tak miły i uczciwy, że nie chce naciągać polskich klientek kilkukrotnym przebiciem oryginalnej ceny, bo produkt nie jest aż tyle wart
Wątpie czy dostałby taką zniżkę, że cena w PLN była by kilkakrotnie niższa niż w funtach. Ja bym się obawiała, że to są podróbki z tzw. lots, są firmy (z chin najczęściej), które na swoich stronach internetowych oferują nieoryginalne kosmetyki i nie kupuje się ich na sztuki czy nawet na opakowania a na lots czyli np. 1000 szt bronzera BeneFit Hoola w cenie 30USD, kiedyś widziałam taką stronę i postanowiłam nigdy nie kupować kosmetyków BeneFitu na ebay czy nawet allegro.

Podsumowując ja obstawiam, że to podróbki (ciekawe jak z jakością) lub jakaś wadliwa seria ( co moim zdaniem jest mniejszym złem, bo wadą może być rysa na opakowaniu, a produkt właściwy jest dobry jakościowo). Ale zobaczymy, evita peron koniecznie napisz wrażenia jak się będzie sprawował.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 21:31   #251
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Palety cieni Sleek

http://allegro.pl/sleek-makeup-i-div...499150703.html

Czy któraś z was miała do czynienia z tą paletką? Jak się sprawuje? Paletka z kolorowymi bazami pod cienie,to bardzo fajny pomysł i tak sobie myślę czy mam ją kupić,czy też nie no i dlatego pytam was o radę
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 22:14   #252
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/sleek-makeup-i-div...499150703.html

Czy któraś z was miała do czynienia z tą paletką? Jak się sprawuje? Paletka z kolorowymi bazami pod cienie,to bardzo fajny pomysł i tak sobie myślę czy mam ją kupić,czy też nie no i dlatego pytam was o radę
Ja tę paletkę ostatnio macałam jak byłam w UK, bo to obecnie nowość i szczerze powiem, że nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia, przeszłam obojętnie. Może dlatego, że była już cała pomazana, ze względu na konsystencję nie wyglądało to zachęcająco.

Tak wogóle sprzedający przy zakupie dwóch paletek dodaje wyżej wspomniany rozświetlacz gratis. To już jest strasznie dziwne...
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 22:18   #253
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Ja tę paletkę ostatnio macałam jak byłam w UK, bo to obecnie nowość i szczerze powiem, że nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia, przeszłam obojętnie. Może dlatego, że była już cała pomazana, ze względu na konsystencję nie wyglądało to zachęcająco.

Tak wogóle sprzedający przy zakupie dwóch paletek dodaje wyżej wspomniany rozświetlacz gratis. To już jest strasznie dziwne...
Dziękuję za Twoją wypowiedź Ciągle się nad nią zastanawiam.Czy warto wydać te 40 zł i czy te kolorowe bazy zdadzą egzamin?
To,że sprzedawca dodaje ten rozświetlacz,to jest baaardzo dziwne i nie wiem jak to wyjaśnić
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 18:04   #254
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Palety cieni Sleek

Już Wam mówię: niedawno te rozświetlacze było można kupić za grosiki przy zakupie większej ilości od producenta, bo wycofują ten produkt
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 18:09   #255
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Już Wam mówię: niedawno te rozświetlacze było można kupić za grosiki przy zakupie większej ilości od producenta, bo wycofują ten produkt
No i wszystko się wyjaśniło Dziękujemy
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 21:32   #256
candygurl
Rozeznanie
 
Avatar candygurl
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 524
Dot.: Palety cieni Sleek

dziewczyny poradzcie proszę czy paletki tej firmy będą dore dla początkującej wizażystki? jutro zaczynam kurs i już chcę powoli kompletować kuferek
candygurl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 18:06   #257
candygurl
Rozeznanie
 
Avatar candygurl
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 524
Dot.: Palety cieni Sleek

nikt się nie wypowie??
candygurl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 19:14   #258
veloute
Raczkowanie
 
Avatar veloute
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Blisko Warszawy
Wiadomości: 326
Dot.: Palety cieni Sleek

Ja ich jeszcze nie macałam, ale jak zaczynałam 10 lat temu to pamiętam, że lepiej było mi malować kosmetykami które były mniej intensywne, były delikatne.
Moim zdaniem takimi mniej intensywnymi, czyli zwykłymi cieniami łatwiej ukryć niedoskonałości i niedoróbki, sleeki są bardzo mocne, osypują się mimo wszystko i są dobre na nieco już wprawioną rękę. Zrobisz jak uważasz, ale oglądałam na YT makijaże początkujących dziewczyn, robione na sleekach, i nie wyglądało to za dobrze...
veloute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 20:09   #259
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Palety cieni Sleek

Ale może też większa motywacja do likwidacji niedoskonałości
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 20:10   #260
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Palety cieni Sleek

Ja może wypowiem się z trochę innej strony. Otóż, jeżeli zamawiam makijaż u wizażystki to oprócz jej umiejętności istotne dla mnie są kosmetyki na jakich pracuje. A sleekiem to szczerze mówiąc moge sobie w domu pokombinować i może nie mam takich umiejętności jak wizazystka z kilkuletnim stażem, ale potrafię rozetrzeć cienie i je odpowiednio połączyć, a także "posprzątać" jak się trochę osypią. Idąc do wizażystki oczekuję perfekcji w każdym calu i jestem skłonna za nią zapłacić.

Co do delikatnych kosmetyków. Pamiętam mój pierwszy makijaż wykonany przez wizażystkę w bardzo dobrym salonie. Wyszłam spojrzałam w lusterko w samochodzie i praktycznie efekt był żaden. Miałam wtedy bardzo dobrą cerę, więc Pani nie użyła podkładu, ale to może i dobrze. Ale delikatne cienie, których prawie nie widać, trochę błyszczyka na ustach, to nie było to czego oczekiwałam. Nie chciałam maski, ani też mocnego smoky eyes, ale make up - no make up na tak poważną okazję nie był dobrym pomysłem. Pewnie teraz w takiej sytuacji powiedziałabym Pani, żeby poprawiła, albo się trochę bardziej postarała, no ale coż asertywność przychodzi z wiekiem.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 20:36   #261
veloute
Raczkowanie
 
Avatar veloute
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Blisko Warszawy
Wiadomości: 326
Dot.: Palety cieni Sleek

Spoko Malina ja Cię rozumiem...
Zawód porzuciłam bo 10lat temu nie było takiego zapotrzebowania, kobiety nie widziały potrzeby, żeby ktoś je malował. Teraz i ręka nie ta, i kręgosłup też nawala.
Ja zaczynałam z wypasionymi kosmetykami z Beauty For All Seasons, sprowadzanymi ze Stanów przez jedną z najlepszych wizażystek w Warszawie, kupowało się całą ogromną i ciężką kasetę wtedy za 1500 złotych, w niej były próbniki do analizy kolorystycznej, od tego się zaczynało najpierw wszystko w ogóle - określania typów urodowych, przeróżne chusty do dobierania kolorów ubrań dla danego typu, specjalne formularze pomagające w analizie, próbniki materiałowe i papierowe miały setki kolorów żeby dokładnie określić kolory skóry, włosów i oczu, http://www.sandysbeauty-u.com/0_0_0_...g?u=3600544160 mnóstwo pędzli, baz podkładowych, dziesiątki cieni do oczu, korektory kolorowe, kosmetyki do układania brwi, tusze - no wszystko co tylko mogło się wizażowej duszy zamarzyć. Widzę że teraz mają nieco zubożoną ofertę http://www.lingeriepartybiz.com/beau...htm#eyeshadows ale łatwo się zorientować o co chodzi jak się pogrzebie w necie. Zdaje się, że nadal działają tak jak kiedyś czyli na zasadzie konsultantek po prostu.
Jestem po prostu zdania, że zaczynać nie należy z byle czym, jeśli myśli się o zawodzie poważnie, bo klienta trzeba szanować od początku.

Delikatne kosmetyki - nie miałam na myśli takich które ledwo widać, bo to jaki makijaż się zrobi to zależy od umiejętności i doboru kolorystycznego, ale zaczynać należy na czymś na czym łatwiej się pracuje, a dla początkującego sleeki nie są optymalnym rozwiązaniem.
veloute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 21:43   #262
candygurl
Rozeznanie
 
Avatar candygurl
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 524
Dot.: Palety cieni Sleek

dzięki dziewczyny za odpowiedzi zastanawiam się nad sleekami tylko na początek, bo jak słusznie zauwazyłas palina_malina od wizazystki ktorej się placi za makijaż wymaga się kosmetykow z wyzszej polki ale mysle ze na poczatek do nabrania wprawy i cwiczen bedzie dobrze jak przyzwyczaje sie tez do takich wyraznych kolorow
candygurl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 21:46   #263
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Palety cieni Sleek

Co do delikatnych kosmetyków veloute, podajesz bardzo sensowny powód dla którego sleek nie nadaje się na początek. Mi chodziło głównie o to, że drogeryjnymi kosmetykami mogę się pomalować sama w domu, natomiast od wizażystki oczekuję kosmetyków profesjonalnych w szerokiej gamie kolorystycznej, aby mogła je idealnie dobrać do mojej urody.

Czyli mamy w sumie 2 opinie przeciw. Może wypowie się ktoś kto może ma jakies inne stanowisko?
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 00:53   #264
veloute
Raczkowanie
 
Avatar veloute
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Blisko Warszawy
Wiadomości: 326
Dot.: Palety cieni Sleek

No to żeśmy się dogadały
Fajnie
Candy - nie kupuj czegoś na próbę, zbieraj już docelowo, lepiej mniej a dobrą jakość. A skąd wiesz, czy po miesiącu kursu nie trafi Ci się klientka? Myśl długofalowo
veloute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 20:40   #265
candygurl
Rozeznanie
 
Avatar candygurl
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 524
Dot.: Palety cieni Sleek

ok dzięki kochane w takim razie chyba zdecyduję się na inglota
candygurl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 14:05   #266
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Palety cieni Sleek

którego sleeka polecacie dla blondynki o niebieskich oczach i jasnej karnacji?

myślę nad paletką sleek, ponieważ kusi mnie od dawna, ale jeśli mam używać tylko 3 kolorów to lepiej zrobię jak skomponuję freedom z inglota
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 10:30   #267
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/sleek-makeup-i-div...499150703.html

Czy któraś z was miała do czynienia z tą paletką? Jak się sprawuje? Paletka z kolorowymi bazami pod cienie,to bardzo fajny pomysł i tak sobie myślę czy mam ją kupić,czy też nie no i dlatego pytam was o radę
to ja podbijam pytanie
kusi mnie ta paletka
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:28   #268
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
to ja podbijam pytanie
kusi mnie ta paletka
Kupiłam tę paletkę więc jak tylko ją otrzymam i przetestuję,to na pewno dam znać
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:53   #269
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
którego sleeka polecacie dla blondynki o niebieskich oczach i jasnej karnacji?

myślę nad paletką sleek, ponieważ kusi mnie od dawna, ale jeśli mam używać tylko 3 kolorów to lepiej zrobię jak skomponuję freedom z inglota
Może zobacz sobie moje makijaże. Nawet w tym wątku wstawiałam jakieś fotki. Ja jestem blondynką o jasnej karnacji i niebieskich oczach
Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
to ja podbijam pytanie
kusi mnie ta paletka
Ja oglądałam o niej na YT średnie opinie. Mnie ona nie kusi. Myślę że lepiej zainwestować w sprawdzoną niekolorową bazę pod cienie.
A jakoś tam mi się wydaje że te bazy ze sleeka jakoś będą się ważyły na powiekach.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 16:26   #270
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Palety cieni Sleek

czy ma ktoś nową paletkę paraquwaya? na pocz ątku jakoś mnie przeraziły te oranże, ale im więcej oglądam aukcji na all, tym bardziej sklaniam się do kupna.Podobają mi się te brzoskwiniowe odcienie.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.