Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-26, 15:13   #3511
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kaps Pokaż wiadomość
Włoski już pofarbowane! Z efektu jestem naprawdę zadowolona! Co prawdo odrost wyszedł troszkę żółtawo ale mam nadzieję, że z czasem to się wyrówna.
Jak na farbę za 14 zł jest Palette jest naprawdę dobra. (miałam deluxe 204 złoty świetlisty migdałowy blond)
Wstawiam kilka fotek, chociaż nie mogłam na żadnej uchwycić rzeczywistego koloru. Dwa ostatnie zdjęcie są zrobione na balkonie, więc chyba tam światło jest najlepsze i kolor jest najbardziej zbliżony do efektu z tychże zdjęć.
Ślicznie!
Dziewczyny ale ja Wam zazdroszczę takich jasnych naturali

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mi przedłuża koleżanka,a ja jej
Na ciemnych włosach jest trochę łatwiej,bo jak nie dokładnie pofarbuje się odrost to zbytnio tego nie widać,ale na blond ciężko by było raczej farbować z doczepianymi włosami więc jeśli rozjaśnie to kupię clipy takie jak Ewcia.

Dobra dziewczyny mówcie ostatecznie ciemne czy jasne
Moim zdaniem blond, ale ciemniejszy niż na pierwszym zdjęciu
W brązie też bosko wyglądasz, a to wszystko przez te oczęta Twoje
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 15:20   #3512
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

[QUOTE=xLADYx;22889778]
Kotka przepraszam że dopiero teraz ale jakoś mi umknęło.
A więc tak jak jestem pod prysznicem to an stojąco oczywiście, a w wannie to na siedząco i także słuchawką z góry żeby się nie plątały
Jeżeli masz cieńkie po bokach to polecam Ci metodę tape on tape off , a także tą na zgrzewy właśnie dlatego ze nic nie będzie widać gdy odpowiednio przytniesz zgrzew można regulować jego wielkość ja tak robię że na boczki przycinam go o połowę
Włoski z końcówką pod ringi można przerobić ale nie wiem czy to opłacalne bo potrzebne byłyby Ci np pałeczki keratyny i pistolet do robienia końcówki. Oczywiście opłaci się gdy masz dobre jakościowo włosy.

P.S. cudna grzyweczka

[QUOTE=BLOND_PRINCESSKA;22 874476]można. Tylko musiałabyś zamówić keratynę i przerobić końcówkę, ja tak robiłam i swojego czasu przedłużałam tylko na keratynę,ale teraz przerzuciłam się na ringi, moim zdaniem to lepsza metoda,bo włoski które zdejmiesz możesz jeszcze raz założyć,a te na keratynę no i jak ściągniesz to pełno tej keratyny na głowie,a po ringach śladu nie ma
Cytat:

Oj co za bzdurki ale jak już wspominałam są zwolenniczki tej metody
Ja miałam raz i nigdy więcej Boże uchroń.
Owszem włoski na ringi można założyć jeszcze raz (tylko powodzenia w rozplątaniu tego kokonu) tak samo te na keratynę tylko wiadomo trzeba będzie zreperować co niektóre końcóweczki
Pełno keratyny w głowie? Jeśli użyjesz specjalnie przeznaczonego płynu to nie będzie żadnej keratyny w głowie a jeszcze przed zdjęciem proponuję umyć główkę szaponem który zawiera kwas owocowy np. fructis, GLISS
KUR, jakiś szampon przeciwłupieżowy albo zawierający alkohol - on zmiękczy keratynę na co dzień jednak trzeba unikać takich szamponów bo to źle wpływa na zgrzewy.

Princeska
mogłabyś powiedzieć coś na temat włosów po ściągnięciu ringów? mam na myśli naturalne włosy jak wyglądają ? (bo ja wiem sama miałam raz, dzięki Bogu tylko raz, ale mam koleżanki które przedłużają tą metodą po parę lat i mało co włosków im zostało na główce, biedactwa... teraz tylko płacz jest)

aha no moze sie kiedyś skusze... a jakie włosy ty zamawiasz? z allegro bo ja zamawialam z long hair tylko ze podobniez naturalne ale wydaje mi sie ze nie są naturalne

a ile pasemek na zagęszcznie dajesz?

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ale prościutka ta grzywka
Też marze o grzywce, ale w moim przypadku to nierealne. Musiałabym chyba co godzine po niej żelazkiem jeździc..
Na bok jeszcze ujdzie, ale już taka prościutka, przez całe czoło w gre nie wchodzi, mowy nie ma.
Ale napatrzec się zawsze można
ja też grzywke musiałabym prostować


---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
[B]

Kotka dzięki wezmę albo vitapil albo ten mertz special
ślicznie w grzyweczce
no to napisz jak sie zdecydujesz bo 29 masz czas
a co do grzywki to nie wyobrażam sobie jej nie mieć zawsze jakąś mialam a to na skos a teraz znow prosto, poprostu mi z nią dobrze
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-10-26 o 15:25
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 15:25   #3513
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

princeska jak dla mnie lepiej ci w "naszym kolorze" stawiam na blond
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 15:34   #3514
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
JASNE ale nie za bardzo, takie jak w avatarze były idealne a pokaz foto w przedłużanych
ps. masz soczewki?
tak
to w avatarze to balejaż blond-mój naturalny- brąz
dodaje foto w przedłużanych te jaśniejsze to były strasznie kijowe włosy więc na to nie patrzcie

tylko już za bardzo nie chcę robić balejażu,bo to za dużo pieniędzy
za ten dałam 100 zł u przeciętnej fryzjerki za włosy krótkie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 15:42   #3515
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

hm powiem tak na tym 1 foto mimo ze blond to straszny balagan na glowie kolorystyczny
w tym drugim braz kolor jednolity tez dobrze
zdecyduj sie moze na jeden jednolity kolor niech bedzie blond ale wiesz o tym ze wloski ktore widac( ze sa slabe) znow dostana w kosc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 15:43   #3516
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Oj co za bzdurki ale jak już wspominałam są zwolenniczki tej metody
Ja miałam raz i nigdy więcej Boże uchroń.
Owszem włoski na ringi można założyć jeszcze raz (tylko powodzenia w rozplątaniu tego kokonu) tak samo te na keratynę tylko wiadomo trzeba będzie zreperować co niektóre końcóweczki
Pełno keratyny w głowie? Jeśli użyjesz specjalnie przeznaczonego płynu to nie będzie żadnej keratyny w głowie a jeszcze przed zdjęciem proponuję umyć główkę szaponem który zawiera kwas owocowy np. fructis, GLISS
KUR, jakiś szampon przeciwłupieżowy albo zawierający alkohol - on zmiękczy keratynę na co dzień jednak trzeba unikać takich szamponów bo to źle wpływa na zgrzewy.

Princeska
mogłabyś powiedzieć coś na temat włosów po ściągnięciu ringów? mam na myśli naturalne włosy jak wyglądają ? (bo ja wiem sama miałam raz, dzięki Bogu tylko raz, ale mam koleżanki które przedłużają tą metodą po parę lat i mało co włosków im zostało na główce, biedactwa... teraz tylko płacz jest)
Miałam i tą i tą metodą i dla mnie ringi jednak są lepsze
ale co baba to inna opinia
ten "kokon" zrobił mi się tylko raz jak nosiłam włosy przez ponad pół roku i nie dbałam o nie jakoś specjalnie ale powiem szczerze,że jego rozplątanie zajęło mi mniej czasu niż ściągnięcie zgrzewów oczywiście za pomocą płynu.

Co do moich włosów szczerze? ja nie zauważam różnicy... może chodzi Ci o to,że widzisz "powyrywane" swoje włosy?
Każdego dnia człowiekowi ileś włosów wypadnie,a przez ten czas,który nosimy włosy, one wszystkie zostają w ringu.
Ja nie jestem żadną specjalistką, włosy przedłużam od kilku lat sobie i koleżanką dla przyjemności więc nie będę się kłocić być może masz rację, ja piszę tylko z własnych doświadczeń
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 15:47   #3517
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hm powiem tak na tym 1 foto mimo ze blond to straszny balagan na glowie kolorystyczny
w tym drugim braz kolor jednolity tez dobrze
zdecyduj sie moze na jeden jednolity kolor niech bedzie blond ale wiesz o tym ze wloski ktore widac( ze sa slabe) znow dostana w kosc
ale nie wydaje mi się,żebym miała zniszczone włosy
wstawiam foto z bliska po rozjaśnianiu z tego balejażu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 15:48   #3518
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
tak
to w avatarze to balejaż blond-mój naturalny- brąz
dodaje foto w przedłużanych te jaśniejsze to były strasznie kijowe włosy więc na to nie patrzcie

tylko już za bardzo nie chcę robić balejażu,bo to za dużo pieniędzy
za ten dałam 100 zł u przeciętnej fryzjerki za włosy krótkie
mi sie podoba i w blond i w brąz... a dlaczego tylko z tyłu je przedłużasz? i ile pasemek tam dałaś???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 15:59   #3519
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

princeska sa delikatniutkie kazde rozjasnianie niszczy wlosy przez co staja sie ciensze niz wlosy np tych co farbuja regularnie na ciemne kolory
taki to jest minus rozjasniania
zrobisz jak zechcesz oczywiscie
i w sumie to ci powiem ze ladnie ci w blondzie ale nie takim jasnym jak juz cos
ile czasu masz braz?

ps nie napisalam ze sa zniszczone a slabe delikatne...to spora roznica
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-10-26 o 16:07
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 16:03   #3520
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
tak
to w avatarze to balejaż blond-mój naturalny- brąz
dodaje foto w przedłużanych te jaśniejsze to były strasznie kijowe włosy więc na to nie patrzcie

tylko już za bardzo nie chcę robić balejażu,bo to za dużo pieniędzy
za ten dałam 100 zł u przeciętnej fryzjerki za włosy krótkie
a jaki masz naturalny kolor oczu? ja mam takie piwne, bursztyn, orzech w zależności od światła i myslalam, zeby czasem miec zielone(uwielbiam) ale nie wiem czy pokryją?

tutaj lepiej mi sie w brazie podobasz
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 16:33   #3521
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a jaki masz naturalny kolor oczu? ja mam takie piwne, bursztyn, orzech w zależności od światła i myslalam, zeby czasem miec zielone(uwielbiam) ale nie wiem czy pokryją?

tutaj lepiej mi sie w brazie podobasz
Ja nosiłam kiedyś soczewki, ale nie kolorowe a "podkreślające kolor oczu" bo niestety ale jak przymierzałam kolorowe (na nich namalowana jest tęczówka z dziurą na źrenice) to wyglądało okropnie sztucznie.. Zresztą - z tych podkreślających kolor tez musiałam zrezygnować bo mam dużą tęczówkę i soczewka nie zakrywała mi jej w całości. Normalnie nie było tego jakoś specjalnie widać, ale ja widziałam jak się przeglądałam w lustrze i mi to przeszkadzało więc zrezygnowałam. A koszt takich soczewek J&J na 1,5 miesiąca około 120 zł plus płyn (na allegro bo u optyka to możesz paść jak ceną rzucą )
Z tych co ja nosiłam był kolor szaro-księżycowy, morski i zielony. One całe są pokryte danym kolorem - i to ich tajemnica "pogłębiania" koloru i wątpię by przy ich zakupie z brązowego zrobiła Ci się zieleń.

Ale możesz iść do optyka i powiedzieć, że zastanawiasz się nad kolorowymi soczewkami. Oni dostają od producentów próbki (pojedynczo zapakowane soczewki) i albo siadasz i on Ci mówi jak założyć, albo daje Ci do domku żebyś sobie założyła i zobaczyła jak się w tym czujesz. To jest bezpłatne - przynajmniej u mnie jak byłam tak było
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 16:42   #3522
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mi sie podoba i w blond i w brąz... a dlaczego tylko z tyłu je przedłużasz? i ile pasemek tam dałaś???
Jak tylko z tyłu? po bokach też ja daję tak 70 pasemek wiem,że mało

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
princeska sa delikatniutkie kazde rozjasnianie niszczy wlosy przez co staja sie ciensze niz wlosy np tych co farbuja regularnie na ciemne kolory
taki to jest minus rozjasniania
zrobisz jak zechcesz oczywiscie
i w sumie to ci powiem ze ladnie ci w blondzie ale nie takim jasnym jak juz cos
ile czasu masz braz?

ps nie napisalam ze sa zniszczone a slabe delikatne...to spora roznica
a no to źle Cię zrozumiałam przepraszam
no właśnie nie wiem na jaki farbować
a brąz mam tak ponad miesiąc
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 16:43   #3523
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja nosiłam kiedyś soczewki, ale nie kolorowe a "podkreślające kolor oczu" bo niestety ale jak przymierzałam kolorowe (na nich namalowana jest tęczówka z dziurą na źrenice) to wyglądało okropnie sztucznie.. Zresztą - z tych podkreślających kolor tez musiałam zrezygnować bo mam dużą tęczówkę i soczewka nie zakrywała mi jej w całości. Normalnie nie było tego jakoś specjalnie widać, ale ja widziałam jak się przeglądałam w lustrze i mi to przeszkadzało więc zrezygnowałam. A koszt takich soczewek J&J na 1,5 miesiąca około 120 zł plus płyn (na allegro bo u optyka to możesz paść jak ceną rzucą )
Z tych co ja nosiłam był kolor szaro-księżycowy, morski i zielony. One całe są pokryte danym kolorem - i to ich tajemnica "pogłębiania" koloru i wątpię by przy ich zakupie z brązowego zrobiła Ci się zieleń.

Ale możesz iść do optyka i powiedzieć, że zastanawiasz się nad kolorowymi soczewkami. Oni dostają od producentów próbki (pojedynczo zapakowane soczewki) i albo siadasz i on Ci mówi jak założyć, albo daje Ci do domku żebyś sobie założyła i zobaczyła jak się w tym czujesz. To jest bezpłatne - przynajmniej u mnie jak byłam tak było
dziekuje Ci za odpowiedz masz racje-pójscie do optyka jest najlepszą opcją, trzeba się samemu przekonac co i jak
boje sie własnie że mi mojego koloru nie przykryje i będzie wyglądać sztucznie..
a słyszałas o soczewkach manga? robią furore teraz http://allegro.pl/totalna-wyprzedaz-...273279168.html
http://allegro.pl/jedyne-na-allegro-...283435728.html w 2 linku te zielone są tak słodkie że wymiekam

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-10-26 o 16:46
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 16:45   #3524
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a jaki masz naturalny kolor oczu? ja mam takie piwne, bursztyn, orzech w zależności od światła i myslalam, zeby czasem miec zielone(uwielbiam) ale nie wiem czy pokryją?

tutaj lepiej mi sie w brazie podobasz

ja mam swoje zielone i mi niebieskie pokrywają

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dziekuje Ci za odpowiedz masz racje-pójscie do optyka jest najlepszą opcją, trzeba się samemu przekonac co i jak
boje sie własnie że mi mojego koloru nie przykryje i będzie wyglądać sztucznie..
a słyszałas o soczewkach manga? robią furore teraz http://allegro.pl/totalna-wyprzedaz-...273279168.html
właśnie ja nie lubię tych z obwódką według mnie wyglądają gorzej i sztucznie ja zamawiam zawsze coś w tym rodzaju http://allegro.pl/krakow-kolorowe-so...276164862.html
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 16:46   #3525
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

ojej straszne sa te duze soczewki daja efekt takiego "wytrzeszczu" oczu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 16:55   #3526
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja mam swoje zielone i mi niebieskie pokrywają

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------



właśnie ja nie lubię tych z obwódką według mnie wyglądają gorzej i sztucznie ja zamawiam zawsze coś w tym rodzaju http://allegro.pl/krakow-kolorowe-so...276164862.html
oo to może mi też pokryją mi nie zalezy na jakims strasznie jasnym odcieniu, tylko zeby kolor zielony był takze moze nie bedzie tak zle
A co do obwodek to ja mam swoje oczy z czarną obwódką i sztucznie to nie wygląda takze i zielone bym chciala z obwodka

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-10-26 o 16:56
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 16:58   #3527
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dziękuję za wszystkie opinie. pewnie zostane narazie przy tym blondzie, bo mam jeszcze jedną farbkę excellence 01 w domu ale jak mam juz taki gigantyczny odrost to mam chęć zostawić zeby sobie rosły i rosły.

Kotka17 infatuated czasami tak jest, że jakaś osoba Ci się z kimś strasznie kojarzy ja tak mam często. ogólnie jestem z lubelskiego jakby co
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 16:58   #3528
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ojej straszne sa te duze soczewki daja efekt takiego "wytrzeszczu" oczu
mi się podobają te oczy japonek
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 17:02   #3529
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny biale/platynowe wloski sa piekne
sama takie mam ,ale ktos kiedys mi powiedzial ,ze wlody dlugo blondu nie wytrzymia i chyba mial racje...

Mialam wlody do pasa platynowy blond nie rzadkie nie geste...
teraz mam przezadzone polowa mi wypadła druga polowa sie pokruszyla ...

,a przecie znam osoby ktore maja blond pare dobrych lat i nie sa w tak krytycznym stanie jak moje

Farbowalam odrosty co miesiac rozjasniacz + 12% woda jakis rok..moze dlatego??

zawsze wydawalo mi sie ,ze o nie dbam profesjonalne maski loreala itp..

no ,ale coz nie moge sie przefarbowac na inny !wykluczone teraz lykam tabletki i wcieram aminexil oby pomogło..

__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 17:04   #3530
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA
właśnie ja nie lubię tych z obwódką według mnie wyglądają gorzej i sztucznie ja zamawiam zawsze coś w tym rodzaju http://allegro.pl/krakow-kolorowe-so...276164862.html
A widzisz - te wyglądają sensownie. Ja przymierzałam inne - no fatalnie wyglądały :/ Z daleka było widać, że to soczewki. A te co pokazujesz to zerówki - są tez takie korekcyjne?

EDIT: O ja dupa wołowa - doczytałam już że są Nie było pytania

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-10-26 o 17:10
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 17:05   #3531
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dziewczyny ja tez nosze soczewki kolorowe aktualnie mam na oczach brazowe, poza tym turkusowe i szafirowe a naturalne mam niebieskie
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2010-10-26 o 17:09
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 17:11   #3532
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość

Farbowalam odrosty co miesiac rozjasniacz + 12% woda jakis rok..moze dlatego??

zawsze wydawalo mi sie ,ze o nie dbam profesjonalne maski loreala itp..

Nie dość, że rozjaśniacz to jeszcze 12% do tego?
I dziwisz się, że włosy Ci wypadają i się łamią? Musisz się nawrócić kochana

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dziekuje Ci za odpowiedz masz racje-pójscie do optyka jest najlepszą opcją, trzeba się samemu przekonac co i jak
boje sie własnie że mi mojego koloru nie przykryje i będzie wyglądać sztucznie..
a słyszałas o soczewkach manga? robią furore teraz http://allegro.pl/totalna-wyprzedaz-...273279168.html
http://allegro.pl/jedyne-na-allegro-...283435728.html w 2 linku te zielone są tak słodkie że wymiekam
Widziałam je już jakiś czas temu.. Niestety nie są one zbyt zdrowe.. Przytoczę fragment artykułu:
"
Coraz więcej nastolatek wkłada sobie do oczu kolorowe szkła kontaktowe, by wyglądać modniej. I tego było jednak mało. Do Stanów Zjednoczonych z Japonii przyszła najnowsza moda na... powiększanie sobie źrenic. A to jest już bardzo niebezpieczne.

Na Zachodzie takie soczewki mogliśmy zobaczyć po raz pierwszy w teledysku Lady GaGi do singla Bad Romance. Jednak oczy piosenkarki zostały powiększone komputerowo, aby stworzyć wrażenie niewinnej twarzy małego dziecka. Coraz więcej nastolatek marzy niestety o czymś podobnym. Nie dość, że wygląda to nietypowo, to jednocześnie powiększa optycznie całe oko. Soczewki takie są o kilka milimetrów większe niż te korekcyjne. Część zabarwiona wyraźnie wystaje poza naturalną źrenicę oka. I właśnie to grozi ślepotą.

Lekarze alarmują, że akcesoria te są niezwykle niebezpieczne dla oka. Soczewki te są jak na razie są produkowane jedynie w Azji, gdzie nie muszą przechodzić żadnych testów. Jako że nie służą celom medycznym, nie muszą posiadać atestów i nie są wykonywane w właściwych do tego warunkach. Dodatkowo soczewki takie nadmiernie wysuszają oko i powodują... powstawanie rys na rogówce! W ostateczności mogą doprowadzić nawet do utraty wzroku."


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA
właśnie ja nie lubię tych z obwódką według mnie wyglądają gorzej i sztucznie ja zamawiam zawsze coś w tym rodzaju http://allegro.pl/krakow-kolorowe-so...276164862.html
A widzisz - te wyglądają sensownie. Ja przymierzałam inne - no fatalnie wyglądały :/ Z daleka było widać, że to soczewki. A te co pokazujesz to zerówki - są tez takie korekcyjne?

EDIT: O ja dupa wołowa - już doczytałam, że są - nie było pytania
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 17:19   #3533
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Nie dość, że rozjaśniacz to jeszcze 12% do tego?
I dziwisz się, że włosy Ci wypadają i się łamią? Musisz się nawrócić kochana

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------



Widziałam je już jakiś czas temu.. Niestety nie są one zbyt zdrowe.. Przytoczę fragment artykułu:
"
Coraz więcej nastolatek wkłada sobie do oczu kolorowe szkła kontaktowe, by wyglądać modniej. I tego było jednak mało. Do Stanów Zjednoczonych z Japonii przyszła najnowsza moda na... powiększanie sobie źrenic. A to jest już bardzo niebezpieczne.

Na Zachodzie takie soczewki mogliśmy zobaczyć po raz pierwszy w teledysku Lady GaGi do singla Bad Romance. Jednak oczy piosenkarki zostały powiększone komputerowo, aby stworzyć wrażenie niewinnej twarzy małego dziecka. Coraz więcej nastolatek marzy niestety o czymś podobnym. Nie dość, że wygląda to nietypowo, to jednocześnie powiększa optycznie całe oko. Soczewki takie są o kilka milimetrów większe niż te korekcyjne. Część zabarwiona wyraźnie wystaje poza naturalną źrenicę oka. I właśnie to grozi ślepotą.

Lekarze alarmują, że akcesoria te są niezwykle niebezpieczne dla oka. Soczewki te są jak na razie są produkowane jedynie w Azji, gdzie nie muszą przechodzić żadnych testów. Jako że nie służą celom medycznym, nie muszą posiadać atestów i nie są wykonywane w właściwych do tego warunkach. Dodatkowo soczewki takie nadmiernie wysuszają oko i powodują... powstawanie rys na rogówce! W ostateczności mogą doprowadzić nawet do utraty wzroku."




A widzisz - te wyglądają sensownie. Ja przymierzałam inne - no fatalnie wyglądały :/ Z daleka było widać, że to soczewki. A te co pokazujesz to zerówki - są tez takie korekcyjne?

EDIT: O ja dupa wołowa - już doczytałam, że są - nie było pytania
są,są ja właśnie zamawiam korekcyjne
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 17:21   #3534
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Miałam i tą i tą metodą i dla mnie ringi jednak są lepsze
ale co baba to inna opinia
ten "kokon" zrobił mi się tylko raz jak nosiłam włosy przez ponad pół roku i nie dbałam o nie jakoś specjalnie ale powiem szczerze,że jego rozplątanie zajęło mi mniej czasu niż ściągnięcie zgrzewów oczywiście za pomocą płynu.

Co do moich włosów szczerze? ja nie zauważam różnicy... może chodzi Ci o to,że widzisz "powyrywane" swoje włosy?
Każdego dnia człowiekowi ileś włosów wypadnie,a przez ten czas,który nosimy włosy, one wszystkie zostają w ringu.
Ja nie jestem żadną specjalistką, włosy przedłużam od kilku lat sobie i koleżanką dla przyjemności więc nie będę się kłocić być może masz rację, ja piszę tylko z własnych doświadczeń
[QUOTE=BLOND_PRINCESSKA;22 892118]Jak tylko z tyłu? po bokach też ja daję tak 70 pasemek wiem,że mało

"Każdego dnia człowiekowi ileś włosów wypadnie,a przez ten czas,który nosimy włosy, one wszystkie zostają w ringu. " - to wiem, oczywiście jest w tym prawda ale prawdą jest także to że microringi obciążają włosy a źle założone wyrywają połowę! - Dlatego dziewczyny na prawdę odradzam przedłużania tą metodą osobom, które kompletnie nie mają o tym pojęcia.
TYM OSOBĄ POLECAM CLIP IN
70 masz pasemek na obu tych zdjęciach ? a wygląda na mniej ja zakładam 60-80 gdy zagęszczam.
Wygląda jakbyś miała tylko tył przedłużony a z boku nic też to zauważyłam Kotka
jak możesz to pokaż foto jak wyglądają z tyłu
O kondycji włosów tych przedłużonych nic nie powiem bo sama wiesz co to za włosy zamówiłaś, a zresztą sama napisałaś że je zaniedbałaś.
Ale całość jakoś nieestetycznie wygląda - to moje zdanie (nie linczujcie)

Kotka jak wyżej pisałam 60-80 czasami nawet 100-120 zależy jaki chce osiągnąć efekt i zależy jak grube kto ma włosy co do włosków to też różnie kiedyś zamówiłam na allegro, ale ja mam w pobliskim mieście hurtownie włosów, jestem z tych co muszą dotknąć, pomacać, sprawdzić i dopiero kupuję
Zamawiałaś u longhair z tego co wiem moja koleżanka miała kiedyś te włosy ale zamawiała syntetyczne i nosiła ponad 4 miesiące była zadowolona. Szczerze to nawet nie wyglądały sztucznie wszystko zależy od pielęgnacji. Te naturalne potrzebują większej uwagi ale ogólnie każde włoski przedłużane potrzebują wyjątkowej pielęgnacji.

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2010-10-26 o 17:31
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 17:24   #3535
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość



płaszczyk śliczny, widać że cieplutki to się zimy nie musisz bać
oo własnie, o tych merz spezialach mówiłam
podobno dobrze też jest łykać tran szczegoólnie teraz jak zima nadchodzi..

hm co do excellki, ja mam zamiar najpierw zrobić próbę na szerokim dość pasmie spod spodu żeby dobrze kolor potem określić i jak bedzie ok to kłade od razu na 10 min, bez bawienia sie w odrosty już tak myśle o tym w kółko, ze dziś mi się nawet śniły te farby stałam w rossmanie i była wyprzedaż excellek a akurat 9.13 nie było ;( hhahaa




EDIT: własnie oglądam merz speziale na allegro pojawiła się też ich jakaś nowa formuła 'haar activ' http://allegro.pl/merz-spezial-haar-...288379377.html
sklad baarrdzo ciekawy
no i tradycyjna formuła http://allegro.pl/merz-spezial-drage...291805160.html
Dziekuje
Tran rowniez jest bardzo dobry ale niestety mocno wzmaga apetyt
A ja wlasnie sie zastanawiam juz i za 2miesiace to kupuje chyba ten merz special tylko jeszcze nie wiem ktora wersje

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Snow
Ale śliczny płaszczyk
Mam bardzo podobny i jest to mój ulubiony.Mam sporo kurtek i płaszczy ale ten to najukochańszy.Czyżbyś kupiła go w MANGO?
Dziekuje slicznie Nie, nie jest z Mango, kupilam go w Camaieu To moj pierwszy plaszczyk i juz ulubiony

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wklejam zdjecia.
Jak widać włosy nie sa srebrne jak ktoras z Was pisała
Jest pochmurno, szkoda, bo lepiej by wyszły zdjecia w dzień słoneczny.
Odrost mialam około 1,4cm max.
I z tyłu robilam sama więc mam miejsca nawet nie maźnięte farbąAle tak tego nie widać.
No super Bardzo ladnie Ci wyszlo Odrost troche jednak cieplej niz mi wychodzi A czym zamierzasz nastepnym razem robic? Zostajesz przy stockholmie?

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No a jakże w końcu mam ciemniejsze włoski Poza tym ja miałam prawie 2 cm odrostu więc było widać, a jak Agatka miała mały odrost to tak go nie widać Obecnie już mi się trochę wypłukało i już tak nie razi Po prostu nauczka by nie czekać aż odrost będzie taki długi; jakbym zrobiła od razu jak miał około cm i cyknęła z flaszem to też by go nie było widać
No wlasnie nie ma co przedluzac i farbowac odrosty co niewiadomo ile Najlepiej sie farbuje co 3-4tyg max.

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
Kochane blondynki, potrzebuję waszej rady. Mam mega odrost tak z 2,5 cm i nie wiem co robić. Mam ochote przyciemnić, ale boję się, ze będę źle się czuła albo coś nie wyjdzie i wtedy nie będzie juz powrotu.

Myślałam żeby spróbować szamponetką, ale czy złapie tak rozjaśnione włosy na brąz?

Mam kilka symulacji z wątku o metamorfozach. jestem bez makijażu i trochę różowo wyszłam dziwnie bo normalnie nie jestem taka różowa

Doradźcie co robić: rozjaśniać dalej czy pójść w brązy?
Zdecydowanie najlepiej Ci w blond

Cytat:
Napisane przez kaps Pokaż wiadomość
Włoski już pofarbowane! Z efektu jestem naprawdę zadowolona! Co prawdo odrost wyszedł troszkę żółtawo ale mam nadzieję, że z czasem to się wyrówna.
Jak na farbę za 14 zł jest Palette jest naprawdę dobra. (miałam deluxe 204 złoty świetlisty migdałowy blond)
Wstawiam kilka fotek, chociaż nie mogłam na żadnej uchwycić rzeczywistego koloru. Dwa ostatnie zdjęcie są zrobione na balkonie, więc chyba tam światło jest najlepsze i kolor jest najbardziej zbliżony do efektu z tychże zdjęć.
Slicznie wyszlo

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość

Dziewczyny nie wiem co się stało, ale moje włosy dzisiaj są takie mięciutkie, sypkie w ogole i cudowne, że...super, cały czas je dotykam
a wczoraj zrobiłam tak...umyłam włosy szamponem fioletowym z joanny żeby troszkę odświeżyc i trochę za długo trzymałam(u mnie ten szampon strasznie szybko łapie) i musiałam umyc szamponem head&shoulders, zeby trochę zeszło, potem dałam maskę dolce latte na 5 minut przeczesałam grzebieniem, spłukałam na 2 minuty w ręcznik i potem popsikałam spray'em z gliss kura pomarańczowym i dałam na końcówki serum z avonu dzisiaj rano wstałam i wyprostowałam włosy, ale bez spray'u termoochronnego, bo mi się skończył i właśnie 5 minut temu mi przyszedł ten TREsemme i wyprostowałam są takie super, dawno ich takich nie miałam i nie wiem co to sprawiło, że takie mam, może Wy mnie oświecicie?? bo ja nie mam pojęcia
Stawiam na to ze nie uzylas tego sprayu termoochronnego dove i wloski od razu inne
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 17:26   #3536
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

infatuated
Oj moja droga to Tobie to na pewno ta 9.13 by ładnie równiutko złapała.Nie to co u mnie z moim niskim poziomem.No ale do rzeczy tak dobrze to określiłaś 9 to poziom 1 popiel 2 to złocisty,bezowy odcień.
Ale widzisz u mnie niby tez ten exellence było to samo a jak to się ma teraz to pomijając odrosty jest chłodny odcień ale czy beżu to bym nie powiedziała.Dziś chciałam lukać na 9.13 i u mnie w rosmanie tez go nie było.Poszłam do innej drogerii i tez nima
Teraz zaczynam polowanie na niego

Dziewczyny dziś był taki ładny słoneczny dzień i jak chodziłam po mieście to gdzie nie gdzie widziałam się w lustrach,szybach sklepów i muszę powiedzieć ze ten mój kolor to już nie wiele z niego zostaje a dopiero jetem tydzień i dwa dni po farbowaniu.
Ostatnio przez moja głowę przewijają się myśli o takim leciutkim brązie.Taki świetlisty błyszczący brazik.Czy ja wariuje już?????????

Snow
Ja łykam już tran od dwóch miesięcy i nie zauważyłam popędu na jedzonko.A za tydzień tez chce kupić Merz spezial.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-26 o 17:29
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 17:29   #3537
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny ja tez nosze soczewki kolorowe aktualnie mam na oczach brazowe, poza tym turkusowe i szafirowe a naturalne mam niebieskie
oo i brąz Ci dobrze pokrywa niebieski? podaj nazwe firmy to się rozejrze choc z oczami się troche boje kombinowac, tym bardziej ze kolor swoj mam ladny no ale wiecie jak to kobieta potrzebuje zmian

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość



Widziałam je już jakiś czas temu.. Niestety nie są one zbyt zdrowe.. Przytoczę fragment artykułu:
"
Coraz więcej nastolatek wkłada sobie do oczu kolorowe szkła kontaktowe, by wyglądać modniej. I tego było jednak mało. Do Stanów Zjednoczonych z Japonii przyszła najnowsza moda na... powiększanie sobie źrenic. A to jest już bardzo niebezpieczne.

Na Zachodzie takie soczewki mogliśmy zobaczyć po raz pierwszy w teledysku Lady GaGi do singla Bad Romance. Jednak oczy piosenkarki zostały powiększone komputerowo, aby stworzyć wrażenie niewinnej twarzy małego dziecka. Coraz więcej nastolatek marzy niestety o czymś podobnym. Nie dość, że wygląda to nietypowo, to jednocześnie powiększa optycznie całe oko. Soczewki takie są o kilka milimetrów większe niż te korekcyjne. Część zabarwiona wyraźnie wystaje poza naturalną źrenicę oka. I właśnie to grozi ślepotą.

Lekarze alarmują, że akcesoria te są niezwykle niebezpieczne dla oka. Soczewki te są jak na razie są produkowane jedynie w Azji, gdzie nie muszą przechodzić żadnych testów. Jako że nie służą celom medycznym, nie muszą posiadać atestów i nie są wykonywane w właściwych do tego warunkach. Dodatkowo soczewki takie nadmiernie wysuszają oko i powodują... powstawanie rys na rogówce! W ostateczności mogą doprowadzić nawet do utraty wzroku."
dzieki za artykuł, nie wiedziałam że sprawa jest tak poważna pokaże Twoj post kuzynce bo ona szaleje za mangą i chciała takie oczy sobie sprawic. Mi sie podobają, ale na kims..sama to nie wiem gdzie bym w takich poszła chyba na impreze anime party hehe
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 17:39   #3538
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

snowhitee dzięki za opinię

Adzi07 nie nie nie, musisz jeszcze popróbować różnych blondów zanim pójdziesz w coś ciemniejszego. zresztą w tym 8.13 jest Ci tak fajnie.

BLOND_PRINCESSKA a myslisz, ze te soczewki np. niebieskie pokryją ciemniejszą teczówkę? a propo włosów to ja Cię wolę jednak w tych ciemniejszych

Edytowane przez kedud86
Czas edycji: 2010-10-26 o 17:41
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 17:40   #3539
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

[QUOTE=xLADYx;22892975]
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Jak tylko z tyłu? po bokach też ja daję tak 70 pasemek wiem,że mało

"Każdego dnia człowiekowi ileś włosów wypadnie,a przez ten czas,który nosimy włosy, one wszystkie zostają w ringu. " - to wiem, oczywiście jest w tym prawda ale prawdą jest także to że microringi obciążają włosy a źle założone wyrywają połowę! - Dlatego dziewczyny na prawdę odradzam przedłużania tą metodą osobom, które kompletnie nie mają o tym pojęcia.
TYM OSOBĄ POLECAM CLIP IN
70 masz pasemek na obu tych zdjęciach ? a wygląda na mniej ja zakładam 60-80 gdy zagęszczam.
Wygląda jakbyś miała tylko tył przedłużony a z boku nic też to zauważyłam Kotka
jak możesz to pokaż foto jak wyglądają z tyłu
O kondycji włosów tych przedłużonych nic nie powiem bo sama wiesz co to za włosy zamówiłaś, a zresztą sama napisałaś że je zaniedbałaś.
Ale całość jakoś nieestetycznie wygląda - to moje zdanie (nie linczujcie)
chodziło mi o te zdjęcie w balejażu. Tam zamawiałam włosy na szybko i znalazłam tylko jedne ze szczecina więc je wzięłam,bo potrzebowałam ich w ten konkretny dzień. Miały być naturalne,a niestety nie sądze,żeby były. Mi nigdy nie wypadały włosy po mikroringach. Nie napisałam,że je zaniedbałam tylko,że nie dbałam o nie nie wiadomo jak
nie obchodziłam się z nimi jak z jakiem tylko jak z normalnym włosami. Te włosy brązowe jest to zdjęcie krótko po założeniu więc nie sądze,aby były zniszczone
i nikt nawet nie zauważał,że mam przedłużane wlosy wiec myslę,że wyglądają normalnie niestety nie mam żadnego zdjęcia z tyłu
ale teraz i tak będę odczepiać,a poźniej kupię clipy dlatego,że wg mnie łatwiej wtedy farbować odrosty
nie chcę się kłocić na pewno każda z nas ma swoje racje,ale też inne włosy
może jak kiedyś będę miała pieniądze to pójdę na jakiś profesjonalny kurs przedłużania włosów niestety biednej studentki nie stać teraz
ja to robię tylko i wyłącznie dla siebie tak samo jak poszłam teraz do szkoły fryzjerskiej,żeby się troche znać i zrobić coś dla siebie

Dziewczyny to co mogę tak zrobić,żeby jak najbardziej sprać ten kolor,a później położyc rozjaśniająca Palette na całe włosy?? Wyjdzie coś sensownego??
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 17:40   #3540
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee na pewno mi lepiej rozjasnilo niz Yatamance, bo w lustrze nie widzę w ogole praktycznie różnicy. Tylko że mowie ze na zdjęciach to wyglada inaczej.
Farba super, ale nie kazdemy chyba złapie.
Jak trzymałam ją kiedyś 20-30 min to mialam zołtawy odrost.


kochaneczka naturalny mam blond na poziomie 7, popielaty.
Dziekuje
Jutro wstawie lepsze zdjecia zeby ratowac swoje dobre imię

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------



Nie znam tych farb, masz moze ich paletę?
Jest w necie, polecam bo kolory piekne, bez amoniaku, przystepna cena, pani grazynka mi je polecila.
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.