jak znaleźć siłe na walke z rakiem - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-06, 18:24   #2191
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Potwierdzenie przystąpienia do fundacji
To jest ten dokument, o który od wczoraj nam chodzi! Tylko to...

Błagam umieśc to na blogu...

Czy on odziera Cię z prywatności? NIE, NIE NIE! On mówi osobie odwiedzającej bloga, że wszystko jest tak jak ma być!
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:24   #2192
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
w sumie to chyba wiem dlaczego. Bloga odwiedza sporo osób; wizażanki, rodzina, przyjaciele, etc...
Tu na forum Madzia ma jakieś 5,5 tys. wpisów. Ostatnie dot. choroby, ale te wcześniejsze wpisywała jako osoba zupełnie anonimowa i te wpisy mogły być bardzo osobiste. Postawcie się na jej miejscu. Ja osobiście nie chciałabym, żeby moi znajomi wiedzieli, ze niektóre pytania co padły na tym forum postawione były przeze mnie.
Kiedyś też o to pytałam, ale teraz to potrafię ją zrozumieć w tej kwestii

dobrze, być może masz rację i jeżeli Ada faktycznie to myśle to akceptuje to w 100%

tylko, że czemu nie mogła nam tego sama napisać?

Edytowane przez HulaGirl
Czas edycji: 2009-09-06 o 19:37
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:28   #2193
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Miałam nie pisać, ale...

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Bo wtedy jeszcze nie wiedziałam, ze upublicznie się. Nie chciałam aby ktoś znajomy z mojego otoczenia, po tych wpisach zorientował się, ze to ja. Chciałam być anonimowa, jak każda z was jest teraz na forum.
Na tydzień przed edytowaniem postów (gdzie wykreśliłaś tylko i aż nazwy miast i państw) podałaś swoje konto na nk. Post z 31.07. http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=551 I tego nie wyedytowałaś? O jakiej anonimowości więc mówisz, którą to tak bardzo chciałaś zachować potem??

Poza tym, nadal nie rozumiem, dlaczego tak Cię boli ta dokumentacja. Czy naprawdę papier, stwierdzający sucho "Pani Adrianna Nowak. Zmiana wielkości takiej i takiej, o charakterze takim i takim" jest bardziej osobista niż jajeczkowanie, in-vitro etc., o którym pisałaś?

Przepraszam, chciałam dobrze, starałam się, rozgłaszałam informacje o Tobie. A teraz mam naprawdę duży mętlik.

Edytowane przez martini.
Czas edycji: 2009-09-06 o 18:30
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:30   #2194
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Potwierdzenie przystąpienia do fundacji
Dlaczego nie ma tego do tej pory na blogu?

Cytat:
Napisane przez kasandra82 Pokaż wiadomość
Cóż moge napisać...
Ado, byłam z Tobą od początku, jednak zebrało się zbyt wiele pytań na które Ty nie chcesz odpowiedzieć, a masz czas na poprawianie literówek w postach.
Masz czas także na pisanie do firm i korporacji, a nie masz chwili na odświeżenie bloga.
Pozatym nie odpowiadasz na powtarzające sie pytania na wątku, ignorujesz je, tym samym marnując czas osób chcących Ci pomóc.
Nie chcesz pokazać dokumentacji medycznej na blogu czy na wizażu, tylko administratorowi co nic nowego do sprawy nie wniesie.
Pousuwałaś nazwy miast związanych z Twoją chorobą ze swoich postów, twierdząc że to były tylko literówki.
Chcesz żeby dzwonic do fundacji sprawdzic Twoja wiarygodność, ale to Ty nam masz udowodnic swoja wiarygodność, potencjalni darczyńcy dużych kwot pieniędzy może nie będą chcieli zawracać sobie głowy dzwonieniem gdziekolwiek, tylko skieruja swoja pomoc w stroną innej, bardziej wiarygodnej osoby.

Ja nie wątpię w to że jesteś chora, ale tak jak inne dziewczyny nie wiem co to za choroba, dotąd wierzyłam Ci na słowo, ale juz tak nie potrafię. Nie podajesz żadnych konkretów, nie wiem jak szybko musi sie odbyc oparacja i czy wogóle musi sie odbyć? Nie ma żadnych dowodów na potwierdzenie Twoich słów.
Nie ufasz lekarzom w Gliwicach, przestałas sie u nich leczyć, a przecież dobrze wiesz z (ze słów Pana Hołdysa) że tam leczyła sie Paulina Pruska i Kamil Durczok, i oni bardzo cenią sobie ich "fachowość, poziom i zdanie". Dlaczego Ty nie cenisz...?
Kto stwierdził że oparacja we Włoszech jest konieczna i czy masz na to pismo?
Piszę ze świadmością że powyższe pytania i tak nie doczekają sie konkretnej odpowiedzi se strony Ady...
Tak jak myślałam, zignorowałaś całkowicie moje pytania. No tak, spodziewałam sie tego.

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
tylko, że czemu eni mogła nam tego sama napisać?
Dokładnie.
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:31   #2195
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Dziewczyny, miałam opory przed wklejeniem tego dokumnetu, ponieważ jak same widzicie napisane jest, (na dole po lewej stronie, małym drukiem) ze tylko konto 79... można umieszczać publicznie na internecie w prasie, czy telewizji. Konto 45 .... jest tylko do osób indywidualnych, zakładów pracy i instytucji. Nie jestem do końca pewna czy moge ten dokument zamieścić na blogu.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:33   #2196
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Dla mnie sprawa jest załatwiona - mamy zaświadczenie z fundacji i madzia.a nie będzie już edytować swoich postów.



---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miałam opory przed wklejeniem tego dokumnetu, ponieważ jak same widzicie napisane jest, (na dole po lewej stronie, małym drukiem) ze tylko konto 79... można umieszczać publicznie na internecie w prasie, czy telewizji. Konto 45 .... jest tylko do osób indywidualnych, zakładów pracy i instytucji. Nie jestem do końca pewna czy moge ten dokument zamieścić na blogu.
Sugeruję nie usuwać tego dokumentu, to nie jest jakiś tajny papier Wyjaśnia też dwa numery kont, jakie krążą w sieci odnośnie wpłat na Twoje leczenie.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:34   #2197
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Dla mnie sprawa jest załatwiona - mamy zaświadczenie z fundacji i madzia.a nie będzie już edytować swoich postów.



---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------


Sugeruję nie usuwać tego dokumentu, to nie jest jakiś tajny papier Wyjaśnia też dwa numery kont, jakie krążą w sieci odnośnie wpłat na Twoje leczenie.
Złośliwcu, Ty nie taki złośliwy jak Cie malują
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 18:37   #2198
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miałam opory przed wklejeniem tego dokumnetu, ponieważ jak same widzicie napisane jest, (na dole po lewej stronie, małym drukiem) ze tylko konto 79... można umieszczać publicznie na internecie w prasie, czy telewizji. Konto 45 .... jest tylko do osób indywidualnych, zakładów pracy i instytucji. Nie jestem do końca pewna czy moge ten dokument zamieścić na blogu.
ja bym zakleiła ten , którego nie można umieszczać, a gdzieś dodatkowo napisała powód zaklejenia, by nie wzbudzało to podejrzeń-im więcej tajemnic, tym gorzej z pomocą
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:38   #2199
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miałam opory przed wklejeniem tego dokumnetu, ponieważ jak same widzicie napisane jest, (na dole po lewej stronie, małym drukiem) ze tylko konto 79... można umieszczać publicznie na internecie w prasie, czy telewizji. Konto 45 .... jest tylko do osób indywidualnych, zakładów pracy i instytucji. Nie jestem do końca pewna czy moge ten dokument zamieścić na blogu.
Ado takich odpowiedzi oczekujemy - prosto, jasno, szczerze

Myślę, że jest proste rozwiązanie - zamazać/ nalepić coś na numer by był niewidoczny i dać dopisek: numer konta dla zbiórek prywatnych, wszystkim chcącym pomóc z przyjemnością udostępnię".

Chociaż ono i tak jest podane na blogu, więc?
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:39   #2200
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Zdecydowałam, ze zaryzykuje i wkleje ten certyfikat. Zamalowanie numera konta, wzbudzi jeszcze większe watpliwości potencjalnych darczyńców. Zostawie tak jak jest i wkleje na bloga.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:40   #2201
kusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Ado nigdy bym nie chciala byc na Twoim miejscu ale staram sie wczuc w sytuacje jakbym to ja byla chora... No i jakby taki "tłum" chcial zoabczyc tą dokumentację to dla swietego spokoju bym im ją pokazała.

Przepraszam jesli Cie uraze ale jestes strasznie uparta. Mam wrazenie ze z wielka łaską wkleiłas ta przynaleznosc do fundacji i gdyby nie to ze tyle osob nalega to nigdy bys tego nie zrobila bo uznalabys ze to nie jest konieczne.

Mowisz ze sponsorzy maja wglad do Twojej dokumentacji... ale zwykli ludzie nie mają, a moze tez chcieliby pomoc...
__________________
~~KaWoHoLiCzKa~~


kusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:41   #2202
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Ada

1.ten dokument jak najszybciej powinien się znaleźć na Twoim blogu!! Tam jest jego miejsce.
2.Wydaje mi się, że powinnaś udzielić dziewczynom odpowiedzi na zadane przez nie pytania, one nie zasłużyły sobie na takie potraktowanie
3. Powinnaś traktować poważnie wskazówki dziewczyn jakich ci udzielają.One chcą Ci pomóc, nie chcą Cię skrzywdzić. Jest tu sporo osób zorientowanych w temacie mających doświadczenie w tej materii.Daj sobie pomóc na litość boską
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~


Edytowane przez Agna
Czas edycji: 2009-09-06 o 18:46
Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:41   #2203
niro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 379
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miałam opory przed wklejeniem tego dokumnetu, ponieważ jak same widzicie napisane jest, (na dole po lewej stronie, małym drukiem) ze tylko konto 79... można umieszczać publicznie na internecie w prasie, czy telewizji. Konto 45 .... jest tylko do osób indywidualnych, zakładów pracy i instytucji. Nie jestem do końca pewna czy moge ten dokument zamieścić na blogu.
Super, że sie to wyjasniło, ale tych kilka powyższych zdań mogłaś napisać wczoraj.

Nigdy nie dowiesz sie czy coś przez to straciłaś bo tyle osób co w ciągu dzisiejszego dnia tu zaglądało - nigdy wczesniej nie było tu jednocześnie.

Studiowałaś na AE wiec na przyszłość potraktuj wypowiedzi dziewczyn jako STATYSTYCZNĄ Grupe Badanych - wychodzi z tego, ze tak jak one pomyślałoby 99% społeczeństwa.
__________________
--------
Homo homini amicus esse debet........
niro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:42   #2204
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Ada,wreszcie...
Pewnie powtórzę po innych Wizażankach-to nie odziera Cię z prywatności.Wręcz przeciwnie,pomaga.

Mam jedynie ogromną prośbę,poświęć godzinkę,albo chociaż pół na ten wątek i odpowiedz na pytania dziewczyn,które były tutaj zadawane wiele razy.
Nie wiem,przynieś sobie coś dobrego do jedzenia czy też gorącą herbatę i postaraj się nie ignorować już żadnych postów.
Tu jest tyle życzliwych Ci osób...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:42   #2205
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Dokument jest już na blogu.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:48   #2206
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dokument jest już na blogu.
Jeśli masz wątpliwości czy może na nim być z tym numerem konta to zapytaj w fundacji, żebyś nie miała potem nieprzyjemności.
Myślę, że fundacja nie będzie miała nic przeciw, bo łączy nas wspólny cel, ale lepiej mieć pewność.

Edytowane przez Fresa
Czas edycji: 2009-09-06 o 18:49
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:48   #2207
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Marilyn Pokaż wiadomość
Ado takich odpowiedzi oczekujemy - prosto, jasno, szczerze

Myślę, że jest proste rozwiązanie - zamazać/ nalepić coś na numer by był niewidoczny i dać dopisek: numer konta dla zbiórek prywatnych, wszystkim chcącym pomóc z przyjemnością udostępnię".
ja bym się jednak zastosowała do tych rad, żebyś nie miała nieprzyjemności
kto inteligentny zrozumie, bo na dole dokumentu jest wyjaśnione
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:49   #2208
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dokument jest już na blogu.
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:53   #2209
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

I bardzo dobrze.
Ado, trzymaj się.
Dziewczyny, trochę jednak za ostro się to wszystko rozegrało, mam lekki niesmak.
Wiecie, ja rozumiem Adę z tą edycją postów i w ogóle, w chorobie nie do końca myśli się racjonalnie, często działa się pod wpływem emocji, może np. kasowała nazwy szpitali bo bała się, co lekarze powiedzą, jeśli dojdą ich słuchy o tym wątku, to chyba miała Ada na myśli pisząc o lęku przed upublicznieniem... Zresztą, nieważne. Jest dokument, można dalej szukać sponsorów. Będzie łatwiej.

Co do numerów kont - ja to rozumiem w ten sposób: można podawać indywidualny numer subkonta Ady, ale pod warunkiem, że podany zostanie również nr konta "ogólnego" fundacji. Nic bym nie zamazywała na tym dokumencie, bo dokument ów nie ma klauzuli poufności, w dodatku stanowi formę publicznego apelu fundacji o wpłacanie pieniędzy na podane konto dla Ady.
__________________
-----------------------


--------l

Edytowane przez selfish
Czas edycji: 2009-09-06 o 18:57 Powód: dopisek
selfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:54   #2210
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dokument jest już na blogu.
I o to cały czas chodziło To świetnie, że jest już na blogu, teraz spokojnie można bloga rozpowszechniać i informacje również.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:55   #2211
wywloczka
Zakorzenienie
 
Avatar wywloczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: czasem TAM często TU :D
Wiadomości: 8 220
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
ja bym się jednak zastosowała do tych rad, żebyś nie miała nieprzyjemności
kto inteligentny zrozumie, bo na dole dokumentu jest wyjaśnione
najlepiej po prostu zapytać w fundacji czy można certyfikat wystawić do publicznego wglądu bez zamazania konta do zbiórki prywatnej
__________________
A jeśli życie to sen z którego budzisz się gdy zasypiasz ?

Całkiem optymistycznie. Mimo, pomimo i wbrew...


Po prostu WŁÓKI

wywloczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:57   #2212
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez wywloczka Pokaż wiadomość
najlepiej po prostu zapytać w fundacji czy można certyfikat wystawić do publicznego wglądu bez zamazania konta do zbiórki prywatnej
ok
ewentualna edycja w paincie trwa 2 minuty-zaklejenie konta i wstawienie obok pola tekstowego z wyjaśnieniem
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:58   #2213
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Ada,wreszcie...
Pewnie powtórzę po innych Wizażankach-to nie odziera Cię z prywatności.Wręcz przeciwnie,pomaga.

Mam jedynie ogromną prośbę,poświęć godzinkę,albo chociaż pół na ten wątek i odpowiedz na pytania dziewczyn,które były tutaj zadawane wiele razy.
Nie wiem,przynieś sobie coś dobrego do jedzenia czy też gorącą herbatę i postaraj się nie ignorować już żadnych postów.
Tu jest tyle życzliwych Ci osób...
Postaram się na bieżąco odpowiadać na Wasze pytania. Dzisiaj przybyło 6 stron tego wątku i naprawde nie jestem w stanie tego wszystkiego przeczytać, a co dopiero odpowiedzieć. Jestem dzisiaj wykończona i obolała. Jedyne o czym marze to o tabletce przeciwbólowej i Waszej wiarygodności.
Obecnie chciałabym się skupić na blogu. Musze sobie wszystko przemyśleć, potrzebuje spokoju, wypoczynku.
Bardzo wszystkich przepraszam, jeśli kogoś uraziłam. Naprawde nie chciałam.
Jestem na wielkim życiowym zakręcie i nie zawsze potrafie odnaleźć sie w tej sytuacji. Obecnie, każda, najdrobniejsza rzecz jest dla mnie trudna. Prosze, zrozumcie mnie. Moje życie wywróciło się do góry nogami. Nagle okazało się, ze wszystko w co wierzyłam, czego pragnęłam jest bez znaczenia. Wszystkie rzeczy która mnie cieszyły, nie mają żadnego znaczenia w obliczu śmierci. Nawet nie wiecie jak mi z tym wszystkim ciężko.
Jeszcze raz przepraszam wszystkie kochane wizażanki, który poczuły się urażone i dziękuje za to że mi pomagacie!!! Jest mi trudno żyć z takim bagażem...

Co do przepisów, przyznaje- jestem na tym punkcie przewrażliwiona, moze aż za bardzo...

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2009-09-06 o 19:04
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:06   #2214
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Postaram się na bieżąco odpowiadać na Wasze pytania. Dzisiaj przybyło 6 stron tego wątku i naprawde nie jestem w stanie tego wszystkiego przeczytać, a co dopiero odpowiedzieć. Jestem dzisiaj wykończona i obolała. Jedyne o czym marze to o tabletce przeciwbólowej i Waszej wiarygodności.
Obecnie chciałabym się skupić na blogu. Musze sobie wszystko przemyśleć, potrzebuje spokoju, wypoczynku.
Bardzo wszystkich przepraszam, jeśli kogoś uraziłam. Naprawde nie chciałam.
Jestem na wielkim życiowym zakręcie i nie zawsze potrafie odnaleźć sie w tej sytuacji. Obecnie, każda, najdrobniejsza rzecz jest dla mnie trudna. Prosze, zrozumcie mnie. Moje życie wywróciło się do góry nogami. Nagle okazało się, ze wszystko w co wierzyłam, czego pragnęłam jest bez znaczenia. Wszystkie rzeczy która mnie cieszyły, nie mają żadnego znaczenia w obliczu śmierci. Nawet nie wiecie jak mi z tym wszystkim ciężko.
Jeszcze raz przepraszam wszystkie kochane wizażanki, który poczułe się urażone i dziękuje za to że mi pomagacie!!! Jest mi z trudno żyć z takim bagażem...

Co do przepisów, przyznaje- jestem na tym punkcie przewrażliwiona, moze aż za bardzo...
Ada,spokojnie.
Myślę,że nikt nie jest zadowolony z przebiegu spraw i nie spodziewał się,że tak to wszystko się potoczy.
Tak samo jak Ty,inne Wizażanki nie chciały nikogo urazić.
Każdy jest gotów pomóc jak tylko potrafi czy może tylko musisz zrozumieć,że tutaj nie chodzi o jakąś pierdołę tylko o coś najważniejszego na świecie.O życie.Jeżeli coś się spieprzy to nie będzie możliwości tego naprawić bo tak jak pisałam wcześniej-my sobie możemy czekać,ale Twoje zdrowie nie bardzo.
Musisz zrozumieć,że to wszystko co się działo/dzieje nie jest efektem znudzenia nastolatek czy też wyłapywania sensacji.To wszystko jest w naprawdę dobrej sprawie i każdy chce dla Ciebie jak najlepiej,tylko musi mieć tę pewność.

Zasiądź sobie z herbatą albo z tym,co lubisz i na spokojnie nadrabiaj zaległości.
Możemy się umówić-nie we dwie,ale z resztą Wizażanek-że chwilowo zaprzestaniemy pisania nowych postów,żeby nie dokładać Ci nadrabiania a Ty spokojnie będziesz sobie czytała.
Co Ty na to?
Wydaje mi się,że propozycja nie do odrzucenia
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:12   #2215
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

nawet więcej niż 7 stron. Tych postów jest spoooro i dużo czasu trzeba, zeby w tym wątku być na bieżąco. od wczoraj pojawiło się jakieś 500 wpisów. Sprawa dla jednych może być wyjaśniona dla innych nie, ...ale

ja mam propozycję, żeby trochę ograniczyć liczbę wpisów. Madzia musi dużo wypoczywać i nie może na okrągło siedzieć na wizażu, bo to nie wpływa dobrze na zdrowie. Ograniczmy się do konkretnych pytań i konkretnych odpowiedzi

ps; moze mnie zlinczujecie za to, ale ja jakoś jestem uzależniona od tego wątku. Niestety kończy mi się termin pisania pracy dyplomowej, ale zamiast pisać to śledzę kolejne strony nowych wpisów...sorki za OT
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:16   #2216
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 720
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
.... Dzisiaj przybyło 6 stron tego wątku i naprawde nie jestem w stanie tego wszystkiego przeczytać,...
I bardzo dobrze Odpocznij

a do jutra moze forum sie popsuje i zniknie te 6 stron

Trzymaj sie Ada ;*

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 720 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:16   #2217
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Ado Tobie potrzeba po prostu odrobina wytchnienia i odpoczynku
całymi dniami jesteś zajęta i tak naprawdę ciężko pracujesz! Proszę Cię znajdź jutro chociaż 3h czasu na odpoczynek! Zajmij się sobą! Poproś męża niech ci przyniesie ze sklepu Twoje ulubione smakołyki, poczytaj dobrą książkę lub gazetę, obejrzyj jakiś film. a przede wszystkim, wyśpij się dzisiaj!


HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:34   #2218
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
dobrze, być może masz rację i jeżeli Ada faktycznie to myśle to akceptuje to w 100%

tylko, że czemu eni mogła nam tego sama napisać?
mam nadzieje, ze to literowka i nie chodzi o mnie
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:35   #2219
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze to literowka i nie chodzi o mnie

przepraszam nie zauważyłam tego!
tak tak to literówka, już poprawiam!
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:36   #2220
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Selfish mysle dokladnie jak Ty
Dziewczyny chyba troche za ostro... Ja na szczescie nie bylam w takiej sytuacji jak Ada, ale napewno jej ciezko, napewno ma watpliwosci, boi sie ze moze napisala tu cos co moze jej zaszkodzic. To trudne decyzje ktore musi podejmowac, do tego dochodzi napewno bol i strach o zycie...

Ada trzymaj sie mocno! Wszystkie jestesmy z Toba
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.