Problem z kolorem włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-30, 11:42   #1
xXcandieXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2

Problem z kolorem włosów


Witam wszystkich użytkowników. Widzę, że bardzo wiele osób uzyskało tutaj pomoc więc czemu by nie spróbować.
Postanowiłam zmienić kolor moich włosków, od zawsze podobał mi sie blond i wydawało mi się że to dobry kierunek koloryzacji. Mam b. jasną cerę, szaro-niebieskie oczy, widoczne piegi..
Jednak po przefarbowaniu na złoty blond wydaje mi się że to nie była dobra decyzja, jakoś tak wydaje mi się, że twarz zlewa mi się z tym kolorem. Jednak ja strasznie chcę zostać przy blondach .. myślicie że zmiana na inny odcień blondu byłaby korzystniejsza ? Czy wracać do brązów?..
Tutaj załączam zdjęcia przed i po :
http://img180.imageshack.us/gal.php?g=b241674.jpg
xXcandieXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 12:00   #2
Agnieszka2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 155
Dot.: Problem z kolorem włosów

Cytat:
Napisane przez xXcandieXx Pokaż wiadomość
Witam wszystkich użytkowników. Widzę, że bardzo wiele osób uzyskało tutaj pomoc więc czemu by nie spróbować.
Postanowiłam zmienić kolor moich włosków, od zawsze podobał mi sie blond i wydawało mi się że to dobry kierunek koloryzacji. Mam b. jasną cerę, szaro-niebieskie oczy, widoczne piegi..
Jednak po przefarbowaniu na złoty blond wydaje mi się że to nie była dobra decyzja, jakoś tak wydaje mi się, że twarz zlewa mi się z tym kolorem. Jednak ja strasznie chcę zostać przy blondach .. myślicie że zmiana na inny odcień blondu byłaby korzystniejsza ? Czy wracać do brązów?..
Tutaj załączam zdjęcia przed i po :
http://img180.imageshack.us/gal.php?g=b241674.jpg

Nie wiem czy to kwestia zdjęcia, ale wyglądasz moim zdaniem w tych włosach super, znacznie lepiej niż wcześniej wydaje mi się że jaśniejszy blond byłby kiepskim rozwiązaniem , może narazie zostań przy tym kolorze, troszkę na zdjęciach wydaje się jakby w niektórych miejscach wyszły Ci żólte ale to pewnie kwestia światła, zainwestuj w srebrną płukankę albo w spray joanny rozjaśniajacy to o ton Ci się rozjaśnią, narazie jest świetnie.
Agnieszka2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 12:46   #3
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Problem z kolorem włosów

Cytat:
Napisane przez Agnieszka2011 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to kwestia zdjęcia, ale wyglądasz moim zdaniem w tych włosach super, znacznie lepiej niż wcześniej wydaje mi się że jaśniejszy blond byłby kiepskim rozwiązaniem , może narazie zostań przy tym kolorze, troszkę na zdjęciach wydaje się jakby w niektórych miejscach wyszły Ci żólte ale to pewnie kwestia światła, zainwestuj w srebrną płukankę albo w spray joanny rozjaśniajacy to o ton Ci się rozjaśnią, narazie jest świetnie.
uważam tak samo. teraz wygladasz lepiej
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 14:43   #4
kalinkii
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 413
Dot.: Problem z kolorem włosów

super wyglądasz w tym blondzie!!! a jakiej farby używałaś ? można wiedzieć
kalinkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 18:00   #5
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Problem z kolorem włosów

Także uważam, że jest ci lepiej w blondzie i to wcale nie dlatego, że sama jestem blondynką. Jeśli masz jasną cerę, złocisty blond jest jak najbardziej na miejscu. Ale jesli chcesz zachować złocisty blask, a przy tym dodac nieco neutralu, możesz spróbować odcieni perłowo złocistych. Sama zdecydujesz, co lepsze. Piegi warto czasem podkreślać. Dodają oryginalności urodzie i pasują do złotych włosów. Kolor, który teraz masz jest wyjątkowo urodziwy, nie ociera się nawet o włos o tandetę.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2010-07-30 o 18:02
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 08:02   #6
xXcandieXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Problem z kolorem włosów

Jest to kolor Złoty Blond z Wellaton'u + kilka pasemek z przodu farby XXL Mroźny blond z Paletty ..
Tylko oczywiście wcześniej miałam inne kolory z paletty midałowy czar.. i jeszcze wcześniej jakiś kolor z paletty ale już go nie ma , wycofali
/ zawsze zastanawiałam się czy do mnie pasowałyby kolory bardziej mroźne .. takie szare ..mówie o włosach Myślicie że lepiej by to wyglądało ?
xXcandieXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.