Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-08, 08:52   #2071
blondwiol
Raczkowanie
 
Avatar blondwiol
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 279
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Witam kobietki, u mnie jak na razie słoneczko i niestety ostatni dzień urlopu, koniec całodniowego czytania.

Ja też się cieszę, że istnieje to forum i ktoś, kto się interesuje takimi książkami jak ja, bo wokół mnie nikt chyba nie czyta, ja tego nie rozumiem, bo nie mogę żyć bez książek, dla mnie dzień bez czytania, to dzień stracony.

Miłego dnia dziewczynki
blondwiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 09:12   #2072
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez Masumi11 Pokaż wiadomość
Wysłałam
dzięki


dziewczyny, nie nadążam za Wami, nie ma mnie kilka godzin a tu już tyle napisałyście u mnie średnia pogoda, nie pada ale zimno i pochmurnie, idealna do przesiedzenia w łóżeczku z gorącą czekoladą i książką, szkoda, że mam dziś trochę do roboty...
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 09:29   #2073
asia20100
Wtajemniczenie
 
Avatar asia20100
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 531
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

u mnie pogoda też niestety kiepska, ale dzisiaj mam wolne więc cieszę się, że nie muszę nigdzie wychodzić na ten deszcz No i przy takiej pogodzie, aż miło będzie usiąść z książką

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Hehe.. Chyba bym padła gdyby mi taki numer ktoś wywinął.. Dobrze, że mam Was i mogę sobie o "tych" książkach pogadać, bo tak to nie ma z kim
ja właśnie też nie mam z kim o nich pogadać chyba, że tylko i wyłącznie o Greyu bo tylko to przeczytała moja siostra, ale intensywnie namawiam ją na książki Agnieszki Lingas-Łoniewkiej
asia20100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 09:39   #2074
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez asia20100 Pokaż wiadomość
ja właśnie też nie mam z kim o nich pogadać chyba, że tylko i wyłącznie o Greyu bo tylko to przeczytała moja siostra, ale intensywnie namawiam ją na książki Agnieszki Lingas-Łoniewkiej
W mojej poprzedniej pracy dziewczyny co nieco czytały, podrzucałam im niektóre tytuły, to jeszcze było można z kimś w realu podyskutować, a teraz kicha.. Dlatego tak uwielbiam to forum
Ale przyznaję się bez bicia, że zaniedbuję Was ostatnio.. Czytam zazwyczaj inne książki, ciężko mi się w dyskusje włączyć
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 09:48   #2075
aPhrodite_21
Raczkowanie
 
Avatar aPhrodite_21
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 52
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
U mnie to samo... własnie zanim trafiłam na to forum to nie mogłam na necie znaleźć WBREW ZASADOM - w bibliotekach to nierealne oczywiście (i u mnie Grey też zamówiony już na lata świetlne) a w akcie desperacji chciałam kupić w empiku - idę w sobotę (tłum oczywiście) i pytam czy jest - babka idzie sprawdzić (kazała mi czekać przy kasie) i nagle drze się na calusieńki sklep - "ale chodzi Pani o ten erotyk taaaak?"
eh teraz to już naprawdę idę spać dobranoc
Witam panienki
u mnie buro, szaro i ponuro niccc się nie chce

hahaha ja bym tam padła reakcje można sobie innych wyobrazić pewnie wzrok wszystkich powędrował w twoją stronę
...no bo przecież taka sławna książka, wszyscy ją czytają ale nikt się z tym nie obnosi

zaczęłam wczoraj Wbrew zasadom i miałyście racje Warto czytałam chyba do 4, aż oczy odmówiły posłuszeństwa i litery zaczęły mi się zlewać, choć taka byłam ciekawa co dalej, choćby jeszcze jedną kartkę, że gdyby nie to to pewnie bym się w ogóle nie położyła spać
wracam do lekturki podzielę się opinnią jak skończe

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

[QUOTE=Yasinisi;43622117]W mojej poprzedniej pracy dziewczyny co nieco czytały, podrzucałam im niektóre tytuły, to jeszcze było można z kimś w realu podyskutować, a teraz kicha.. Dlatego tak uwielbiam to forum
Ale przyznaję się bez bicia, że zaniedbuję Was ostatnio.. Czytam zazwyczaj inne książki, ciężko mi się w dyskusje włączyć

To przynajmniej w waszych kręgach dziewczyny chciały czytać, bo u mnie tylko 2 znajome się za to wzięły,ale obeszło się bez echa, a reszta jak tylko słyszy, że erotyk to minę robi jak kot srający na pustyni....wiec nawet nie ma z kim tematu zaczynać.

Dobrze,że trafiłam na Was przynajmniej można sobie z normalnymi kobitkami pomisać
aPhrodite_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 09:54   #2076
emi_g
Zakorzenienie
 
Avatar emi_g
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 516
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

[QUOTE=aPhrodite_21;436221 65]Witam panienki
u mnie buro, szaro i ponuro niccc się nie chce


[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
W mojej poprzedniej pracy dziewczyny co nieco czytały, podrzucałam im niektóre tytuły, to jeszcze było można z kimś w realu podyskutować, a teraz kicha.. Dlatego tak uwielbiam to forum
Ale przyznaję się bez bicia, że zaniedbuję Was ostatnio.. Czytam zazwyczaj inne książki, ciężko mi się w dyskusje włączyć

To przynajmniej w waszych kręgach dziewczyny chciały czytać, bo u mnie tylko 2 znajome się za to wzięły,ale obeszło się bez echa, a reszta jak tylko słyszy, że erotyk to minę robi jak kot srający na pustyni....wiec nawet nie ma z kim tematu zaczynać.

Dobrze,że trafiłam na Was przynajmniej można sobie z normalnymi kobitkami pomisać
I u mnie podobnie, dziewczyny moje czytają ale raczej inne klimaty i nie ma z kim pogadać, dlatego Was tak uwielbiam!!
emi_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 10:15   #2077
joanna12afi
Zadomowienie
 
Avatar joanna12afi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 785
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

[QUOTE=emi_g;43622331]
Cytat:
Napisane przez aPhrodite_21 Pokaż wiadomość
Witam panienki
u mnie buro, szaro i ponuro niccc się nie chce


[/COLOR]

I u mnie podobnie, dziewczyny moje czytają ale raczej inne klimaty i nie ma z kim pogadać, dlatego Was tak uwielbiam!!
U mnie w pracy dziewczyny rzuciły się na Greya i wtedy było trochę rozów a potem już cisza, nikt nic nie czyta a jak teraz siedzę w domku na macierzyńskim to już w ogólne nie było by z kim rozmawiać jakby nie Wy Dzięki Wam za to
joanna12afi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 10:24   #2078
Mala_Wredotka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Wredotka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 315
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

[QUOTE=emi_g;43622331]
Cytat:
Napisane przez aPhrodite_21 Pokaż wiadomość


[/COLOR]

I u mnie podobnie, dziewczyny moje czytają ale raczej inne klimaty i nie ma z kim pogadać, dlatego Was tak uwielbiam!!
U mnie znajome nie czytają prawie wcale. A jak czytaja to na pewno nie takie książki. Wszystkie zasłaniają sie brakiem czasu (bezdzietne, bezrobotne, fejs maniaczki...) Jedna kumpelka z grupy ze studiów czyta podobne klimaty, ale jest z drugiego końca Polski i jak widzimy sie na zjazdach to o studiach sie gada, a nie o książkach.. Wszystkie kumpelki, które kochały czytać tak jak ja powyjeżdżały na studia do innych miast, a te co zostały to jak mówiłam wcześniej.. moja mama na szczęście kocha czytać, ale oczywiście inne gatunki tak więc to forum jest dla mnie ZBAWIENIEM! : roza:
Mala_Wredotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 10:59   #2079
rinos
Zakorzenienie
 
Avatar rinos
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 997
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

W kręgu moich znajomych - to samo, jak już cos czytają to co innego, zresztą więcej mam kolegów czytających niż płci pięknej, więc nie ma się co dziwić, że z taką tematyką książek jestem sama*. Chociaż ostatnio wciągnęłam koleżankę z pracy - więc jakiś postęp jest.

Przy okazji Mala_Wredotka gratulacje z okazji pracy.

* tzn tylko w realu, bo wybawieniem jest forum

Edytowane przez rinos
Czas edycji: 2013-11-08 o 11:02
rinos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 11:36   #2080
aPhrodite_21
Raczkowanie
 
Avatar aPhrodite_21
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 52
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

[QUOTE=Mala_Wredotka;43622 907]
Cytat:
Napisane przez emi_g Pokaż wiadomość

U mnie znajome nie czytają prawie wcale. A jak czytaja to na pewno nie takie książki. Wszystkie zasłaniają sie brakiem czasu (bezdzietne, bezrobotne, fejs maniaczki...) Jedna kumpelka z grupy ze studiów czyta podobne klimaty, ale jest z drugiego końca Polski i jak widzimy sie na zjazdach to o studiach sie gada, a nie o książkach.. Wszystkie kumpelki, które kochały czytać tak jak ja powyjeżdżały na studia do innych miast, a te co zostały to jak mówiłam wcześniej.. moja mama na szczęście kocha czytać, ale oczywiście inne gatunki tak więc to forum jest dla mnie ZBAWIENIEM! : roza:
Tu przynajmniej możemy opowiadać sobie bez zażenowania o tym co czytamy, i wiemy, że nikt nie spojrzy na nas z ukosa, z rozbawianiem albo irytacją

ukłony do Yasinisi za założenie wątku
aPhrodite_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 11:50   #2081
gosia1305
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ok. Gdańska
Wiadomości: 2 217
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

[QUOTE=aPhrodite_21;436240 72]
Cytat:
Napisane przez Mala_Wredotka Pokaż wiadomość

Tu przynajmniej możemy opowiadać sobie bez zażenowania o tym co czytamy, i wiemy, że nikt nie spojrzy na nas z ukosa, z rozbawianiem albo irytacją

ukłony do Yasinisi za założenie wątku
tak tak Yasinisi brawa się należą

a u mnie no niestety też nie mam z kim pogadać na temat moich książek. Moje siostry to nawet za greyem nie przepadają bo za bardzo anastasia je wkurzyła w 1 części.

Tak więc kochane super dla nas wszystkich ze mamy to forum i możemy to sobie bez problemu pogadać
gosia1305 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 12:01   #2082
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Hej Mam pytanie czy posiada ktoś przetłumaczoną wersje "Zaufaj Mi" J.Lynn? Po znalazłam tylko pierwsze 9 rozdziałów, może ktoś ma całośc?
jak tak to prosiłbym bardzo na kasia_90@autograf.pl
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 12:04   #2083
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez aPhrodite_21 Pokaż wiadomość
ukłony do Yasinisi za założenie wątku
Cytat:
Napisane przez gosia1305 Pokaż wiadomość

tak tak Yasinisi brawa się należą
Eee.. To był wspólny wysiłek.. Tworzyłyśmy listy wspólnie.. Ja tylko zebrałam to do kupy

Tym niemniej dziękuję
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 12:27   #2084
asia20100
Wtajemniczenie
 
Avatar asia20100
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 531
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Hej Mam pytanie czy posiada ktoś przetłumaczoną wersje "Zaufaj Mi" J.Lynn? Po znalazłam tylko pierwsze 9 rozdziałów, może ktoś ma całośc?
jak tak to prosiłbym bardzo na kasia_90@autograf.pl
bo obecnie tylko tyle rozd. jest przetłumaczonych też czekam na całość

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Skończyłam właśnie zakład o miłość- przepiękna historia Biorę się od razu za kolejną tej autorki
asia20100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 12:43   #2085
martusia351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 363
GG do martusia351
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Czy posiada ktoś następujące książki:
Zamek z piasku który runął
Mężczyżni którzy nieawidzą kobiet
Dziewczyna która igrała z ogniem
The Punishment of Nicollet
Niemoralna propozycja
Picture Perfect
Historia pewnego związku
Na wyłączność
Skrzywdzona
Żywioły
Syrenka
Nostalgia anioła
Życie na sprzedaż
Żona psychopaty


Ide szperać dalej....
Jak ktoś coś posiada to z góry dziękuję

Usiłowałam nadrobić dziś forumowe zaległości ale nie dałam rady, ale doczytałam że u Was też dziś paskudna pogoda... nic tylko czytać.
Wczoraj skończyłam Napisz do mnie i wróc do mnie i mogę polecić jako książki zdecydowanie inne I oczywiści zabrałam się za kolejne pozycje Jeniffer Probst Małżeńśka pułąpka i Gra o miłość i całkiem niezłe... w podobnym tonie co pierwsza.
I nie powiesz nikomu także niczego sobie

Edytowane przez martusia351
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:53
martusia351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 12:53   #2086
emi_g
Zakorzenienie
 
Avatar emi_g
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 516
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez martusia351 Pokaż wiadomość
Czy posiada ktoś następujące książki:
Zamek z piasku który runął
Mężczyżni którzy nieawidzą kobiet
Dziewczyna która igrała z ogniem
The Punishment of Nicollet
Niemoralna propozycja
Picture Perfect
Historia pewnego związku
Na wyłączność
Żywioły
Syrenka
Nostalgia anioła
Życie na sprzedaż
Żona psychopaty


Ide szperać dalej....
Jak ktoś coś posiada to z góry dziękuję

Usiłowałam nadrobić dziś forumowe zaległości ale nie dałam rady, ale doczytałam że u Was też dziś paskudna pogoda... nic tylko czytać.
Wczoraj skończyłam Napisz do mnie i wróc do mnie i mogę polecić jako książki zdecydowanie inne I oczywiści zabrałam się za kolejne pozycje Jeniffer Probst Małżeńśka pułąpka i Gra o miłość i całkiem niezłe... w podobnym tonie co pierwsza.
I nie powiesz nikomu także niczego sobie

Wysłałam Ci Historię pewnego związku oraz Niemoralną propozycję, trzy pierwsze ksiazki są na pewno na chomiku, miałam je ale wyrzuciałam bo mam oryginały.
emi_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 13:03   #2087
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez asia20100 Pokaż wiadomość
Skończyłam właśnie zakład o miłość- przepiękna historia Biorę się od razu za kolejną tej autorki
Asiu zaciekawiłaś mnie.. Nie czytałam jeszcze nic jej autorstwa.. Za Łatwopalnych zabiorę się jak wyjdzie kolejna część.. Ta o której piszesz, to chyba pojedynka, prawda? Zabrałabym się może za nią jak skończę to co czytam teraz..

Mogłabym Cię prosić o przesłanie? I innych jej książek (poza Łatwopalnymi) również jeżeli jakieś posiadasz?

Z góry dziękuję

sniezynka7@gmail.com
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 13:13   #2088
martusia351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 363
GG do martusia351
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez emi_g Pokaż wiadomość
Wysłałam Ci Historię pewnego związku oraz Niemoralną propozycję, trzy pierwsze ksiazki są na pewno na chomiku, miałam je ale wyrzuciałam bo mam oryginały.
Dzięki Rzeczywiście znalazłam
W takim razie redukuję moją listę

The Punishment of Nicollet
Picture Perfect
Na wyłączność
Żywioły
Syrenka
Nostalgia anioła
Życie na sprzedaż
Żona psychopaty


Może ktoś jeszcze coś posiada
martusia351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 13:15   #2089
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Hej dziewczyny

U mnie podobnie jak u Was, pogoda beznadziejna, pochmurno i pada. Z tego wszystkiego odbębniłam jutrzejsze generalne sprzątanie, chociaż taki z tego pożytek.

Zaczęłam czytać Tak blisko, jeszcze nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej na jej temat, ale zapowiada się fajnie

Za to z moim samopoczuciem kiepsko, i aż mi jest przykro, bo powinnam się cieszyć, a jakoś nie potrafię, może za jakiś czas to się zmieni...
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 13:16   #2090
martusia351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 363
GG do martusia351
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Asiu zaciekawiłaś mnie.. Nie czytałam jeszcze nic jej autorstwa.. Za Łatwopalnych zabiorę się jak wyjdzie kolejna część.. Ta o której piszesz, to chyba pojedynka, prawda? Zabrałabym się może za nią jak skończę to co czytam teraz..

Mogłabym Cię prosić o przesłanie? I innych jej książek (poza Łatwopalnymi) również jeżeli jakieś posiadasz?

Z góry dziękuję

sniezynka7@gmail.com
Wysłałam cały pakiet
martusia351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 13:22   #2091
asia20100
Wtajemniczenie
 
Avatar asia20100
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 531
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Asiu zaciekawiłaś mnie.. Nie czytałam jeszcze nic jej autorstwa.. Za Łatwopalnych zabiorę się jak wyjdzie kolejna część.. Ta o której piszesz, to chyba pojedynka, prawda? Zabrałabym się może za nią jak skończę to co czytam teraz..

Mogłabym Cię prosić o przesłanie? I innych jej książek (poza Łatwopalnymi) również jeżeli jakieś posiadasz?

Z góry dziękuję

sniezynka7@gmail.com
kochana podesłałam Ci wszystko co miałam- większość już w mobi "w zapomnieniu" nie chce się przekonwertować więc wyślij sobie na czytnik mailem

Książki tej autorki są fenomenalne! niby banalne historię ale nieprzewidywalne i wciągające Polecam

A ta o której pisałam to jednotomówka

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość

Za to z moim samopoczuciem kiepsko, i aż mi jest przykro, bo powinnam się cieszyć, a jakoś nie potrafię, może za jakiś czas to się zmieni...
a cóż Ci tak psuje samopoczucie?
asia20100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:15   #2092
Mala_Wredotka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Wredotka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 315
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Wczoraj Stark mnie pochłonął tak, że do 1 w nocy czytałam :P o dziwo! bo ostatnio to bardziej męczyłam te ciągłe sceny sexu, a tu wczoraj taki fajny fragmencik sie trafił ;p
Mala_Wredotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:44   #2093
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez asia20100 Pokaż wiadomość
kochana podesłałam Ci wszystko co miałam- większość już w mobi "w zapomnieniu" nie chce się przekonwertować więc wyślij sobie na czytnik mailem

Książki tej autorki są fenomenalne! niby banalne historię ale nieprzewidywalne i wciągające Polecam

A ta o której pisałam to jednotomówka

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------



a cóż Ci tak psuje samopoczucie?
Może się wydać, że dziwna jestem, niby to normalne, szok i te sprawy, ale ja jestem na razie przerażona, bo dowiedziałam się, że będę mamą.
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:48   #2094
martusia351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 363
GG do martusia351
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Może się wydać, że dziwna jestem, niby to normalne, szok i te sprawy, ale ja jestem na razie przerażona, bo dowiedziałam się, że będę mamą.
Gratulacje
Jak ty jesteś dziwna to ja też i mimo, że byłam przeszcześliwa, że zaszłam to całe 9 miesiecy byłam przerażona tym co bedzie,jak sobie damy rade itp., ale nie martw się będzie dobrze
martusia351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:50   #2095
joanna12afi
Zadomowienie
 
Avatar joanna12afi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 785
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Może się wydać, że dziwna jestem, niby to normalne, szok i te sprawy, ale ja jestem na razie przerażona, bo dowiedziałam się, że będę mamą.
gratulacje!!! nie martw sie minie pierwszy szok i bedziesz szczesliwa
joanna12afi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:05   #2096
asia20100
Wtajemniczenie
 
Avatar asia20100
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 531
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Może się wydać, że dziwna jestem, niby to normalne, szok i te sprawy, ale ja jestem na razie przerażona, bo dowiedziałam się, że będę mamą.
moja droga to nic dziwnego, że jesteś przerażona. To całkiem normalne! Ja pewnie też bym była bo też jeszcze maluszków nie planuje, ale i tak troszeczkę Ci zazdroszczę.... Ale bardzo Ci gratuluje! za jakiś czas będziesz miała wieleeeee radości
asia20100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:18   #2097
emi_g
Zakorzenienie
 
Avatar emi_g
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 516
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Może się wydać, że dziwna jestem, niby to normalne, szok i te sprawy, ale ja jestem na razie przerażona, bo dowiedziałam się, że będę mamą.
Przerażenie minieGratulacje!!!!
Ja pamiętam że byłam też w szoku i przerażona jak już stało się to faktem, ale i bardzo szczęśliwa
emi_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:39   #2098
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez asia20100 Pokaż wiadomość
kochana podesłałam Ci wszystko co miałam- większość już w mobi "w zapomnieniu" nie chce się przekonwertować więc wyślij sobie na czytnik mailem

Książki tej autorki są fenomenalne! niby banalne historię ale nieprzewidywalne i wciągające Polecam

A ta o której pisałam to jednotomówka
Kochana baaaardzo Ci dziękuję

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Może się wydać, że dziwna jestem, niby to normalne, szok i te sprawy, ale ja jestem na razie przerażona, bo dowiedziałam się, że będę mamą.
Moje gratulacje !!! To fantastyczna wiadomość.. Pierwszy moment to na pewno szok, ale zobaczysz, że wszystko będzie dobrze..
A ja to Ci zazdroszczę.. Sama też już bym chciała
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:49   #2099
myszkah
Raczkowanie
 
Avatar myszkah
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 168
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Czy podesłała mi któraś dobra dusza Wbrew zasadom? Musze zagospodarować kolejne wieczory
Wgusia@gmail.com

Ja niestety w pracy nie mogę porozmawiać ani powymienuać się bo pracuję w specyficznym środowisku a poza pracą przyjaźnimy sie z mężem raczej z facetami, a oni nie rozumieją fenomenu "takich" książek
Wiec czekam do 21, kłade syna spać i odpalam mojego "kubdelka" .... Czytam do nocy, a potem wstać nie mogę i stosy niesprawdzonych sprawdzianów straszą mnie w koszmarach :p
Całe szczęście znalazłam forum i czytania mam na kilka tygodni/miesięcy.
DZIĘKI wszystkim!!!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Może się wydać, że dziwna jestem, niby to normalne, szok i te sprawy, ale ja jestem na razie przerażona, bo dowiedziałam się, że będę mamą.
Ja do teraz jestem przerażona, ze zostalam mamą ( mimo 30tki na karku) . Właśnie moje małe "przerażenie" demoluje sciany, wykorzystujac to , ze mama czyta forum
Gratulacje!!!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
myszkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:03   #2100
basia1301
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 101
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Hej nie miałam neta przez kilka dni i byłam bardzo zła że nie mogłam do was tu zaglądać ale teraz nadrobiłam wszystkie zaległości w postach i jestem już na bieżąco
a więc tak : ignorantka007 moje gratulacje sama mam 2 łobuziaków ale dobrze pamiętam te pierwsze chwile jak zrobiłam test i dowiedziałam się że zostanę mamą szok nie dowierzanie ale szybko to mineło a potem juz tylko radość i oczekiwanie na maluszka będzie dobrze
Co to kolekcji bielizny to mam podobnie jak wy. jak zobaczyłam te gacie to zaraz sobie pomyślałam że w takich to moja babka chodzi myślałam ze będzie jakoś bardziej zmysłowa uwodzicielska ale się przeliczyłam pewnie nie ja jedna ale na obronę tej kolekcji to podoba mi się krawat i ta przepaska na oczy chyba sobie taki komplecik sprawie
Pisałyście o Tak Blisko mi też ta książka się bardzo podobała. Jestem teraz po Ostatniej Spowiedzi i muszę powiedzieć że w sumie też była fajna chodź 2 część o wiele lepsza czekam na 3 część bo chętnie się dowiem co dalej będzie no i oczywiście co z Tomem

I w sumie nie wiem co teraz mam zacząć czytać może w końcu tą szkołę żon jak tak zachwalacie A i jeszcze jedno co to za seria Sary Fawkes Unraveled??? Fajna jakaś jak tak to chętnie przygarnę perelka1301@interia.pl

Kurcze ale się rozpisałam
basia1301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-18 11:42:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.