Moje piersi (zdjęcia) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-11, 08:25   #481
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
Są małe i od przodu wyglądają, jak już ktoś zauważył, jak klatka piersiowa mężczyzny. Nie lubię takiego pocieszania na siłę jakie Ci od razu zaserwowano i nie sądzę żeby Ci to pomogło. Brałaś tabletki anty? Mógłby Ci po tym podskoczyć rozmiar. Oprócz implantów słyszałam o Macrolane - poczytaj o tym, wstrzykuje się to do piersi, mało inwazyjny zabieg a efekt byłby zadowalający.

Jeszcze jedno - jesteś dziewicą bo nie trafiłaś na odpowiedniego faceta a nie bo masz małe cycki, tego jestem pewna. I nie ma w tym nic dziwnego że w wieku 23 jesteś dziewicą, to dzisiejszej młodzieży się w dupach poprzewracało, nie daj się tej presji.

Zgadzam się całym postem . Autorka ma faktycznie bardzo mały biust prawie wcale go nie widac i nie dziwię się że ma z tego powodu jakieś kompleksy (też bym miała )
Ja uważam że i małe piersi mogą byc jędrne i kształtne ,ale tutaj mówimy o naprawdę mikroskopijnym biuście .
Zastanowiłabym się na miejscu autorki czy może nie cierpi na jakąś chorobe /zaburzenie ?
Problemy z hormonami?
Może późno zaczeła dojrzewac/miesiączkowac?

I jak ja założyłabym konto /pokazując takie piersi i usłyszałabym że są piękne i super , to bym się jeszcze bardziej załamała.
Nie wiem po co okłamywac drugiego człowieka i wciskac mu kity ,zamiast uświadomic że problem naprawdę istnieje.


A jesli chodź o operacje ,po której autorka poczułaby się kobietą i była wreście szczęśliwa i zadowolona z siebie..jeżeli czuje że pomoże jej to w walce ze swoimi kompleksem. Ja bym się zastanowiła .
Wiadomo że do tego trzeba podejsc bardzo powaznie, wybrac odpowiednią klinikę, prawidziwych specjalistów i koszty takiej operacji są duże.
Ale jeżeli ona ma takie możliwosc, może się na to zdecydowac.
Tutaj jeszcze koleżanka wyżej pisała o Macrolane, też bym o tym poczytała i przeanalizowała wszystko krok po kroku.

Powodzenia !
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 09:06   #482
Figure09
Rozeznanie
 
Avatar Figure09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puste ściany
Wiadomości: 536
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;44108919]
Zastanowiłabym się na miejscu autorki czy może nie cierpi na jakąś chorobe /zaburzenie ?

Nie wiem po co okłamywac drugiego człowieka i wciskac mu kity ,zamiast uświadomic że problem naprawdę istnieje.

[/QUOTE]

A może Ty cierpisz na jakieś zaburzenie, jeśli uważasz, że mały biust to jest problem?
Autorce się nie podobają, bo są małe. To jest kompleks, coś co jej trudno zaakceptować. Kompleksy są wymysłem, nie problemem.

Wg mnie to całkowicie normalne, widać, że dziewczyna szczuplutka, drobna, więc co jest dziwnego w tym, że ma mały biust? Dużo dziewczyn ma biusty podobnej wielkości.

To nie piersi świadczą o kobiecości, a to, że zewsząd atakują nas gołe, wielkie cyce to nie znaczy, że kobieta z mniejszym biustem mniej podoba się facetom.

Chorym jest uważanie, że wygląd jest problemem, przeszkodą w czymś, już szczególnie jeśli chodzi o wygląd/rozmiar piersi.
Problemem to może być rak piersi czy ogólnie jakaś choroba, przeraża mnie że ludzie są teraz tak zapatrzeni na swoje (i cudze!) opakowanie. To nie ono świadczy o naszej wartości.

Ja bym się zajęła pracą nad postrzeganiem siebie, a nie ładowaniem sobie w cycki silikonu czy czegokolwiek innego.
__________________
Tylko ten, kto ma odwagę mówić to, co myśli,
zasługuje na pełne zaufanie.
Być może człowiek taki wyrazi się czasem niezręcznie,
a nawet niegrzecznie, ale nie będzie mnie oszukiwał.




Edytowane przez Figure09
Czas edycji: 2013-12-11 o 09:09
Figure09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 09:19   #483
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Figure09 Pokaż wiadomość
A może Ty cierpisz na jakieś zaburzenie, jeśli uważasz, że mały biust to jest problem?
Autorce się nie podobają, bo są małe. To jest kompleks, coś co jej trudno zaakceptować. Kompleksy są wymysłem, nie problemem.

Wg mnie to całkowicie normalne, widać, że dziewczyna szczuplutka, drobna, więc co jest dziwnego w tym, że ma mały biust? Dużo dziewczyn ma biusty podobnej wielkości.

To nie piersi świadczą o kobiecości, a to, że zewsząd atakują nas gołe, wielkie cyce to nie znaczy, że kobieta z mniejszym biustem mniej podoba się facetom.

Chorym jest uważanie, że wygląd jest problemem, przeszkodą w czymś, już szczególnie jeśli chodzi o wygląd/rozmiar piersi.
Problemem to może być rak piersi czy ogólnie jakaś choroba, przeraża mnie że ludzie są teraz tak zapatrzeni na swoje (i cudze!) opakowanie. To nie ono świadczy o naszej wartości.

Ja bym się zajęła pracą nad postrzeganiem siebie, a nie ładowaniem sobie w cycki silikonu czy czegokolwiek innego.
Dokładnie!
Ja mam takie małe piersi i bardzo mi z nimi dobrze. Mojemu facetowi również.
I nie to że zawsze takie miałam i się po prostu do nich przyzwyczaić musiałam. Kiedyś miałam duże piersi , w ciąży nawet 75 G. Jednak po porodzie mocno schudłam, wzięłam się za treningi , zdrowe odżywianie- piersi siłą rzeczy mocno się zmniejszyły.

Swoją drogą strasznie mnie wkurza to stereotypowe myślenie że dla facetów tylko duże piersi są erotyczne. Znam wielu dla których na pierwszym miejscu są inne części ciała- pupa, stopy- a piersi gdzieś na szarym końcu
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 09:46   #484
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;44108919]Zgadzam się całym postem . Autorka ma faktycznie bardzo mały biust prawie wcale go nie widac i nie dziwię się że ma z tego powodu jakieś kompleksy (też bym miała )
Ja uważam że i małe piersi mogą byc jędrne i kształtne ,ale tutaj mówimy o naprawdę mikroskopijnym biuście .
Zastanowiłabym się na miejscu autorki czy może nie cierpi na jakąś chorobe /zaburzenie ?
Problemy z hormonami?
Może późno zaczeła dojrzewac/miesiączkowac?


I jak ja założyłabym konto /pokazując takie piersi i usłyszałabym że są piękne i super , to bym się jeszcze bardziej załamała.
Nie wiem po co okłamywac drugiego człowieka i wciskac mu kity ,zamiast uświadomic że problem naprawdę istnieje.



A jesli chodź o operacje ,po której autorka poczułaby się kobietą i była wreście szczęśliwa i zadowolona z siebie..jeżeli czuje że pomoże jej to w walce ze swoimi kompleksem. Ja bym się zastanowiła .
Wiadomo że do tego trzeba podejsc bardzo powaznie, wybrac odpowiednią klinikę, prawidziwych specjalistów i koszty takiej operacji są duże.
Ale jeżeli ona ma takie możliwosc, może się na to zdecydowac.
Tutaj jeszcze koleżanka wyżej pisała o Macrolane, też bym o tym poczytała i przeanalizowała wszystko krok po kroku.

Powodzenia ![/QUOTE]

Takiej ilości chamstwa w jednym poście dawno nie widziałam
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:08   #485
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość

Nigdy nie poddam się operacji powiększenia biustu - nieważne czy mały czy duży, ważne że ZDROWY.
W każdym razie jeśli ktoś chciałby jeszcze go jakoś skomentować, czy to pozytywnie czy negatywnie, to proszę bardzo.
I to jest prawidłowe podejście .

Piersi masz małe ,ale ładne <kształtne i widocznie zarysowane >
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:13   #486
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Eh, jak czytam takie głupoty... ale 13 przy nicku Natashy to widocznie wiek Rozumiem, że może się komuś nie podobać taki rozmiar piersi, gusta i guściki ale można po prostu powiedzieć: 'tak, są małe, nie podobają mi się' a sugerowanie zaburzeń to już nawet nie chamstwo a głupota.

Figure09: kompleksy to nie problem tylko wymysłklask i:
Strzał w dziesiątkę.
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:40   #487
Figure09
Rozeznanie
 
Avatar Figure09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puste ściany
Wiadomości: 536
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Takiej ilości chamstwa w jednym poście dawno nie widziałam

Dokładnie, wstyd po prostu.
__________________
Tylko ten, kto ma odwagę mówić to, co myśli,
zasługuje na pełne zaufanie.
Być może człowiek taki wyrazi się czasem niezręcznie,
a nawet niegrzecznie, ale nie będzie mnie oszukiwał.



Figure09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 10:40   #488
maggie_grace
Zadomowienie
 
Avatar maggie_grace
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 305
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez kukurukku Pokaż wiadomość
Trafiłam na Twój wątek teraz ale mam takie piersi jak Ty na zdjęciu z pierwszej strony. Akceptuję je, chodzę bez stanika, przy facecie nigdy się nie wstydziłam (jak leżę wyglądam jak facet ale co mi tam).
Też dzisiaj trafiłam na ten wątek i też mam biust jak autorka wątku.
Ja jednak przy facecie trochę się wstydzę, chociaż wiem, że mu to nie przeszkadza, ale jakąś blokadę mimo wszystko mam. Jednak i tak jest teraz lepiej i się akceptuję.
(Oczywiście też kiedyś myślałam nad operacją , ale to było jak wchodziłam w wiek dojrzewania, teraz na szczęście mi przeszło).
maggie_grace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 11:32   #489
ralzuk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 65
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;44108919]Autorka ma faktycznie bardzo mały biust prawie wcale go nie widac i nie dziwię się że ma z tego powodu jakieś kompleksy (też bym miała )[/QUOTE] Jak zobaczyłem tytuł wątku, to pomyślałem, że to jakiś troll próbuje skłonić ludzi do klikania w jakieś dziwne linki, ale widzę, że troll schował się gdzie indziej.
Dobrze, że autorka zaakceptowała siebie, a ja dodam, że byłem z kobietą, która miała podobny biust i to były najcudowniejsze piersi na świecie dla mnie. ; )
ralzuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 11:40   #490
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

One SA mega malutkie, fakt, ale tez moga byc ladne, zalezy od podejscia. Ja lubie roznorodnosc
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 12:30   #491
eMeL
Raczkowanie
 
Avatar eMeL
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 233
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Dobra dobra w końcu i ja opowiem swoją cyckową historię dla pokoleń
Na początku liceum miałam piersi ciut większe niż autorka tego tematu. Byłam bardzo bardzo szczupła więc to mnie nie dziwiło. Lecz ile nocy przepłakałam, ile zazdrosnych spojrzen poleciało w stronę lepiej obdarowanych przez naturę koleżanek. Tak tak i faceta też wmawiałam sobie nigdy nie zainteresuje przez tą płaskość. To, że w gimnazjum a nawet jeszcze w podstawówce chłopcy, a nawet własny brat! Potrafili prawic mi komplementy typu "z przodu plecy z tyłu plecy" nie pomagało wcale Wstydzilam sie kupowac sobie biustonosze a i nie raz miłe panie sklepowe służyły prześmiewczym wzrokiem.. kiedyc wybrałam sobie ładny stanik lecz sprzedawczyni powiedziala, że chyba oszalałam, że ten rozmiar napewno bedzie zamały i wcisneła mi cos mniejszego. W domu przymierzyłam to jeszcze raz.. i wyszlo na moje! Doradzony stanik byl za ciasny, nigdy go nie ubrałam i tylko duma nie pozwolila mi go zwrocic. Wtedy chyba to wszystko przelało czarę goryczy . Co gorsza nie lubiłam biustonoszów typu push up wiec nawet nie bylo za czym schowac tego mojego kompleksu. W 2 klasie liceum biust troche prawie niezauważalnie urósł ale zmęczona kompleksami dałam sobie spokój. Po prostu przestałam o tym myśleć. Nie było łatwo wyleczyc sie z kompleksow. Jednak przyszedł czas imprez i zaczełam poznawać facetów. I jakos nie brzydzili się mną widząc nawet w ubraniu, że mam mało do pokazanie To też mi sporo pomogło. Jednak pod koniec liceum stał się cud. Sporo przytyłam ale we własciwych proporcjach, a biust urósł zachowując swoją jędrność. Brzmi to jak fantasy ale stał się taki o jakim marzyłam :O I myślicie, że to coś zmieniło? Że nagle stałam się jakims ideałem, najszczesliwszym człowiekiem pod słoncem? Wieczny happy end? Troche tak ale to za sprawa szczesliwej miłości. Tż był zszokowany gdy pierwszy raz sciagnelam bluzke. Duzo słyszał o push upach wiec nie nastawial sie ze pod sweterkami jest coś ciekawego ale sam przyznaje ze kochalby mnie tak samo z malym biustem bo przeciez nasza milosc rozkwitla duzo przez kontakt internetowy, a w glowie mial moja sylwetke gdy sie pierwszy raz poznalismy a to bylo przed moja biusciasta rewolucja.

Lubie czasem popatrzec jak Ci sami wiesniacy(innej nazwy nie znajduje dla ludzi, którzy postrzegają kobiety przez pryzmat biustu i tylko biustu), którzy się kiedys ze mnie śmiali teraz sie do mnie ślinią. Ale i to się szybko nudzi. To chyba jedyny plus. A no i seks hiszpanski ale to raczej plus dla tż

Na studiach usłyszałam wiele doprawdy wiele komplementów na temat biustu. O dziwo sporo od kobiet. Komplementy są miłe ale uwierzcie drogie panie, że to też się nudzi. Bo do cholery jaka w tym moja zasługa? Żadna. Wiadomo, że teraz czuje sie bardziej pewna siebie ale to duzy wpływ mojego faceta.

Wnioski:
Powiększenie biustu nie uczyni waszego życia automatycznie cudownym. Jeden kompleks często zastępuje się innym. Komplementy sa miłe ale szczescia nie daja. Głupotą jest cyckocentryzm. Kazda kobieta ma rózne zalety i biust to tylko jedna z kategorii urody. Ważne żeby nie oszaleć w tym świecie, w którym na pierwszych stronach jest mega szczupłość i cycki
__________________
Tak, to prawda. Jestem tu dla emotek
eMeL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 12:34   #492
nieel
Raczkowanie
 
Avatar nieel
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 241
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Wiele było wątków w których dziewczyny poruszały temat swoich piersi, m.in. tego że są zbyt małe.
Zwykle wtedy piszecie żeby podać rozmiar, lub piszecie, że małe jest piękne etc..

Postanowiłam pokazać zdjęcie moich piersi i zapytać się was szczerze co o nich myślicie (jeśli na forum są jacyś mężczyźni to ich również proszę o opinię).

To mój największy kompleks, w sumie nie mam innych. Nigdy nikomu ich nie pokazałam i jest to też jeden z powodów chociaż nie główny dlaczego nadal jestem dziewicą (23 lata).

Myślałam o operacji, ale z drugiej strony uważam, że w dobie kiedy tyle kobiet cierpi na raka piersi, albo na inne choroby, to w porównaniu z nimi mój 'problem' jest tak błahy że operacja była by w pewnym sensie obrażaniem Boga.
Jestem wdzięczna za to, że jestem zdrowa i nie chciałabym wczepiać sobie obcego ciała pod skórę.

Niemniej jednak proszę o uwagi/opinie. Czy naprawdę są aż tak malutkie jak mi się wydają ?
Co wy ludzie piszecie ze ona ma fajne cyki? Sory ale mój facet ma wieksze cycki ( trenuje na siłowni)

To bzdura że po operacji ma sie raka piersi, ja mialam tez małe cycki, zrobilam operacje i jestem zadowolona
nieel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 13:06   #493
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

http://www.bemodels.pl/public/news/2...64312de14d.JPG
Masz model wybiegowy.
Setki kobiet, które muszą mieć perfekcyjne ciało ze względu na swój zawód takie posiada, więc chyba to oznacza, że nie ma powodów do kompleksów.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 13:20   #494
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Mi się osobiście w ogóle nie podobają Jestem tak samo szczupła jak autorka a biust mam 75 C i go uwielbiam, dlatego nie wyobrażam sobie mieć takiego malutkiego. Mały jest ok, ale taki jak ma autorka to byłby dla mnie zdecydowanie za mały i pewnie zdecydowałabym się na operacje. A osoby któe piszą, że te piersi są piekne chyba trochę kłamią żeby dowartościować autorkę. Są mężczyźni którzy lubią takie malutkie piersi ale chyba jednak większość chciała by mieć za co złapać, nie mówię od razu o rozmarze C czy D ale B to chyba jest minimium Oczywiście normalny, dorosły facet nie odrzuciłby dziweczyny przez to że rozmiar jej stnika to A, wydaje mi się że przy wyborze partnerki jednak faceci kierują się innymi rzeczami niż cycki :P
Najważniejsze jednak żeby czuć się dobrze we własnym ciele, przecież to sątylko piersi, jeśli spotka się wartościwego faceta to on będzie nas kochał niezależnie od tego czy mamy rozmiar D czy A

Edytowane przez Oliwiabb
Czas edycji: 2013-12-11 o 13:24
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 13:26   #495
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Mi się osobiście w ogóle nie podobają Jestem tak samo szczupła jak autorka a biust mam 75 C i go uwielbiam, dlatego nie wyobrażam sobie mieć takiego malutkiego. Mały jest ok, ale taki jak ma autorka to byłby dla mnie zdecydowanie za mały i pewnie zdecydowałabym się na operacje. Są mężczyźni którzy lubią takie malutkie piersi ale chyba jednak większość chciała by mieć za co złapać, nie mówię od razu o rozmarze C czy D ale B to chyba jest minimium Oczywiście normalny, dorosły facet nie odrzuciłby dziweczyny przez to że rozmiar jej stnika to A, wydaje mi się że przy wyborze partnerki jednak faceci kierują się innymi rzeczami niż cycki :P
Najważniejsze jednak żeby czuć się dobrze we własnym ciele, przecież to sątylko piersi, jeśli spotka się wartościwego faceta to on będzie nas kochał niezależnie od tego czy mamy rozmiar D czy A
Ostatnie zdanie przeczy całemu postowi

Sama mam małe piersi, może nie takie jak autorka, bardziej jak Miranda Kerr czy Rosie Huntington-Whiteley, i uwielbiam je, uważam za bardzo ładne i wygodne. Ale pewnie jakbym miała miseczkę G to też bym była super szczęśliwa i zadowolona.
Przerażają mnie teksty w tym wątku - że piersi autorki wyglądają jak męska klata, że facet chce mieć za co złapać, że "ja bym sobie powiększyła". Naprawdę, kobiety potrzebują feministek bardziej niż im się wydaje
Cieszcie się dziewczyny, że macie jędrne, kształtne a przede wszystkim zdrowe i obie piersi. W głowie mi się nie mieści, jak rozmiar piersi może być kompleksem, i to zazwyczaj nakręcanym przez inne kobiety.
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 13:30   #496
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Oj dziewczyny wy już wszystko odbierac jako atak i chamstwo.
Sugierowałam jakąś chorobe hormonalną /czy zaburzenie z racji takich małych piersi ,nigdy nie widziałam takiego małego biustu .
Myślałam nad tym że może dziewczyna późno zaczeła dojrzewac albo to się zatrzymało. Miałam na myśli jej zdrowie ,sama zaczełam miesiączkowac jak miałam 17 lat i wizyta u lekarza mnie nie omineła.

Dla mnie małe piersi ,a brak piersi to jednak różnica.
Można zakceptowac niewielki bust jasne , ale to co widac na zdjęciu nawet złapac nie można.
Nikomu nie sugierowałam że wielkie balony to hit mody ..
Dobrze że dziewczyna nauczyła się akceptowac swój biust i jakoś z tym żyje.
Pewnie znajdzie faceta , który pokocha ją takie jaka jaka jest, ze wszystkimi wadami i ją zaakceptuje.
Ale gdyby miała możliwosc miec trochę większe,to facet na pewno nie uciekłby z krzykiem,mówiąc że nie ma mowy ,bo on woli jak tych piersi nie ma.

To że ktoś nas kocha to nie znaczy że wszystko bezwzględnie mu się w nas podoba, ja spotykałam się z takim facetem który miał garbaty i krzywy nos.
Owszem zalezało mi ,akceptowałam tą jego wade, ale gdyby miał miec nagle prosty i zgrabniutki ..to bym się cieszyła.

Edytowane przez 54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Czas edycji: 2013-12-11 o 13:35
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 13:37   #497
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Znowu wiele osób wyznaje teorię, że mały biust, to nie biust. Przy okazji kobieta kończy się na 36 (z innego wątku). Czyli jedyne kobiety to takie z maksymalnie 36 i rozmiarem przynajmniej C

Ja mam teraz trochę większe, niż Twoje, ale bywało, że miałam podobne, no miałam też większe. Moje ciało nieźle szaleje i mam chyba z 4 rodzaje staników od A do C. I zapewniam, że małe piersi są świetne- bardzo praktyczne,zazwyczaj mają świetny kształt (te duże często wyglądają tylko fajnie w stanikach), jest mała szansa, że flaczeją itd. Są także minusy, nie będziesz wyglądała spektakularnie z wielkimi dekoltami itd.
A dla faceta biust nie jest najważniejszą częścią ciała, poza tym w tej kwestii też są rożne gusta, jedni lubią takie, które mieszczą się w dłoni, inni lubią jak największe. Jednak jeśli mają do wyboru zołzę z idealnym biustem i świetną dziewczynę z za małym albo za dużym, wybiorą tę drugą, a jeśli odwrotnie, należą do tych którzy nie są warci zachodu.

Owszem operacje plastyczne też są dla ludzi, jednak trzeba to dobrze przemyśleć itd. Bo gdybym miała dostęp do kasy gdy dostawałam ataków kompleksów miałabym teraz zmniejszony nos i powiększony biust, a teraz bardzo lubię te części ciała.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 13:39   #498
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Ostatnie zdanie przeczy całemu postowi
Nie, wyraziłam tylko opinie, mi się piersi autorki nei podobają, są za małe i myślę, że wiekszosc facetów myśałaby podobnie. Jednak nie można uzależniać swojego życia albo mówić że jest się dziewicą przez to że ma się małe piersi, trzeba starać się akceptować siebie takim jakim się jest a jeśli jest to jej WIELKI kompleks i nie daje jej to życ to bym zrobiła operacje, bo najważniejsze zeby ona się dobrze czuła ze sobą.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 13:40   #499
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Mi się osobiście w ogóle nie podobają
[...] A osoby któe piszą, że te piersi są piekne chyba trochę kłamią żeby dowartościować autorkę.
Bo?
Bo Ty tak uważasz, więc tak ma się stać?
Bo Ty lubisz balony, więc ja nie mam prawa zachwycać się małym biustem?
Wybacz, ale myślę, że mam prawo do swojego zdania. A moje zdanie jest takie, że małe pierwsi są seksowne.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 13:42   #500
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;44113286]Oj dziewczyny wy już wszystko odbierac jako atak i chamstwo.
Sugierowałam jakąś chorobe hormonalną /czy zaburzenie z racji takich małych piersi ,nigdy nie widziałam takiego małego biustu .
Myślałam nad tym że może dziewczyna późno zaczeła dojrzewac albo to się zatrzymało. Miałam na myśli jej zdrowie ,sama zaczełam miesiączkowac jak miałam 17 lat i wizyta u lekarza mnie nie omineła.

Dla mnie małe piersi ,a brak piersi to jednak różnica.
Można zakceptowac niewielki bust jasne , ale to co widac na zdjęciu nawet złapac nie można.
Nikomu nie sugierowałam że wielkie balony to hit mody ..
Dobrze że dziewczyna nauczyła się akceptowac swój biust i jakoś z tym żyje.
Pewnie znajdzie faceta , który pokocha ją takie jaka jaka jest, ze wszystkimi wadami i ją zaakceptuje.
Ale gdyby miała możliwosc miec trochę większe,to facet na pewno nie uciekłby z krzykiem,mówiąc że nie ma mowy ,bo on woli jak tych piersi nie ma.

To że ktoś nas kocha to nie znaczy że wszystko bezwzględnie mu się w nas podoba, ja spotykałam się z takim facetem który miał garbaty i krzywy nos.
Owszem zalezało mi ,akceptowałam tą jego wade, ale gdyby miał miec nagle prosty i zgrabniutki ..to bym się cieszyła.
[/QUOTE]

Jeśli to wiązałoby się z jego bólem oraz z jakimkolwiek ryzykiem, wolałabym mieć jego garbaty nos, niż nawet najpiękniejszy na świecie.

Ale nawet najmniejszy biust, nie powinien być choćby najmniejszym problemem. A ty robisz z tego taką wadę, na którą normalną reakcją jest operacja i wszystkie kobiety powinny sobie powiększać biusty, bo inaczej facet może jedynie zaakceptować tę "wadę" A prawda jest taka, że nie jest to żadna wada, a po prostu inny typ budowy ciała.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 13:43   #501
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Bo?
Bo Ty tak uważasz, więc tak ma się stać?
Bo Ty lubisz balony, więc ja nie mam prawa zachwycać się małym biustem?
Wybacz, ale myślę, że mam prawo do swojego zdania. A moje zdanie jest takie, że małe pierwsi są seksowne.
Jej, co za bulwersacja. Nie, nie lubię BALONÓW (chociaż nie wiem co przez to rozumiesz) ale fajnie jak kobieta w ogóle ma jakieś piersi, prawie całkowity brak piersi dla wiekszosci ludzi na tym świecie jednak nie jest seksowny. No ale co kto lubi
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 13:52   #502
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Jej, co za bulwersacja. Nie, nie lubię BALONÓW (chociaż nie wiem co przez to rozumiesz) ale fajnie jak kobieta w ogóle ma jakieś piersi, prawie całkowity brak piersi dla wiekszosci ludzi na tym świecie jednak nie jest seksowny. No ale co kto lubi
Nie bulwersacja. Po prostu oddam Ci esencję takiej dyskusji:

A: ej, to ładne?
B: no, ładne
C: mi się nie podoba, więc B na pewno kłamie bo Cię pociesza

Ja rozumiem, że Twoje zdanie jest dla Ciebie najważniejsze, ale irytujące jest wciskanie go wszystkim
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 13:53   #503
nieel
Raczkowanie
 
Avatar nieel
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 241
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Bo?
Bo Ty tak uważasz, więc tak ma się stać?
Bo Ty lubisz balony, więc ja nie mam prawa zachwycać się małym biustem?
Wybacz, ale myślę, że mam prawo do swojego zdania. A moje zdanie jest takie, że małe pierwsi są seksowne.
Szczerze? możesz się zachwycać małym biustem ale to tak samo jak facet by powiedział że uwielbia dziewczyny z krótkimi nogami, płaskim tyłkiem i zanikiem biustu ( bo tu tak właśnie jest) lub jak kobieta by powiedziała że lubi grubych mężczyzn z piwnym brzuchem i małym penisem ;D sory ale to idiotycznie brzmi
nieel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 13:57   #504
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Nie bulwersacja. Po prostu oddam Ci esencję takiej dyskusji:

A: ej, to ładne?
B: no, ładne
C: mi się nie podoba, więc B na pewno kłamie bo Cię pociesza

Ja rozumiem, że Twoje zdanie jest dla Ciebie najważniejsze, ale irytujące jest wciskanie go wszystkim
Ja również wyraziłam swoje zdanie, chyba wiekszosc osob które piszę że ten biust jest piękny, cudowny i wspaniały ma po prostu podobny
Nie mówię, że nie może się podobać komuś tam ale nie mówcie proszę że takie piersi są ogólnie uważane za seksowne, bo nie są i nikt mi tego nie wmówi.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez nieel Pokaż wiadomość
Szczerze? możesz się zachwycać małym biustem ale to tak samo jak facet by powiedział że uwielbia dziewczyny z krótkimi nogami, płaskim tyłkiem i zanikiem biustu ( bo tu tak właśnie jest) lub jak kobieta by powiedziała że lubi grubych mężczyzn z piwnym brzuchem i małym penisem ;D sory ale to idiotycznie brzmi
Dokładnie
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:05   #505
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Ja również wyraziłam swoje zdanie, chyba wiekszosc osob które piszę że ten biust jest piękny, cudowny i wspaniały ma po prostu podobny
Nie mówię, że nie może się podobać komuś tam ale nie mówcie proszę że takie piersi są ogólnie uważane za seksowne, bo nie są i nikt mi tego nie wmówi.
No to może wskaż mi gdzie tak napisałam? Bo na razie dyskutujesz ze swoimi wymysłami
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:07   #506
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
No to może wskaż mi gdzie tak napisałam? Bo na razie dyskutujesz ze swoimi wymysłami
Ja nie piszę do Ciebie tylko piszę ogólnie do wszystkich, jakbyś nie zauważyła

Edytowane przez Oliwiabb
Czas edycji: 2013-12-11 o 14:10
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:09   #507
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Ja nie piszę do Ciebie tylko piszę ogólnie do wszystkich jakbyś nie zauważyła
Zasugerowałam się tym, że odpowiadasz na moje posty i je cytujesz.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:14   #508
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Zasugerowałam się tym, że odpowiadasz na moje posty i je cytujesz.
Zauważ, że w drugim zadani pisałam w liczbie mnogiej, radzę czytać ze zrozumieniem. Ja wyraziłam swoje zdanie, jednak zauwazyłam że też w innych wątkach że uwielbiasz prowadzić bezsensowne wymiany zdań więc dyskusje z Tobą uważam za zakończoną.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:19   #509
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Zauważ, że w drugim zadani pisałam w liczbie mnogiej, radzę czytać ze zrozumieniem. Ja wyraziłam swoje zdanie, jednak zauwazyłam że też w innych wątkach że uwielbiasz prowadzić bezsensowne wymiany zdań więc dyskusje z Tobą uważam za zakończoną.
Z pewnością, jedyną sensowną dyskusją byłoby przyznanie Ci racji
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:20   #510
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

oliwiabb, jakieś głupotki piszesz. Ja mam super mały biust i nigdy nie miałam problemów ze znalezieniem facetów, którzy się do mnie ślinili. I właśnie uwielbiali małe cycki.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 12:28:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.