Moje piersi (zdjęcia) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-11, 14:24   #511
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
oliwiabb, jakieś głupotki piszesz. Ja mam super mały biust i nigdy nie miałam problemów ze znalezieniem facetów, którzy się do mnie ślinili. I właśnie uwielbiali małe cycki.
A gdzieś napisałam, że nie ma osób na tym świecie którym podoba się mały biust? Napisałam że piersi autorki raczej powszechnie uznawane za super seksowne nie są co nie znaczy że sama autorka nie może być seksowną kobietą na widok, której mężczyźni się ślinią
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:29   #512
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Napisałaś, że B to minimum, oraz że WIĘKSZOŚĆ mężczyzn woli duże, oraz że na tym wątku ludzie piszą, że są ładne z grzeczności. Czyli fałszywe założenia propagujesz, to są twoje subiektywne odczucia, a ty to przedstawiasz jako obiektywne fakty.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:33   #513
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Napisałaś, że B to minimum, oraz że WIĘKSZOŚĆ mężczyzn woli duże, oraz że na tym wątku ludzie piszą, że są ładne z grzeczności. Czyli fałszywe założenia propagujesz, to są twoje subiektywne odczucia, a ty to przedstawiasz jako obiektywne fakty.
DLA MNIE B to minimum, MOIM ZDANIEM mężczyzni wolą większe niż rozmiar A, oraz zauważayłam że wiekszość osob które piszę jakie to autorka ma piękne piersi to kobiety, która same mają podobne.
Nigdzie nie napisałam że wolą duże bo rozmiar B czy C to nie są duże piersi, raczej średniej wielkości. I myślę, że własnei takie średniej wielkości faceci lubią najbardziej.

Tak samo JAK TWOIM ZDNIEM rozmiar A jest seksowny.

Ja wyraziłam SWOJE zdanie, ty SWOJE więc nie rozumiem o co Ci chodzi

Edytowane przez Oliwiabb
Czas edycji: 2013-12-11 o 14:34
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:35   #514
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Freja Beha Erichsen - obejrzyjcie sobie zdjęcia tej modelki, a przekonacie się, że mikroskopijny biust jest piękny (dla niektórych: brak biustu). Ja ją uwielbiam
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:36   #515
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
DLA MNIE B to minimum, MOIM ZDANIEM mężczyzni wolą większe niż rozmiar A, oraz zauważayłam że wiekszość osob które piszę jakie to autorka ma piękne piersi to kobiety, która same mają podobne.
Nigdzie nie napisałam że wolą duże bo rozmiar B czy C to nie są duże piersi, raczej średniej wielkości. I myślę, że własnei takie średniej wielkości faceci lubią najbardziej.

Tak samo JAK TWOIM ZDNIEM rozmiar A jest seksowny.

Ja wyraziłam SWOJE zdanie, ty SWOJE więc nie rozumiem o co Ci chodzi
Błędne spostrzeżenia
Akurat wszyscy mężczyźni, którzy udzielali się w wątku stwierdzili, że te piersi są ok
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:42   #516
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Jestem ciekawa ilu męzczyzn uważa, że A jest ładniejsze od C np na oceniając te dwa zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (3,1 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (9,5 KB, 99 załadowań)

Edytowane przez Oliwiabb
Czas edycji: 2013-12-11 o 14:45
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:45   #517
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Czy potrafisz zrozumieć, że ładne i seksowne nie jest to, co tobie się podoba? Tylko jest to kwestia preferencji? 100 procent facetów, których znałam będzie wolało ten mały, a trochę ich było bo ja dobijam do 40. I o czym to niby świadczy?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 14:45   #518
xwiosnax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 225
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Powiem tak: piersi malutkie, ale są I sądzę, że jeśli facet kocha kobietę to ona podoba mu się cała.

Moja przyjaciółka ma taki malutki biust, a wręcz ona sobie żartuje że ona ma biust ABC - absolutny brak cycków. Tylko co z tego?

Jest szczupła, wysoka, ma prześliczne nogi i super zgrabną pupę, piękne wcięcie w talii, śliczną twarz, gęste włosy. Czasami jej mówię, że jakby cycki miała ciutkę większe to by była za idealna:P

Ostatnio poszłyśmy na zakupy, po których ona miała randkę. Miała skórzane szorty, do szarych rajstop, czarne zakolanówki, niskie kozaczki, ładny czerwony płaszczyk, makijaż... NIe było chyba faceta, który by się za nią nie obejrzał! Latem jak wskoczy w szory czy mini i narzuci koszulkę, to jest to samo. A jak raz wyszła całkiem bez stanika, bo było mega gorąco, to poszła kupić jakiś za 10 zł w sklepie bo mężczyźni tak się gapili jakby cud objawiony zobaczyli (byłam widziałam).

Ona jest jednak ogólnie śliczna, drobna, pewna siebie i z dystansem do tego swojego małego kompleksu. Ma mega udane życie związkowo - seksualne i ŻADEN z jej partnerów nigdy nie narzekał.

Może być bardzo nieatrakcyjna kobieta z dużym biustem i bardzo atrakcyjna z małym. Nasza atrakcyjność na cyckach się ani nie zaczyna ani nie kończy, więc nie dajmy się zwariować.
xwiosnax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:48   #519
TaliaWho
Przyczajenie
 
Avatar TaliaWho
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 24
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Moim zdaniem Twoje piersi faktycznie są bardzo małe. Sama mam niewiele większe i zawsze marzyłam, żeby mieć co najmniej C, ALE zdradzę Ci, że mój TŻ uwielbia właśnie takie małe piersi. Czasem jak mi "puchną" przed okresem to stwierdza, że są za duże, bo "wcześniej idealnie mieściły mu się w dłoni" To nieprawda, że wszyscy faceci lubią duże piersi. Jeżeli Ty je polubisz to w każdej intymnej sytuacji druga osoba nie powinna mieć żadnych "ale" pod ich adresem. Mi osobiście pomogła postawa mojego TŻ, więc mam nadzieję, że kiedyś spotkasz kogoś dzięki komu przestaniesz myśleć o operacjach
TaliaWho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:49   #520
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Freja Beha Erichsen - obejrzyjcie sobie zdjęcia tej modelki, a przekonacie się, że mikroskopijny biust jest piękny (dla niektórych: brak biustu). Ja ją uwielbiam
Jak dla mnie to ona jest wychudzona sama jestem bardzo szczupła ale aż takie chude ciało jest dla mnie aseksualne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Freja_1.jpg (108,4 KB, 180 załadowań)
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:49   #521
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa ilu męzczyzn uważa, że A jest ładniejsze od C np na oceniając te dwa zdjęcia.
A ciekawe jakby wyglądało 'głosowanie' po tych 2 zdjeciach
http://images5.fanpop.com/image/phot...-1024-1536.jpg

http://plastyczna-chirurgia.pl/edito..._220_x_293.jpg

łapiesz aluzję?
Bardzo obiektywne konkursy urządzasz
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 14:55   #522
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Czy potrafisz zrozumieć, że ładne i seksowne nie jest to, co tobie się podoba? Tylko jest to kwestia preferencji? 100 procent facetów, których znałam będzie wolało ten mały, a trochę ich było bo ja dobijam do 40. I o czym to niby świadczy?
100 proc facetów których znasz woli brak biustu od normalnych piersi? Twoja teoria jest tak nierealna, że az śmieszna.

To tak samo jakbyś napisała, że sto procent facetów ktorych znasz woli Blondynki.

Czy ty potrafisz czytać ? JA NAPISAŁAM ŻE MI SIĘ PODOBA JAK KOBIETA MA CHOCIAŻ JAKIŚ BIUST a nie napisałam że komuś innemu nie może się podobać coś innego, czytaj kobieto ze zrozumieniem bo po prostu ręce opadają.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
A ciekawe jakby wyglądało 'głosowanie' po tych 2 zdjeciach
http://images5.fanpop.com/image/phot...-1024-1536.jpg

http://plastyczna-chirurgia.pl/edito..._220_x_293.jpg

łapiesz aluzję?
Bardzo obiektywne konkursy urządzasz
Tylko na obu zdjęciach które ja wstawiłam są normalne kobiety, pokazane raczej ładnie, obie w ładnej bieliznie. A ty wstawiasz jedno zdjęcie obwisłych piersi a drugie po fotoszpie...

Edytowane przez Oliwiabb
Czas edycji: 2013-12-11 o 14:56
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:55   #523
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

100 procentów facetów których "znałam", tak lepiej? Znałam w znaczeniu wiązały mnie z nimi erotyczne stosunki.
aha, teraz obwisłe piersi nie są normalne? Fajnie, dobrze wiedzieć.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:58   #524
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Czy ty potrafisz czytać ? JA NAPISAŁAM ŻE MI SIĘ PODOBA JAK KOBIETA MA CHOCIAŻ JAKIŚ BIUST a nie napisałam że komuś innemu nie może się podobać coś innego, czytaj kobieto ze zrozumieniem bo po prostu ręce opadają.
yyy.. no owszem napisałaś. Że kłamiemy, żeby ją pocieszyć, oraz, że mężczyźni wolę duże. Gdzie tu miejsce na Twoją opinię? Bo na razie to układanie prawd absolutnych.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:59   #525
xwiosnax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 225
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Baby oszalały...


Mój kumpel kiedyś powiedział tak: jak szukam panny do której się mogę poślinić to nie musi mieć nawet mózgu, ważne żeby miała inne rzeczy. Jednak jak szukam partnerki na związek to musi sobą reprezentować więcej, a cycki? Dziś są, jutro ich nie ma, do życia trzeba czegoś więcej.

I to by było chyba tyle w dyskusji: co 100% facetów woli.

Jasne, może BARDZIEJ podobałyby się jakiemuś ciut większe. Jednak ze względu na to, że te maluszki nosi kobieta, która jest dla nich fascynująca, którą kochają i która im się ogólnie fizycznie podoba, to naprawdę NIE MA to znaczenia i kazaliby się swojej partnerce puknąć mocno w główkę jakby chciała się poddać operacji by mieć dwa rozmiary więcej z przodu.
xwiosnax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 15:00   #526
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Tylko na obu zdjęciach które ja wstawiłam są normalne kobiety, pokazane raczej ładnie, obie w ładnej bieliznie. A ty wstawiasz jedno zdjęcie obwisłych piersi a drugie po fotoszpie...
Nie, nie wstawiłaś kobiet o jednakowej atrakcyjności. Ja też nie.
Porównywać można to:
powiedzmy to
http://100sklepow.pl/storage/bielizn...4384757927.jpg
i to
http://i.iplsc.com/kostiumy-kapielow...VV-C317-F3.jpg

bo na obu znajdują się piękne, seksowne kobiety, tylko z różnym biustem. I wtedy myślę, głosy rozkładały by się bardzo różnie.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 15:06   #527
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
yyy.. no owszem napisałaś. Że kłamiemy, żeby ją pocieszyć, oraz, że mężczyźni wolę duże. Gdzie tu miejsce na Twoją opinię? Bo na razie to układanie prawd absolutnych.



Owszem napisałam, że MOIM ZDNIEM mężczyźni wolą wieksze niż rozmiar A. ( nie że wolą duże bo duże to dla mnie np rozmiar g czy h). I również uważam dalaej że wiele osob pisze autorce że te piersi są super ale tak naprawde uważają inaczej, nie chcą jej sprawić przykrości. Jeśli komuś się podobają to super, każdy lubi coś innego.

Ja po prostu nie spotkałam faceta który wolałby cycki w rozmiarze A a nie w rozmiarze B czy C.

Tak samo jak zakonna spotykała facetów którzy wolą rozmiar A.

Edytowane przez Oliwiabb
Czas edycji: 2013-12-11 o 15:07
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 15:10   #528
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

[ATTACH][/ATTACH]
Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Nie, nie wstawiłaś kobiet o jednakowej atrakcyjności. Ja też nie.
Porównywać można to:
powiedzmy to
http://100sklepow.pl/storage/bielizn...4384757927.jpg
i to
http://i.iplsc.com/kostiumy-kapielow...VV-C317-F3.jpg

bo na obu znajdują się piękne, seksowne kobiety, tylko z różnym biustem. I wtedy myślę, głosy rozkładały by się bardzo różnie.
Można porównać, jednak pierwsza pani ma rozmiar biustu min. E i do tego ma jakiś wielki stanik który wszystko zasłania. Poza tym porównałaś pania baaardzo szczupła z panią w rozmiarze 40 czy 42. Patrząc na całokształt i te zdjęcia wolałabym panią szczuplejszą.

Dla mnie najbardziej atrakcyjnym rozmiarem jest taki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images (1).jpg (13,5 KB, 144 załadowań)

Edytowane przez Oliwiabb
Czas edycji: 2013-12-11 o 15:16
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 15:19   #529
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez xwiosnax Pokaż wiadomość
Baby oszalały...


Mój kumpel kiedyś powiedział tak: jak szukam panny do której się mogę poślinić to nie musi mieć nawet mózgu, ważne żeby miała inne rzeczy. Jednak jak szukam partnerki na związek to musi sobą reprezentować więcej, a cycki? Dziś są, jutro ich nie ma, do życia trzeba czegoś więcej.

I to by było chyba tyle w dyskusji: co 100% facetów woli.

Jasne, może BARDZIEJ podobałyby się jakiemuś ciut większe. Jednak ze względu na to, że te maluszki nosi kobieta, która jest dla nich fascynująca, którą kochają i która im się ogólnie fizycznie podoba, to naprawdę NIE MA to znaczenia i kazaliby się swojej partnerce puknąć mocno w główkę jakby chciała się poddać operacji by mieć dwa rozmiary więcej z przodu.
Bardzo mądre słowa
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 15:49   #530
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Jako uświadomionej chce mi się wyć, jak widzę hasła, że pani parę postów powyżej ma rozmiar przynajmniej E. Nie ma czegoś takiego, jak rozmiar A/B/C, czy E! U tamtej bardziej puszystej pani bym obstawiała okolice 75H/80GG, kto wie, może nawet więcej i nie jest to żaden kosmos. 75E to noszę ja, która ma 77 pod, a 93 w biuście, 175 cm wzrostu, rozmiar ciuchów S/M i do tamtej pani mi daleko, owszem, biust mam niemały, ale na pewno nie pokaźny, proporcjonalny, no dla mnie idealny Poza tym, można mieć stanik z rozmiarem miski E i jednocześnie mieć stosunkowo niewielki biust, np. 60E.
No, koniec narzekania.

Myślę, że tutaj nie tyle rozmiar, co proporcjonalność ma znaczenie, raczej niewielu mężczyznom spodoba się chudzinka z ogromnym biustem, który wygląda, jakby miał ją przeważyć, albo dorodne dziewczę zupełnie go pozbawione, mam tu na myśli tylko samą kwestię wizualną i ocenę wyłącznie pod tym względem. Cała reszta jest kwestią gustu - są fani zarówno malutkich, jak i sporych piersi, dla każdego coś miłego Kłócenie się jaki biust jest lepszy jest dziwne moim zdaniem i niepotrzebne. Nieważne, jaki się ma rozmiar, każda powinna swój biust jak nie pokochać, to przynajmniej zaakceptować, w końcu jest częścią Ciebie

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2013-12-11 o 15:51
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 16:17   #531
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez nieel Pokaż wiadomość
Co wy ludzie piszecie ze ona ma fajne cyki? Sory ale mój facet ma wieksze cycki ( trenuje na siłowni)
to gratuluję faceta, stanik już nosi? może powiedz żeby odstawił koks to przynajmniej nie będą mu dalej te piersi rosły, bo sam trenuję a jakoś nic mi nie urosło na miejscu piersi, no ale ja trenuję na czysto a nie jak ci od cycków na strzałach i dodatkach w proszku spod lady...

ale robicie problem z powodu piersi a potem się dziwicie gdy facet ma kompleks z powodu małego członka, jedna osoba ma większe piersi inna mniejsze, po coś jednak tak małe one wyrosły więc nie rozumiem o co tu się tak czepiacie tego mniejszego biustu.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 17:25   #532
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
to gratuluję faceta, stanik już nosi? może powiedz żeby odstawił koks to przynajmniej nie będą mu dalej te piersi rosły, bo sam trenuję a jakoś nic mi nie urosło na miejscu piersi, no ale ja trenuję na czysto a nie jak ci od cycków na strzałach i dodatkach w proszku spod lady...

ale robicie problem z powodu piersi a potem się dziwicie gdy facet ma kompleks z powodu małego członka, jedna osoba ma większe piersi inna mniejsze, po coś jednak tak małe one wyrosły więc nie rozumiem o co tu się tak czepiacie tego mniejszego biustu.
Gdy byłam młodsza, powtarzałam, że kobiety biuściaste są dla facetów z dużymi członkami i vice versa

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to ona jest wychudzona sama jestem bardzo szczupła ale aż takie chude ciało jest dla mnie aseksualne.
Napisałam o piersiach, nie ciele, ale ok: mnie się podoba, bo wygląda jak młody chłopak, a ja przecie zbok jestem
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 18:03   #533
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Po tej dyskusji wnoszę, że piersi bardzie emocjonują kobiety niż mężczyzn
Chyba dobrze, że mam małe, przynajmniej nie patrzę na innych jak na monstra zaburzeniami nadające się do operacji
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 18:50   #534
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Nie, wyraziłam tylko opinie, mi się piersi autorki nei podobają, są za małe i myślę, że wiekszosc facetów myśałaby podobnie. Jednak nie można uzależniać swojego życia albo mówić że jest się dziewicą przez to że ma się małe piersi, trzeba starać się akceptować siebie takim jakim się jest a jeśli jest to jej WIELKI kompleks i nie daje jej to życ to bym zrobiła operacje, bo najważniejsze zeby ona się dobrze czuła ze sobą.
Zgadzam się całkowicie .
Mi też osobiście podobają się małe piersi niektóre są naprawdę kształtne i jedrnę. Ale mały biust ,to coś w tym stylu ..jak ta pani w zielonkawym biustonoszu ..i takie piersi mogą się facetom podobac ,nie neguje tego.
Ale autorka nie ma żadnego biustu ,więc o czym my tu dyskutujemy ?
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 18:56   #535
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

,

Edytowane przez b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Czas edycji: 2014-01-10 o 01:41
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 18:56   #536
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;44117897]Zgadzam się całkowicie .
Mi też osobiście podobają się małe piersi niektóre są naprawdę kształtne i jedrnę. Ale mały biust ,to coś w tym stylu ..jak ta pani w zielonkawym biustonoszu ..i takie piersi mogą się facetom podobac ,nie neguje tego.
Ale autorka nie ma żadnego biustu ,więc o czym my tu dyskutujemy ?[/QUOTE]

Ciekawe, gdyby ta Pani zdjęła stanik, co by z tych piersi zostało
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 18:59   #537
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

1. To ciągle kobiece piersi I na pewno są jędrne
Przynajmniej z wiekiem nie będziesz ich miała do kolan

2. Każdy ma jakieś tam swoje kryteria piekna. Ja najpierw patrzę na twarz, sylwetkę, nogi. Piersi są dopiero gdzieś dalej i szczerze mówiąc w dziewczynie zakochuję się nie dlatego, że ma duże cycki, albo małe, tylko z innych względów

Reasumując, rozumiem Twój kompleks - pewnie czułabyś się lepiej mając trochę większe, ale ... nie masz na to wpływu. Jedyne co możesz zrobić to zaakceptować ten fakt - tysiącom facetów na pewno się one spodobają. Zresztą, no tak jak mówię - jakbym miał do wyboru np. zgrabną, drobną dziewczynę z małymi piersiami i jakąś tam seksbombę z "cycami jak donice" to zdecydowanie bardziej wolę to pierwsze.
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 19:04   #538
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
Ciekawe, gdyby ta Pani zdjęła stanik, co by z tych piersi zostało
Nie wiem ile by z nich zostało,chciałam pokazac że dla mnie to jest mały biust.
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 19:14   #539
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;44117897]Zgadzam się całkowicie .
Mi też osobiście podobają się małe piersi niektóre są naprawdę kształtne i jedrnę. Ale mały biust ,to coś w tym stylu ..jak ta pani w zielonkawym biustonoszu ..i takie piersi mogą się facetom podobac ,nie neguje tego.
Ale autorka nie ma żadnego biustu ,więc o czym my tu dyskutujemy ?[/QUOTE]
A mniejsze już nie?
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 19:27   #540
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Moje piersi (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
A mniejsze już nie?
Brak biustu raczej nikomu się nie spodoba .
Tak samo jak kobieta która po raku piersi musiała dokonac mastektomii
może byc kochana i akcepotwana przez swojego mężczyzne .
Ale to żadna zaleta nie jest.
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 12:28:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.