Perfumy Avon. Zapachy Avonu - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-03, 06:44   #3211
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

dziewczyny bo Wy się znacie,możecie coś z firmowych polecić takiego hmm...jak krem? czyli typu Pur Blanca,pachnącego mydlanie-kremowo,tylko nie żadne cytrusy czy morskie takie perfumy kojarzące się z kremem Nivea i czystością
według mnie właśnie mydlane są petite robe noir edt , z trwałością całkiem nieźle

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Hm... widzę ten sam gust zapachowy, co moja siostra:
La vie est belle, Pink Sugar, Premiere Luxe - nie jestem pewna, czy akurat w Avon coś jeszcze takiego mocno cukrowego znajdziesz:
ewentualnie Secret Fantasy i jego odmiany, ale nie wiem czy nie jest wycofany.
Z Oriflame: Mirage
Z wyższej półki cenowej mogę polecic ukochane zapachy mojej siostry: La petite robe noir edt i edp, Si Lolita (i inne Lolitki rówineż), wszelakie Escady.
Z La petite to tylko edp dla mnie, końcową fazą trochę mi przypomina Cocona(ale minimalnie puszyście i słodko) i coś od Rihany (chyba ten z czerwona "wstążka"-jeśli czegoś nie pomyliłam).Natomiast EDT przyjemny aczkolwiek dla mnie w dobiorze mocno się różni od edp . Jest bardziej mydlany i w sumie tylko tyle moge o tym zapachu powiedzieć, czyste mydlo, aczkolwiek przyjemne to mydło ale żeby za zwrotną cenę kupować to już raczej EDP
Z lolit natomiast lubię i obecnie mam końcówkę L de Lolita , Si to nie moje klimaty, ma tam coś dusznego....jaśmin albo nie wiem co jeszcze ..testy robiłam dawno ale wątpię aby gust mi się przez ten czas zmienił.

Co do La vie est belle to jestem w fazie testów z własna odlewką i powiem szczerze ze dwa psiki i jestem zasłodzona że az mnie mdli szykowałam się na flaszkę ale chyba pozostanę przy odlewce, choć perfumy piękne i zauważane jako "ciasteczkowe"
Escady szczerze mówiąc może i są urokliwe ale miłością do żadnej nie zapałałam.

A jeszcze ostatnio zauważyłam że jakoś mi za słodko od perfum-nie wiem czy to mój próg słodkości i przekroczyłam go dzięki Premiere Luxe lub La vie est belle bo w tym samym czasie otrzymane i testowane..teraz nawet Signorina SF mnie mdli a gdy ją dostałam to uznawałam za miłe odswieżenie

Dodam ze w ciąży nie jestem
I teraz marzy mi się coś bardziej wytrawnego (nie swieżakowego), myślę o Manii Armaniego (nie miałam, ale testuję w perfumeriach i wydaje się byc słodkie ale nie daje odrazu po nosie wanilią) albo o Emporio She (złote) Armaniego-miałam kiedyś ten zapach i uwielbiam, nie do pomylenia z innym, chłodne, dystansujące, bardzo charakterystyczne-moja pierwsza poważna perfumeryjna milość
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 17:32   #3212
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Bardzo dziękuję dziewczyny za wszystkie propozycje wszystko skrzętnie zanotowałam i w miarę możliwości będę szukać w drogeriach

w Avonie ciągle są jakieś nowe zapachy,a które z wycofanych już chciałybyście aby wróciły? No i jeszcze największy Avonowy śmierdziuch wg Was
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 18:42   #3213
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Ja sie ciagle modle o Pink Suede , a najwiekszym smierdziuchem jest dla mnie Perceive

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 19:04   #3214
chemica
Raczkowanie
 
Avatar chemica
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 266
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję dziewczyny za wszystkie propozycje wszystko skrzętnie zanotowałam i w miarę możliwości będę szukać w drogeriach

w Avonie ciągle są jakieś nowe zapachy,a które z wycofanych już chciałybyście aby wróciły? No i jeszcze największy Avonowy śmierdziuch wg Was
Millenia albo Millenium. Dokładnej nazwy nie pamiętam, ale zapach był rewelacyjny
__________________
Chemica i jej skromne blogowanie


Z nim od 1.04.2012
chemica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 19:55   #3215
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja sie ciagle modle o Pink Suede , a najwiekszym smierdziuchem jest dla mnie Perceive .
Mój Perceive?
Cytat:
Napisane przez chemica Pokaż wiadomość
Millenia albo Millenium. Dokładnej nazwy nie pamiętam, ale zapach był rewelacyjny
ooo tego zapachu nie znam,musiał być bardzo dawno?

ja też bym chciała Pink Suede,oraz Wink,Extraordinary,Summer Skies obecnie najbardziej mi śmierdzi Absynthe łeeee
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 21:10   #3216
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Mój Perceive?

ooo tego zapachu nie znam,musiał być bardzo dawno?

ja też bym chciała Pink Suede,oraz Wink,Extraordinary,Summer Skies obecnie najbardziej mi śmierdzi Absynthe łeeee
Dokladnie ten Perceive czuje go co chwile na ulicy kiedys kochalam i namietnie zuzylam chyba 3 flakoniki ale mam tak z wieloma zapachami uzywabymi kiedys: kochalam, a teraz nienawidze: Pur blanca, Pur blanca blush, Angel, Embrace... Moze dlatego, ze codzinnie uzywalam? Teraz codziennie pachne czyms innym i nie mam tego problemu juz Chociaz obecnie pachne juz drugi dzien Flowerbomb edp

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 21:45   #3217
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
w Avonie ciągle są jakieś nowe zapachy,a które z wycofanych już chciałybyście aby wróciły? No i jeszcze największy Avonowy śmierdziuch wg Was
Ja niezmiennie i wciąż pragnę żeby powróciły moje ukochane Prowl
Co do śmierdziucha... to nie ma chyba obecnie takiego zapachu, który mogłabym określić tym mianem kiedyś takim zapachem było wg mnie Aspire

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
ja też bym chciała Pink Suede,oraz Wink,Extraordinary,Summer Skies obecnie najbardziej mi śmierdzi Absynthe łeeee
jak możesz?!
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 21:46   #3218
chemica
Raczkowanie
 
Avatar chemica
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 266
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Mój Perceive?

ooo tego zapachu nie znam,musiał być bardzo dawno?

ja też bym chciała Pink Suede,oraz Wink,Extraordinary,Summer Skies obecnie najbardziej mi śmierdzi Absynthe łeeee
Perceive mi też śmierdzi :P
O Millenii więcej TU

Extraordinary też był fajny...
__________________
Chemica i jej skromne blogowanie


Z nim od 1.04.2012
chemica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 23:22   #3219
Kairra
Spiritus Movens
 
Avatar Kairra
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 681
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Sarunieczka a wiesz może jak z trwałością Incandessence Blossom?? Jak tylko weszły to strasznie mi się spodobały i chciałam sobie kupić, ale potem naczytałam się opinii, że ulotny, nietrwały... itd. i zrezygnowałam, ale cały czas myślę o nim
Ja mam Incandessence Blossom. Zapach jest ładny, czuję w nim przede wszystkim drewno sandałowe (które uwielbiam) ale tylko przez kilka godzin, bo potem zanika, jest baaardzo ulotny.
Ale w końcu to woda toaletowa, więc nie ma co oczekiwać trwałości. Nie zamówię go więcej.
__________________
"Być człowiekiem - to pytanie, jakże czasem trudno odpowiedzieć sobie na nie
Trzeba tylko więcej dawać, mniej zabierać
Więcej kochać..."
Kairra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 05:02   #3220
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Kairra Pokaż wiadomość
Ja mam Incandessence Blossom. Zapach jest ładny, czuję w nim przede wszystkim drewno sandałowe (które uwielbiam) ale tylko przez kilka godzin, bo potem zanika, jest baaardzo ulotny.
Ale w końcu to woda toaletowa, więc nie ma co oczekiwać trwałości. Nie zamówię go więcej.
Dziękuję kilka godzin to i tak nieźle pewnie się skusze na niego w jakiejś promocyjnej cenie
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 05:57   #3221
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
w Avonie ciągle są jakieś nowe zapachy,a które z wycofanych już chciałybyście aby wróciły? No i jeszcze największy Avonowy śmierdziuch wg Was
Women of Earth i Prowl-najpiekniejsze wg mnie wycofane zapachy, co do śmierdziuszków mam 4 typy-Today, Little Black Dress, Aspire i Perceive
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 13:42   #3222
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
jak możesz?!
ups no cóż,nie jest w moim typie za ciężki,orientalny jakiś,kadzidlany,dla mnie zbyt mroczny

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Dokladnie ten Perceive czuje go co chwile na ulicy .
fakt,dużo kobiet go używa i moje klientki kupują go litrami,tak samo Incandessence Mnie się Perceive kończy właśnie i na razie go nie kupię bo muszę inne zużyć a Pur Blancę bardzo lubię niby taki zwyczajny,mydlany,ale nie razi w nos,idealny na co dzień i w upały,czuję się czyściutka i lekka w tym zapachu

z zapachów za którymi jeszcze nie przepadam są Viva od Fergie,Perceive Dew-oba cytrusowe i drażniące mi nos,kojarzą mi się (przepraszam jeśli ktoś je lubi)z kostką do toalety ale np.cytrusowy jest też Simply Her a on już mi się podoba
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 13:14   #3223
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Women of Earth i Prowl-najpiekniejsze wg mnie wycofane zapachy, co do śmierdziuszków mam 4 typy-Today, Little Black Dress, Aspire i Perceive
Ja bym chciała żeby Avon sprawił mi niespodzianke i przywrócil Pink Suede i Love Blush . Chciałabym przypomnieć sobie te zapachy I tak już Avon pozytywnie mnie zaskoczył przywracając do sprzedazy Celebre Ice Marzyłam od 10 lat żeby poznac zapach i w końcu go posiadam

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

A mam jeszcze pytanko do dziewczyn które kojarzą zapach Love Blush. Czy ten nowy Love Pulse, nie jest przypadkiem podobny do LB
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...

Edytowane przez Miviki666
Czas edycji: 2014-01-05 o 13:10
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 19:47   #3224
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

A kto pamięta Dreamlife?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 20:41   #3225
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała żeby Avon sprawił mi niespodzianke i przywrócil Pink Suede i Love Blush . Chciałabym przypomnieć sobie te zapachy I tak już Avon pozytywnie mnie zaskoczył przywracając do sprzedazy Celebre Ice Marzyłam od 10 lat żeby poznac zapach i w końcu go posiadam

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

A mam jeszcze pytanko do dziewczyn które kojarzą zapach Love Blush. Czy ten nowy Love Pulse, nie jest przypadkiem podobny do LB
napisz coś więcej o Celebre Ice znalazłam tylko 2 opinie na KWC!
zastanawiam się nad nim a Little Red Dress, będę zamawiać w ciemno. szukam czegoś lekkiego, kwiatowego, kobiecego - bardzo lubię Pur Blancę Blush.
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 21:14   #3226
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
napisz coś więcej o Celebre Ice znalazłam tylko 2 opinie na KWC!
zastanawiam się nad nim a Little Red Dress, będę zamawiać w ciemno. szukam czegoś lekkiego, kwiatowego, kobiecego - bardzo lubię Pur Blancę Blush.
Hmm Celebre Ice, jak dla mnie jest zapachem zimnym, zielonym, powiedziałabym ,że nawet jest lekko orientalny (oczywiście to tylko moja opinia). I na pewno jest bardzo trwały
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 07:49   #3227
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
A kto pamięta Dreamlife?
Ja pamiętam Wolałam jednak wersję Dreamlife Bliss
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 10:09   #3228
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
A kto pamięta Dreamlife?
Dreamlife uwielbiałam, zebrałam za niego masę komplementów zarówno od kobiet jak i mężczyzn.
Miałam kilka flakoników, szkoda że go nie ma, na pewno bym dziś go kupiła.
Mnie on po prostu odurzał, i jakoś tak do mnie pasował.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 10:42   #3229
chemica
Raczkowanie
 
Avatar chemica
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 266
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Dreamlife uwielbiałam, zebrałam za niego masę komplementów zarówno od kobiet jak i mężczyzn.
Miałam kilka flakoników, szkoda że go nie ma, na pewno bym dziś go kupiła.
Mnie on po prostu odurzał, i jakoś tak do mnie pasował.
jeśli się nie mylę to mam chyba kilka próbek Dreamlife i Crystal Aury w domu, oczywiście o ile mama nie zabrała się za porządkowanie swojej 'kosmetyczki' z próbkami :P
__________________
Chemica i jej skromne blogowanie


Z nim od 1.04.2012
chemica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 11:22   #3230
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
I tak już Avon pozytywnie mnie zaskoczył przywracając do sprzedazy Celebre Ice Marzyłam od 10 lat żeby poznac zapach i w końcu go posiadam
Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
napisz coś więcej o Celebre Ice znalazłam tylko 2 opinie na KWC!
zastanawiam się nad nim a Little Red Dress, będę zamawiać w ciemno. szukam czegoś lekkiego, kwiatowego, kobiecego - bardzo lubię Pur Blancę Blush.
Dziewczyny też się początkowo napaliłam na Celebre Ice jak powróciło do sprzedaży tylko mam wątpliwości czy to ten sam zapach, który był kiedyś Nuty zapachowe na KWC i te, które podają w katalogu wcale się nie pokrywają ze sobą zastanawiam się więc czy Avon nie zrobił tak, że zostawił nazwę sprzed lat, a sam zapach został "udoskonalony"

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Same zobaczcie... tu stare Celebre Ice https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...lebre-ice.html, a tutaj nowe https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...e-ice-edt.html
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 11:23   #3231
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
A kto pamięta Dreamlife?
ja przyjemny delikatny zapaszek

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
napisz coś więcej o Celebre Ice znalazłam tylko 2 opinie na KWC!
zastanawiam się nad nim a Little Red Dress, będę zamawiać w ciemno. szukam czegoś lekkiego, kwiatowego, kobiecego - bardzo lubię Pur Blancę Blush.
To LRD powinno Ci się spodobać
jeśli ja się mogę wtrącić,to akurat się posmarowałam próbką Celebre Ice Bardzo ładny zapach takie kwiatowo-zielony na pierwszy węch nosa,ale czuć w nim potem lekko słodką i chyba piżmową nutkę aż się sama zaczęłam nad nim zastanawiać

jeszcze dodam,że jak się w niego wwącham dokładnie z nadgarstka,to minimalnie zalatuje mi Perceive oba są takie 'blisko skóry',jakby kleiste i słodkawe,tyle ze Celebre Ice ma bardziej świeżo-zieloną nutkę

Edytowane przez Sarunieczka
Czas edycji: 2014-01-06 o 11:34
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 12:28   #3232
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny też się początkowo napaliłam na Celebre Ice jak powróciło do sprzedaży tylko mam wątpliwości czy to ten sam zapach, który był kiedyś Nuty zapachowe na KWC i te, które podają w katalogu wcale się nie pokrywają ze sobą zastanawiam się więc czy Avon nie zrobił tak, że zostawił nazwę sprzed lat, a sam zapach został "udoskonalony"

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Same zobaczcie... tu stare Celebre Ice https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...lebre-ice.html, a tutaj nowe https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...e-ice-edt.html
Faktycznie Czyli jednak to nie jest to Celebre ice sprzed 10 lat... A juz się łudziłam ,że poznałam ten zapach Ale ściema

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Ja kiedyś jeszcze szalałam za zapachem Wink W tym moja przyjaciółka też. Miałam taką dawna wersję z butelką w kształcie niebieskiej gwiazdki bez atomizera Ładna była A DreamLife, pamiętam do dziś mimo ,że upłyneło tyle lat Był bardzo słodki.
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 12:35   #3233
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Ta gwiazda to moje wspomnienia jak byłam małolata
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg avon-perfum-wink-unikat.jpg (24,4 KB, 27 załadowań)
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 02:21   #3234
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Witam . Postanowiłam dołączyć do wątku, posiadam kilka zapachów Avon i używam ich naprawdę z miłą chęcią
Moje ulubione zapachy na dzień dzisiejszy to: Love Pulse, Rare Pearls, Rare Gold i Far Away Exotic
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 19:44   #3235
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

[1=b276cf7d045b24ab4154d1e 231f6ab4a04fdd640;4448996 4]Witam . Postanowiłam dołączyć do wątku, posiadam kilka zapachów Avon i używam ich naprawdę z miłą chęcią
Moje ulubione zapachy na dzień dzisiejszy to: Love Pulse, Rare Pearls, Rare Gold i Far Away Exotic [/QUOTE]
Witam i zapraszam
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 20:39   #3236
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Witajcie dziewczyny Jeśli chodzi o avonowe zapachy to jestem prawdziwą maniaczką gdyż większość wód toaletowych z mojej kolekcji jest właśnie z Avonu
Do moich ulubionych należą Simply Her,Celebre,Little Black Dress

Największymi śmierdziuchami są dla mnie Rare Saapphires i Timeless.

Pamiętam,że kiedy byłam nastolatką podobał mi się zapach Surreal i chciałabym żeby wrócił, wtedy mogłabym sprawdzić czy mój gust się zmienił )

anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 20:51   #3237
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez anna_belle Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny Jeśli chodzi o avonowe zapachy to jestem prawdziwą maniaczką gdyż większość wód toaletowych z mojej kolekcji jest właśnie z Avonu
Do moich ulubionych należą Simply Her,Celebre,Little Black Dress

Największymi śmierdziuchami są dla mnie Rare Saapphires i Timeless.

Pamiętam,że kiedy byłam nastolatką podobał mi się zapach Surreal i chciałabym żeby wrócił, wtedy mogłabym sprawdzić czy mój gust się zmienił )

Ooo, Rare Sapphires też nie znoszę
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:33   #3238
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Moim pierwszym zapachem jaki miałam to własnie avonowy... Passion Dance wyobraźcie sobie 10-11 letnia dziewczynke z warkoczykami pachnacą PD. To było jeszcze w jakiejs limitowanej buteleczce, takiej niebiesko-fioletowej, płaskiej wygladającej jak zapakowany prezent. Masakra Ale ponoc tak sie uparłam, ze akurat te chce mieć, ze mama mi zamówiła. A było to jakieś 13/12 lat temu.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 15:40   #3239
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Passion Dance nie znoszę... na sobie na innych toleruję, a niekiedy wręcz mi się podoba
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 19:09   #3240
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Passion Dance nie znoszę... na sobie na innych toleruję, a niekiedy wręcz mi się podoba

ja mam to samo z wieloma perfumami niestety u kogoś albo na kartce w katalogu podobają mi się bardzo a potem jak przyjdzie co do czego to tracą swój urok
anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-20 13:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.