Prosze serdecznie o pomoc:)! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-22, 15:03   #1
zawszezaklopotana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 24
Question

Prosze serdecznie o pomoc:)!


Witam!
Jestem pierwszy raz na tym forum..atmosfera jest niezwykle przyjazna.. bo chcecie pomagać..mam nadzieje ze mi też pomozecie
Mam 16 lat i jeszcze nigdy nie miałam makijazu na buzi a bardzo bym chciala zamaskować nim moje niedoskonałości. Mam troche zaskórników na strefie T (broda nos czoło) nie jest ich dużo ale chciałabym je choc troszke zamaskować.Ide do liceum i chciałabym wyglądać na bardziej zadbaną.. bo wydaje mi się ze te pryszcze pokazują mnie w złym świetle..jakbym nie dbała o buzie..ale ja to robie..chciałabym otrzymać jakąś liste niedrogich ale dobrych kosmetyków do makijazu i plan krok po kroku jak mam się umalować... zeby to wyglądało estetycznie i delikatnie bo to wkońcu szkoła Prosze was
WSKAZÓWKI:
mam skóre mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania się(strefa T)....mam "murzyńskie" usta ze tak powiem..są poprostu bardzo duże..chciałabym je pomniejszyć optycznie...mam równiez szeroki nos..i dość małe oczy...karnacja raczej blada...twarz pociągła i trójkatna
Mam nadzieje ze mi pomozecie PROSZE
zawszezaklopotana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 15:58   #2
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Prosze serdecznie o pomoc:)!

hej, w sumie to jesteśmy bardzo podobne, tyle że ja mam twarz okrągła . jeśli chodzi o podkład- ja lubię unifiance lrp, a z tych tańszych to np. pure makeup mejbelina - nie kryje może za bardzo, ale w połączeniu z korektorem everfresh efekty są naprawdę fajne. No i jeszcze jakiś twarzowy róż i bardzo ładnie jest . Co do nakładania korektora to nie wiem, jak się powinno to robić, ale ja wolę najpierw go wklepać [cieniutka warstwa], a dopiero potem nałożyć podkład, wtedy nie ma efektu takich jaśniejszych placków od korektora . Co do ust- też mam spore, ale je kocham, więc nie wiem, jak je zmniejszyć, bo ja je akcentuje jeszcze bardziej i ziberam same komplementy . Aby pwiększyć/otworzyć oko należy użyć dobrej zalotki,a ptoem wytuszować rzęsy. Poza tym unikać ciemnych eyelinerów, bo one optycznie oko zmniejszają. Ja wybieram perłowe, beżowe cienie i oko wygląda bardzo ładnie. Wypowiedź trochę nieskładna, ale myślę, że coś pomogłam .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 16:48   #3
noemi18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: strumien
Wiadomości: 221
Dot.: Prosze serdecznie o pomoc:)!

Przeczytalam gdzies na forum:

Aby zmniejszyć usta- na wargi nanieść cienka warstwę podkładu, obrysować konturówka tuż pod linia czerwieni wargowej, kontur wypełnic neutralna pomadką ( nie za ciemna , nie za jasną)

a zeby zwezic optycznie nosek, jego platki maznij ciemniejszym podkladem. Pamietaj ze jasny uwypukla a ciemny zmniejsza, zweża.

narazie tyle z mojej strony, jak bede miec wiecej czasu to jeszcze cos napisze

pozdrawiam cieplutko
noemi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 17:20   #4
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Prosze serdecznie o pomoc:)!

A może dasz zdiątko nam ? pomozemy ci w dobrze makijazu
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.