Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-24, 21:36   #1
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867

Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej


Temat założyłam "zainspirowana" głośną ostatnio w mediach sprawą znanej feministki i działaczki ruchów lewicowych, Katarzyny Bratkowskiej, która w programie "Tak czy nie?" w dyskusji z posłem Jackiem Żalkiem, ogłosiła, że jest w ciąży, którą zamierza usunąć w domowym zaciszu, a dodatkowo, żeby, jak stwierdziła, "było zabawniej", zrobi to w Wigilię. Wypowiedź wywołała burzę w środowiskach zarówno prawicowych, jak i lewicowych, dlatego ciekawi mnie, jak wypowiedzą się na ten temat Wizażanki. Oczywiście po rozkręceniu całej afery i dostrzeżeniu jej ogromu, pani Bratkowska chyba się wystraszyła i zaczęła sprostowywać wypowiedź, że to był sarkazm, tudzież żart, ale słowa w eter poszły. Warto również zwrócić uwagę na przytoczony w jednym z artykułów post, zamieszczony przez jednego z dr. hab z Uniwersytetu Warszawskiego, brzmiący "Bratkowska powinna wyskrobaną zygotę wsadzić w słój, zapeklować i wysłać panu księdzu. Niech kanonizują św. Zygotę. Patronkę oszołomów."

Co sądzicie o tej sprawie?

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...kowskiej/3rfcg
http://www.pudelek.pl/artykul/62060/...jdzie_policja/
http://www.polskatimes.pl/artykul/10...pcji,id,t.html
http://www.pudelek.pl/artykul/62134/...erzyl_w_twarz/
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 21:53   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;44283630]Temat założyłam "zainspirowana" głośną ostatnio w mediach sprawą znanej feministki i działaczki ruchów lewicowych, Katarzyny Bratkowskiej, która w programie "Tak czy nie?" w dyskusji z posłem Jackiem Żalkiem, ogłosiła, że jest w ciąży, którą zamierza usunąć w domowym zaciszu, a dodatkowo, żeby, jak stwierdziła, "było zabawniej", zrobi to w Wigilię. Wypowiedź wywołała burzę w środowiskach zarówno prawicowych, jak i lewicowych, dlatego ciekawi mnie, jak wypowiedzą się na ten temat Wizażanki. Oczywiście po rozkręceniu całej afery i dostrzeżeniu jej ogromu, pani Bratkowska chyba się wystraszyła i zaczęła sprostowywać wypowiedź, że to był sarkazm, tudzież żart, ale słowa w eter poszły. Warto również zwrócić uwagę na przytoczony w jednym z artykułów post, zamieszczony przez jednego z dr. hab z Uniwersytetu Warszawskiego, brzmiący "Bratkowska powinna wyskrobaną zygotę wsadzić w słój, zapeklować i wysłać panu księdzu. Niech kanonizują św. Zygotę. Patronkę oszołomów."

Co sądzicie o tej sprawie?

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...kowskiej/3rfcg
http://www.pudelek.pl/artykul/62060/...jdzie_policja/
http://www.polskatimes.pl/artykul/10...pcji,id,t.html
http://www.pudelek.pl/artykul/62134/...erzyl_w_twarz/[/QUOTE]
słyszałam o tym wczoraj. i mam to w nosie, kompletnie mnie to nie interesuje. jestem zdania, że aborcja powinna być legalna.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 21:57   #3
Hayley__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 460
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

ja jestem w stanie się niemalże założyć, że ona nawet nie jest w ciązy.
Hayley__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 21:59   #4
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

Pani Bratkowska chciala pokazac absurd polskiego prawa - zakaz abrocji, nakaz rodzenia, ale majac wprost powiedziane "wykonam na sobie aborcje tego i tego dnia" nie ma jak zmusic tej kobiety do rodzenia czy nawet potwierdzenia, ze byla w ciazy i juz nie jest. jak dla mnie akcja nie na Polskie realia.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 22:00   #5
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

Dla mnie to obojętne kiedy ona przeprowadzi usuwanie ciąży, jak chce to niech to robi w Wigilię, ma to nawet sens o tyle, że co najmniej dwa kolejne dni ma się wolne i można odpocząć w domu
Uważam, że wczesna aborcja powinna być legalna, więc do samego usunięcia tym bardziej nic nie mam.
Podejrzewam, że z Wigilią rzuciła tak dla zwrócenia uwagi na kwestię aborcji i widać jej się udało.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 22:03   #6
Hayley__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 460
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4428378 3]Pani Bratkowska chciala pokazac absurd polskiego prawa - zakaz abrocji, nakaz rodzenia, ale majac wprost powiedziane "wykonam na sobie aborcje tego i tego dnia" nie ma jak zmusic tej kobiety do rodzenia czy nawet potwierdzenia, ze byla w ciazy i juz nie jest. jak dla mnie akcja nie na Polskie realia.[/QUOTE]

dokładnie.. chodziło jej przede wszystkim o to, o czym napisałaś. dlatego własnie tak mocno mi sie wydaje ze ona w tej ciazy nawet nie jest..
Hayley__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 22:05   #7
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

Cytat:
Napisane przez Hayley__ Pokaż wiadomość
dokładnie.. chodziło jej przede wszystkim o to, o czym napisałaś. dlatego własnie tak mocno mi sie wydaje ze ona w tej ciazy nawet nie jest..
jest czy nie jest - tego sie nie dowiemy. wywolala dyskusje. wg mnie to dobrze, tylko mam poczucie, ze ludzie zle odebrali to jej wyznanie. i czeka ja teraz ostra publiczna nagonka.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-24, 22:10   #8
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

I po co ten wątek Było już tyle dyskusji o aborcji, że patrząc na nicki potrafię powiedzieć, kto jest za, a kto przeciw. Nie trzeba było zakładać nowego temu. Bratkowska powiedziała o aborcji już kilka dni temu i miałam nadzieję, że przynajmniej na wizażu nikt nie zajmie się tą prowokacją, ale się przeliczyłam
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 22:12   #9
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4428378 3]Pani Bratkowska chciala pokazac absurd polskiego prawa - zakaz abrocji, nakaz rodzenia, ale majac wprost powiedziane "wykonam na sobie aborcje tego i tego dnia" nie ma jak zmusic tej kobiety do rodzenia czy nawet potwierdzenia, ze byla w ciazy i juz nie jest. jak dla mnie akcja nie na Polskie realia.[/QUOTE]
Chciała, nie chciała... Robiąc z siebie oszołoma nie pomaga wizerunkowi pro-choice.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 22:12   #10
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4428381 6]jest czy nie jest - tego sie nie dowiemy. wywolala dyskusje. wg mnie to dobrze, tylko mam poczucie, ze ludzie zle odebrali to jej wyznanie. i czeka ja teraz ostra publiczna nagonka.[/QUOTE]
powiedzmy sobie szczerze, że nasz kraj ma sporo krzykaczy, którzy wyznają zasadę "moja racja jest najmojsza" plus mają skłonności wciskania innym swoich poglądów związanych z religią.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 22:15   #11
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
I po co ten wątek Było już tyle dyskusji o aborcji, że patrząc na nicki potrafię powiedzieć, kto jest za, a kto przeciw. Nie trzeba było zakładać nowego temu. Bratkowska powiedziała o aborcji już kilka dni temu i miałam nadzieję, że przynajmniej na wizażu nikt nie zajmie się tą prowokacją, ale się przeliczyłam
klask i:kla ski:
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-24, 22:22   #12
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
powiedzmy sobie szczerze, że nasz kraj ma sporo krzykaczy, którzy wyznają zasadę "moja racja jest najmojsza" plus mają skłonności wciskania innym swoich poglądów związanych z religią.

Obie strony są tak samo zacietrzewione i żadna ze stron nie słucha choćby przez moment drugiej. Nie jest to domena działaczy katolickich
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 22:44   #13
ChocolateAngel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

Chce to niech usuwa. Ja jej w macicę nie zaglądam
ChocolateAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 23:06   #14
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

Nie rozumiem sensu tego wątku.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 23:09   #15
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4428378 3]Pani Bratkowska chciala pokazac absurd polskiego prawa - zakaz abrocji, nakaz rodzenia, ale majac wprost powiedziane "wykonam na sobie aborcje tego i tego dnia" nie ma jak zmusic tej kobiety do rodzenia czy nawet potwierdzenia, ze byla w ciazy i juz nie jest. jak dla mnie akcja nie na Polskie realia.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Dla mnie to obojętne kiedy ona przeprowadzi usuwanie ciąży, jak chce to niech to robi w Wigilię, ma to nawet sens o tyle, że co najmniej dwa kolejne dni ma się wolne i można odpocząć w domu
Uważam, że wczesna aborcja powinna być legalna, więc do samego usunięcia tym bardziej nic nie mam.
Podejrzewam, że z Wigilią rzuciła tak dla zwrócenia uwagi na kwestię aborcji i widać jej się udało.
nic do dodania więcej nie mam w tej sprawie póki co.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 00:03   #16
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;44283630]Temat założyłam "zainspirowana" głośną ostatnio w mediach sprawą znanej feministki i działaczki ruchów lewicowych, Katarzyny Bratkowskiej, która w programie "Tak czy nie?" w dyskusji z posłem Jackiem Żalkiem, ogłosiła, że jest w ciąży, którą zamierza usunąć w domowym zaciszu, a dodatkowo, żeby, jak stwierdziła, "było zabawniej", zrobi to w Wigilię. Wypowiedź wywołała burzę w środowiskach zarówno prawicowych, jak i lewicowych, dlatego ciekawi mnie, jak wypowiedzą się na ten temat Wizażanki. Oczywiście po rozkręceniu całej afery i dostrzeżeniu jej ogromu, pani Bratkowska chyba się wystraszyła i zaczęła sprostowywać wypowiedź, że to był sarkazm, tudzież żart, ale słowa w eter poszły. Warto również zwrócić uwagę na przytoczony w jednym z artykułów post, zamieszczony przez jednego z dr. hab z Uniwersytetu Warszawskiego, brzmiący "Bratkowska powinna wyskrobaną zygotę wsadzić w słój, zapeklować i wysłać panu księdzu. Niech kanonizują św. Zygotę. Patronkę oszołomów."

Co sądzicie o tej sprawie?

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...kowskiej/3rfcg
http://www.pudelek.pl/artykul/62060/...jdzie_policja/
http://www.polskatimes.pl/artykul/10...pcji,id,t.html
http://www.pudelek.pl/artykul/62134/...erzyl_w_twarz/[/QUOTE]

Widać pani Bratkowska ma przycięzkie poczucie humoru, bo nie jestem w stanie pojąć puenty jej "żartu". Chyba, ze chodziło tutaj o znaną maksymę Oscara Wilde'a : " Jest jedna rzecz gorsza niż ta, ze o kimś się mowi. Mianowicie to, że o kimś się nie mówi". Widać pani Bratkowska ma silne parcie na szkło i pragnie choć pięciu minut wątpliwej sławy. Dla mnie to zwyczajna "attention whore".

Nie kryję swoich poglądów: jestem za prawem kobiety do wolnego wyboru w kwestii aborcji. Ale to jest prywatna sprawa każdej, więc z tego punktu widzenia termin wykonania aborcji przez panią Bratkowską jest jej prywatną sprawą, która absolotnie mnie nie obchodzi. To nie jest feministka tylko zwykła głupia kobieta .

Krótkie podsumowanie: http://www.youtube.com/watch?v=y8EEQrZBKoc
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 00:44   #17
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

Moim zdaniem Bratkowską powinna się zainteresować policja. Nie chodzi mi o ukaranie czy gnębienie za słowa, ale w sumie na głos mówi, że zamierza dokonać czynu zabronionego, więc od czego jest prewencja. Na 99% jest to głupia prowokacja, ale wypadałoby to sprawdzić.

A tak swoją drogą cieszę się z jej głupoty. Poważnie zaszkodziła swoim koleżankom tak jak Michalik zaszkodził Kościołowi (dzieci prowokujące księży).

W Polsce lewica jest na tyle skompromitowana, że agresywnością w wypowiedziach wiele nie zdziała.

PS. Mogłaby zapowiedzieć relację live z zabiegu. W celu, żeby ludzie nie szli na pasterkę!
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 00:57   #18
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

Kobiety kompletnie nie znam, może dlatego że jestem antyfeministyczna i nie obchodzi mnie kompletnie zagadnienie emancypacji, ale moim zdaniem kobieta musi mieć ogromne kompleksy i niskie poczucie wartości skoro wszem i wobec ogłasza coś co w dzisiejszych czasach jest normalką i na dodatek aby nabrało to smaku to chce to zrobić w wigilię.

Kobieta powinna się leczyć moim zdaniem.
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 01:03   #19
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Bratkowską powinna się zainteresować policja. Nie chodzi mi o ukaranie czy gnębienie za słowa, ale w sumie na głos mówi, że zamierza dokonać czynu zabronionego, więc od czego jest prewencja. Na 99% jest to głupia prowokacja, ale wypadałoby to sprawdzić.

A tak swoją drogą cieszę się z jej głupoty. Poważnie zaszkodziła swoim koleżankom tak jak Michalik zaszkodził Kościołowi (dzieci prowokujące księży).

W Polsce lewica jest na tyle skompromitowana, że agresywnością w wypowiedziach wiele nie zdziała.

PS. Mogłaby zapowiedzieć relację live z zabiegu. W celu, żeby ludzie nie szli na pasterkę!
To nie jest czyn zabroniony. Kobieta, która dokonuje aborcji nie podlega karze.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-25, 01:09   #20
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
To nie jest czyn zabroniony. Kobieta, która dokonuje aborcji nie podlega karze.
Czyn zabroniony nie musi być karany. Ewidentnie aborcja jest czynem zabronionym tylko kobiety ją dokonujące nie podlegają sankcji karnej. Dla mnie jest to luka prawna i powinni jak najszybciej uzupełnić, że kobieta dokonująca bądź pozwalająca na dokonanie aborcji też powinna być karana.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 01:36   #21
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Czyn zabroniony nie musi być karany. Ewidentnie aborcja jest czynem zabronionym tylko kobiety ją dokonujące nie podlegają sankcji karnej. Dla mnie jest to luka prawna i powinni jak najszybciej uzupełnić, że kobieta dokonująca bądź pozwalająca na dokonanie aborcji też powinna być karana.
Masz, rację. Źle to ujęłam.

To nie jest luka, tylko świadome działanie prawodawcy. Praktycznie nie ma szans, żeby to zmienić- i bardzo dobrze.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 02:08   #22
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

Kto decyduje się na aborcję to ją robi, a nie głosi o tym na prawo i lewo w mediach. I dodatkowo jeszcze ten tekst, że w Wigilię. Mało prawdopodobne by ta kobieta była w ciąży. To po prostu jakaś skandalistka, która ma nierówno pod kopułą.
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 02:19   #23
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

Ja myślę że ta kobieta jest niezrównoważona psychicznie.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 06:51   #24
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Bratkowską powinna się zainteresować policja. Nie chodzi mi o ukaranie czy gnębienie za słowa, ale w sumie na głos mówi, że zamierza dokonać czynu zabronionego, więc od czego jest prewencja. Na 99% jest to głupia prowokacja, ale wypadałoby to sprawdzić.

A tak swoją drogą cieszę się z jej głupoty. Poważnie zaszkodziła swoim koleżankom tak jak Michalik zaszkodził Kościołowi (dzieci prowokujące księży).

W Polsce lewica jest na tyle skompromitowana, że agresywnością w wypowiedziach wiele nie zdziała.

PS. Mogłaby zapowiedzieć relację live z zabiegu. W celu, żeby ludzie nie szli na pasterkę!
Lol. A niby w jaki sposob mieliby zastosowac prewencje? Obmacac i sprawdzic czy faktycznie jest w ciazy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Obie strony są tak samo zacietrzewione i żadna ze stron nie słucha choćby przez moment drugiej. Nie jest to domena działaczy katolickich
Tia, tylko moje cialo- moja decyzja. Skoro nie kazdy uwaza, ze zlepek komorek to dziecko to dlaczego musi sie podporzadkowac?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 07:22   #25
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Thumbs down Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

Ja się w ogóle zastanawiam, czy ta kobieta jest w ciąży. Dlaczego? Zgodnie z przysłowiem: pies, który dużo szczeka, nie gryzie. Kobieta nie miała nawet konkretnego planu, w jaki sposób usunie ciążę: może jakieś leki, może środki, może jeszcze co innego. Po aferze zaczęła rżnąć głupa, że ta cała akacja, to tylko taki sarkazm był. Ludzie, którzy chcą ZAŚWIECIĆ, a nie są jacyś wibitni, łapią się różnych sposobów, by było o nich głośno. Ta babka zaczęła rozgłaszać swoje PLANY WIGILIJNE, inne pokazują cycki na stadionach, jeszcze inne PRZYPADKIEM zostają sfotografowane bez majtek. Każdy orze jak może. Jest to żenujące, ale nie każdy został obdarzony wysokim IQ lub jakimś konkretnym talentem. Za jakiś czas pani wyda książkę lub zacznie BYWAĆ na PRZYJĘCIACH jako kolejna celebrytka.

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez skrywana_fantazja Pokaż wiadomość
Kto decyduje się na aborcję to ją robi, a nie głosi o tym na prawo i lewo w mediach. I dodatkowo jeszcze ten tekst, że w Wigilię. Mało prawdopodobne by ta kobieta była w ciąży. To po prostu jakaś skandalistka, która ma nierówno pod kopułą.
Zgadzam sie. To ma być sposób, by ktoś o niej usłyszał.

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2013-12-25 o 07:19
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 07:37   #26
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

Ta kobieta jest skończoną [może ocenzuruję, z okazji świąt].
I nie mówię o chęci aborcji - to już niech ocenia każdy według swojego sumienia. Ale cała ta szopka było kompletnie zbędna. Co miała na celu? Chyba tylko nabić wejścia na stronę/bloga oszołomki. Bo jeśli chodzi o wolność decyzji w sprawie aborcji to właśnie sprawiła, że przez najbliższy okres każda kobieta, która odważy się o tym powiedzieć będzie przywodziła na myśl obraz wydłubującej sobie płód w domu, przy wigilijnych kolędach wariatki. Gratulacje, właśnie zrobiliśmy krok w stronę 'usuwanie ciąży to zbrodnia i robią to kobiety bez sumienia'.

Druga sprawa, że takie obwieszczenie jest chore. Jakby ktoś poszedł do telewizji i powiedział 'jutro, w drugi dzień świąt wymienię podpaskę i brudną położę na kominku' to opinia publiczna by zawrzała jak można mówić takie rzeczy. Są sprawy na tyle intymne, że powinny być przekazywane w sposób stosowny. A to co zrobiła ta kobieta jest obrzydliwe.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 08:34   #27
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

Na szczęście w Polsce feministki stosują tylko agresję słowną, ale we Francji doszło już do tego:

http://www.fronda.pl/a/feministki-sp...eny,32967.html

Głupia ci** gdyby miała odwagę poszłaby zrobić to w meczecie.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 09:15   #28
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;44283630]Temat założyłam "zainspirowana" głośną ostatnio w mediach sprawą znanej feministki i działaczki ruchów lewicowych, Katarzyny Bratkowskiej, która w programie "Tak czy nie?" w dyskusji z posłem Jackiem Żalkiem, ogłosiła, że jest w ciąży, którą zamierza usunąć w domowym zaciszu, a dodatkowo, żeby, jak stwierdziła, "było zabawniej", zrobi to w Wigilię. Wypowiedź wywołała burzę w środowiskach zarówno prawicowych, jak i lewicowych, dlatego ciekawi mnie, jak wypowiedzą się na ten temat Wizażanki. Oczywiście po rozkręceniu całej afery i dostrzeżeniu jej ogromu, pani Bratkowska chyba się wystraszyła i zaczęła sprostowywać wypowiedź, że to był sarkazm, tudzież żart, ale słowa w eter poszły. Warto również zwrócić uwagę na przytoczony w jednym z artykułów post, zamieszczony przez jednego z dr. hab z Uniwersytetu Warszawskiego, brzmiący "Bratkowska powinna wyskrobaną zygotę wsadzić w słój, zapeklować i wysłać panu księdzu. Niech kanonizują św. Zygotę. Patronkę oszołomów."

Co sądzicie o tej sprawie?

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...kowskiej/3rfcg
http://www.pudelek.pl/artykul/62060/...jdzie_policja/
http://www.polskatimes.pl/artykul/10...pcji,id,t.html
http://www.pudelek.pl/artykul/62134/...erzyl_w_twarz/[/QUOTE]


Sądzę, że ta prowokacja jest objawem okropnej głupoty.
I bardziej na tę głupotę zwraca uwagę niż na ewentualny problem aborcji.
Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Na szczęście w Polsce feministki stosują tylko agresję słowną, ale we Francji doszło już do tego:

http://www.fronda.pl/a/feministki-sp...eny,32967.html

Głupia ci** gdyby miała odwagę poszłaby zrobić to w meczecie.
Masakra i brak słów.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 09:17   #29
feelsotight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: łuć
Wiadomości: 311
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;44283630]Temat założyłam "zainspirowana" głośną ostatnio w mediach sprawą znanej feministki i działaczki ruchów lewicowych, Katarzyny Bratkowskiej, która w programie "Tak czy nie?" w dyskusji z posłem Jackiem Żalkiem, ogłosiła, że jest w ciąży, którą zamierza usunąć w domowym zaciszu, a dodatkowo, żeby, jak stwierdziła, "było zabawniej", zrobi to w Wigilię. Wypowiedź wywołała burzę w środowiskach zarówno prawicowych, jak i lewicowych, dlatego ciekawi mnie, jak wypowiedzą się na ten temat Wizażanki. Oczywiście po rozkręceniu całej afery i dostrzeżeniu jej ogromu, pani Bratkowska chyba się wystraszyła i zaczęła sprostowywać wypowiedź, że to był sarkazm, tudzież żart, ale słowa w eter poszły. Warto również zwrócić uwagę na przytoczony w jednym z artykułów post, zamieszczony przez jednego z dr. hab z Uniwersytetu Warszawskiego, brzmiący "Bratkowska powinna wyskrobaną zygotę wsadzić w słój, zapeklować i wysłać panu księdzu. Niech kanonizują św. Zygotę. Patronkę oszołomów."

Co sądzicie o tej sprawie?

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...kowskiej/3rfcg
http://www.pudelek.pl/artykul/62060/...jdzie_policja/
http://www.polskatimes.pl/artykul/10...pcji,id,t.html
http://www.pudelek.pl/artykul/62134/...erzyl_w_twarz/[/QUOTE]

Pomijając temat że każda feministka w cywilizowanym kraju Europy Zachodniej ma coś z głową, to ta Pani już chyba wybitnie. Pewnie przy Wigilii zamarzyło się jej życie celebrytki. Pani powinna zostać poddana obserwacjom i zaopatrzona w jakieś leki ale na głowę.

Od razu uprzedzę kilka postów naskakujących na mnie, każdy ma prawo robić ze swoim ciałem co mu się podoba. Dla mnie Pani Bratkowska może się nawet powiesić, ale niepokojący jest fakt że ludzie podobno cywilizowani podchodzą do aborcji jak podchodzą i cały czas lepi się skutki, a nie leczy przyczyny. Są środki zapobiegawcze, środki wczesnoporonne - niestety na receptę, ale można ją dostać bez większych problemów, więc dlaczego mam płacić za idiotów, którzy drogi zabieg traktowaliby jak środek antykoncepcyjny? Wolę aby składki szły na jakieś badania profilaktyczne, dla dzieci. Jak ktoś płaci z własnej kieszeni to niech sobie drapie ile chce - jego życie, ale jak usuwa się dziecko idiotce lub parze idiotów za pieniądze podatnika to niech przynajmniej wiąże się to z podwiązaniem jajowodów i nasieniowodów. Pewnie ktoś wyskoczy z gwałtami, to zaledwie promil dokonywanych aborcji, niech się rządzi własnymi prawami. Podsumowując każdy robi jak chce ale nie chciałbym aby w szpitalach za moje pieniądze skrobały się k...wy i idiotki lub feministki ;-)
__________________
„Bądźcie dobrzy dla kobiet, gdyż one są u was brankami(…). Jeśli one czynią nieposłuszeństwo widoczne, to pozostawiajcie je w łożach i bijcie je w sposób nieszkodliwy.” (Sahih Ibnu Huzejma, Hadis Nr 2809)
feelsotight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 10:10   #30
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wigilijna aborcja Katarzyny Bratkowskiej

Zastanawia mnie czemu to budzi aż takie emocje. Nie szkoda Wam energii na przejmowanie się jakimś skandalikiem?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-01 16:30:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.