Odkryłam zdradę męża... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-28, 23:28   #1
Kalina27
Raczkowanie
 
Avatar Kalina27
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 175

Odkryłam zdradę męża...


Jego telefon leżał na stole. Przyszedł SMS. Obydwoje spojrzeliśmy. Nie zdążył schować wiadomości. Pisała "kocham cie". Poczulam lekkie odretwienie. Pomyslalam, ze to sen, koszmar z ktorego zaraz sie obudzę...
11 lat małżeńskiego życia. Troje dzieci (9, 6,5, 2,5). Co robić? Ciagle myśle o dzieciach. Gdy wychodził prosił "myśl o dzieciach"." Jak wrócę porozmawiamy, nie będę sie tłumaczył ale wszystko szczerze ci opowiem, będę kierował sie dobrem dzieci, pamiętaj jesteś kobieta mojego życia ". Za tydzień wraca z delegacji. Będziemy rozmawiać.
To nie był jednorazowy incydent. To relacja, która trwa juz ponad pół roku. To boli mnie najbardziej ...
Nigdy nie przypuszczałam , ze może mnie to spotkać. Byłam za niego taka pewna.
Czuje jakbym postarzała sie o 20 lat.
__________________
D 20.05.2007
M 01.12.2009

A 29.01.2014
Kalina27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 23:34   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Cytat:
Napisane przez Kalina27 Pokaż wiadomość
Jego telefon leżał na stole. Przyszedł SMS. Obydwoje spojrzeliśmy. Nie zdążył schować wiadomości. Pisała "kocham cie". Poczulam lekkie odretwienie. Pomyslalam, ze to sen, koszmar z ktorego zaraz sie obudzę...
11 lat małżeńskiego życia. Troje dzieci (9, 6,5, 2,5). Co robić? Ciagle myśle o dzieciach. Gdy wychodził prosił "myśl o dzieciach"." Jak wrócę porozmawiamy, nie będę sie tłumaczył ale wszystko szczerze ci opowiem, będę kierował sie dobrem dzieci, pamiętaj jesteś kobieta mojego życia ". Za tydzień wraca z delegacji. Będziemy rozmawiać.
To nie był jednorazowy incydent. To relacja, która trwa juz ponad pół roku. To boli mnie najbardziej ...
Nigdy nie przypuszczałam , ze może mnie to spotkać. Byłam za niego taka pewna.
Czuje jakbym postarzała sie o 20 lat.
cóż... bierze cię na wyrzuty sumienia, bo dzieci. szkoda, że sam o nich nie myślał, kiedy zaczął cię zdradzać. powinien się porządnie wytłumaczyć, a jego postawa "nie będę się tłumaczył" w domyśle ma "przecież nie jestem winny".

zastanów się, czy jesteś w stanie żyć z kimś, kto zdradził i możliwe, że zrobi to kolejny raz. ja osobiście sobie czegoś takiego nie wyobrażam. trudna decyzja przed tobą, ale powinnaś myśleć przede wszystkim o sobie i swoim samopoczuciu. jeśli będziecie ze sobą nadal, w domu będzie kiepska atmosfera to na dzieciach też się to odbije.
bardzo mi przykro, że coś takiego cię spotkało.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 23:36   #3
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

myśl o sobie. Szczęśliwa matka to szczęśliwe dzieci.
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 23:36   #4
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Poczekaj aż wróci i porozmawiaj z nim. Trudniej taka decyzję podjąć mając trójkę dzieci. Współczuję Ci strasznie.
Pamiętaj tylko, że jeśli zdecydujesz się z nim zostać to nie powinnaś mu tego wypominac. Będziesz w stanie?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 23:40   #5
kiciuskot
Raczkowanie
 
Avatar kiciuskot
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 217
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Cytat:
Napisane przez Kalina27 Pokaż wiadomość
Jego telefon leżał na stole. Przyszedł SMS. Obydwoje spojrzeliśmy. Nie zdążył schować wiadomości. Pisała "kocham cie". Poczulam lekkie odretwienie. Pomyslalam, ze to sen, koszmar z ktorego zaraz sie obudzę...
11 lat małżeńskiego życia. Troje dzieci (9, 6,5, 2,5). Co robić? Ciagle myśle o dzieciach. Gdy wychodził prosił "myśl o dzieciach"." Jak wrócę porozmawiamy, nie będę sie tłumaczył ale wszystko szczerze ci opowiem, będę kierował sie dobrem dzieci, pamiętaj jesteś kobieta mojego życia ". Za tydzień wraca z delegacji. Będziemy rozmawiać.
To nie był jednorazowy incydent. To relacja, która trwa juz ponad pół roku. To boli mnie najbardziej ...
Nigdy nie przypuszczałam , ze może mnie to spotkać. Byłam za niego taka pewna.
Czuje jakbym postarzała sie o 20 lat.
skoro jesteś kobietą jego życia to po co szukał innej?
kiciuskot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 23:42   #6
Kalina27
Raczkowanie
 
Avatar Kalina27
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 175
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Pamiętaj tylko, że jeśli zdecydujesz się z nim zostać to nie powinnaś mu tego wypominac. Będziesz w stanie?
Czy będę w stanie. To pytanie kołacze mi w głowie odkąd zamknęły sie za nim drzwi. Nie wiem!!! Na prawdę nie wiem. Tak bardzo chciałabym wiedzieć, kiedy będę to wiedzieć i czuć...
__________________
D 20.05.2007
M 01.12.2009

A 29.01.2014
Kalina27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 00:03   #7
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

jak dla mnie kwestia najważniejsza - co on czuje do tej kobiety? nie upatrywałabym szczerej odpowiedzi, skoro chce być z tobą. zerwie z nią kontakt? będzie lepiej się ukrywał?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 00:09   #8
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Szkoda, że on nie myślał o dzieciach
Dla mnie facet spalony, raz że romansowałby dalej w najlepsze gdybyś się nie dowiedziała, a dwa, że on wcale nie zamierza Cię przepraszać ani tłumaczyć. Chce wzbudzić w Tobie poczucie winy, pewnie się wysili na jakieś kwiaty, będzie z tydzień super tatusiem, żebyś zobaczyła jaką ma z dziećmi cudowną więź. Ty będziesz dusić wszystko w sobie no bo myślisz o dzieciach, a on pewnie będzie znowu myślał o innej pani.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 00:11   #9
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Pamiętaj tylko, że jeśli zdecydujesz się z nim zostać to nie powinnaś mu tego wypominac. Będziesz w stanie?
Problem w tym, że nie wiadomo w ogóle, czy mąż zamierza ten romans zakończyć. Przecież tam są wyznania (widać po smsie że to relacja emocjonalna, a nie sam seks dla rozrywki), a on powiedział nawet, że nie będzie się tłumaczył.

Autorko, współczuję bardzo. Ale nie daj sobą manipulować i myśl o SOBIE przede wszystkim. Nie daj sobie wmówić, że nie należą Ci się wyjaśnienia i że można Cię ugładzić "kobietami życia" i "myślami o dzieciach".
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 00:17   #10
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Problem w tym, że nie wiadomo w ogóle, czy mąż zamierza ten romans zakończyć. Przecież tam są wyznania (widać po smsie że to relacja emocjonalna, a nie sam seks dla rozrywki), a on powiedział nawet, że nie będzie się tłumaczył.

Autorko, współczuję bardzo. Ale nie daj sobą manipulować i myśl o SOBIE przede wszystkim. Nie daj sobie wmówić, że nie należą Ci się wyjaśnienia i że można Cię ugładzić "kobietami życia" i "myślami o dzieciach".
dokładnie.


Jezu, ZAWSZE kobieta ma najbardziej przewalone w związkach gdzie są dzieci. ZAWSZE ktoś jej powie ''przede wszystkim myśl o dzieciach''. A tu mąż- zapytałaś go autorko czy on myślał o dzieciach jak się puszczał za twoimi plecami? Teraz sobie waszymi dziećmi wyciera mordę??

współczuję ci :/
I jeszcze raz napiszę - MYŚL o sobie, jesteś najważniejsza. Większa krzywda dla dzieci to dorastanie w smutnym małżeństwie niż posiadanie rodziców którzy nie są razem.
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 00:28   #11
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Cytat:
Napisane przez Kalina27 Pokaż wiadomość
Jego telefon leżał na stole. Przyszedł SMS. Obydwoje spojrzeliśmy. Nie zdążył schować wiadomości. Pisała "kocham cie". Poczulam lekkie odretwienie. Pomyslalam, ze to sen, koszmar z ktorego zaraz sie obudzę...
11 lat małżeńskiego życia. Troje dzieci (9, 6,5, 2,5). Co robić? Ciagle myśle o dzieciach. Gdy wychodził prosił "myśl o dzieciach"." Jak wrócę porozmawiamy, nie będę sie tłumaczył ale wszystko szczerze ci opowiem, będę kierował sie dobrem dzieci, pamiętaj jesteś kobieta mojego życia ". Za tydzień wraca z delegacji. Będziemy rozmawiać.
To nie był jednorazowy incydent. To relacja, która trwa juz ponad pół roku. To boli mnie najbardziej ...
Nigdy nie przypuszczałam , ze może mnie to spotkać. Byłam za niego taka pewna.
Czuje jakbym postarzała sie o 20 lat.
Jesteś pewna, że jest na wyjeździe służbowym? Weekend majowy to raczej mało popularny czas na delegacje. Wyjaśnił Ci choć trochę sytuację, czy na cały tydzień zostawił Cię wyłącznie z tymi enigmatycznymi tekstami o dobru dzieci i kobiecie życia?
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 00:33   #12
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

też racja. upewniłabym się w firmie, czy miś-pyś na pewno ma delegację.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 00:36   #13
Kalina27
Raczkowanie
 
Avatar Kalina27
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 175
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Jesteś pewna, że jest na wyjeździe służbowym? Weekend majowy to raczej mało popularny czas na delegacje. Wyjaśnił Ci choć trochę sytuację, czy na cały tydzień zostawił Cię wyłącznie z tymi enigmatycznymi tekstami o dobru dzieci i kobiecie życia?
Tak, jestem pewna. Nie jestem tylko pewna czy jest tam z nią . Pracują razem. Wolałam nie pytać. Im mniej wiem, tym jest mi łatwiej. Czekam na rozmowę...
__________________
D 20.05.2007
M 01.12.2009

A 29.01.2014
Kalina27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 00:37   #14
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Chyba bardzo się zaangażował w ten romans skoro dostaje smsy - kocham cię.
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 00:42   #15
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Cytat:
Napisane przez ALL for LOVE Pokaż wiadomość
Chyba bardzo się zaangażował w ten romans skoro dostaje smsy - kocham cię.
tak obiektywie to ona się zaangażowała. trudno stwierdzić, jaki makaron na uszy on jej nawijał.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 05:46   #16
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Czyli on z nią kontaktu nie zerwie, bo razem pracują i jeżdżą w delegacje.
Za tekst "myśl o dzieciach", ode mnie dostał by w mordę. Zapytaj o czy myślał jak rozwalał wasze małżeństwo, o dzieciach?

Jaką masz sytuację zawodowo-finansową? Bo tekst "nie będę się tłumaczył" sugeruje, że on się czuje dużo silniejszą stroną w waszej relacji, jest pewny, że nie odejdziesz.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 06:52   #17
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Z tego, co piszesz i jak piszesz wnoszę, że domyślałaś się co się dzieje już od jakiegoś czasu. Na co czekałaś? Aż "rozejdzie się po kościach?

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Czyli on z nią kontaktu nie zerwie, bo razem pracują i jeżdżą w delegacje.
Za tekst "myśl o dzieciach", ode mnie dostał by w mordę. Zapytaj o czy myślał jak rozwalał wasze małżeństwo, o dzieciach?

Jaką masz sytuację zawodowo-finansową? Bo tekst "nie będę się tłumaczył" sugeruje, że on się czuje dużo silniejszą stroną w waszej relacji, jest pewny, że nie odejdziesz.
Bo zapewne niestety tak jest. Autorka siedziała jak mysz pod miotłą, chociaż pan sobie romansuje już od 6 miesięcy. I zapewne czuła i widziała, że coś jest nie tak.

I ciekawe, czy to rzeczywiście po raz pierwszy małżonek każe "myśleć o dzieciach". Bo jak dla mnie zachowuje się bardzo pewnie jak na pierwszy romans.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 07:19   #18
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Cytat:
Napisane przez Kalina27 Pokaż wiadomość
Jego telefon leżał na stole. Przyszedł SMS. Obydwoje spojrzeliśmy. Nie zdążył schować wiadomości. Pisała "kocham cie". Poczulam lekkie odretwienie. Pomyslalam, ze to sen, koszmar z ktorego zaraz sie obudzę...
11 lat małżeńskiego życia. Troje dzieci (9, 6,5, 2,5). Co robić? Ciagle myśle o dzieciach. Gdy wychodził prosił "myśl o dzieciach"." Jak wrócę porozmawiamy, nie będę sie tłumaczył ale wszystko szczerze ci opowiem, będę kierował sie dobrem dzieci, pamiętaj jesteś kobieta mojego życia ". Za tydzień wraca z delegacji. Będziemy rozmawiać.
To nie był jednorazowy incydent. To relacja, która trwa juz ponad pół roku. To boli mnie najbardziej ...
Nigdy nie przypuszczałam , ze może mnie to spotkać. Byłam za niego taka pewna.
Czuje jakbym postarzała sie o 20 lat.
Współczuję ci bardzo.
Zmusiłabym go do rozmowy przed upływem tygodnia.
Nie podoba mi się, że zdradzający facet wyciąga argument dobra dzieci. Sugeruje to, że ma w nosie ich dobro, a martwi się tylko o siebie. Kobiecie życia powinien okazywać miłość i szacunek. Zdrada akurat nie jest ich przejawem.

Jeśli się z nim rozstaniesz, dzieci nie muszą tracić ojca. On może mieć z nimi kontakt regularny, nawet mogą z nim pomieszkiwać (czy mieszkac kilka dni w tygodniu), moze o nie dbać, troszczyć się itd., może na nie łożyć i w razie potrzeby może wspierać ciebie finansowo.
Opcji jest mnóstwo. Więc, nie pozwól by mąż odebrał ci możliwość wyboru argumentem: dobro dzieci.

Zatroszcz się o sobie.
Myślę, ze warto byś zrobiła sobie badania, żeby sprawdzic czy czymś cię nie zaraził.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 07:22   #19
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

:/

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2017-05-09 o 10:15
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 07:22   #20
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Tak, pomyśl o dzieciach.
Jakie kaleki emocjonalne i jak poturbowane psychicznie , rosną dzieci w związkach gdzie rodzice są "dla dobra dzieci". Gdzie matka udręczona psychicznie płacze po kątach z wiekiem gorzknieje, czepia sie, ma wahania nastroju, jest wiecznie nieszcześliwa .
Gdzie tatuś udaje przyzwoitego ,mężczyznę i ma z gęby sciere a po katach łązi na baby.
Gdzie życie upływa w atmosferze niedomówień, kłamstw, fałszywych uśmiechów i jeszcze fałszywszych życzeń świątecznych.

To mu powiedz, że to myślałaś o dzieciach jak rokminiałaś jego zdradę i jak tobie wciskał od kobiet życia zaraz po tym jak wyszło ze zdradza.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 07:51   #21
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Z tego, co piszesz i jak piszesz wnoszę, że domyślałaś się co się dzieje już od jakiegoś czasu. Na co czekałaś? Aż "rozejdzie się po kościach?
no na pewno to co sie dzieje teraz jest konsekwencja przeszlosci. Ktora rysuje sie jako wieczne chowanie pod dywan, az pojawilo sie cos tak oczywistego i ciezkiego gatunkowo, ze ciezko schowac jeszcze to lub pod dywanem nie ma juz miejsca.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 08:12   #22
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Wykopac wyrzucić go na bruk!
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 08:24   #23
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Pytanie podstawowe - poradzisz sobie bez niego finansowo ?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 08:33   #24
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Tak, pomyśl o dzieciach.
Jakie kaleki emocjonalne i jak poturbowane psychicznie , rosną dzieci w związkach gdzie rodzice są "dla dobra dzieci". Gdzie matka udręczona psychicznie płacze po kątach z wiekiem gorzknieje, czepia sie, ma wahania nastroju, jest wiecznie nieszcześliwa .
Gdzie tatuś udaje przyzwoitego ,mężczyznę i ma z gęby sciere a po katach łązi na baby.
Gdzie życie upływa w atmosferze niedomówień, kłamstw, fałszywych uśmiechów i jeszcze fałszywszych życzeń świątecznych.

To mu powiedz, że to myślałaś o dzieciach jak rokminiałaś jego zdradę i jak tobie wciskał od kobiet życia zaraz po tym jak wyszło ze zdradza.
W punkt.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 09:11   #25
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Cytat:
Napisane przez Kalina27 Pokaż wiadomość
Tak, jestem pewna. Nie jestem tylko pewna czy jest tam z nią . Pracują razem. Wolałam nie pytać. Im mniej wiem, tym jest mi łatwiej. Czekam na rozmowę...
Jesteś pewna bo tak Ci mówił czy upewniłaś się w jego firmie?
Argument delegacji w majówkę jest co najmniej dziwny. Co prawda nie wiem w jakiej branży on działa ale mam kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego (w tym kluczowego) i 99% z nich nie chce załatwiać istotnych spraw w okolicach typowo urlopowych jak święta, długie weekendy.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 09:22   #26
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;5967463 1]Jesteś pewna bo tak Ci mówił czy upewniłaś się w jego firmie?
Argument delegacji w majówkę jest co najmniej dziwny. Co prawda nie wiem w jakiej branży on działa ale mam kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego (w tym kluczowego) i 99% z nich nie chce załatwiać istotnych spraw w okolicach typowo urlopowych jak święta, długie weekendy.[/QUOTE]


Tez słabo widzę ta delegacje akurat w długi weekend majowy.
Widzę ze już dziś "nikogo nie ma w pracy" , maile nie schodzą w odróżnieniu do dni poprzednich gdzie schodziły głownie zawiadomienia o nie pracowaniu w poniedziałek. Wszyscy byle przeczekać do końca dniówki i do domu na majówkę.
Koledzy męża pracujacy na wyjazdach masowo zjezdzaja do domów i umawiaja sie na rybki/rowery/piwka/itp.


Razem parcują, mogli w firmie kogoś poprosić o krycie tyłka pana meza. ;/
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 09:44   #27
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;5967463 1]Jesteś pewna bo tak Ci mówił czy upewniłaś się w jego firmie?
Argument delegacji w majówkę jest co najmniej dziwny. Co prawda nie wiem w jakiej branży on działa ale mam kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego (w tym kluczowego) i 99% z nich nie chce załatwiać istotnych spraw w okolicach typowo urlopowych jak święta, długie weekendy.[/QUOTE]

Nawet jeśli to rzeczywiście delegacja, to pytanie czy czasami pan mąż sam nie zgłosił się na ochotnika , zwłaszcza jeśli na delegację pojechała też kochanka. Bardziej jednak niepokojące są słowa autorki o niewiedzy. Pytanie jak długo nie będzie chciała pewnych rzeczy wiedzieć i jak wpłynie to na jej sytuację. Wiem, że to świeża sprawa, ale chyba czas zastanowić się nad ewentualnymi dowodami. W przypadku rozwodu mogą się przydać, zwłaszcza, że mąż raczej nie będzie chętny na rozwód, jemu najwyraźniej taka sytuacja pasuje.
Swoją drogą, gdyby mu zależało na rodzinie, to stanąłby teraz na głowie by wymiksować się z delegacji, skrócić ją lub wyrwać się w wolny dzień do domu. A on zostawił żonę z masą pytań bez odpowiedzi, niepewności i ma wszystko w czterech literach.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 09:50   #28
atimaF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 156
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

A moze to nieprawda ?
Jakby cos mial na sumieniu, to by sie kryl z komorka i esemesami ?
Moze jakas niunia chciala mu zrobic na zlosc ?
A moze nawet nie niunia, tylko koledzy dla kawalu ?
atimaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 09:56   #29
drazetkaa
Czerwcowa PM
 
Avatar drazetkaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Pytanie podstawowe - poradzisz sobie bez niego finansowo ?
1500 zł na dzieci plus spokojnie minimum drugie tyle alimentów, a zapewne i jeszcze więcej. Da radę.

Autorko odezwij się na priv, pomogę Ci w kwestii pozwu rozwodowego, podziału majątku i alimentów.

I nie łam się, proszę! To kawał gnoja i nie zasługuje na tak fajną żonę i tak fajne dzieciaki! Jeśli tylko możesz to nie czekaj na wyjaśnienia tylko go pakuj. Niech wyjaśnia potem. Może coś go otrzeźwi, bo dopóki będzie robił co chciał to nic dobrego z tego nie będzie.
drazetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 10:04   #30
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Odkryłam zdradę męża...

Jakie znaczenie ma to z kim pojechał na delegację skoro już wiadomo, że zdradza od pół roku?
Autorka najważniejszego faktu już się dowiedziała bo sam się przyznał więc po co ma go tropić w pracy i na wyjeździe.
To już lepiej, żeby ten czas i energię poświęciła na uspokojenie się i zastanowienie jak się z tego bagienka sprawnie wygrzebać z jak najmniejszym uszczerbkiem dla siebie i dzieci.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-10 13:28:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.