perfumy dla faceta po 25 r. ż ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-30, 09:18   #1
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300

perfumy dla faceta po 25 r. ż ;)


Hej,

szukam na prezent perfum dla faceta, który ma 26 lat, nie ma on jeszcze sprecyzowanego perfumowego gustu (), a ja sama chętnie zdam się na Wasze wskazówki w tej kwestii.
Póki co rozglądałam się za CK...w męskich zapachach w ogóle się nie orientuję.
Pomocy
pikari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 11:16   #2
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: perfumy dla faceta po 25 r. ż ;)

Perfumy cięższe, orientalne czy szyprowe nie każdemu mogą przypaść do gustu, dlatego myślę, że najbezpieczniejsze są świeżaki .
Z tańszej półki od Pierra Cardin woda toaletowa ==> http://www.rossnet.pl/Produkt/Pierre...y-50-ml,327355.
Jeśli możesz wydać więcej to niezaprzeczalnie Acqua Di Gio Giorgio Armaniego jest zapachem godnym polecenia ==> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...our-homme.html
Warto kupować w perfumeriach internetowych, np. iperfumy, jest znacznie taniej niż w sephorach czy douglasach .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 13:50   #3
agat1969
Rozeznanie
 
Avatar agat1969
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 879
Dot.: perfumy dla faceta po 25 r. ż ;)

wszystkim to ostatnio polecam
moje odkrycie wśród zapachów mainstrinowych
L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme
potezne pachnidlo - chyba najtrwalsze na mnie jakie znam wśród mainstrinu

z zapachami jest tak ze albo się coś podoba albo nie i tyle koniec kropka

Edytowane przez agat1969
Czas edycji: 2014-08-30 o 14:22
agat1969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 16:41   #4
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: perfumy dla faceta po 25 r. ż ;)

Cytat:
Napisane przez pikari Pokaż wiadomość
Hej,

szukam na prezent perfum dla faceta, który ma 26 lat, nie ma on jeszcze sprecyzowanego perfumowego gustu (), a ja sama chętnie zdam się na Wasze wskazówki w tej kwestii.
Póki co rozglądałam się za CK...w męskich zapachach w ogóle się nie orientuję.
Pomocy
Daruj sobie CK, nie mają nic ciekawego, może poza jednym zapachem.
Wszystko zależy z jakiej kategorii ma to być zapach. Ale jeśli Ty nie znasz za dobrze jego gustu/sama nie znasz się zbytnio na zapachach, to odradzam prezent perfumowy.
Lepiej zabierz jegomościa do jakiejś stacjonarki i niech sobie trochę poniucha. Jak mu się coś konkretnego spodoba, to wróć i powiedz co to było, wtedy postaramy się pomóc

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Perfumy cięższe, orientalne czy szyprowe nie każdemu mogą przypaść do gustu, dlatego myślę, że najbezpieczniejsze są świeżaki .
Z tańszej półki od Pierra Cardin woda toaletowa ==> http://www.rossnet.pl/Produkt/Pierre...y-50-ml,327355.
Jeśli możesz wydać więcej to niezaprzeczalnie Acqua Di Gio Giorgio Armaniego jest zapachem godnym polecenia ==> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...our-homme.html
Warto kupować w perfumeriach internetowych, np. iperfumy, jest znacznie taniej niż w sephorach czy douglasach .
AdG jest niezaprzeczalnie zapachem przereklamowanym i absolutnie przeciętnym. Przynajmniej moim zdaniem.

Cytat:
Napisane przez agat1969 Pokaż wiadomość
wszystkim to ostatnio polecam
moje odkrycie wśród zapachów mainstrinowych
L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme
potezne pachnidlo - chyba najtrwalsze na mnie jakie znam wśród mainstrinu

z zapachami jest tak ze albo się coś podoba albo nie i tyle koniec kropka
Prawda, że to niezwykły zapach? Ale jego otwarcie jest na tyle mocne, że potrafi odstraszyć (nikt z moich znajomych nie mógł wytrzymać świdrującego połączenia rozmarynu i cyprysu ). Zapach jest świetny i oczywiście wycofany
A gniota klasycznego trzymają w ofercie

Ja w ciemno nie lubię dawać pachnących prezentów, bo nie wiem jaki będzie efekt. Pachnące prezenty daję tylko rodzinie i najbliższym znajomym o których guście sporo wiem. Jak mam wydać pieniądze to efekt ma być taki, że obdarowany ma być zadowolony i używać pachnidła z przyjemnością, a nie stać i kurzyć się na półce.

Na dobrą sprawę to świeżaki są najbezpieczniejsze, ale lato się kończy i można coś mocniejszego wybrać.
Ja w ciemno ze świeżaków mógłbym polecić Bvlgari Man, w moim otoczeniu nie ma osoby, która by mi powiedziała, że jej się nie podoba, za to było dużo komplementów
Poza tym Guerlain Homme (ale wersję z blaszką), Matsushima Aqua Mat.
Z zapachów bardziej uniwersalnych: Chopard Noble Vetiver i Noble Cedar, Bvlgari PH, Sander for Men, CK Contradiction, DKNY Men II, Eau de Iceberg czy Azzaro Visit.
I są to zapachy relatywnie tanie, max 150 zł za 80/100ml
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 17:07   #5
xentrix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: perfumy dla faceta po 25 r. ż ;)

a ja polece LOEWE 7 natural - zapach uniwersalny ( poza wielkimi upałami i wielkimi mrozami) , ktory zbiera duzo komplementów płci przeciwnej . Do tego doskonałe parametry - trwalosc i projekcja.
sprawdzic można na pewno w Seph.....
xentrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 18:18   #6
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: perfumy dla faceta po 25 r. ż ;)

Pikari, czy pozwolisz, ze zapytam - czemu to akurat mają być perfumy?
Bo skoro człowiek jest już dojrzały, a nie ma perfumeryjnego gustu, to może oznaczać, ze go perfumy nie bardzo kręcą. Oczywiście może się tak nie okazać, ale w sumie skoro chcesz mu kupić prezent i możesz na to przeznaczyć sporą kasę (perfumy to nie tania sprawa), to czy nie lepiej kupić mu coś, o czym marzy? Z czego naprawdę się ucieszy?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 05:55   #7
agat1969
Rozeznanie
 
Avatar agat1969
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 879
Dot.: perfumy dla faceta po 25 r. ż ;)

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Pikari, czy pozwolisz, ze zapytam - czemu to akurat mają być perfumy?
Bo skoro człowiek jest już dojrzały, a nie ma perfumeryjnego gustu, to może oznaczać, ze go perfumy nie bardzo kręcą. Oczywiście może się tak nie okazać, ale w sumie skoro chcesz mu kupić prezent i możesz na to przeznaczyć sporą kasę (perfumy to nie tania sprawa), to czy nie lepiej kupić mu coś, o czym marzy? Z czego naprawdę się ucieszy?
agat1969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 06:26   #8
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: perfumy dla faceta po 25 r. ż ;)

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Pikari, czy pozwolisz, ze zapytam - czemu to akurat mają być perfumy?
Bo skoro człowiek jest już dojrzały, a nie ma perfumeryjnego gustu, to może oznaczać, ze go perfumy nie bardzo kręcą. Oczywiście może się tak nie okazać, ale w sumie skoro chcesz mu kupić prezent i możesz na to przeznaczyć sporą kasę (perfumy to nie tania sprawa), to czy nie lepiej kupić mu coś, o czym marzy? Z czego naprawdę się ucieszy?
Na wyrobienie sobie gustu zapachowego nigdy nie jest za późno A może tego chłopaka nie miał kto ukierunkować? Zresztą nie jest powiedziane, że on niczego nie używa. "Niesprecyzowany" według mnie nie musi oznaczać "jest mi wszystko jedno czym pachnę", tylko "jeszcze nie do końca się określiłem i cały czas poszukuję". Ja już tyle lat kupuję perfumy, a absolutnie nie mogę powiedzieć, że wiem, czego chcę. Według mnie to świetny prezent
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 15:02   #9
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: perfumy dla faceta po 25 r. ż ;)

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Pikari, czy pozwolisz, ze zapytam - czemu to akurat mają być perfumy?
Bo skoro człowiek jest już dojrzały, a nie ma perfumeryjnego gustu, to może oznaczać, ze go perfumy nie bardzo kręcą. Oczywiście może się tak nie okazać, ale w sumie skoro chcesz mu kupić prezent i możesz na to przeznaczyć sporą kasę (perfumy to nie tania sprawa), to czy nie lepiej kupić mu coś, o czym marzy? Z czego naprawdę się ucieszy?
Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Na wyrobienie sobie gustu zapachowego nigdy nie jest za późno A może tego chłopaka nie miał kto ukierunkować? Zresztą nie jest powiedziane, że on niczego nie używa. "Niesprecyzowany" według mnie nie musi oznaczać "jest mi wszystko jedno czym pachnę", tylko "jeszcze nie do końca się określiłem i cały czas poszukuję". Ja już tyle lat kupuję perfumy, a absolutnie nie mogę powiedzieć, że wiem, czego chcę. Według mnie to świetny prezent
Dokładnie, dziękuję Daffodilka. Niekoniecznie kupię coś w ciemno, ale fajnie będzie pokazać kilka polecanych przez Was zapachów i może coś mu się po prostu spodoba. Dlatego też poprosiłam Was o pomoc. W damskich zapachach orientuje się - tzn. np. wiem, co jest świeże, co jest killerem itd., a w męskich nie mam pojęcia.
Ja sama mam problem, gdy stoję przed półką z zapachami, bo tego jest multum
pikari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 15:55   #10
bialy406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 21
Dot.: perfumy dla faceta po 25 r. ż ;)

Zależy w jakiej kwocie chcesz się zmieścić ale w kwocie do około 150 zł warto sprawdzić
Gucci PHII
Hanae Mori - Hanae Mori
Cartier Declaration d'un Soir
Cartier Roadster
Bezpieczne, nie za ciężkie i bardzo przyjemne w odbiorze w dodatku nie są pospolite.
bialy406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 16:36   #11
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: perfumy dla faceta po 25 r. ż ;)

Cytat:
Napisane przez pikari Pokaż wiadomość
Dokładnie, dziękuję Daffodilka. Niekoniecznie kupię coś w ciemno, ale fajnie będzie pokazać kilka polecanych przez Was zapachów i może coś mu się po prostu spodoba. Dlatego też poprosiłam Was o pomoc. W damskich zapachach orientuje się - tzn. np. wiem, co jest świeże, co jest killerem itd., a w męskich nie mam pojęcia.
Ja sama mam problem, gdy stoję przed półką z zapachami, bo tego jest multum
Aaaa! Jeśli ten pan rzeczywiście lubi perfumy, to to najlepszy możliwy pomysł.
Najlepiej wybrać się razem na obwąchiwanie, a jeśli nie, to faktycznie podrzucić mu kilka próbek.
No i czujnie przyglądać się, czy się jara perspektywą flaszki, czy nie.

Wspominam o tym, bo mnie na przykład zdarzyło się dostać piękną i drogą paletę do makijażu, za którą wylewnie podziękowałam, ale myślałam tylko o tym, że po co wyrzucać tyle kasy na coś, co zużyję bez przyjemności i z musu. I z poczuciem, że za tę kasę mogłam mieć flakon perfum, a została ona wyrzucona na coś, o czym nie marzę. Bo darczyńca rozumował, że w sumie maluję się, ale nie mam sprecyzowanego gustu makijażowego (bo mnie to nie interesuje) a z palety "każda kobieta się ucieszy".

Powodzenia.

Ja ze swojej strony dodam propozycję przyjrzenia się zapachom marki Hermes. Klasycznie eleganckie ale bez zadęcia, nieciężkie i zarazem niebanalne. Zwykle się podobają.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 08:10   #12
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: perfumy dla faceta po 25 r. ż ;)

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Aaaa! Jeśli ten pan rzeczywiście lubi perfumy, to to najlepszy możliwy pomysł.
Najlepiej wybrać się razem na obwąchiwanie, a jeśli nie, to faktycznie podrzucić mu kilka próbek.
No i czujnie przyglądać się, czy się jara perspektywą flaszki, czy nie.

Wspominam o tym, bo mnie na przykład zdarzyło się dostać piękną i drogą paletę do makijażu, za którą wylewnie podziękowałam, ale myślałam tylko o tym, że po co wyrzucać tyle kasy na coś, co zużyję bez przyjemności i z musu. I z poczuciem, że za tę kasę mogłam mieć flakon perfum, a została ona wyrzucona na coś, o czym nie marzę. Bo darczyńca rozumował, że w sumie maluję się, ale nie mam sprecyzowanego gustu makijażowego (bo mnie to nie interesuje) a z palety "każda kobieta się ucieszy".

Powodzenia.

Ja ze swojej strony dodam propozycję przyjrzenia się zapachom marki Hermes. Klasycznie eleganckie ale bez zadęcia, nieciężkie i zarazem niebanalne. Zwykle się podobają.
Cytat:
Napisane przez bialy406 Pokaż wiadomość
Zależy w jakiej kwocie chcesz się zmieścić ale w kwocie do około 150 zł warto sprawdzić
Gucci PHII
Hanae Mori - Hanae Mori
Cartier Declaration d'un Soir
Cartier Roadster
Bezpieczne, nie za ciężkie i bardzo przyjemne w odbiorze w dodatku nie są pospolite.

dziękuję Wam
pikari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-06 09:10:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.