mały biust :/ - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-07, 19:13   #121
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: mały biust :/

nie, ginekolog musi przypisać. bo to są tabletki antykoncepcyjne, i powinny być dobrze dobrane
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 22:24   #122
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: mały biust :/

No nie do konca.
Diane 35 to lek hormonalny, a działanie antykoncepcyjne jest skutkiem ubocznym.
A stosowany jest w leczeniu trądziku. Może Ci go przepisac endokrynolog, dermatolog, ginekolog. Po wywiadzie o przebytych chorobach, stanie Twoich żył, wątroby i usg chyba.

I zgadza sie jest wyłącznie na recepte.

Dość kontrowersyjny preparat, podobno bardzo toksyczny dla wątroby, podobno wycofywany z obrotu. Różnie na niego kobiety reagują, poszukaj w wyszukiwarce.
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 13:57   #123
Laurin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 40
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Ann@ Pokaż wiadomość
A czy oprocz ginekologa diane 35 moze przepisac np. dermatolog?? bo w sumie to tez jest na poprawe cery lek.
Najprawdopodobniej dermatolog skieruje cię do ginekologa i on wypisze recepte na tebletki.
Laurin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 11:38   #124
elmira
Raczkowanie
 
Avatar elmira
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 85
Dot.: mały biust :/

Otóż jestem już po wielu tabletkach antykoncepcyjnych, m.in. w/w diane35 i prócz ogólnego przybierania na wadze nie zauważyłam by rosły mi piersi a lecze się tymi tabletkami od dokładnie pół roku. Wg mnie stosowanie ich tylko ze względu na powiększenie biustu, które i tak po ich odstawieniu wrócą najpewniej do pierwotnego stanu jest co najmniej głupie. Już się przyzwyczaiłam do 34/75 czyli chyba A75 przy wzroście 175cm i wadze 70 kg ;P zróbcie tak samo, oszczędzicie sobie trochę nerw pozdrawiam
__________________
"Kobiety zawsze postawią na swoim, bo mają piersi. Nieważne duże czy małe, sam fakt ich posiadania oznacza, że stoicie na wygranych pozycjach" - Jonathan Carroll

elmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 17:13   #125
ahhha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50
Dot.: mały biust :/

ja mam duży i wiele bym dała, aby mieć mały ;]
ahhha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 19:53   #126
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: mały biust :/

zamień się ze mną u mnie w tym problem że biust jest nie tylko mały, ale nierówny. i to raczej nie jest różnica 2cm bo zawsze jak nakładam stanik A, to prawa miseczka odstaje, a jak zakładam AA, to lewa uciska no nie wiem czemu tak jest:/
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 19:58   #127
aliss0588
Zadomowienie
 
Avatar aliss0588
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 156
Dot.: mały biust :/

ja mam mały biust i nie narzekam
__________________
Sczęśliwa, dzięki Tobie Łobuzie

aliss0588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 16:36   #128
dornka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 34
Dot.: mały biust :/

też mam mały biust 70A lub AA i bardzo bym chciała tak chociaż do B jestem jeszcze dość młoda więc mooooże będzie większy wolałabym się nie przyzwyczajać bo posiadanie takiego biusty wg mnie nie jest takie fajne :P
dornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 17:16   #129
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: mały biust :/

ja tez mam maly
34/75
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 11:02   #130
ginger_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: mały biust :/

.

Edytowane przez ginger_girl
Czas edycji: 2008-05-18 o 19:55
ginger_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 11:11   #131
Fioncia
Raczkowanie
 
Avatar Fioncia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Grudziądz xD
Wiadomości: 71
GG do Fioncia Send a message via Skype™ to Fioncia
Dot.: mały biust :/

ginger_girl ja się zgadzam w 100% ;]
pomyslcie jak nudno byłoby na świecie gdyby wszyscy byli tacy sami?
aż strach pomyśleć ;]
__________________
balerinki
najchętniej peep toe r.39 ;]
lub jakiekolwiek inne
mile widziane xD

oraz duże torby ;]
Fioncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 16:21   #132
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: mały biust :/

ginger-girl - fajna wypowiedź ale ja jakoś nie zauważyłam, żeby tu się ktoś żarł z powodu rozmiaru. fakt, nie czytałam całego wątku tutaj się poprostu wyżalamy. pozostaje tylko zaakceptować siebie
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 17:10   #133
ginger_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: mały biust :/

.

Edytowane przez ginger_girl
Czas edycji: 2008-05-18 o 19:54
ginger_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 20:44   #134
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: mały biust :/

ehh, chyba nikt nie chciał podkreślić swojego piękna obrzucając błotem przeciwieństwo siebie. poprostu aby się pocieszyć znajdujemy takie plusiki w porównaniu z czymś innym

pocieszyć - fajnie zabrzmiało
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 10:39   #135
jeresi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
GG do jeresi
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Te Cwiczonka nie są głupie, wymachuje już z 30 minut i czuję że mi si.ę jakoś naprężyły). Fakt jest aktem, jeśli nie ma się dużych to trzeba dbać żeby były jędrne. A te ćwiczenia rozwijają mnięśnie klatki piersiowej i biust wydaje się wydatninejszy. Kiedyś często ćwiczyłam składając ręce na wysokości biustu i naciskając dłonią na dłoń z całej siły. Zrobil mi się od tego ładny przedziałek między piersiami-nawet cycaste koleżanki go "skomplemenciły".
jeresi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 13:03   #136
nostrovia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: mały biust :/

jesli chodzi o mały biust to mysle ze jak na razie nie ma co liczyc na tabletki powiekszajace piersi które obecnie sa dostepne na naszym rynku. Ja mam rozmiar 75 A i niestety teraz jeszcze schudłam co sprawiło ze jestem niemal płaska jak deska... mysle ze jedyne co mi moze pomóc to tabletki antykoncepcyjne (na moja siostre działaja) najtaniej i najskuteczniej i nie mam na myśli tylko biustu a zreszta nie ma sie czym stresowac bo chłopcy zwracaja uwage najpierw na oczy ładny uśmiech i kształtna pupe
nostrovia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 13:55   #137
aanitkaa
Zadomowienie
 
Avatar aanitkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 488
Dot.: mały biust :/

ja tez mam mały biust i kupuje tylko staniki z usztywniaczami kostium kąpielowy wypycham sobie specjalnymi wkladkami a o bikini moge tylko marzyć dalej
jak wychodziłam za mąż i miałam za małe piersi do sukienki to w staniku miałam stanik silikonowy co optycznie je powiększyło
bardzo chciałabym mieć większe piersi ale na operacje nigdy bym się niezdecydowała i stwerdzam ze wole mieć takie jakie mam niż balony wielkie i odrażające -bo niektórzy maja takie że ich poprostu szpecą i to jest takie bolesne te rany i wogóle -spólczuje tym dziewczyną -więc cieszczie się z takich jakie macie
__________________
Z czasem słowa stygną, więc odświeżaj je....



aanitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 12:51   #138
dornka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 34
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez nostrovia Pokaż wiadomość
a zreszta nie ma sie czym stresowac bo chłopcy zwracaja uwage najpierw na oczy ładny uśmiech i kształtna pupe
eh a co jak się nie ma ładnego uśmiechu, kształtnej pupy i sie ma ohydne oczka?
Wybaczcie że się użalam ale musiałam
dornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 17:33   #139
magda_0002
Raczkowanie
 
Avatar magda_0002
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ah już byś chciał/a wiedzieć:)
Wiadomości: 30
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez dornka Pokaż wiadomość
eh a co jak się nie ma ładnego uśmiechu, kształtnej pupy i sie ma ohydne oczka?
Wybaczcie że się użalam ale musiałam
hej dornka, przede wszystkim nie myśl tak o sobie Polub siebie...a co tam polub...pokochaj a inni to zobaczą, że akceptujesz siebie i to samo pomyślą a poza tym nie wierzę w to, że nie masz czegoś w sobie...każdy ma!
magda_0002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-27, 18:50   #140
Aardat Lilth
Zakorzenienie
 
Avatar Aardat Lilth
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 798
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez elmira Pokaż wiadomość
wiem że to może glupie pytanie ale czy da sie powiekszyć biust? nie chodzi mi o operację bo to nie wchodzi w grę, ale np. jakies chemiczne srodki?
A pastylki antykoncepcyjne bierzesz? Jeśli kiedykolwiek będziesz dostarczała swojemu organizmowi "z zewnątrz" kobiece hormony (estrogen i pochodne) gwarantuję ci wpłynie to na powiększenie piersi czego nie należy utożsamiać z przytyciem Poza tym nie wiem ile masz lat- jeśli jesteś nastolatką twój biust może jeszcze sporo urosnąć, naprawdę!!! Znam to z autopsji, byłam płaską nastolatką a po paru latach brania hormonów mam pełne piersi chociaż moja waga nigdy nie przekroczyła 46 kg! Tak więc głowa do góry
Aardat Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 18:54   #141
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez aanitkaa Pokaż wiadomość
stwerdzam ze wole mieć takie jakie mam niż balony wielkie i odrażające
Przecież nie wszystkie implanty są w kształcie wielkich balonów.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 18:57   #142
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Aardat Lilth Pokaż wiadomość
Jeśli kiedykolwiek będziesz dostarczała swojemu organizmowi "z zewnątrz" kobiece hormony (estrogen i pochodne) gwarantuję ci wpłynie to na powiększenie piersi czego nie należy utożsamiać z przytyciem

Nie ma takiej gwarancji. Ja brałam tabletki anty- przez rok i biust mi się od nich nie powiększył.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 19:10   #143
Aardat Lilth
Zakorzenienie
 
Avatar Aardat Lilth
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 798
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Nie ma takiej gwarancji. Ja brałam tabletki anty- przez rok i biust mi się od nich nie powiększył.
Tylko rok? To poczekaj jeszcze trzy to porozmawiamy
Aardat Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 19:29   #144
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Aardat Lilth Pokaż wiadomość
Tylko rok? To poczekaj jeszcze trzy to porozmawiamy

Uważam, że branie tabletek anty- JEDYNIE ze względu na biust nie jest rozsądne. A na jakiej podstawie uważasz, że rok to za krótko, żeby zobaczyć efekty?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 20:57   #145
Myszunia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: mały biust :/

[quote=elmira;905921]wiem że to może glupie pytanie ale czy da sie powiekszyć biust? nie chodzi mi o operację bo to nie wchodzi w grę, ale np. jakies chemiczne srodki?



Są rózne środki na powiększenie biustu i większość z nich jest dostępna w internecie ale są bardzo niezdrowe i niszczą wątrobę.Ich skuteczność pewnie też jest mała.(Chodziło mi o tabletki na powiększenie biustu).
Doradzam Ci kremy na ujędrnienie biustu i ćwiczenia bo nic innego Ci nie pomoże.Ja też mam mały biust i jest on moim wielkim kompleksem.
Myszunia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 09:19   #146
elmira
Raczkowanie
 
Avatar elmira
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 85
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Aardat Lilth Pokaż wiadomość
A pastylki antykoncepcyjne bierzesz? Jeśli kiedykolwiek będziesz dostarczała swojemu organizmowi "z zewnątrz" kobiece hormony (estrogen i pochodne) gwarantuję ci wpłynie to na powiększenie piersi czego nie należy utożsamiać z przytyciem
biorę od stycznia tego roku i nie widzę jakichś specjalnych rezultatów, wydają się może tylko troszeczkę pełniejsze, nie są "spłaszczone" ale to są zmiany tak maleńkie, że raczej niewidoczne a może mi się nawet tylko wydaje że coś się zmieniło?

Cytat:
Napisane przez Aardat Lilth Pokaż wiadomość
Poza tym nie wiem ile masz lat- jeśli jesteś nastolatką twój biust może jeszcze sporo urosnąć, naprawdę!!! Znam to z autopsji, byłam płaską nastolatką a po paru latach brania hormonów mam pełne piersi chociaż moja waga nigdy nie przekroczyła 46 kg! Tak więc głowa do góry
w sierpniu skończę 19 lat, czyli w wieku mniej więcej 25 lat mogę liczyć na rozmiar większe?
__________________
"Kobiety zawsze postawią na swoim, bo mają piersi. Nieważne duże czy małe, sam fakt ich posiadania oznacza, że stoicie na wygranych pozycjach" - Jonathan Carroll

elmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 09:45   #147
Aardat Lilth
Zakorzenienie
 
Avatar Aardat Lilth
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 798
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Uważam, że branie tabletek anty- JEDYNIE ze względu na biust nie jest rozsądne. A na jakiej podstawie uważasz, że rok to za krótko, żeby zobaczyć efekty?
Nie chodziło mi o to, że powinna brać te pastylki tylko dlatego, by mieć większe piersi. Sugerowałam że jeśli kiedyś w przyszłości będzie musiała brać anty- z powodu wszyscy wiemy jakiego to jednym ze skutków ubocznych może być powiększenie rozmiaru biustu (bardzo pożądany skutek uboczny moim zdaniem) to wszystko!!!!
Czasami u kobiet dochodzi do niedorozwoju piersi ( nie utożsamiać tego z małymi) co jest wynikiem nieprawidłowych procesów hormonalnych w całym organizmie i wtedy ze względów medycznych trzeba podawać hormony kobiece ale to bardzo rzadki przypadek!!!

Do Elmira:
No nie bierz mojej wypowiedzi tak dosłownie Naprawdę uważam że jak dłużej pobierzesz pastylki zobaczysz pozytywne zmiany! Chyba że jesteś bardzo szczupła i malutko jesz (jak modelki) albo masz jakieś rodzinne genetyczne skłonności do niezbyt dużego biustu!

Swoją drogą dziwi mnie dlaczego niektórym tak zależy na tym biuście? Jak ja bym miała mały naprawdę bym się tym nie przejmowała! Taka smukła sylwetka jest super, doceńcie ją!!!!
Aardat Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 11:16   #148
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez jeresi Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Te Cwiczonka nie są głupie, wymachuje już z 30 minut i czuję że mi si.ę jakoś naprężyły). Fakt jest aktem, jeśli nie ma się dużych to trzeba dbać żeby były jędrne. A te ćwiczenia rozwijają mnięśnie klatki piersiowej i biust wydaje się wydatninejszy. Kiedyś często ćwiczyłam składając ręce na wysokości biustu i naciskając dłonią na dłoń z całej siły. Zrobil mi się od tego ładny przedziałek między piersiami-nawet cycaste koleżanki go "skomplemenciły".
dobrze wiedzieć
Cytat:
Napisane przez nostrovia Pokaż wiadomość
jesli chodzi o mały biust to mysle ze jak na razie nie ma co liczyc na tabletki powiekszajace piersi które obecnie sa dostepne na naszym rynku. Ja mam rozmiar 75 A i niestety teraz jeszcze schudłam co sprawiło ze jestem niemal płaska jak deska... mysle ze jedyne co mi moze pomóc to tabletki antykoncepcyjne (na moja siostre działaja) najtaniej i najskuteczniej i nie mam na myśli tylko biustu a zreszta nie ma sie czym stresowac bo chłopcy zwracaja uwage najpierw na oczy ładny uśmiech i kształtna pupe
oczy to ja mam szczególnie ładne
Cytat:
Napisane przez dornka Pokaż wiadomość
eh a co jak się nie ma ładnego uśmiechu, kształtnej pupy i sie ma ohydne oczka?
Wybaczcie że się użalam ale musiałam
dornka - doceń siebie, a inni docenią ciebie. stara prawda i prawie wszyscy ją powtarzają oczka zawsze są ładne. duże i małe, zielone i niebieskie, brązowe i czarne (te ostanie to moje). nad pupą zawsze da się popracować. a uśmiech - skoro tak uważasz (ja też mam do tego powody) to d odentysty marsz i przed lustrem ćwiczyć ja będę musiała wydać masę kasy na dentystę
Cytat:
Napisane przez Aardat Lilth Pokaż wiadomość
A pastylki antykoncepcyjne bierzesz? Jeśli kiedykolwiek będziesz dostarczała swojemu organizmowi "z zewnątrz" kobiece hormony (estrogen i pochodne) gwarantuję ci wpłynie to na powiększenie piersi czego nie należy utożsamiać z przytyciem Poza tym nie wiem ile masz lat- jeśli jesteś nastolatką twój biust może jeszcze sporo urosnąć, naprawdę!!! Znam to z autopsji, byłam płaską nastolatką a po paru latach brania hormonów mam pełne piersi chociaż moja waga nigdy nie przekroczyła 46 kg! Tak więc głowa do góry
a od kiedy można brać tabletki bo wiem że przed 18 to chyba zgoda rodzica potrzebna
Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Uważam, że branie tabletek anty- JEDYNIE ze względu na biust nie jest rozsądne. A na jakiej podstawie uważasz, że rok to za krótko, żeby zobaczyć efekty?
nigdy się nie bierze jedynie ze względu na biust (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi). i tutaj można podyskutować (tylko się nie kłócić) o czasie brania tabletek. no niektórzy chcieliby żeby to było od razu, że jak już rok to wystarczająco długo, ale widocznie tak nie jest.
Cytat:
Napisane przez elmira Pokaż wiadomość
biorę od stycznia tego roku i nie widzę jakichś specjalnych rezultatów, wydają się może tylko troszeczkę pełniejsze, nie są "spłaszczone" ale to są zmiany tak maleńkie, że raczej niewidoczne a może mi się nawet tylko wydaje że coś się zmieniło?
w sierpniu skończę 19 lat, czyli w wieku mniej więcej 25 lat mogę liczyć na rozmiar większe?
ja też tak chcę tylko dołuje mnie ta data - dopiero po kilku latach
Cytat:
Napisane przez Aardat Lilth Pokaż wiadomość
Swoją drogą dziwi mnie dlaczego niektórym tak zależy na tym biuście? Jak ja bym miała mały naprawdę bym się tym nie przejmowała! Taka smukła sylwetka jest super, doceńcie ją!!!!
to się tak tylko mówi. co za różnica, może to lepiej. niestety każdy sądzi co innego i ja na przykład chciałabym mieć chociaż takie pełne i równe A i tu już nie chodzi mi o chłopaka czy coś - chcę być piękna dla samej siebie
z resztą jak wiadomo przeciwieństwa się przyciągają - jak ktoś ma kręcone włosy chce mieć proste i na odwrót, jak ktoś ma nadwagę wolałby mieć niedowagę i na odwrót itp. itd.

no ale się rozpisałam
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 19:00   #149
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: mały biust :/

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;4660501]

nigdy się nie bierze jedynie ze względu na biust (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi). [/QUOTE]


Są dziewczyny, które biorą tabletki tylko ze względu na biust. Nawet moja lekarka mi opowiadała, że przychodzą do niej dziewczyny i proszą o tabletki, bo chcą mieć większy biust.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 21:28   #150
dornka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 34
Dot.: mały biust :/

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;4660501]dobrze wiedzieć

oczka zawsze są ładne. duże i małe, zielone i niebieskie, brązowe i czarne (te ostanie to moje). nad pupą zawsze da się popracować. a uśmiech - skoro tak uważasz (ja też mam do tego powody) to d odentysty marsz i przed lustrem ćwiczyć ja będę musiała wydać masę kasy na dentystę

[/quote]

no właśnie nie zawsze oczka są ładne, nie kiedy jedno ma bliznę po operacji a drugie pieprzyk nad pupą pracuję ale efektów nie widze.. reszta podobnie.

Ale to chyba nie jest odpowiedni wątek do takiego użalania się Wybaczcie
dornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-03 17:15:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.