Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-25, 14:51   #3451
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Aleksa_888, bardzo dziękuję za zdjęcia książeczki Też dzisiaj odebrałam, ale dzięki Tobie nie muszę sama robić zdjęć

Przy kasie w stacjonarce (przynajmniej u mnie) wyprzedają stare róże do policzków za 22,90 i pojedyncze cienie do powiek za 16.

W najbliższym czasie cała seria rumiankowa i nagietkowa zmieni opakowania (żel do mycia twarzy, mleczko plus tonik i kremy). Zdjęcie składu żelu dodam w osobnym poście, żeby Wam się składy nie pomieszały Składu mleczka nie podam, bo stały jeszcze dwa stare i ekspedientka nie wystawiła nowego.

Z nowości do włosów pojawił się krem do włosów na noc. Nie pamiętam dokładnie ceny, chyba 24,90, ale pewności nie mam. Jest też odżywka z serii malwą.

Niedługo w sprzedaży pojawi się też serum do włosów z serii z jojobą. Skład bardzo podobny do starego serum wygładzającego. Cena 28,90 za 100 ml.

Przy okazji zapytam, czy ktoś może podać skład nowego kremu do demakijażu Sensitive Vegetal? Nie kupiłam tej miniatury, a zapomniałam zrobić zdjęcie w sklepie.
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 14:53   #3452
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Krem odbudowujący na noc - zdjęcie składu i opis produktu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0704.jpg (134,1 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0703.jpg (88,9 KB, 50 załadowań)
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 14:55   #3453
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Nowe serum odbudowujące i dla porównania zdjęcie starego serum wygładzającego. Trzecie zdjęcie to nowa odżywka z malwą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0706.jpg (91,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0708.jpg (86,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0705.jpg (93,4 KB, 45 załadowań)
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 14:57   #3454
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

A teraz stary i nowy żel rumiankowy. Ostro namieszali w składzie. Teoretycznie na plus, a w praktyce - okaże się.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0707.jpg (81,9 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0709.jpg (63,2 KB, 58 załadowań)
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 14:58   #3455
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Niestety wizaż odwrócił zdjęcia Mam nadzieję, że mimo to wszystko widać.
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 15:37   #3456
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Rozwiążę Wam kłopot. Jak nie podobają się Wam nowe opakowania, to umyjcie i przelewajcie w stare Biodegradacja plastiku trwa 20 lat.


Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj w stacjo nowe pomadki GR - jest tyyyle kolorów i wszystkie perłowe , że nawet nie chciało mi się tego testować na ręku, ale w końcu będzie trzeba
Dziękować za zdjęcia.
***
Mnie też kiedyś perła odrzucała (pomadki, lakiery), ale taka lekka wcale nie jest zła, o czym się przekonałam zimą malując usta pomadką z takim efektem.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość

Przy kasie w stacjonarce (przynajmniej u mnie) wyprzedają stare róże do policzków za 22,90 i pojedyncze cienie do powiek za 16.

W najbliższym czasie cała seria rumiankowa i nagietkowa zmieni opakowania (żel do mycia twarzy, mleczko plus tonik i kremy). Zdjęcie składu żelu dodam w osobnym poście, żeby Wam się składy nie pomieszały Składu mleczka nie podam, bo stały jeszcze dwa stare i ekspedientka nie wystawiła nowego.

Z nowości do włosów pojawił się krem do włosów na noc. Nie pamiętam dokładnie ceny, chyba 24,90, ale pewności nie mam. Jest też odżywka z serii malwą.
Bardzo lubię te stare róże YR ( nowych jeszcze nie miałam).
Wiele już przeszło przez moje ręce i wiele mam w kosmetyczce (Mac, Nars, Lumene, Chanel, Clarins, Loreal) a i tak najchętniej sięgam po YR.
***
Cena nagietkowego kremu też pójdzie w górę?

***
Ciekawy ten krem nocny na włosy. Ja mam cienkie i delikatne, więc raczej nie skorzystam- bałabym się obciążenia.

***
Malwę mam- w nowych opakowaniach. Kupując zastanawiałam się co to za kwiatek.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 15:46   #3457
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Aleksa_888, bardzo dziękuję za zdjęcia książeczki Też dzisiaj odebrałam, ale dzięki Tobie nie muszę sama robić zdjęć

Przy okazji zapytam, czy ktoś może podać skład nowego kremu do demakijażu Sensitive Vegetal? Nie kupiłam tej miniatury, a zapomniałam zrobić zdjęcie w sklepie.


Zdj kremu do demakijażu SV
1495723573613.jpg



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Aleksa_888
Czas edycji: 2017-05-25 o 15:48
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-25, 16:03   #3458
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Żartujesz? zmienili odcienie Grand Rouge? Ja myślałam że to tylko zmiana opakowania

Któraś może potwierdzić tę informację?
Teraz patrzę na ulotkę czerwcową do stacjo i z tyłu jest info - Nowość 40 pomadek Rouge Vertige, świetliste kolory, 3 wykończenia...
i teraz to już nie wiem, co ja oglądałam czy pomadki GR czy RV (myślałam że będzie tylko jedna linia pomadek), bo nie pamiętam koloru opakowania, więc może nie sugeruj się moim postem, bo możliwe że wszystko poplątałam
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 16:14   #3459
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Moje zakupy z kodem BEAUTY
Gratisowa pomadka zaginęła w akcji, tzn. leżała gdzieś w pudle i nie załapała się na zdjęcie

Pierwsze wrażenia?
1. Żel Morela i Rozmaryn, faktycznie, miałyście rację. Bardzo przyjemny zapach. Żałuję, że nie wzięłam większej pojemności i mgiełki.
Zapach jest lekki, niedrażniący, naturalny, rześki. Przypomina mi orzeźwiającą, schłodzoną herbatę brzoskwiniową.

2. Żel Lotos i Szałwia. Szałwii nie wyczułam. Żel pachnie tak jak starsza, pierwotna wersja Lotos JdM, może jest odrobinę bardziej delikatna?

3. Pędzel do konturowania.
Ja, używam do nakładania korektora i podkładu. Nie sądziłam, że tak bardzo mi się spodoba. Chcę drugi!
Mały, poręczny, b.dobrze i solidnie wykonany. Włosie miękkie, gęste i zbite, jednak mimo wszystko bardzo delikatne. Dobry do zaznaczenia wyraźnego konturu twarzy, choć ja osobiście preferuję kontur rozmyty, naturalny, nie-instagramowy.

4. Truskawkowa pomadka do ust.
Przyjemna. Nadaje ustom lekki kolor, raczej ciepły, truskawkowy.
Malina i wiśnia są chłodne, z tym, że wiśnia mocniej napigmentowana. Smak i zapach ok. Nie jest to naturalna truskawka, ale nie jest też drażniąco syntetyczna. O ile żelu truskawkowym PN wyczuwałam truskawki świeże, truskawki żywo czerwone w kompocie z dużą ilością cukru i sporą garść poziomek, to tutaj czuję taką truskawkową oranżadkę, ale przyjemną, musującą, niechemiczną.

5. Gratisowa pomadka.
Bardzo kremowa i mocno nawilżająca.
Łatwo się rozmazuje.
Kolor bardzo ładny. Nieoczywisty. Taka śliwka, jagoda zmieszana z burgundem. Niestety, zupełnie nietrafiony, tzn. nie pasuje do mnie, postarza mnie. Mimo wszystko, że żałuję wyboru, ponieważ napaliłam się na pomadkę Mac w podobnym odcieniu i już teraz wiem, że byłyby to pieniądze wywalone w błoto z uwagi na fakt, że ten kolor po prostu mi nie pasuje, tzn. jest tylko dla mych oczu, a nie ust.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2213.jpg (149,1 KB, 104 załadowań)
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2017-05-25 o 16:17
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 16:20   #3460
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

6. Aaaa, zapomniałabym o beżowej kredce.
No cóż. Jest fajna, aczkolwiek na linię wodną się nie nadaje.
Spodziewałam się, że satyna nie będzie czystym matem, będzie natomiast delikatnie połyskiwać niczym jedwab. Tymczasem kredka ma w sobie zatopione drobiny brokatu.
Specyficznie wykonana, wyglądaj jak wykręcana, a jest do temperowania.
Ładnie trzyma się powieki. Drobiny raczej się nie osypują. Łatwo się nią maluje.
Nawet mi się podoba, aczkolwiek liczyłam na satynowy, jasny beż na wodną linię oka.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 17:19   #3461
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 485
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Treść usunięta
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-25, 17:25   #3462
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

AnulaQa, według letniej książeczki czekowej nowe wersje kremów z rumiankiem i z nagietkiem będą kosztowały 44,90.

Aleksa_888, dziękuję Tu też zaszaleli z ceną - 33 zł za 50 ml.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

[1=d5e122ca61e6f552e62c3b0 63bbe18e6104816de_6588c60 1bcce8;74123386]Treść usunięta[/QUOTE]

Na razie tylko zrobiłam zdjęcie składu, bo mam do wykończenia kilka innych produktów do włosów. Drogie to, więc poczekam, aż mnie skusi oferta sklepu internetowego, o ile krem się tam pojawi

Według opisu na opakowaniu, który wrzuciłam wyżej, krem nie wymaga spłukiwania.
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 17:34   #3463
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 485
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Treść usunięta
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 18:00   #3464
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
AnulaQa, według letniej książeczki czekowej nowe wersje kremów z rumiankiem i z nagietkiem będą kosztowały 44,90.
Dziękuję
Dokładnie nie pamiętam poprzedniej ceny. Ale kiedyś nagietkowy kupowałam w promocji 2 za 1 bodajże za 39,90. Lubiłam ten krem. Szkoda, że już niedostępny w esklepie.
Rumiankowego nigdy nie miałam. Ostatnio z ciekawości kupiłam ten o pojemności 125ml.

[1=d5e122ca61e6f552e62c3b0 63bbe18e6104816de_6588c60 1bcce8;74123771]Treść usunięta[/QUOTE]
Kuś się, kuś i koniecznie podziel się wrażeniami.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 18:07   #3465
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
napaliłam się na pomadkę Mac w podobnym odcieniu
Na szaro:
Jaki kolor MACa masz na myśli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 18:11   #3466
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Byłam dzisiaj w Rośku obkupić się w serię rumiankową, skoro planowana reformulacja (dla mnie to słowo zwykle oznacza "to źle"). To moja ulubiona seria, pytałam jak w nowej wersji ma być ze składami, lepiej/gorzej, podobno będą bardziej eko i mniej parabenów. No cóż, poczekamy zobaczymy
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 18:42   #3467
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Teraz patrzę na ulotkę czerwcową do stacjo i z tyłu jest info - Nowość 40 pomadek Rouge Vertige, świetliste kolory, 3 wykończenia...
i teraz to już nie wiem, co ja oglądałam czy pomadki GR czy RV (myślałam że będzie tylko jedna linia pomadek), bo nie pamiętam koloru opakowania, więc może nie sugeruj się moim postem, bo możliwe że wszystko poplątałam
No problem taki, że w pobliskiej stacjonarce mam bardzo nieuprzejme ekspedientki. Pamiętacie je z opisywanej przeze mnie akcji "balsam do ust to nie kosmetyk'. Już widzę , jak patrzyłyby na mnie jak na wariatkę, gdybym chciała zrobić swatche 40 odcieni na przedramieniu. Zwykle wrzucam swatche na wizaz.pl jako pierwsza jak wchodzi jakaś nowa seria ciekawych pomadek.
Ale tym razem chyba nie poświęcę się.

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
5. Gratisowa pomadka.
Bardzo kremowa i mocno nawilżająca.
Łatwo się rozmazuje.
Kolor bardzo ładny. Nieoczywisty. Taka śliwka, jagoda zmieszana z burgundem. Niestety, zupełnie nietrafiony, tzn. nie pasuje do mnie, postarza mnie. Mimo wszystko, że żałuję wyboru, ponieważ napaliłam się na pomadkę Mac w podobnym odcieniu i już teraz wiem, że byłyby to pieniądze wywalone w błoto z uwagi na fakt, że ten kolor po prostu mi nie pasuje, tzn. jest tylko dla mych oczu, a nie ust.
Załączam też inne moje ulubione kolory z serii Grand Rouge, jakby któraś jednak testowała te nowości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Szminki YR Violine Bordeux.jpg (50,1 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Szminka Coral YR.jpg (200,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Szminka Mauve Subtil YR.jpg (102,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Szminki Rose Poudre YR.jpg (561,8 KB, 52 załadowań)
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2017-05-26 o 17:01
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 18:50   #3468
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Aleksa_888, dziękuję Tu też zaszaleli z ceną - 33 zł za 50 ml.
Piszesz o tym kremie do demakijażu SV? On będzie kosztował 33zł, ale za 125ml zdj, które wrzuciłam, to miniaturka 30ml za 5zł do kupienia z ulotką majową

Edytowane przez Aleksa_888
Czas edycji: 2017-05-25 o 18:51
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 18:52   #3469
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Na szaro:
Jaki kolor MACa masz na myśli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Craving/Captive/Private Party- nie potrafiłam się zdecydować.
Sądząc po słoczach Maczki są trochę bardziej żywe, śliwkowe, amarantowe u jaśniejsze natomiast 107 YR bardziej zgaszona.
Na żywo nie widziałam, więc nie wiem.
Na moich ustach, w zależności od światła, przu jednej warstwie YR wygląda jak w załączniku (1,2)
Przy grubszej kolor jest ciemniejszy(3)

zdj. zapożyczone z blogów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAC.jpg (157,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac1.jpg (17,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JEDEN 111111.jpg (29,0 KB, 50 załadowań)
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2017-05-25 o 19:01
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-25, 19:03   #3470
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Piszesz o tym kremie do demakijażu SV? On będzie kosztował 33zł, ale za 125ml zdj, które wrzuciłam, to miniaturka 30ml za 5zł do kupienia z ulotką majową
Zwróć uwagę na czek nr 2, strona z serią Sensitive Vegetal. Tam jest informacja o kremie do demakijażu 50 ml za 33 zł. Chyba, że mają błąd w druku.

Mam nadzieję, że Twoja cena i pojemność są prawdziwe
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 19:06   #3471
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Znalazłam odcienie 113 i 114 Rouge Vertige:





Na pierwszy rzut oka zupełnie inna formuła i kolory. Jakość wygląda o wiele gorzej. Słabe krycie podobne jak poprzednia seria Couleurs Nature, Rouge Creme Hydratant.

Obym się myliła.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2017-05-26 o 17:02
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 19:14   #3472
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

[1=d5e122ca61e6f552e62c3b0 63bbe18e6104816de_6588c60 1bcce8;74123771]Treść usunięta[/QUOTE]

Myślę, że to, czy wymaga spłukiwania czy nie zależy od ilości produktu i od włosów - cienkie łatwiej będzie obciążyć.

Pewnie okaże się pierwszego dnia rano
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 19:27   #3473
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Craving/Captive/Private Party- nie potrafiłam się zdecydować.
Sądząc po słoczach Maczki są trochę bardziej żywe, śliwkowe, amarantowe u jaśniejsze natomiast 107 YR bardziej zgaszona.
Na żywo nie widziałam, więc nie wiem.
Na moich ustach, w zależności od światła, przu jednej warstwie YR wygląda jak w załączniku (1,2)
Przy grubszej kolor jest ciemniejszy(3)

zdj. zapożyczone z blogów
Nooo... To takie podobające mi się i "moje" tzn. lubię się w takich kolorach muszę się zastanowić, czy nie potrzebuję nic z YR, bo z maca lubię tylko matowe wykończenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 20:07   #3474
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

cosmetix
Nie wiem, trudno mi powiedzieć. Wygląda tak jakby zmieszać te dwa kolory w jedno. Raz więcej w nim chłodnej śliwki, innym razem buraczkowo- brązowej, przydymionej czerwieni.

Pomadka nazywa się Grand Rouge 107 Satin 29392.
Akurat ta, krycie ma wyraźne, kremowe, satynowe, z mocnym pigmentem.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Znalazłam odcienie 113 i 114 Grand Vertige na rosyjskim blogu:

http://evgenijamir.blogspot.com/2017...es-rocher.html

Na pierwszy rzut oka zupełnie inna formuła i kolory. Jakość wygląda o wiele gorzej. Słabe krycie podobne jak poprzednia seria Couleurs Nature, Rouge Creme Hydratant.

Obym się myliła.
Rzeczywiście, krycie wygląda na słabe, ale kiedy próbowałam zrobić zdjęcie ze 107 na ustach kolor też wychodził jakby półtransparentny i znacznie jaśniejszy niż w rzeczywistości. Także, to może być mylne wrażenie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2229.jpg (103,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2230.jpg (50,9 KB, 41 załadowań)
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2017-05-25 o 20:23
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 20:28   #3475
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Nooo... To takie podobające mi się i "moje" tzn. lubię się w takich kolorach muszę się zastanowić, czy nie potrzebuję nic z YR, bo z maca lubię tylko matowe wykończenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja coś czułam, że Tobie się spodoba.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 20:39   #3476
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

Ja coś czułam, że Tobie się spodoba.
Ja Ty mnie dobrze znasz to zaczyna być przerażające

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 20:40   #3477
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Zwróć uwagę na czek nr 2, strona z serią Sensitive Vegetal. Tam jest informacja o kremie do demakijażu 50 ml za 33 zł. Chyba, że mają błąd w druku.

Mam nadzieję, że Twoja cena i pojemność są prawdziwe
Rzeczywiście tak jest na czeku, ale to błąd. Ja się sugeruję poniższa ulotka że stacjo 1495741172931.jpg1495741186434.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 20:43   #3478
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja Ty mnie dobrze znasz to zaczyna być przerażające

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Całe przerażenie po mojej stronie.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 20:49   #3479
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście tak jest na czeku, ale to błąd. Ja się sugeruję poniższa ulotka że stacjo Załącznik 7082301Załącznik 7082306

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko jasne Taka cena za 50 ml byłaby z kosmosu
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 09:49   #3480
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

KOD: TRZY
Za zamówienie od 69 zł kosmetyczka- ta sama, co z ulotki do stacjonarki, 5 ml SE i 7,5 ml Naturelle
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-31 21:50:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.