Ryanair - opcja Leisure Plus - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-11, 18:49   #1
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527

Ryanair - opcja Leisure Plus


Witam Was! Czy ktoś z Was korzystał kiedyś z opcji Leisure Plus Ryanair? Kilka tygodni temu wybralam te opcję, żeby moc ze sobą zabrać 20kg bagaz rejestrowany. Teraz na kilka dni przed odlotem dostałam maila (może takiego wysyłają do wszystkich klienotow?), coś w stylu "Możesz zabrać na pokład bagaż podręczny i małą torebkę", i że jeśli chcę, mogę wykupić bagaż rejestrowany ((no jak to mam go kupować skoro wybrałam już opcję z bagażem 20kg wliczonym w cenę???). Weszłam na moja rezerwację i gdy klikam opcję bagażu rejestrowanego, to widzę komunikagt w stylu "Twoją taryfa zawiera bagaż rejestrowany 20kg. potrzebujesz więcej miejsca? Wykup dodatkowy bagaż" i tu podane są opcję i ceny dodatkowego bagażu (pewnie gdy ktos chce podrozowac z wiecej niz jedna duza walizka). Teraz już nie jestem pewna, czy mam ten bagaż wliczony w cenę czy nie... bo w mojej rezerwacji pojawia się wiadomość, że jest on wliczony, ale w takim razie czemu przyszedł do mnie email "(moje imię), możesz zabrać że sobą bagaż podręczny, jeśli chcesz dodać bagaż rejestrowany, możesz zakupić go tutaj(link)". Na dodatek w regulaminie Ryanaira napisane jest, że aby ten bagaż 20 kg był darmowy, to powinnam go wybrać na etapie rezerwacji, a ja w tej chwili nie pamiętam, czy go wybrałam... Pomóżcie! Uwazam za absurd fakt, ze ktos, kto z gory wybral drozsza opcje cenowa ze wzgledu na bagaz 20 kg, musi na dodatek podczas robienia rezerwacji zaznaczyc, ze bedzie podrozowal z 20kg bagazem, bo w przeciwnym razie zaplaci kare na lotnisku...

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Zrobiłam symulacje nowej rezerwacji i autmoatycznie pokazuje się opcja "Kupiłeś jedna sztukę bagażu" ale zaraz obok jest napisane "kup teraz żeby zaoszczędzić" i tam są opcję "1 bagaż o zł", 2 - i tu już pojawia się kwota do uiszczenia....Czyli chyba 1 duża walizką wliczona jest w cenę?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 20:04   #2
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Ryanair - opcja Leisure Plus

Myśle, że ten mail to taki automat wysyłany do wszystkich. Co do twojej rezerwacji to wydaje mi się, ze masz ten bagaż 20kg w cenie ale np zawsze masz opcje dokupienia np drugiej walizki ... każda linia daje taką możliwość, nawet jeśli jeden bagaż jest w cenie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 08:46   #3
bogurzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 70
Dot.: Ryanair - opcja Leisure Plus

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Myśle, że ten mail to taki automat wysyłany do wszystkich. Co do twojej rezerwacji to wydaje mi się, ze masz ten bagaż 20kg w cenie ale np zawsze masz opcje dokupienia np drugiej walizki ... każda linia daje taką możliwość, nawet jeśli jeden bagaż jest w cenie
Dokładnie tak. nie masz czym się przejmować. To normalka. Probują Cię zmotywować do wydania większej ilości pieniędzy u nich
bogurzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-27, 10:09   #4
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Ryanair - opcja Leisure Plus

jak wyżej- to jest po protu reklama, wysyłana wszystkim na maila. Skoro taryfa mówi, że bagaż jest w cenie to jest.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-27 11:09:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.