zapalenie mieszków włosowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-31, 21:20   #1
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167

zapalenie mieszków włosowych


witajcie, dziś byłam na manualnym oczyszczaniu skóry u fantastycznej kosmetyczki, która stwierdza że prawdopodobnie mam zapalenie mieszków włosowych. w poniedizałek idę do dermatolog. czy coś takiego jest? jak się to zwalcza? help mi! pozdrawiam
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 11:34   #2
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: zapalenie mieszków włosowych

wydaje mi się , że chodzi o takie czerwone kropki w miejscach gdzie wyrastają włosy .Ja mam to od baaaardzo dawna i nie powiem , że mnie to nie denerwuje ale da się z tym życ Wątpię , że dermatolog coś Ci na to poradzi bo o ile wiem , nie ma na to lekarstwa .Mozna masowac , robic peelingi żeby to jakoś złagodzić ,ale raczej całkowicie się tego wyleczyć tego nie da
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 09:36   #3
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: zapalenie mieszków włosowych

Ja miałam zapalenie mieszków włosowych i nie wspominam tego mile, objawiło sie to swędzącymi krostkami wokół łydek, początkowo myślałam że mnie coś pogryzło, depilowałam sie dalej depilatorem elektrycznym i to nie przechodziło. Miałam ograniczone pole jeśli chodzi o leczenie bo karmie piersią.

Po wizycie u dermatologa okazało się ze to zapalenie mieszków, dostałam maść z antybiotykiem mupirox na opakowaniu nigdzi enie znalazłam że to maśc na recepte. - wszystkim polecam, po kilku smarowaniach bardzo cieniutka wartewką (nie mogłam dużo ze względu na karmienie) wszystko ładnie przysło i nareszccie nie swedzi, dobrze że jest zima i nie widac moich łydek,mam nadzieje że do lata blizny zejdą bo teraz jestem w kropki.

mam teraz pytanie, jak mam teraz usuwać włoski? boje sie depilatora a maszynek nie chce.
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 21:21   #4
pinka90
Raczkowanie
 
Avatar pinka90
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 158
Dot.: zapalenie mieszków włosowych

Ja tez mam z tym problem Latem przed kazdym wyjsciem jak mam miec odsloniete nogi uzywamy kremu firmy SVR XERIAL 30
pinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.