Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-19, 10:17   #151
misialinana
Rozeznanie
 
Avatar misialinana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 744
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Cytat:
Napisane przez fiolka122 Pokaż wiadomość
Hmm w sumie troszke późno sie zorientowałaś, ze orzeszki w karmenlu...hmmmm dziwne...ale nie skomentujeraz sobie pozwoliłaś i świat sie nie zawali.Moim zdaniem , nie powinnas sie dzis z powodu tych orzeszków głodzić, jedze normalnie, tylko kolacje zrób sobie skromniejsza niż zwykle, bo szkoda sobie popsuć nabyte juz nawyki żywieniowe i szokować żołądek.
heheh. nie, no zorientowalam sie jeszcze przed skonsumowaniem.. 'po fakcie' czyli po kupieniu. wiedzialam, ze to nie najlepszy pomysl, ale juz kupilam i bylam strasznie glodna... i pewna, ze to tak max 400kcal
__________________

We cannot discover new oceans
unless we have the courage
to lose sight of the shore...

misialinana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 10:24   #152
fiolka122
Raczkowanie
 
Avatar fiolka122
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: okolice BYdgoszczy
Wiadomości: 443
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Jeszczed coś, wiecie, spojrzałam w tej chwili na swój podpis i jestem w szoku i jestem dumna z siebie, bo mój podpis, tak jak i waga wskazuje na to ze mam 96kg a jeszcze nie tak dawno waga wskazywała 3 cyferki -prawie 109kg!Tyle mniej szok, nie raz sobie myśle, ze tak obrazowo tyle ile wazy 10kg cukru, a sróbuj dźwignąc zgrzewe cukru naraz no to juz waży i tyle ja waże mniej.Wow.Normalnie jestem z siebie dumna i z Was tez, bo nie dośc ze pomogłyście i wspierałyscie, to same tez pozbyłyście sie juz czescie tych nadmiernych kilosówZobaczcie, jesteśmy normalnie zajefajne w grupie a to jeszcze nie koniec!!!a to dopiero początek!Walka trwa!
__________________
naomi-sun@wp.pl
fiolka122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 10:37   #153
Camila1983
Zadomowienie
 
Avatar Camila1983
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Staruszek Świat
Wiadomości: 1 690
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Fiolka, ja sobie zawsze wyobrażam taką słoninę świńską co w sklepie leży Bo przecież z nas zleciał taki sam tłuszcz Spróbuj sobie wyobrazić 10 kg takich płatów słoniny i jak wyglądałyśmy "obłożone" takimi płatami słoniny Naprawdę było nas sporo więcej A jeszcze 12 kg tej słoniny muszę zgubic.

Misia, wiem jak to jest, orzeszki to zabójstwo, tylko po co tak trąbią że takie zdrowe? Rozumiem, ze wolno nam zjeść tylko 1 sztukę? Bzdura . Faktycznie, orzeczy i karmel to podwójna kaloryczność, ale tak czy siak na diecie powinnyśmy unikać orzechów w każdej postaci, ich kaloryczność jest po ptostu nie odekwatna do uczucia sytości jakie dają, niestety
__________________
"Ten moment gdy oczy w jego stronę zwrócone
z podziwem patrzą one gdy on grzeje oponę,
jeszcze chwila i stanie się to co zwykle
puści sprzęgło, ruszy i na horyzoncie zniknie..."
Camila1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 10:51   #154
fiolka122
Raczkowanie
 
Avatar fiolka122
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: okolice BYdgoszczy
Wiadomości: 443
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Cytat:
Napisane przez misialinana Pokaż wiadomość
heheh. nie, no zorientowalam sie jeszcze przed skonsumowaniem.. 'po fakcie' czyli po kupieniu. wiedzialam, ze to nie najlepszy pomysl, ale juz kupilam i bylam strasznie glodna... i pewna, ze to tak max 400kcal
Misia, no wiedziałam , w końcu ja to juz weteranka, tak jak i Ty i nie Uwierzyła bym tak szybko, ze nie wiesz, iz tam był karmelek i ze ma troche kcal
hih....ale kcal takich produktów serio nie raz potrafią zaskoczyć.

nom była sąsiadka po kopek, teraz ide w koncu na dymka.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Camila1983 Pokaż wiadomość
Fiolka, ja sobie zawsze wyobrażam taką słoninę świńską co w sklepie leży Bo przecież z nas zleciał taki sam tłuszcz Spróbuj sobie wyobrazić 10 kg takich płatów słoniny i jak wyglądałyśmy "obłożone" takimi płatami słoniny Naprawdę było nas sporo więcej A jeszcze 12 kg tej słoniny muszę zgubic.
Wiesz co Camilcia, na taki sposób myślenia nie wpadłam, ale jest bardzo obrazowy-moze oa zaaa....bo faktycznie moja wyobraxnia dobrze działa , no i jak zobaczyłam to sobie oczyma mojej wyobraźni, to jestem zszokowana.I az chce mi sie dalej to zrzucać....wrrr...jeszcze mi ciary przechodza, nie ma co potrafisz zmotywować, makabrycznie ale czasami to sie chyba przydaje........
__________________
naomi-sun@wp.pl
fiolka122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 11:07   #155
Camila1983
Zadomowienie
 
Avatar Camila1983
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Staruszek Świat
Wiadomości: 1 690
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Fiolka, wiem, że mało to apetyczne Ale tak najbardziej mi się kojarzy Ale to chyba najbardziej obrazowo

Dziewczyny, mam dziś znowu ssanie, nie mam pojęcia co się dzieje, ale mój apetyt nie jest normalny. Na dodatek czuję, że to przez pogodę! Słońcaaaaaaaa!!!!
__________________
"Ten moment gdy oczy w jego stronę zwrócone
z podziwem patrzą one gdy on grzeje oponę,
jeszcze chwila i stanie się to co zwykle
puści sprzęgło, ruszy i na horyzoncie zniknie..."
Camila1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 11:14   #156
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Cytat:
Napisane przez Camila1983 Pokaż wiadomość
Fiolka, wiem, że mało to apetyczne Ale tak najbardziej mi się kojarzy Ale to chyba najbardziej obrazowo

Dziewczyny, mam dziś znowu ssanie, nie mam pojęcia co się dzieje, ale mój apetyt nie jest normalny. Na dodatek czuję, że to przez pogodę! Słońcaaaaaaaa!!!!
ja tez czuję ze słonko jest mi już wręcz niezbedneeee !!! całe dnie spędzam przy komputerze i .. czuję że cały organizm na tym cierpi :/ na dodatek weszłam dzis kontrolnie na wagę i .. przytyłam - szkoda gadać :/

Fioleczko no ja własnie zbieram opinie co do tego zespołu i organizowania przez nich zabaw itp kumpelka z roku miała ich u siebie na weselu rok temu i jest bardzo zadowolona więc moze bedzie ok

Misia - orzeszki z karmelem no no :P nie ma to jak zastrzyk kcal z rana :P a ten tekst ale biust poszedł to przynajmniej w miarę na poziomie tez by mnie rozśmieszył

zmykam zaraz na uczelnie - ciekawe czy p. Dr poprawiła mi mój wstęp i ile uwag będzie miała do niego ...

buziaki miłego dnia !

dzis grzecznie
ś -serek wiejski z rzodkiewką i 2 wasy
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 11:21   #157
Libbie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 200
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Hey dziewczęta

Co do orzeszków, to faktycznie zabawne Misia, że się wcześniej nie zorientowałaś Ja już mam nawyk sprawdzania wszystkiego co ma opakowanie Bo np. taką drożdżówkę to ciężko by było na miejscu ocenić. No ale wychodzi na to, że i tak byłaby lepszym rozwiązaniem na takie wczesne śniadanko

Desi, fajnie, że znowu jesteś z nami gotowa do walki!!!

Fiolka, prawda, że takie spadki są imponujące? Super nam idzie Mi od stycznia też 13 kg. spadło i 10 od kiedy jestem z Wami
I ja czasem podaje ile mi spada na bieżąco, a czasem po cichutku opis zmieniam. Ostatnio nie chciałam tego robić bo zupełnie nie wiedziałam jak mój organizm się zachowa na tych nowych pigułkach. A poza tym wtedy podsumowanie pod koniec miesiąca wypada bardziej imponująco

A co do wieku, to moja mama nauczyła mnie podejścia, że masz tyle na ile się czujesz i ja zupełnie nie boję się ani 30-ki ani tego co będzie po tym. Bo moje samopoczucie zależy tylko ode mnie!!! A mam takie koleżanki, które jak kończyły 25 lat to się załamywały, że im ćwierćwiecze stuknęło - a ja tylko stałam z boku i się śmiałam

Never, piszesz, że jak byłaś młoda, to się gorzej zachowywałaś... A teraz to Ty już staruszka jesteś?


Margolka, jak Ty to robisz, że piszesz tę magisterkę? Ja zupełnie nie umiem się zabrać, mimo że codziennie sobie powtarzać, że już zacznę i że już muszę
Coraz bardziej mnie to dobija, bo czas mi ucieka i wszyscy już naciskają (i słusznie), żebym w końcu ten etap życia zamknęła

Ech... Miłego dnia dziewczęta
__________________
Było 79 (koniec stycznia 2010)
Jest 63,5 (1.07.2010)
Będzie 60 (tylko kiedy??? )
(30)
Libbie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 11:27   #158
xoolax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

witam wszystkich jak ja wam zazdroszczę że udaje wam się schudnąć ja już wiele próbowałam i nic jak to robicie???
xoolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:31   #159
Libbie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 200
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Wejdź na pierwszą stronę tego wątku, w pierwszym poście odszukaj link do pierwszej części tego wątku i...

Miłej lektury
__________________
Było 79 (koniec stycznia 2010)
Jest 63,5 (1.07.2010)
Będzie 60 (tylko kiedy??? )
(30)
Libbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:33   #160
desireless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 378
GG do desireless
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Bry dzien
Miska nie panikuj to tylko orzeszki ale po co wchrzanilas az cala paczke mialas ssanie w brzuchu trzeba bylo tylko pare zjesc a reszte facetowi bys dala zeby jemu w dupe poszlo swoja droga nie przejmuj sie ja wpierniczam czasami mieszanki studenckie poza tym jak to zjadłas z rana to spalisz do wieczora przynajmniej czesc wiec co dygasz laska

Libbie Dzieki :d ale na wage za cholere teraz nie wejde bo sie boje zobaczyć nawet 89 poczekam do tego 31 maja xD ale wtedy to normalnie bede miala nogi jak z waty chyba jak bede stała na wadze i zamkne oczy niech pielegniarka sama wazy powiem tylko wage wczesniejsza i jak powie ze schudlam to wtedy otworze oczy

Margolcia ja moge Ci dac troche mojego słonka chociaz zza chmur zaglada ale moge sie z Wami podzielic o prosze bardzo...
__________________
Start Odchudzania: 09.10.2009 - Znokautowane - 50,5 kg
Było -> 126,5 kg !! - niestety ale -> za TO!!
Jest -> 76 kg

Będzie -> ??
desireless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 13:12   #161
Camila1983
Zadomowienie
 
Avatar Camila1983
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Staruszek Świat
Wiadomości: 1 690
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Desi, ja w sobotę się ważę, ale tez z duszą na ramieniu Modle się, zeby mi chociaż 0,5 kg ubyło, na więcej nawet nie liczę, ale ważne jest dla mnie to, zebym chociaż o mały kroczek zbliżyła się do celu jakim jest prawidłowa wag
__________________
"Ten moment gdy oczy w jego stronę zwrócone
z podziwem patrzą one gdy on grzeje oponę,
jeszcze chwila i stanie się to co zwykle
puści sprzęgło, ruszy i na horyzoncie zniknie..."
Camila1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 13:36   #162
misialinana
Rozeznanie
 
Avatar misialinana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 744
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

hahah, no dałam ciała z tymi orzeszkami.. nie no, wiem, moglam zjesc polowe.. ale myslalam sobie, ze i tak uda mi sie 1200 nie przekroczyc ale za to ile mam energii, mimo pobudki o 4:50 no trudno sie mowi i idzie (znaczy chudnie) dalej.. coz... znow mam 6 kwiatkiow.. HAHAHAHA w 15 dni AZ 6

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

A! i gwoli scislosci gdyby na paczce byly napisane kalorie to na pewno bym nie zezarla tego!! nie bylo, wiec sprawdzilam dopiero w pracy jak dostalam sie na internet
__________________

We cannot discover new oceans
unless we have the courage
to lose sight of the shore...

misialinana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 13:54   #163
Karolinaaaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Hej : ) Nie wiem czy wlg moża jeszcze się dołączyc ale cóż , spróbowac można hehe
A więc może się przedstawie mam na imię Karolina no i mam 17 lat i cierpie na ten sam problem jaki ma większosc z was czyli ... waga ;/
Przy wzroście 1,70 ważę prawie 80 kg ;/ i mam okropne kompleksy z tym związane .
Mam problemy z żołądkiem i jestem na diecie , nie jem nic słodkiego , smażonego od pewnego czasu cwiczę w sumie też ale jakoś nie widzę efektów ;(
Nie radze sobie już z tym , czasami brak mi sił . Nie wiem co już mam robic ;/
Karolinaaaa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 14:26   #164
desireless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 378
GG do desireless
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Misia kochana ja jak nie widze na czyms spisu kalorii to po prostu nie biorę tego a jak juz mnie ssie to biore gume do rzucia jak dalej mnie ssie to ja połykam eeejjj a były tic tac w tym sklepie? przeciez jedna draża ma 2 kcal mogłaś nawet całe opakowanie zjeśc i juz bys miała na jakis czas spokój zanim bys zjadła normalny posiłek

Camila ja to nie chce nawet mysleć o spadku niech stoi ta waga aby nie poszła tylko w góre po tej mojej rozwiązłości
__________________
Start Odchudzania: 09.10.2009 - Znokautowane - 50,5 kg
Było -> 126,5 kg !! - niestety ale -> za TO!!
Jest -> 76 kg

Będzie -> ??
desireless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 14:53   #165
fiolka122
Raczkowanie
 
Avatar fiolka122
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: okolice BYdgoszczy
Wiadomości: 443
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Witam nowe koleżanki Xoola i Karolina.Na początek proponuje najpierw przeczytać to forum od poczatku do końca, a tu jest zaledwie na razie 6 stron, tam znajdziecie wskazóki, co macie robic(regulamin itp) nie bede sie powtarzała, bo niedawno sie na ten temat obszernie wypowiadałyśmy, wiec przeczytacie to bedziecie wiedziały.A jak juz skonczycie, to proponuje przeczytanie jeszcze kilku stron z I cz. tego forum, to Wam da szerszy obraz o co biega, a nam też ułatwi sprawe W razie jakiś pytań-pytać-odpowiemy.Xoolax i w ten sposób dowiesz sie jak to robimy nie ma cud recepty, poczytasz to sie zaaklimatyzujesz i do dzieła!

BYłam w ogrodzie, maaatko ale zarósł przez te deszcze, teraz gotuje juz ziemniaczki, bo TZ niedługo wróci, do tego dziś pieczony boczek hmmmm...ciekawe czy jak sie opre ...bo pachnie i smakuje cacy(ciut posmakowałam czy gotowy)
Zaraz przyjdzie do mnie kuzynka, wiec zajrze do Was później, chciała bym jeszcze dzis do ogrodu zajrzec, ale nie wiem czy juz bede miała czas;-/

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

aaaa i jeszcze coś Desi jak ja CI zazdroszcze tego słońca! U mnie ciepło na dworze, ale sonka nie ma;-(
kurde, pies mi sie sśikał na dywanik w łazience-zemsta , ze nie zauwałyłam , ze chce na dwor wrrrrr.....a dopiero prałam ten dywanik;-(
__________________
naomi-sun@wp.pl
fiolka122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:12   #166
Karolinaaaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Cytat:
Napisane przez fiolka122 Pokaż wiadomość
Witam nowe koleżanki Xoola i Karolina.Na początek proponuje najpierw przeczytać to forum od poczatku do końca, a tu jest zaledwie na razie 6 stron, tam znajdziecie wskazóki, co macie robic(regulamin itp) nie bede sie powtarzała, bo niedawno sie na ten temat obszernie wypowiadałyśmy, wiec przeczytacie to bedziecie wiedziały.A jak juz skonczycie, to proponuje przeczytanie jeszcze kilku stron z I cz. tego forum, to Wam da szerszy obraz o co biega, a nam też ułatwi sprawe W razie jakiś pytań-pytać-odpowiemy.Xoolax i w ten sposób dowiesz sie jak to robimy nie ma cud recepty, poczytasz to sie zaaklimatyzujesz i do dzieła!

BYłam w ogrodzie, maaatko ale zarósł przez te deszcze, teraz gotuje juz ziemniaczki, bo TZ niedługo wróci, do tego dziś pieczony boczek hmmmm...ciekawe czy jak sie opre ...bo pachnie i smakuje cacy(ciut posmakowałam czy gotowy)
Zaraz przyjdzie do mnie kuzynka, wiec zajrze do Was później, chciała bym jeszcze dzis do ogrodu zajrzec, ale nie wiem czy juz bede miała czas;-/

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

aaaa i jeszcze coś Desi jak ja CI zazdroszcze tego słońca! U mnie ciepło na dworze, ale sonka nie ma;-(
kurde, pies mi sie sśikał na dywanik w łazience-zemsta , ze nie zauwałyłam , ze chce na dwor wrrrrr.....a dopiero prałam ten dywanik;-(
Jestem w trakcie czytania i czytam ciągle
I powiem wam że jestem pod wrażeniem ile może zdziałac taka dieta , wiadomo że plus cwiczenia , a więc postanowiłam sobie od dziś że KONIEC z tym i nie ma że mi się nie chce , musze się wziąsc za siebie bo w końcu niedługo wakacje
To może i ja powiem co dziś jadłam
S: gotowana parówka + kromka ciemnego chlebka
S2: Jabłko + kanapka z żłótym serkiem ( wiem że nie powinnam go jesc ale lubię eh ;/ )
O: Zupka pomidorowa z ryżem
K: I właśnie jestem w trakcie jedzienia gotowanych brokułów które wprost ubielbiam ! Oczywiście bez żadnych dodatków tłuszczowych hehe .
No i zjadłam chyba ze 3 ciasteczka franucskie ( nie wiem po co je robiłam ;/ chyba żeby mnie kusiły ; a chciałam po prostu zabłysnąc mojej mamie ;D hehe )

I pije wodę i pije i pije , a dziś kupiłam sobie 3 zaszetki aQua slim które rozrabia się z wodą . Słyszałyście o tym ? Cóż dużo to nie kosztuje , a spróbowac można hehe
Karolinaaaa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:30   #167
janet6666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 52
GG do janet6666
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Hey chudzinki moje kochane....
Ja na śniadanie zjadłam otręby jabłkowe z mlekiem i na kolacje teraz szklankę mleka 0,5%.... Wiem, powinnam po dupsku dostać.... xD ale byłam w kerfurze nakupiłam mleka 0,5%, dwa serki wiejskie, jogurt naturalny i musli prażone... ogólnie to Wam powiem że nie czuję głodu w ogóle, tylko mnie żołądek boli i nie wiem dlaczego.... Może od tego, że cały czas zimne jem...?
janet6666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:44   #168
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Witam wszystkich

Jestem padnięta właśnie siedzę na fotelu, zjadłam obiado-kolację (zupa szczawiowa) i odpoczywam

Jak Wam pisałam odwiedziła mnie dziś mama, połaziłyśmy sporo po mieście i troszkę po sklepach

Wiecie co, zmieściłam się dziś w 42 w bluzki spokojnie ( co od zawsze było problemem bo górę mam większą niż dół) i kupiłam sobie spodnie

Weszłam do New Yorkera i rzuciły mi się w oczy spodnie - czarne, taki lekki jeans, co prawda nie mają kieszeni, tylko takie przeszycia, wręcz wyglądają jak leginsy ale nie są takie opięte strasznie. Kupiłam rozmiar XL, w sumie z lekka jakby luźnawe na biodrach ale nic nie szkodzi Cieszę się bo wreszcie zmieściłam się w zasadzie w pierwsze lepsze spodnie w normalnym sklepie
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:47   #169
Libbie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 200
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Sunshine, to gratulacje wyników i zakupów Fajne uczucie, nie?

Janet
, czy Ty chcesz powiedzieć (napisać), że to co wymieniłaś, to jest wszystko co dzisiaj zjadłaś???????? Czy Ty jesteś poważna?????? W taki sposób, to Twój organizm zamiast chudnąć, zacznie sobie wszystko magazynować na czas braku energii (cały dzień) i nigdy nie schudniesz, tylko sobie metabolizm rozwalisz!!!!
No ale to jest Twój wybór...
__________________
Było 79 (koniec stycznia 2010)
Jest 63,5 (1.07.2010)
Będzie 60 (tylko kiedy??? )
(30)
Libbie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 18:56   #170
lufer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 348
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

a ja dziś zjadłam 2 wafelki i kawałek rolady lodowej i czuję się jakbym była w 7 niebie niczego nie żałuję!! poza tym grzecznie i dietetycznie na śniadanko wieśniak później twaróg chudy z łyżeczką ketchupu i śledź w occie i to by było na dziś tyle.... czuję się jak ostatni spaśluch dostałam @ dokładnie kilka min po tym jak zjadłam to słodkie to było niesamowite ale już wracam na dobrą drogę i będzie tylko lepiej nawet słonko wyszło
gratuluję mniejszych rozmiarów i spadków wagi a do tych co wcinają płatki na śniadanie to zobaczcie czy przypadkiem nie mają one cukru bo to jest pozornie dietetyczne danie!! najlepsze są nieprzetworzone otręby
miłego wieczorku

znalazłam coś
http://www.sfora.pl/Chcesz-byc-szczu...alkohol-a17845
__________________
cel I powrót do 82
cel II 77 kg- pozbycie się nadwagi
cel III 70 kg

Edytowane przez lufer
Czas edycji: 2010-05-19 o 19:06
lufer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:44   #171
makosiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wielkie Oczy
Wiadomości: 9
GG do makosiek
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem z siebie dumna - wróciłam po długiej przerwie do serii 8min Zrobiłam 8 min legs, abs, arms i buns

Wzięłam prysznic, nasmarwałam się balsamem i teraz sobie siedzę pod kocykiem

mam pytanie...
co znaczą te skróty ? ;*
makosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:54   #172
czarnowlosa20
Wtajemniczenie
 
Avatar czarnowlosa20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 2 698
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Mój dzisiejszy jadłospis grzecznie dzisiaj
Ś: 2 kromki ciemnego pieczywa+3 listki sałaty+ 2 łyzki serka wiejskiego
2S: kawa z mlekiem
O: pierś z kury, bez panierki i tłuszczu łyżka ziemniaków i fasolka szparagowa
P: banan
K: banan i serek wiejski lekki 150g

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Zaraz policze kalorie bo zapomniałam
__________________
07.10.2006
12.08.2013

22.08.2015



czarnowlosa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:04   #173
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Cytat:
Napisane przez Libbie Pokaż wiadomość

Margolka, jak Ty to robisz, że piszesz tę magisterkę? Ja zupełnie nie umiem się zabrać, mimo że codziennie sobie powtarzać, że już zacznę i że już muszę
Coraz bardziej mnie to dobija, bo czas mi ucieka i wszyscy już naciskają (i słusznie), żebym w końcu ten etap życia zamknęła
nie wiem jak ja to robie, ale powiem tyle.. ciężko jest :/ ale staram sie - wyznaczyli mi termin obrony - 28 czerwca... to będzie dzień prawdy :P

Dziewczęta potrzebuję obiektywnych opini - jesli macie sekundke przesłuchajcie demówki tych 2 zespołów i wypowiedzcie sie o swoich wrazeniach choćby na PW- będę bardzo wdzięczna bo już zgłupiałam :/

linki do stron
http://www.imprezka.com.pl/
http://www.fiestaband.pl/10-demo_zespolu_weselnego
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:19   #174
czarnowlosa20
Wtajemniczenie
 
Avatar czarnowlosa20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 2 698
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

230+60+301+136+136+115=97 8 kcal no to super

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

No cięzki wybór nie przesłuchałam za wiele piosenek. Wydaje mi się ze ten pierwszy zespól z 1 linka
__________________
07.10.2006
12.08.2013

22.08.2015



czarnowlosa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:26   #175
Libbie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 200
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Czarnowłosa, taka mała rada - zrezygnuj z bananów, a jeśli już na prawdę musisz je jeść, bo nie możesz bez nich żyć, to raczej do południa, nigdy na kolację i tylko jednego. Banany są bardzo bogate w węglowodany i dodatkowo mogą Ci przyblokować wizyty w toalecie...
No ale to tylko taka mała wskazówka
__________________
Było 79 (koniec stycznia 2010)
Jest 63,5 (1.07.2010)
Będzie 60 (tylko kiedy??? )
(30)
Libbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:43   #176
czarnowlosa20
Wtajemniczenie
 
Avatar czarnowlosa20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 2 698
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Libbie serdeczne dzięki za wskazówke! Bede tego przestrzegac. A tak poza tym ja uwielbiam banany i musiałam się skusic na tego drugiego!
__________________
07.10.2006
12.08.2013

22.08.2015



czarnowlosa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:53   #177
Libbie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 200
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Czarnowlosa, jesteśmy tutaj po to, żeby sobie pomagać

Margolka, i tu pojawia się kwestia gustu, bo dużo też zależy od tego na jakie kawałki trafia się w demach. Ale mi osobiście dużo bardziej podchodzi drugi zespół. W pierwszym zespole facet ma bardzo płyciutki głos, i wydaje mi się, że oboje z dziewczyną potrafią deczko zafałszować (przynajmniej to wyłapało moje ucho). Drugi zespół dużo bardziej "wczuwa się" w klimat poszczególnych piosenek, które śpiewają (jak można zaśpiewać tak płasko Rodowiczkę - 1. zespół?) . I według mnie ci z drugiego zespołu mają dużo ciekawsze głosy i potrafią z nimi więcej zrobić...
No a repertuar chyba zawsze można dogadać (miałam tylko przyjęcie bez wesela, więc nie znam się na organizacji )
Kochana i tak wybierzesz to, co Wam się będzie bardziej podobać i to będzie słuszna decyzja
__________________
Było 79 (koniec stycznia 2010)
Jest 63,5 (1.07.2010)
Będzie 60 (tylko kiedy??? )
(30)
Libbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 21:30   #178
czerwona15
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
GG do czerwona15
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

hej laseczki

margolka zdecydowanie 2 zespół facet z pierwszego nie ma głosu a ten z drugiego owszem. ja stawiam na 2 ale wybór należy do Was oczywiście.

a ja dziś ubrałam tą sukienke co kupiłam sobie na wesele, na które ide 26 czerwca i normalnie nie moge przebolećtych moich wielkich łydek normalnie koszmar jakie one wielgachne i już nie chcę iść w tej sukience, najlepiej ubrałabym jakąś długą. mam takie wielkie dynie że szok 44 obwód łydek jak można mieć takie ja nie chce!!!!!!!!
__________________
NIE REZYGNUJ Z CELU, TYLKO DLATEGO,ŻE OSIĄGNIĘCIE GO WYMAGA CZASU
- CZAS I TAK UPŁYNIE


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110716310513.html
czerwona15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 21:32   #179
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Libbie, pewnie że fajne uczucie


makosiek, to jest seria ćwiczeń na nogi, ręce, brzuch i tyłek - każda trwa po 8 minut bardzo fajnie mi się to ćwiczy

Jeśli chodzi o zespoły to posłuchałam sobie, ale nie potrafię obiektywnie stwierdzić, który lepszy. Zgadzam się jednak z Libbie - to kwestia gustu
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 21:37   #180
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Libbie masz zupelna racje ze wszytsko jest kwestia gustu itp ale byłam ciekawa opinii osob postronnych czasem ktoś cos ciekawego zauwazy, wyslucha... inna sprawą jest to że na podstawie kilku demowek trudno jest wyrobic sobie zdanie o kims - jedne piosenki są fajnie zaśpiewane inne mniej i weź tu człowieku bądź mądry których na weselichu będzie więcej :P

Kochane chyba od dzisiaj wracam do nagradzania sie różyczkami - muszę sie mobilizowac - dzisiaj w powstrzymywaniu się przed jedzeniem pomagała mi myśl - wieczorem sie pochwale Dziewczynom ze w koncy to był udany dzien dietowy

ś serek wiejski z rzodkiekwka + wasa
II banan
ob- sałatka- kurczak, pomiador, sałata pekińska, ogórek
pod truskawki
kol wasa+ wędlinka drobiowa+ogórek

zaslużyłam na różyczkę ? i zaliczyłam spacer... i 10 min na rowerku (nareszcie:P) będą brzuszki - wracam do gry ! muszę !
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.