kurs przedłużania, gdzie w Toruniu, okolice? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-15, 09:34   #1
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512

kurs przedłużania, gdzie w Toruniu, okolice?


Niestety moje plany co do studium nie wypaliły. Miałam od października zacząć roczne studium w TEB (towarzystwo edukacji bankowej). Czesne miało wynosić 170 pln, jednak przed podpisaniem umowy właściwej napisali mi 250 pln. Zrezygnowałam Różnica dla mnie duża. Bardzo chciałam iść tam na wizaż i stylizację paznokci, wiem, ze pracują tam na żelach alessandro.
Doszłam więc do wniosku, że zapiszę się na kosmetykę do Cosinusa (nauka bezpłatnie). Studium trwa dwa lata, jednak nie ma tam stylizacji paznokci. Uzgodniłam z mamą, ze opłacą mi kurs przedłużania paznokci.
Od dwóch miesięcy przedłużam paznokcie żelem (sobie i mamie u stóp). Sądzę, ze wychodzi mi to nieźle . Jednak dla mnie dobry kurs to podstawa, bez którego nie ruszę dalej. Paru koleżankom podoba sie moja laicka praca, jednak odmawiam zrobienia, argument "bo nie mam kursu" .
Chciałabym pojsc na dobry kurs, taki, ktory nauczy mnie budowac najpiękniejsze paznokcie na świecie Mam problemy z krzywą "c", czasem z zagięciem tunelu mam też problem. Wiem, ze po niektorych kursach dziewczyny nie wiedzą jak to zrobić.
Teraz "bawię" się żelami Sun Flower, są fajne, ale dla mnie za rzadkie, niestety na tym etapie żal mi na żele z IBD, wiem, ze biały jest strasznie gęsty i wiem, ze bym go kochała
Mam mieszane uczucia, bo nie wiem czy zdecydować sie na żel i akryl, czy tylko żel i zdobienia z żelu/akrylu. Wolałabym chyba skupić się narazie na jednej technice a porządnie niż po łbkach omawiać obie.
Chciałabym zeby kurs obejmował prace na żelach jedno i trójfazowych, jednak nie wiem czy takie kursy są.
Kurs wolałabym indywidualny, moim zdaniem instruktorka jest w stanie lepiej wychwycic błędy no i oczywiscie skupiłaby się wyłącznie na mnie
Byłam modelką na kursie znajomej, ale to bylo 7 lat temu, był to kurs indywidualny, jednak pani instruktorka byla bardziej zajeta piciem kawy i plotkowaniem z kolezankami z pracy niz tym co robi kursantka.

Może coś doradzicie, gdzie pytać ?
Na kurs mogłabym dojechać gdzieś w okolice Torunia, jeśli to byłby ten najlepszy
Wiem, ze się rozpisałam, przepraszam
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 15:18   #2
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: kurs przedłużania, gdzie w Toruniu, okolice?

w toruniu nie ma kursów godnych polecenia, ale w bydgoszczy jest emilia jasińska . tam warto się udać, szkoloenia są indywidualne, a instruktor jest utytuowany.
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 18:52   #3
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: kurs przedłużania, gdzie w Toruniu, okolice?

nie wiem czy jest ktoś godny polecenia w Toruniu, ale na bank nie sa godne polecenia kursy w Nirwanie (tak na wszelki wypadek, jakby ci przyszło do głowy tam iść.....)
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 19:32   #4
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: kurs przedłużania, gdzie w Toruniu, okolice?

Przeglądalam strone p.Emilii, zapewne warto sie tam udać, ale 2100 za pakiet żelu to sporo . W Toruniu ma ruszyc stylizacja paznokci z Profesji, kurs ma trwac ok miesiaca, 400 pln, szkolenie w ich salonie, żel, akryl, zdobienie z kolorowego zelu i ozdoby 3d z akrylu, brzmi ciekawie, ale ilosc kursantów - 15 i na dodatek pani nie potrafila powiedziec na jakich produktach pracują... W SKK bylam sie podpytac, jednak szkolila sie tam znajoma i nie byla zadowolona, kurs 1000 pln akryl, żel. Nie sądziłam, ze o dobry kurs aż tak ciężko.
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 20:44   #5
MARTKA86
Raczkowanie
 
Avatar MARTKA86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: kurs przedłużania, gdzie w Toruniu, okolice?

Z tego co ja wyczytałam na jej stronie to pakiet żelowy( 3 metody) kosztuje 1400zł.
2100 zł kosztuje pakiet żel + akryl.
Chyba że źle widzę.

http://jasinska.com/paznokcie/index....d=40&Itemid=82
MARTKA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 06:59   #6
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: kurs przedłużania, gdzie w Toruniu, okolice?

sie pospieszylam, fatycznie. orientujecie sie czy p.Emilia na kurs przyjmuje z duzym wyprzedzeniem ? tzn. ma zapchany kalendarz? na kurs chcialabym pojsc najszybciej wrzesien/październik.
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 08:58   #7
MARTKA86
Raczkowanie
 
Avatar MARTKA86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: kurs przedłużania, gdzie w Toruniu, okolice?

Myśle że najlepiej zadzwonić i zapytać.Wtedy będziesz mogła zadać również inne nurtujące Cię pytania dotyczące kursu i jego przebiegu.
MARTKA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.