Mity i Sterotypy Fitnessowe - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-07, 11:21   #511
AzjatSmok
Raczkowanie
 
Avatar AzjatSmok
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 190
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
AzjatSmok - Zuzana ma wypasione interwaly ze skakanka
NO spoko już poszukałam coś mnie rano leniuch wziął i dlatego napisałam hehe. Wczoraj wracając z klubu stwierdziłam że się nie przebieram i że se podbiegne jakieś nie wiem 2 km mam może. No to se biegne biegne zadowolona dobiegłam pod klatkę i cześć chłopak gdzieś wyszedł drzwi zamknięte :/. Musiałam siedzieć i czekać przed blokiem aż wróci, oczywiście stanowiłam nie lada atrakcję w trykocie z siłowni ludziska się oglądali... ciekawe jak ja mam skakać na tej skakance przed blokiem to to nakręcą i na you tube pokażą . Trz się będzi eprzełamaćbi nie chce mi się do lasu chodzić zęby na skakance poskakac :/ a w domu nie będe bo bez przesady komuś skakać nad głową.
__________________
Kiss my shiny metal ass!!!
AzjatSmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 12:58   #512
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Cytat:
Napisane przez AzjatSmok Pokaż wiadomość
NO spoko już poszukałam coś mnie rano leniuch wziął i dlatego napisałam hehe. Wczoraj wracając z klubu stwierdziłam że się nie przebieram i że se podbiegne jakieś nie wiem 2 km mam może. No to se biegne biegne zadowolona dobiegłam pod klatkę i cześć chłopak gdzieś wyszedł drzwi zamknięte :/. Musiałam siedzieć i czekać przed blokiem aż wróci, oczywiście stanowiłam nie lada atrakcję w trykocie z siłowni ludziska się oglądali... ciekawe jak ja mam skakać na tej skakance przed blokiem to to nakręcą i na you tube pokażą . Trz się będzi eprzełamaćbi nie chce mi się do lasu chodzić zęby na skakance poskakac :/ a w domu nie będe bo bez przesady komuś skakać nad głową.
sadze,ze lepiej komus nad glowa niz przed blokiem
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 21:34   #513
AzjatSmok
Raczkowanie
 
Avatar AzjatSmok
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 190
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

No to skakałam w domu hehe jakoś starałam się żeby nie napierniczać za mocno. zrobiłam sobie interwały 30 sekund + 10 sekund marszu tak przez 10 min. Miałam 2 obserwatorów kota i chłopaka mojego ehh. Lepsze to niż sąsiedzi :/. Potem siłowe zrobiłam na nogi , dwójki czwórki przywodziciele pupa brzuch z naciskiem na skośne i plecy. Rękom i klatce dziś spokój dałam, spociłam się niemiłosiernie ale dosyć fajnie to wyszło . Staram się dobierać ćwiczenia wielostawowe bo one szybko męczą ale mam sporo sprzętu w domu to mogę poszaleć i w zasadzie ławeczki mi tylko brakuje :/ al emoże z czasem coś wymyśle. Dodatkowo wykombinowałam nową diete zobaczymy jak wyjdzie dziś już nie mam siły żarełka zrobić. Ogólnie tak.
1. Posiłki co 2-3 godz.
2. B 2,5g/kg W 2g/kg T1g/kg
3. Woda to wiadomo
4. Im wcześniejsza pora tym więcej węgli im później tym więcej białka, ostatni posiłek samo białko tu będzie odzywka niestety na wodzie fufufu
5. Każdy posiłek oprócz ostatniego a będzi ich 6 -7 (zależy jak póżno pójdę spać) to porcja pełnowartościowaego zwierzęcego iałak (cyc, ryba, jajka, wołowina itp.) + szklanka warzyw głównie zielonych co by się nie zakwasić i trochę oliwy lub parę orzechów (laskowe migdały, włoskie, nerkowce).
6. W posiłkach okołotreeningowych zredukować ilość tłuszczy.
Jutro ułożę sobie jadłospis na cały tydzień jak wyjdzie za mało węgli to dorzucę brązowy ryż np.

No i tylko ładnie ćwiczyć i efekty powinny być . Jeszcze będę musiała sobie trening zmienić bo ten co teraz mam to za długo już robię i się za bardzo przyzwyczaiło ciałko nie ma tak lekko.
__________________
Kiss my shiny metal ass!!!
AzjatSmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 21:55   #514
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Cytat:
Napisane przez AzjatSmok Pokaż wiadomość
No to skakałam w domu hehe jakoś starałam się żeby nie napierniczać za mocno. zrobiłam sobie interwały 30 sekund + 10 sekund marszu tak przez 10 min. Miałam 2 obserwatorów kota i chłopaka mojego ehh. Lepsze to niż sąsiedzi :/. Potem siłowe zrobiłam na nogi , dwójki czwórki przywodziciele pupa brzuch z naciskiem na skośne i plecy. Rękom i klatce dziś spokój dałam, spociłam się niemiłosiernie ale dosyć fajnie to wyszło . Staram się dobierać ćwiczenia wielostawowe bo one szybko męczą ale mam sporo sprzętu w domu to mogę poszaleć i w zasadzie ławeczki mi tylko brakuje :/ al emoże z czasem coś wymyśle. Dodatkowo wykombinowałam nową diete zobaczymy jak wyjdzie dziś już nie mam siły żarełka zrobić. Ogólnie tak.
1. Posiłki co 2-3 godz.
2. B 2,5g/kg W 2g/kg T1g/kg
3. Woda to wiadomo
4. Im wcześniejsza pora tym więcej węgli im później tym więcej białka, ostatni posiłek samo białko tu będzie odzywka niestety na wodzie fufufu
5. Każdy posiłek oprócz ostatniego a będzi ich 6 -7 (zależy jak póżno pójdę spać) to porcja pełnowartościowaego zwierzęcego iałak (cyc, ryba, jajka, wołowina itp.) + szklanka warzyw głównie zielonych co by się nie zakwasić i trochę oliwy lub parę orzechów (laskowe migdały, włoskie, nerkowce).
6. W posiłkach okołotreeningowych zredukować ilość tłuszczy.
Jutro ułożę sobie jadłospis na cały tydzień jak wyjdzie za mało węgli to dorzucę brązowy ryż np.

No i tylko ładnie ćwiczyć i efekty powinny być . Jeszcze będę musiała sobie trening zmienić bo ten co teraz mam to za długo już robię i się za bardzo przyzwyczaiło ciałko nie ma tak lekko.
Czy kolejność nie powinna być odwrotna, tj. najpierw siłowe potem interwały?
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 09:45   #515
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Czy kolejność nie powinna być odwrotna, tj. najpierw siłowe potem interwały?
Zdecydowanie powinna

pomijam już czy zasadne jest w tym przypadku łączenie siłowych i interwałow w jednym treningu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 22:10   #516
AzjatSmok
Raczkowanie
 
Avatar AzjatSmok
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 190
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Interwały były jako rozgrzewka 10 min takiej rozgrzeaki to przecież nei tragedia .
__________________
Kiss my shiny metal ass!!!
AzjatSmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 22:52   #517
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Cytat:
Napisane przez AzjatSmok Pokaż wiadomość
Interwały były jako rozgrzewka 10 min takiej rozgrzeaki to przecież nei tragedia .
No nie wiem, może ja mam kiepską kondycję, ale po 10 min interwałów nie dałabym rady porządnie zrobić siłowego, pomijając już kwestię spalania mięśni...
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 17:55   #518
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
No nie wiem, może ja mam kiepską kondycję, ale po 10 min interwałów nie dałabym rady porządnie zrobić siłowego, pomijając już kwestię spalania mięśni...
Wcale nie jest powiedziane, że masz kiepską kondycję, bo po 10 minutach porządnych interwałów naprawde można się nieźle zmęczyć.
Ja nawet na rozgrzewkę nie robiłabym interwałów, szkoda mi mięśni. Jak już to aeroby.
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 21:03   #519
AzjatSmok
Raczkowanie
 
Avatar AzjatSmok
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 190
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Wcale nie jest powiedziane, że masz kiepską kondycję, bo po 10 minutach porządnych interwałów naprawde można się nieźle zmęczyć.
Ja nawet na rozgrzewkę nie robiłabym interwałów, szkoda mi mięśni. Jak już to aeroby.
Nie wiem czy są pożądne na skakance dopiero zaczynam spróbuje odwrotnie i powiem jakie wrażenia .
__________________
Kiss my shiny metal ass!!!
AzjatSmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 23:29   #520
wild__rose
Przyczajenie
 
Avatar wild__rose
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 21
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Witam.
Mam nadzieję, że w dobrym wątku piszę i nikt mnie nie zbeszta (od niedawna korzystam z wizażu)
Ze względów zdrowotnych muszę zrzucić ok. 5kg a że raczej nie dysponuję wiedzą jaką widzę Wy macie chcę się poradzić Was. Wybieram się do fitness klubu, no i moje pytanie brzmi, czy lepiej, żebym chodziła na typowe zajęcia z fitnessu, czy lepiej siłownia czy na przemian? I przy okazji chciałabym usprawnić mięśnie brzucha i ud, pozbywając się nadmiaru tłuszczyku..
z góry dziękuję za odpowiedź.
wild__rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 00:30   #521
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Cytat:
Napisane przez wild__rose Pokaż wiadomość
Witam.
Mam nadzieję, że w dobrym wątku piszę i nikt mnie nie zbeszta (od niedawna korzystam z wizażu)
Ze względów zdrowotnych muszę zrzucić ok. 5kg a że raczej nie dysponuję wiedzą jaką widzę Wy macie chcę się poradzić Was. Wybieram się do fitness klubu, no i moje pytanie brzmi, czy lepiej, żebym chodziła na typowe zajęcia z fitnessu, czy lepiej siłownia czy na przemian? I przy okazji chciałabym usprawnić mięśnie brzucha i ud, pozbywając się nadmiaru tłuszczyku..
z góry dziękuję za odpowiedź.
Hej!
Pewnie sie zaraz tu rozlegna krzyki, ze fitness to bez sensu, ale mysle, ze nie. Najlepiej zebys robila na przemian. Idz na zajecia z fitnessu, a w inne dni chodz na silownie robic cwiczenia z ciezarkami, najlepiej typu FBW (poszukaj na youtube filmikow). Mysle, ze , zwlaszcza dla niedoswiadczonej osoby, zajecia z fitnessu sa dobra opcja. Bedziesz pod okiem speca, nie bedziesz musiala myslec zbytnio, ktos za ciebie odwali robote z organizowaniem rozgrzewki i rozciagania itd, a poza tym beda najnormalniej w swiecie fajne i sprawia frajde.
Powodzenia.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 00:52   #522
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

hej dziewczyny, liczę na Waszą pomoc. do tej pory moja aktywność fizyczna opierała się na pilatesie i aerobach. nie ma w moim mieście siłowni więc jestem samoukiem.
chciałabym zająć się teraz czymś bardziej siłowym. na youtube natknęłam się na ten kanał: http://www.youtube.com/user/passion4profession
myślę, że można by skleić z tego jakiś ciekawy trening tylko nie wiem jak to pogodzić. jak często robić brzuch, klatkę, tricepsy, bicepsy, nogi...
pomożecie to jakoś ułożyć?
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 01:04   #523
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Cytat:
Napisane przez Asilos Magdalena Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, liczę na Waszą pomoc. do tej pory moja aktywność fizyczna opierała się na pilatesie i aerobach. nie ma w moim mieście siłowni więc jestem samoukiem.
chciałabym zająć się teraz czymś bardziej siłowym. na youtube natknęłam się na ten kanał: http://www.youtube.com/user/passion4profession
myślę, że można by skleić z tego jakiś ciekawy trening tylko nie wiem jak to pogodzić. jak często robić brzuch, klatkę, tricepsy, bicepsy, nogi...
pomożecie to jakoś ułożyć?
TU:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
masz rozpisane jakie partie miesniowa laczyc lub nie laczyc z jakimi i jak czesto je robic.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 01:06   #524
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
TU:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
masz rozpisane jakie partie miesniowa laczyc lub nie laczyc z jakimi i jak czesto je robic.
super, wielkie dzięki
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 14:42   #525
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

albo wpisz w google plan FBW wyskoczy ci kilka gotowców

w razie problemow dawaj, rozwiazemy
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 15:50   #526
wild__rose
Przyczajenie
 
Avatar wild__rose
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 21
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Hej!
Pewnie sie zaraz tu rozlegna krzyki, ze fitness to bez sensu, ale mysle, ze nie. Najlepiej zebys robila na przemian. Idz na zajecia z fitnessu, a w inne dni chodz na silownie robic cwiczenia z ciezarkami, najlepiej typu FBW (poszukaj na youtube filmikow). Mysle, ze , zwlaszcza dla niedoswiadczonej osoby, zajecia z fitnessu sa dobra opcja. Bedziesz pod okiem speca, nie bedziesz musiala myslec zbytnio, ktos za ciebie odwali robote z organizowaniem rozgrzewki i rozciagania itd, a poza tym beda najnormalniej w swiecie fajne i sprawia frajde.
Powodzenia.
Dziękuję za odpowiedź!
mam nadzieję, że sobie poradzę
wild__rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 23:07   #527
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Mam kilka pytań, pewnie bardzo głupich, ale powiedzcie mi czym się różnią interwały od aerobów, bo ja się już gubię. Aeroby to rozumiem np rowerek, orbitek, bieżnia tak? A interwaly? Co to znaczy trening cardio? (na rowerkach na siłowni jest taka opcja do wyboru). Pryz jakim pulsie spala sie tłuszcz, przy jakim mięśnie a pryz jakim glikol? Mam 166cm wzrostu, ważę 55kg i mam 24 lata.

Czy mógłby mi ktoś polecić jakąś dobrą literaturę dotycząca treningu siłowego?
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 23:31   #528
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Trening cardio to trening poprawiający wydolność/kondycję
moga być nim aeroby - tętno utrzymuje się w danym zakresie w którym następuje spalanie tlenowe
albo interwały - gdzie intensywność jest zmienna, na przemian w zakresie tętna aerobowego oraz powyżej
bardzo intensywne interwały to HIIT w którym w fazie szybkiej zasuwa się ile fabryka dała

zarówno aeroby jak i interwały można robić na bieżni, rowerze, orbim, czy po prostu biegając

w czasie treningu aerobowego tłuszcze mają największy procentowo udział w spalanych kaloriach, jednak przy intensywniejszych treningach udział procentowy co prawda spada jednak ogólna ilość może wzrosnąć
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 16:23   #529
Nikanora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich gorąco!

Mam pytanie: czy to prawda, że lepiej biegać ranem niż wieczorem? I jeśli tak, to dlaczego?

Dziękuję z góry
Nikanora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 16:32   #530
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Cytat:
Napisane przez Nikanora Pokaż wiadomość
Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich gorąco!

Mam pytanie: czy to prawda, że lepiej biegać ranem niż wieczorem? I jeśli tak, to dlaczego?

Dziękuję z góry
nie, to nie prawda. Biegasz wtedy, kiedy:
a) masz czas
b) jest to dla ciebie bardziej komfortowe; jedni lubią się zrywać z rana, inni biegać w blasku księżyca. Co komu pasuje.

osobiście preferuję poranki z praktycznego punktu widzenia. Mam trening z głowy zanim wezmę się za inne psrawy. Po południu rzeczy lubią się zmieniać: spontaniczne spotkania ze znajomymi, wydłużona praca, mega korek, nagła konieczność załatwienia pilnej sprawy i trening wypada.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/

Edytowane przez annan_
Czas edycji: 2011-06-21 o 16:34
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 16:36   #531
Dominiczkaaaa93
Raczkowanie
 
Avatar Dominiczkaaaa93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 245
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Mam pewiem problem - mianowicie chciałabym zrzucić parę kilo, zacząć chodzić na siłownię, odpowiednia dieta itp.. Ale bardzo nie chcę zgubić centymetrów w pupie, jest duża ale lubię ją i uważam ją za swój atut, dlatego wymyśliłam że będę robić ćwiczenia które rozbudują mięśnie pośladków. I tu pojawia się pytanie: czy jest to możliwe na diecie redukcyjnej? Czy aby mięśnie rosły potrzebna jest specjalna dieta?
__________________

Dominiczkaaaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 16:38   #532
Nikanora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Miło to słyszeć! Teraz z czystym sumieniem będę dalej biegać wieczorami. Jestem nocnym markiem i z rana ja po prostu nie funkcjonuję poprawnie.
Nikanora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 17:09   #533
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Cytat:
Napisane przez Dominiczkaaaa93 Pokaż wiadomość
Mam pewiem problem - mianowicie chciałabym zrzucić parę kilo, zacząć chodzić na siłownię, odpowiednia dieta itp.. Ale bardzo nie chcę zgubić centymetrów w pupie, jest duża ale lubię ją i uważam ją za swój atut, dlatego wymyśliłam że będę robić ćwiczenia które rozbudują mięśnie pośladków. I tu pojawia się pytanie: czy jest to możliwe na diecie redukcyjnej? Czy aby mięśnie rosły potrzebna jest specjalna dieta?
Na redukcji nic nie zbudujesz.
Ale możesz sprawić, że pupa będzie jędrna i podniesiona
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 17:18   #534
Dominiczkaaaa93
Raczkowanie
 
Avatar Dominiczkaaaa93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 245
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Tak też myślałam A później, na utrzymaniu? Czy konieczna jest specjalna dieta na masę?
__________________

Dominiczkaaaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 17:23   #535
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Przy zerowym bilansie można spalić trochę tłuszczu i zbudowac niewielkie ilości mięśni ale to długo trwa
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 18:46   #536
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Przy zerowym bilansie można spalić trochę tłuszczu i zbudowac niewielkie ilości mięśni ale to długo trwa
Długo oznacza ile?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 19:26   #537
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Długo oznacza ile?
Zależy kto jaki efekt chce osiągnąć ale raczej dłużej niż redukcja, masa i redukcja. No i takim sposobem dużych mięśni się nie wyrobi
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 08:38   #538
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Rzabba przy ujemnym bilansie przy stosowaniu odpowiedniego treningu ( np gigantserie ) i odpowiedniej suplementacji ( oczywiscie dieta z dobranym b/w/t) mozna zbudowac.
Jestem tego zywym dowodem, ze przy 1800 kcal stracilam 13 cm w pasie, zyskujac +4kg.

wiec moze rowinmy mysl, ze sie da, ale odpowiednimi sposobami
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 10:06   #539
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

Mini jeśli zyskałaś 4 kg to znaczy, ze dla Ciebie 1800 kcal nie jest ujemnym bilansem
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 10:20   #540
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Mity i Sterotypy Fitnessowe

jasne, ale Ewcia co powiesz na trening gigantseriami i uszkadzania mikrowłokien, dodatkowo suplementacje HMB i aminokwasami ? rozpisze sie wieczorem stricte biochemicznie.
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 11:21:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.