Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-28, 13:17   #4351
ivoncja
Raczkowanie
 
Avatar ivoncja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 312
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Dziewczyny, sorry że ja tak ciągle w kwestii ubioru, ale w Lidlu niedługo będą fajne sportowe ciuszki (od 7 lipca- jak fajnie, że to jeszcze zanim wyjadę na urlop).
Tu gazetka
Już ostrzę sobie zęby na koszulkę, spodnie 3/4 i... chyba na spódnicę, która w pierwszej chwili wydała mi się dziwnym pomysłem, ale po zastanowieniu stwierdziłam że jest idealna do czarnych legginsów na rower. W legginsach tylko biegam, a do pracy zakładam rzadko, bo mam do nich tylko jedną fajną sportową tunikę, a z taką sportową spódnicą chyba będą się świetnie komponować.
Buty z tej gazetki też wyglądają na przyzwoite, gdyby nie to, że już mam, to pewnie też bym się nimi zainteresowała.
__________________
Tu są drzwi do mojego świata.
-------------------------------------------
http://www.endomondo.com/workouts/user/1455347
-------------------------------------------
Twardym trza być, a nie miętkim!
ivoncja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:59   #4352
aneczka828
Raczkowanie
 
Avatar aneczka828
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 376
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Kurczę ! Też od jutra to zacznę...
Codziennie staram się przeżyć 40 minut aerobiku, dołączę do tego jeszcze ten plan z pierwszego posta w tym temacie
Ostatnio próbowałam od razu biegać... ale klapa kompletna ;D
aneczka828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 22:12   #4353
ivoncja
Raczkowanie
 
Avatar ivoncja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 312
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez ivoncja Pokaż wiadomość
3 minuty biegu- kiedy ja dam radę? To dopiero jest śmieszne! No ale wy tu sama młodzież, a ja już stara du...... eee, tego, znaczy ja już starsza pani jestem.
Zacytowałam sama siebie, bo... dzisiaj po pięciu czy sześciu pojedynczych okrążeniach stadionu tak się rozpędziłam, że zrobiłam nieprzerwanie aż 3 okrążenia! 7 minut 20 sekund biegu. I po dwóch minutach marszu znowu to samo! A potem jeszcze dwa okrążenia bez przerwy.. i tak minęła niepostrzeżenie godzina. Jakby mi ktoś miesiąc temu powiedział, że trzy razy oblecę stadion, to bym go wyśmiała.
Nie wiem, czy to za sprawą tych cudownie miękkich i leciutkich asicsów (jak ja mogłam biegać w takich sztywnych cegłach jak moje ex-Nike'i?
Nie wiem, ile dziś przebiegłam- technologia się zbuntowała i po podłączeniu do kompa pokazała "brak danych w urządzeniu". Ale nic to, i tak jestem z siebie dumna.
__________________
Tu są drzwi do mojego świata.
-------------------------------------------
http://www.endomondo.com/workouts/user/1455347
-------------------------------------------
Twardym trza być, a nie miętkim!
ivoncja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 23:44   #4354
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez ivoncja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, sorry że ja tak ciągle w kwestii ubioru, ale w Lidlu niedługo będą fajne sportowe ciuszki (od 7 lipca- jak fajnie, że to jeszcze zanim wyjadę na urlop).
Tu gazetka
Już ostrzę sobie zęby na koszulkę, spodnie 3/4 i... chyba na spódnicę, która w pierwszej chwili wydała mi się dziwnym pomysłem, ale po zastanowieniu stwierdziłam że jest idealna do czarnych legginsów na rower. W legginsach tylko biegam, a do pracy zakładam rzadko, bo mam do nich tylko jedną fajną sportową tunikę, a z taką sportową spódnicą chyba będą się świetnie komponować.
Buty z tej gazetki też wyglądają na przyzwoite, gdyby nie to, że już mam, to pewnie też bym się nimi zainteresowała.
ale fajne rzeczy, koszulke pewnie sobie kupię Lubię te rzeczy z Lidla sportowa spódnica pewnie byłaby fajna do tenisa, ale szczerze mówiąc nie wiem do czego jeszcze można ją zastosować... Na rowerze lubię być w spodenkach, w legginsach noga się opala do pół łydki
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 11:36   #4355
ioannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wawa/gdansk
Wiadomości: 178
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
Przechodzi wraz z wytrenowaniem - najpierw będzie pojawiał się coraz później, będzie trwał coraz krócej, aż całkiem zaniknie.
w takim razie jestem jeszcze niewytrenowana..
ioannah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 12:10   #4356
ivoncja
Raczkowanie
 
Avatar ivoncja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 312
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
sportowa spódnica pewnie byłaby fajna do tenisa, ale szczerze mówiąc nie wiem do czego jeszcze można ją zastosować... Na rowerze lubię być w spodenkach, w legginsach noga się opala do pół łydki
Mi to nie przeszkadza, bo i tak nie noszę niczego o długości powyżej kolan. Do legginsów noszę tunikę albo dłuższe bluzki, żeby nie wyglądać jakbym spódnicy zapomniała. I do tego właśnie przyda mi się ta spódnica, bo w samej też bym nie chodziła.
__________________
Tu są drzwi do mojego świata.
-------------------------------------------
http://www.endomondo.com/workouts/user/1455347
-------------------------------------------
Twardym trza być, a nie miętkim!
ivoncja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 14:04   #4357
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez ivoncja Pokaż wiadomość
Mi to nie przeszkadza, bo i tak nie noszę niczego o długości powyżej kolan. Do legginsów noszę tunikę albo dłuższe bluzki, żeby nie wyglądać jakbym spódnicy zapomniała. I do tego właśnie przyda mi się ta spódnica, bo w samej też bym nie chodziła.
do tego będzie fajna, w samych legginsach też nie chodzę
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 16:56   #4358
Kinga1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 48
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Jestem po 2. dniu biegania w 1. tygodniu. Wszystko ok, dyszę przy ostatnim biegu, ale inspiracja Niną Dobrev jest silniejsza, tylko dieta mi nie wychodzi -.-
__________________
Udeptuję skórę tej skąpanej w mroku planety, z naiwnością, na którą stać chyba tylko dziecko...
Kinga1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 17:46   #4359
MalinQowa
Rozeznanie
 
Avatar MalinQowa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 784
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cześć . Można do Was dołączyć? Bigam od poniedziałku. BIegnę ok 4 minut i minuta przerwy. Narazie w trampkach i leginsach . Planuję zakup "krokomierza". Ale już czuje mięśnie w nogach
__________________
Nowe życie od zaraz! (po raz kolejny)

jest: 54(08.04) będzie: 50

11. jedenaste NIE POKOCHAJ!
MalinQowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 17:50   #4360
ivoncja
Raczkowanie
 
Avatar ivoncja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 312
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez MalinQowa Pokaż wiadomość
Cześć . Można do Was dołączyć? Bigam od poniedziałku. BIegnę ok 4 minut i minuta przerwy. Narazie w trampkach i leginsach . Planuję zakup "krokomierza". Ale już czuje mięśnie w nogach
Witaj.Super, że biegasz.
Proponuję żebyś zamiast krokomierza najpierw kupiła buty do biegania (nie muszą być drogie na początek), bo w trampkach jeśli się nie zniechęcisz po kilku dniach, to zrobisz sobie krzywdę, a potem się zniechęcisz.
__________________
Tu są drzwi do mojego świata.
-------------------------------------------
http://www.endomondo.com/workouts/user/1455347
-------------------------------------------
Twardym trza być, a nie miętkim!
ivoncja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 17:57   #4361
MalinQowa
Rozeznanie
 
Avatar MalinQowa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 784
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Też jestem z siebie dumna bo ze mnie straszny leń i mam troszkę słomiany zapał. Co do tego krokomierza-początkowo planowałam taki za dyche z alle bo z kasą troszkę cienko. A co powiecie o tych butach z Lidla?
__________________
Nowe życie od zaraz! (po raz kolejny)

jest: 54(08.04) będzie: 50

11. jedenaste NIE POKOCHAJ!
MalinQowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 18:05   #4362
ivoncja
Raczkowanie
 
Avatar ivoncja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 312
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez MalinQowa Pokaż wiadomość
Też jestem z siebie dumna bo ze mnie straszny leń i mam troszkę słomiany zapał. Co do tego krokomierza-początkowo planowałam taki za dyche z alle bo z kasą troszkę cienko. A co powiecie o tych butach z Lidla?
Trudno cokolwiek o nich powiedzieć, bo jeszcze nie ma ich w sprzedaży.
Pisałam o nich kilka postów wyżej. Nie jestem znawczynią, ale wydaje mi się, że na pewno będą dużo lepsze niż trampki.
Ja biegam dopiero od niecałych 2 miesięcy, ale sama się przekonałam, jak wielkie znaczenie ma to, żeby biegać w butach do biegania, a nie do lansu.
Co do słomianego zapału to możemy sobie podać ręce, ale... uważaj, bieganie wciąga!
__________________
Tu są drzwi do mojego świata.
-------------------------------------------
http://www.endomondo.com/workouts/user/1455347
-------------------------------------------
Twardym trza być, a nie miętkim!
ivoncja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 20:15   #4363
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

ufff, pobiegane... co prawda indoorowo, bo leje jak z cebra, ale zawsze to coś - 7,8 km
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 21:33   #4364
ivoncja
Raczkowanie
 
Avatar ivoncja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 312
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Koleżanki biegające- chciałabym Wam polecić pewną stronę, z której właśnie wracam. Jest naprawdę świetna- ja znalazłam na niej odpowiedzi na wiele dręczących mnie pytań, a nawet na pytania, które jeszcze w mojej głowie nie zdążyły powstać. Jest np. sporo na temat, który ostatnio wzbudził duże emocje- co jeść przed i po treningu.
Nie jest to żadna reklama, nie mam nic wspólnego z twórczynią tej strony, trafiłam tam dziś przypadkiem po raz pierwszy i bardzo mi się spodobała, więc polecam:
http://www.kobietkibiegaja.pl/
__________________
Tu są drzwi do mojego świata.
-------------------------------------------
http://www.endomondo.com/workouts/user/1455347
-------------------------------------------
Twardym trza być, a nie miętkim!
ivoncja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 21:51   #4365
MalinQowa
Rozeznanie
 
Avatar MalinQowa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 784
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja biegam rano wypijam tylkom szklankę wody z cytryną i ruszam. Narazie to tylko pół h. Na zmianę bieganie i maszerowanie.

Muszę odłożyć na te buty
__________________
Nowe życie od zaraz! (po raz kolejny)

jest: 54(08.04) będzie: 50

11. jedenaste NIE POKOCHAJ!
MalinQowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:00   #4366
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja wczoraj biegałam 1. raz po dłuuuuuuuugiej przerwie (kiedyś biegałam codziennie po ok. pół godziny po plaży - wiadomo, trudniej się biega po piasku, potem u siebie), mam w okolicy piękne tereny do biegania, park i las, więc samo się prosi, już od dawna się przymierzałam, żeby znowu zacząć

Wczoraj zaliczyłam 25 minut naprzemiennego biegania i marszu, niecałe 3 km trasy, myślałam, że się przekręcę, kondycja mi kwiczy ;D Ale wiem z wcześniejszego doświadczenia, że kondycja się błyskawicznie wyrabia i efekty też są bardzo szybkie

Dzisiaj mam lekkie zakwasy, także plan na dziś to pilates, żeby się porządnie porozciągać. Jutro bym chciała pobiegać, chociaż wg prognozy pogody ma lać do poniedziałku :/

Ale zapał mam

Ps. moim głównym celem jest pozbycie się cellulitu, który sobie elegancko wyhodowałam przez ostatnie miesiące, kiedy w ogóle nie miałam prawie ruchu i ujędrnienie z wysmukleniem nóg i pupy, którą chętnie bym widziała jakieś 10 cm wyżej i boczki won.

Wczoraj niezłą motywacją, żeby nie paść na twarz w runo leśne była grupa dziadków, którzy uprawiali za mną nordic walking, no nie mogli mnie przegonić, prawda?

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2011-06-30 o 08:09 Powód: dopisek
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:16   #4367
aneczka828
Raczkowanie
 
Avatar aneczka828
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 376
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez MalinQowa Pokaż wiadomość
Ja biegam rano wypijam tylkom szklankę wody z cytryną i ruszam. Narazie to tylko pół h. Na zmianę bieganie i maszerowanie.

Muszę odłożyć na te buty
i nie masz kolki? Ja bym tak nie mogła... przed cwiczeniami czy bieganiem musze odczekać choc pół godziny po wypiciu czegokolwiek.
aneczka828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 09:13   #4368
MalinQowa
Rozeznanie
 
Avatar MalinQowa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 784
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Dzisiaj pół h zaliczone . No właśnie nie dziś nie wypiłam i troszkę mnie łapała. Dziewczyny jakie buty polecacie? Takie w miarę tanie.
__________________
Nowe życie od zaraz! (po raz kolejny)

jest: 54(08.04) będzie: 50

11. jedenaste NIE POKOCHAJ!
MalinQowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 09:28   #4369
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

ivoncja, mam identyczne buty bardzo wygodnie mi się w nich biega, są przewiewne, tylko na jesień i zimę zbytnio się nie nadają. Jak zaczynałam biegać w maju kiedy była rosa (biegam po boisku trawiastym), to buty momentalnie mi przemakały. Na jesień jeśli dalej będę biegać planuję zakup jakichś adasów z memrany/gore tex'u.

Zajrzałam na polecaną przez Ciebie stronę i sporo tam przydatnych informacji. Dotarło do mnie, że jem nieodpowiednie mini śniadanie przed bieganiem (jadłam to co na zwykłe śniadanie, czyli chleb pełnoziarnisty i twarożek, do tego pół filiżanki kawy z mlekiem i cukrem). Teraz już wiem, że to za ciężkie i że lepszy będzie banan

Ja biegam rano, na początku biegałam na czczo i przy krótszym biegu to mi odpowiadało. Jednak kiedy zaczęłam zwiększać długość treningu, pod koniec czułam już mega głód i myślałam tylko o jedzeniu. Po mini posiłku mam więcej energii do biegania, jem ok. 30min przed biegiem, a piję jakieś 5min przed.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 09:41   #4370
ivoncja
Raczkowanie
 
Avatar ivoncja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 312
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
ivoncja, mam identyczne buty
Tzn. masz na myśli te z Lidla czy moje allegrowe asicsy?

Muszę, no muszę się pochwalić komplementem jaki wczoraj usłyszałam od mojego własnego osobistego męża. Z powodu upału chodziłam po domu w "córkowej" krótkiej spódnicy, a mąż stwierdził, że mam jakieś zupełnie inne nogi, bo galareta na udach mi zniknęła. No i jak tu nie wierzyć w moc biegania??
__________________
Tu są drzwi do mojego świata.
-------------------------------------------
http://www.endomondo.com/workouts/user/1455347
-------------------------------------------
Twardym trza być, a nie miętkim!
ivoncja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 09:50   #4371
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez ivoncja Pokaż wiadomość
Tzn. masz na myśli te z Lidla czy moje allegrowe asicsy?
asicsy

Cytat:
Napisane przez ivoncja Pokaż wiadomość
Muszę, no muszę się pochwalić komplementem jaki wczoraj usłyszałam od mojego własnego osobistego męża. Z powodu upału chodziłam po domu w "córkowej" krótkiej spódnicy, a mąż stwierdził, że mam jakieś zupełnie inne nogi, bo galareta na udach mi zniknęła. No i jak tu nie wierzyć w moc biegania??
nie ma to jak szczery komplement od męża
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:20   #4372
ivoncja
Raczkowanie
 
Avatar ivoncja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 312
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez MalinQowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie buty polecacie? Takie w miarę tanie.
Myślę, że 60 zł za buty do biegania to mega tanio. Pomyśl, że bieganie to sport, który wymaga w zasadzie tylko tej jednej inwestycji (no, może jeszcze stanik)- reszta gadżetów może być przydatna, ale nie niezbędna.
Jeśli jesteś pewna swojego rozmiaru, możesz spróbować ustrzelić jakieś używane firmówki w dobrym stanie na allegro. Ja zrobiłam tak, że najpierw poszłam do sklepu sportowego pomierzyć asicsy żeby zorientować się w rozmiarówce. Tylko że na to potrzeba trochę czasu, a Ty biegając w trampkach możesz szybko nabawić się kontuzji- szkoda stawów.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
asicsy
Przedwczoraj biegałam w nich pierwszy raz- miałam uczucie jakbym stawiała stopy na gąbce. Po bieg w Nike'ach miałam zmęczone stopy- po tych pełny komfort. Ja jestem ciekawa w takim razie, jak się biega w tych z najwyższej półki...

A w szczerość komplementu wierzę. Chcę wierzyć.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość

Ps. moim głównym celem jest pozbycie się cellulitu, który sobie elegancko wyhodowałam przez ostatnie miesiące, kiedy w ogóle nie miałam prawie ruchu i ujędrnienie z wysmukleniem nóg i pupy, którą chętnie bym widziała jakieś 10 cm wyżej i boczki won.
Super plan!
__________________
Tu są drzwi do mojego świata.
-------------------------------------------
http://www.endomondo.com/workouts/user/1455347
-------------------------------------------
Twardym trza być, a nie miętkim!
ivoncja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:44   #4373
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
ivoncja, mam identyczne buty bardzo wygodnie mi się w nich biega, są przewiewne, tylko na jesień i zimę zbytnio się nie nadają. Jak zaczynałam biegać w maju kiedy była rosa (biegam po boisku trawiastym), to buty momentalnie mi przemakały. Na jesień jeśli dalej będę biegać planuję zakup jakichś adasów z memrany/gore tex'u.
o ile buty nie są z samej siatki (a raczej nie są), nie ma co przesadzać. Na zimę po prostu zakłada się grubsze skarpety. Nawet po kopnym śniegu da się biegać. No, chyba że fundusze pozwalają na taki wydatek - w każdym razie nie jest to absolutnie niezbędne.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 12:19   #4374
Lorenail
Raczkowanie
 
Avatar Lorenail
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 195
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja wczoraj sprawdziłam i odkryłam, że do tej pory oddychałam głównie nosem. Spróbowałam ustami, ale jakiejś szczególnej różnicy nie czułam. W połowie trasy miałam straszny kryzys, wydawało mi się, że nogi mi odpadną i strasznie mi brakowało powietrza. Nawet nie wiem jak to możliwe, ale nie mogłam wziąć normalnego wdechu, jeszcze czegoś takiego nie miałam i szczerze powiedziawszy trochę się przestraszyłam.
Lorenail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 15:04   #4375
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Dawno mnie nie było, jednak oznajmiam, że dalej biegam Niestety nie tak często jak wczesniej bo codziennie jeżdźe 15 km rowerkiem także muszę troche oszczędzać nogi
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 15:17   #4376
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

cześć dziewczyny
jakiś rok temu dosyć intensywnie biegałam , później z racji przeprowadzki i splotu innych sytuacji przestałam biegać. siostra mnie namawia,żebym zaczęła z nią biegać, zawsze lepiej to niż samotnie . akurat są wakacje , przydałoby się poprawić troszkę kondycję .
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 15:57   #4377
ioannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wawa/gdansk
Wiadomości: 178
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez olcia 810 Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było, jednak oznajmiam, że dalej biegam Niestety nie tak często jak wczesniej bo codziennie jeżdźe 15 km rowerkiem także muszę troche oszczędzać nogi
a co ma jedno do drugiego? masz osteoporoze, jestes po jakims ciezkim zabiegu? jesli nie, to dlaczego 'musisz oszczedzac nogi'?
jezdze rowerem 30-60 km dziennie, biegam ~5 razy w tygodniu i nie jestem jedyna - te dwa sporty doskonale ze soba wspolgraja.
ioannah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 16:13   #4378
ivoncja
Raczkowanie
 
Avatar ivoncja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 312
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez olcia 810 Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było, jednak oznajmiam, że dalej biegam Niestety nie tak często jak wczesniej bo codziennie jeżdźe 15 km rowerkiem także muszę troche oszczędzać nogi
Olcia, dawaj, dawaj! Ja też dojeżdżam codziennie rowerem do pracy (2x8 km) i do tego co drugi dzień biegam i nic mi nie jest.
__________________
Tu są drzwi do mojego świata.
-------------------------------------------
http://www.endomondo.com/workouts/user/1455347
-------------------------------------------
Twardym trza być, a nie miętkim!
ivoncja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 18:55   #4379
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez ivoncja Pokaż wiadomość
Koleżanki biegające- chciałabym Wam polecić pewną stronę, z której właśnie wracam. Jest naprawdę świetna- ja znalazłam na niej odpowiedzi na wiele dręczących mnie pytań, a nawet na pytania, które jeszcze w mojej głowie nie zdążyły powstać. Jest np. sporo na temat, który ostatnio wzbudził duże emocje- co jeść przed i po treningu.
Nie jest to żadna reklama, nie mam nic wspólnego z twórczynią tej strony, trafiłam tam dziś przypadkiem po raz pierwszy i bardzo mi się spodobała, więc polecam:
http://www.kobietkibiegaja.pl/
troszke sobie poczytalam ciekawych rzeczy z tego linku. ale czy Wy byscie biegaly bedac w ciazy?tak sobie myslalam kiedys, czy bedac w ciazy mozna biegac moge zrozumiec pierwsze 3 miesiace, ale tam jest mowa o bieganiu z duzym brzuchem
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 19:18   #4380
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2785076 2]troszke sobie poczytalam ciekawych rzeczy z tego linku. ale czy Wy byscie biegaly bedac w ciazy?tak sobie myslalam kiedys, czy bedac w ciazy mozna biegac moge zrozumiec pierwsze 3 miesiace, ale tam jest mowa o bieganiu z duzym brzuchem [/QUOTE]

Trudno gdybać nie będąc w ciąży, ale myślę, że jeśli dobrze bym się czuła, to bym biegała. Zresztą mój kręgosłup dobrze funkcjonuje tylko kiedy regularnie biegam, także w ciąży też byłoby to wskazane.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.