Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-29, 18:18   #121
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

[1=640153e4df0157aa7c29548 7ff8c20c42fd57238_65c176d 09c1ac;29700897]


Sweterki też by mi się przydały. Szukam jeszcze takich cienkich golfów w różnych kolorach i ładnej zwykłej białej koszuli.[/QUOTE]

Ja się w poniedziałek wybiorę chyba do H&M po zwykłą białą koszulkę, a jednolite golfiki były kiedyś w Orsay, więc może warto sprawdzić
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 18:29   #122
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

O, dzięki za info, przejdę się
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 09:19   #123
suzuranka
Zadomowienie
 
Avatar suzuranka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 851
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Moze któreś z Was oglądały kiedyś program na TLC "what not to wear"? Prowadząca, Stacy London, ubiera się tam dokładnie tak, do czego zmierzam ja Klasyka, dobrze skrojone, ponadczasowe ubrania ( co prawda wszystko jest od Diora, Gucci, Prada itp. ale chodzi mi o sam styl); w załączniku kilka jej stylizacji:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stacys-closet-jackie-hit.jpg (21,5 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wntw-818-azi_reveal-outfit-2-1.jpg (20,2 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wntw-stacys-closet-903-noel-reveal.jpg (23,1 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wntw-stacys-closet-903-noel-shop-view-1.jpg (18,7 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wntw-stacys-closet-903-noel-shop-view-2.jpg (21,8 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wntw-stacys-closet-904-final-reveal.jpg (21,0 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wntw-stacys-closet-904-shop-1-view.jpg (19,9 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wntw-stacys-closet-904-studio-1.jpg (23,4 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wntw-stacys-closet-905-shop-2.jpg (22,0 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wntw-stacys-closet-906-studio-1.jpg (23,9 KB, 110 załadowań)
__________________
Jak porządny wariat z miejsca odrzucam podejrzenia o moje szaleństwo.


I'd rather hurt than feel nothing at all...


LC - Suzuranka
suzuranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 09:27   #124
suzuranka
Zadomowienie
 
Avatar suzuranka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 851
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Prostota i elegancja jednocześnie Podoba mi si zasada, którą wyznają prowadzący i wg. niej obecnie kieruję się na zakupach:

- KOLOR
- FAKTURA
- KRÓJ
- BŁYSK


Wg. tych kryteriów kupuję ciuchy Ale zaczynam od baz, kilku prostych ubrań, które pozwolą mi z 7 sztuk stworzyć 15 zestawów. Spojrzałam do szafy, czego mi zawsze brakuje i po to wybieram się teraz w weekend ( np. zwykła biała bawełniana koszulka z długim rękawem, mam kilka swetrów np. z nietoperzowymi rękawami, które na zimę będą za lekkie i do tej pory ich nie nosiłam, bo mi było po prostu zimno, ale z taką koszulką pod spodem i ciekawymi dodatkami stworzą całkiem nowy strój ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wntw-stacys-closet-906-studio-1-earrings.jpg (20,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wntw-stacys-closet-reveal-901-becky.jpg (21,1 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wntw-stacys-closet-shop-901-becky.jpg (19,5 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wntw-stacys-closet-studio-final-901-becky.jpg (15,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wntw-stacys-closet-905-final-reveal.jpg (20,3 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wntw-stacys-closet-905-shop-1-view.jpg (18,9 KB, 73 załadowań)
__________________
Jak porządny wariat z miejsca odrzucam podejrzenia o moje szaleństwo.


I'd rather hurt than feel nothing at all...


LC - Suzuranka

Edytowane przez suzuranka
Czas edycji: 2011-09-30 o 09:30
suzuranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 12:13   #125
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

byłam dziś na zakupach i tak sobie obserwowałam kobiety na ulicy i wiecie co :O zauważyłam tylko kilka pań w wieku 60+ i jedną malutką dziewczynkę (na oko 4 lata) w spódnicy. Gdzie się podziała kobiecość ?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 13:07   #126
suzuranka
Zadomowienie
 
Avatar suzuranka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 851
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Właśnie próbujemy to zmienić
__________________
Jak porządny wariat z miejsca odrzucam podejrzenia o moje szaleństwo.


I'd rather hurt than feel nothing at all...


LC - Suzuranka
suzuranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 14:40   #127
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Kobiecość w spódnicy to bardzo śliski temat... moim zdaniem ciężko jest dobrze wyglądać w spódnicy z 2 powodów: jeśli jest za długa wygląda się jak "baba", lampucera... jak jest za krótka to jest bardzo prowokacyjna, szczególnie jak dziewczyna jest wysoka i ma szczupłe nogi... to ciężko przejść przez ulice bez zaczepek.

Ja unikam spódnic jak ognia bo lubię tylko krótkie wszystkie inne kojarza mi sie z dojrzałą panią z koralami... jednym słowem nie lubie;p to problematyczny element stroju.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 14:59   #128
Nadine94
Raczkowanie
 
Avatar Nadine94
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 315
GG do Nadine94
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Też niedawno nie cierpiałam spódnic, ale zmusiła mnie do noszenia ich sytuacja a raczej dress code, więc teraz to po prostu chłodna akceptacja
__________________

* Przyzwyczajam się do bycia Maleństwem...


* Bloguję... czasami >klik<
Nadine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 15:05   #129
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Czy mzoecie mi napisac ile zaplace (orientacyjnie) Allegro za wystawienie aukcji ktora zakonczy sie kwota powiedzmy 100 zl?
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 17:11   #130
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez zielona2 Pokaż wiadomość
Czy mzoecie mi napisac ile zaplace (orientacyjnie) Allegro za wystawienie aukcji ktora zakonczy sie kwota powiedzmy 100 zl?
chodzi o prowizję za sprzedaż?
http://allegro.pl/help_item.php?tid=136&item=338&zoom=N
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 17:21   #131
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
Kobiecość w spódnicy to bardzo śliski temat... moim zdaniem ciężko jest dobrze wyglądać w spódnicy z 2 powodów: jeśli jest za długa wygląda się jak "baba", lampucera... jak jest za krótka to jest bardzo prowokacyjna, szczególnie jak dziewczyna jest wysoka i ma szczupłe nogi... to ciężko przejść przez ulice bez zaczepek.

Ja unikam spódnic jak ognia bo lubię tylko krótkie wszystkie inne kojarza mi sie z dojrzałą panią z koralami... jednym słowem nie lubie;p to problematyczny element stroju.
No właśnie też mam taki problem. Nie umiem znaleźć takiej żeby nie wyglądać staro albo zbyt prowokacyjnie.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 17:23   #132
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
Kobiecość w spódnicy to bardzo śliski temat... moim zdaniem ciężko jest dobrze wyglądać w spódnicy z 2 powodów: jeśli jest za długa wygląda się jak "baba", lampucera... jak jest za krótka to jest bardzo prowokacyjna, szczególnie jak dziewczyna jest wysoka i ma szczupłe nogi... to ciężko przejść przez ulice bez zaczepek.

Ja unikam spódnic jak ognia bo lubię tylko krótkie wszystkie inne kojarza mi sie z dojrzałą panią z koralami... jednym słowem nie lubie;p to problematyczny element stroju.
Ja się nie zgodzę. Jest mnóstwo długości spódnic między maxi a mini, tak samo mnóstwo fasonów, wzorów, kolorów.
A np. spódnica kończąca się 2-3 cm nad kolanami, przylegająca ale nie super obcisła ale też nie worek- nie jest ani "babciowa" ani wyzywająca miniówa.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 20:36   #133
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Jak zaczynałam nosić spódnice, to zawsze łączyłam je z kryjącymi rajstopami, bardzo pomogło mi się to oswoić z moimi nogami . A tak poza tym zauważyłam, że im częściej chodzę w spódnicy, tym mniejszą ludzie na to zwracają uwagę. Kiedyś słyszałam komentarze 'A co to się stało, że przyszłaś w spódnicy?', teraz natomiast bardziej się dziwią jak przyjdę w spodniach . Trzeba się przełamać wewnętrznie po prostu.
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 20:53   #134
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Nie zamierzam nosić spódnic, raczej szukać dobrze skrojonej mini idealnie dopasowanej do kształtu bioder i ud spódnice zostawiam innym kobietom ;p
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 07:59   #135
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
Nie zamierzam nosić spódnic, raczej szukać dobrze skrojonej mini idealnie dopasowanej do kształtu bioder i ud spódnice zostawiam innym kobietom ;p
jaką częścia garderoby jest w takim razie wg ciebie mini jeżeli nie spódnica? Spodniami? kombinezonem?
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 08:43   #136
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
jaką częścia garderoby jest w takim razie wg ciebie mini jeżeli nie spódnica? Spodniami? kombinezonem?
też się nad tym wczoraj zastanawiałam, ale stwierdziłam, że może było późno i dlatego nie zrozumiałam
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 08:45   #137
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Smile Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Witajcie dziewczyny
To idealny wątek dla mnie i, jak łatwo zauważyć, nie tylko dla mnie

Mam 23 lata i jak większość z Was problemy ze swoją garderobą. Od pewnego czasu stopniowo wprowadzam w niej zmiany - kupiłam 2 marynarki, mam kilka sukienek, jednak typowo letnich i bardziej w stylu dziewczęcym niż kobiecym. Zdecydowałam się też w końcu chodzić częściej w butach na obcasach (chociaż bez wątpienia moim faworytem są buty sportowe, baletki i latem japonki, w których bardzo wygodnie mi się chodzi, bez ciągłego spoglądania po nogi z obawy o potknięcie na każdym kroku)

Mimo kilku klasycznych ubrań, z których mogę stworzyć bardziej dorosłe zestawy, to zdecydowaną większość mojej szafy przepełniają t-shirty, bluzy, szorty, jeansy z dziurami i legginsy.

Problem w tym, że nawet jeśli założę np.: szarą sukienkę, do tego czarne rajstopy i szpilki, to nadal z moją malutką twarzą czuję się jak licealistka
Mam bardzo delikatną urodę, ludzie dają mi max 18 lat, nawet gdy jestem umalowana.
Co do makijażu, nie nakładam go na co dzień, bo nie jestem przyzwyczajona. Nałożenie kremu, tuszu do rzęs + błyszczyku składa się na mój mejk-ap. Gdy nie muszę wychodzić z domu, nie maluję się w ogóle. Natomiast na większe wyjścia dokładam delikatny puder sypki, róż oraz cień do powiek. Stawiam na makijaż subtelny

Włosy noszę przeważnie rozpuszczone, czasem zepnę je w koński ogon lub niezdarny koczek.

Oj, to się rozpisałam... W każdym razie reasumując - chcę zmodyfikować swój style na tyle, by w końcu wyglądać jak kobieta, a nie nastolatka lub w najlepszym razie słodka dziewczynka lub lolitka. Wszakże po skończeniu studiów i pracy w wyuczonym zawodzie jeansy + bluza nie będą już odpowiednim zestawem. Zatem - CZAS NA ZMIANY
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 09:17   #138
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość

Problem w tym, że nawet jeśli założę np.: szarą sukienkę, do tego czarne rajstopy i szpilki, to nadal z moją malutką twarzą czuję się jak licealistka
Mam bardzo delikatną urodę, ludzie dają mi max 18 lat, nawet gdy jestem umalowana.
Co do makijażu, nie nakładam go na co dzień, bo nie jestem przyzwyczajona. Nałożenie kremu, tuszu do rzęs + błyszczyku składa się na mój mejk-ap. Gdy nie muszę wychodzić z domu, nie maluję się w ogóle. Natomiast na większe wyjścia dokładam delikatny puder sypki, róż oraz cień do powiek. Stawiam na makijaż subtelny
no, musisz się zdecydować, czy źle ci z tym, że jesteś traktowana jak licealistka, czy lubisz podkreślający młody wygląd makijaż, który nie dodaje powagi.

Można się tak umalować, czy wyglądać na swój wiek (oczywiście, gdy to konieczne, np. w pracy), ale jednocześnie nie mieć tapety. Często wystarczy np. ciemniejsza szminka (np. zgaszony, brudny róż) albo podkreślenie oczu kredką. Sama opanowałam to do perfekcji, bo w moim zawodzie młody wiek zaletą nie jest (bo jest kojarzony z brakiem doświadczenia), zaś bez makijażu wyglądam nastoletnio.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 09:20   #139
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

QUOTE=rousse;29721569]chodzi o prowizję za sprzedaż?
http://allegro.pl/help_item.php?tid=136&item=338&zoom=N[/QUOTE]


Przepraszam za jeszcze jedno glupie pytanie
Ale czy Allegro po zakonczeniu aukcji przysle mi ile lacznie jestem winna i na jakie konto mam przelac?

obiecuje ostanie juz pyt
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 09:22   #140
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez suzuranka Pokaż wiadomość
Moze któreś z Was oglądały kiedyś program na TLC "what not to wear"? Prowadząca, Stacy London, ubiera się tam dokładnie tak, do czego zmierzam ja Klasyka, dobrze skrojone, ponadczasowe ubrania ( co prawda wszystko jest od Diora, Gucci, Prada itp. ale chodzi mi o sam styl); w załączniku kilka jej stylizacji:
mniam, mniam, sporo rzeczy podkradłabym z jej garderoby, gdybym miała okazję

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez zielona2 Pokaż wiadomość
Przepraszam za jeszcze jedno glupie pytanie
Ale czy Allegro po zakonczeniu aukcji przysle mi ile lacznie jestem winna i na jakie konto mam przelac?

obiecuje ostanie juz pyt
jeżeli w ustawieniach zaznaczyłaś, że chcesz otrzymywać maile informujące o wygraniu aukcji to tak, otrzymasz taką wiadomość. Jeżeli nie, znajdziesz wszystko na swoim koncie w zakladce moje zakupy.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 22:06   #141
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

a ja muszę się pochwalić, że dzisiaj zrobiłam na prawdę przemyślane zakupy kupiłam beżowe czółenka na słupku, bardzo wygodne, dobrze skrojone dżinsy, ciemne, elegantszą bluzkę w kolorze pudrowego różu oraz dwie koszulki basic - cielistą i czarną tak więc parę zestawów mi to już daje (wcześniej kupiłam jeszcze czarne czółenka, dlatego teraz już mam komplet na zestawy beżowo-czarne)
jestem z siebie taka dumna, że nie kupiłam nic nadprogramowego
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 22:22   #142
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez kurakowa Pokaż wiadomość
a ja muszę się pochwalić, że dzisiaj zrobiłam na prawdę przemyślane zakupy kupiłam beżowe czółenka na słupku, bardzo wygodne, dobrze skrojone dżinsy, ciemne, elegantszą bluzkę w kolorze pudrowego różu oraz dwie koszulki basic - cielistą i czarną tak więc parę zestawów mi to już daje (wcześniej kupiłam jeszcze czarne czółenka, dlatego teraz już mam komplet na zestawy beżowo-czarne)
jestem z siebie taka dumna, że nie kupiłam nic nadprogramowego
pochwalisz się zdjęciami
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 22:33   #143
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
pochwalisz się zdjęciami
jutro zrobię zdjęcia
basici i pudrową bluzkę kupiłam w hm, dżinsy lee w outlecie więc nawet nie poszło aż tak po kieszeni
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 22:37   #144
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

a buciki gdzie kupilas ?
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 00:36   #145
lykka
Raczkowanie
 
Avatar lykka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 36
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

A nie szkoda Wam wbijać się w poważne stroje, elegancję, która może i czeka Was przez całe życie? Mam na myśli- piszą tu 20-22 latki, które inspirują się kobietą po 40..nie lepiej jednak jeszcze pobiegać w wycierakach i koszulce na piwo ze znajomymi, niż wbijać się w szpilki i udawać dorosłą? Nie szkoda Wam tego luzu i niezobowiązania? Tak tylko pytam..bo kiedyś też tak robiłam, a kiedy zaczęłam pracę i klasyka stała się codziennością, zatęskniłam za spodniami koszulką

..żeby nie było wielkiego OT, to moim zdaniem do listy pasują tutaj czarne, skórzane rękawiczki, szale-najlepiej długie i szerokie, jednokolorowe, takie które da się owinąć kilkanaście razy , skromna biżuteria i oczywiście PIĘKNA bielizna!! Nie wiem jak Wy, ale w "gaciach okresowych"niezbyt kobieco i elegancko się czuję

I tak sobie jeszcze myślałam, że inspiracja dla klasyki, to na pewno mogą być stare gwiazdy kina...prostota i szyk! Wystarczy spojrzeć!!
lykka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 08:27   #146
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
a buciki gdzie kupilas ?
Bata, i jedne i drugie, są tak idealnie wyprofilowane dla mojej stopy, że nie zamieniłabym ich na żadne inne (mam bardzo wąską i niską stopę)

Cytat:
Napisane przez lykka Pokaż wiadomość
A nie szkoda Wam wbijać się w poważne stroje, elegancję, która może i czeka Was przez całe życie? Mam na myśli- piszą tu 20-22 latki, które inspirują się kobietą po 40..nie lepiej jednak jeszcze pobiegać w wycierakach i koszulce na piwo ze znajomymi, niż wbijać się w szpilki i udawać dorosłą? Nie szkoda Wam tego luzu i niezobowiązania? Tak tylko pytam..bo kiedyś też tak robiłam, a kiedy zaczęłam pracę i klasyka stała się codziennością, zatęskniłam za spodniami koszulką

..żeby nie było wielkiego OT, to moim zdaniem do listy pasują tutaj czarne, skórzane rękawiczki, szale-najlepiej długie i szerokie, jednokolorowe, takie które da się owinąć kilkanaście razy , skromna biżuteria i oczywiście PIĘKNA bielizna!! Nie wiem jak Wy, ale w "gaciach okresowych"niezbyt kobieco i elegancko się czuję

I tak sobie jeszcze myślałam, że inspiracja dla klasyki, to na pewno mogą być stare gwiazdy kina...prostota i szyk! Wystarczy spojrzeć!!
wiem o czym mówisz, bo mam taką koleżankę, która ubiera się ślicznie, ale jak byłyśmy w wieku 20-22, początek studiów, to nie wyglądała ani dziewczęco, ani kobieco, po prostu jak 'stara malutka'
ja jak biegam ze znajomymi na piwo, to jasne, że zakładam t-shirt, luźne dżinsy, ba, nawet teraz mi się czasem do pracy zdarzy iść w trampkach
mi bardziej zależy na takiej hm niezbyt zobowiązującej elegancji, czyli nie zrezygnuję z dżinsów na rzecz materiałowych spodni, bo ich nie znoszę, wolę w takiej sytuacji założyć sukienkę.
no i generalnie ja niestety wyglądam dość dojrzale, także raczej staram się kupować ciuchy dziewczęce, żeby się jeszcze bardziej nie postarzyć

edit: dodaję fotki jeszcze, ale uprzedzam, że fotograf ze mnie marny, no i ręce mi się trzęsą jak po dobrej imprezie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (53,8 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (31,6 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (20,8 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (27,7 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (20,1 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (18,3 KB, 105 załadowań)
__________________
czekamy

Edytowane przez kurakowa
Czas edycji: 2011-10-02 o 11:32
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 11:25   #147
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez lykka Pokaż wiadomość
A nie szkoda Wam wbijać się w poważne stroje, elegancję, która może i czeka Was przez całe życie? Mam na myśli- piszą tu 20-22 latki, które inspirują się kobietą po 40..nie lepiej jednak jeszcze pobiegać w wycierakach i koszulce na piwo ze znajomymi, niż wbijać się w szpilki i udawać dorosłą? Nie szkoda Wam tego luzu i niezobowiązania? Tak tylko pytam..bo kiedyś też tak robiłam, a kiedy zaczęłam pracę i klasyka stała się codziennością, zatęskniłam za spodniami koszulką

..żeby nie było wielkiego OT, to moim zdaniem do listy pasują tutaj czarne, skórzane rękawiczki, szale-najlepiej długie i szerokie, jednokolorowe, takie które da się owinąć kilkanaście razy , skromna biżuteria i oczywiście PIĘKNA bielizna!! Nie wiem jak Wy, ale w "gaciach okresowych"niezbyt kobieco i elegancko się czuję

I tak sobie jeszcze myślałam, że inspiracja dla klasyki, to na pewno mogą być stare gwiazdy kina...prostota i szyk! Wystarczy spojrzeć!!
Może się mylę, ale wydaje mi się, że nie do końca zrozumiałaś ideę wątku. Nie chodzi o to, żeby się ubierać jak 40letnia kobieta (zresztą nie wiem co to za porównanie, bo kobieta 40letnia też może wyglądać z klasą) w garsonki w prążki, tweedowe spodnie na kant i białą żakardową koszulę. Chodzi o to by wyglądać kobieco, a nie np. jak córka farmera (jeansy, T-shirt, koszula w kratę i trampki) - nie mam zamiaru nikogo obrażać, naprawdę!

Więc nikt nie mówi tu o odrzucaniu jeansów na rzecz garsonek czy tweedowych spodni. Bo jeansy odpowiednio zestawione wyglądają rewelacyjnie.

żeby nie być gołosłownym załączę zdjęcia, chyba widać różnicę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1259747921.jpg (11,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 49fe337200294c51454a38d5.jpg (9,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4109.jpg (115,1 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3b7bdecd002852a54e7f1d80.jpg (45,4 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4d0a0fcb002a784f4e7b57d9.jpg (21,7 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0571.jpg (16,1 KB, 303 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3052.jpg (17,3 KB, 143 załadowań)

Edytowane przez 201606210931
Czas edycji: 2011-10-02 o 11:35
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 11:55   #148
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Może się mylę, ale wydaje mi się, że nie do końca zrozumiałaś ideę wątku. Nie chodzi o to, żeby się ubierać jak 40letnia kobieta (zresztą nie wiem co to za porównanie, bo kobieta 40letnia też może wyglądać z klasą) w garsonki w prążki, tweedowe spodnie na kant i białą żakardową koszulę. Chodzi o to by wyglądać kobieco, a nie np. jak córka farmera (jeansy, T-shirt, koszula w kratę i trampki) - nie mam zamiaru nikogo obrażać, naprawdę!

Więc nikt nie mówi tu o odrzucaniu jeansów na rzecz garsonek czy tweedowych spodni. Bo jeansy odpowiednio zestawione wyglądają rewelacyjnie.

żeby nie być gołosłownym załączę zdjęcia, chyba widać różnicę
o tak, mi właśnie chodzi o coś takiego jak na Twoich trzech ostatnich zdjęciach
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 12:25   #149
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1317551700

o, bardzo często tak się ubieram latem, tylko kolory na odwrót (tzn. czarny blezer i białe spodnie). Zaś szary melanżowy sweterek to mój największy przyjaciel...
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 15:47   #150
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Może się mylę, ale wydaje mi się, że nie do końca zrozumiałaś ideę wątku. Nie chodzi o to, żeby się ubierać jak 40letnia kobieta (zresztą nie wiem co to za porównanie, bo kobieta 40letnia też może wyglądać z klasą) w garsonki w prążki, tweedowe spodnie na kant i białą żakardową koszulę. Chodzi o to by wyglądać kobieco, a nie np. jak córka farmera (jeansy, T-shirt, koszula w kratę i trampki) - nie mam zamiaru nikogo obrażać, naprawdę!

Więc nikt nie mówi tu o odrzucaniu jeansów na rzecz garsonek czy tweedowych spodni. Bo jeansy odpowiednio zestawione wyglądają rewelacyjnie.

żeby nie być gołosłownym załączę zdjęcia, chyba widać różnicę
skąd są 3 zdjęcie i te 3 ostatnie?
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.