Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: --
- 0 0%
- 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-11, 11:08   #2191
>>anka<<
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 61
ciąża

czy w ciązę można zajść tyklo w czsie stosunku?? czy jak chłopak wklada palce to to też możę?? i czy stres przyśpiesza czy opóźnia okres ???
>>anka<< jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-11, 11:17   #2192
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: ciąża

dziewczynko ile ty masz latek?czy ten wątek to totalna zbitka?hahah jak wedlug ciebie moze cie zapylic palcem hahahhaha chyba ze chodzilo ci ze jesli ci wlozy palce w spermie ubrudzone ;D to wtedy moze zapłodnic ;D
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-11, 12:58   #2193
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: ciąża

Cytat:
Napisane przez laura87 Pokaż wiadomość
dziewczynko ile ty masz latek?czy ten wątek to totalna zbitka?hahah jak wedlug ciebie moze cie zapylic palcem hahahhaha chyba ze chodzilo ci ze jesli ci wlozy palce w spermie ubrudzone ;D to wtedy moze zapłodnic ;D
yyyy... no wlasnie...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-11, 14:07   #2194
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: ciąża

1. nie, nie tylko w czasie stosunku.
2. jeżeli ma na palcach sperme i w prowadzi ją do pochwy istnieje możliwość zapłodnienia
3. stres opoźnia okres
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-11, 15:28   #2195
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: ciąża

zrob test.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 10:34   #2196
Macia Z
Przyczajenie
 
Avatar Macia Z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
DO DOKTORA: Przesunięcie okresu a ciąża

Mam ważne pytanie, które mnie ostatnio nurtuje... Zażywam od ponad roku Diane 35, czasem przesuwam swój okres , poprzez nie robienie przerwy 7 dniowej,-tak tez było ostatnio. Przesuwałam swój okres, (czyli nie robiłam przerwy) i w tym czasie kiedy (przy normlanym cyklu zazywania tabletek-czyli z 7 dniowa przerwa) powinna być miesiączka, kochałam sie z chłopakiem.. Dodam,że nie zabezpieczalismy się dodatkowo.. W takim razie mam pytanie.. Jakie jest prawdopodobieństwo,że w dniach których powinieni byc okres ,a w wyniku przesunięcie go nie ma-jest możliwośc zajścia w ciąże???? PROSZĘ O PILNA ODPOWIEDŹ PANIE DOKOTORZE!! No i oczywiście Was z forum...
Macia Z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 19:06   #2197
lisioo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
ostatnio kochałem sie z moją dziewczyną. i w czasie stosunku pękła prezerwatywa (była ze środkiem plemnikobujczym). szybko spostrzegłem ten wypadek i wyciągnełem członka w niecałe 3 sekundy po pęknięciu gumki (nie doszedłem w środku). moje kochanie z szoku poszło szybko opłukać pochwe ciepłą wodą z mydłem. jesteśmy zaniepokojeni. moja dziewczyna mówi że miała tego dnia gęsty lepki podchodzący pod kolor biały śluz (co niby jest niepłodny) ostatnie okresy miała w dniach: 22; 22; 24. do wpadki doszło 12 (czyli wczoraj) zarówno wczoraj, jak i dzisiaj. czy moja dziewczyna może być w ciąży?? proszę!!! odpiszcie!! nie możemy iść sami do ginekologa bo moja dziewczyna ma 15 a ja 17 lat. a nie możemy powiedzieć tego rodzicom bo to by był koniec naszej wspólnej miłości a jesteśmy już prawie 2 lata ze sobą ;/

i jeżeli jest zagrożenie to jak wielkie ono jest w tym przypadku?? ;/

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2007-03-13 o 22:30 Powód: post pod postem
lisioo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-13, 19:24   #2198
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: ciąża. Do wszystkich a szczególnie do specjalisty ;/

Cześć!

Chyba najlepszym wyjsciem będzie jak twoja sympatia najprosciej w swiecie zrobi test ciążowy. To daje prawie stuprocentowy wynik . No i przede wszystkim spokojnie...
Pozdrawiam.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 19:52   #2199
Martus87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 220
Dot.: ciąża. Do wszystkich a szczególnie do specjalisty ;/

niech Twoja dziewczyna zrobi sobie test ciążowy, to powinno rozwiac wszelkie watpliwosci
__________________
lubięęęę moją pracę
Martus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 19:58   #2200
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: ciąża. Do wszystkich a szczególnie do specjalisty ;/

do ginekologa biegiem - wytlumaczyc - poprosic o postinor. na przyszlosc troche wiecej rozwagi.

test ciazowy nie wykryje jedno lub 2 dniowej ciazy
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 20:05   #2201
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: ciąża. Do wszystkich a szczególnie do specjalisty ;/

test ciążowy to za tydzien, dwa... na Twoim miejscu to bym uwazala bo jak jest w ciazy to sie szykuj na pobyt w wiezieniu... bo wspolzycie z osobami ponizej 16 roku życia jest przestępstwem...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-13, 20:08   #2202
lisioo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: ciąża. Do wszystkich a szczególnie do specjalisty ;/

tylko do ginekologa z rodzicami trzeba iść a oni nie mogą sie dowiedziec ;/


jak myslicie, jak duze prawdopodobienstwo ciazy jest??
lisioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 21:03   #2203
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: ciąża. Do wszystkich a szczególnie do specjalisty ;/

Cytat:
Napisane przez lisioo Pokaż wiadomość


jak myslicie, jak duze prawdopodobienstwo ciazy jest??
Jesli dobrze zrozumialam to Twoja dziewczyna ostatnia miesiaczke miala 24 lutego a poprzednia 22 stycznia (i 22 grudnia)? Czyli ma cykle ok 31-33 dniowe. Czyli tak na oko owulacja moze byc 16-19dzien (choc moze byc wczesniej). Seks uprawialiscie 12 marca, czyli 17 dnia cyklu, czyli w dni najprawdopodobniej plodne. Gdyby wytrysk nastapil do srodka to bym powiedziala ze nawet duza szansa ciazy. Aczkolwiek nie bylo wytrysku, wiec te prawdopodobienstwo na pewno jest duzo nizsze. Nikt Ci jednak nie odpowie jakie, czy 5% czy 20%....czy....Podobno prawdopodobienstwo zajscia w ciaze przy normalnym stosunku za jednym razem wynosi ok 30%....Ale to nigdy nic nie wiadomo.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 09:24   #2204
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: ciąża. Do wszystkich a szczególnie do specjalisty ;/

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Jesli dobrze zrozumialam to Twoja dziewczyna ostatnia miesiaczke miala 24 lutego a poprzednia 22 stycznia (i 22 grudnia)? Czyli ma cykle ok 31-33 dniowe. Czyli tak na oko owulacja moze byc 16-19dzien (choc moze byc wczesniej). Seks uprawialiscie 12 marca, czyli 17 dnia cyklu, czyli w dni najprawdopodobniej plodne. Gdyby wytrysk nastapil do srodka to bym powiedziala ze nawet duza szansa ciazy. Aczkolwiek nie bylo wytrysku, wiec te prawdopodobienstwo na pewno jest duzo nizsze. Nikt Ci jednak nie odpowie jakie, czy 5% czy 20%....czy....Podobno prawdopodobienstwo zajscia w ciaze przy normalnym stosunku za jednym razem wynosi ok 30%....Ale to nigdy nic nie wiadomo.

_tez bym stawiala na dni plodne. Radze uspokoic nerwy dziewczynie, bo napewno bardzo przezywa i niech odczeka tydzien i zrobi test. pzdr

Edytowane przez w szpilkach
Czas edycji: 2007-03-16 o 21:59
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 14:28   #2205
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Petting I Ciaza..

Wiem, ze jest mozliwy, jesli chlopak sie spusci, ubrudzi lapki w spermie, a potem zjedzie dla dziewczyny....Ale co np jesli troche spermy dostanie sie na pochwe, w okolice sromu itp. Mozna wtedy zajsc w ciaze?W ogole zastanawialam sie nad tym, czy np. jezeli nieswiadomie usiasc na sperme, to mozna zajsc w ciaze?Slyszeliscie o jakis wpadkach, ale nie z powodu bezposredniego stosunku?
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 15:54   #2206
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: Petting I Ciaza..

Cytat:
Napisane przez wrednazasysara Pokaż wiadomość
Wiem, ze jest mozliwy, jesli chlopak sie spusci, ubrudzi lapki w spermie, a potem zjedzie dla dziewczyny....Ale co np jesli troche spermy dostanie sie na pochwe, w okolice sromu itp. Mozna wtedy zajsc w ciaze?W ogole zastanawialam sie nad tym, czy np. jezeli nieswiadomie usiasc na sperme, to mozna zajsc w ciaze?Slyszeliscie o jakis wpadkach, ale nie z powodu bezposredniego stosunku?
przepraszam, ale co to znaczy "zjedzie dla dziewczyny"? nie uzywam takich określeń więc nie wiem.

odnosnie pytania: wejdź na forum "ginekologia". nie ma sensu oidpowiadac setny raz na to samo pytanie
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 16:25   #2207
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ciąża. Do wszystkich a szczególnie do specjalisty ;/

Cytat:
Napisane przez lisioo Pokaż wiadomość
ostatnio kochałem sie z moją dziewczyną. i w czasie stosunku pękła prezerwatywa (była ze środkiem plemnikobujczym). szybko spostrzegłem ten wypadek i wyciągnełem członka w niecałe 3 sekundy po pęknięciu gumki (nie doszedłem w środku). moje kochanie z szoku poszło szybko opłukać pochwe ciepłą wodą z mydłem. jesteśmy zaniepokojeni. moja dziewczyna mówi że miała tego dnia gęsty lepki podchodzący pod kolor biały śluz (co niby jest niepłodny) ostatnie okresy miała w dniach: 22; 22; 24. do wpadki doszło 12 (czyli wczoraj) zarówno wczoraj, jak i dzisiaj. czy moja dziewczyna może być w ciąży?? proszę!!! odpiszcie!! nie możemy iść sami do ginekologa bo moja dziewczyna ma 15 a ja 17 lat. a nie możemy powiedzieć tego rodzicom bo to by był koniec naszej wspólnej miłości a jesteśmy już prawie 2 lata ze sobą ;/

i jeżeli jest zagrożenie to jak wielkie ono jest w tym przypadku?? ;/
Cytat:
Napisane przez lisioo Pokaż wiadomość
tylko do ginekologa z rodzicami trzeba iść a oni nie mogą sie dowiedziec ;/


jak myslicie, jak duze prawdopodobienstwo ciazy jest??
Jak zaszła teraz w ciąże,to i tak sie dowiedzą .
Prawdopodobieństwo obliczam na bardzo duże.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 17:01   #2208
anja p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
ciąża?

Dzien dobry, chcialabym zasiegnac informacji na temat luteiny i mozliwosci zajscia w ciaze, otoz od 5 miesiecy biore po 2 tabletki dziennie od15-25 dnia cyklu na jego wyregulowanie. W tej chwili okres spoznia mi sie juz kilka dni(ostatni mialam 8 lutego), a dzis jest juz 10 dzien po odstawieniu tabletek kiedy nie mam okresu. Slyszalam rowniez, ze w przypadku kiedy kobieta nie jest w ciazy, okres powinien pojawic sie najpozniej w 10 dniu po odtawieniu tabletek. Kochajac sie z chlopakiem od 2 miesiecy nie zabezpieczamy sie, wiec oczywiscie istnieje prawdopodobienstwo zajscia w ciaze. Dodam rowniez, ze w ciagu ostatnich kilku tygodni miewalam bole w dole brzucha, co nigdy wczesniej mi sie nie zdarzalo. Wykluczam raczej takze jakas infecje, poniewaz nie mialam np. uplawow. Na domiar tego mam ogromny apetyt, a jestem osoba szczupla i rzadko zdarzalo sie, ze mialam ochote na jedzenie. w dniach kiedy powinnam dostac okres mialam jednodniowe prawie niewidoczne plamienie, nie krwi, ale raczej sluzu brazowawego, podobnego nieco do poczatku okresu. Bardzo prosze o Pani opinie na ten temat, chcialabym wiedziec czy mozliwe jest, ze jestem w ciazy? Przyznam, nie dochodzi to do mnie i obawiam sie zrobienia testu. Licze na szybka odpowiedz i z gory dziekuje.
anja p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 17:01   #2209
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Petting I Ciaza..

Cytat:
Napisane przez wrednazasysara Pokaż wiadomość
Wiem, ze jest mozliwy, jesli chlopak sie spusci, ubrudzi lapki w spermie, a potem zjedzie dla dziewczyny....Ale co np jesli troche spermy dostanie sie na pochwe, w okolice sromu itp. Mozna wtedy zajsc w ciaze?W ogole zastanawialam sie nad tym, czy np. jezeli nieswiadomie usiasc na sperme, to mozna zajsc w ciaze?Slyszeliscie o jakis wpadkach, ale nie z powodu bezposredniego stosunku?
Nie za miło czyta się określenie 'chłopak się spuści'...

P.S. Jak można nieświadomie usiąść na smermie?!
Przecież jak siądziesz na niej to masz morko pod tyłkiem
A zresztą plemniki poza swoim środowiskiem nie żyją długowiecznie tylko obumierają. Jeżeli sperma dostanie się w okolice pochwy, czyli np. srom to nie jest wykluczone, że nie zajdziesz w ciążę.
Oczwiście nie jest to równie łatwe jak przy normalnym stosunku

EDIT:
Cytat:
Wiem, ze jest mozliwy, jesli chlopak sie spusci, ubrudzi lapki w spermie, a potem zjedzie dla dziewczyny.
Zrobiłam sobie przegląd 'słownictwa' i czy przypadkiem nie chodziło Tobie o to, że zjedzie na ręcznym?

nie lubię takich określeń kochana, w ustach dziewczyny to brzmi po prostu okropnie!

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2007-03-14 o 21:30 Powód: dopisek
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 17:03   #2210
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: ciąża?

zrob test i wszytsko bedzie jasne.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 18:23   #2211
Macia Z
Przyczajenie
 
Avatar Macia Z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: DO DOKTORA: Przesunięcie okresu a ciąża

LUDZIE ODPISZCIE COŚ proszę.... POMOCY!!!!
__________________
"(...)-Zrobię dla Ciebie wszystko.
-Nie trzeba wszystko,
-Tylko co?
-Tylko mnie kochaj..."
Macia Z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 19:18   #2212
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Petting I Ciaza..

fuj fuj fuj.jakie brzydkie słownictwo
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 20:58   #2213
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Petting I Ciaza..

oj brzudulkowe.

mój tz mówił mi kiedyś ze tłumaczył koledze, iż jest to nie możliwe bo palce są krótsze.
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 07:24   #2214
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Dot.: Petting I Ciaza..

Fakt, przepraszam wszystkie panie Wiek(17 lat) nie usprawiedliwia do uzywania takiego hmmm"slangowego" slownictwa. A wiec zjechac, to tzw. palcówa
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 07:31   #2215
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Czy podczas pettingu, jesli zalozmy ja mam tylko rece w majtkach chlopaka, u niego dajmy na to dojdzie do wytrysku i bede miala sperme na recach, potem zalozmy dotkne jego dloni, a on zrobi mi nimi "palcowe", to czy moge zajsc w ciaze?Przepraszam za pytanie, moze jest banalne, ale ja mam dopiero 17 lat i wole wiedziec.
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 09:04   #2216
Salamankaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Mam takie pytanko
Cykle mam długie,więc do zrobienia testu muszę jeszcze poczekać
Jestem podczas staranek o dzidzie,więc moje informacje są bardziej szczegółowe

A więc
1dc plamienie,ból lewej strony
2,3,4,5,6dc krwawienie,ból lewej strony w 4dc ustąpił
7 i 8dc plamienie
od samego poczatku kłuło mnie z lewej strony podbrzusza,bardzo lekko wiec ie było to dokuczliwe
9dc śluz troche płynny,ale mleczny
10dc tak samo jak w 9dc
11dc sluz mleczny
12dc sluz mleczny
13dc śluz wodnisto grudkowaty,kłucie z lewej strony podbrzusza
14dc śluz bardziej wodnisty,ale z grudkami jeszcze,kłucie z lewej strony podbrzusza,
15dc śluz z grudkami nadal-znacznie mniej i wewnątrz
16dc odbył sie stosunek
17dc kłucie z lewej stony,ból nasilał sie przy chodzeniu,ból nasilał sie z czasem.
Najpierw był po lewej stroie podbrzusza,później przeszedł ancentralną jego część i ponownie wrócił na lewą stronę napewno był to jajnik i dokuczał mi cały dzień,bez przerwy na chwile wytchnienia no moze na kilkanaście minut w ciagu dnia i tylko tyle.
18dc ból jajnika ustał w 70% ,wieczorem przy szyjce ukazał sie sluz rozciagliwy
19dc odbył sie stosunek jajnik jedynie zakłuł troszke w ciagu dnia
20dc śluz cielesny lekko i lekko różowy,lekki ból jajnika
21dc ok 12 wystąpiło lekkie plamienie różowe,ból jajnika.Szyjka macicy otwarta. odbył sie stosunek
22dc wypłynął śluz przejżysty z małymi kilkoma żyłkami w nim
23dc plmienie jasna krwią i ból jajnika i kłucie w dole podbrzusza,rozdrażnienie
24dc po plamieniu już nie ma prawie śladu,jedynie kilka kropelek i byłam rozdrazniona.Wypryski na twarzy-chociaż zawsze pojawiaja sie na kilka dni przed miesiaczką
25dc chwilowe zakłucie w podbrzuszu i tylko tyle,temeperatura była wyższa w pochwie niz w ustach o 0,5 *C ,wypryski
26dc piersi są normalne ,chociaż powinny już zaczać pobolewać,na ogół na 14dni przed @ mnie bolą dobre samopoczucie,wypryski
27dc bez zmian,nie ma dolegliwosci bólowych,wypryski nadal są
28dc śluz białawy,wypryski nikły
29dc małe kłucie wpodbrzuszu,śluz białawy i lepki,wypryski nikły
30dc brzuszek czasami zakłuł i tylko tyle,śluz białawy,brak wyprysków
31dc śluz mleczny i super samopoczucie
32dc super samopoczucie
33dc jakieś dziwne przeziebienie,niby jest a go nie ma
34dc i dzisiejszy dzień nie wskazuje na to by w ciagu kilku dni przyszła miesiaczka,ponieważ nic mnie nie boli jedynie w pochwie mam miekko,szyjka macicy jest wysoko,miekka,ale zamknięta

Co sądzicie o mnie,mogę być w ciaży ??


jutro mam wizytę u lekarza,czy on może już coś zaobserwować-ewentualna ciażę ?
Salamankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 09:06   #2217
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: Petting I Ciaza..

hmm w takim razie odpowiedz jest dośc prosta: skoro wprowadzi do pochwy palec, na którym jest sperma to ryzyko jest takie same jak przy stosunku bez zebezpieczenia.
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 12:57   #2218
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Salamankaa - po co czekac do jutra. Zrob dzis test i wszystko sie wyjasni Pozdrawiam
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 13:31   #2219
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Petting I Ciaza..

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=31928

Było kilka pobnych watków proszę poszukać i poprawić nieco słownictwo, bo jest dość niemiłe.
Ponadto watek idzie na Ginekologie.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 14:11   #2220
AGA1119
Raczkowanie
 
Avatar AGA1119
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Chocianów
Wiadomości: 43
GG do AGA1119
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Mój problem może wydawać się może troche dziwny i zagmatwany ale sama nie wiem co o tym myśleć... więc proszę o rade
Od jakiś 3 miesięcy miewam silne bóle jajników...raz lewy raz prawy...Miesiączka wsytepuje regularnie chociaz ostatnio miałam miesiączkę że tak powiem "wewnętrzna" widoczną tylko przy podcieraniu i zbadaniu w środku... Trwało to 2 tygodnie chodziłam napuchnięta i udałam się z nadzieją do ginekologa że dostane jakieś antybiotyki na wywołanie. Wczoraj dostałam silnych bóli jajników że promieniowały na mój cały brzuch... i odczuwałam kucie przy oddawaniu moczy, przy siadaniu i wstawaniu więc nie zastanawiając się długo udałam sie do ginekologa. Za namową mamy do starego dziadka z 70 letniego, gdzie moja siostra mówi że swoją przestarzałą aparaturą nie było widać ułożenia dziecka w 5 miesiącu... A On badając mnie nie potrafił powiedzieć z czego te bóle..w sumie nic sie nie dowiedziałam. Nabawiłąm się nerwicy bo sugeruje że jestem w ciąży coś tam mam niby z błoną przekręcona że wystepuje tak w pierwszych dniach ciąży. Oczywiście pare dni temu stosunek miałam, z prezerwatywą, nic sie nie ulało, żadnej wpadki nie było, partner kończył nadodatek "pozamną". Lekarz jednak kazał zrobić test któy wyszedł NEGATYWNY... i po 2 tygdoniach przyjechać do konroli... dla potwierdzenia wyniku zrobie test za tydzienw dniu spodziewanej miesiączki, ale tego gina nie wróce:P i teraz pytanie..ufać przestarzałej aparaturze czy własnemu doświadczeniu i pewności i testowi
__________________
...::: Tu SiĘ MiEśCi MaSa TrEśCi :::...
----->>> Agaciunia86@interia.pl<<<-----
AGA1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.