Czy mieszacie kolory??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-24, 22:15   #1
Betta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 115

Czy mieszacie kolory???


.

Edytowane przez Betta
Czas edycji: 2005-06-25 o 20:47
Betta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 22:48   #2
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Czy mieszacie kolory???

Ja tez mieszam kolorki praktycznie odkad zaczelam sie malowac czyli troche czasu juz minelo uwielbiam laczyc cienie do powiek w kontrastujacych kolorkach, np zielony z pomaranczowym, blekitny z ostrorozowym, rozowy z brazikiem, niebieski z fioletem itd. Wychodza z tego swietne makijaze, takie niebanalne. A z pomadkami/blyszczykami robie tak: jedna wersja to najpierw jakas trwala pomadka w dosc intensywnym rozyku a na to jasniutki rozowy blyszczyk mocno opalizujacy drobinkami, lub tez jasny kolorek blyszczyka na cale usta a na sam srodeczek jakis intensywniejszy blyszczyk. Wyglada naprawde siuperowo Kombinujac tak z kolorkami nie trzeba miec tysiac kolorow zeby codziennie miec inny makijaz jesli ktos ma na tym punkcie takiego samego swira jak ja to zrozumie o co mi chodzi
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 22:59   #3
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Czy mieszacie kolory???

Mieszam mieszam - nie mogę się oprzec pokusie . Czasami rak robię jakiś makijaż dla WAS to staram się nie mieszać bo tyle kosmetyków musiałabym wymienić i opisać i wogóle, ale jak robię na codzień to zawsze jakąś plamkę cienia pomadki czy czegóż tam innego paćnę Qsi niesamowicie

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 10:12   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy mieszacie kolory???

mieszam cienie,pudry,podkłady,szm inki
czytałam gdzieś,że warto mieć dwa odcienie podkładu,jasniejszy i o pół tonu a nawet ton ciemniejszy.Zimą,gdy jesteśmy blade,używamy mieszanki o proporcjach : 3 krople jasnego i 2 ciemnego,latem odwrotnie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 10:29   #5
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Czy mieszacie kolory???

Też mieszam kolorki, zazwyczaj kiedy jestem zmuszona, bo zależy mi na jakimś kosmetyku, ale akurat odcień nie do końca mój A oczywiście muszę go mieć natychmiast

I tak ostatnio zaopatrzyłam się na Allegro w dwa upragnione podkłady: YSL "Teint Mat Purete" i DW Estee Lauder - jeden okazał się za ciemny, drugi za jasny, ale zmieszane wygladają znakomicie i świetnie współgrają, a makijażu nic nie ruszy. Starczą mi chyba na rok

Mieszam też pomadki, błyszczyki... dorwałam w promocji "Hyper Full" Max Factor, ale kolor wydawał mi się zbyt ceglasty, wię ożywiam go błyszczykiem L'Oreal "Holographic" w kolorze Electra.
Lubię też na odrobinę pomadki w kolorze czerwieni nakładać lekki, perłowy brąz dla złagodzenia odcienia.

Jeszcze cień na brwiach - brąz z odrobiną szarego.

Ten brąz z Joko mam chyba taki sam, ale na oczach niczego jeszcze nie mieszałam, muszę wypróbować ten sposób z pistacjowym
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 18:14   #6
Betta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 115
Dot.: Czy mieszacie kolory???

Tylko, że ja nie mieszam kosmetyków na skórze tylko na palecie. Zrobiłam sobie paletę do mieszania kolorów z pudełka po pomadkach (bombonierki, bo pomadki są różne ).
Aga z podkładami robię tak jak napisałaś. Mam "swoje" kosmetyki (odcienie i kolory) jakich nie ma inna kobieta. Czasami robię na zapas "mixy" i zamykam z pudełkach po filmie do aparatu, bo rzadko zdarza mi się zrobić dwa razy dokładnie taki sam odcień.

W artykule zdziwił mnie fakt, że to nowy trend, przecież Wizanki robią tak od dawna.
Betta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 19:24   #7
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy mieszacie kolory???

Ja też uwielbiam mieszać - njabardziej różne błyszczyki, żeby mieć niebanalne usteczka. Również dziwi mnie to że piszą o mieszaniu - nowość. Moim zdaniem większość kobiet, które już ciut się na makijażu znają wiedzą, że mieszaniem można osiągnąć niesamowite efekty.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.