¦kpsze miesi±czki ? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi zwi±zane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-30, 18:58   #1
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 92

¦kpsze miesi±czki ?


Hm...dosta³am miesi±czki poprawnie 30 dnia cyklu mam co 29-30 dni od dobrych 7 miesiêcy piêknie ³adnie przychodzi. Jestem m³od± osob± bo mam dopiero 17 lat. Miesi±czkuje od 13 roku ¿ycia i zawsze czas miesi±czki to dla mnie by³o co¶ strasznego....Nie wiem co bym nie robi³a zawsze mnie zalewa³o...Zawsze zostawia³am po sobie plamy i to by³o co¶ okropnego. Wtedy za to nic a nic mnie nie bola³o ani brzuch ani piersi nic. A od listopada 2012 roku jest inaczej ;/ od listopada jest tak ¶rednio du¿o tej krwi jeszcze w listopadzie troche du¿o by³o krwi a potem mniej . Np w grudniu by³o mniej i trwa³a 3 dni. W styczniu wiêcej w lutym mniej marzec i kwiecieñ wiêcej A teraz dosta³am dziwnie , naprawde jest sk±pszy ;/ tylko wczoraj (1 dzieñ) by³o do¶c wiêcej tej krwi jak i dzisiaj w nocy a dzisiaj - tak ¶rednio a w tym momencie jest tej krwi ma³o-nie jest mo¿e to plamienie ale jest sk±piej. I kurde bojê sie ¿e mo¿e to ci±¿a.,,,tylko jest jeden prblem JA NIE WSPÓ£¯YJE. Owszem z ch³opakiem mamy swoje intymne sprawy,ale nie by³o stosunku miêdzy nami,boje siê jednej sytuacji która zdarzy³a siê w po³owie marca (mia³am wtedy dni p³odne ...) i jego sperma wyl±dowa³a na moim brzuchu,ale przecie¿ mia³am spodnie,majtki i zaraz po wytrsykku wytar³am siê i poczu³abym przedewszystkim ¿e co¶ mi "tam" polecia³o...I mia³am okres po tym zdarzeniu i teraz-to ju¿ dwie miesi±czki ;/zauwa¿y³am równie¿ skrzepy krwi wiêc no kurde musi byæ to miesi±czka ;/...Wiêc czy ci±¿e moge wykluczyæ czy nie czy co to mo¿e byæ? Podkre¶le ¿e kiedy¶ mia³am obfute miesi±czki a teraz ju¿ s± mniejsze...Kiedy¶ nic mnie nie bla³o a dzisiaj i wczoraj bardzo bola³ mnie brzuch-w marcu mia³am tak samo i od lutego przed miesi±czk± twardniej± i bol± mnie piersi. Wiêc mo¿e mi siê co¶ pozmienia³ w tych sprawach? Kurde sama ju¿ nie wiem...a jak to ci±¿a :C? Ale kurcze przeciez ja nie wspó³¿yje...
kruszynka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Ginekologia


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.