Chcą nam zabrać mieszkanie!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-06, 06:47   #61
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chcą nam zabrać mieszkanie!!

Cytat:
Napisane przez ania8706 Pokaż wiadomość
Jacy wy wszyscy jesteście mądrzy, ciekawa jestem czy ktokolwiek z was był w podobnej sytuacji! N
(...)
Kiedyś mieliśmy jakąś pomyłkę z dokumentami i dostaliśmy pismo z banku, gdzie mamy kredyt. Jakaś niby pierdoła, ale jeszcze tego samego dnia byliśmy w banku wyjaśniać sprawę. Nikt normalny nie unika rozmowy z pracownikami banku, wręcz przeciwnie: chce mieć wszystko "czyste", wyjaśnione. Tak, więc "tacy jesteśmy mądrzy", bo po prostu nie robimy głupot.

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
(...)
ale krytykować już nie ma sensu.
Odpowiedzi autorki i jej życzenie innym, by mieli tak samo, prowokują krytykę.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 07:39   #62
mart989
Wtajemniczenie
 
Avatar mart989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 680
GG do mart989
Dot.: Chcą nam zabrać mieszkanie!!

Cytat:
Napisane przez ania8706 Pokaż wiadomość
Jacy wy wszyscy jesteście mądrzy, ciekawa jestem czy ktokolwiek z was był w podobnej sytuacji! Nawet nie macie pojęcia co się wtedy dzieje z psychiką, nie macie pojęcia jak wygląda rozmowa z windykacją, życzę wam żebyście kiedyś byli w podobnej sytuacji, wtedy zrozumiecie.

Kila lat temu byliśmy bardzo dobrze sytuowani, i tez mogłam pisać takie rzeczy że ja to bym od razu poszło to banku i wszystko pozałatwiała. gadanie.
To jest żałosne. Skrajna głupota. To powiedz dlaczego nie poszliście od razu do banku? Na co liczyliście?
mart989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 07:46   #63
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Chcą nam zabrać mieszkanie!!

Cytat:
Napisane przez mart989 Pokaż wiadomość
To jest żałosne. Skrajna głupota. To powiedz dlaczego nie poszliście od razu do banku? Na co liczyliście?
Pytałam się autorki juz dwa razy dlaczego nie poszli id razu to banku i niestety się nie doczekałam odpowiedzi

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ania8706 Pokaż wiadomość
Jacy wy wszyscy jesteście mądrzy, ciekawa jestem czy ktokolwiek z was był w podobnej sytuacji! Nawet nie macie pojęcia co się wtedy dzieje z psychiką, nie macie pojęcia jak wygląda rozmowa z windykacją, życzę wam żebyście kiedyś byli w podobnej sytuacji, wtedy zrozumiecie.

Kila lat temu byliśmy bardzo dobrze sytuowani, i tez mogłam pisać takie rzeczy że ja to bym od razu poszło to banku i wszystko pozałatwiała. gadanie.
Myślę, że nikt tu raczej nie będzie w takiej sytuacji bo każdy zdaje sobie sprawę z wielu konsekwencji nie spłacania kredytu oraz braku reakcji na wezwania banku.
Cały czas nie wiem co was powstrzymywało od pójścia do banku przed zaprzestaniem spłaty i zrobienia wakacji kredytowych czy czegoś innego.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 08:38   #64
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Chcą nam zabrać mieszkanie!!

Cytat:
Napisane przez ania8706 Pokaż wiadomość
Jacy wy wszyscy jesteście mądrzy, ciekawa jestem czy ktokolwiek z was był w podobnej sytuacji! Nawet nie macie pojęcia co się wtedy dzieje z psychiką, nie macie pojęcia jak wygląda rozmowa z windykacją, życzę wam żebyście kiedyś byli w podobnej sytuacji, wtedy zrozumiecie.

Kila lat temu byliśmy bardzo dobrze sytuowani, i tez mogłam pisać takie rzeczy że ja to bym od razu poszło to banku i wszystko pozałatwiała. gadanie.
No bo tak powinnaś zrobić, i tak by zrobił każdy rozsądny, dojrzały człowiek w takiej sytuacji. To że tego nie zrobiliście jest waszym błędem, za który teraz płacicie. No tak w życiu jest, że ponosi się konsekwencje własnych błędów. Nie jest to fajne ani przyjemne, ale co zrobić, nikt tu Ci nie poda przepisu na cud. I tak padło tu sporo rozsądnych propozycji co do tego jak powinniście teraz postąpić. A wyżywanie się na innych z powodu własnych błędów pozostawię bez komentarza.

Edytowane przez Flashdance
Czas edycji: 2015-05-06 o 08:40
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 14:12   #65
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Chcą nam zabrać mieszkanie!!

Cytat:
Napisane przez ania8706 Pokaż wiadomość
Jacy wy wszyscy jesteście mądrzy, ciekawa jestem czy ktokolwiek z was był w podobnej sytuacji! .
Zajrzyj na forum muratora - tam byli.

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Pytałam się autorki juz dwa razy dlaczego nie poszli id razu to banku i niestety się nie doczekałam odpowiedzi [COLOR="Silver"]
.
Pewnie mieli nadzieję, że za chwilę się odkują i spłacą, zanim bank się zorientuje.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 16:51   #66
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Chcą nam zabrać mieszkanie!!

Cytat:
Napisane przez ania8706 Pokaż wiadomość
Jacy wy wszyscy jesteście mądrzy, ciekawa jestem czy ktokolwiek z was był w podobnej sytuacji! Nawet nie macie pojęcia co się wtedy dzieje z psychiką, nie macie pojęcia jak wygląda rozmowa z windykacją, życzę wam żebyście kiedyś byli w podobnej sytuacji, wtedy zrozumiecie.

Kila lat temu byliśmy bardzo dobrze sytuowani, i tez mogłam pisać takie rzeczy że ja to bym od razu poszło to banku i wszystko pozałatwiała. gadanie.
Pogrubione świadczy tylko o Tobie! Myślisz, że los tylko Was tak doświadczył? Myślisz, że inni ludzie nie borykają się z takimi czy jeszcze gorszymi problemami?
Dzisiaj kupa ludzi prace traci i ma kredyty i idą gadają, załatwiają od razu.
Na pisma od banku ja jestem nauczona reagować ALERGICZNIE - DOSTAJE PISMO I JAK COŚ JEST NIE TAK ALBO NIE ROZUMIEM TO ZARAZ TAM LECE! Bo bank to nie przelewki!
No a jak olewałaś to co liczyłaś, że z biegem czasu bank zapomni czy jak!
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 17:03   #67
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Chcą nam zabrać mieszkanie!!

Śmieszą mnie Twoje wypowiedzi i nawet mi Ciebie nie szkoda. Od początku przedstawiałaś bank, jako ten zły i niedobry, a siebie jako niewinną. A okazało się, że od dawna nie płacicie, z bankiem się nie kontaktujecie i jesteście zupełnie niepoważni. Powiedz jeszcze, że macie kredyt walutowy.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 23:02   #68
ania8706
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 16
Dot.: Chcą nam zabrać mieszkanie!!

Bardzo śmieszne...
ania8706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 21:26   #69
HomeRentierLegalAdvisors
Przyczajenie
 
Avatar HomeRentierLegalAdvisors
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa/Trójmiasto
Wiadomości: 3
Dot.: Chcą nam zabrać mieszkanie!!

Aniu.. skontaktuj się z nami, być może jest jeszcze szansa rozwiązania problemu,
przerabialiśmy nawet i trudniejsze przypadki, choć trzeba się przygotować że nie będzie łatwo.

Na początek jeśli jest już tak kryzysowa sytuacja, zachęcam do pobrania ebooka z naszej strony: Jak wstrzymać egzekucję komorniczą (za darmo)

Nie ukrywam że jeśli poważnie myślisz o wyjściu z tej sytuacji powinnaś się skontaktować jak najszybciej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OKLADKA3a.jpg (52,9 KB, 21 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
HomeRentierLegalAdvisors jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 21:27   #70
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Chcą nam zabrać mieszkanie!!

To w koncu jestes sama z problemem czy mieszkanie jest wspolwlasnoscia np z mezem? Macie dzieci/zwierzeta? Bo jak jestescie tylko we dwoje to stosunkowo latwo wynajmiecie pokoj czy nawet przemieszkacie u rodzicow do czasu poprawy sytuacji. No chyba ze rodzina nawet takiej pomocy odmawia. Nic nie wyjasnilas kto to jest "my".
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 21:35   #71
HomeRentierLegalAdvisors
Przyczajenie
 
Avatar HomeRentierLegalAdvisors
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa/Trójmiasto
Wiadomości: 3
Dot.: Chcą nam zabrać mieszkanie!!

Niestety praktyka pokazuje ze sytuacją się 'sama' nie rozwiąże ani nie poprawi, ludzie w takich sytuacja są zmęczeni psychicznie i mają po prostu dość, czasem nawet godzą się z ta sytuacja i żyją latami w biedzie.

Warto poszukać specjalisty, który pomoże, - i nie piszę dlatego że tym się zajmujemy, jest jeszcze kilka firm na rynku.

Statystki są nieubłagane im później tym gorzej, kończy się nie tylko odebraniem majątku przez wierzyciela, ale także pod upadkiem na zdrowiu i psychice.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
HomeRentierLegalAdvisors jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 09:40   #72
tamar82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Dot.: Chcą nam zabrać mieszkanie!!

Droga autorko - jak najszybciej sprzedaj mieszkanie i spłać bank. Nie dopuść do sytuacji, kiedy mieszkanie pójdzie pod licytację. Pierwsza licytacja 80& wartości nieruchomości, każdy czeka na drugą kiedy jest jeszcze taniej. Bank sprzeda i jeszcze będziecie musieli dopłacać.
tamar82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 09:43   #73
HomeRentierLegalAdvisors
Przyczajenie
 
Avatar HomeRentierLegalAdvisors
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa/Trójmiasto
Wiadomości: 3
Dot.: Chcą nam zabrać mieszkanie!!

Pierwsza licytacja 75%, druha 66%, oczywiście koszty komornicze rosną z drugą licytacją i w zasadzie z każdym pismem który komornik wysyła.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
HomeRentierLegalAdvisors jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-23 10:43:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.