Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-11-15, 14:55   #4591
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Cytat:
Napisane przez zyjesiedalej Pokaż wiadomość
Odeszly mi wody. Dzwoniłam do poloznej i mam jechac do szpitala. Czekam na tz
O jacie, czas czy nie czas ale dzidziuś chce już wyjść tzn że już jest gotowy. Będzie dobrze. Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 14:56   #4592
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Cytat:
Napisane przez zyjesiedalej Pokaż wiadomość
Anula z pol szklanki jak lezalam i sacza sie teraz co chwile;( ale zapach ma takiej... spermy troche? Wiec nie,ze bezwonne. I wtedy w nocy to moze tez nie byl wcale mocz....

ale maly kopie na cale szczescie.
Dawaj znać jak sytuacja. Spakowana jesteś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 15:00   #4593
Lawendowa_
Raczkowanie
 
Avatar Lawendowa_
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 415
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Cytat:
Napisane przez zyjesiedalej Pokaż wiadomość
Odeszly mi wody. Dzwoniłam do poloznej i mam jechac do szpitala. Czekam na tz
O kurde Nie spodziewałam się takich wiadomości u nas. Powodzenia! Dawaj znać jak tam

Miałam wieczorem pakować torbę, ale chyba idę już teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lawendowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 15:08   #4594
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

A ja dzisiaj miałam problem z kupą i przy podtarciu był zakrwawiony papier razem ze skrzepami krwi. Myślałam że to z pochwy ale na szczęście nie. Chociaż nie wiem czy się martwić. Któraś też tak miała? Pewnie tam coś pękło przy zaparciu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 15:09   #4595
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 406
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Cytat:
Napisane przez zyjesiedalej Pokaż wiadomość
Anula z pol szklanki jak lezalam i sacza sie teraz co chwile;( ale zapach ma takiej... spermy troche? Wiec nie,ze bezwonne. I wtedy w nocy to moze tez nie byl wcale mocz....

ale maly kopie na cale szczescie.
To dobrze że kopie , leż póki co .
.Mi nigdy przed czasem nie odeszły wódy ,więc nie wiem jaki mają zapach

To żeś się w kolejkę wepchnęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 15:12   #4596
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

[1=2ed2b7bd55856fc562a8a0f c0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b 8b5c69;88995602]To dobrze że kopie , leż póki co .
.Mi nigdy przed czasem nie odeszły wódy ,więc nie wiem jaki mają zapach

To żeś się w kolejkę wepchnęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Jak słuchałam położna to mowila że mówi się że bezwonne ale jej zdaniem delikatnie słodki zapach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 15:12   #4597
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Zyjesiedalej pisz nam tu wszystko jeśli dasz radę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-15, 15:15   #4598
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Czy to się nadaje na wyjście że szpitala? Plus do tego kombinezon oczywiście. I jaka macie czapeczkę na wyjście? IMG_20211115_161450.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 15:28   #4599
Lawendowa_
Raczkowanie
 
Avatar Lawendowa_
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 415
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Zaczęłam pakowanie torby

Dziewczyny, a może założymy grupę na fb? Później się zaczną już bardziej prywatne sprawy, porody, fotki itd.
Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Czy to się nadaje na wyjście że szpitala? Plus do tego kombinezon oczywiście. I jaka macie czapeczkę na wyjście? Załącznik 7762699

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam podobny zestaw na wyjście: body krótki rękaw + pajacyk zwykły, na to taki grubszy pajacyk jakby dresowy (nie misiowy, tylko 100% bawełna). Czapeczkę mam taką grubszą bawełnianą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lawendowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 15:58   #4600
czaroduszka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 504
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

O kurczę Zyjesiedalej aż ja się wystraszyłam...

Ja jeszcze ma wyjście nie wiem jakie ubranka , tylko kombinezon i czapka wiem jaka. Dziś kończę pakować ubranka w zestawy bo tylko to mi brakuje.
czaroduszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 16:06   #4601
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Pokażcie te czapeczki. Bo okazuje się że ja chyba nie mam odpowiedniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-15, 16:33   #4602
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Jestem po wizycie. Mała waży ok 2300. Termin cięcia 15 grudnia.
I wspominalam lekarzowi o tym, że czasem swędzą mnie dłonie, zgięcia łokci, stopy. I nie wiem na ile to jest związane z tym, że ja ogólnie miewam problemy darmetologiczne, a na ile nie. Stwierdził, że jestem na tyle wysoko w ciąży, że mam iść do szpitala na badania. I dał mi skierowanie.

Wysłane z mojego CPH1941 przy użyciu Tapatalka
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 16:36   #4603
Lawendowa_
Raczkowanie
 
Avatar Lawendowa_
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 415
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Poszukam czapeczki później w necie

Mam głupie pytanie Skoro w szpitalu cały czas jest się w koszuli nocnej, to co się ubiera po kąpieli, a co po przebudzeniu? W domu przecież rano zakładamy świeże ubrania, po kapieli tak samo. A jak to na szpitalne warunki przenieść?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lawendowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 16:57   #4604
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

[1=068f17c74a689af16414de9 9cf46e6ba382cfcbb_626f10f 213472;88995506]Ja sie bardzo waham odnosnie skojarzonych (6w1), corka zle przeszla, trwalo to wiele tygodni a lekarz mnie kompletnie zlal i nawet nie chcial zglosic nopu. Juz teraz ma opoznione 6w1.
Swoja droga koncerny wala kupe kasy na reklamy tych skojarzonych.


Jesli te na nfz to tez zalezy ile podaja na jednej wizycie. Jak podaja wiele to znow nie bedzie wiadomo po czym bylo ewentualne powiklanie. Tez nie znalazlam sensownego lekarza i przychodni.


A Ty co postanowilas albo nad czym sie wahasz?[/QUOTE]

Ja mam taki mętlik teraz w głowie, że kompletnie nie wiem co mam robić stresuje mnie bardzo ten temat, nie mam zaufanego pediatry, który mógłby coś poradzić. Jak byłam na nie szczepieniu tak teraz się waham. Boję się nopów, boję się szczepic w 1 dobie życia. I ogólnie się boję.

Cytat:
Napisane przez zyjesiedalej Pokaż wiadomość
Odeszly mi wody. Dzwoniłam do poloznej i mam jechac do szpitala. Czekam na tz
Trzymam kciuki za Ciebie

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Mała waży ok 2300. Termin cięcia 15 grudnia.
I wspominalam lekarzowi o tym, że czasem swędzą mnie dłonie, zgięcia łokci, stopy. I nie wiem na ile to jest związane z tym, że ja ogólnie miewam problemy darmetologiczne, a na ile nie. Stwierdził, że jestem na tyle wysoko w ciąży, że mam iść do szpitala na badania. I dał mi skierowanie.

Wysłane z mojego CPH1941 przy użyciu Tapatalka
To drobinka się szykuje Czyli termin cc wyznaczyli na tydzień przed tp. Ja za godzinę mam wizytę i też mam nadzieję, że dowiem się kiedy cięcie. Kurczę, zawsze stresuje się przed wizytą.
Wybierasz się do szpitala?

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Czy to się nadaje na wyjście że szpitala? Plus do tego kombinezon oczywiście. I jaka macie czapeczkę na wyjście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na body z długim rękawem przygotowuje pajaca. Ale też to zależy jaki ma się kombinezon/otulacz. Jaka będzie pogoda. Ja biorę więcej tych ciuszkow i w szpitalu pewnie zdecyduje co założyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 17:05   #4605
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Mała waży ok 2300. Termin cięcia 15 grudnia.
I wspominalam lekarzowi o tym, że czasem swędzą mnie dłonie, zgięcia łokci, stopy. I nie wiem na ile to jest związane z tym, że ja ogólnie miewam problemy darmetologiczne, a na ile nie. Stwierdził, że jestem na tyle wysoko w ciąży, że mam iść do szpitala na badania. I dał mi skierowanie.

Wysłane z mojego CPH1941 przy użyciu Tapatalka
Wiedzminkaa może najpierw zrób sobie badania na próby wątrobowe. U mnie przy cholestazie zaczynało się swędzenie wieczorem i kończyło nad ranem .
Ja chyba na tym szpitalnym łóżku Złamałam sobie kręgosłup, bo tak mnie boli. I stwierdziłam, że jak jutro będą mi chcieli dawać tyle kroplówek to się nie zgodzę, bo nie funkcjonuje po nich. Najwyżej niech mnie wypiszą i pójdę do innego szpitala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 17:30   #4606
czaroduszka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 504
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Bojatoja mam dokładnie taki sam dylemat odnośnie szczepień. Jesteśmy z tz w trakcie ustalenia tego bo czasu coraz mniej.

Robie te zestawy ubranek i nie wiem co z czym połączyć....
czaroduszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 17:31   #4607
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 406
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lawendowa_ Pokaż wiadomość
Poszukam czapeczki później w necie

Mam głupie pytanie Skoro w szpitalu cały czas jest się w koszuli nocnej, to co się ubiera po kąpieli, a co po przebudzeniu? W domu przecież rano zakładamy świeże ubrania, po kapieli tak samo. A jak to na szpitalne warunki przenieść?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lawendowa cały czas smigasz w koszuli nocnej ,bo najczęściej leżysz w łóżku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 17:35   #4608
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Zyjesiedalej, o kurczę To chyba przez to, że ciąża tak Ci się dała we znaki, mały zdecydował, że koniec tych męczarni. A może to czop?? Mi odszedł ostatecznie dwa dni przed porodem z dużą ilością wodnistego śluzu, akurat byłam na ktg i badaniu u mojej lekarki, gdybym nie była w szpitalu, to też bym pomyślała, że to wody. Czekam na wieści!! To już wysoka ciąża, więc na pewno będzie ok!


Lawendowa, jestem za grupą na fb! Dużo łatwiej się funkcjonuje, niż na wizazu.


Eneajla, może to hemoroidy? Nigdy tak nie miałam, więc więcej nie powiem...


Bojatoja, córkę szczepimy 6w1 plus wszystkie zalecane, jedynie pneumokoki wzięliśmy refundowane i do teraz żałuję. Synka będziemy szczepić na wszystko. Oczywiście też boję się NOPów, ale jednak bardziej chorób. Nasze dzieci będą w placówkach, a tam można złapać wszystko. No i nie bez powodu wcześniaki itd mają refundowane szczepionki skojarzone - dają mniej skutków ubocznych.



Lawendowa fajny się wydaje ten odkurzacz. My mamy Dysona, więc nie opłaca mi się zmieniać, zawsze po odkurzaniu jadę zwykłym mopem ze spryskiwaczem, więc w sumie podobnie, tylko pewnie jakość mopowania gorsza :P ale pewnie gdybym drugi raz kupowała, to obczaiłabym też te mopujące.


Konwalia to tak jak u mnie, nie wiadomo jak wyjdzie. Chociaż ja się nastawiam na sn jednak. Dzisiaj byłam podpisać umowę z położną. Pytałam o to mierzenie miednicy, i powiedziała, że oni oczywiście mierzą, ale to nie jest takie pewne, bo bywa że kobieta z teoretycznie wąską miednicą urodzi bez problemu duże dziecko, i w drugą stronę też tak bywa, więc nie ma co za dużej wagi do tego przywiązywać. U mnie synek też ma większą główkę niby.
Ja akurat nie boję się uczniów podczas cc, byleby mnie dobrze znieczulili, to niech mnie tną, blizny też nie muszę mieć ładnej Ale nie przejmuj się, nie zostawią nowicjusza samego, a lekarz podczas specjalizacji to już na pewno ma wiele cięć i szyć za sobą. Zresztą, czasem ci "doświadczeni" to więksi rzeźnicy, zależy kto jaką ma rękę.



Malinowa, pewnie szybko pójdziesz pod nóż, ja bym tak nie patrzyła krzywo na te kroplówki, skoro dają, to nie bez powodu na pewno


Cichazabka, super że wychodzisz, ale też nei wiem, jak Ty tyle wypiłaś, szacun
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 17:52   #4609
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Patryka, tylko że ja wcześniej nic nie czułam, nic mnie nie bolało. Od 3 dni nie byłam na kibelku i dzisiaj jak już mi się zebrało to poszło z krwią i z takimi skrzepami. Nie wiem czy mówić o tym ginekologowi na wizycie, glupio mi jakoś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-15, 18:00   #4610
068f17c74a689af16414de99cf46e6ba382cfcbb_626f10f213472
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Zyjesiedalej trzymaj sie w tym szpitalu!


Patryka, jesli chodzi o cc nie chcialabym sie zdac na przypadek. Dla mnie jest to zbyt powazna operacja. Obecnie blizne mam dosc mocno widoczna, ale to nie chodzi o zewnetrzna blizne. Zalezy mi aby wszystkie warstwy byly zszyte jak trzeba, bez zrostow w przyszlosci. Wazne dla mnie aby zminimalizowac ewentualne powiklania. Nie mowie, ze po lekarzu na specjalizacji bede miala spaprane, ale chce zwiekszyc szanse, ze bedzie ok.


Bojatoja, odnosnie szczepienia w szpitalu, jesli sie zdecyduje to chcialabym miesc pewnosc, ze usg glowy i brzucha wyjdzie ok u dziecka. W razie ew problemow z jelitami niektore szczepionki nie powinny byc dawane.


Eneajla, lekarz jest od tego. Na forum nie masz krepacji, wiec przy lekarzu tym bardziej nie powinnas. Choc ja mysle, o Twoim przypadku tak jak Patryka.

Edytowane przez 068f17c74a689af16414de99cf46e6ba382cfcbb_626f10f213472
Czas edycji: 2021-11-15 o 18:03
068f17c74a689af16414de99cf46e6ba382cfcbb_626f10f213472 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 18:03   #4611
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

O kurde, toż to szok, czyżby zaraz pojawił się pierwszy "grudniowy" bobas?
Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Zyjesiedalej, o kurczę To chyba przez to, że ciąża tak Ci się dała we znaki, mały zdecydował, że koniec tych męczarni. A może to czop?? Mi odszedł ostatecznie dwa dni przed porodem z dużą ilością wodnistego śluzu, akurat byłam na ktg i badaniu u mojej lekarki, gdybym nie była w szpitalu, to też bym pomyślała, że to wody. Czekam na wieści!! To już wysoka ciąża, więc na pewno będzie ok!


Lawendowa, jestem za grupą na fb! Dużo łatwiej się funkcjonuje, niż na wizazu.


Eneajla, może to hemoroidy? Nigdy tak nie miałam, więc więcej nie powiem...


Bojatoja, córkę szczepimy 6w1 plus wszystkie zalecane, jedynie pneumokoki wzięliśmy refundowane i do teraz żałuję. Synka będziemy szczepić na wszystko. Oczywiście też boję się NOPów, ale jednak bardziej chorób. Nasze dzieci będą w placówkach, a tam można złapać wszystko. No i nie bez powodu wcześniaki itd mają refundowane szczepionki skojarzone - dają mniej skutków ubocznych.



Lawendowa fajny się wydaje ten odkurzacz. My mamy Dysona, więc nie opłaca mi się zmieniać, zawsze po odkurzaniu jadę zwykłym mopem ze spryskiwaczem, więc w sumie podobnie, tylko pewnie jakość mopowania gorsza ale pewnie gdybym drugi raz kupowała, to obczaiłabym też te mopujące.


Konwalia to tak jak u mnie, nie wiadomo jak wyjdzie. Chociaż ja się nastawiam na sn jednak. Dzisiaj byłam podpisać umowę z położną. Pytałam o to mierzenie miednicy, i powiedziała, że oni oczywiście mierzą, ale to nie jest takie pewne, bo bywa że kobieta z teoretycznie wąską miednicą urodzi bez problemu duże dziecko, i w drugą stronę też tak bywa, więc nie ma co za dużej wagi do tego przywiązywać. U mnie synek też ma większą główkę niby.
Ja akurat nie boję się uczniów podczas cc, byleby mnie dobrze znieczulili, to niech mnie tną, blizny też nie muszę mieć ładnej Ale nie przejmuj się, nie zostawią nowicjusza samego, a lekarz podczas specjalizacji to już na pewno ma wiele cięć i szyć za sobą. Zresztą, czasem ci "doświadczeni" to więksi rzeźnicy, zależy kto jaką ma rękę.



Malinowa, pewnie szybko pójdziesz pod nóż, ja bym tak nie patrzyła krzywo na te kroplówki, skoro dają, to nie bez powodu na pewno


Cichazabka, super że wychodzisz, ale też nei wiem, jak Ty tyle wypiłaś, szacun
Co masz na myśli, że żałujesz tej refundowanej szczepionki? Coś było nie tak? Wszystkie pozostałe kupiliscie za własne kasę, żeby były te 6w1 zamiast korzystać z refundowanych? To takie duże są różnice, że lepiej wydać własny hajs?

W szkole rodzenia jakiś lekarz opowiadał, że na zachodzie są powszechnie stosowane te 6w1 czy coś, a u nas w Polsce o ile dobrze zrozumiałam, to mają umowy z jakąś polską firmą i produkujemy własne dla polskich dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Patryka, tylko że ja wcześniej nic nie czułam, nic mnie nie bolało. Od 3 dni nie byłam na kibelku i dzisiaj jak już mi się zebrało to poszło z krwią i z takimi skrzepami. Nie wiem czy mówić o tym ginekologowi na wizycie, glupio mi jakoś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście, że powinnaś o tym powiedzieć lekarzowi. Wszystko może być istotne. To lekarz a nie sąsiadka, że ma być ci głupio. Ostatnio też coś pisałaś o krwi w sluzie, to moze jest to powiązane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 18:06   #4612
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Patryka pewnie na coś je dają, ale ja po nich jestem tak spuchnięta, że ledwo chodzę, a klapek nie ubiorę .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 18:06   #4613
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Monicka, nie mam pojęcia. Pewnie powiem, bo wszystko może być ważne. Jeju, jak wspomniałam o tym mojemu tż to mi było słabo i jemu też od razu jak zobaczył tą krew na papierze. Teraz dzwoni do mnie co pół godziny i pyta jak się czuję. Ja już myślałam że to krwotok z tamtąd.


Zyjesiedalej się nie odzywa, jeju pewnie będzie nasz pierwszy wątkowy bobas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 18:10   #4614
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
Wiedzminkaa może najpierw zrób sobie badania na próby wątrobowe. U mnie przy cholestazie zaczynało się swędzenie wieczorem i kończyło nad ranem .
Ja chyba na tym szpitalnym łóżku Złamałam sobie kręgosłup, bo tak mnie boli. I stwierdziłam, że jak jutro będą mi chcieli dawać tyle kroplówek to się nie zgodzę, bo nie funkcjonuje po nich. Najwyżej niech mnie wypiszą i pójdę do innego szpitala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pytałam lekarza czy nie mogę zrobić tych badań po prostu w laboratorium. Powiedział, że mogę, ale jestem na tyle wysoko w ciąży, że on jednak zaleca szpital i mimo wszystko wypisze mi do niego skierowanie.

Moje swędzenie też nasila się wieczorami.

Wysłane z mojego CPH1941 przy użyciu Tapatalka
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 18:11   #4615
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Wiedzminkaa, a będziesz szła do szpitala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 18:13   #4616
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
Wiedzminkaa, a będziesz szła do szpitala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sama nie wiem co robić. Mąż się upiera, że mam iść, że najwyżej mnie wypiszą po kilku dniach.

Wysłane z mojego CPH1941 przy użyciu Tapatalka
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 18:15   #4617
068f17c74a689af16414de99cf46e6ba382cfcbb_626f10f213472
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Sama nie wiem co robić. Mąż się upiera, że mam iść, że najwyżej mnie wypiszą po kilku dniach.

Wysłane z mojego CPH1941 przy użyciu Tapatalka

Idz dla spokoju. Bedzie mial sie kto blizniakami zajac?
Duzo Twoja cora przybrala od ostatniego usg? Jak kiedys pisalas ile wazy to wydawalo mi sie duzo a teraz tylko ma ok 2300 ?

Edytowane przez 068f17c74a689af16414de99cf46e6ba382cfcbb_626f10f213472
Czas edycji: 2021-11-15 o 18:17
068f17c74a689af16414de99cf46e6ba382cfcbb_626f10f213472 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 18:17   #4618
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

No jak badania wyjdą ok to pewnie Cię puszczą od razu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 18:29   #4619
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

[1=068f17c74a689af16414de9 9cf46e6ba382cfcbb_626f10f 213472;88995844]Idz dla spokoju. Bedzie mial sie kto blizniakami zajac?
Duzo Twoja cora przybrala od ostatniego usg? Jak kiedys pisalas ile wazy to wydawalo mi sie duzo a teraz tylko ma ok 2300 ?[/QUOTE]Jutro teściowa. Później mąż będzie brał jak coś opiekę na dzieci.

Miesiąc temu mała ważyła 1800. Też mi się wydaje, że jakoś niewiele przybrała, ale lekarz mówił, że przepływy są okej, łożysko wydajne.

Wysłane z mojego CPH1941 przy użyciu Tapatalka
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-15, 18:40   #4620
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 406
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Wiedźminka ,aż taka mała to nie będzie .W terminu CC będzie miała ok 3300

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-20 07:34:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.