Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-21, 10:20   #61
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Mała spada z wagi i na razie nie chcą nas puścić jutro może wyjdziemy o ile zatrzyma się waga lub wzrośnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 10:59   #62
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
Mała spada z wagi i na razie nie chcą nas puścić jutro może wyjdziemy o ile zatrzyma się waga lub wzrośnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ile jej ubyło z wagi? Zawsze spada, mojemu spadła około 200g.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Ja wczoraj zazyczylam sobie kebaba. Stwierdziłam, że muszę sobie coś zjeść niezdrowego w tej ciąży. I żałuję. Źle się po nim poczułam i myślałam, że mi brzuch pęknie. Dobrze cały czas się odżywiam i nie wiem co mi palnęło do głowy;P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 11:22   #63
czaroduszka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 504
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Dostałam zdjęcia z sesji i jestem z nich niezadowolona bardzo.:/ ale tak to jest. Nigdy nie ufałam fryzjerom i fotografom, a jednak coś mnie podkusiło...
czaroduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 11:33   #64
zyjesiedalej
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Zmalowana, ale jesteś na grudniowkach wiec nie narzekaj ;p ja za to urodzilam za Ciebie 🤣

Mialam pierwsza probe przebierania kupy, ale to takie stresujące przy poloznej,mimo ze super babka. Moze samema jak bede z nim to bardziej sie naucze.

Malinowa,a jak idzie kp? Dolarmiasz butla i i tak spadla?

Ja sie tez boję kp. Dziecko obok caly czas placze,ciągle wisi na cycu,niby karmienie ma byc na zadanie,ale w sumie to przeciez niewiadomo ile zjada z piersi, a butla moze byc co 3 godziny. Nie wiem, jak to ogarnąć.

Maly dalej nie je,ledwo 5 ml wyciumkal z butli.
__________________
Can anybody find me somebody to love?
zyjesiedalej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 12:10   #65
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez czaroduszka Pokaż wiadomość
Dostałam zdjęcia z sesji i jestem z nich niezadowolona bardzo.:/ ale tak to jest. Nigdy nie ufałam fryzjerom i fotografom, a jednak coś mnie podkusiło...
A czemu niezadowolona?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez zyjesiedalej Pokaż wiadomość
Zmalowana, ale jesteś na grudniowkach wiec nie narzekaj ;p ja za to urodzilam za Ciebie 🤣

Mialam pierwsza probe przebierania kupy, ale to takie stresujące przy poloznej,mimo ze super babka. Moze samema jak bede z nim to bardziej sie naucze.

Malinowa,a jak idzie kp? Dolarmiasz butla i i tak spadla?

Ja sie tez boję kp. Dziecko obok caly czas placze,ciągle wisi na cycu,niby karmienie ma byc na zadanie,ale w sumie to przeciez niewiadomo ile zjada z piersi, a butla moze byc co 3 godziny. Nie wiem, jak to ogarnąć.

Maly dalej nie je,ledwo 5 ml wyciumkal z butli.
Powiem Ci ze mnie KP też przeraza tym bardziej że przy starszym mi się nie udało bo miałam mało pokarmu i w ogóle nie wiedziałam o co w tym wszystkim chodzi. Na MM przede wszystkim ładnie mi spał i nie wisiał non stop na cycku. Ale teraz będę walczyć mam nakładki na brodawki bo pamiętam że, ból był okropny, mam ten femaltiker mam laktator. Musi być dobrze. Początek najgorszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Byłam na długim spacerze z psem i padam. TZ zabrał starszaka na basen więc mam chwile ciszy. Jedyne co to nie mam obiadu na dzisiaj słabo się zorganizowałam jakoś 🤦🏼☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 12:49   #66
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

No właśnie butelka i chcą zobaczyć dlaczego spadła jak jest dokarmiana butelką jeśli jutro utrzyma wagę, albo zwiększy to nas puszczą.
Ogólnie u mnie cesarka średnio poszła. Znieczulenie nie chcialo zadziałać i musieli mnie usypiać ogólnie. Lekarz na obchodzie powiedział mi, że miałam duże szczęście, bo straciłam dużo krwi i nie mieli nawet mojej krwi, żeby w razie czego przetoczyć, ale na szczęście obyło się bez tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 12:54   #67
czaroduszka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 504
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Mam wrażenie, ze dziewczyna albo nie umie korzystać z fotoszopa albo robi to bardzo niedbale. Mimo ze była megasympatyczna i atmosfera była super. Myśle ze ja bym lepiej obrobila zdjęcia w Lightroom. Pół twarzy wygładzone jak u barbie, a reszta jak bym miała papier ścierny zamiast skory. Moja samoocena -100 po tych zdjęciach. Jedno jest jeszcze w miare.
czaroduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-21, 12:56   #68
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez czaroduszka Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, ze dziewczyna albo nie umie korzystać z fotoszopa albo robi to bardzo niedbale. Mimo ze była megasympatyczna i atmosfera była super. Myśle ze ja bym lepiej obrobila zdjęcia w Lightroom. Pół twarzy wygładzone jak u barbie, a reszta jak bym miała papier ścierny zamiast skory. Moja samoocena -100 po tych zdjęciach. Jedno jest jeszcze w miare.
A nie mozesz reklamować? Mamy kolegę fotografa i jak coś komuś nie odpowiada to on musi poprawiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 13:22   #69
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
Mała spada z wagi i na razie nie chcą nas puścić jutro może wyjdziemy o ile zatrzyma się waga lub wzrośnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szkole rodzenia też nam mówili, że waga na początku spada.

Dziwne, to szpital tak może funkcjonować bez zapasu krwi jakiejś grupy?
Cytat:
Napisane przez czaroduszka Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, ze dziewczyna albo nie umie korzystać z fotoszopa albo robi to bardzo niedbale. Mimo ze była megasympatyczna i atmosfera była super. Myśle ze ja bym lepiej obrobila zdjęcia w Lightroom. Pół twarzy wygładzone jak u barbie, a reszta jak bym miała papier ścierny zamiast skory. Moja samoocena -100 po tych zdjęciach. Jedno jest jeszcze w miare.
Trzeba reklamować, najlepiej umawiać się z fotografem na zapłatę po odbiorze zdjęć. A przy odbiorze jak kiepska jakość pracy, to się nie odbiera, tylko do poprawy. Zaplaciliscie już jej? Jest aż tak źle?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 13:38   #70
czaroduszka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 504
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Tak mogę, napisałam jej co jest do poprawy.

Słabo się dziś czuje. Ciśnienie mam 132/82 niby nie wysokie ale kiepsko się naprawdę czuje...

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Już jest zapłacone. Na jednym mam tak wychudzona jedna nogę jakbym jakaś chora była...Na innym widać coś przy brodzie kombinowane jak u babajagi mi wyszła. TZ od razu zobaczył i powiedział ale fotoszop. Ja modelka nie jestem ale już wole zdjęcia moja lustrzanka, a nie jakości super extra ale za to wychodzi nawet mikro mikro niedoskonałość. Ładniejsze zdjęcia, które mama mi robiła w parku. I nic tam poprawiać nie musiałam...
czaroduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 13:48   #71
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez czaroduszka Pokaż wiadomość
Tak mogę, napisałam jej co jest do poprawy.

Słabo się dziś czuje. Ciśnienie mam 132/82 niby nie wysokie ale kiepsko się naprawdę czuje...

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Już jest zapłacone. Na jednym mam tak wychudzona jedna nogę jakbym jakaś chora była...Na innym widać coś przy brodzie kombinowane jak u babajagi mi wyszła. TZ od razu zobaczył i powiedział ale fotoszop. Ja modelka nie jestem ale już wole zdjęcia moja lustrzanka, a nie jakości super extra ale za to wychodzi nawet mikro mikro niedoskonałość. Ładniejsze zdjęcia, które mama mi robiła w parku. I nic tam poprawiać nie musiałam...
Nasz ślubny fotograf był z nami umówiony na zapłatę po odbiorze całości. Byliśmy u niego, obejrzeliśmy zdjęcia i naprawdę nam się podobały, ale mial tez zrobić krótki filmik wideo, który nie do końca wyszedł (jak się później okazało dopiero zaczynał się w to bawić ;-) )

Miał poprawić nam ten filmik, ale zaproponował, żeby już się rozliczyć, skoro oddaje zdjecia. No więc się rozliczyliśmy, bo ogólnie ten filmik to był tylko mały dodatek. Ostatecznie go w końcu nie poprawił i kontakt się urwał. Także ja polecam przyjąć zasadę, aby nie rozliczać się w całości przed poprawkami...

A dużo od was wzięła? Może jak nie potrafi retuszować zdjęć, to niech spuści z ceny i da wam sam materiał źródłowy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-21, 14:02   #72
czaroduszka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 504
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

350 zł za 6 zdjęć. Mam nadzieje, ze jak je poprawi to będą ok. Do dwóch nie mam się czego doczepić ale te 4 to porażka.
czaroduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 14:02   #73
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Monicka, Malinowa ma grupę 0- tej to wszędzie zawsze mało i brakuje... Dlatego tak ważne jest by oddawać krew.


Czaroduszka reklamuj koniecznie! nam po ślubie świadkowie pykneli parę zdjęć telefonem, niektóre to masakra ale wybrałam kilka, sama obrobilam i pamiątka jest, nie narzekam. Jakoś szkoda mi płacić miliony monet za takie usługi, to samo mam z fryzjerami i kosmetyczkami, wszystko wolę zrobić sama. Na ślub też się sama pomalowałam i z robiłam włosy sama. Nieskromnie powiem że umiem się malować i włosy ogarnąć to żaden problem był.

Ostatnio też mężowi obcięłam włosy a wcześniej on mi końcówki ciachnął.

Od pandemii usługi fryzjerskie tak poszły w górę że to masakra. Za zwykle podcięcie końcówek na prosto krzyczą u mnie 80 zł gdzie wcześniej płaciłam 20.

Tak tylko narzekam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 14:24   #74
zyjesiedalej
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Ale chyba jak dziecko od razu po poroszie sie dostaje,to jakos szybciej idzie laktacja? Bo ja zaczelam po 2 dniach jakos od porodu. Od zera(laktator). Czyli po 3.5 dniach co 3 godziny mam ledwie 20 ml w butelce.

W sunie mogl ci juz nie mowic ze nie mają twojej krwi... a przypomnisz ty miałaś na goraco cc czy planowane?

To pewnie anemie tez masz? Tez straciłam dużo krwi podobno, choć pewnie nie az tak jak Ty.
__________________
Can anybody find me somebody to love?
zyjesiedalej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 15:36   #75
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Monicka, Malinowa ma grupę 0- tej to wszędzie zawsze mało i brakuje... Dlatego tak ważne jest by oddawać krew.


Czaroduszka reklamuj koniecznie! nam po ślubie świadkowie pykneli parę zdjęć telefonem, niektóre to masakra ale wybrałam kilka, sama obrobilam i pamiątka jest, nie narzekam. Jakoś szkoda mi płacić miliony monet za takie usługi, to samo mam z fryzjerami i kosmetyczkami, wszystko wolę zrobić sama. Na ślub też się sama pomalowałam i z robiłam włosy sama. Nieskromnie powiem że umiem się malować i włosy ogarnąć to żaden problem był.

Ostatnio też mężowi obcięłam włosy a wcześniej on mi końcówki ciachnął.

Od pandemii usługi fryzjerskie tak poszły w górę że to masakra. Za zwykle podcięcie końcówek na prosto krzyczą u mnie 80 zł gdzie wcześniej płaciłam 20.

Tak tylko narzekam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0- brakuje. Jak mój Wujek leżał na covid to był okropny problem żeby dostać dla niego osocze bo też ma rzadka grupę AB-.

Do fryzjera chodzę tylko podciąć a farbuje sama. Dużo się nie maluję ale hennę sama robię na brwiach i hybrydy sama. Szkoda mi kasy.

Ścięcie włosów u dziecka 30 zł. A średnio 1x w Msc trzeba iść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 15:48   #76
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Zyjesiedalej bo laktator nie ściąga tak dobrze jak dziecko, ja nie mogłam na początku nic ściągnąć laktatorem, może z 5 czy 10 ml mimo nawału, a córka jadła i przybierała aż ponad normę na początku.



Moja córka też na początku spadła z wagi, 10% masy to fizjologia w pierwszych dobach. Potem zaczeła ładnie przybierać, więc Malinowa bądź dobrej myśli
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 15:50   #77
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Powiem Wam że sluz mam inny.. Gesty i ciemniejszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 16:00   #78
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Zyjesiedalej bo laktator nie ściąga tak dobrze jak dziecko, ja nie mogłam na początku nic ściągnąć laktatorem, może z 5 czy 10 ml mimo nawału, a córka jadła i przybierała aż ponad normę na początku.



Moja córka też na początku spadła z wagi, 10% masy to fizjologia w pierwszych dobach. Potem zaczeła ładnie przybierać, więc Malinowa bądź dobrej myśli
Patryka dziękuję teraz mnie pocieszyłaś może jutro nas wypuszcza. Dzisiaj mała ładnie zjada co 3 godzinki oczywiście z butelki, ale no nic nie poradzę piersi puste, a laktator nie daje rady. Przed 18:00 poprosiłam, czy mogę przyjść, żeby ją zważyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 16:24   #79
czaroduszka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 504
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Powiem Wam że sluz mam inny.. Gesty i ciemniejszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam ostatnio bardzo małe ilości i tez gesty ale biały.

Ja w pandemii sobie sama podcinalam włosy ale to nie był dobry pomysl. Zreszta u fryzjerki chilijskiej tez nie. Muszę znaleźć inna chyba u mnie na wsi jakaś jest. Hybrydy tez sama robię ale nie umiem ściągać za bardzo i niszczę paznokcie.
czaroduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-21, 16:53   #80
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Dziewczyny, czy też tak czujecie? :P


Jutro moja ciąża zaczyna być donoszona. Matkoooo...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png ostatni-miesiąc-ciąży.png (102,9 KB, 57 załadowań)
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 16:59   #81
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 406
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy też tak czujecie?


Jutro moja ciąża zaczyna być donoszona. Matkoooo...
dobre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Powiem Wam że sluz mam inny.. Gesty i ciemniejszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zmalowana może czop zaczyna Ci odchodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 17:05   #82
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

[1=2ed2b7bd55856fc562a8a0f c0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b 8b5c69;89005750] dobre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Zmalowana może czop zaczyna Ci odchodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Jakoś kiepsko się czuję. Ale nie nastawiam się. Pewnie i tak przenoszę 🤦🏼☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 17:10   #83
czaroduszka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 504
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy też tak czujecie? :P


Jutro moja ciąża zaczyna być donoszona. Matkoooo...
Zostało 24 dni, tez myśle ze przenoszę. Nawet nie wiem jak się skurcze czuje, nie wiem nic a nic.
Z dobrych info potwierdziłam ze u mnie w szpitalu robią usg przed porodem.
A te daktyle są takie pyszne ze serio nie mogę się nadziwić, jem 6 bez problemu, smakują jak cukierki ciągutki karmelowe
Wczoraj poodkurzalam dywany a dziś jak dętka nienabita leżę cały dzień. Takie nudy ze dłuży się niemiłosiernie.
czaroduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 17:38   #84
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 406
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez czaroduszka Pokaż wiadomość
Zostało 24 dni, tez myśle ze przenoszę. Nawet nie wiem jak się skurcze czuje, nie wiem nic a nic.
Z dobrych info potwierdziłam ze u mnie w szpitalu robią usg przed porodem.
A te daktyle są takie pyszne ze serio nie mogę się nadziwić, jem 6 bez problemu, smakują jak cukierki ciągutki karmelowe
Wczoraj poodkurzalam dywany a dziś jak dętka nienabita leżę cały dzień. Takie nudy ze dłuży się niemiłosiernie.
Też uwielbiam daktyle ,dla mnie smakują jak krowki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 17:42   #85
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

[1=2ed2b7bd55856fc562a8a0f c0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b 8b5c69;89005830]Też uwielbiam daktyle ,dla mnie smakują jak krowki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Też bardzo lubię tylko jak są miekkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 19:11   #86
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

A ja nie wiem jak możecie jeść daktyle

Wszystko mnie dzisiaj boli, chociaż po ciepłym prysznicu było zdecydowanie lepiej. Chyba na wieczór pójdę się wykąpać na wypadek jakby mnie zatrzymali w szpitalu. Ale trzymajcie kciuki, żeby nie

Przynajmniej dom mam praktycznie posprzątany i wszystko co potrzebne mamy, więc jestem zdecydowanie spokojniejsza.

U mnie zostały maksymalnie 2 tygodnie ciąży. Z jednej strony nie mogę się doczekać, ale z drugiej jestem przerażona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 19:32   #87
czaroduszka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 504
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cichazabka ja jestem wszystkożerna jak świnka ��
Ostatnio nie mam w ogóle apetytu ale i tak jem. Dla zasady
Fajnie tak znać datę a z drugiej strony jest ten dreszczyk emocji czekając kiedy się zacznie.
czaroduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 19:46   #88
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Ja czekam co w szpitalu powiedzą No ale przed 39tc na pewno, więc maksymalnie pierwsze dni grudnia. Wolałabym, żeby samo się zaczęło, żeby była opcja sn. No ale zobaczymy.
Chociaż z drugiej strony chciałabym już jakoś szybciej, bo tak mnie wszystko boli, że ledwo się ruszam.
Chciałabym, żeby jutro mnie jeszcze puścili do domu, ale nie robię sobie wielkich nadziei. Biorę ze sobą torbę, a mąż tak czy inaczej będzie czekał pod szpitalem to w razie czego skoczy na zakupy, żebym miała co jeść.

Mam w planie wyprasowanie zaraz ostatnich ciuszków, które dostaliśmy, żebym już mogła odhaczyć



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 20:17   #89
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Ja dzisiaj słabo się czuje. Wszystko mnie boli. Jutro jadę do labolatorium zrobić krew i mocz. W środę mam lekarza i ma ustalić termin cc.
Ogólnie to bardzo się boję porodu, i wszystkiego co będzie po.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 20:29   #90
zyjesiedalej
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Bojatoja jam na przezylam to uwierz, nie ma sie czego bać
Sama cesarka krotka, nic nie czujesz i zaraz widzisz bobasa. Ja jakos nie zakodowalam 1ego krzyku, bo nie wiedziałam ze to juz tak szybko on jest ma świecie a dochodzic do siebie to będę juz w domu.
Wiecie ze chyba nie jadlam daktyli?
Malinowa,jak tam u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez zyjesiedalej Pokaż wiadomość
Bojatoja jam na przezylam to uwierz, nie ma sie czego bać
Sama cesarka krotka, nic nie czujesz i zaraz widzisz bobasa. Ja jakos nie zakodowalam 1ego krzyku, bo nie wiedziałam ze to juz tak szybko on jest ma świecie a dochodzic do siebie to będę juz w domu.
Wiecie ze chyba nie jadlam daktyli?
Malinowa,jak tam u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
*jak ja przezylam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Can anybody find me somebody to love?
zyjesiedalej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-15 19:03:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.