Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-27, 16:23   #391
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Ja we wtorek robiłam badania moczu i do tej pory nie mam wyniku. Dziwne to trochę jak dla mnie. Zawsze wyniki były tego samego dnia. Jedyna różnica jest taka, że do tej pory miałam skierowanie na badania, a teraz za mocz zapłaciłam.

Wysłane z mojego CPH1941 przy użyciu Tapatalka
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 16:33   #392
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Ja we wtorek robiłam badania moczu i do tej pory nie mam wyniku. Dziwne to trochę jak dla mnie. Zawsze wyniki były tego samego dnia. Jedyna różnica jest taka, że do tej pory miałam skierowanie na badania, a teraz za mocz zapłaciłam.

Wysłane z mojego CPH1941 przy użyciu Tapatalka
Może posiew robiłaś a nie zwykły mocz? Na posiew dłużej się czeka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 17:38   #393
zyjesiedalej
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Wiedzminka a dzwoniłaś do laba? Nie wiem gdzie robisz ale ja w diagnostyce(chyba dziala w calej pl) i 2 x musialam dzwonic bo nie podpieli. Gbs a tez nie mam do dzis,ale... juz nawet nie dzwoniłam;,D
Materac mamy 120 x 60. Mam nadzieje,ze bedzie kompatybilny z lozeczkiem,bo jeszcze go maz nie złożył a Wasze juz stoją?
Zaraz ważenie, zobaczymy czy maluch przybral bo rano bylo kiepsko ;(
Ale mam jeszcze do tego "męcząca" dziewczyne w sali. Juz bym wolała byc sama.
Wlasnie mi przypomniałyscie jak cytrusy pochlanialam,nawet w nocy! Grejfruty! A teraz mi to przeszlo.
Współczuję jeszcze raz dolegliwosci. Ja z wczesniakiem, ale wiekszosc dolegliwosci u mnie była przedwcześnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Can anybody find me somebody to love?
zyjesiedalej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 18:25   #394
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez zyjesiedalej Pokaż wiadomość
Wiedzminka a dzwoniłaś do laba? Nie wiem gdzie robisz ale ja w diagnostyce(chyba dziala w calej pl) i 2 x musialam dzwonic bo nie podpieli. Gbs a tez nie mam do dzis,ale... juz nawet nie dzwoniłam;,D
Materac mamy 120 x 60. Mam nadzieje,ze bedzie kompatybilny z lozeczkiem,bo jeszcze go maz nie złożył a Wasze juz stoją?
Zaraz ważenie, zobaczymy czy maluch przybral bo rano bylo kiepsko ;(
Ale mam jeszcze do tego "męcząca" dziewczyne w sali. Juz bym wolała byc sama.
Wlasnie mi przypomniałyscie jak cytrusy pochlanialam,nawet w nocy! Grejfruty! A teraz mi to przeszlo.
Współczuję jeszcze raz dolegliwosci. Ja z wczesniakiem, ale wiekszosc dolegliwosci u mnie była przedwcześnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać po wazeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Która przede mnie teraz się wciśnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 19:08   #395
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Nawet pies wygania Małego z brzucha 🤦🏼☠♀️received_293153296056617.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 20:07   #396
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Zmalowana o jeju cud miód i orzeszki, jaka fotka 🥧

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 20:08   #397
zyjesiedalej
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Zmalowana jaki piesiu na brzuchol sie ledwo mieści.
Za dzien przytyl 20, czyli za dobe 40. No to próbują bez sondy... wydaje mi sie ze i tak jest postęp, ale nikt mnie tu nie wspiera w tym tylko ciagle zw czas,czas. Teraz polozna mi mowi,ze on sie musi nauczyć (jakbym nie wiedziala,chyba po to tam jest). Juz mnie te kobiety zaczynaja niektóre denerwowac a bedziemy tu jeszcze trochę, to jak wytrzymac? Jedne pozwalaja mi pokarmic,drugie nie bo jemu dlugo schodzi i je z przerwami. A ja nie wiem kto nad nimi czuwa i z kim moglabym pogadać. Lekarze to codziennie inni prawie,wiec nikt nad tym jakos pieczy nie trzyma chyba.. coz,czekamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Can anybody find me somebody to love?
zyjesiedalej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-27, 20:11   #398
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez zyjesiedalej Pokaż wiadomość
Zmalowana jaki piesiu na brzuchol sie ledwo mieści.
Za dzien przytyl 20, czyli za dobe 40. No to próbują bez sondy... wydaje mi sie ze i tak jest postęp, ale nikt mnie tu nie wspiera w tym tylko ciagle zw czas,czas. Teraz polozna mi mowi,ze on sie musi nauczyć (jakbym nie wiedziala,chyba po to tam jest). Juz mnie te kobiety zaczynaja niektóre denerwowac a bedziemy tu jeszcze trochę, to jak wytrzymac? Jedne pozwalaja mi pokarmic,drugie nie bo jemu dlugo schodzi i je z przerwami. A ja nie wiem kto nad nimi czuwa i z kim moglabym pogadać. Lekarze to codziennie inni prawie,wiec nikt nad tym jakos pieczy nie trzyma chyba.. coz,czekamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najgorsza taka niepewność u Was i to że każdy mówi co innego. Nie ma jasno określonej ścieżki jak pomoc i jak działać. Domyślam się jak Ci ciężko i do tego martwisz się żeby wszystko było dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 20:14   #399
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Zyjesiedalej a ile ogółem teraz waży Twój maluszek?
Postaraj się szukać plusów w tym wszystkim, popatrz, że odpoczniesz sobie na spokojnie w szpitalu i bez wizyt domowych i w ogóle. Ja wiem że to dla Ciebie stresujące ale np nie musisz martwić się o sprzątanie, szykowanie posiłków itd, jakieś plusy są przebywania tam... Wiem że marne ale zawsze to coś.

Mi np te 3 dni było w sumie dobrze w tym szpitalu, jedzonko pod nos i ciepło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 21:33   #400
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Zyjesiedalej a ile ogółem teraz waży Twój maluszek?
Postaraj się szukać plusów w tym wszystkim, popatrz, że odpoczniesz sobie na spokojnie w szpitalu i bez wizyt domowych i w ogóle. Ja wiem że to dla Ciebie stresujące ale np nie musisz martwić się o sprzątanie, szykowanie posiłków itd, jakieś plusy są przebywania tam... Wiem że marne ale zawsze to coś.

Mi np te 3 dni było w sumie dobrze w tym szpitalu, jedzonko pod nos i ciepło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety nie sądzę, aby to było pocieszające w takiej sytuacji. Ty byłaś w szpitalu tylko 3 dni...

Zyjesiedalej, pamiętaj, lekarze to profesjonaliści, ekipa medyczna szpitala tez. Nawet gdy nie rozmawiaja z toba szczegółowo o sytuacji, to wiedzą co robia.

Dasz rade trzymaj sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 22:28   #401
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Zyjesiedalej, zapytaj może o lekarza prowadzącego? Powinien być jakiś do Was przypisany. Przynajmniej teoretycznie.
A jak to wygląda, ty jesteś dalej na położniczym, a mały na neonatologii? Szkoda że nie możesz go mieć przy sobie cały czas Ale dobrze, że zostawili Cię na oddziale i nie musisz dojeżdżać albo spać na jakimś polowym łóżku. Musi być Ci ciężko, mam nadzieję, że szybko ogarnie to jedzenie. Pamiętam takiego jednego maluszka-wcześniaka z praktyk na pediatrii, miał jakąś wadę serca i podczas ssania bardzo szybko mu biło, męczył się, koniec końców przenieśli go na kardiologię. Zajmowałam się nim jednak przez kilka dni, matka go zostawiła w szpitalu. Serce mi pękało, jak myślałam, że nie ma go kto utulić. Dobrze że Ty możesz być obok.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-28, 00:58   #402
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Nie śpi ktoś też?
Nie radzę sobie ze zgagą już.
Od czego to zależy że niektóre kobiety w ciąży w ogóle jej nie mają, to nie fer. I to zawsze na noc, w dzień nic. Po prostu zgaga mówi, nie pośpisz sobie, męcz się i zdychaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 01:46   #403
zyjesiedalej
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Patryka,a co Ty masz wspólnego z medycyna?
Teraz wazyl 3000,na wieczor.
Eneajla poza tym ty bylas sama,a z dzieckiem to juz mysli sie tylko o nim. Jest lekarz,on przychodzi i mowi ze maly ok,czekamy na ssanie itd. Ale jutro go dluzej zagadam bo ma byc. Taki zakrecony troche jest. Nie powiem,bo sa obchody, zawsze go ktos skontroluje,i przyjdzid do mnie ale de facto lekarz nie wie jak on je,bo nie widzi. Jeszcze wyszly dzis jakies szmery nad serduszkiem,ale mowila zeby sie tym nie przejmować bo to moze sie zdarzac u wcześniaków i jutro wlasnie ten prowadzacy ma go dobadac. Ale z tego co widze to wielu maluchom "cos"jest. A to słuch, a to jakieś guzy... ale zawszd mowia zeby sie nie martwic i ze moze wyrosnac.
Jejku mam tragiczną współlokatorke,wiem że to nowa sytuacja, stres, ale konczy mi sie cierpliwość 🤦☠♀️
No,to zaraz mamy grudzien... dotrwalysmy. Jeszcze TYLKO urodzic dziewczyny patrzcie ile przetrwalyscie/my.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 02:46 ---------- Poprzedni post napisano o 02:43 ----------

Patryka,a co Ty masz wspólnego z medycyna?
Teraz wazyl 3000,na wieczor.
Eneajla poza tym ty bylas sama,a z dzieckiem to juz mysli sie tylko o nim. Jest lekarz,on przychodzi i mowi ze maly ok,czekamy na ssanie itd. Ale jutro go dluzej zagadam bo ma byc. Taki zakrecony troche jest. Nie powiem,bo sa obchody, zawsze go ktos skontroluje,i przyjdzid do mnie ale de facto lekarz nie wie jak on je,bo nie widzi. Pozs tym jeśli maluch ma słaby wzrok i idzie w zapach,sluch to myslicie ze wie,ze jestem jego mama? Serce mi sie kraje ze więcej czasu spędza z obcymi. A ojca nie zna wcale jeszcze wyszly dzis jakies szmery nad serduszkiem,ale mowila zeby sie tym nie przejmować bo to moze sie zdarzac u wcześniaków i jutro wlasnie ten prowadzacy ma go dobadac. Ale z tego co widze to wielu maluchom "cos"jest. A to słuch, a to jakieś guzy... ale zawszd mowia zeby sie nie martwic i ze moze wyrosnac.
Jejku mam tragiczną współlokatorke,wiem że to nowa sytuacja, stres, ale konczy mi sie cierpliwość 🤦☠♀️
No,to zaraz mamy grudzien... dotrwalysmy. Jeszcze TYLKO urodzic dziewczyny patrzcie ile przetrwalyscie/my.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Can anybody find me somebody to love?
zyjesiedalej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 03:06   #404
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Też standardowo nie śpię. Obudził mnie konkretny skurcz. Ale wczoraj w nocy też miałam nieregularnych kilka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 04:06 ---------- Poprzedni post napisano o 04:03 ----------

Cytat:
Napisane przez zyjesiedalej Pokaż wiadomość
Patryka,a co Ty masz wspólnego z medycyna?
Teraz wazyl 3000,na wieczor.
Eneajla poza tym ty bylas sama,a z dzieckiem to juz mysli sie tylko o nim. Jest lekarz,on przychodzi i mowi ze maly ok,czekamy na ssanie itd. Ale jutro go dluzej zagadam bo ma byc. Taki zakrecony troche jest. Nie powiem,bo sa obchody, zawsze go ktos skontroluje,i przyjdzid do mnie ale de facto lekarz nie wie jak on je,bo nie widzi. Jeszcze wyszly dzis jakies szmery nad serduszkiem,ale mowila zeby sie tym nie przejmować bo to moze sie zdarzac u wcześniaków i jutro wlasnie ten prowadzacy ma go dobadac. Ale z tego co widze to wielu maluchom "cos"jest. A to słuch, a to jakieś guzy... ale zawszd mowia zeby sie nie martwic i ze moze wyrosnac.
Jejku mam tragiczną współlokatorke,wiem że to nowa sytuacja, stres, ale konczy mi sie cierpliwość 🤦♀️
No,to zaraz mamy grudzien... dotrwalysmy. Jeszcze TYLKO urodzic dziewczyny patrzcie ile przetrwalyscie/my.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 02:46 ---------- Poprzedni post napisano o 02:43 ----------

Patryka,a co Ty masz wspólnego z medycyna?
Teraz wazyl 3000,na wieczor.
Eneajla poza tym ty bylas sama,a z dzieckiem to juz mysli sie tylko o nim. Jest lekarz,on przychodzi i mowi ze maly ok,czekamy na ssanie itd. Ale jutro go dluzej zagadam bo ma byc. Taki zakrecony troche jest. Nie powiem,bo sa obchody, zawsze go ktos skontroluje,i przyjdzid do mnie ale de facto lekarz nie wie jak on je,bo nie widzi. Pozs tym jeśli maluch ma słaby wzrok i idzie w zapach,sluch to myslicie ze wie,ze jestem jego mama? Serce mi sie kraje ze więcej czasu spędza z obcymi. A ojca nie zna wcale jeszcze wyszly dzis jakies szmery nad serduszkiem,ale mowila zeby sie tym nie przejmować bo to moze sie zdarzac u wcześniaków i jutro wlasnie ten prowadzacy ma go dobadac. Ale z tego co widze to wielu maluchom "cos"jest. A to słuch, a to jakieś guzy... ale zawszd mowia zeby sie nie martwic i ze moze wyrosnac.
Jejku mam tragiczną współlokatorke,wiem że to nowa sytuacja, stres, ale konczy mi sie cierpliwość 🤦♀️
No,to zaraz mamy grudzien... dotrwalysmy. Jeszcze TYLKO urodzic dziewczyny patrzcie ile przetrwalyscie/my.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czemu jest tragiczna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 04:55   #405
zyjesiedalej
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Chce spac, a ona pyta czy moge jej sprawdzic ile mleka odciagnela (wg podzialki bo chce sie upewnic), 3 x byla u poloznych bo ja bola piersi a ona się boi zapalenia piersi(bo jej teściowa o tym mowila)i ciagle z teściową o tym zapaleniu debatuje,nie slucha poloznych, przekarmia dziecko,ono wymiotuje i sie zlosci a hitem jest pytanie do mnie jak placze: no i co mu sie dzieje?🤦☠♀️ i takie tam. Mam nadzieje,ze dzis wyjda....moze chamska jestem ale po 10 dniach potrzebuje troche spokoju.
Pamiętajcie o maści na sutki,zbawienna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Can anybody find me somebody to love?
zyjesiedalej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 07:54   #406
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez zyjesiedalej Pokaż wiadomość
Chce spac, a ona pyta czy moge jej sprawdzic ile mleka odciagnela (wg podzialki bo chce sie upewnic), 3 x byla u poloznych bo ja bola piersi a ona się boi zapalenia piersi(bo jej teściowa o tym mowila)i ciagle z teściową o tym zapaleniu debatuje,nie slucha poloznych, przekarmia dziecko,ono wymiotuje i sie zlosci a hitem jest pytanie do mnie jak placze: no i co mu sie dzieje?🤦♀️ i takie tam. Mam nadzieje,ze dzis wyjda....moze chamska jestem ale po 10 dniach potrzebuje troche spokoju.
Pamiętajcie o maści na sutki,zbawienna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem Ci ze nie należę do cierpliwych osób i nie wytrzymała bym z taką osobą 🤦🏼☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 09:28   #407
de2cb570b595f85b4f69fb0c20d3c79671712866_657ce8def25f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Nawet pies wygania Małego z brzucha 🤦🏼☠♀️Załącznik 7763401

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Heheh, no dobry piesek, czeka na towarzysza

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Nie śpi ktoś też?
Nie radzę sobie ze zgagą już.
Od czego to zależy że niektóre kobiety w ciąży w ogóle jej nie mają, to nie fer. I to zawsze na noc, w dzień nic. Po prostu zgaga mówi, nie pośpisz sobie, męcz się i zdychaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak na wieczór mam zgagę to buduję sobie wieżę z poduszek, żeby mieć głowę wysoko, mi to pomaga i najpierw leżę na wznak wysoko, a potem wysoko, lekko na lewą stronę się kładę.
de2cb570b595f85b4f69fb0c20d3c79671712866_657ce8def25f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 09:37   #408
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Zmalowana jak tyle będziesz czekać to Cię wyprzedzę:p
Pieso przesłodki
Mój psiak też znowu ma fazę na tulenie brzucha

Eneajla jak masz zgage tylko w nocy to ja zazdroszczę. U mnie większość doby, praktycznie codziennie.

Zyjesiedalej No tak, co ten lekarz ma mówić, jak tylko spojrzy w kartę, a dba o niego kto inny. Dobrze, że go zbadają, lepiej sprawdzić.
Na pewno mały wie, że jesteś jego mamą, nie martw się tym. Nadrobicie jak wrócicie do domu
A współlokatorki szczerze współczuję. Nie wiem czy bym wytrzymała, szczególnie przy działaniu hormonów
Ja przez te 2,5 tygodnia na szczęście trafiłam tylko na jedną dziwną, reszta była spoko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 09:38   #409
de2cb570b595f85b4f69fb0c20d3c79671712866_657ce8def25f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Żyjesiedalej, Zmalowana ja to też bym nie wytrzymała, chyba bym powiedziała chamsko, śpię:p Nie znoszę jak mnie mąż wybudza ze snu:P czy jak ktoś zadzwoni:P

Wczoraj miałam taki napływ energii, okno umyłam, sprzątałam z mężem, taka zadowolona, że mam w końcu moc, a potem wieczorem cierpiałam, bo brzuch mi stwardniał, ale na szczęście odpoczynek i kąpiel pomogły. Dziś mam plan leżeć, ciekawe ile wytrzymam:P

Ja w nocy jak wstaję mam chyba te skurcze, bo taki ból jakbym zaraz miała mieć okres, jak szłam w nocy siku, to w pół zgięta, ale na szczęście wracam do łóżka i usypiam jakoś zgięta.
de2cb570b595f85b4f69fb0c20d3c79671712866_657ce8def25f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-28, 09:40   #410
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Maalinowa jak się czujesz? Jak dzidziuś?

Zyjesiedalej a ona też cc miała że musi odciągać mleko?

Nie wiem czy ja nie będę taką natrętną wspolokatorka, bo ja nic nie wiem i pewnie też tak będę pytać wszystkich o wszystko

A dzidziuś nie daje znać że już nie chce jeść, że aż go przekarmia? Zawsze mi się to wydawało jakieś oczywiste..

Swoją drogą 3 kg to już ładnie.

To odciąganie mleka to musicie wiedzieć, że tak nie stymuluje piersi jak ssanie dziecka, kuzynka od początku tylko odciągała przez tą cc i po miesiącu zniknął jej pokarm. Dziwi mnie że skoro ta wspolokatorka ma dzidziusia przy sobie to czego cycem nie karmi?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152

Edytowane przez Eneajla
Czas edycji: 2021-11-28 o 09:43
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 09:52   #411
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

[1=de2cb570b595f85b4f69fb0 c20d3c79671712866_657ce8d ef25f6;89015849]Żyjesiedalej, Zmalowana ja to też bym nie wytrzymała, chyba bym powiedziała chamsko, śpię:p Nie znoszę jak mnie mąż wybudza ze snu:P czy jak ktoś zadzwoni:P

Wczoraj miałam taki napływ energii, okno umyłam, sprzątałam z mężem, taka zadowolona, że mam w końcu moc, a potem wieczorem cierpiałam, bo brzuch mi stwardniał, ale na szczęście odpoczynek i kąpiel pomogły. Dziś mam plan leżeć, ciekawe ile wytrzymam:P

Ja w nocy jak wstaję mam chyba te skurcze, bo taki ból jakbym zaraz miała mieć okres, jak szłam w nocy siku, to w pół zgięta, ale na szczęście wracam do łóżka i usypiam jakoś zgięta.[/QUOTE]Mnie też w nocy wybudza ból okresowy. Trwa około 30 sek. czuję jak na dole się napina brzuch i puszcza. Ale przechodzi po kilku skurczach.

We wtorek kładę się na oddział już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Maalinowa jak się czujesz? Jak dzidziuś?

Zyjesiedalej a ona też cc miała że musi odciągać mleko?

Nie wiem czy ja nie będę taką natrętną wspolokatorka, bo ja nic nie wiem i pewnie też tak będę pytać wszystkich o wszystko

A dzidziuś nie daje znać że już nie chce jeść, że aż go przekarmia? Zawsze mi się to wydawało jakieś oczywiste..

Swoją drogą 3 kg to już ładnie.

To odciąganie mleka to musicie wiedzieć, że tak nie stymuluje piersi jak ssanie dziecka, kuzynka od początku tylko odciągała przez tą cc i po miesiącu zniknął jej pokarm. Dziwi mnie że skoro ta wspolokatorka ma dzidziusia przy sobie to czego cycem nie karmi?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może ma poranione sutki i nie daje rady karmić bezpośrednio?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 09:53   #412
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

[1=de2cb570b595f85b4f69fb0 c20d3c79671712866_657ce8d ef25f6;89015830]Heheh, no dobry piesek, czeka na towarzysza

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------



Jak na wieczór mam zgagę to buduję sobie wieżę z poduszek, żeby mieć głowę wysoko, mi to pomaga i najpierw leżę na wznak wysoko, a potem wysoko, lekko na lewą stronę się kładę.[/QUOTE]Mi nic nie daje, ani mleko ani poduszki. Siedzę i mam zgagę. Przesiedziałam do 5 rano. Nie chcę już żadnych tabletek brać, wszystko ma jakieś skutki uboczne.

No całe szczęście że w dzień tej zgagi nie ma, ale po nieprzespanej nocy jestem jak flak i znowu bez życia.


Zmalowana pewnie już niedługo. Ciekawa jestem ile waży już Twój dzidziuś, tyle się już męczysz a on uparcie tam siedzi. No ale nigdzie mu lepiej nie będzie jak w brzuszku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 10:13   #413
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Mi nic nie daje, ani mleko ani poduszki. Siedzę i mam zgagę. Przesiedziałam do 5 rano. Nie chcę już żadnych tabletek brać, wszystko ma jakieś skutki uboczne.

No całe szczęście że w dzień tej zgagi nie ma, ale po nieprzespanej nocy jestem jak flak i znowu bez życia.


Zmalowana pewnie już niedługo. Ciekawa jestem ile waży już Twój dzidziuś, tyle się już męczysz a on uparcie tam siedzi. No ale nigdzie mu lepiej nie będzie jak w brzuszku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
We wtorek ważył 3400 już.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 10:16   #414
Lawendowa_
Raczkowanie
 
Avatar Lawendowa_
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 415
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Rozmawiałam z tą położną od znajomej, przyjmie mnie do siebie ☺️ Fajnie się z nią gadało, potwierdziła, że jeśli mamy ochotę, to pomaga wykąpać i że ma CDL. Już nawet o jedną rzecz odnośnie laktacji po CC ją podpytałam. Ogólnie super, bardzo się cieszę, że się o niej dowiedziałam i że udało się do niej przepisać. Dzięki jeszcze raz za porady, bo mnie w tym upewniłyście 😘


Z ubezpieczeniem, to jeśli dwie osoby mają polisy i opłacają składki, to obydwie dostaną za narodzenie dziecka. Z ciekawości jakie kwoty są u Was w polisach za narodziny dziecka?


Zyjesiedalej, dobrze, że macie tam opiekę, ale gorzej, że różne osoby dają Ci inne zalecenia... Można zwariować. Na pewno jest Ci ciężko, ale przynajmniej jesteś blisko maleństwa. Trzymaj się tam! 😘
O jakich specjalistach z puli 40 dni po porodzie mówisz?


Yaira, a do tego łóżeczka jakby coś z "budowlanych" rurek? Tzn w Castoramie czy Leroy zobaczyć czy coś by wymiarem pasowało?


Cichazabka, kupiłam materac Fiki Miki Sensitive. Długo się zastanawiałam nad nim i nad Holding Dobranocka, czytałam sporo artykułów, ale w końcu zdecydowałam się na Fiki Miki, bo materace z dwóch materiałów (tu jest pianka PUR i wkładka lateksowa) mogą dłużej posłużyć. Poza tym fizjoterapeutka dziecięca, którą obserwuję na Insta też taki kupiła dla swojego dziecka, więc to coś znaczy.


Zyjesiedalej, u nas łóżeczka jest stoją zmontowane. Jedynie jeszcze podkładu i prześcieradła nie zakładałam, żeby się nie kurzyły. Mąż założy jak będziemy w szpitalu.
Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
A w ogóle to dzięki za info o dostawie darmowej w Gemini, nie pamiętam już która pisała (Lawendowa?). Zamówiłam sobie Nutridrinki do szpitala, wcześniej już było tutaj o nich pisane, ale przy poprzednim zamówieniu zapomniałam. Zawsze jednak mogą się przydać
Tak, to ja pisałam. Fajnie, że się przydało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lawendowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 11:09   #415
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lawendowa_ Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z tą położną od znajomej, przyjmie mnie do siebie Fajnie się z nią gadało, potwierdziła, że jeśli mamy ochotę, to pomaga wykąpać i że ma CDL. Już nawet o jedną rzecz odnośnie laktacji po CC ją podpytałam. Ogólnie super, bardzo się cieszę, że się o niej dowiedziałam i że udało się do niej przepisać. Dzięki jeszcze raz za porady, bo mnie w tym upewniłyście


Z ubezpieczeniem, to jeśli dwie osoby mają polisy i opłacają składki, to obydwie dostaną za narodzenie dziecka. Z ciekawości jakie kwoty są u Was w polisach za narodziny dziecka?


Zyjesiedalej, dobrze, że macie tam opiekę, ale gorzej, że różne osoby dają Ci inne zalecenia... Można zwariować. Na pewno jest Ci ciężko, ale przynajmniej jesteś blisko maleństwa. Trzymaj się tam!
O jakich specjalistach z puli 40 dni po porodzie mówisz?


Yaira, a do tego łóżeczka jakby coś z "budowlanych" rurek? Tzn w Castoramie czy Leroy zobaczyć czy coś by wymiarem pasowało?


Cichazabka, kupiłam materac Fiki Miki Sensitive. Długo się zastanawiałam nad nim i nad Holding Dobranocka, czytałam sporo artykułów, ale w końcu zdecydowałam się na Fiki Miki, bo materace z dwóch materiałów (tu jest pianka PUR i wkładka lateksowa) mogą dłużej posłużyć. Poza tym fizjoterapeutka dziecięca, którą obserwuję na Insta też taki kupiła dla swojego dziecka, więc to coś znaczy.


Zyjesiedalej, u nas łóżeczka jest stoją zmontowane. Jedynie jeszcze podkładu i prześcieradła nie zakładałam, żeby się nie kurzyły. Mąż założy jak będziemy w szpitalu.
Tak, to ja pisałam. Fajnie, że się przydało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas 1400 zł za urodzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 11:14   #416
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Lawendowa super, że się udało zmienić
My mamy po 1500zł za urodzenie. Będę jeszcze wysyłać o wypłacenie za pobyt w szpitalu na patologii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 11:22   #417
Yaira35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Nam zmienili pakiet PZU i jak chciałam zmienić na taki ze płacą za urodzenie dziecka czyli wyższa stawka to mogłam po roku.. Więc pomine



Ja kupiłam hilding dobranocka za 220zl na allegro i naprawdę jest spoko



Właśnie patrzałam coś może podobnego jak do firanek bo to musi się rozsuwać do 66cm max ale nawet decathlon coś tam ma.

Ciesze się bo w sumie mam torbę i dodatkowo przewijak a w sumie w lumpie jak nowe a zapłaciłam 50zl



Tz wczoraj opijal mi syna ale chyba słabo bo nic się nie rusza.. Tylko zgaga mnie męczy
Yaira35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 11:36   #418
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

No niestety zawsze przy urodzeniu jest te 10 miesięcy karencji.

Właśnie nad tym hildingiem myślę, bo akurat w swoim mamy i jesteśmy zadowoleni. Za dużo ich jest, sama nie wiem na co patrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 12:09   #419
Lawendowa_
Raczkowanie
 
Avatar Lawendowa_
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 415
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Widzę, że podobne kwoty, bo u nas 1500.

Yaira, skoro rozsuwane, to może rurka do mopa albo odkurzacza? Tak na 66 cm dokładnie pewnie ciężko będzie dostać, ale przecież jak coś TŻ skróci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lawendowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 12:14   #420
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Eneajla dziękuję, że pytasz u nas coraz lepiej. Na szczęście powoli wracam do siebie, chociaż kaszel jeszcze mnie męczy i zastanawiam się, czy we wtorek jeszcze zadzwonić do lekarza, żeby wyleczyć się do końca.
Ogólnie podczytuję Was cały czas i trzymam kciuki za wszystkie z Was, ale nie mogę się zmobilizować do pisania.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

A ogólnie to jestem ciekawa, która teraz urodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."

Edytowane przez maaalinowaaa
Czas edycji: 2021-11-28 o 12:14
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-15 19:03:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.