Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-24, 10:18   #3841
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Możecie coś powiedzieć o Machnicki Studio z ul.Czystej? Miała któraś z Was do czynienia z nimi?
eksperymenty

znowu chcesz mieć krzywe włosy ?
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 11:39   #3842
madzialena1710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dobry fryzjer do kreconych włosów we Wrocławiu !!!

Szukam dobrego fryzjera ktory potrafi ładnie ściąć krecone włosy. Dotej pory obeszłam kilku i jak narazie nie znalazłam fajnego. chciałabym aby fryzjer przede wszytskim wiedział co robi, aby doradził i wkońcu z moimi loczkami coś fajnego zrobił... :-( Ostatnio jak byłam u jednego to chciałam większej zmiany - on podciął mi końcówki- fakt faktem fajnie wystylizował dyfuzorem ale po ich umyciu wogóle nie czułam ze byłam u fryzjera... a 70 zł skasował i zapewniała że ładnie się skręca... buuu!!!! ja chce aby w koncu ktoś zajął się moimi kręciołkami bo już się tak zapuściłam że rozpuszczonych nawet nie noszę... posucha straszne odnośnie fryzjerów do kręconych włosów- nie kazdy potrafi je ładnie ściąć..... kochaniutkie błagam polećcie mi kogoś fajnego...!!!!Błagam!!!!! !!
madzialena1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 12:25   #3843
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Odp: Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
eksperymenty

znowu chcesz mieć krzywe włosy ?
Hehe, juz mnie wszyscy pilnuja widze

Otoz, kolezanka (dlugie, falowane, geste wlosy) z dwoma siostrami (geste, krotkie) jak sa we Wroclawiu to tylko do niego chodza. Jednak ja kreconowlosa, stad pytam. Wiem, ze wroce do Ani, bo ma co naprawiac, ale ciekawosc sila wyzsza

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 08:24   #3844
kasienkaol92
Przyczajenie
 
Avatar kasienkaol92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Piszę z okolic miasta Oławy.
Wiadomości: 8
Jaki fryzjer do rekonstrukcji!!! pomocy

Pomocy, umowiona jestem na dzis na rekonstrukcje wlosow joico, ale nie wiem do ktorego salonu pójść! Wrocław: Lorenco na sokolniczej czy Lord Valium w rynku, gdzie zrobila mi to lepiej, wie ktos?!
kasienkaol92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 08:31   #3845
NayaKanga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witajcie dziewczyny,
Od dwóch lat przy pomocy fryzjersko/manualnie zdolnej rodziny, tudzież mojego mężczyzny i grzywki którą po "mistrzowsku" podcinam sama, udawało mi się skutecznie uniknąć fryzjera.
Trochę mnie znudziło jednak farbowanie dla bezpieczeństwa, w kółko,na ten sam kolor (średni brąz). Postanowiłam włosy rozjaśnić o 2-3 tony do chłodnego, ciemnego blondu. Moja rodzina boi się (słusznie z resztą) podjąć ryzyka rozjaśniania, nawet najdroższymi cudami (typu Vincent Ledier ) i wysyła mnie do fryzjera, u którego zapewne zostawię z 400zł, bo mam włosy długie
Z wywiadu ze znajomymi wyszło, że powinnam się udać do salonu Trinity na Traugutta. I tu pojawia się moje pytanie, czy któraś z was może polecić, lub coś więcej powiedzieć o tym salonie?
Szukam naprawdę dobrego kolorysty...a jestem naprawdę uczulona na źle dobrany kolor, nie wspominając, że mam włosy dość cienkie i delikatne i fryzjer-morderca wysoce nie wskazany...
W salonie Trinity znajdę podobno mistrzynię Polski w koloryzacji o imieniu Cecylia. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
NayaKanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 09:02   #3846
kasienkaol92
Przyczajenie
 
Avatar kasienkaol92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Piszę z okolic miasta Oławy.
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Gdzie doradzacie pojsc, umowiona jestem na dzis na rekonstrukcje wlosow joico, ale nie wiem do ktorego salonu pójść! Wrocław: Lorenco na sokolniczej czy Lord Valium w rynku, gdzie zrobila mi to lepiej, wie ktos?!

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Z REKONSTRUKCJA JOICO do LORENCO CZY LORD VALIUM- co polecacie?! Gdzie lepiej?
kasienkaol92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 09:30   #3847
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez NayaKanga Pokaż wiadomość
Z wywiadu ze znajomymi wyszło, że powinnam się udać do salonu Trinity na Traugutta. I tu pojawia się moje pytanie, czy któraś z was może polecić, lub coś więcej powiedzieć o tym salonie?
Ja pytałam o cięcie tam, ale chyba żadna z dziewczyn nie zna salonu...

Cytat:
Napisane przez kasienkaol92 Pokaż wiadomość
Gdzie doradzacie pojsc, umowiona jestem na dzis na rekonstrukcje wlosow joico, ale nie wiem do ktorego salonu pójść! Wrocław: Lorenco na sokolniczej czy Lord Valium w rynku, gdzie zrobila mi to lepiej, wie ktos?!

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Z REKONSTRUKCJA JOICO do LORENCO CZY LORD VALIUM- co polecacie?! Gdzie lepiej?
Przeciez juz sie umówiłas na dzisiaj to po co teraz pytasz?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 09:44   #3848
NayaKanga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Udało mi się zdobyć recenzję salonu Trinity od znajomej z pracy. Salon mi bardzo polecała, zwłaszcza ten na Traugutta ( bo chyba jest jeszcze jeden na Ruskiej) dodając, że tani nie jest, ale efekt warty zachodu. A to do mnie przemawia.
Naprawdę mam trochę niefajnych wspomnień z różnych przygód salonowych, a kolor sama sobie dobieram bodaj najlepiej. Choć z koloru kształciłam się na ASP, nie mam żadnych doświadczeń fryzjerskich. Za to jestem potwornie wrażliwa na koszmary niedobranego do cery koloru włosów (a to chyba powinna być elementarna wiedza każdego fryzjera kolorysty)
Sam salon z tego co widzę w internecie, klasa. Chyba się skuszę, jak tylko portfel pozwoli na taki koszmarny jednorazowy wydatek.

Od siebie mogę polecić salon Machnicki Studio, który gdzieś mi tu raz mignął w wątku. Cięcie/układanie a też farbowanie (brązy) było całkiem udane i od lat tam wracałam. (bardzo polecam Anię). Niestety niekoniecznie byłam zadowolona z rozjaśniania włosów, dlatego tym razem się tam nie wybieram i chcę wypróbować cud -fryzjera kolorystę. Jak się wybiorę - zdam relację ;-)
NayaKanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 10:13   #3849
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez waska_waska Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,
Bardzo długo czytam forum i sugeruję się Waszymi typami. Byłam już u Pani Ani z Kwiskiej i Pani Aliny z Lorenco, ale żadna nie przypadła mi do gustu na tyle by tam wrócić. Pół roku temu udałam się do Ani z Redoxa i myślałam, że to będzie mój typ na dłuższy czas, ale... zadzwoniłam dzisiaj się umówić na ścięcie i Pani z recepcji poinformowała mnie, że Ania w Redoxie już nie pracuję. Dlatego mam do Was pytanie: Czy ktokolwiek wie, gdzie jest Ania?

Pozdrawiam, Wąska.
Eh, to już wszystko jasne, dlaczego nie moglam się umówić, i była na "wiecznym" urlopie. Koleżanka o której pisałam, była właśnie u Ani u Machnickiego, po opisie myślę, że jest to Ania z Redox. Włosów nie dam, ale ja tam będę dzwonić
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 13:28   #3850
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja zastanawiam się czy iść tam gdzie zawsze od lat czy spróbować kogoś nowego. Zawsze chodzę do kogoś kto robi mi na głowie to, w czym uważa, że mi będzie najlepiej - oczywiście za moim przyzwoleniem, proponuje. Nie czuję się dobrze już w tym co mam na głowie... Nie byłam u fryzjera ponad pół roku, nie wiem czy chcę wracać do grzywki - z tym się łączy odwieczny problem układania :| I tak rozważam co z tym zrobić i dłubię po sieci w celu znalezienia czegoś w czym mogę dobrze wyglądać...
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 14:00   #3851
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Odp: Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez waska_waska Pokaż wiadomość
Jakbyś tylko wiedziała konkretnie to proszę, daj znać Z opisu salonu wynika, że Anna pracuję już tam od dawna, a "nasza" Ania w Redoxie nie pracuję od 16.09 (według Pani z recepcji).
Kolezanka pokazywala mi Anie na ich stronie, ale nie byla jej klientka tylko nowej Ani (ktorej zdjecia jeszcze nie ma na stronie, na co czekam z niecierpliwoscia, rozwieje to nasze watpliwosci), z tym ze kolezanka tam byla jak dobrze pamietam w sierpniu (zapytam ja dokladnie dzisiaj). Ja natomiast do Ani z Redox nie moglam sie umowic juz od konca czerwca/poczatku lipca, co prawda raz bylam zapisana, ale odwolano mi wizyte z powodu blednie zapisanej godziny przez recepcjonistke.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2013-09-25 o 14:02
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 14:10   #3852
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się czy iść tam gdzie zawsze od lat czy spróbować kogoś nowego. Zawsze chodzę do kogoś kto robi mi na głowie to, w czym uważa, że mi będzie najlepiej - oczywiście za moim przyzwoleniem, proponuje. Nie czuję się dobrze już w tym co mam na głowie... Nie byłam u fryzjera ponad pół roku, nie wiem czy chcę wracać do grzywki - z tym się łączy odwieczny problem układania :| I tak rozważam co z tym zrobić i dłubię po sieci w celu znalezienia czegoś w czym mogę dobrze wyglądać...
Znalezienie fajne fryzury , a jeszcze lepiej..dobrego fryzjera to trudnaaa sprawa

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Hehe, juz mnie wszyscy pilnuja widze .
widzisz jak o Ciebie dbamy
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 15:40   #3853
mala1512
Raczkowanie
 
Avatar mala1512
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 43
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Któraś z Was robiła sobie styling (taka łagodniejsza trwała) we Wrocławiu? Polecicie dobrego i niedrogiego fryzjera? Robiłam już 2 razy taki zabieg, ale nie we Wrocławiu, więc liczę na Wasze opinie
mala1512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 15:49   #3854
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Odp: Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość

widzisz jak o Ciebie dbamy

Az milo, dziekuje zawsze zostaje sprowadzona na ziemie

Okej, kolezanka u Machnickiego byla dokladnie 5.09, strzygla ja nowa osoba w salonie - Ania. Pozostaje zadzwonic i sie upewnic, czy to Ania z Redox lub czekac na cud, ze sama Ania sie tu pojawi a moze, bo nasze forum podczytywala swego czasu jak z nia rozmawialam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2013-09-25 o 15:50
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 08:44   #3855
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Ja pytałam o cięcie tam, ale chyba żadna z dziewczyn nie zna salonu...


Przeciez juz sie umówiłas na dzisiaj to po co teraz pytasz?
W Lord Valium rekonstrukcja to pomyłka - nie umieją jej przeprowadzić. Odradzam
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 13:46   #3856
blondi091189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny - czy któraś z Was korzystała już z usług Andrzeja Wierzbickiego? (Andrzej Wierzbicki Pracownia Fryzur). Na forach jest bardzo mało opinii - w większości pozytywne, ale zastanawiam się, czy warto inwestować, bo podobno jest dość drogi.
blondi091189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 18:47   #3857
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

OO TO TEN ANDRZEJ w. Z PROGRAMU OSTRE CIECIE, WYDAJE SIE BYC NIEZBYT MILY... I ROBI DOSC DZIWNE FRYZURY I NA PEWNO JEST BARDZO DROGI...

A JESLI CHODZI O TRINITY TO KOLEZANKA KIEDYS CHODZILA I BYLA BARDZO ZADOWOLONA!
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 16:47   #3858
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Korzystałam dwukrotnie z usług u Wierzbickiego. Za pierwszym razem cięcie było dość awangardowe, bo pod kręcone włosy-fakt, nieco wyciachał, ale dzięki temu loki kręciły mi się tak dobrze, jak nigdy. Kolor b. twarzowy, naturalny, wiele osób chwaliło. Druga wizyta-cięcie klasyczne, kolor bardzo ładny, znów wiele komplementów. Na pewno umie dobierać kolory. Generalnie jestem zadowolona, słabiej z obsługi-poślizgi czasowe, dość dziwna atmosfera salonu.

Teraz zastanawiam się nad unique albo właśnie trinity. Loksa, dlaczego Twoja znajoma zrezygnowała z usług tego salonu, skoro była zadowolona? Cos się Jej nie spodobało w obsłudze, czy po prostu chciała odmiany?

A moja ostania wizyta w salonie frzyjerskim- znów u Ani Grzywny. Kolor-bezpieczny, cięcie-bezpieczne, plus regeneracja joico, co akurat moim włosom było potrzebne. W sumie jednak nic specjalnego, dlatego dla odmiany szukam czegoś nowego
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 19:37   #3859
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

poprostu nie bylo juz jej stac..stracila prace
ale zawsze powtaza ze jakby miala kiedys kase to chetnie by wrocila do Dominika,byla ich k;ientkom dlugoletnia jeszcze jak pracowali w maximie k. ogrodu botanicznego, potem odeszli i otworzyli swoj salon,takze ekipa zgrana od długich, dlugich lat
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 08:55   #3860
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez loksa Pokaż wiadomość
poprostu nie bylo juz jej stac..stracila prace
ale zawsze powtaza ze jakby miala kiedys kase to chetnie by wrocila do Dominika,byla ich k;ientkom dlugoletnia jeszcze jak pracowali w maximie k. ogrodu botanicznego, potem odeszli i otworzyli swoj salon,takze ekipa zgrana od długich, dlugich lat
a nie wiesz ile u bierze za ścięcie krótkich włosów i ewentualnie kolor?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 12:44   #3861
blondi091189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

ewelajna25 dziękuje za odpowiedź! umówiłam się tam (do Wierzbickiego) na.. grudzień, dam znać jak wyszło. Ja mam włosy bardzo rozjaśnione i zniszczone, trochę się jego obawiam, ze mi zrobi brąz
blondi091189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 15:47   #3862
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

maja cennik na stronce, wiesz ta znajoma miala tam juz jakies rabaty,ale pare stowek trzeba dac

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

podejrzewam ze zrobi Ci braz
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 10:33   #3863
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, Ania z Redox od 1 października pracuje w salonie Looxus w Wysokiej! Na fejsiu jest profil, można polubić (smsa od Ani dostałam z tydzień temu). Wybieram się w przyszłym tygodniu, szlag mnie trafia, że to tak daleko (ja mieszkam na Grunwaldzie i do Pasażu miałam bliżej), ale jakos zdzierżę raz na dwa miesiące. I może taniej niż w Pasażu jest, kto wie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 08:30   #3864
hejho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 87
Goldwell- Bulwar Ikara (Kasia)

Znacie salon Goldwell na Bulwarze Ikara (wejście od Horbaczewskiego- tyle wiem)?
Koleżanka poleciła mi fryzjerkę Kasię właśnie stamtąd i umówiłam się na przyszły tydzień. Mam zatem tydzień żeby się ewentualnie rozmyślić i umówić gdzie indziej
hejho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 09:59   #3865
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Kiedyś polecałam Agnieszkę z Babińca... Po dziwnym rozstaniu (Aga zaszła w ciążę, obiecywała że stałym klientką przekaże nr tel do swoich znajomych fryzjerów, olała sprawę i wyłączyła tel) w listopadzie 2012 zostałam bez fryzjera bo Agnieszka nagle zniknęła i nie można było się z nią skontaktować. Koleżanka poleciła mi Just Pretty na Prądzyńskiego. Poszłam, sprawdziłam i zostaję. Z czystym sercem polecam Gosię. Młoda dziewczyna ale zna się na rzeczy. Ma dużo pomysłów i jak nigdy zgadzam się u niej na wszystko Włosy się świetnie układają, nawet na drugi dzień po ścięciu (u Agnieszki różnie to było.... )
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 10:20   #3866
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A ja zdecydowanie NIE POLECAM Broadwaya w Magnoli, a w szczególności p. Ani. To co zrobiła mi na głowie - masakra, nie ma ani pomysłu na fryzurę, ze ścięciem też szału nie robi, a ułożenie na koniec fryzury zawsze kończy się tapirem i wielkim kaskiem, jak wyszłam wyglądałam jak Lord Vader. Jak mi pokazała co zrobiła to łzy mi w oczach stanęły i powiedziałam delikatnie, że mi się nie podoba, że mówiłam, ze nie chce tapiru i niech to poprawi, już ścięcie moze być tylko ułożenie bo wstydzę się wyjść. Im bardziej zaczęła poprawiać, tym było gorzej. Obcięcie trwało jakies 15 min, natomiast poprawienie ułożenia prawie 40 min. W końcu poprosiłam o delikatne spłaszczenie fryzury i szybko uciekłam do samochodu i do domu pod prysznic. Moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym salonie.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 10:18   #3867
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

a był ktoś z was może w Manufakturze Piękna na ul Kozanowskiej? Chce się tam wybrać na farbowanie, rekonstrukcje joico i strzyżenie bądź dekoloryzacje i strzyżenie, bo schodze do blondu, ostatnio jak byłam u fryzjera to fryzjerska spaliła mi włosy pasemkami i chciałabym tym razem uniknąć takiej niespodzianki....
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 13:25   #3868
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Kallla Pokaż wiadomość
Kiedyś polecałam Agnieszkę z Babińca... Po dziwnym rozstaniu (Aga zaszła w ciążę, obiecywała że stałym klientką przekaże nr tel do swoich znajomych fryzjerów, olała sprawę i wyłączyła tel) w listopadzie 2012 zostałam bez fryzjera bo Agnieszka nagle zniknęła i nie można było się z nią skontaktować. Koleżanka poleciła mi Just Pretty na Prądzyńskiego. Poszłam, sprawdziłam i zostaję. Z czystym sercem polecam Gosię. Młoda dziewczyna ale zna się na rzeczy. Ma dużo pomysłów i jak nigdy zgadzam się u niej na wszystko Włosy się świetnie układają, nawet na drugi dzień po ścięciu (u Agnieszki różnie to było.... )

Co do babińca to jest na tym wątku gdzieś mój post o tym jak mnie olewatorsko panie potraktowały, jak próbowałam się umówić chyba to było z 1,5 roku temu. Nie wiem jak sobie radzą teraz i nie chcę wiedzieć, bo podobnie jak Ty mam już innego fryzjera
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 21:21   #3869
ewcia2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Mam dość cienkie proste włosy do ramion z grzywką, farbowane na rudo. Moje włosy na wysokości ucha puszą się (zawsze), ale teraz są dodatkowo zniszczone i muszę je sporo (z 6-10 cm) podciąć. Wymyśliłam, że zrobię dłuższego boba. No i właśnie - gdzie wybrać się w zachodniej części Wrocławia, cena też gra rolę.
ewcia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 09:48   #3870
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Co do babińca to jest na tym wątku gdzieś mój post o tym jak mnie olewatorsko panie potraktowały, jak próbowałam się umówić chyba to było z 1,5 roku temu. Nie wiem jak sobie radzą teraz i nie chcę wiedzieć, bo podobnie jak Ty mam już innego fryzjera
Nie radzą sobie. Agnieszka sprzedała Babiniec po tym jak Aneta wyjechała do rodzinnego miasta. Agnieszka miała później stanowisko na rynku, nie pamietam ulicy, u swojego kolegi. Ostatnio dostałam sms, ze wróciła ale że tak powiem... w doopie to mam
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.