Włosy zaplątane w łańcuszek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 16:25   #1
ewelina1991
Przyczajenie
 
Avatar ewelina1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11

Włosy zaplątane w łańcuszek


Witam.
Długo szukałam na forum odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, ale niestety nic nie znalazłam, dlatego postanowiłam sama zapytać.
Mam pewien problem z włosami. Mam włosy trochę dłuższe niż do ramion, końcówki czasem rozdwojone lub łamiące się i do tego strasznie puszące się(jednak to już jest norma u mnie i nie bardzo wiem, czy cokolwiek może mi jeszcze pomóc). Jednak problem tkwi w tym, że ostatnio zaczęłam nosić srebrny łańcuszek (gładki, bez oczek, jakby wężyk) i nie wiem dlaczego, ale moje włosy bardzo go "polubiły" i zawsze się w niego wplątują. Niestety nie potrafię nic z tym zrobić i jedyna możliwość to wyrwanie ich z łańcuszka, a przy okazji skrócenie poszczególnych pasm włosów nawet o 5 cm...
I tu pojawia się moje pytanie: zna ktoś jakiś sposób żeby końcówki włosów się nie puszyły i nie wplątywały w łańcuszki (bo nawet do eleganckich łańcuszków z cyrkoniami wplątują się...)?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Pozdrawiam
ewelina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 20:26   #2
MartuSska0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Włosy zaplątane w łańcuszek

Spróbuj nakładać odżywkę na końcówki włosów. Odżywka powinna być przeznaczona do puszących się włosów. Poszukaj w drogerii.
MartuSska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 09:00   #3
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Włosy zaplątane w łańcuszek

nie powstrzymasz wplątywania się włosów w łańcuszek Niestety łańcuszki wężykowe mają to do siebie, że przytrzaskują włosy. Wyjściem jest albo wysokie upinanie włosów, albo kupno łańcuszka z luźnymi spoiwami. Ja tak miałam i wiem, że strasznie takie łańcuszki niszczą włosy i wyrywają
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 10:16   #4
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Włosy zaplątane w łańcuszek

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
nie powstrzymasz wplątywania się włosów w łańcuszek Niestety łańcuszki wężykowe mają to do siebie, że przytrzaskują włosy. Wyjściem jest albo wysokie upinanie włosów, albo kupno łańcuszka z luźnymi spoiwami. Ja tak miałam i wiem, że strasznie takie łańcuszki niszczą włosy i wyrywają
Potwierdzam. W tego typu łańcuszkach bardzo łatwo o wplątanie się włosów między ogniwa, które je zwyczajnie przytrzaskują.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 14:13   #5
ufopatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 68
Dot.: Włosy zaplątane w łańcuszek

Mam to samo, przy innym rodzaju lancuszka niestety tez, ze wzgledu na moje dlugie wlosy jest to troche denerwujace, jednakze lubie bizuterie i jedynie co moge robic, to co jakis czas sprawdzac i rozplatywac jesli sa jeszcze luzno zaplatane
ufopatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 15:32   #6
ewelina1991
Przyczajenie
 
Avatar ewelina1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Włosy zaplątane w łańcuszek

Dziękuję za pomoc wszystkim
A tak swoją drogą, kiedyś miałam łańcuszek z małych kółeczek i też się pare włosów potrafiło zaplątać...
Trzeba będzie zainwestować w odżywkę albo upinać włosy. Bo z biżuterii raczej na pewno nie zrezygnuję.
A właśnie, możecie coś polecić? Bo używałam już odżywki z schaumy oraz szamponów na zniszczone włosy z dove (te nowe, granatowy i pomarańczowy), obecnie używam nivea skręt loków i fal, gdyż tamte szampony zupełnie wyprostowały moje lekko zakręcone końcówki...

Edytowane przez ewelina1991
Czas edycji: 2009-08-06 o 15:35
ewelina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 10:37   #7
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Włosy zaplątane w łańcuszek

Cytat:
Napisane przez ewelina1991 Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc wszystkim
A tak swoją drogą, kiedyś miałam łańcuszek z małych kółeczek i też się pare włosów potrafiło zaplątać...
Trzeba będzie zainwestować w odżywkę albo upinać włosy. Bo z biżuterii raczej na pewno nie zrezygnuję.
A właśnie, możecie coś polecić? Bo używałam już odżywki z schaumy oraz szamponów na zniszczone włosy z dove (te nowe, granatowy i pomarańczowy), obecnie używam nivea skręt loków i fal, gdyż tamte szampony zupełnie wyprostowały moje lekko zakręcone końcówki...
ja mogę polecić czytanie wątków włosowych i KWC.
Mi w łańcuszek z luźnymi spoiwami rzadko się wplątują włosy a jak już to nie tak drastycznie jak w wężykowe.
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 21:21   #8
Czarna018
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 657
Dot.: Włosy zaplątane w łańcuszek

Ja mam taki sam problem z tym łańcuszkiem. Niestety ale już się z tym jakoś pogodziłam...chociaż kiedyś to więcej ich miałam na łańcuszku teraz to mniej jakoś...
__________________
Włosy zapuszczam

Myślę nad ścięciem grzywki ...

Staram się zrzucić parę kg...



Tęsknie za słoneczkiem. Czekam na piękną wiosnę.
Czarna018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.