sterovag - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-20, 16:13   #1
s0nya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2

sterovag


Mam problem.
Lekarz na stan zpalny nadżerki przepisałm mi gynalgin a potem sterovag, własnie jestem w połowie pierwszego opakowania sterovagu.
Niestety pojawiły sie jakieś strasznie dziwne brązowe (kolor taki mętny brązowy) upławy, na pewno nie jest to miesiączka bo jestem w połowie opakowania microgynonu...
Czy to normalny objaw?
Nie mogę się niestety skonsultowac z lekarzem bo nie ma mnie w kraju... i nie będzie jeszcze na pewno aż do grudnia...
s0nya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 16:28   #2
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: sterovag

A nie są to wypływające rozpuszczone globulki?
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 17:57   #3
s0nya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: sterovag

na początku tak było, ale sterovag jest biały, a to co ze mnie wypływa ma paskudny kolor :|
s0nya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 20:34   #4
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: sterovag

sonya

Ja uważam, że to na pewno nie miesiaczka. Może to krew ? nie wiem. A może tak się lexczy nadżerka.

Edytowane przez joaa12
Czas edycji: 2009-11-11 o 23:11
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 22:00   #5
ofca102
Raczkowanie
 
Avatar ofca102
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
GG do ofca102
Dot.: sterovag

Ja jestem w połowie drugiego opakowania sterovag-u i u mnie takich objawów nie ma.
ofca102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 14:45   #6
zahara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 44
Dot.: sterovag

i jak u Was zadzialal sterovag??pomogl?? mi lekarz przepiasal te globulki na bakteryjne zapalenie. pozdrawiam
zahara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 15:31   #7
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: sterovag

Cytat:
Napisane przez zahara Pokaż wiadomość
i jak u Was zadzialal sterovag??pomogl?? mi lekarz przepiasal te globulki na bakteryjne zapalenie. pozdrawiam
Tak mi pomogl ze ledwo moglam siedziec przez tydzien dostalam strasznego podraznienia po sterovagu+metronidazol
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 17:34   #8
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: sterovag

mi nie pomógł...
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 19:40   #9
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: sterovag

Ja brałam Sterovag kilka razy i zawsze wypływał żółto-biały... I mi żaden środek nie pomagał, samo przeszło, jak odstawilam jakiekolwiek leki
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 22:02   #10
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: sterovag

Ja też biore Sterovag i zobaczymy co z tego będzie
Ale nie miałam zadnych upławów brązowych.
A moze to efekty uboczne tabletek antykoncepcyjnych... ? Plamienia i te rzeczy ?
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 18:44   #11
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: sterovag

Zużyłam jedno opakowanie sterovagu i dalej mam upławy i stan zapalny
Poszłam do mojego lekarza, okazało sie że jest chory wiec przyjął mnie inny pan doktor a że wcześniej byłam u mojego ginekologa prywatnie, w kartotece nie było nic zapisane i nie wiedziałam jakie globułki brałam. (ale to juz nie pierwsze najpierw bez recepty brałam pozniej masc dopochwową a teraz ten sterovag) no i ten drugi pan doktor przepisał mi też sterovag stwierdzając że prblem nie zniknął. Nie wiem co zrobic wykupiłam juz te globułki i najpozniej jutro powinnam zacząć je aplikować bo zbliża się mi okres. Co mam zrobić zaczynać 2 opakowanie jak wcześniejsze nic nie pomogło, i miałam przy nich okropne bółe podbrzusza ? Pomóżcie mi kochane
__________________
"Znalazłam szczęście, mocno otuliłam i ogrzałam serduszkiem..."

wymiana ciuszków : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396723

wymiana książek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379247

Poszukuję wszelkich przewodników i książki do anatomii.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-24, 12:57   #12
pelagia666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: sterovag

Ja bralam najpierw ALBOTHYL a zaraz po tym mialam wziąć STEROVAG (leczę nadżerkę)
i wszystko byloby ok, gdyby nie fakt, że po zakonczeniu brania pierwszego opakowania sterovagu zaczelo sie dziać nieciekawie, moje wargi sa opuchniete, podczas chodzenia i siedzenia bardzo mnie pieką i zarazem swędzą. Ten lek to wg kompletna porażka! Ale nie chcę nikogo straszyć, bo być może na jednych dziala lepiej, na innych gorzej, a jeszcze na innych w ogole nie dziala i wywołuje zupełnie nieporządane skutki!!! Na pewno nigdy wiecej juz nie będę go brać, bo po nim tylko więcej cierpienia!!! A i upławy także mam, nie są one biale tylko żółtawe, bezzapachowe i kawałki globulki wydostają się z pochwy... MASAKRA



Pozdrawiam wszystkich i życzę WESOłYCH śWIąT ;* ;*
pelagia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 09:38   #13
zuz7a7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: sterovag

Witam!
Mam pytanko co do globulek STEROVAG.. co prawda troche glupie.. ale w ulotce nic nie ma na ten temat..
Wlasnie kupilam sobie te globulki.. i .. dostalam okres. Czy moge je brac w trakcie okresu ?
Wiem ze lepiej byloby poczekac ale za pare dni wyjezdzam ( do chlopaka) wiec wole ta kuracje miec juz za soba..zreszta.. nie chce zostawiac globulek w lodowce na okres mojej nieobecnosci..
W ulotce nie ma ani slowa o okresie.. lekarz ani farmaceuta tez nie nie mowili..
Moze wy cos wiecie ??

Pozdrawiam
zuz7a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 09:52   #14
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: sterovag

Cytat:
Napisane przez zuz7a7 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pytanko co do globulek STEROVAG.. co prawda troche glupie.. ale w ulotce nic nie ma na ten temat..
Wlasnie kupilam sobie te globulki.. i .. dostalam okres. Czy moge je brac w trakcie okresu ?
Wiem ze lepiej byloby poczekac ale za pare dni wyjezdzam ( do chlopaka) wiec wole ta kuracje miec juz za soba..zreszta.. nie chce zostawiac globulek w lodowce na okres mojej nieobecnosci..
W ulotce nie ma ani slowa o okresie.. lekarz ani farmaceuta tez nie nie mowili..
Moze wy cos wiecie ??

Pozdrawiam
Twoje pytanie nie jest głupie, myśle że twój lekarz to troche nieodpowiedzialny człowiek bo nie powiedział jak brać

W trakcie okresu trzeba zrobić przerwę a później szybko wrócić do kuracji

Ja nie trzymam tych globulek w lodówce i nic sie z nimi nie dzieje, wiec na pewno te kilka dni im nie zaszkodzi
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 10:46   #15
jokoono
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: sterovag

Hej
ja tez mam pytanie. wlasnie zaczelam wczoraj sie tym leczyc, ale jakos dziwnie sie czuje jak wstalam i zaczelo ze mnie to wyciekac ;/ czy kiedy wycieka, to moj stan zapalny sie leczy? to nie powinno zostac w srodku? mialam wrazenie ze chyba nie zaaplikowalam tego dosyc gleboko i dlatego tak sie dzieje.. a jak juz ma wyciekac to czy bedzie to wyciekac przez caly dzien? :/
z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.
jokoono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 12:15   #16
Suuuzi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 742
Dot.: sterovag

jokoono- miałam tak samo, tylko, że ja brałam jakieś tabletki dopochwowe ale na zapalenia ogólne- i też wyciekało... Boże, to było okropne, i też się zastanawiałam, ale racjonalnie biorąc to przecież musi wycieknąć- bo jak inaczej, przecież nie rozpuści się w nas...Ja odstawiłam, mimo, że głupio zrobiłam
Suuuzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 12:49   #17
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: sterovag

Cytat:
Napisane przez jokoono Pokaż wiadomość
Hej
ja tez mam pytanie. wlasnie zaczelam wczoraj sie tym leczyc, ale jakos dziwnie sie czuje jak wstalam i zaczelo ze mnie to wyciekac ;/ czy kiedy wycieka, to moj stan zapalny sie leczy? to nie powinno zostac w srodku? mialam wrazenie ze chyba nie zaaplikowalam tego dosyc gleboko i dlatego tak sie dzieje.. a jak juz ma wyciekac to czy bedzie to wyciekac przez caly dzien? :/ z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.
Wszelkie leki dopochwowe jeżeli nie stanowi inaczej ulotka bierze sie na noc tuż przed położeniem się spać by zawarte w nich środki czynne miały jak najdłuższa możliwość działania.

Po wstaniu to jest jak najbardziej normalne ze lekarstwo wraz w upławami wycieka. Przecież normalnie tez ma sie upławy i one wyciekają.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 13:10   #18
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: sterovag

Dokładnie- trzeba stosować na noc, albo zawsze przed pójściem spać

Kiedyś zażywałam Nystatyne zaraz po obudzeniu i wogóle sie nie wyleczyłam poszłam do ginekologa i on mi kazał na noc to wkładać i po paru dniach objawy ustąpiły

Więc bardzo ważne jest żeby wkładać na noc bo wtedy nie wypłynie w tracie poruszania się
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 16:31   #19
jokoono
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: sterovag

no wlasnie stosuje na noc ale jakos jak wstalam rano to tak dziwnie co nie zrobie kroku to wycieka i ogolnie nie lubie takiego uczucia wyciekania no ale jezeli dzieki temu ze bede to brac, przejdzie mi lekkie zapalenie i przestanie swedzec to sie poswiece ) z gory dziekuje za odpowiedzi !
jokoono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 22:22   #20
zuz7a7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: sterovag

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Twoje pytanie nie jest głupie, myśle że twój lekarz to troche nieodpowiedzialny człowiek bo nie powiedział jak brać

W trakcie okresu trzeba zrobić przerwę a później szybko wrócić do kuracji

Ja nie trzymam tych globulek w lodówce i nic sie z nimi nie dzieje, wiec na pewno te kilka dni im nie zaszkodzi

Dzieki..tak podejrzewalam ze w trakcie okresu to nie za bardzo.. a ja akurat pierwsza globulke wzielam w pierwszy dzien okresu.. bo tak je kupilam wtedy..
Po okresie jade do chlopaka.. ktorego baardzo dlugo nie widzialma.. wiec lek chyba musi poczekac
Ado tego dostlaam jeszcze tabletki doustne MACMIROR i tezzaczelam je juz brac.. Zastanaiwam sie czy lepiej brac je w czasie kiedy biore te glubulki.. wiecie.. zeby obydwa leki dzialaly jednoczesnie...
Moglabym teraz wziasc te tabletki.. a za 3 tyg glubulki. ale chyba strzymam sie jeszcze z cala kuracja..
zuz7a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 09:02   #21
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: sterovag

Cytat:
Napisane przez zuz7a7 Pokaż wiadomość
Dzieki..tak podejrzewalam ze w trakcie okresu to nie za bardzo.. a ja akurat pierwsza globulke wzielam w pierwszy dzien okresu.. bo tak je kupilam wtedy..
Po okresie jade do chlopaka.. ktorego baardzo dlugo nie widzialma.. wiec lek chyba musi poczekac
Ado tego dostlaam jeszcze tabletki doustne MACMIROR i tezzaczelam je juz brac.. Zastanaiwam sie czy lepiej brac je w czasie kiedy biore te glubulki.. wiecie.. zeby obydwa leki dzialaly jednoczesnie...
Moglabym teraz wziasc te tabletki.. a za 3 tyg glubulki. ale chyba strzymam sie jeszcze z cala kuracja..
Nie wiem jak Ty sie zapatrujesz na takie sprawy ale dla Mnie to jest lekko beztroskie. Moim zdaniem szybkie wyleczenie o powrót do zdrowia jest ważniejszy niż spotkania intymne z chłopakiem. Chłopak nie ucieknie a infekcja moze się rozwinac i stan zapalny znacznie pogorszyć.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 16:49   #22
missaquarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 120
Question Dot.: sterovag

czesc dziewczyny! Ostatnio bylam u nowego lekarza po tabletki antykoncepcyjne,wyszlam bardzo zadowolona z gabinetu - do czasu, az poszlam do apteki.Tam zobaczylam, ze na recepcie oprocz tabletek jest tez sterovag - a lekarz nic mi nie powiedzial, ze jest m to potrzebne!! Nawet slowem sie nie zajaknal, czy mam jakies zapalenie czy nadzerke czy cokolwiek!! i ja teraz nie mam pojecia, ani jak to stosowac ani po co mi to ani w ogole nic. Nie zauwazylam u siebie zadnych problemow ani niepokojacych objawow. Zastanawiam sie, czy przepisal mi to moze do tabletek anty.,ale wydaje mi sie to malo prawdopodobne:/ Moze Wy wiecie, jak rozpoznac np. nadzerke?? czy podczas stosowania globulek moge wspolzyc?? sama nic nie wiem, a ulotka niewiele wyjasnia :/
missaquarius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 16:01   #23
molka86
Rozeznanie
 
Avatar molka86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 525
Dot.: sterovag

Dla mnie ten lek to również porażka . Mam częste nawracające się bakteryjne zapalenie pochwy. Ostatnio byłam u gin i po sprawdzeniu ph stwierdziła, że tym razem mam lekkie zapalenie mieszane i przepisała mi właśnie sterovag :/. Dostałam dwa opakowania po 6 tabletek. Miałam zużyć jedno opakowanie i jeśli po kilku dniach od skończenia kuracji znów zaczeło by się coś dziać, zacząć drugie opakowanie... Dzień po skonczeniu kuracji myślałam, że zwariuję. Już nie miałam lekkiego zapalenia tylko straszne upławy i potworne swędznie. Koszmar. Drugiego opakowania nawet nie kupilam...Wcześniej brałam różne leki m.in macmiror complex i gynalgin i muszę powiedzieć, że po gynalginie czułam się świetnie i przez dłuuugi czas miałam spokój. Nigdy więcej sterovagu.
molka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 13:08   #24
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: sterovag

missaquarius, lepiej nie współzyc w czasie leczenia. a co do objawów, to nic Ci nie dolega? zero uplawów, swędzenia, pieczenia? co za lekarz! chyba z tej apteki bezpośrednio bym do niego się wbiła z powrotem i kazała mu wyjaśnić, o co chodzi. jeżeli zdecydujesz się na stosowanie, to chyba zgodnie z ulotką... dziwne.

molka, Twoja ginekolog tyko na podstawie pH stwierdziła, że to infekcja mieszana? miałaś robiony posiew i kiedyś określany rodzaj i gatunek bakterii? może wystarczy dobrać na podstawie antybiogramu właściwy lek i nie będzie problemów z wyleczeniem całkowitym? do tego jeszcze lacibios femina profilaktycznie i może nawroty poszłyby w zapomnienie? tym tutaj jest taka sprawa, że pH przy bakteryjnym jest zawyżone, jest zachwiana równowaga pomiędzy dobrymi bakteriami a złymi. jest za mało lactobacillusów by zwalczyć patogeny a tym samym nie ma wystarczającej produkcji kwasu mlekowego do utrzymania lekko kwasnego pH, nie wytwarza się potrzebna ilość H2O2 itd. dlatego są one bardzo ważne.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:14   #25
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: sterovag

Mam stan zapalny, lekarz przepisał mi sterovag, ale zero poprawy :/
Flybird, mam pytanie do Ciebie: badanie, żeby określić, jaka to bakteria nazywa się posiew? Bo pewnie pójdę do laboratorium zrobić je na własną rękę, mam już dość tego swędzenia aha, po skończeniu opakowania sterovagu też mam takie brązowawe upławy, o których pisała jedna z Was.
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:35   #26
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: sterovag

tak, to jest posiew. bo wymaz to jest nazwa samej czynności (cytologia też jest wymazem). biocenoza określa grzyby, bakterie, rzęsistka, nabłonki, leukocyty, pH, lactobacillusy itd, ale bez określenia konkretów. a posiew to już robią na różnych podłożach z pobranego materiału i po tygodniu obserwują, co wzrosło i określają co to za rodzaj i gatunek bakterii/grzyba
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:57   #27
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: sterovag

flybird, dziękuję Ci bardzo! W moim przypadku powinnam zrobić posiew a nie biocenozę, prawda? (wiadomo, że to jakaś bakteria) przepraszam za te pytania, ale nie chcę być znów odsyłana od jednego specjalisty do drugiego
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 15:01   #28
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: sterovag

przepraszam, że dopiero teraz, ale wczoraj nie miałam dostępu do internetu
tak - posiew w kierunku bakterii najlepiej tlenowo i beztlenowo
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 09:33   #29
Syla88
Rozeznanie
 
Avatar Syla88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 644
Dot.: sterovag

Witajcie,
Mi pani ginekolog oprócz tabletek antykoncepcyjnych na uregulowanie okresu przepisała sterovag, bo powiedziała, że te upławy są niepokojące. Wczoraj odczuwałam swędzenie, zaaplikowałam globulkę na noc i jak na razie nic nie swędzi, nie piecze, ani upławy nie są brunatnego koloru. Jest to dopiero pierwsza globulka, a mam ich sześć, wiec zobaczymy jak to będzie. Naczytałam się samych złych opinii na temat sterovagu i teraz zaczęłam się trochę niepokoić Mam nadzieję, że nie na wszystkich działają one źle.. bo inaczej wycofali by je ze sprzedaży..

Jest ktoś komu pomógł sterovag?

Edytowane przez Syla88
Czas edycji: 2008-04-15 o 09:56
Syla88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 13:09   #30
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: sterovag

ja tez bralam dwa tyg. temu sterovag i clotrimazol na zmiane na noc...nie zauwazylam nic zlego..ani pieczenia ani swedzenia nic, poza tym ze nastepnego dnia mialam bardzo rzadkie uplawy po tych globulkach..ale to tak przy kazdych mam wiec nie ma sie czym niepokoic...nie wiem czy mi cos to pomoglo bo wizyte bede miec dopiero za ok3 tyg. no i ja mialam na nadzerke bo odobno znow mi sie zrobila:/
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.