Brzuszek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-08, 09:53   #1
justa2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 975

Brzuszek


Próbowałam podczepic moje pytanie pod inny wątek ale nie bylo odpowiedzi więc spróbuje tutaj.Mam pytanie do mamuś-kiedy ciąża staje sie widoczna tzn.brzuszek? U mnie to 13 tydzień, nie mieszcze sie juz we wszystkie swoje ciuchy ale brzuszek nie jest jeszcze tak widoczny(a juz bym chciała).
Pozdrawiam
Justyna
justa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 09:53   #2
justa2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 975
Brzuszek

Próbowałam podczepic moje pytanie pod inny wątek ale nie bylo odpowiedzi więc spróbuje tutaj.Mam pytanie do mamuś-kiedy ciąża staje sie widoczna tzn.brzuszek? U mnie to 13 tydzień, nie mieszcze sie juz we wszystkie swoje ciuchy ale brzuszek nie jest jeszcze tak widoczny(a juz bym chciała).
Pozdrawiam
Justyna
justa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 18:30   #3
Asienk@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2
Re: Brzuszek

spokojnie musisz jeszcze troszke poczekac ja jestem w 20 tyg i prawie brzuszka nie mam a tez w 13/14 tyg ciezko bylo mi zaqlozyc swoje ukaochane ciuszki pozdrawiam
Asienk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 18:30   #4
Asienk@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2
Re: Brzuszek

spokojnie musisz jeszcze troszke poczekac ja jestem w 20 tyg i prawie brzuszka nie mam a tez w 13/14 tyg ciezko bylo mi zaqlozyc swoje ukaochane ciuszki pozdrawiam
Asienk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 11:44   #5
klubofaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 6
Re: Brzuszek

Ja rozmawiałam też w innym wątku, który zaczęłam, "trądzik a ciąża". Ja jestem w 11 tygodniu i u mnie trochę widać! Czuję się jakbym się przejadła i mam twardy brzuch. I nie mogę się dopiąć w spódnice albo spodnie, albo są na styk. Najlepsze już teraz są na gumkę)
A też nie mogę się doczekać, żeby było widać) Czy miałaś już USG na ocenę ciąży? (badają kark fałdowy?) Ja mam w poniedziałek i znów się denerwuję... W ogóle latam do lekarzy co chwila...


Pozdrawiam serdecznie
Aga z 11 tyg. dzidzią w brzuchu.
klubofaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 11:44   #6
klubofaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 6
Re: Brzuszek

Ja rozmawiałam też w innym wątku, który zaczęłam, "trądzik a ciąża". Ja jestem w 11 tygodniu i u mnie trochę widać! Czuję się jakbym się przejadła i mam twardy brzuch. I nie mogę się dopiąć w spódnice albo spodnie, albo są na styk. Najlepsze już teraz są na gumkę)
A też nie mogę się doczekać, żeby było widać) Czy miałaś już USG na ocenę ciąży? (badają kark fałdowy?) Ja mam w poniedziałek i znów się denerwuję... W ogóle latam do lekarzy co chwila...


Pozdrawiam serdecznie
Aga z 11 tyg. dzidzią w brzuchu.
klubofaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 13:21   #7
justa2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 975
Re: Brzuszek

U mnie to 16 tydzień i w końcu brzuszek widać(doczekałam sie).Pare dni temu byłam u pani doktor,ale usg mam dopiero za 4 tygodnie,teraz słyszałam tylko bicie serduszka swojej dzidzi.A do lekarza faktycznie też biegałabym co pare dni i z ledwościa wytrzymuje te 4 tygodnie od wizyty do wizyty.
Pozdrawiam Ciebie i Twoje maleństwo
Justyna
justa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-02, 13:21   #8
justa2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 975
Re: Brzuszek

U mnie to 16 tydzień i w końcu brzuszek widać(doczekałam sie).Pare dni temu byłam u pani doktor,ale usg mam dopiero za 4 tygodnie,teraz słyszałam tylko bicie serduszka swojej dzidzi.A do lekarza faktycznie też biegałabym co pare dni i z ledwościa wytrzymuje te 4 tygodnie od wizyty do wizyty.
Pozdrawiam Ciebie i Twoje maleństwo
Justyna
justa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 18:33   #9
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Re: Brzuszek

Moj brzuszek zaczal byc widoczny dopiero w 6 m-cu ciazy.W 9m wygladal jak ogrooooomna pilka
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.