Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-06, 13:49   #1471
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Na pewno ...
Dzisiaj się wybieram do SuperPharm chociaż mam pod domem prawie ale jakoś tak nie miałam czasu. Jestem ciekawa jakie to Herba Studio bd i czy pomoże... Tyle pozytywnych opini więc mam nadzieję, że tak.
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 08:15   #1472
aniusiaczek92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 102
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Czy nakładanie oliwy z oliwek za pomocą wacika odżywi moje paznokcie ? (chodzi mi o taką NIE podgrzaną oliwe)
aniusiaczek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 08:47   #1473
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Hmmm... no tak ale samo posmarowanie nic nie da. Jeśli nie chcesz moczyć paznokci w oliwce to chociaż wcieraj ją w nie. Tak żeby one troche to odczuły. Samo posmarowanie może zadziała troszkę na skórki i lekko nabłyszczy.
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 16:10   #1474
Zaczepka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczepka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 91
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Hej dziewczyny jak Wasze pazurki? Ja zrobiłam wczoraj przerwę w kuracji i pomalowałam je ale zaraz zmywam i wracam do smarowania
Zaczepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:02   #1475
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Smaruje od piątku HerbaStudio, ogólnie składniki, konsystencja itd. bardzo do mnie przemawiają i już po tych trzech dniach widzę poprawę w kolorze i przestają się rozwarstwiać. Oczywiście nie odrosną od razu te które są w "połówkach" przez rozdwajanie ale wydaje mi się, że jest to świetny produkt. Poza tym kupiłam wybielającą odżywkę Nail Care (lakierkową) ale to będę używała dopiero jak moje paznokcie będą w dobrej kondycji. No i tą Skrzypowitę łykam, na paznokciach jakoś po niej nie zauważam poprawy ale za to cerę mam znacznie ładniejszą... :P

Edytowane przez Cleverly
Czas edycji: 2009-11-08 o 14:03
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:04   #1476
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Ja teraz już naprawdę (znowu) biorę się za paznokcie, spiłowałam je szklanym pilniczkiem, bo niektóre były porozdwajane i smaruję olejkiem rycynowym i HS. Musiałabym im też porobić kąpiele w oliwie, ale czasu brak na takie 20 minut nicnierobienie.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:11   #1477
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Mmm.. . Jak nic nie robienie? 20 minut dla siebie samej!
ja HS smaruje/wcieram 4 razy dziennie rano, potem po południu i wieczorkiem no i przed spaniem. Nie podchodź do tego jako strata czasu bo będzie ciężej ;p
Pomyślmy sobie że ja jakiś miesiąc jak pazurki dojdą do siebie to będziemy tylko profilaktycznie HS dwa razy w tygodniu i gitt..!

PS: Jaki masz ten szklany pilniczek?
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 14:26   #1478
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

No w sumie dla siebie, zobaczymy może chociaż 2 razy w tygodniu mi się uda pomoczyć. A rycynę i HS wcieram jak mi się przypomni, czyli kilka razy dziennie.

Pilniczek ten dwukolorowy z Rossmanna.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:32   #1479
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Aha i dobry jest? tzn nie ściera się jakoś tragicznie? Bo ja kupiłam w Rosmanie taki co wyglądał jak szklany a potem się okazało, że jest z jakieś tam masy plastikowej więc starł się po paru użyciach i strasznie nie poręczny jest.
I jeszcze jedno - mocno ściera? bo nie chciałabym, żeby po trzech ruchach pilniczkiem paznokieć opiłował się do skóry...
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:41   #1480
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

To jest już mój 2., więc użytkuję już trochę, ale 2. tylko dlatego, że 1. się stukł. Wydaje mi się, że dość dłuugo mi posłuży.
I nie ściera jakoś szybko paznokcia, trochę muszę się napiłować, ale wiadomo szybciej niż papierowy.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:42   #1481
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Aha no dzięki Byłam w galerii handlowej w której był Rossman i postanowiłam odrazu zakupić. Wypróbowałam na .. "własnych paznokciach" i jestem zadowolona. Pozdrawiam i dzięki za podpowiedź.
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 07:27   #1482
Zaczepka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczepka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 91
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

a ja ostatnio byłam w rossmanie i nie było żadnego pilniczka szklanego
ale dla mnie te pilniczki są za grube ;/ przyzwyczaiłam sie do metalowego (cienki i nie wygina się na wszystkie strony)

Wczoraj złamał mi się jeden z pazurków, a opiłowałam je do 1 mm może to przez ten lakier?
Zaczepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 09:46   #1483
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Zaczepko ja tego pilnika nie widziałam we wszystkich Rossmannach, może przejdź się do innego zobacz. A uzywałaś kiedyś szklanego? Bo ja ostatnio namówiłam koleżankę, która lubiła metalowy, papierowy jej nie odpowiadał, a teraz szklanego by nie oddała.
Wg mnie szklane są genialne, zresztą metalowy po prostu u mnie rwie paznokcie, brrr...

A malujesz? Ja na czas kuracji radziłabym odstawić wszelkie lakiery i dać im z miesiąc intensywnej regeneracji.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 18:05   #1484
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Talking Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Zaczepko ja tego pilnika nie widziałam we wszystkich Rossmannach, może przejdź się do innego zobacz. A uzywałaś kiedyś szklanego? Bo ja ostatnio namówiłam koleżankę, która lubiła metalowy, papierowy jej nie odpowiadał, a teraz szklanego by nie oddała.
Wg mnie szklane są genialne, zresztą metalowy po prostu u mnie rwie paznokcie, brrr...

A malujesz? Ja na czas kuracji radziłabym odstawić wszelkie lakiery i dać im z miesiąc intensywnej regeneracji.
Hmmm.... no ja zawsze też używałam metalowego, bo się nie wyginał i poza tym nawet nie wiedziałam o czymś takim jak szklany.
No i te były tańsze i dożywotnie xPP... (prawie)
heh.. Ale to prawda strasznie rozszarpują płytkę paznokcia. Jak opiłowałam po raz pierwszy szklanym to pomyślałam : "Uf... co za ulga".. Więc na prawdę bardzo mile zaskoczona jestem.
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 14:07   #1485
Zaczepka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczepka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 91
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Anti pomalowałam tylko na imprezę, tak przez 2 tygodnie ani kropelki lakieru i teraz znowu nie maluję tylko smaruję

Co do pilniczka to kupiłam szklany ale jakiś bardzo delikatny jest (może to taki do wykańczania )
Chyba przejdę się do innego Rossmana,a ma ten pilniczek jakąś nazwę? Czytałam, że nie wszystkie pilniczki tam są dobre i nie chciałabym tracić kasy (tym bardziej, że zbliżają się święta i trzeba odkładać każdy grosz ;] )
Zaczepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 22:11   #1486
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Zaczepka Pokaż wiadomość
Anti pomalowałam tylko na imprezę, tak przez 2 tygodnie ani kropelki lakieru i teraz znowu nie maluję tylko smaruję

Co do pilniczka to kupiłam szklany ale jakiś bardzo delikatny jest (może to taki do wykańczania )
Chyba przejdę się do innego Rossmana,a ma ten pilniczek jakąś nazwę? Czytałam, że nie wszystkie pilniczki tam są dobre i nie chciałabym tracić kasy (tym bardziej, że zbliżają się święta i trzeba odkładać każdy grosz ;] )
Nie ten pilniczek nie miał chyba nazwy... Pewno każdemu co innego pasuje, ale ja mama i koleżanka bardzo go lubimy.
A ja dodatkowo od wczoraj zaczęłam pić pokrzywę.
I mimo tego, że mi się pazury łamią to są ładne i błyszczące.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 18:21   #1487
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

taki pilniczek z Rossmana , nazwa... hmm nie pamiętam w takim przezroczystym opakowaniu z szarą tekturką w środku i różne kolory "początków" ja mam czerwony, na obrazku niebieski są jeszcze białe żółte itd.

Edytowane przez Cleverly
Czas edycji: 2009-11-11 o 18:25
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 14:12   #1488
Zaczepka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczepka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 91
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

ooo dziękuję bardzo
Przy najbliższej okazji zaopatrzę się w taki

Ostatnio bardziej łamią mi się paznokcie ;( Przestały sie tak paskudnie rozdwajać to się łamią. Mam nadzieję, ze to tylko kolejny etap w ich leczeniu i później nie będę miałą takich problemów (a przynajmniej nie tak często).

Muszę się pochwalić: ostatnio namoczyłam pazurki w oliwie i o dziwo końcówki zrobiły się białe (nie ultra białe, ale naturalnie rozjaśniały i nie są takie przeźroczyste. Zaskoczyło mnie to bo smarowałam je tylko chwilke i po kilku minutach dałam sobie spokój.
Zaczepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 15:36   #1489
convallaria
Raczkowanie
 
Avatar convallaria
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 224
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Cleverly Pokaż wiadomość
taki pilniczek z Rossmana , nazwa... hmm nie pamiętam w takim przezroczystym opakowaniu z szarą tekturką w środku i różne kolory "początków" ja mam czerwony, na obrazku niebieski są jeszcze białe żółte itd.
Ja również używam tego pilnika i jestem z niego zadwolona. Kupiłam go w Carrefourze (dużym) za 6 zł., a w Rossmanie widziałam go po 10 zł...

Tutaj jest na KWC i ma niepochlebne opinie, ale ja jestem z niego jak powiedziałam zadowolona, choć z drugiej strony to mój pierwszy pilnik, więc nie mam porównania... Ale moje paznokcie piłuje dobrze, delikatnie i się nie stępił ani nie stłukł.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...kci-Zenner.htm

Co do moich paznokci to właśnie minął miesiąc odkąd zaczęłam dwutygodniową kurację Nail Rescue, po tym czasie przez kolejne dwa tygodnie wcierałam Herba Studia - czyli już miesiąc intensywnej pielęgnacji Jestem zadowolona z paznokci - ładnie urosły (w niezmienionym, normalnym tempie) i mają ładny kolorek. Jeszcze niekiedy zauważam minimalne strzępki rozdwajania, ale są twarde i nie łamią się. Dziś, czyli właśnie po miesiącu pierwszej kuracji Nail Rescue, zaczęłam kolejną, bo paznokcie powoli wkraczają w fazę długich i chce je zabiezpieczyć..

Życzę Wam powodzenia w tym jesienno-zimowym okresie
__________________

convallaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 17:57   #1490
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

A mi się oczywiście na kciuku zachaczył... I jak tu się nie denerwować?
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 18:58   #1491
Zaczepka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczepka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 91
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
A mi się oczywiście na kciuku zachaczył... I jak tu się nie denerwować?
głęboki wdech, policz do 20 i złość mija ;]


Dziewczyny normalnie oszaleje, oglądam pazurkowe galerie, a tam tyle pięknych zdobień.. Ale będę twarda, pazurki mają ok 1,5 mm (biała końcówka) i tak się zastanawiam czy nie są za długie na intensywną terapię. Może lepiej je skrócić - co Wy na to?
Zaczepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 19:02   #1492
convallaria
Raczkowanie
 
Avatar convallaria
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 224
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Zaczepka Pokaż wiadomość
głęboki wdech, policz do 20 i złość mija ;]


Dziewczyny normalnie oszaleje, oglądam pazurkowe galerie, a tam tyle pięknych zdobień.. Ale będę twarda, pazurki mają ok 1,5 mm (biała końcówka) i tak się zastanawiam czy nie są za długie na intensywną terapię. Może lepiej je skrócić - co Wy na to?
Moim zdaniem to zależy od tego, w jakim są stanie - jeżeli rozdwajają się, łatwo wyginają (są miękkie) to lepiej ściąć i zacząć terapię.
Jeżeli natomiast nie ma drastycznych objawów to myślę że można kurować z taką długością

Ups... przepraszam, doczytałam niżej, że Ci się nie rozdwajają, a łamią.. To lepiej zacząć od wszystkich równej długości Jeżeli masz tę długość co teraz na wszystkich paznokciach, to bym nie skracała tylko kurowała
__________________


Edytowane przez convallaria
Czas edycji: 2009-11-12 o 19:04
convallaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 19:12   #1493
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Ja bym opiłowałą też, zeby były równe, ale nie za długie.

Jestem spokojna, bo przyzwyczaiłam się, ze one są wredne! Jeszcze mi się włosy dziś sypały jak nigdy...
Gorszy dzień chyba.
Ale jeszcze z miesiąc po pokrzywce będzie idealnie.
Piła któraś pokrzywę?
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 19:42   #1494
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Ja bym opiłowałą też, zeby były równe, ale nie za długie.

Jestem spokojna, bo przyzwyczaiłam się, ze one są wredne! Jeszcze mi się włosy dziś sypały jak nigdy...
Gorszy dzień chyba.
Ale jeszcze z miesiąc po pokrzywce będzie idealnie.
Piła któraś pokrzywę?
Ja jestem pijaczką pokrzywy
Masz nawet tu na wizażu cały wątek o piciu pokrzywy
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 19:46   #1495
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Wiem, wiem. Podczytuję.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 14:23   #1496
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Dzisiaj kumpela tak spojrzała na moje paznokcie i sie zapytała co z nimi zrobiłam...
Bo miałam "takiee śliiiczne.. do pozazdroszczenia" ... i ściełam na króciutkie...
Heh ;P Troche żałuję... ale jakbym nie ścieła to i tak by się porozdwajały do końca i połamały... Mam nadzieję, że ta Herba mi pomoże. Używam od tygodnia... ale zużyłam już prawie pół słoiczka ... ;p Wam też tak szybko wychodzi?
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 15:22   #1497
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Mi schodzi baaaardzo szybko. Muszę następnym razem przez doz zamówić większe opakowanie....
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 15:32   #1498
convallaria
Raczkowanie
 
Avatar convallaria
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 224
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Mi małe opakowanie skończyło się w miesiąc i tydzień.
Kupiłam duże na ☠☠☠☠☠☠☠ za 7,77 ale jeszcze nie używam bo aktualnie kuruje po raz drugi Nail Rescue a skórki maścią z witaminą A. Jakoś wolę stosować Herba Studio na niepomalowaną płytkę, choć myślę, że wcierając herbę w skórki przy pomalowanym paznokciu również by zadziałał dobrze
Czyli wracam do herba studio za póltora tygodnia
__________________

convallaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 17:00   #1499
Serena125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 67
GG do Serena125
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

ugh, muszę uważać na malowanie
ostatnio miałam imprezkę, więc zrobiłam sobie frencha (pod spód warstwa odżywki, żeby nie było!) i potem oczywiście nie chciało mi się zmywać, więc po kąpieli, jak lakier zaczął złazić, to go POZRYWAŁAM ze wszystkich paznokci!! Ehh, potem takie suche były i obdrapane, że myślałam, że znowu będę musiała je ściąć, a mam już takie długie... Jednak rycyna zawsze pomoże Zrobiłam mega grubą warstwę na noc i jakoś żyją

A dziś miały istną próbę: 2 razy z całej siły przez przypadek walnęłam w tablicę i ławkę! I o dziwo nic im się nie stało :O WOW
Serena125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 17:22   #1500
Zaczepka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczepka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 91
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Zaraz zabieram się do piłowania bo moje pazurki miały ostatnio drogę przez mękę czyli porządne sprzątanie domu - niestety nie potrafię robić tego w rękawiczkach poza tym nie lubię tego smrodu który pozostaje po ich zdjęciu...

pilniczka oczywiście jeszcze nie kupiłam - dobijam moje ostatnie nabytki ;]

co do włosów to wypadają na zimę ( w końcu coś nam zostało z przodków i zmieniamy sierść )
Zaczepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-28 21:23:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.