Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-14, 14:43   #1
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221

Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?


Zakładam ten wątek, bo wbrew pozorom wcale nie mało osób ma problemy z wręcz patologiczną nadpotliwością dłoni i postanowiłam się podzielić moimi doświadczeniami, bo i ja należę do osób, które się z tym borykają i niestety tracją już nadzieję...

Dziś byłam u dermatologa z moim wielkim problemem - pocą mi się strasznie dłonie i stopy, dosłownie leje się z nich. Dermatolog zapisał mi jakiś robiony płyn i polecił właśnie Uro krem. Nie jest on super tani (ok. 30 zł w zależności od apteki) ale jest moją wielką nadzieją... którą to już z kolei Dostałam również skierowanie na badania krwi i jak będzie wszystko ok to lekarz przepisze mi jeszcze jakieś tabletki Kolejna wizyta w połowie października.

Dziś będzie moje pierwsze doświadczenie z tym kremem, ale nie robię sobie zbyt dużych nadziei, bo przeszłam już nie jeden preparat... Antidral, Etiaxil, Pedipur, Perspi Block, najróżniejsze perspiranty, picie i moczenie dłoni w szałwii... ech, sporo tego było i dosłownie nic nie pomagało Zobaczymy teraz, bo jak to nie pomoże to chyba już zupełnie opadnę z sił w tej kwestii
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 16:48   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Urokrem - jak patrze po składzie - też Ci nie pomoże niestety.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 14:55   #3
Pisa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 11
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Witam!Ja też mam ten problem...Bardzo poca mi się donie i stopy z dłoni spływaja mi krople...próbowałam juz wielu preparatów które przepisała mi pani dermatolog ale nic mi nie pomogło...ostatnio przeczytałam na innym forum ze krem Uro pomaga zamówiłam go w aptece i juz niedługo go bede miała...moze on pomoze...mam nadzieje
Pisa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 08:14   #4
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Urokrem - jak patrze po składzie - też Ci nie pomoże niestety.
Więc skoro jesteś taką znawczynią, to może wiesz co pomoże?

Cytat:
Napisane przez Pisa3 Pokaż wiadomość
Witam!Ja też mam ten problem...Bardzo poca mi się donie i stopy z dłoni spływaja mi krople...próbowałam juz wielu preparatów które przepisała mi pani dermatolog ale nic mi nie pomogło...ostatnio przeczytałam na innym forum ze krem Uro pomaga zamówiłam go w aptece i juz niedługo go bede miała...moze on pomoze...mam nadzieje
Mam nadzieję, że Ci pomoże, bo mi niestety nie specjalnie pomaga Jestem po dwóch aplikacjach i potliwość zmniejszyła się może w 1% a i tak cały czas czuję jak pot próbuje się przedostać. Zdecydowanie więcej negatywów niż pozytywów po tym kremie Dłonie mam jakby poparzone, bardzo szybko pierzchną w wodzie i niestety się pocą

Jak już będziesz miała ten krem to napisz jak na Ciebie zadziałał I powodzonka
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 12:28   #5
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Więc skoro jesteś taką znawczynią, to może wiesz co pomoże?
Mogłabym Ci coś zaproponować, jako że też męczyłam się z tym problemem, no i Urokrem tak jak pisałam Ci nie pomógł. Ale że zadałaś pytanie z ironią, to sobie daruję. Męcz się sama.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 12:31   #6
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Mogłabym Ci coś zaproponować, jako że też męczyłam się z tym problemem, no i Urokrem tak jak pisałam Ci nie pomógł. Ale że zadałaś pytanie z ironią, to sobie daruję. Męcz się sama.

dlaczego jestes taka niemiła?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 13:50   #7
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
dlaczego jestes taka niemiła?
W odpowiedzi.

Napisałam, że Urokrem nie działa, w domyśle - żeby autorka nie traciła na niego pieniędzy. Za co dostałam podtekstowe "odwal się". No więc się odwalam i niecierpliwie czekam na relacje stosowania innych specyfików (mogłabym napisać już w tej chwili, że ze specyfików dostępnych na rynku nic nie pomaga,, ale znowu będzie, że jestem "znawczynią" - niestety tak się składa, że w tym przypadku jestem).
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 18:32   #8
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
W odpowiedzi.

Napisałam, że Urokrem nie działa, w domyśle - żeby autorka nie traciła na niego pieniędzy. Za co dostałam podtekstowe "odwal się". No więc się odwalam i niecierpliwie czekam na relacje stosowania innych specyfików (mogłabym napisać już w tej chwili, że ze specyfików dostępnych na rynku nic nie pomaga,, ale znowu będzie, że jestem "znawczynią" - niestety tak się składa, że w tym przypadku jestem).
Wybacz, ale i na mój nos Twoja odpowiedź była dość ironiczna, do tego ani ja ani Ty nie możemy wiedzieć czy to co napisałyśmy jest ironią; po 1 - nie znamy się, sposobu wyrażania się itp, po 2 - mogłaś moją odpowiedź mylnie zinterpretować jako ironiczną (bo taka w istocie nie miała być). Ale to Twoja sprawa, nie chcesz pomóc to nie, a skoro wiesz jaki to problem i pomóc nie zamierzasz to niech Ci Bozia wynagrodzi. A skoro jesteś znawczynią w tym temacie i weszłaś już na ten wątek to może zdradziłabyś co Tobie pomogło, bo chyba nie zamierzasz się boczyć o taką głupotę
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie







Edytowane przez Tereskaa
Czas edycji: 2009-08-16 o 18:34
Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 20:36   #9
Pisa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 11
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Ja dzisiaj pierwszy raz użyłam kremu Uro...Zobacze czy pomoże...Ale mam nadzieje że tak Jak zauważe jakieś efekty to napisze a jeśli nie to już strace całkiem nadzieje
Pisa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 11:40   #10
Pisa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 11
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Krem Uro zadziałał jeśli chodzi o stopy...ale potliwość dłoni zmniejszyła sie tylko troche Bede stosować dalej moze będzie jeszcze jakaś poprawa...
Pisa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 11:41   #11
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

czy ten krem wysusza?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 16:55   #12
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Wysusza tak mocno, że nie da się tego do niczego porównać

Pisa, a czy też tak masz, że jak tylko zamoczysz ręce w wodzie to zaraz robią się spierzchnięte i namoknięte jakby moczyły się nie wiem ile? Mnie to osobiście boli i niestety zarzucam stosowanie tego kremu, przynajmniej na dłoniach.

Czyli pewnie zostają ostrzykiwania botoksem albo zabiegi jonoforezy Wszystko niestety prywatnie, bo pewnie kasa chorych sobie uznała, że z taką ogromną nadpotliwością można normalnie żyć, a takie zabiegi w tych szczególnych przypadkach traktują jako kosmetyczne
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 17:22   #13
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Wysusza tak mocno, że nie da się tego do niczego porównać
o nie, to jednak sie nie zdecyduje. Kiedys mialam cos co tez wysuszało i mialam stopy az popękane

ja mam cale zycie mokre i zimne stopy i ręce - w sumie chyba sie juz przyzwyczailam i odpuscilam
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 17:50   #14
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
o nie, to jednak sie nie zdecyduje. Kiedys mialam cos co tez wysuszało i mialam stopy az popękane

ja mam cale zycie mokre i zimne stopy i ręce - w sumie chyba sie juz przyzwyczailam i odpuscilam
zdecydowanie nie warto i tu już nawet nie chodzi o kasę, ale o to, że czuję jakbym miała poparzone dłonie, a potliwość jak była tak jest.

Jednym słowem mówiąc szugarbejb miała rację, Uro - krem nie pomoże przy takiej mega nadpotliwości
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 18:18   #15
Pisa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 11
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

No właśnie tak jak tylko włoże dłonie do wody to robia sie spierzchniete A ja bym chciała żeby ten krem pomógł bo juz mam dosyc tego pocenia sie dłoni!!!Wstydze sie komukolwiek podać dłoni... A pani dermatolog mi powiedziała że tego sie do końca zwalczyc nie da i że juz zawsze będą mi sie tak pocić
Pisa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 18:35   #16
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Ja się ogólnie poddaję jeśli o ten krem na dłonie. Właśnie na dłoniach wyrządził mi więcej szkody niż pożytku, bo niestety czuję jakbym miała poparzone dłonie i w zetknięciu z wodą pierzchną i bolą. A potliwość jak była tak i jest...
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 10:48   #17
Ulay69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 29
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Wiecie co.... kiedyś w podstawówce miałam i w gimnzjum też bardzo suchutkie dłonie. Wszyscy się śmiali że są tak suche że az szorstkie i brzydkie.... a teraz cholernie za nimi tęsknie!!!!!!! Nie wiem... moze to wina tego ze zaczęłam późno dojrzewać albo zbytnio się stresuję... Piję rano zieloną herbatę i na wieczór szałwię. Robiłam badania moczu- wyniki są b.dobre, narazie nic nie skutkuje a Etiaxil do nog i stop nie pomogl tylko jeszcze gorzej zrobił. I do tego po umyciu dloni i stop rano strasznie mnie pieką.... jak bede miala fundusze to zdecyduje sie na jonoforeze... ale nie mam ani fundyszy ani niczego suchego....
Ulay69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 14:36   #18
achtegrzyby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 33
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Też mam problem z potliwością sto,może nie "kapie" z nich,ale pocą się dosyć mozno,stosowałam już kilka środków,co któryś to mocniejszy(jakiś drogeryjny krem,dezodorant scholla,antidrac,driclor, apteczny krem,uro) i w końcu stwierdziłam,że nie warto. Jeśli idę gdzieś w zakrytych butach to wolę stopy posypać jakąś zasypką czy czymś,ale już nie będę ich tym wszystkich smarowala. Zrazilam się :/ Tamte może nie działały oszałamiająco,niektóre w ogóle,ale nei wyrządzały większych szkód,najwyżej brudziły skarpetki czy pantofle(ale to chwilowo). A uro? TOż to jakaś tragedia! Owsze,pomogło,nawet najlepiej ze wszystkiego,ale stopy tak mi wysuszyło,że się w głowie nie mieści. Nigdy nie miałam problemów z suchą skórą,a teraz całkiem stwardniały mi pięt,skóra między palcami się luszczyła-koszmar! I nie pomagały żadne kreny,balsamy,nawet tłusty nivea,pomógł dopiero super tłusty dermosan i to po kilku zastosowaniach. W wakacje chodziłam po górach,więc znowu użyłam go parę(dosłownie może trzy razy) i mam jeszcze gorzej :/ Cała skora stóp mi się łuszczy,dosłownie schodzi płatami. Nie warto,zdecydowanie. W lecie i tak chodzę w sandałach,więc mi to nie przeszkadza,a większą częśc roku też w skórzanych butach i nie jest tgak źle. WOlę co jakiś czas kupować wkładki przeciwpotne,które pochłaniają zapach i częście,np co roku buty niż tak się męczyć :/ Ni polecam uro. Właśnie walczę z popękanymi stopami-tata mówi,że wyglądają jak u mumi!!Takie pergaminowe,zasyszone.... nawet olej kokosowy mi nie pomaga
achtegrzyby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 15:49   #19
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Zastanawiam się nad zabiegami jonoforezy, ponoć skuteczne
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 21:44   #20
Hilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

mam nadzieję że Wam pomogę chociaż podpowiedzią , bo znam preparat ale nie mam pojęcia gdzie go w Polsce można dostać .

mi pomógł " гексаметилентетр 40 %" przywiozła mi go kiedyś znajoma rosjanka , jest to rosyjski preparat , ja smarowałam stopy i dłonie na początku co dwa dni , potem co tydzień , potem raz w miesiącu aż wkońcu nie było już takiej potrzeby
od dwóch lat już wcale nie smaruje i wcale się aż tak nie pocę a problem z tym miałam wieeelki .

są to ampułki , jedna wystarcza na 5-6 razy , mam pudełko po tym preparacie , ewentualnie mogę zrobić fotkę jakby co

pozdrówka
Hilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 07:37   #21
stealingbeauty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 252
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Hilla, zrób fotkę, jeśli możesz Miałaś duże problemy z nadpotliwością? Ja już jakoś w nic nie wierzę, ale jestem w stanie spróbować wszystkiego... a jaki jest skład tego specyfiku? i cena?

co do zabiegów jonoforezy, też o tym słyszałam. Jak taki zabieg wygląda?
__________________

stealingbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 08:34   #22
Hilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Cytat:
Napisane przez stealingbeauty Pokaż wiadomość
Hilla, zrób fotkę, jeśli możesz Miałaś duże problemy z nadpotliwością? Ja już jakoś w nic nie wierzę, ale jestem w stanie spróbować wszystkiego... a jaki jest skład tego specyfiku? i cena?
zeskanowałam pudełko , ulotki niestety nie mam , gdzieś się zgubiła , a na pudełku nie ma składu .
ja miałam problem ogromny - czy zima czy lato ciągle miałam mokre i ręce stopy , normalnie koszmar jak sobie przypomnę brrrr

stosowałam wszystkich możliwych specyfików , aż znajoma rosjanka kiedyś zapytała " co to ty ciągle wklepujesz w te ręce ?" powiedziałam o co biega i obiecała że jak następnym razem przyjedzie do Polski to przywiezie mi coś "extra" na te sprawy , no i przywiozła to .
na pudełku niby pisze że to preparat do injekcji , ale kazała mi na to nie patrzeć - tylko wcierać w stopy i ręce , było mi wszystko jedno bo i tak nic nie pomagało i w ten preparat też nie wierzyłam zbytnio , ale ku mojemu zdiwieniu naprawdę zauważyłam widoczne zmiany i duuużą poprawę i jaki komfort ! mój mąż też smarował sobie stopy tym i też stwierdził że stopy w butach mu się już tak nie otparzają jak musi wiekszość dnia w butach przechodzić
kurację skończyłam już jakieś dwa lata temu i jak na razie tfu-tfu-tfu problem nie powraca , no ale pudełko zachowałam na " w razie czego"

aha , ceny to Ci nie powiem , bo nie znam , jak chciałam znajomej zapłacić za preparat to powiedziała że to groszowe sprawy .
wiem tylko że ten preparat można kupić w każdej aptece bez recepty w Rosji, Białorusi , na Ukrainie , tyle wiem.
Hilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 09:24   #23
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

ja nie maiałam aż takiego problemu ze stopami, ale jak kiedys troszkę bardziej się pociły to stosowałam ten krem - smarowałam stopy na noc a w dzien wklepywalam krem do stóp. Więc aż tak bardzo skory nie wysuszył. Po kilku aplikacjach pomogł i gdy go dostawiłam wklepywałam tez normalny krem do stóp i nie mialam problemu. Do rąk Uro - na pewno nie polecam - tu skóra jest zbyt delikatna. Ale moim stopom pomógł
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 10:55   #24
stealingbeauty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 252
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Dziękuję Hilla Moja dobra koleżanka jest Ukrainką mieszkającą w Polsce, ale kiedy pojedzie do Drohobycza poproszę ją, żeby kupiła mi ten specyfik - a nuż zadziała...
Dzisiaj idę po krem Uro, bo ze wszystkich cudów chyba tego tylko nie miałam, zobaczymy, poinformuję Was o efektach. Dodam tylko, że nie mój problem jest bardzo poważny i trwa już od wielu lat... Niby jakoś nauczyłam się z tym zyć, ale czasem/często to jest po prostu nie do zniesienia, kiedy latem nie można założyć japonek, bo stopa dosłownie się ślizga (sorki za dosadność), że już nie wspomnę o sytuacjach, w których trzeba podać komuś rękę...

Czy któraś z Was chodziła na jonoforezę?
__________________

stealingbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 15:24   #25
Hilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Cytat:
Napisane przez stealingbeauty Pokaż wiadomość
Dziękuję Hilla Moja dobra koleżanka jest Ukrainką mieszkającą w Polsce, ale kiedy pojedzie do Drohobycza poproszę ją, żeby kupiła mi ten specyfik - a nuż zadziała...
szczerze Ci tego życzę ! bo wiem jaka to ulga pozbyć się uczucia "pływającej stopy"
Hilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 11:26   #26
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
czy ten krem wysusza?
Uro wysusza okropnie ! po uzywaniu tego kremu mialam ogromy problem z przesuszona skora stop ! Wygladalo to masakrycznie. Cos kosztem czegoś, jak to się mowi. Mnie pomógl, ale niestety na krotki czas .. I teraz poszukuje nowego lepszego specyfiku...
Dziewczyny, pomozecie ?
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 11:32   #27
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Uro wysusza okropnie ! po uzywaniu tego kremu mialam ogromy problem z przesuszona skora stop ! Wygladalo to masakrycznie. Cos kosztem czegoś, jak to się mowi. Mnie pomógl, ale niestety na krotki czas .. I teraz poszukuje nowego lepszego specyfiku...
Dziewczyny, pomozecie ?
Dokładnie, zgadzam się z opinią
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 16:25   #28
stealingbeauty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 252
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Uro wysusza okropnie ! po uzywaniu tego kremu mialam ogromy problem z przesuszona skora stop ! Wygladalo to masakrycznie. Cos kosztem czegoś, jak to się mowi. Mnie pomógl, ale niestety na krotki czas .. I teraz poszukuje nowego lepszego specyfiku...
Dziewczyny, pomozecie ?
Dlaczego pomógł na krótko? Przestał działać, czy zrezygnowałaś ze względu na tę suchą skórę?
Kupiłam go i zastosowałam dopiero raz na stopy - nie ma poprawy, ale nie martwię się, bo przecież nie można oczekiwać cudu, zobaczę, jak będzie działał. Skóra na razie ok.
__________________

stealingbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 12:17   #29
armando888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Cytat:
Napisane przez stealingbeauty Pokaż wiadomość
Dziękuję Hilla Moja dobra koleżanka jest Ukrainką mieszkającą w Polsce, ale kiedy pojedzie do Drohobycza poproszę ją, żeby kupiła mi ten specyfik - a nuż zadziała...
Dzisiaj idę po krem Uro, bo ze wszystkich cudów chyba tego tylko nie miałam, zobaczymy, poinformuję Was o efektach. Dodam tylko, że nie mój problem jest bardzo poważny i trwa już od wielu lat... Niby jakoś nauczyłam się z tym zyć, ale czasem/często to jest po prostu nie do zniesienia, kiedy latem nie można założyć japonek, bo stopa dosłownie się ślizga (sorki za dosadność), że już nie wspomnę o sytuacjach, w których trzeba podać komuś rękę...

Czy któraś z Was chodziła na jonoforezę?
witaj, czy może stosowałaś już ten specyfik rosyjski?? działa? proszę o odpowiedź, szczególnie by mnie interesowało czy działa na dłonie, pozdrawiam serdecznie
armando888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 20:08   #30
bergamotka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Uro krem - nadzieja przy ogromnej nadpotliwości dłoni i stóp?

Hej, kobietki... ten rosyjski specyfik to to samo, co substancja czynna w uro (heksametylenotetramina = urotropina).

http://pl.wikipedia.org/wiki/Urotropina
http://www.pharma-cosmetic.com.pl/?s...0,1,0,ant.html

"Związek zastosowany miejscowo uwalnia pod wpływem kwaśnego potu aldehyd mrówkowy, który hamuje rozwój bakterii powodujących przykrą woń potu. Ponadto uwolniony aldehyd mrówkowy poraża aktywność gruczołów potowych, powodując znaczne zahamowanie wydalania potu."


Urotropinę możecie kupić w polskim sklepie/hurtowni z surowcami chemicznymi, nie trzeba mieć znajomości za wschodnią granicą...

(Uro krem ma jeszcze w składzie chlorowodorotlenek glinu, więc jest bardziej hardcorowy)

Edytowane przez bergamotka78
Czas edycji: 2010-02-13 o 20:32
bergamotka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 10:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.