Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-06, 16:30   #1201
gosika05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Jeśli uważacie że te środki mogą pomuc to chętnie skorzystam
A co do tabletek to nie polecam
Ja zastosowałam Perspi Block i nie pomógł!
gosika05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 06:25   #1202
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Ej właśnie co do tabletek - persip block, trzeba je połknąć w tej żółtej fiolce, czy może wysypać z nij proszek i wtedy zjeść?

Może głupie pytanie, ale serio nie wiem :<
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 00:12   #1203
222monika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Tabletki połyka się w całości, niestety u mnie kompletnie nie zadziałały.
222monika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 18:39   #1204
Maaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 333
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Little brown - co u Ciebie? Zdecydowałaś się na kupno Everdry ? czy może dostałaś próbkę ?
Maaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 13:23   #1205
Little brown
Raczkowanie
 
Avatar Little brown
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 393
Dot.: nadmierne pocenie się ...

maju, chyba czytasz w moich myslach bo dzis własnie mysląłam, zeby zapytac sie na forum co u Ciebie. U mnie w sumie bez zmian. Tzn probke EVERDRY miałam obecana ale na obietnicach sie skonczyło, preparatu narazie nie zakupie bo nie mam tyle kasy, ale chyba skusze sie na ODABAN. Od 3 dni troche Driclor działa, no ale cały czas siedze w domu wiec stresów nie ma. Jestem na 100 % pewna ze jak tylko troche kasy bede miała to kupie Odaban.
Mam tez cios takiego, ze jak nop wejde do sklepu to gorąco mi ;/ i mam wrazenie jakbym była w saunie. W sumie to powinnam tez jakies badania porobic znowu. Ale problem z pachami mam juz od 10 lat jak nie dłuzej.

Maju a cio u Ciebie? Jak sie Antidral spisuje?

pozdrawiam
Little brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 13:30   #1206
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez moniczkar_ Pokaż wiadomość
Ja również polecam Antidral!!Swędzi troche ale wszystko da się wytrzymać aha i co najważniejsze jest dużo tańszy od Etaxilu.Pozdrawiam
ja tez go mam i polecam
swedzi jak w piekle, ale cel uswieca srodki
tylko nie stosowac codziennie,bo skora sie przyzwyczaja, najlepiej dwa razy w tygodniu na noc i rano zmyc i jakis dezodorant i voila
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 17:47   #1207
madziunia09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
Dot.: nadmierne pocenie się ...

dziewczyny jestem nowa wiec wybaczcie jak przegapilam podobny post ale tyle tu stron do przegladniecia a wiekszosc widzialam dotyczy pach... a ja mam niestety gorszy problem bo pachy w porownaniu z tym to pikuś... moze tez ktos ma taki problem jak ja,,,, kosmicznie poci mi sie twarz i szyja, poprostu pot mi splywa kroplami, jest to bardzo krepujace i odechciewa mi sie wszystkiego, mam juz tego dosyc, tak samo z plecami i brzuchem,, siadam w autobusie i odrazu plamy na bluzce na brzuchu mi sie robia to wyglada okropnie. zawsze sie pocilam pod pachami ale nigdy tak mocno w innych miejscach a teraz to co sie ze mna dzieje to masakra. przeciez nie bede sie smarowac antidralem na calym ciele ,, nawet nie wiem czy mozna po za pachami stopami i dlonmi bylam u lekarza ale on rozklada rece a ja juz mam naprawde tego dosyc.... moze ktos stąd mi pomoze chociaz troche, doradzi cos lub nie wiem.... bo jest to nie do zniesienia
madziunia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-10, 18:32   #1208
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
ja tez go mam i polecam
swedzi jak w piekle, ale cel uswieca srodki
tylko nie stosowac codziennie,bo skora sie przyzwyczaja, najlepiej dwa razy w tygodniu na noc i rano zmyc i jakis dezodorant i voila
a jak się przywyknie, to i raz na 2 miesiące można stosować (w miarę potrzeby ja tak mam)
Oby Antidralu nigdy nie wycofali, bo zauważę rok po fakcie (przy tak rzadkim używaniu Antidral jest piekielnie wydajny )
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 18:38   #1209
katarzynkajg
Zadomowienie
 
Avatar katarzynkajg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 628
Dot.: nadmierne pocenie się ...

madziunia09 doskonale cię rozumiem ponieważ mam taki sam problem a nawet jeszcze gorszy poza pachami, brzuchem, plecami, dłońmi to okropnie poci mi się krocze jak gdzieś wychodzę to mam okropną plamę w kroku wygląda to jakbym się zsiusiała w majtki strasznie się krępuje i coraz rzadziej wychodzę z domu. Mam nadzieję że nasze kochane wizażanki coś nam poradzą.
katarzynkajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 18:59   #1210
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez katarzynkajg Pokaż wiadomość
madziunia09 doskonale cię rozumiem ponieważ mam taki sam problem a nawet jeszcze gorszy poza pachami, brzuchem, plecami, dłońmi to okropnie poci mi się krocze jak gdzieś wychodzę to mam okropną plamę w kroku wygląda to jakbym się zsiusiała w majtki strasznie się krępuje i coraz rzadziej wychodzę z domu. Mam nadzieję że nasze kochane wizażanki coś nam poradzą.
na pewno jest bielizna, w której pocisz się mniej? Albo w niektórych spodniach bardziej, w niektórych mniej? Ubrania bawełniane, lniane itd, luźniejsze w kroku powinny pomóc. A może spódnice?
Inna przyczyna to może konkretne czynniki? Zjedzenie czegoś pikantnego, duszne pomieszczenia itd? Czy pocicie się ciągle, czy w konkretnych sytuacjach? madziunia09 pisała o autobusach - nie martw się, ja też tak mam, czy w sklepach ze słabą wentylacją. Mam gdzieś to, że np. ludzie patrzą, wachluję się , wycieram chusteczką itd. Niech się wstydzą ci z plamami pod pachami (Antidral wspiera mnie już od 4 lat ).
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 19:08   #1211
katarzynkajg
Zadomowienie
 
Avatar katarzynkajg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 628
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
na pewno jest bielizna, w której pocisz się mniej? Albo w niektórych spodniach bardziej, w niektórych mniej? Ubrania bawełniane, lniane itd, luźniejsze w kroku powinny pomóc. A może spódnice?
Inna przyczyna to może konkretne czynniki? Zjedzenie czegoś pikantnego, duszne pomieszczenia itd? Czy pocicie się ciągle, czy w konkretnych sytuacjach? madziunia09 pisała o autobusach - nie martw się, ja też tak mam, czy w sklepach ze słabą wentylacją. Mam gdzieś to, że np. ludzie patrzą, wachluję się , wycieram chusteczką itd. Niech się wstydzą ci z plamami pod pachami (Antidral wspiera mnie już od 4 lat ).

niestety ale zawsze się poce niezależnie czy jestem w domu czy na dworzu nic mi nie pomaga ani odpowiednia bielizna ani odpowiednie spodnie. Także używam Antidral ale niestety i tak się pocę ale mniej. Jestem załamana tą sytuacją nawet do lekarza żeby pójśc to czekam aż jest pogoda deszczowa bo jest szansa że aż tak bardzo się nie spoce.
katarzynkajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-10, 19:22   #1212
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez katarzynkajg Pokaż wiadomość
niestety ale zawsze się poce niezależnie czy jestem w domu czy na dworzu nic mi nie pomaga ani odpowiednia bielizna ani odpowiednie spodnie. Także używam Antidral ale niestety i tak się pocę ale mniej. Jestem załamana tą sytuacją nawet do lekarza żeby pójśc to czekam aż jest pogoda deszczowa bo jest szansa że aż tak bardzo się nie spoce.
A jak jego używasz? Niezgodnie z ulotką ale zgodnie z zaleceniami, tj. na noc i rano zmywasz? Używasz regularnie, tj np. co 2-3 dzień (na początek, żeby skóra się za mocno nie podrażniła)?
Do lekarza możesz się przejść i tak nigdy nie zaszkodzi.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 19:29   #1213
katarzynkajg
Zadomowienie
 
Avatar katarzynkajg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 628
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
A jak jego używasz? Niezgodnie z ulotką ale zgodnie z zaleceniami, tj. na noc i rano zmywasz? Używasz regularnie, tj np. co 2-3 dzień (na początek, żeby skóra się za mocno nie podrażniła)?
Do lekarza możesz się przejść i tak nigdy nie zaszkodzi.

stosuje go 2 dni na noc a potem przerwa przez 2 dni na samym początku jak zaczełam go stosować to nawet przez tydzień się nie spociłam ale to już przeszłość
katarzynkajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 07:45   #1214
madziunia09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
Dot.: nadmierne pocenie się ...

tu nie chodzi tylko o autobusy podalam jako przyklad chociaz nie ukrywam ze jest to najczestsze, niestety kierowcy nie zwracaja uwagi na pasazerow i nie wlaczaja klimatyzacji( tylko to mnie ratuje) wiec przewaznie czekam na autobus w ktorym jest klimatyzacja ale tez nie zawsze mam czas stac na przystanku i czekac. poce sie strasznie nawet jak ide na przystanek i to wcale nie jakos szybko, czyli rowniez na dworzu. mam juz tego dosyc, zadne przewiewne ubrania nie pomagaja a nie chce nosic tylko takich kolorow na ktorych tego nie widac i tez coraz bardziej sie izoluje bo sie strasznie krepuje i nie potrafie nad tym zapanowac, nie ma zadnej przyjemnosci z wszychodzenia z domu w takich momentach no i przy tym rowniez przyjemnosci z lata ktore jest wspaniale. nie wyobrazam sobie takiego zycia dalej, jest coraz gorzej a myslalam ze lekarz mi pomoze ale skoro on rozklada rece to ja juz stracilam nadzieje. szczerze teraz chcialabym miec tylko problem z pachami, bo pocenia na twarzy nie da sie niczym ukryc....
madziunia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 09:28   #1215
aniolek118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
nadmierne pocenie się ...

Na nadmierne pocenie polecam Odoban. Stosuje go od 3 miesięcy i efekt oczekiwany. Można go stosować na całym ciele ... od głowy po stopy i co jest najważniejsze jest w spraju. Nalezy tylko uwazac na to aby nie stosowac go na ogolona skórę i mokrą. PO ogoleniu trzba poczekac 48 godzin. Nie mam żadnych swędzawek podraznien a stosowałam juz wszystkiego.
Kaśka

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Na twarz możesz stosować Odaban. Pryskasz wacik i smarujesz twarz.
aniolek118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 09:56   #1216
madziunia09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
Dot.: nadmierne pocenie się ...

dziekuje serdecznie
a czy ktoras z was stosowala moze kosmetyki SVR Spirial. znalazłam przed chwila w necie cos takiego jest nawet w kremie i przeczytalam ze mozna go tez na twarz stosowac
moze jakies opinie beda na jego temat?
madziunia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 10:08   #1217
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez madziunia09 Pokaż wiadomość
tu nie chodzi tylko o autobusy podalam jako przyklad chociaz nie ukrywam ze jest to najczestsze, niestety kierowcy nie zwracaja uwagi na pasazerow i nie wlaczaja klimatyzacji( tylko to mnie ratuje) wiec przewaznie czekam na autobus w ktorym jest klimatyzacja ale tez nie zawsze mam czas stac na przystanku i czekac. poce sie strasznie nawet jak ide na przystanek i to wcale nie jakos szybko, czyli rowniez na dworzu. mam juz tego dosyc, zadne przewiewne ubrania nie pomagaja a nie chce nosic tylko takich kolorow na ktorych tego nie widac i tez coraz bardziej sie izoluje bo sie strasznie krepuje i nie potrafie nad tym zapanowac, nie ma zadnej przyjemnosci z wszychodzenia z domu w takich momentach no i przy tym rowniez przyjemnosci z lata ktore jest wspaniale. nie wyobrazam sobie takiego zycia dalej, jest coraz gorzej a myslalam ze lekarz mi pomoze ale skoro on rozklada rece to ja juz stracilam nadzieje. szczerze teraz chcialabym miec tylko problem z pachami, bo pocenia na twarzy nie da sie niczym ukryc....
nad tym mozna troche zapanowac
sprobuj uzywac kremow matujacych, i jesli sie malujesz, to sprobuj jakis delikatnych pudrow na poczatek i postaraj sie miec przy sobie bibulki matujace,ktore absorbuja nadmiar sebum z twarzy- nie sa drogie

zacznij pic sok z cytryny-wtedy czlowiek o wiele mniej sie poci (kiedys czytalam artykul o sposobach modelek na perfekcyjny wyglad itp, i to byl jeden z ich trikow, szczegolnie polecany latem)

probowalas Antidralu uzywac (pod pachy)? ja tez mialam problemy z poceniem choc wcale nie musialam biegac jak opetana,zeby sie spocic, wiec cie rozumiem,bo mialam dlugi czas podobnie- zapytaj w aptece o antidral, kosztuje ok 15zl uzywasz 2 razy w tyg wieczorem na suche pachy, rano zmywasz i uzywasz jakis dezodorant i juz raczej na kazdego dziala! albo etiaxil, choc ten jest drozszy.

i nie zalamuj sie, jak lekarz rozklada rece, to idz wtedy do innego! ja pamietam, jak mialam problem z uszami i moja lekarka przepisywala mi leki,ktore w ogole nie pomagaly.... Az ktoregos dnia ide do niej a tu studentka na zastepstwie i przepisala mi taki dobry lek (i to tanszy!) ktory pomogl mi za pierwszym razem i do dzis go uzywam
takze sprobuj zapytac w przchodni o innego lekarza lub idz do dermatologa.

nie martw sie, w dzisiejszych czasach jest mnostwo sposobow na ograniczenie nadmiernego pocenia

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzynkajg Pokaż wiadomość
stosuje go 2 dni na noc a potem przerwa przez 2 dni na samym początku jak zaczełam go stosować to nawet przez tydzień się nie spociłam ale to już przeszłość
to moze zainwestuj w etiaxil? starcza na rok... dziewwczyny sobie chwala

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzynkajg Pokaż wiadomość
niestety ale zawsze się poce niezależnie czy jestem w domu czy na dworzu nic mi nie pomaga ani odpowiednia bielizna ani odpowiednie spodnie. Także używam Antidral ale niestety i tak się pocę ale mniej. Jestem załamana tą sytuacją nawet do lekarza żeby pójśc to czekam aż jest pogoda deszczowa bo jest szansa że aż tak bardzo się nie spoce.
moze problemem jest dieta? sprobuj pic duzo wody i jesc troche wiecej zdrowych rzeczy i wbrew pozorm-zacznij sie wiecej ruszac

a potem wroc tu i powiedz,czy jest roznica
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.

Edytowane przez Ivi 1988
Czas edycji: 2009-09-11 o 10:05
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 10:08   #1218
madziunia09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
Dot.: nadmierne pocenie się ...

bylam u dermatologa i lekarka mi powiedziala ze ona mi nic na to nie poradzi, poszlam tez do endokrynologa i ona tez mi nie pomogla...
a wlasnie czytalam ze z takimi problemami udaje sie do takich lekarzy, a jak one mi powiedzialy ze tak ludzie maja albo ze ona nic na to nie poradzi to sie naprawde zalamalam...
uzywam antidralu ale ja nie mam juz takiego problemu z pachami, poca mi sie teraz tak powiedzialabym standardowo wlasnie najardziej chodzi o twarz i szyje
dziekuje bardzo za wsparcie, dobrze jest wiedziec ze inni tez tak maja
sprobuje tego co mi napisalas moze cos pomoze
madziunia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 10:28   #1219
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez madziunia09 Pokaż wiadomość
bylam u dermatologa i lekarka mi powiedziala ze ona mi nic na to nie poradzi, poszlam tez do endokrynologa i ona tez mi nie pomogla...
a wlasnie czytalam ze z takimi problemami udaje sie do takich lekarzy, a jak one mi powiedzialy ze tak ludzie maja albo ze ona nic na to nie poradzi to sie naprawde zalamalam...
uzywam antidralu ale ja nie mam juz takiego problemu z pachami, poca mi sie teraz tak powiedzialabym standardowo wlasnie najardziej chodzi o twarz i szyje
dziekuje bardzo za wsparcie, dobrze jest wiedziec ze inni tez tak maja
sprobuje tego co mi napisalas moze cos pomoze

wbrew pozorom,wiele dziewczyn ma takie wstydliwe problemy
ale naprawde sama po sobie widze,ze odkad zmienilam diete, to absolutnie wszystko jest na plus- cera nieskazitelna, wlosy super no i paszki w lepszym stanie tez,choc antidral jest niesamowity i tak!

dziwie sie bardzo,ze lekarzom nie chce sie nic z tym zrobic...
moze sprobuj kiedys przejsc sie do apteki i zapytac o cos na buzie?

a te bibulki, pudru sypkiego troche na buzie, albo moglabys zainwestowac w wode termalna,co ja sie tak psika na twarz,wtedy ona tak ladnie orzezwia ale, nie niszczy makijazu-spytaj w aptece

pal licho z lekarzami,my sobie nawzajem pomagamy
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 10:36   #1220
madziunia09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
Dot.: nadmierne pocenie się ...

a co takiego zmienilas w swojej diecie? czytalam troszke tez na ten temat ale jakbys mogla jakies konkrety mi napisac to bede wdzieczna
madziunia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 12:11   #1221
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez madziunia09 Pokaż wiadomość
a co takiego zmienilas w swojej diecie? czytalam troszke tez na ten temat ale jakbys mogla jakies konkrety mi napisac to bede wdzieczna
hmm, raczej proste zmiany na lepsze, czyli -ograniczenie slodyczy i cukru do 2 razy w tygodniu lub i rzadziej na rzecz jogurtow -ja np gustuje w jogurtach do ktorych dokrajam kawalki banana i jablka i jest suuuper- zaspokajam potrzebe cukru ale w zdrowy sposob albo jak bylam w PL jeszcze to sobie robilam budynie Dr Oetkera pyszne sa, i nie tucza.
no i owocow wiecej jem.
Warzywa tez, choc nie przepadam
Jak ide do McDonalda do tylko jem male frytki i shake a nie jak zwykle cheesburgery i bajery
Pije wiecej wody a mniej herbaty z cukrem i kawy- wszystko to, to proste triki i moze wydaja sie super-trudne jak sie czyta, ale nawet nie wiesz jak sie sampoczucie poprawia i wyglad
Przebywam tez dluzej na swiezym powietrzu, duzo duzo spaceruje! zacznij spacerowac,to fajne przyjemne i proste cwiczenie na kondycje i zdrowie
I wbrew pozorom-organizm szybko sie przyzwyczaja do tych zmian
Mysle,ze sama mozesz wyczuc,co i dla ciebie bedzie dobre
no i szybko w ten sposob chudne, spodnie mi spadaja i wtedy jem wiecej,bo nie chce hmm kraglosci stracic zupelnie tam,gdzie one ladnie wygladaja
powodzenia
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 16:36   #1222
Maaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 333
Dot.: nadmierne pocenie się ...

A u mnie ok Antidral się spisuję dobrze na wakacjach stosowałam go tylko kilka razy ... a teraz gdy wróciła szkoła to 2 razy w tygodniu Więc ja jestem zadowolona ale szkoda że Tobie dalej nic nie pomaga A więc życzę Ci jak najszybszego pozbierania kasy i myślę, że niedługo dołączysz do grona 'nie pocących się' - tego Ci życzę

Pozdrawiam! 3maj się - napisz jak będziesz miała ten specyfik.
Maaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 14:24   #1223
jenascia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 44
Dot.: nadmierne pocenie się ...

mam też spory problem z nadmiernym pocenien się ale ostatnio jak byłam w aptece to polecono mi tebletki Aspargin
biore je codziennie i są naprawde dobre
nie są drogie około 14 zł
warto sprubowac bo ja też zanim do nich doszłam miałam prawie wszystko które mi nie pomagało
jenascia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 16:46   #1224
stealingbeauty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 252
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez jenascia Pokaż wiadomość
mam też spory problem z nadmiernym pocenien się ale ostatnio jak byłam w aptece to polecono mi tebletki Aspargin
biore je codziennie i są naprawde dobre
nie są drogie około 14 zł
warto sprubowac bo ja też zanim do nich doszłam miałam prawie wszystko które mi nie pomagało
a co to za tabletki? nie przepadam za łykaniem leków, no ale jeśli ma mi pomóc, to czemu nie brałam perspi-block, ale to jedna wielka ściema - na mnie nie zadziałało. Nic na mnie nie działa, jesli chodzi o dłonie i stopy. Na paszki uzywam Antidral już od kilku lat i jakoś nie przestał dzialać z czasem używam go naprawdę rzadko, aż mi się ostatnio przeterminował
Testuję właśnie krem Uro na stopy, dam znać, jak mi idzie.
__________________

stealingbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 16:58   #1225
pauzi007
Raczkowanie
 
Avatar pauzi007
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 231
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Też mam problem z nadmiernym poceniem - u mnie to są pachy. stosowałam Etiaxil i Antridal, ale żaden nie pomógł mojej znajomej pomógł Driclor i zastanawiam się nad jego kupnem, ale boję się, że ten też nie podziała
pauzi007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 21:38   #1226
Martynula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Polecam Antidral !! jest skuteczny i czuję się z nim komfortowo :P użyjesz go na noc, rano wstaniesz, zero potu ! ) PS. nie stosuj na świeżo ogolone paszki Bo szczypie jak.. hihi :P
Martynula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 15:47   #1227
jenascia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 44
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez stealingbeauty Pokaż wiadomość
a co to za tabletki? nie przepadam za łykaniem leków, no ale jeśli ma mi pomóc, to czemu nie brałam perspi-block, ale to jedna wielka ściema - na mnie nie zadziałało. Nic na mnie nie działa, jesli chodzi o dłonie i stopy. Na paszki uzywam Antidral już od kilku lat i jakoś nie przestał dzialać z czasem używam go naprawdę rzadko, aż mi się ostatnio przeterminował
Testuję właśnie krem Uro na stopy, dam znać, jak mi idzie.

muszę ci powiedzieć że też już brałam perspi-block mi tak samo nie pomógł a tak wogóle to nic mi nie pomogło ale od kiedy biorę Aspargin jest spoko
te tabletki są nawet mniejsze od perspi-blocku co ułatwia łykanie
ja boirę jedną na dzień podczas jedzenia i naprawdę warto sprubować
jenascia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 16:01   #1228
Milka_N
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: nadmierne pocenie się ...

także używam Antidralu i szczerze polecam
i nawet nie muszę stosować go codziennie, raz na jakis czas wystarczy, zwłaszcza, że nie przypadam za tym łaskotaniem
ale efekt końcowy - DZIAŁA
więc za każdym razem, mówię sobie, że warto się troszkę pomęczyć

Moja koleżanka także go stosuje, ale twierdzi, że tak jej nie dokucza. Ale za to także idealnie działa

polecam wszystkim
Milka_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 16:28   #1229
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: nadmierne pocenie się ...

A wiecie moze co zrobic z nadpotliowscia twarzy?
Ostatnio mam taki problem,ze jak tylko sie zdenerwuje albo jest bardzo goraco to cala twarz mam mokra doslownie i na dodatek mam wrazenie,ze wtedy smierdze;/ Kiedys pocily mi sie pachy, a teraz przeszlo jakby na twarz i reszte ciala. Pod pachy sa antyperspiranty, a co z twarza???Juz nie wiem co robic;/
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 17:03   #1230
stealingbeauty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 252
Dot.: nadmierne pocenie się ...

słuchajcie, to niewiarygodne, ale krem Uro - DZIAŁA! Pierwszy raz mam suche stopy, aż się trochę dziwnie czuję! Dzisiaj po całym dniu chodzenia w zakrytych butach i bawełnianych skarpetkach, miałam suche stopy, była jedynie minimalna, prawie niezauwazalna wilgotność (powiedziałabym - naturalna). Na razie zaprzestaję stosowania i zobacze, jak długo utrzyma się efekt. Spróbuję za to na dlonie... Jestem zszokowana i happy
__________________

stealingbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-01 15:58:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.