Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-15, 15:22   #811
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

My po wizycie . Mamy zlecone badania krwi panel pediatryczny itp. Mówiła że hipp często uczula i mamy nie używac. Zaleciła jakaś masc robiona witaminiwa i jakieś do kupienia później wam napisze jakie.

No i mówiła że ma lekko obrzęknięta śluzowke. Pytała o zwierzęta w domu . Powiedziałam że jest pies i kot i co w takim razie jeśli coś wyjdzie. A ona że najlepiej na dwór ... Co u nas nie wchodzi w grę ..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 16:16   #812
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Nulka, powodzenia na diecie! Z zarą nie wiem nie pomogę.

Calineczka, nocna subrzeczywistosc oby tą maść od alergologa pomogła

Aggs, zbadaj szybciutko ten guzek. Oby to tylko niegroźny wlokniaczek.

Minini, dziękuję za słowa otuchy;* narobiłas ochoty na knedle!

Asia,🌹

Devileek, nie sądzę żeby to było uczulenie na sierść. Wierzyć mi się nie chce że dopiero teraz by wyszło jak całą ciążę mieszkałam że zwierzakami i Julek od samego początku miał kontakt z alergenami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 17:15   #813
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Taedio spoko, tak tylko pisalam o tym przebodzcowaniu fajnie ze impreza w ogrodzie sie szykuje!
U nas połaczymy roczek z chrzcinami bo tak to wypadnie...


Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
My po wizycie . Mamy zlecone badania krwi panel pediatryczny itp. Mówiła że hipp często uczula i mamy nie używac. Zaleciła jakaś masc robiona witaminiwa i jakieś do kupienia później wam napisze jakie.

No i mówiła że ma lekko obrzęknięta śluzowke. Pytała o zwierzęta w domu . Powiedziałam że jest pies i kot i co w takim razie jeśli coś wyjdzie. A ona że najlepiej na dwór ... Co u nas nie wchodzi w grę ..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sama niech sie przeprowadzi na dwór. Bedziesz cześciej sprzatac, pozbedziesz sie dywanow i zaopatrzysz w oczyszczacz powietrza. Zreszta... nic jeszcze nie przesądzone. Moze to wcale nie zwierzęta

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Jon pytalas o wnetrze książki:

https://☠☠☠☠☠☠☠/images/5dHW4A

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Obcieło linka. Jak wpiszesz tytuł w gogle i przełączysz na grafike to wiekszość stron zobaczysz
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 18:16   #814
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
My po wizycie . Mamy zlecone badania krwi panel pediatryczny itp. Mówiła że hipp często uczula i mamy nie używac. Zaleciła jakaś masc robiona witaminiwa i jakieś do kupienia później wam napisze jakie.

No i mówiła że ma lekko obrzęknięta śluzowke. Pytała o zwierzęta w domu . Powiedziałam że jest pies i kot i co w takim razie jeśli coś wyjdzie. A ona że najlepiej na dwór ... Co u nas nie wchodzi w grę ..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio, pytała o zwierzęta, a nie zasugerowała roztoczy kurzu w sezonie grzewczym? Świetnie
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 18:48   #815
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Calineczka haha Ty też jesteś dobra. Ale mnie jak tz w środku nocy wybudzi i pyta gdzie Nela a ona np w łóżeczku jeszcze to się długo zastanawiam co nią zrobiłam😂 no ale dzisiejszej nocy serio nie pamiętam 🤦 cały dzień pracuje głową żeby sobie przypomnieć i nic z tego 🤔
Bio mus z kokosa Lewandowskiej.
0_0_productGfx_3541cc8c7a0ca89a6909b8b96a4247fa.jpg

Devileek ale ze kto na dwór...?🤔😋

Asia dobre z tym orkiszem 😂 Nela niestety niecierpliwa, myślę że nawet by nie próbowała się bawić z nim 😋


Minini ja chyba w życiu knedli nie jadłam 😁 u mnie dzis śląskie były. Nela zjadła z sosem z zielonego groszku i pietruszki.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 18:56   #816
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Wiecie co mój tż zapodał ja się kąpię z Nelą i ona ostatnio w trakcie kąpieli zaczyna mi się dobierać do piersi i chce jeść, śmiesznie to wygląda bo podplywa do mnie. Dziś dzwoni teściowa akurat N już czekała w łazience na mnie i wyobraźcie sobie ze ten mój gałgan opowiadał mamusi swojej jak to Nela się ze mną kąpie i dobiera się do cyckow.... Nosz ku*wa jakby nie mógł tego zachować dla siebie tylko opowiada mamusi, ktora będzie pier*olic po całej rodzinie że z N taki cycek że nawet w wannie je. Już i tak jestem dziwolągiem dla nich bo kp a teraz to ja nie wiem I jeszcze się dziwi że dostał ochrzan ode mnie. No ale sory to że się kąpię z dzieckiem to chyba moja intymna sprawa jest co? Naprostujcie mnie jeśli przesadzam 😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 18:56   #817
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Nulka, powodzenia na diecie! Z zarą nie wiem nie pomogę.

Calineczka, nocna subrzeczywistosc oby tą maść od alergologa pomogła

Aggs, zbadaj szybciutko ten guzek. Oby to tylko niegroźny wlokniaczek.

Minini, dziękuję za słowa otuchy;* narobiłas ochoty na knedle!

Asia,

Devileek, nie sądzę żeby to było uczulenie na sierść. Wierzyć mi się nie chce że dopiero teraz by wyszło jak całą ciążę mieszkałam że zwierzakami i Julek od samego początku miał kontakt z alergenami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No właśnie ja cala ciążę z psem i kotem on od małego to samo i teraz miałby być nie odprony ? Masakra

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Taedio spoko, tak tylko pisalam o tym przebodzcowaniu fajnie ze impreza w ogrodzie sie szykuje!

U nas połaczymy roczek z chrzcinami bo tak to wypadnie...







Sama niech sie przeprowadzi na dwór. Bedziesz cześciej sprzatac, pozbedziesz sie dywanow i zaopatrzysz w oczyszczacz powietrza. Zreszta... nic jeszcze nie przesądzone. Moze to wcale nie zwierzęta

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Jon pytalas o wnetrze książki:



https://[emoji879][emoji879][emoji87.../images/5dHW4A

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Obcieło linka. Jak wpiszesz tytuł w gogle i przełączysz na grafike to wiekszość stron zobaczysz

Dobry pomysł w razie problemów ... Boże oby to tylko się nie potwierdziło

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Serio, pytała o zwierzęta, a nie zasugerowała roztoczy kurzu w sezonie grzewczym? Świetnie

O roztoczach też coś było ale ja się przyczepilam tych zwierząt bo dla mnie to jest nie realne się ich "pozbyć" i choć zdrowie dziecka najważniejsze to nie wyobrażam sobie mojego domowego psa który na dwór wychodzi tylko się załatwić i spi w łóżku z rodzicami dac na dwór ...

Ogólnie zaciekawiła mnie z tym płynem z hipp my uzywalismy akurat żelu ale i tak ... Poleciła mi to


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-15, 18:58   #818
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Nie wiem czy dobrze widać bo ja szybko zdj. Zrobiłam IMG_1521140296.775020.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 20:14   #819
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Devileek o adermie słyszałam dużo dobrego. Z tym dworem to masakra jakaś

Carolles, najwyraźniej dla Twojego tż cycki mamy nie są obce

Walczyliśmy z gorączką u Ami. Wymiotuje pedicetamolem i kazdym syropem. Poszły 2 czopki. Temp spadła z 38.6 do 37, marudziła cały dzień, a ja nawet utulić jej nie mogłam, bo sama mam 38 i gile do pasa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Aggs, mam nadzieję, że ten guzek to nic takiego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 20:16   #820
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Powiedzcie mi . Spytałam o szczepienie kiedy zrobić jeśli Julek przeszedł teraz tą trzydniówke ? Powiedziała że tydzień przerwy po zakończeniu choroby wystarczy ? Nie wydaje wam się to za mało ?

Jesli o dwór chodzi to pwpoedziala że spokojnie w przyszłym tygodniu już możemy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 20:39   #821
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Widzę, że wszystkie kozy noszą ten sam płaszcz tej wiosny

Taedio, fajne dekoracje. Ja nie wiem kiedy kupię kieckę sobie i Amci na 1 kwietnia na chrzciny, a Ty już o roczku myślisz






Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Pestycyda, Ami też dostaje już mm, ale przez ostatnie przejścia nie miałam głowy żeby o tym rozmyślać. Może to i lepiej. Czytałam, że dodajesz kaszki do mm. W jakich proporcjach? Ja tak zrobiłam, ale musiałam wszystko wylać, bo smoczek do kaszki miał za duży otwór,Ami krztusiła się, a przy tym zwykłym do mleka męczyła się bardzo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-15, 20:42   #822
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Emmos po prostu nudziło mi sie podczas kolejnego kp :p

Nosiłam małego 2h. Kręgosłup mi odpada co chwile budzi sie z płaczem i sprawdza czy jestem dzisiaj od rana byliśmy w przedszkolu, został tam z moja mama na 2h bo musiałam załatwiać bajzel Tz. Popołudniu był z moja siostra a ja pojechałam z mama do ikei. Widać ze mu mnie brakuje nie wiem jak można oddawać kilku miesięczne dzieci do żłobków
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 20:44   #823
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi . Spytałam o szczepienie kiedy zrobić jeśli Julek przeszedł teraz tą trzydniówke ? Powiedziała że tydzień przerwy po zakończeniu choroby wystarczy ? Nie wydaje wam się to za mało ?

Jesli o dwór chodzi to pwpoedziala że spokojnie w przyszłym tygodniu już możemy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Moja pediatra też mowila mi kiedyś, że jak dziecko nie chorowało na nic poważnego to około tygodnia wystarczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 21:00   #824
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Emmos po prostu nudziło mi sie podczas kolejnego kp :p

Nosiłam małego 2h. Kręgosłup mi odpada co chwile budzi sie z płaczem i sprawdza czy jestem dzisiaj od rana byliśmy w przedszkolu, został tam z moja mama na 2h bo musiałam załatwiać bajzel Tz. Popołudniu był z moja siostra a ja pojechałam z mama do ikei. Widać ze mu mnie brakuje nie wiem jak można oddawać kilku miesięczne dzieci do żłobków

Biedny mój Julek po tej chorobie też taka przylepa ciągle się chce nosić i tulić . Też nie wyobrażam sobie takiego maluszka zostawić wiem że czasem nie ma wyboru ale dla mnie była by to Masakra ...


Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Moja pediatra też mowila mi kiedyś, że jak dziecko nie chorowało na nic poważnego to około tygodnia wystarczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No niby tak ale czy trzydniówka to nie wirus ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 21:12   #825
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Emmos po prostu nudziło mi sie podczas kolejnego kp :p

Nosiłam małego 2h. Kręgosłup mi odpada co chwile budzi sie z płaczem i sprawdza czy jestem dzisiaj od rana byliśmy w przedszkolu, został tam z moja mama na 2h bo musiałam załatwiać bajzel Tz. Popołudniu był z moja siostra a ja pojechałam z mama do ikei. Widać ze mu mnie brakuje nie wiem jak można oddawać kilku miesięczne dzieci do żłobków

Kochana ja ostatnio kilka dni spędziłam w szpitalu i nie było mnie po 6h. Nie da się opisać jak się tęskni za takim maluchem. A teraz jeszcze jestem chora i też się boję tulić. Nie mogę się dczekać kiedy będę mogla wycałować to moje szczęście.

Moj tż nauczył Amelkę, że ja to mama, a lampa to żyrandol Jak jej powie mama to ona od razu odwraca głowę w moja stronę. Gdy powie lampa to patrzy w górę na żyrandol

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Biedny mój Julek po tej chorobie też taka przylepa ciągle się chce nosić i tulić . Też nie wyobrażam sobie takiego maluszka zostawić wiem że czasem nie ma wyboru ale dla mnie była by to Masakra ...

No niby tak ale czy trzydniówka to nie wirus ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wirus, wirus z tym, że ja zrozumiałam, że to chodzi o poważniejsze choroby niż 3-dniówki.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 21:44   #826
baby2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 931
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Karolinusia kupiłyście te buciki? Sliczne są i cena w miarę jak na tę firme

Propo przepukliny pępkowej to ja niestety ją mam ujawniła się po pierwszej ciąży, nic z tym nie robiłam bo chirurg i moja pani ginekolog zgodnie stwierdzili że skoro planuje drugie dziecko to lepiej zająć się tym dopiero po urodzeniu drugiego bo to dziadostwo lubi wracać i mogłoby być tak że usunęli by mi to a po drugim porodzie znowu by wyszło. Po ciąży z Mają przepuklina trochę się powiększyła, u mnie nie trzeba żadnego usg, gołym okiem widać muszę się za to wkońcu wziąć ale jak pomyślę o kolejnym nacinaniu brzucha i bólu to mi się słabo robi.

Jutro idę do kontroli z dzieciakami, jedno i drugie trochę jeszcze zakatarzone, zobaczymy co powie. Martwię się trochę o Misia bo na bilansie czterolatka doktor wyczuła powiększone węzły, dała skierowanie na morfologię , crp, i tarczycę. Nie zrobiłam jeszcze tego bo żeby zrobic te wyniki doktor mówiła że musi być zdrowy żeby ich nie przekłamać, a on ciągle z gilem chodził a teraz jeszcze ta choroba. On ma te węzły ciągle powiększone i w sumie nie myślałam że to coś bardzo złego ot taka natura, ja też za dzieciaka tak miałam. No ale głupia zaczęłam czytać internety i sobie nawkręcałam że to coś poważnego. Ciągle go obserwuję, patrzę że on taki bladziocha, niejadek, i co chwilę mu macam te węzły a ten tylko pyta mama a co ty robisz, wariatka

A no i przyszedł wózek i jestem rozczarowana i nie polecam gmini travel, odsyłam. Pierwsze co mi się nie spodobało to budka, pierwszy raz coś takiego widziałam, materiał z którego jest zrobiona to coś ala cienki sweterek bawełniany w dodatku bardzo obłazi. Liczyłam przynajmiej na materiał coś jak w parasolce nieprzemakalny a tu takie zdziwienie. Poza tym wózek jest mały i wąski. Maja teraz zajmuje całą jego powierzchnię a nawet stópki jej wystają, nie wyobrażam sobie tego zimą w kombinezonie, śpiworku itp. Jak oddawałam wózek do reklamacji to wpadł mi w oko coletto maya trochę droższy ale niebo a ziemia, jutro podjadę go obejrzeć jeszcze raz i może kupimy.

a jeszcze propo wstawania porannego, Maja bardzo często a właściwe w większości wstaje koło 5. Na szczęście budzę wtedy tż i on zabiera ją na dół a ja dosypiam

Ale się rozpisałam sorki
baby2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 06:25   #827
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Emmos domyślam sie jak to cieżko
Zdolna Amelka! Mój reaguje na imię

Dostałam dzisiaj pierwsza @ po porodzie. Narazie nic nie boli i niech tak zostanie
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 07:12   #828
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Carolles, ja tam rozumiem Twoja reakcje. Dla mnie tez byłaby to intymna chwila, a nawet jak nie - to bez przesady ze rodzice musza wszystko wiedzieć a tym bardziej teściowa... nie nerwuj się już na TŻ, pewnie chłop nie pomyślał nawet pod tym kątem

Emmos, brawa dla Ami zdolna dziewuszka!

Taedio, Barti tez reaguje na swoje imię i wie kto to Kryśka i gdzie ją znaleźć - nasz ilife



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 07:36   #829
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Aggs - mam nadzieje, ze ten guzek to nic takiego. A moze to zastoj albo gruczoł wyczułaś?
Calineczka - dobrze, ze udało wam sie dostać do alergologa i kciuki, zeby maść pomogła!
Devileek - myśle, ze z tym kotem czy psem to był ślepy strzał lekarza i z alergią synka nie mają nic wspólnego. Jak ja byłam u alergologa tez sie lekarka pytała o zwierzęta, a na 100% nic to nie ma wspólnego z moimi alergiami pokarmowymi. Rownież kciuki, zeby maść pomogła.
Emmos - biedna Ami z tą gorączką

Baby2 - strasznie ci współczuje tej przepukliny mnie tez przeraża myśl o nacinaniu brzuchu, o tym, ze kolejny raz miałabym wracać do formy... w ogole dzisiaj w nocy jak podnosiłam Klaudię zwróciłam uwagę ze strasznie wbijam sobie w brzuch barierkę od łóżka, zeby ciężar przy podnoszeniu zniwelować. Moze stad to zgubienie? Pewnie usg wszystko wyjaśni, przełożyłam wizytę na 23.03 (na początku pokazywało mi tylko poranne godziny możliwe, ale okazało sie, ze jeszcze po 19.00 są zapisy). W ogole to usg tkanek miękkich niewielu radiologow wykonuje.
Nie nakręcaj sie z tymi węzłami u Miska. Na pewno wszystko jest dobrze.
Szkoda, ze wozek okazał sie niewypałem.

Taedio - kciuki za lekką @!

Carolles - ja tez nie lubię zbytniego opowiadania o naszych sprawach. Na szczęście mąż nie ma takiego zwyczaju.

Ciężka noc za nami, na 99,9% przez zeby. Wybudziła sie jakaś godzinę po odłożeniu, cala noc przy piersi poza 1h, bo na tyle udało mi sie ja odłożyć w środku nocy. Do tego ja zwykle przy nocnym KP zwykle spie, tak dzisiaj nie mogłam.

Muszę tez kupić sobie potas i wapno. Magnez cały czas biore, a powróciły skurcze. Wczoraj na pole dance dosyć mocno napiął mi sie dwugłowy uda. Muszę sie dzisiaj dobrze rozgrzać i porozciągać, a przez niewyspanie nie bardzo mam ochotę na ćwiczenia.

Klaudia ma idealnie gładką cerę na buzi. Notuje sobie jej wysypy i ostatni miała 06.03. Poki co jest to najdłuższa przerwa w uczuleniu, ciekawe czy to rzeczywiście sprawcą był dorsz czy moze uszczelnili mi sie jelito po l-glutaminie.

Wczoraj kupiliśmy Klaudii bujaka - miałam go na wish liście, ale planowałam zakup dopiero jak zacznie chodzić. No, ale pojawił sie używany na sprzedaż który bardzo mi sie spodobał. Zwłaszcza, ze planuje urządzić Klaudii pokój z dodatkami w kolorze pudrowego różu i mięty.IMG_1521185766.452136.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-16, 07:43   #830
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Emmos po prostu nudziło mi sie podczas kolejnego kp

Nosiłam małego 2h. Kręgosłup mi odpada co chwile budzi sie z płaczem i sprawdza czy jestem dzisiaj od rana byliśmy w przedszkolu, został tam z moja mama na 2h bo musiałam załatwiać bajzel Tz. Popołudniu był z moja siostra a ja pojechałam z mama do ikei. Widać ze mu mnie brakuje nie wiem jak można oddawać kilku miesięczne dzieci do żłobków
Ja też sobie tego nie wyobrażam. A ostatnio mi koleżanka mówiła że jej znajoma jedzie na miesiąc za granice. Dziecko ma też z lipca i zostawia je z babcia

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Carolles, ja tam rozumiem Twoja reakcje. Dla mnie tez byłaby to intymna chwila, a nawet jak nie - to bez przesady ze rodzice musza wszystko wiedzieć a tym bardziej teściowa... nie nerwuj się już na TŻ, pewnie chłop nie pomyślał nawet pod tym kątem

Emmos, brawa dla Ami zdolna dziewuszka!

Taedio, Barti tez reaguje na swoje imię i wie kto to Kryśka i gdzie ją znaleźć - nasz ilife



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
No mój tz w ogóle nie selekcjonuje informacji przekazywanych swojej mamusi. On uważa że to jest naturalne 🤦 może i dla nas jest ale nie dla wszystkich. Nie myśli ten mój chłop wcale a najlepsze jest to że się obrazil 😂

Hahaha mówisz że masz Kryske od sprzątania 🤣



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 07:48   #831
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Carolles
Ehhh te nasze chłopy. Mój ostatnio jakiś nie czuły się zrobił i mnie wkurza.

Taedio
Współczuję powrotu @
I masz rację dzieci nas bardzo potrzebuja teraz aż żal wracać do tej pracy.
Hugo ma jakiś lek separacyjny, nie można z pokoju wyjść nawet na 5 min bo od razu ryk jak traci nas z oczu.

Hugo też już reaguje na swoje imię, namiętnie klaszcze w dłonie i robi kosi kosi, daje mi nawet czasami buziaczka

Emmos
Jaka mądra z Amelki, nie mogę

Devileek
3dniowka to poważny wirus tak na prawdę. Ja na pewno doczekam min 3 tyg. W necie czytałam że nawet 6 się powinno. Ale co artykuł to inna teoria.
Ale tydzień to zdecydowanie za mało.

Baby
Oby dzieci już były zdrowe! Misiem się nie martw i mu nic juz nie macaj. Też tak miałam z Tymonem same zmalały.
Dziwny wózek faktycznie, no ale szkoda, że jednak się nie sprawdził.

Aggs
Bartuś też mądra widzę

Hugo dziś wstał o 5:30
Zabijcie mnie no!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 07:51   #832
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Emmos zdrówka dla Ami! Bidulka z tą gorączką moja mama też uczy N że ja to mama
Na swoje imię reaguje już od miesiąca a czasem jak do niego mówimy po imieniu to zachowuje się jakby udawał, że nie słyszy - odwraca głowę i się uśmiecha

Carolles ja też bym nie chciała żeby Tż opowiadał takie rzeczy rodzicom swoim...

Xzora super wygląda ten bujak!
U nas też ciężka noc, częste pobudki, nos mu się zatkał i o 6 obudził się wkurzony z płaczem.

Minini dzięki za wnętrze książki, nie podoba mi się nie jest napisana językiem, który chętnie będzie czytać ośmiolatka, dużo trudnych wyrazów, mała czcionka, ilustracje też niezbyt ciekawe jak dla małej dziewczynki.
Nie wiem może kupię jej złotą zawieszkę z aniołkiem.. ciężko wybrać jej jakąś książkę.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Devileek mi ostatnio pediatra zasugerowała, że kaszel Nikosia może być od psa...
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 08:14   #833
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Minini, planuję jeszcze zdrowszą dietę i chciałabym zacząć biegać 💪 czekam na lepszą pogodę, bo u mnie szaro, buty i ponuro.

Xzora, świetny ten bujak
Ada dziś łaskawa, wstała o 7 i przed chwilą zasnęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 08:40   #834
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Pestycyda, na co zwracać uwagę przy pierwszych bucikach? Takie adidasy mogłyby byc?
Świeżo znalezione #zalandostyle
https://www.zalando.pl/nike-performa...3a0d0-a11.html


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 08:51   #835
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Xzora.
Współczuję nocki ehhh
Wiem coś o niewyspaniu i ćwiczeniach...
Świetny Bujak!

Ja też często 2recz wiszę na tej barierce i potem boli mnie brzuch może to faktycznie od tego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 12:20   #836
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Carolles
Ehhh te nasze chłopy. Mój ostatnio jakiś nie czuły się zrobił i mnie wkurza.

Taedio
Współczuję powrotu @
I masz rację dzieci nas bardzo potrzebuja teraz aż żal wracać do tej pracy.
Hugo ma jakiś lek separacyjny, nie można z pokoju wyjść nawet na 5 min bo od razu ryk jak traci nas z oczu.

Hugo też już reaguje na swoje imię, namiętnie klaszcze w dłonie i robi kosi kosi, daje mi nawet czasami buziaczka

Emmos
Jaka mądra z Amelki, nie mogę

Devileek
3dniowka to poważny wirus tak na prawdę. Ja na pewno doczekam min 3 tyg. W necie czytałam że nawet 6 się powinno. Ale co artykuł to inna teoria.
Ale tydzień to zdecydowanie za mało.

Baby
Oby dzieci już były zdrowe! Misiem się nie martw i mu nic juz nie macaj. Też tak miałam z Tymonem same zmalały.
Dziwny wózek faktycznie, no ale szkoda, że jednak się nie sprawdził.

Aggs
Bartuś też mądra widzę

Hugo dziś wstał o 5:30
Zabijcie mnie no!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mi się zdaje że tydzień to za mało ... Nie wiem czemu lekarze tak szybko zalecają ... Koleżanka jedzie we wtorek. Do punktu szczepień jak nie zapomni to się zapyta tam .

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Aggs - mam nadzieje, ze ten guzek to nic takiego. A moze to zastoj albo gruczoł wyczułaś?
Calineczka - dobrze, ze udało wam sie dostać do alergologa i kciuki, zeby maść pomogła!
Devileek - myśle, ze z tym kotem czy psem to był ślepy strzał lekarza i z alergią synka nie mają nic wspólnego. Jak ja byłam u alergologa tez sie lekarka pytała o zwierzęta, a na 100% nic to nie ma wspólnego z moimi alergiami pokarmowymi. Rownież kciuki, zeby maść pomogła.
Emmos - biedna Ami z tą gorączką

Baby2 - strasznie ci współczuje tej przepukliny mnie tez przeraża myśl o nacinaniu brzuchu, o tym, ze kolejny raz miałabym wracać do formy... w ogole dzisiaj w nocy jak podnosiłam Klaudię zwróciłam uwagę ze strasznie wbijam sobie w brzuch barierkę od łóżka, zeby ciężar przy podnoszeniu zniwelować. Moze stad to zgubienie? Pewnie usg wszystko wyjaśni, przełożyłam wizytę na 23.03 (na początku pokazywało mi tylko poranne godziny możliwe, ale okazało sie, ze jeszcze po 19.00 są zapisy). W ogole to usg tkanek miękkich niewielu radiologow wykonuje.
Nie nakręcaj sie z tymi węzłami u Miska. Na pewno wszystko jest dobrze.
Szkoda, ze wozek okazał sie niewypałem.

Taedio - kciuki za lekką @!

Carolles - ja tez nie lubię zbytniego opowiadania o naszych sprawach. Na szczęście mąż nie ma takiego zwyczaju.

Ciężka noc za nami, na 99,9% przez zeby. Wybudziła sie jakaś godzinę po odłożeniu, cala noc przy piersi poza 1h, bo na tyle udało mi sie ja odłożyć w środku nocy. Do tego ja zwykle przy nocnym KP zwykle spie, tak dzisiaj nie mogłam.

Muszę tez kupić sobie potas i wapno. Magnez cały czas biore, a powróciły skurcze. Wczoraj na pole dance dosyć mocno napiął mi sie dwugłowy uda. Muszę sie dzisiaj dobrze rozgrzać i porozciągać, a przez niewyspanie nie bardzo mam ochotę na ćwiczenia.

Klaudia ma idealnie gładką cerę na buzi. Notuje sobie jej wysypy i ostatni miała 06.03. Poki co jest to najdłuższa przerwa w uczuleniu, ciekawe czy to rzeczywiście sprawcą był dorsz czy moze uszczelnili mi sie jelito po l-glutaminie.

Wczoraj kupiliśmy Klaudii bujaka - miałam go na wish liście, ale planowałam zakup dopiero jak zacznie chodzić. No, ale pojawił sie używany na sprzedaż który bardzo mi sie spodobał. Zwłaszcza, ze planuje urządzić Klaudii pokój z dodatkami w kolorze pudrowego różu i mięty.Załącznik 7474211


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Fajny Bujak
Mam nadzieję że to się nie sprawdzi

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Emmos domyślam sie jak to cieżko
Zdolna Amelka! Mój reaguje na imię

Dostałam dzisiaj pierwsza @ po porodzie. Narazie nic nie boli i niech tak zostanie

Współczuję


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 12:29   #837
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi . Spytałam o szczepienie kiedy zrobić jeśli Julek przeszedł teraz tą trzydniówke ? Powiedziała że tydzień przerwy po zakończeniu choroby wystarczy ? Nie wydaje wam się to za mało ?

Jesli o dwór chodzi to pwpoedziala że spokojnie w przyszłym tygodniu już możemy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szybko - lekarka nie ma racji. Informacje z CZD: http://www.szczepienia.czd.pl/zasady....php?submenu=6 - gorączka trzydniowa jest w chorobach zakaźnych.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 12:33   #838
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Na szybko - lekarka nie ma racji. Informacje z CZD: http://www.szczepienia.czd.pl/zasady....php?submenu=6 - gorączka trzydniowa jest w chorobach zakaźnych.

O dzięki ! Tak też mi się zdawało w taki razie miesiąc odczekamy

Xzora jak przyjmujesz ta lglutamine


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 14:28   #839
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Dzięki dziewczyny za kciuki.
Dzisiaj maść będzie do odbioru.


Xzora świetny ten bujak!

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Xzora pewnie tak mi różnie rzeczy przychodzą. Czasami po 2 tygodniach a czasami ponad 3 msc.

Calineczka ja robię roczek w stylu safari/jungla. W sensie ze zwierzątkami :p
Wrzucam screeny co mi sie rzuciło w oczy
Generalnie jest dużo tego można i w stylu myszki minnie, minionków, dinozaurów, paczkow, owoców..

Fajna alergolog
Załącznik 7473501Załącznik 7473506Załącznik 7473511Załącznik 7473516Załącznik 7473521Załącznik 7473526Załącznik 7473531Załącznik 7473536
Super
Ja myslałam o jakichś leśnych klimatach.
Tez planuję roczek w ogródku, oby tylko pogoda się trafiła

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość

[/COLOR]Calineczka, fajnie ze jesteś zadowolona z wizyty nam w sumie tez kazała podawać wszytko młodemu.. jej zdaniem to nie od jedzenia i na AZS tez nie wyglada. Wspomniała coś o wysypce pieniazkowatej i kazała dużo nawilżać

Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
Będę zadowolona jak po tej maści nie będzie gorzej niż jest
A myślisz, że Bartusia to swędzi?
Bo mój się drapie czasem, a podobno azs swędzi.

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
A co mowila na temat diety? Ja jestem na diecie elimjnacyjnej i wg mnie to ona pomogla w zagojeniu sie zmian na skórze.

Mam bidon skip hop ale metalowy. Ma wąską rurke, nie nada sie na jogurt czy gęstsze picie. Ale nie wiem jak jest w plastikowych
Nie dopytywałam o to za dużo. Kazała nam jeść normalnie.
Ale wg niej te nasze zmiany nie są związane z jedzeniem.
U Was chyba były głównie na buzi, więc trochę inaczej.

Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość

Nie mam za bardzo kiedy Was nadrobić. Jasiek w dzień ma dwie drzemki góra po 40 minut. Tak to cały dzień raczkuje po całym domu, chce wstawać przy wszystkim. Zębów dalej nie ma
Znalazlam za to idealny sposob na picie kawy w spokoju. Wysypuje na tacce w krzeselki do karmienia trochę ekspandowanych ziaren orkiszu i sobie zajada. Idealne ćwiczenie na chwyt pesetowy. Zanim zje wszystkie ziarenka to kawa wypita

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobry sposób. Wykorzystam jak mały usiądzie

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
My po wizycie . Mamy zlecone badania krwi panel pediatryczny itp. Mówiła że hipp często uczula i mamy nie używac. Zaleciła jakaś masc robiona witaminiwa i jakieś do kupienia później wam napisze jakie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z tego wszystkiego zapomniałam zapytać o badania, nic nam nie zleciła.
Idziemy na 2 miesiące, jak po tej maści nie będzie lepiej to zapytam o skierowanie.

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Calineczka haha Ty też jesteś dobra. Ale mnie jak tz w środku nocy wybudzi i pyta gdzie Nela a ona np w łóżeczku jeszcze to się długo zastanawiam co nią zrobiłam😂 no ale dzisiejszej nocy serio nie pamiętam 🤦 cały dzień pracuje głową żeby sobie przypomnieć i nic z tego 🤔
Bio mus z kokosa Lewandowskiej.
Załącznik 7473931
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję. Mam ten mus, nie pomyślałam, żeby dawać małemu. W sumie to kupiłam i nie używam bo nie mam na niego pomysłu

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Wiecie co mój tż zapodał ja się kąpię z Nelą i ona ostatnio w trakcie kąpieli zaczyna mi się dobierać do piersi i chce jeść, śmiesznie to wygląda bo podplywa do mnie. Dziś dzwoni teściowa akurat N już czekała w łazience na mnie i wyobraźcie sobie ze ten mój gałgan opowiadał mamusi swojej jak to Nela się ze mną kąpie i dobiera się do cyckow.... Nosz ku*wa jakby nie mógł tego zachować dla siebie tylko opowiada mamusi, ktora będzie pier*olic po całej rodzinie że z N taki cycek że nawet w wannie je. Już i tak jestem dziwolągiem dla nich bo kp a teraz to ja nie wiem I jeszcze się dziwi że dostał ochrzan ode mnie. No ale sory to że się kąpię z dzieckiem to chyba moja intymna sprawa jest co? Naprostujcie mnie jeśli przesadzam 😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co faceci czasem nie mają wyczucia...
Ja uzgodniłam z mężem przed porodem, że to co się tam dzieje zostaje między nami. A potem się okazało, że inni sporo wiedzą... Opieprzyłam go a on na to, że co miał zrobić jak pytali
Ale też trzeba mieć tupet, żeby pytać np. o nacięcie

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Walczyliśmy z gorączką u Ami. Wymiotuje pedicetamolem i kazdym syropem. Poszły 2 czopki. Temp spadła z 38.6 do 37, marudziła cały dzień, a ja nawet utulić jej nie mogłam, bo sama mam 38 i gile do pasa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
zdrówka dla Was! Mój tez wymiotował po pedicetamolu.


Mamy dzisiaj ciężki dzień. Mały nigdy tyle nie płakał i nie wiem o co chodzi. Nie wiem czy górna jedynka już nie wyszła. Zakuła mnie, ale nie wiem czy się wybiła bo nie da sobie sprawdzić
teraz pospał 1:15 i jest lepiej. To mega dużo jak na jego drzemkę
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 15:11   #840
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Xzora, mam nadzieje ze jakiś gruczoł, ewentualnie zmiana hormonalna (mam spore problemy) bo jakiś rok przed ciążą go wyczułam pierwszy raz aż wstyd ale potem jakoś go nie czułam i teraz znowu mi się napatoczył - tak jakby czasem był większy a czasem mniejszy. Mam nadzieje ze to nic poważnego. Chciałam zapisać się do gina to okazało się ze w moim mieście nie przyjmuje już zastanawiam się czy szukać kogoś nowego na miejscu czy jechać do miasta obok (biorąc pod uwagę obecne remonty dróg to godzina w jedna stronę).
Bujak świetny! oczyma wyobraźni widzę ten pokój!

Carolles, obraził się?! Heheh a to gałgan z niego
Z góry przepraszam wszystkie Krysie w waszych rodzinach jakoś tak samo wyszło

Mała, chociaż dzień dłuższy! wybacz! Rozumiem doskonale, dla mnie pobudki o 7 są męczarnia a co dopiero 5:30

Jon, Hahah padłam odwraca głowę i udaje ze nie słyszy dobry jest cwaniaczek mały!!

Calineczka, wydaje mi się ze go nie swędzi. W ciągu dnia nie widzę by się drapał. Czasem jak go smaruje to kreci rączkami przy tych zmianach ale wydaje mi się ze po prostu chce mi przeszkadzać :P boje się tylko bo teraz wysypało go jeszcze koło ust i nie wiem czy to to samo co na brzuchu czy od śliny, wpychania wszystkiego do buzi i lizania podłóg i ścian
Trzymam kciuki żeby maść pomogła 🏻 zdawaj relacje!
I tule z powodu gorszego dnia


Wiadomość dnia - jadą meble! Będą w poniedziałek-wtorek co oznacza ze przeprowadzka już na horyzoncie



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 22:32:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.