Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-16, 11:39   #1681
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Carolles trzymaj sie znam to

Jon brawo dla Niko

Pestycyda oby! Ja juz tez mam myśli zeby dać mm :/ wcześniej chodzić pierwszy sen miał 4 czasem 5 h a teraz 2 h max..

Sill hej słodka Łucja monitem taki łobuziak, przyspieszenie ma niezłe
Ty masz spacerowce mutsy?

Tak wgl to.. prawdopodobnie jadę z mężem do Francji na miesiąc/dwa
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 11:46   #1682
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Sili, padlam z Twojego opisu uciekającej z kocim jedzeniem Łucji
Fajnie że dziewczynki się wykurował to a Ty masz dużo energii.

Taedio, super! A co to za delegacja?
Nam się ostatnio spanie wyregulowała tfu tfu. Potrafi od 20 spać do 23 a czasem i do 1! Nie wiem czy to zasługa mm czy po prostu przyszedł na niego czas. Nie chce go chwalić bo się zepsuje.

Dziewczyny, czy któraś ma problemu z niedoczynnością tarczycy? Pamiętam że parę z nas w ciąży miało ale jakie macie wyniki teraz? Bo mi wysokie TSH wyszło. Niby w normie laboratoryjnej ale chyba przy takim TSH to mogę mieć problem z druga ciążą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 12:06   #1683
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Carolles, tule mocno

Sill, jak Wam poszło odstawianie smoka? Długo, głośno? możesz zdradzić sekrety? Barti ma smok tylko do spania (w domu i drzemka spacerowa tez), zastanawiam się powoli nad odstawieniem. Czy lepiej sypia teraz? W sensie mniej się budzi?

Taedio, ekstra kiedy ewentualny wyjazd?

Pestycyda, ja przed ciaza leczyłam już tsh, miałam w granicach 3-4. Teraz jeszcze nie badałam i w ogóle leków nie biorę muszę się wziąć za siebie



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 12:12   #1684
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Taedio tak, mutsy evo. To fajowy wyjazd Wam się szykuje! Jaki region? Kciuki za poprawę nocek!

Pestycyda, moja endokrynolog mówiła, że do ciąży musi być wynik tarczycy poniżej 2. Ja miałam ok 3,80, zrobiła mi dodatkowe badania, usg tarczycy i dała euthyrox najmniejszą dawkę, po miesiącu był już wynik poniżej 2 i mogłam zacząć starania, w ciąży szybko odstawilysmy euthyrox bo nie było już potrzeby. Teraz nadal co jakiś czas kontroluję i ciągle jest w okolicach 1. Więc udało się wyłapać niedoczynność w początkowej fazie i na razie jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 12:40   #1685
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Pestycyda, Sill, Agg wyjazd na Lazurowe Wybrzeże ❤️ lot mam 05.05 ale wszystko zależy teraz czy zdążę odebrać dowód osobisty małego.. nie wiedziałam, że bedzie taka okazja i dopiero dzisiaj złożyłam wniosek.. podobno minimum tydzien, max miesiąc sie czeka

Pestycyda fajnie, że Wojtus lepiej śpi

Sill a jestes zadowolona? My myślimy nad mutsy nexo.
Dzięki

Ja wyniki tarczycy miałam w normie, musiałabym niedługo kontrolnie zrobić znowu
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 12:47   #1686
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Siil ale się uśmiałam czytając o uciekającej z kocim żarciem Łucji co za spryciula mała! Niko za to chętnie wylewa na siebie wodę z psiej miski.
Jej podziwiam z tym smokiem, a jak zasypia na noc i na drzemki? U nas z tym będzie problem, bo N przy piersi nie chce zasnąć.. W nocy jak się przebudza to też smok nas ratuje dlatego odwlekam... A tak to czasem wieczorem przed spaniem dostaje jak marudzi a musi chwilkę poczekać zanim pójdziemy spać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Taedio max 2 tyg i zrobią dowód, mówię Ci, na pewno się wyrobicie!

Pestycyda no to pięknie Wojtek śpi. U nas też lepiej pomimo zębów. Śpi od 21 do 24 i potem do 5.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 13:02   #1687
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Taedio o super oby wam się udało

Carolles trzymaj się dacie radę

Znalazłam firmę co szyja wkładki i torby do wózka taniej nie co niż makaszka czy la milou. Na FB można znaleźć ich pod nazwą Milankowe, jeszcze jestem w kontakcie z jedną pania co szyję na zamówienie ale chyba nie ma swojej strony ma mi zrobić wycenę na wieczór


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 

Edytowane przez Devileek
Czas edycji: 2018-04-16 o 13:47
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-16, 13:32   #1688
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Carolles dasz radę ja od samego początku jestem sama.

Sill heh spryciula aż fajnie się to czyta. Już widzę małego uciekiniera z karmą��

Wiki tylko jeden dzień z nosa ciekło wczoraj kilka razy kichneła ale cały czas jej coś w nosie zalega. Nie chce dac sobie odciągnąć wiec tylko smaruję mascia majerankowa. Za to mnie w gardle drapie.

Z jedzeniem było troszkę lepiej i znów nie chce jeść.

Dziewczyny wiem że wasze dzieci nie ssają palca ale może znacie lub słyszalyscie o sposobach jak oduczyć.

Edytowane przez darietta
Czas edycji: 2018-04-16 o 13:34
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 13:55   #1689
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Jon oby! ale jak nie? a mieszkanie i lot juz trzeba załatwiać..

Devilek dzięki
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 13:58   #1690
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Jon oby! ale jak nie? a mieszkanie i lot juz trzeba załatwiać..

Devilek dzięki

A w razie w nie możecie dolecieć później ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 14:21   #1691
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Jon oby! ale jak nie? a mieszkanie i lot juz trzeba załatwiać..

Devilek dzięki

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Devilek mozemy ale mieszkanie i lot trzeba zarezerwować wcześniej. Im wcześniej tym lepiej bo taniej
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-16, 14:38   #1692
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Jon oby! ale jak nie? a mieszkanie i lot juz trzeba załatwiać..

Devilek dzięki

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Devilek mozemy ale mieszkanie i lot trzeba zarezerwować wcześniej. Im wcześniej tym lepiej bo taniej

Hmm ciężki temat możecie dla Ciebie i Niko w razie czego lot zarezerwować tydzień później .Choć wydaje mi się że dowód powinniście mieć w 2 tyg . Gorzej mogło by być z paszportem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Czyli Cie nie będzie we Wrow maju ani może w czeru gdyby doszło do spotkania


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 15:28   #1693
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Do Francji na szczęście wjedziemy na dowód oby był w 2 tyg!
No jak sie uda wyjazd to mnie nie bedzie :/
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 15:50   #1694
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Carolles - trzymaj się! Na długo mąż pojechał

Siilmarien - niezła agentka z twojej Łucji Ja nie chce zeby Klaudia chodziła do kotow. Kiedy widzę, ze idzie w kierunku przedsionka mowię nie i wtedy ona przyspiesza zeby wejść zanim zdążę zamknąć drzwi. Ale czasem tez mnie posłucha. Brawo za wyeliminowanie smoka!

Taedio - kciuki, zeby udało sie zdążyć z dowodem! Zazwyczaj chyba jest po ok 2tygodniach do odbioru. Ja dzisiaj złożyłam wniosek o dowód Klaudii - niby 33 dni przed wyjazdem, wiec akurat, ale wole takie sprawy wcześniej załatwiać. A o dowodzie całkiem zapomniałam! Dobrze, ze mnie wczoraj olśniło! W ogole to zaczynam notować co mam do zrobienia, bo duzo sie tego zbiera przez co mam przeladowaną głowę. A jak niespodziewanie okazuje sie ze mam chwile (bo np Klaudia zajęła sie zabawą) to mam pustkę w głowie i nie wiem juz co miałam zrobic.

Wczoraj w koncu zrobiłam porządek z butami zimowymi, wyciągnęłam wiosenne i wyrzuciłam kilka par nienoszonych.

Przed chwilą wróciłyśmy z bawialni. Klaudii strasznie sie podobało. Uwielbiam na nią patrzeć jak jest taka pochłonięta zabawkami, coraz lepiej tez bawi się z innymi dziecmi. Dzisiaj razem z W bawiła się kuchnią. W (rok starszy) podawał jej filiżankę albo dzbanek, a oba brała do buzi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 15:52   #1695
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Carolles, tule mocno

Sill, jak Wam poszło odstawianie smoka? Długo, głośno? możesz zdradzić sekrety? Barti ma smok tylko do spania (w domu i drzemka spacerowa tez), zastanawiam się powoli nad odstawieniem. Czy lepiej sypia teraz? W sensie mniej się budzi?

Taedio, ekstra kiedy ewentualny wyjazd?

Pestycyda, ja przed ciaza leczyłam już tsh, miałam w granicach 3-4. Teraz jeszcze nie badałam i w ogóle leków nie biorę muszę się wziąć za siebie



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
Ajjj odpisałam Ci i znów mi się wizaż zepsuł i przestał działać i widzę że odp nie dodała się :/ Agg_s bacik motywacyjny dla Ciebie - kochana zbadaj tsh przy najbliższej okazji! Co do smoczka to poszło bez bólu, ale Łucja od urodzenia nie była specjalnie smoczkowa, nie chciała go za bardzo. Dostawała tylko jak mąż ją usypiał i w wózku. Więc przebiegło to zupełnie naturalnie, po prostu przestaliśmy jej dawać, a Łucji to specjalnie nie obeszło. Mąż ją usypia na rękach jak mnie nie ma, a w wózku na początku gryzła sobie ciasteczko oreo i z nim zasypiała Ciasteczko stąd http://haltankowo.sstore.pl/zawieszk...czko-p-19.html A teraz to już w ogóle w wózku bez niczego zwykle zasypia, ale na wszelki wypadek zawsze mam przy sobie to oreo i inne naszyjniki tej firmy - tylko inne strasznie obłażą paprochami, a oreo nie. Ostatnio nawet odważyłam się pójść z Łucją do kościoła w porze drzemki i bez słowa gryzła sobie oreo w trakcie mszy, trochę biła brawo jak organista śpiewał 😂 a jak zaczęłam delikatnie bujać wózek to zasnęła 😍 Za to wczoraj na spacerze pierwszy raz musiałam ją nieść na rękach
A czy lepiej sypia... Hymmm raczej nie zauważyłam żadnej różnicy... Ale ona tego smoczka miała tylko do zasypiania, jak zasnęła to po chwili wypluwała...

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Pestycyda, Sill, Agg wyjazd na Lazurowe Wybrzeże ❤️ lot mam 05.05 ale wszystko zależy teraz czy zdążę odebrać dowód osobisty małego.. nie wiedziałam, że bedzie taka okazja i dopiero dzisiaj złożyłam wniosek.. podobno minimum tydzien, max miesiąc sie czeka

Pestycyda fajnie, że Wojtus lepiej śpi

Sill a jestes zadowolona? My myślimy nad mutsy nexo.
Dzięki

Ja wyniki tarczycy miałam w normie, musiałabym niedługo kontrolnie zrobić znowu
Ale cudnie 😍 Zdążysz! Trzymam kciuki za dowód! My czekamy na paszporty, Li&Lu na zdjęciach wyszły jak kryminalistki z listów gończych hahaha 😂
Co do mutsy to jestem zadowolona, ale musiałam się przyzwyczaić. Nasz pierwszy wózek miał pompowane koła, a w mutsy są piankowe (pompowane tylnie można dokupić) - kolosalna różnica. Mutsy przez te koła jest dużo sztywniejszy od naszego pierwszego wózka i dużo gorzej radzi sobie z krawężnikami i wybojami. Ale już nauczyłam sobie z tym radzić i nie zauważam tego. Poza tym jest super 👍 Zależy jakiego wózka potrzebujecie - jeśli bardziej pod kątem różnych terenów + miasto to myślę że będziecie zadowoleni z mutsy (ale nie mam pojęcia czym się różni evo od nexo). A jeśli typowo miejski, to zainwestowałabym w porządną, leciutką spacerówkę bardziej w stylu parasolki...

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Siil ale się uśmiałam czytając o uciekającej z kocim żarciem Łucji co za spryciula mała! Niko za to chętnie wylewa na siebie wodę z psiej miski.
Jej podziwiam z tym smokiem, a jak zasypia na noc i na drzemki? U nas z tym będzie problem, bo N przy piersi nie chce zasnąć.. W nocy jak się przebudza to też smok nas ratuje dlatego odwlekam... A tak to czasem wieczorem przed spaniem dostaje jak marudzi a musi chwilkę poczekać zanim pójdziemy spać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Taedio max 2 tyg i zrobią dowód, mówię Ci, na pewno się wyrobicie!

Pestycyda no to pięknie Wojtek śpi. U nas też lepiej pomimo zębów. Śpi od 21 do 24 i potem do 5.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehehe Wodę Łucja też rozlewa 🙈 Lu na noc zasypia albo przy piersi albo na rękach u męża, na drzemki tak samo. Jak Was smoczek ratuje, to spokojnie do roku daj sobie czas, a potem pomyślisz, może naturalnie to wyjdzie,ze przestanie być potrzebny - ja tak z Lilą miałam.
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 15:59   #1696
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Taedio o super oby wam się udało

Carolles trzymaj się dacie radę

Znalazłam firmę co szyja wkładki i torby do wózka taniej nie co niż makaszka czy la milou. Na FB można znaleźć ich pod nazwą Milankowe, jeszcze jestem w kontakcie z jedną pania co szyję na zamówienie ale chyba nie ma swojej strony ma mi zrobić wycenę na wieczór


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, to jak zamówisz to daj znac i jaki wyszedł koszt. Ja jeszcze nie kupiłam.

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Carolles dasz radę ja od samego początku jestem sama.

Sill heh spryciula aż fajnie się to czyta. Już widzę małego uciekiniera z karmą��

Wiki tylko jeden dzień z nosa ciekło wczoraj kilka razy kichneła ale cały czas jej coś w nosie zalega. Nie chce dac sobie odciągnąć wiec tylko smaruję mascia majerankowa. Za to mnie w gardle drapie.

Z jedzeniem było troszkę lepiej i znów nie chce jeść.

Dziewczyny wiem że wasze dzieci nie ssają palca ale może znacie lub słyszalyscie o sposobach jak oduczyć.

Jak widzisz ze zaczyna ssać to przekierowuj uwagę na coś innego - np daj zabawkę do zabawy itp


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Ajjj odpisałam Ci i znów mi się wizaż zepsuł i przestał działać i widzę że odp nie dodała się :/ Agg_s bacik motywacyjny dla Ciebie - kochana zbadaj tsh przy najbliższej okazji! Co do smoczka to poszło bez bólu, ale Łucja od urodzenia nie była specjalnie smoczkowa, nie chciała go za bardzo. Dostawała tylko jak mąż ją usypiał i w wózku. Więc przebiegło to zupełnie naturalnie, po prostu przestaliśmy jej dawać, a Łucji to specjalnie nie obeszło. Mąż ją usypia na rękach jak mnie nie ma, a w wózku na początku gryzła sobie ciasteczko oreo i z nim zasypiała Ciasteczko stąd http://haltankowo.sstore.pl/zawieszk...czko-p-19.html A teraz to już w ogóle w wózku bez niczego zwykle zasypia, ale na wszelki wypadek zawsze mam przy sobie to oreo i inne naszyjniki tej firmy - tylko inne strasznie obłażą paprochami, a oreo nie. Ostatnio nawet odważyłam się pójść z Łucją do kościoła w porze drzemki i bez słowa gryzła sobie oreo w trakcie mszy, trochę biła brawo jak organista śpiewał a jak zaczęłam delikatnie bujać wózek to zasnęła Za to wczoraj na spacerze pierwszy raz musiałam ją nieść na rękach
A czy lepiej sypia... Hymmm raczej nie zauważyłam żadnej różnicy... Ale ona tego smoczka miała tylko do zasypiania, jak zasnęła to po chwili wypluwała...



Ale cudnie Zdążysz! Trzymam kciuki za dowód! My czekamy na paszporty, Li&Lu na zdjęciach wyszły jak kryminalistki z listów gończych hahaha
Co do mutsy to jestem zadowolona, ale musiałam się przyzwyczaić. Nasz pierwszy wózek miał pompowane koła, a w mutsy są piankowe (pompowane tylnie można dokupić) - kolosalna różnica. Mutsy przez te koła jest dużo sztywniejszy od naszego pierwszego wózka i dużo gorzej radzi sobie z krawężnikami i wybojami. Ale już nauczyłam sobie z tym radzić i nie zauważam tego. Poza tym jest super Zależy jakiego wózka potrzebujecie - jeśli bardziej pod kątem różnych terenów + miasto to myślę że będziecie zadowoleni z mutsy (ale nie mam pojęcia czym się różni evo od nexo). A jeśli typowo miejski, to zainwestowałabym w porządną, leciutką spacerówkę bardziej w stylu parasolki...



Hehehe Wodę Łucja też rozlewa Lu na noc zasypia albo przy piersi albo na rękach u męża, na drzemki tak samo. Jak Was smoczek ratuje, to spokojnie do roku daj sobie czas, a potem pomyślisz, może naturalnie to wyjdzie,ze przestanie być potrzebny - ja tak z Lilą miałam.

Super, ze Łucja dała rade w kościele. My wczoraj byliśmy pierwszy raz z Klaudią - przez pierwsze 20min siedziała spokojnie w wozku, bawiła sie trochę motylkiem. Potem juz zaczęła sie wiercić. Wzięłam ją na kolana i posiedziała jakies 10min. Na koniec mąż ją woził wózkiem (byliśmy na dworze) bo juz była marudna z nadzieją, ze zaśnie, ale sie nie udało. Przymykała tylko oczy na chwile. No, ale najwazniejsze ze nie było histerii i ze nie płakała.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 17:23   #1697
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Xzora dzięki, mam nadzieje, że te 2 tyg wystarcza!

Sill dzięki my paszportu narazie nie wyrobimy bo tam musimy byc oboje przy składaniu wniosku (czy cos sie zmieniło?) a Tzta w tygodniu nie ma

Chce wózek typowo miejski. Na trudniejsze tereny mam tito (nie sprzedaje go). Patrzę tez na ta francje teraz, muszę mieć cos lżejszego, cos łatwiejszego w składaniu i w jednym kawałku. No ale zeby dalej rozkładał sie na płasko, miał pasy, kosz itd. Te typowe parasolki nie bardzo mi sie podobają wizualnie a nexo właśnie bardzo

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Niko najpierw szalał a teraz ucina sobie drzemke
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 17:37   #1698
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Xzora dzięki, mam nadzieje, że te 2 tyg wystarcza!

Sill dzięki my paszportu narazie nie wyrobimy bo tam musimy byc oboje przy składaniu wniosku (czy cos sie zmieniło?) a Tzta w tygodniu nie ma

Chce wózek typowo miejski. Na trudniejsze tereny mam tito (nie sprzedaje go). Patrzę tez na ta francje teraz, muszę mieć cos lżejszego, cos łatwiejszego w składaniu i w jednym kawałku. No ale zeby dalej rozkładał sie na płasko, miał pasy, kosz itd. Te typowe parasolki nie bardzo mi sie podobają wizualnie a nexo właśnie bardzo

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Niko najpierw szalał a teraz ucina sobie drzemke
typowo miejski polecam cybex iris
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 17:41   #1699
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
typowo miejski polecam cybex iris

Kubełkowe siedzisko :/
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-16, 18:22   #1700
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Taedio, a patrzyłaś Baby Jogger City Mini ZIP - on jest malutki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 18:25   #1701
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Taedio, a patrzyłaś Baby Jogger City Mini ZIP - on jest malutki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Popatrzę

Generalnie nie musi byc nie wiadomo jak mały ale chce zeby składał sie w jednym kawałku :p
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 18:36   #1702
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Uff, byliśmy dziś u nefrologa i póki co nie musimy już jeździć, jedynie raz w miesiącu badanie moczu. Mały przybrał zaskakująco dużo, bo waży 8,3 i wskoczył na wyższy centyl... Niestety dalej ma przypisany syrop na alergię, ale zobaczymy jeszcze w środę drugą opinię.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 18:59   #1703
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Aggs, właśnie ja mam 4,3 teraz niby z normą do 5 ale normy laboratoryjne TSH to są o kant d*** rozbić. Umówiłam się do endokrynologa ale to pod koniec maja dopiero. A badalas sobie jeszcze coś ft3 ft4 anty tpo?

Taedio, idź do kierownika oddziału w urzędzie miasta niech Ci w trybie pilnym wyrobią bo to super okazja!
Ja też myślę nad wózkiem. Cybex Iris - air mi się podoba ale jeszcze jakoś nie rozglądałam się ostro. Nie zwróciłam uwagi na siedzisko...

Devileek, super z tymi wkładkami.

Xzora, brawo za porządki ja też mam takie dziury w głowie... Super że Klaudia się tak ładnie bawi.

Sili, brawo za odsmoczkowanie. U nas najgorzej będzie z drzemkami ale jeszcze o tym nie myślę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

SteveS super że u neurologa wszystko w porządku i brawo za wagę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 19:41   #1704
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Kubełkowe siedzisko :/

A nexo to czasem też nie kubelkowe ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 19:48   #1705
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Steve super

Pestycyda 4,3 to za dużo zdecydowanie.
Mówiłam przy okienku ze potrzebuje szybko, może to pomoże :p

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
A nexo to czasem też nie kubelkowe ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Z tego co widziałam to nie
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 20:48   #1706
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Wg mnie kubełek wcale nie musi być zły. Mi się np nie podoba jak w mojej spacerówce Wojtek się cały czas osuwa gdzies na bok. Jak zaśnie to wiadomo że mu rozkładam ale on potrafi godzinę siedzieć i patrzeć a wtedy zsuwa się dupką za bardzo i w ogóle po jakimś czasie jest powyginany jakkolwiek bym go pasami nie przypięła:/ wydaje mi się że w kubełku miałby lepszą pozycję na ten moment

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

A ma ktoś lub bierze pod uwagę 3-kołowiec?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 21:05   #1707
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Mi sie kubełkowe z wyglądu nie podobają :p 3 kołowe tez.

Boszz Niko dopiero zasypia. Wpadła kuzynka z siostra, co ten mały człowiek wyprawiał raczkował, wstawal, wspinał sie, wchodził wszędzie, krzyczał, piszczał jakieś adhd
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 21:15   #1708
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Sill, dzięki za odp B. tez tylko do zasypiania, jak przyśnie to od razu wypluwa ale problem jest taki ze jak przebudzi się za 3-4 godz to potrzebuje smoka żeby ponownie zasnąć :/ to mnie trochę przeraża jeśli chodzi o odstawianie jak już przebrnę to będzie gites pewnie

Pestycyda, tak, miałam coś tam jesszxze badane na pewno, nie przypomnę sobie z głowy co bo to było jakies dwa lata temu :P ft3 i ft4 na pewno. W ciąże zaszłam jak miałam tsh około 2. 4,3 to dużo ale warto zbadać jeszcze te pozostałe wskaźniki przed wizyta (chyba ze idziesz na NFZ i jest szansa na skierowanie i bezpłatne badania) - te dziadostwa kosztują jak nie wiem :/

Steve, dobre wieści



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 21:22   #1709
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Endokrynolog na NFZ? A są tacy:p?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Taedio, Niko towarzyski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 21:34   #1710
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Legenda głosi że są tylko terminy pewnie na przyszły rok w tych wszystkich poradniach endokrynologicznych fakt, głupie pytanie



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 22:32:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.