Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-20, 16:50   #331
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dziewczyny, ponawiam pytanie, czy Plants for Beauty brał udział w dniu darmowej dostawy? Mam na oku rzeczy za ponad 3 stowki i jakoś nie bardzo mi się widzi płacić za przesył :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 18:22   #332
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
W tk maxx kolejny wysyp nowości.
Ciekawie wyglądają 2 produkty.
Firma ole henriksen raczej nienaturalna i ceny ok. 150-200 zl za byle tonik itp. Ale wyszukałam w 100% naturaly olej do twarzy - pure truth youth w fajnej cenie.

Jest też marka reinol i też nienauralna, ale mają naturalny przeciwzmarszczowy olejek do twarzy z witaminami. Cena też fajna.

Znów pojawiła się marka hiszpańska z eco cert noabay i sukin, ale sukin jest droższa o 5 zł na produktach niż ostatnio.
Też jest znów novexpert i niektóre kremy są droższe o 10 zł niż poprzednio.
Niestety też nowa dostawa mydeł z tajlandii już nie ma takich supr cen jak za pierwszym razem.
Tk maxx postnowił bardziej zarobić na fankach naturalnych kosmetyków
Hehe..widziałam te mydła..fajnie wyglądały, ale się nie skusiłam, bo ja już od dawna wiem, że mi tylko czarne afrykańskie służy i nie będę eksperymentować..

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
A generalnie to czym myjecie twarz? Ja kupiłam sobie w wakacje gąbeczkę konjac, jest świetna, ale mijają już 4miesiące i po prostu prawie się rozwala Szmatka muślinowa mi jakoś nie pasuje, a nie stać mnie na te wszystkie super szczotki soniczne
Ja do tej pory myłam rękami. Ale odkąd mam szczoteczkę soniczną z TK Maxxxa za 65 zł (to nie tak dużo, tym bardziej, że jakość ma dobrą) to myję tylko tą szczoteczką. Sprawdziłam na Amazonie i taka sama kosztuje 28 dolcy, co nam daje 94 zł. Warto
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 19:34   #333
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ponawiam pytanie, czy Plants for Beauty brał udział w dniu darmowej dostawy? Mam na oku rzeczy za ponad 3 stowki i jakoś nie bardzo mi się widzi płacić za przesył :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Małgosiu w tym roku jeszcze nie widziałam sklepu na stronie DDD (jest jeszcze czas, więc może...), a w zeszłym nie mógł brac udziału, bo powstał w maju 2014
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 20:45   #334
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Małgosiu w tym roku jeszcze nie widziałam sklepu na stronie DDD (jest jeszcze czas, więc może...), a w zeszłym nie mógł brac udziału, bo powstał w maju 2014
Aaaa dopiero pół roku?
Właśnie wiem, ze jeszcze go tam nie ma, u miałam nadzieję, ze może macie jakieś przecieki

Ania w razie co to ja bym była chetna na zamówienie, ale to nic pilnego...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 07:33   #335
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Aaaa dopiero pół roku?
Właśnie wiem, ze jeszcze go tam nie ma, u miałam nadzieję, ze może macie jakieś przecieki

Ania w razie co to ja bym była chetna na zamówienie, ale to nic pilnego...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja jestem na odwyku do końca roku
pozwalam sobie na kupienie tylko płynu do higieny intymnej i toniku, bo mi się kończą
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 07:43   #336
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja jestem na odwyku do końca roku
pozwalam sobie na kupienie tylko płynu do higieny intymnej i toniku, bo mi się kończą
a jaki tonik? Bo powiem szczerze, ten nasz spółkowy z wit.C był boski. Chętnie bym kupiła więcej. Czy on tylko na iherb dostepny?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 07:47   #337
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a jaki tonik? Bo powiem szczerze, ten nasz spółkowy z wit.C był boski. Chętnie bym kupiła więcej. Czy on tylko na iherb dostepny?
tak, tylko na iherbie.
znaczy za granica pewnie też i w winnych sklepach ale w naszym ojczystym kraju nie ma.
przymierzam się do toniku coslys z lilią, tym bardziej, że znalazłam sklep mający siedzibę w bloku naprzeciwko mnie juz mordowałam Panią Anie mailami - strasznie sympatyczna i mogę odbierać kosmetyki kiedy chcę
http://bemybio.pl/coslys-organiczny-...z-lilii-200-ml
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 08:02   #338
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak, tylko na iherbie.
znaczy za granica pewnie też i w winnych sklepach ale w naszym ojczystym kraju nie ma.
przymierzam się do toniku coslys z lilią, tym bardziej, że znalazłam sklep mający siedzibę w bloku naprzeciwko mnie juz mordowałam Panią Anie mailami - strasznie sympatyczna i mogę odbierać kosmetyki kiedy chcę
http://bemybio.pl/coslys-organiczny-...z-lilii-200-ml
Ty to se lubisz zmieniać kosmetyki, co? mnie też czase coś nowego kusi, ale ogólnie tendencje mam takie, że jak mi coś pasuje to będę używać, póki nie zaprzestaną produkcji
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 08:13   #339
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ty to se lubisz zmieniać kosmetyki, co? mnie też czase coś nowego kusi, ale ogólnie tendencje mam takie, że jak mi coś pasuje to będę używać, póki nie zaprzestaną produkcji
u mnie nie ma szans.
coś musi być naprawdę zarąbiste, żeby mnie inne rzeczy nie kusiły! Bardzo rzadko kupuję coś dwa razy
Ten sklep co podlinkowałam ma oferte organic surge i ogólnie mi się podoba
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 19:44   #340
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Nowa marka, klik
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 21:25   #341
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, że w tk maxx widziałam też naturalne olejki esencjonalne amerykańskiej marki the botanical societies 10 mlmza 24,99 zł.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Jest też dużo kosmetyków z usa marki hugo & debra naturals.
no i przez Ciebie wylądowalam w tk maksie
nawet dwa razy, dzień po dniu... trzeba było mi się trzymać od Was z daleka

kupiłam sibu (serum i maseczkę oczyszczającą) - skoro kusiły mnie na iherb, to po prostu nie mogłam sobie odmówić - mają termin przydatności do 2016 i wyglądają na nieotwierane... oprócz tego peeling do ciała cukrowy Hugo&Debrah, mydełko PlantLife z zieloną herbatą (bardzo ich dużo rożnych u mnie teraz w tk maxxx, zresztą innych też bardzo dużo naturalsowych mydełek, aż nie spamiętałam nazw) oraz mieszanka olejów do demakijażu nieznanej mi marki SBT o nazwie 'cellidentical'.

tak niewinnie tam poszłam popatrzeć tylko

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wieki Cię nie było

Mi odżywki Dr Organic jednak nie zawróciły w głowie, tzn są dobre, ale nie rewelacyjne, o tej porze roku (a jest wilgotno na zewnątrz i sucho w środku) zbytnio się nie popisały, niestety nie ujarzmiają puszenia i nie nawilżają dogłębnie mam wrażenie, że wręcz wzmagają puszenie, zwłaszcza kokosowa, zostawiłam je sobie na wiosnę. Za to bardzo spodobała mi się odżywka Australian Organic, jest bardzo leciutka, rzadka, a włosy świetnie po niej się układają, są wygładzone i łatwo się rozczesują, mogłaby ciut lepiej nawilżać, ale i tak nie budzi zastrzeżeń.

Robiłam tę maskę k+k sama ze składnikow, które miałam, skusiłam się na to po opinii La Songerie o oryginale, a że akurat miałam większość składników kluczowych w domu, to mi wyszła i bardzo się z nią polubiłam. Nawilża wygładza, napina, oczyszcza

A gdzie zamawiasz lusha?
no wieki, to znaczy podpatrywać podpatrywałam, ale jak doszło do pisania to coś mnie zawsze odrywało

Australian Organic powiadasz???

Akurat mi się dwa razy zdarzyło być zagranicą i niechcący zupełnie przechodzić obok sklepu
ale teraz kombinuję, czy jakiegoś znajomego nie ubrać w zakupy dla mnie

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Z tych wymienionych mialam Hauschke i u mnie bardzo szybko sie rozmazal( zwlaszcza ten nowy z wieksza szczoteczka). Nawet nie bylo wilgoci na dworze i nie bylo slonca, przez ktore oko moglo by lzawic.
Mnie i szarosc potrafia robic zwykle tusze, dlatego pytam innych czy i oni taki problem maja. Bo jesli tak, a dany tusz u nich szarosci pod okiem nie robi, to jest szansa ze i u mnie dany tusz moze bedzie sie dobrze trzymal i pandy nie robil.
no właśnie So Bio nie robi na szczęście, a ja mam tendencję do łzawienia (a jak ziewnę to mi łzy ciurkiem lecą) i trudno go naruszyć. Ale ja nie maluję dolnych rzęs.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak, tylko na iherbie.
znaczy za granica pewnie też i w winnych sklepach ale w naszym ojczystym kraju nie ma.
przymierzam się do toniku coslys z lilią, tym bardziej, że znalazłam sklep mający siedzibę w bloku naprzeciwko mnie juz mordowałam Panią Anie mailami - strasznie sympatyczna i mogę odbierać kosmetyki kiedy chcę
http://bemybio.pl/coslys-organiczny-...z-lilii-200-ml
no a teraz jest 10% off na zakupy powyżej 40 USD, aż żal nie skorzystać... ja się na parę rzeczy czaję...
ten tonik to Andalou?

marzy mi się taki sklep w bloku obok

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ty to se lubisz zmieniać kosmetyki, co? mnie też czase coś nowego kusi, ale ogólnie tendencje mam takie, że jak mi coś pasuje to będę używać, póki nie zaprzestaną produkcji
ja też sobie upatrowywuję i tak stosuję, przyzwyczajam się... Białą glinkę Logony to mam już nie wiem którą na ten przykład.

Z nowości widziałyście szczotki JMO, nietanie , ja się chyba na DDD zdecyduję wreszcie na tę, którą Anula kiedyś polecała od Olivii, a na razie czeszę się TT

No i jeszcze to zobaczyłam, oleje do twarzy MADARA, ciekawy ten z pomidorem... po kremie AVY ciekawią mnie te pomidorowe rzeczy... 100% Pure bym kupiła, ale cholernik drogi
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 21:59   #342
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
no i przez Ciebie wylądowalam w tk maksie
nawet dwa razy, dzień po dniu... trzeba było mi się trzymać od Was z daleka

kupiłam sibu (serum i maseczkę oczyszczającą) - skoro kusiły mnie na iherb, to po prostu nie mogłam sobie odmówić - mają termin przydatności do 2016 i wyglądają na nieotwierane... oprócz tego peeling do ciała cukrowy Hugo&Debrah, mydełko PlantLife z zieloną herbatą (bardzo ich dużo rożnych u mnie teraz w tk maxxx, zresztą innych też bardzo dużo naturalsowych mydełek, aż nie spamiętałam nazw) oraz mieszanka olejów do demakijażu nieznanej mi marki SBT o nazwie 'cellidentical'.

tak niewinnie tam poszłam popatrzeć tylko



no wieki, to znaczy podpatrywać podpatrywałam, ale jak doszło do pisania to coś mnie zawsze odrywało

Australian Organic powiadasz???

Akurat mi się dwa razy zdarzyło być zagranicą i niechcący zupełnie przechodzić obok sklepu
ale teraz kombinuję, czy jakiegoś znajomego nie ubrać w zakupy dla mnie
Ale szczęściara z tym tk jesteś, się obkupiłaś

Australian Organics intensive repair conditioner for dry, damaged + chemically treated hair Mam ją też z tk maxxx, tyle, że z wymianki. Nadmienię jednak, że używam różnych odżywek, nigdy tej samej pod rząd i ta odżywka spisuje się super, kiedy widzę, że nie mogę już zapanować nad włosami, bo się puszą. Gdybym miała tylko ją, to nie wiem czy by dała radę, bo jednak moje włosy lubią zmiany

Miałam z lusha te szampony w kostce ( na początku naturomaniactwa, ale one na SLS), zawsze mnie kusiły te czyścidła do twarzy, niektóre składy są naprawdę godne, szkoda tylko, że takie krótkoterminowe



Donoszę, że krem do rąk Alphanova Natural Repair daje radę i jest przyjemny, ładnie pachnie, ręce przestały się pocić pod nim, przyzwyczaiły się, nie uczula, dobrze chroni i nawilża na dłużej i lekkie przesuszenia koi, większych póki co nie mam. Ma podobne cechy do ulubieńca Verimy, tyle, że tamten był skoncentrowany i wystarczyła kropla, a ten chyba z racji niższej ceny ma więcej wody w sobie, jest dość treściwy, ale mógłby być jeszcze bardziej, to wolniej by się zużywał, żeby uzyskać efekt Verimy, muszę nałożyć grubszą warstwę, ale i tak bardzo dobrze się wchłania. Dłonie są wygładzone, a tubka bardzo zgrabna, dobra do torebki. Wolałam Verimę, ale ten też jest godny uwagi A i jest tez dobry do potraktowania ust.


Sylwiusaka
, użyłam pierwszy raz tego serum Rosalia i jestem na tak, idealne pod kolagen, błyskawicznie się wchłania, super konsystencja, żadnej lepkiej warstwy, koi, cudnie wygładziło, nawilża trochę mniej, niż Alterra, ale przypuszczam, że byłoby idealne dla mnie na lato, jeszcze potestuję, ale chyba się skuszę wiosną na calutkiego
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-11-21 o 22:44
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 22:52   #343
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Też popłynęłam w TK Maxx na Sibu (serum i krem na dzień, bo na noc był w słoiczku, a niespecjalnie lubię ten sposób aplikacji ). Ogólnie wysyp naturalsów- są już nawet zestawy świąteczne, bodajże Neobay z ecocertem, w rożnych konfiguracjach zestawowych jak również pojedyncze produkty- mają piękne, drewniane zakrętki i idealnie nadają się na prezent Mnóstwo mydeł naturalnych pięknie zapakowanych w misternie zdobione pudełeczka jak i na sznurkach do zawieszenia pod prysznicem (soap-a-scent bodajże, papaya, czarny ryż ). Są nawet zestawy pędzli Ecotools, makijaż Phisician's Formula i duży wybór lakierów o przyjaznych składach (OPI, Orly, Sparituals), zarówno miniaturki w zestawach jak i pełnowymiarowe Sporo widziałam też różnych produktów Organic Surge, ale seria bez certyfikatu, natomiast kremy Sans Soucis z BiDH w dobrej cenie; były też sera olejowe ECO.
Już dawno nie widziałam tam tylu naturalnych kosmetyków naraz, ale raczej nic nie leży na swoim miejscu, ponieważ coraz więcej ludzi chyba już myszkuje za prezentami

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-11-21 o 22:55
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 09:03   #344
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

uprasza się o wrzucanie fotek tkmaxxowych zdobyczy....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 09:16   #345
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
no i przez Ciebie wylądowalam w tk maksie
nawet dwa razy, dzień po dniu... trzeba było mi się trzymać od Was z daleka

kupiłam sibu (serum i maseczkę oczyszczającą) - skoro kusiły mnie na iherb, to po prostu nie mogłam sobie odmówić - mają termin przydatności do 2016 i wyglądają na nieotwierane... oprócz tego peeling do ciała cukrowy Hugo&Debrah, mydełko PlantLife z zieloną herbatą (bardzo ich dużo rożnych u mnie teraz w tk maxxx, zresztą innych też bardzo dużo naturalsowych mydełek, aż nie spamiętałam nazw) oraz mieszanka olejów do demakijażu nieznanej mi marki SBT o nazwie 'cellidentical'.

tak niewinnie tam poszłam popatrzeć tylko



no wieki, to znaczy podpatrywać podpatrywałam, ale jak doszło do pisania to coś mnie zawsze odrywało

Australian Organic powiadasz???

Akurat mi się dwa razy zdarzyło być zagranicą i niechcący zupełnie przechodzić obok sklepu
ale teraz kombinuję, czy jakiegoś znajomego nie ubrać w zakupy dla mnie



no właśnie So Bio nie robi na szczęście, a ja mam tendencję do łzawienia (a jak ziewnę to mi łzy ciurkiem lecą) i trudno go naruszyć. Ale ja nie maluję dolnych rzęs.



no a teraz jest 10% off na zakupy powyżej 40 USD, aż żal nie skorzystać... ja się na parę rzeczy czaję...
ten tonik to Andalou?

marzy mi się taki sklep w bloku obok



ja też sobie upatrowywuję i tak stosuję, przyzwyczajam się... Białą glinkę Logony to mam już nie wiem którą na ten przykład.

Z nowości widziałyście szczotki JMO, nietanie , ja się chyba na DDD zdecyduję wreszcie na tę, którą Anula kiedyś polecała od Olivii, a na razie czeszę się TT

No i jeszcze to zobaczyłam, oleje do twarzy MADARA, ciekawy ten z pomidorem... po kremie AVY ciekawią mnie te pomidorowe rzeczy... 100% Pure bym kupiła, ale cholernik drogi
tak - tonik anadalou ten
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...0&sr=null&ic=4
ciekawa jestem jak sibu się sprawdzi, mam ich mydło w zapasie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 16:45   #346
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah;49034144
[B
Sylwiusaka[/B], użyłam pierwszy raz tego serum Rosalia i jestem na tak, idealne pod kolagen, błyskawicznie się wchłania, super konsystencja, żadnej lepkiej warstwy, koi, cudnie wygładziło, nawilża trochę mniej, niż Alterra, ale przypuszczam, że byłoby idealne dla mnie na lato, jeszcze potestuję, ale chyba się skuszę wiosną na calutkiego
Mojej skóry też nie nawilża, koniecznie muszę jeszcze coś nałożyc, ale za to wygładza super. Choć też nie zawsze tak jak bym chciała, niestety brak snu, zmęczenie po trzydziestce coraz trudniej ukryć.


Dostałam Alverde, jednak nie wszystko co chciałam (ograniczona waga bagażu, a też mieli własne zakupy), ale cieszę się ogromnie .
Nie miałam za bardzo czasu na testy, dzisiaj dopiero wysmarowałam się olejkiem, który cudnie pachnie cytrynką i rozmarynem, brązer zapowiada się fajnie, tusz po pierwszym uzyciu trochę mnie rozczarował, ale jeszcze się nie zniechęcam.

Z kosmetyków Comvity jestem zadowolona, lotion do twarzy na początku trochę mnie wystraszył kremową konstystencją, ale niepotrzebnie się martwiłam, żadne niespodzianki nie wyskakują, wchłania się bardzo dobrze, nawet po jakimś czasie od nałozenia dosmarowuję sobie jeszcze policzki. Sporą próbkę odlałam dla koleżanki (ale z suchą skórą), ciekawe jak u niej się sprawdzi. Serum pod oczy też przyjemne, zostawia delikatną, nietłustą warstewkę i nie trzeba nakładać kremu, ale ja i tak czasem nakładam .

A z H&B wzięłam z promocji szampon 2 w 1 z minerałami MM, odżywkę zachwalaną przez Was - arganową i dla tż szampon tea tree. Myślałam o szamponie lawendowym, bo z opisu wynika, że pomaga na łuszczącą się skórę głowy, ale w końcu wzięłam z odżywką (choć nie lubię za bardzo takich szamponów), a właśnie od jakiegoś czasu mam dwa takie miejsca na głowie z łuszczącą się i zaczerwienioną skórą. Po dwóch, trzech myciach Nizoralem problem znika, ale po kilku tygodniach wraca dokładnie w tym samym miejscu . Zdarzyło Wam się mieć coś takiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02004.jpg (116,8 KB, 35 załadowań)
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 18:44   #347
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Anula, dla mnie sibu beauty jest super. Mam krem na dzien.

Fryne, u mnie tez jest olej do demakijazu sbt, ale nie psuje mi to, ze ma w składzie bht.

Miniatury nabay z ecocert tez u mnie w tk maxx za 44,99 zl np. Krem do twarzy 30 ml, szampon 100 ml i balsam do ciala 100 ml.
Ale nie skusiłam sie, bo sklady glownie w oparciu na aloes i maslo shea, wiec odpuszczam.

Jest tez duzo od tisserand.

Wracam z targow stylu.
Widziałam naturalne kosmetyki od fm group. Sklady calkiem ok, ale jakoś nie mam dobrego zdania o fm.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 19:48   #348
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Mojej skóry też nie nawilża, koniecznie muszę jeszcze coś nałożyc, ale za to wygładza super. Choć też nie zawsze tak jak bym chciała, niestety brak snu, zmęczenie po trzydziestce coraz trudniej ukryć.


Dostałam Alverde, jednak nie wszystko co chciałam (ograniczona waga bagażu, a też mieli własne zakupy), ale cieszę się ogromnie .
Nie miałam za bardzo czasu na testy, dzisiaj dopiero wysmarowałam się olejkiem, który cudnie pachnie cytrynką i rozmarynem, brązer zapowiada się fajnie, tusz po pierwszym uzyciu trochę mnie rozczarował, ale jeszcze się nie zniechęcam.

Z kosmetyków Comvity jestem zadowolona, lotion do twarzy na początku trochę mnie wystraszył kremową konstystencją, ale niepotrzebnie się martwiłam, żadne niespodzianki nie wyskakują, wchłania się bardzo dobrze, nawet po jakimś czasie od nałozenia dosmarowuję sobie jeszcze policzki. Sporą próbkę odlałam dla koleżanki (ale z suchą skórą), ciekawe jak u niej się sprawdzi. Serum pod oczy też przyjemne, zostawia delikatną, nietłustą warstewkę i nie trzeba nakładać kremu, ale ja i tak czasem nakładam .

A z H&B wzięłam z promocji szampon 2 w 1 z minerałami MM, odżywkę zachwalaną przez Was - arganową i dla tż szampon tea tree. Myślałam o szamponie lawendowym, bo z opisu wynika, że pomaga na łuszczącą się skórę głowy, ale w końcu wzięłam z odżywką (choć nie lubię za bardzo takich szamponów), a właśnie od jakiegoś czasu mam dwa takie miejsca na głowie z łuszczącą się i zaczerwienioną skórą. Po dwóch, trzech myciach Nizoralem problem znika, ale po kilku tygodniach wraca dokładnie w tym samym miejscu . Zdarzyło Wam się mieć coś takiego?
fajne zakupy
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Anula, dla mnie sibu beauty jest super. Mam krem na dzien.

Fryne, u mnie tez jest olej do demakijazu sbt, ale nie psuje mi to, ze ma w składzie bht.

Miniatury nabay z ecocert tez u mnie w tk maxx za 44,99 zl np. Krem do twarzy 30 ml, szampon 100 ml i balsam do ciala 100 ml.
Ale nie skusiłam sie, bo sklady glownie w oparciu na aloes i maslo shea, wiec odpuszczam.

Jest tez duzo od tisserand.

Wracam z targow stylu.
Widziałam naturalne kosmetyki od fm group. Sklady calkiem ok, ale jakoś nie mam dobrego zdania o fm.
dzięki za opinię
jak mi się mydło spodoba to może coś na iherbie upoluję od nich
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 19:54   #349
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
no i przez Ciebie wylądowalam w tk maksie
nawet dwa razy, dzień po dniu... trzeba było mi się trzymać od Was z daleka

kupiłam sibu (serum i maseczkę oczyszczającą) - skoro kusiły mnie na iherb, to po prostu nie mogłam sobie odmówić - mają termin przydatności do 2016 i wyglądają na nieotwierane... oprócz tego peeling do ciała cukrowy Hugo&Debrah, mydełko PlantLife z zieloną herbatą (bardzo ich dużo rożnych u mnie teraz w tk maxxx, zresztą innych też bardzo dużo naturalsowych mydełek, aż nie spamiętałam nazw) oraz mieszanka olejów do demakijażu nieznanej mi marki SBT o nazwie 'cellidentical'.

tak niewinnie tam poszłam popatrzeć tylko
Jejku, ja już chyba niedługo zamieszkam w tym TKMaxxie...też się pokusiłam na ten peeling, tym bardziej, że ta marka kusi na iherbie..peeling był zamknięty, więc się nie dało powąchać. Wzięłam o zapachu kumkwaty. Był jeszcze kokos, ale bałam się, że będzie za słodki. A Ty, na jaki się skusiłaś??
Do koszyka wrzuciłam jeszcze nie znane mi masło do ciała BFF. Całkiem fajny skład, certyfikowane składniki..ciekawy, pudrowo-pomaranczowy zapach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0586.jpg (125,1 KB, 36 załadowań)
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 16:31   #350
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

ja znow tak sie troche urwe z choinki, ale malo czasu... nawet nie mam kiedy obfocic moich zakupow. a wsrod nich:

1. henna khadi: henna z amla w puszce i orzech w kartoniku, bede mieszac. na razie zmieszalam troche tej czerwonej z maska i nalozylam na pol h (bo na wiecej czasu nie mam ) i jest fajnie nie moge sie doczekac pelnowartosciowego farbowania...

2. deo ze srebrem w kulce bioturm. nie nastawialam sie na jakies super dzialanie, ale chyba moje pachy juz sie przestawily na nature i deo zdal test hardcore, czyli: pobudka o 4tej rano, szybkie ogarniecie sie i 160 km/h na lotnisko. lot, caly dzien z kilkunastoma chlopami w jednym pomieszczeniu (z czego niektorzy niczego sobie ) i powrot do domu, kontrola policyjna po drodze, godzina 21wsza wreszcie dotarlam... nie smierdzialam! dodam, ze samoloty mnie mega stresuja, robilam w gacie ze strachu...

3. mydlo aleppo, chyba 16% oleju laurowego. mlodemu pasuje, ja dzisiaj tez sie umylam... nie wysusza, bede testowac dalej, ale chyba cos z tego bedzie

4. krem bioturm dla dzieci. mlody nie narzeka krem bardzo dobrze nawilza i jest lagodny. na razie tylko tyle... zobaczymy, czy na dluzsza mete sie sprawdzi

5. szampon z henna bioturm. pierwsze testy pozytywne, ale to na tyle... zobaczymy...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 18:27   #351
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

czy znacie tą markę?
http://www.theorganicpharmacy.com/
jest w tk maxx, ale jakoś mało o tej marce w sieci.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 20:58   #352
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
fajne zakupy

dzięki za opinię
jak mi się mydło spodoba to może coś na iherbie upoluję od nich
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nowa marka, klik
Bardzo poetycka marka, cytat z pięknego wiersza "W malinowym chruśniaku" Leśmiana , a nazwa toniku Powiernica królowej lodu jest pierwszorzędna (skład też fajny). Ale te ceny...



Dzisiaj potestowałam nowości z Alverde i tak:

Tusz XXL jednak nie dla mnie, fajnie wydłuża rzęsy i na tym jego rola się kończy. Nie pogrubia, rozmazał się po minimalnym potarciu jakoś po godzinie od nałożenia, dam mu jeszcze szansę, ale wydaje się, że nic z tego nie będzie .

Cienie do powiek za to są super, po kilku godzinach nadal je widać, nie osypują się, dołączony jest podwójny aplikator, kurcze żałuję, że nie wzięłam jeszcze brązowych.

Kremik z awokado też bardzo fajny, bardzo przyjemnie, nienachalnie pachnie, dobrze rozprawił się z przesuszoną skórą dłoni, nałożony pod oczy i na poliki nie uczulił, naprawdę świetny, wielofunkcyjny krem.


Korektor na zaczerwienienia muszę jeszcze rozryźć, po próbie nałożenia na niego podkładu przebijała piękna zieleń (bardzo szybko zastyga), po zmieszaniu z podkładem naczynka były trochę mniej widoczne, ale muszę jeszcze pokombinować nad lepszym efektem.

Dziekuję dziewczyny za polecenie swoich perełek

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2014-11-23 o 21:04
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 11:15   #353
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Info ze strony plants for beauty:
"Po co czekać na Dzień Darmowej Dostawy ?
Plants for Beauty organizuje DARMOWE PIĄTKI!
Od dzisiaj aż do Świąt Bożego Narodzenia wszystkie zamówienia powyżej 50zł. złożone w piątki (w godz. 8.00 - 22.00) będą wysyłane za darmo ".
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 11:23   #354
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Info ze strony plants for beauty:
"Po co czekać na Dzień Darmowej Dostawy ?
Plants for Beauty organizuje DARMOWE PIĄTKI!
Od dzisiaj aż do Świąt Bożego Narodzenia wszystkie zamówienia powyżej 50zł. złożone w piątki (w godz. 8.00 - 22.00) będą wysyłane za darmo ".

to chyba specjalnie dla mnie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 13:39   #355
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Info ze strony plants for beauty:
"Po co czekać na Dzień Darmowej Dostawy ?
Plants for Beauty organizuje DARMOWE PIĄTKI!
Od dzisiaj aż do Świąt Bożego Narodzenia wszystkie zamówienia powyżej 50zł. złożone w piątki (w godz. 8.00 - 22.00) będą wysyłane za darmo ".
post kosmetyczny jest taki ciężki...... wkoło tyle pokus!!!!!


W weekend pozwoliłam sobie tylko na kupno toniku i płynu do higieny intymnej - czyli to co dopuszczałam w okresie odwyku kosmetycznego
żel argital, bo Sicilia chwali http://bemybio.pl/argital-zel-do-hig...zielona-250-ml
tonik coslys, bo ich płyn do demakijazu oczu jest boski http://bemybio.pl/coslys-organiczny-...z-lilii-200-ml
dla męża i taty wzięłam sztyfty do golenia http://bemybio.pl/speick-men-sztyft-do-golenia-50-g
a dla Młodej kredkę http://bemybio.pl/so-bio-etic-kredka...tensywna-czern

fajnie miec taki sklep po sąsiedzku
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 15:52   #356
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Anula jestem z Tobą, ja też na odwyku, nic nie potrzebuję, zwłaszcza, że dostałam kolejną paczuchę Sklepu po sąsiedzku zazdroszczę


Prezent imieninowo - mikołajkowy, tym razem przesyłka strasznie długo szła, już myślałam, że gdzieś zaginęła:
- balsam kawowy - po wypróbowawaniu pilingu z tej serii, którego zapach tak mnie ujął, że i balsam musiałam mieć,
- odżywka łopianowa - nakładam głównie jako kurację na skórę głowy, troche żal mi na długość, choć włosy fajnie się po niej układają. Nadal dużo mi wypada, ale pojawiło się sporo baby hair,
- żel do intymnej Sylveco
- krem Orange Uoga
- próbka różu Young Wine Uoga
- próbki Sylveco i 100% pure od Emilii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02007.jpg (112,8 KB, 41 załadowań)
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 17:02   #357
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Anula jestem z Tobą, ja też na odwyku, nic nie potrzebuję, zwłaszcza, że dostałam kolejną paczuchę Sklepu po sąsiedzku zazdroszczę


Prezent imieninowo - mikołajkowy, tym razem przesyłka strasznie długo szła, już myślałam, że gdzieś zaginęła:
- balsam kawowy - po wypróbowawaniu pilingu z tej serii, którego zapach tak mnie ujął, że i balsam musiałam mieć,
- odżywka łopianowa - nakładam głównie jako kurację na skórę głowy, troche żal mi na długość, choć włosy fajnie się po niej układają. Nadal dużo mi wypada, ale pojawiło się sporo baby hair,
- żel do intymnej Sylveco
- krem Orange Uoga
- próbka różu Young Wine Uoga
- próbki Sylveco i 100% pure od Emilii
piękne
krem pomarańczowy jak pachnie????
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 19:31   #358
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
piękne
krem pomarańczowy jak pachnie????

pachnie naprawdę smakowicie świeżutkimi pomarańczami
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 19:32   #359
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Gratuluję wszystkim wspaniałych zakupów- mnie również najlepsze sztuki wpadają do koszyka zazwyczaj na odwyku
Zastanawia mnie tylko ta firma Speick, bo do tej pory myślałam, że oni są jak najbardziej całkowicie naturalni, ale jeśli skład tego sztyftu do golenia jest prawdziwy, to co tam robi zmydlony łój zwierzęcy (sodium tallowate i potassium tallowate) Toż to nasz rodzimy Biały Jeleń mógłby z nimi doskonale konkurować, zwłaszcza w kwestii ceny...Muszę się bliżej przyjrzeć tym produktom, bo miałam gdzieś zakodowane z tyłu głowy, że wszystkie mają składy bez zarzutu
Upraszam się namolnie o udzielenie mi dyspensy na "darmowe piątki"- pomyślałam sobie, że będzie można mieć odwyk i zakupy jednocześnie
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 19:45   #360
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;49071667]Gratuluję wszystkim wspaniałych zakupów- mnie również najlepsze sztuki wpadają do koszyka zazwyczaj na odwyku
Zastanawia mnie tylko ta firma Speick, bo do tej pory myślałam, że oni są jak najbardziej całkowicie naturalni, ale jeśli skład tego sztyftu do golenia jest prawdziwy, to co tam robi zmydlony łój zwierzęcy (sodium tallowate i potassium tallowate) Toż to nasz rodzimy Biały Jeleń mógłby z nimi doskonale konkurować, zwłaszcza w kwestii ceny...Muszę się bliżej przyjrzeć tym produktom, bo miałam gdzieś zakodowane z tyłu głowy, że wszystkie mają składy bez zarzutu
Upraszam się namolnie o udzielenie mi dyspensy na "darmowe piątki"- pomyślałam sobie, że będzie można mieć odwyk i zakupy jednocześnie [/QUOTE]

Właśnie sprawdziłam wodę po goleniu tż (sama nawet czasem do nóg używam), ale wszystko ok.
Ale wykombinowałaś , udzielona .
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.