obóz taneczny na Kubie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-27, 09:42   #1
pamoma
Przyczajenie
 
Avatar pamoma
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ZIEMIA
Wiadomości: 16

obóz taneczny na Kubie


Witam wizażanki!!!

Niedawno znalazłam na stonie www ofertę wyjazdu na obóz taneczny na Kubę. Czas trwania wycieczki to 14 dni. W pierwszym tygodniu przewidziane jest zwiedzanie Kuby, a w drugim tyg. nauka tańca z rodowitymi Kubańczykami. Cały koszt to 5000+2000(samolot) .

Jestem tym bardzo zainteresowana. Taki minus to cena i odległość(ja mieszkam w Krakowie, a to organizuje szkoła w Warszawie).

Chciałabym się was zapytać czy wogóle warto brać się na takie coś. Przeraża mnie cena. Może wy byłyście na podobnych wycieczkach, niekoniecznie na Kubie? Warto? Doradzcie!
__________________
Pama
pamoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 11:12   #2
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: obóz taneczny na Kubie

Hmm... wg mnie pomysł świetny, aczkolwiek dla mnie - biednej studentki stanowczo za drogo
jeżeli jednak miałabym wystarczające fundusze, to poleciałabym sobie na Kubę do gorących, tańczących kubańczyków
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 11:25   #3
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: obóz taneczny na Kubie

Cytat:
Napisane przez pamoma Pokaż wiadomość
Witam wizażanki!!!

Niedawno znalazłam na stonie www ofertę wyjazdu na obóz taneczny na Kubę. Czas trwania wycieczki to 14 dni. W pierwszym tygodniu przewidziane jest zwiedzanie Kuby, a w drugim tyg. nauka tańca z rodowitymi Kubańczykami. Cały koszt to 5000+2000(samolot) .

Jestem tym bardzo zainteresowana. Taki minus to cena i odległość(ja mieszkam w Krakowie, a to organizuje szkoła w Warszawie).

Chciałabym się was zapytać czy wogóle warto brać się na takie coś. Przeraża mnie cena. Może wy byłyście na podobnych wycieczkach, niekoniecznie na Kubie? Warto? Doradzcie!
nie dziwię się że cena Cię przeraża, mnie też
Ale myślę że warto jechać. Napewno dostarczy ona niesamowitych i niezapomnianych wrażeń, sama bym się wybrała z chęcią gdybym miała tyle kasy
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 12:04   #4
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: obóz taneczny na Kubie

tak tak, jesli tylko trafiłabym szóstkę w Lotku, pojechałabym bez zastanowienia, nawet jakby organizowała to szkoła z drugiego końca Polski
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 12:15   #5
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: obóz taneczny na Kubie

hmm naprawdę kosztowny ten obóz...niewiem na czym bardziej ci zależy na zwiedzaniu czy tańcu...Myslę,że to głównie tym,oprócz finansów powinnaś sie kierować w podjęciu tej decyzji.Bo jeśli stawiasz na taniec to może poszukaj innej oferty,gdzie większa ilość czasu będzie poświęcona tej formie spędzania wypoczynku,np dwutygodniowy obóz gdzie codziennie przez parę godzin są treningi no ale ci Kubańczycy-przyznaję- kuszą
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 12:22   #6
aliss4
BAN stały
 
Avatar aliss4
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 35
Dot.: obóz taneczny na Kubie

Brzmi naprawdę nieźle, gdybym miałą mozliwość, to jechałabym bz zastanowienia. Może ktos był już na takim kursie i ma jakieś doświadczenie?
aliss4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 12:26   #7
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: obóz taneczny na Kubie

A ja chciałam powiedzieć, że mamy w zwyczaju zakładanie jenego wątku na jeden temat na jednym podforum.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=164341 -
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-02, 23:36   #8
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Dot.: obóz taneczny na Kubie

Cytat:
Napisane przez pamoma Pokaż wiadomość
Witam wizażanki!!!

Niedawno znalazłam na stonie www ofertę wyjazdu na obóz taneczny na Kubę. Czas trwania wycieczki to 14 dni. W pierwszym tygodniu przewidziane jest zwiedzanie Kuby, a w drugim tyg. nauka tańca z rodowitymi Kubańczykami. Cały koszt to 5000+2000(samolot) .

Jestem tym bardzo zainteresowana. Taki minus to cena i odległość(ja mieszkam w Krakowie, a to organizuje szkoła w Warszawie).

Chciałabym się was zapytać czy wogóle warto brać się na takie coś. Przeraża mnie cena. Może wy byłyście na podobnych wycieczkach, niekoniecznie na Kubie? Warto? Doradzcie!
ja myślę, że lepiej jest pojechać na ten pierwszy tydzień, a zamiast drugiego zapisać się na kurs tańca do dobrej szkoły. Jakie masz gwarancje, że uczyć Cię będą ci rodowici, którzy dobrze tańczą? a jakby taki Kubańczyk przyjechał do Polski, a tańca uczyć by go mieli tacy tubylcy jak Ty czy ja? no bo ja to tam umiejętnością tańca nie grzeszę chyba lepiej jednak iść na kurs tańca
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 00:12   #9
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: obóz taneczny na Kubie

A ja z kolei polecam lekturę http://www.solidarnizkuba.pl/wiadomosci,przewodnik

Tym "gorącym, tańczącym Kubańczykom" wcale nie jest tak kolorowo .

Zaledwie kilka metrów od miejsc obleganych przez turystów, mieszkańcy wyspy żyją i cierpią “w imię słusznej i szlachetnej sprawy”. Większość turystów przechodzi tuż obok i nie wie nawet o ich istnieniu.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 09:33   #10
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Dot.: obóz taneczny na Kubie

no tak, trzeba pamiętać, że tylko nieliczni Kubańczycy mają pozwolenia na kontakt z turystami, a rozmowy to już wogle raczej nie wchodzą w grę.. łatwego życia nie mają, to fakt. Wystarczy tylko kilka kroków odejść z turystycznych tras i widać to wszystko..
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 10:06   #11
milka69
Raczkowanie
 
Avatar milka69
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 118
Dot.: obóz taneczny na Kubie

taki dirty dancing 2 ja bym tam pojechala ale puki co mnie nie stac
__________________
"Bo przyjaciołom się UFO!"
milka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 13:27   #12
mandy22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: obóz taneczny na Kubie

hej
a ja z innej bajki znalazłam konkurs, powiedzmy taneczny i szukam osoby, która zgłosiłaby się ze mną tzn. sama jakoś tak nie potrafię wysłać swojej fotki, bo troszkę się wstydzę poważnie ;/ a nagrodą jest wycieczka, na którą chętnie bym wyjechała. nie jestem jakąś specjalistką od tańca może przy okazji doradzicie mi jaki filmik albo zdjęcie mogłabym wysłać?


buziaki
mandy22
mandy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.