Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-13, 22:58   #31
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

Cytat:
Napisane przez happycardcore Pokaż wiadomość
Gdyby była taka możliwość, z chęcią bym Cię wyciągnęła na badania : D

Z tego co sie dowiedzialam w sekretariacie to przyjeli 24 osoby, to na pewno 2 grupy po 12 osob. Ja własnie mam 13-15.09 na spotkaniu mają wszystko powiedziec i bedziemy wiedziec co i jak
najgorzej u mnie jak mam na coś dużo czasu, wtedy robię na ostatnią chwile ale dzwoniłam dzisiaj, umówiłam się na poniedziałek

czyli jesteśmy w tej samej grupie
poznamy się na spotkaniu, ja jestem Emila potem na pewno jakąś integracje sie zrobi
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 11:05   #32
happycardcore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 64
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
najgorzej u mnie jak mam na coś dużo czasu, wtedy robię na ostatnią chwile ale dzwoniłam dzisiaj, umówiłam się na poniedziałek

czyli jesteśmy w tej samej grupie
poznamy się na spotkaniu, ja jestem Emila potem na pewno jakąś integracje sie zrobi
Czesc Emila a ja mam na imie Iwona
Mam taką nadzieję że jesteśmy w tej samej grupie gdyby inna koleżanka sie wypowiedziała na forum że ma inny termin nauki to faktycznie dwie grupy mają inne terminy. Zawsze można wcześnie to zglosić że chcesz w takiej czy takiej grupie
Integracja ? Jak najbardziej ! ;D

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Chyba już nie można zmienić grupy, skoro powysyłali harmonogram zjazdów, cóż... co będzie to będzie ;p
happycardcore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 21:10   #33
ricoret
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

Cytat:
Napisane przez kosmetyczka12345 Pokaż wiadomość
Tak teraz już możesz spokojnie iść do szkoły OMNIA bo zwolniona została osoba która nie miała żadnych uprawnień pseudokosmetyczka ktora do chcwili obecnej gabinet prowadzi...
Teraz pracuje w szkole policealnej w zdrojach...

Jej inicjały to M.L. jak chcesz wiedziec wiecej to pisz.

Ale polecam omnię i glokera.
hmmmm........ja chodzę do zdroji i jestem super zadowolona!pełem profesjonalizm!jesli jest tak jak piszesz to ciekawe dlaczego u nas egzaminu zawodowego nie zdały 2 osoby a w omni az 12?
ricoret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 20:06   #34
hiacynta13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

Cytat:
Napisane przez furrlady Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Od września zapisałam się do szkoły OMNIA w Szczecinie. Szkoła jest płatna. Istnieje od 1984 roku - i to wpłynęło na moją decyzje.
Byłam już w darmowej szkole kosmetycznej, ale to jakaś porażka. Nie ma żadnych limitów, po 260 osób na roku - totalne zamieszanie.
Ale własnie, nie chciałabym "wtopić" pieniędzy a nie mogę znaleźć żadnych informacji na necie na temat OMNI.
Czy któraś z Was uczyła sie w tej szkole?Jakie są wasze odczucia?
Pozdrawiam
chciałabym zapisać się do tej szkoły na stylizacje fryzur, więc interesuje mnie ile jest czesnego i jak są zjazdy czy co dwa tygodnie czy co tydzien, bo na ich stronie nie mogę tych informacji znaleźć bardzo dziękuje za odpowiedz pozdrawiam ania
hiacynta13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 13:35   #35
Slowianqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

Cześć Dziewczyny!

Postanowiłam napisać kilka słów o szkole kosmetycznej OMNIA.
Jestem absolwentką sprzed kilku lat i co mogę powiedzieć:
* po pierwsze - TRZEBA SIĘ UCZYĆ, poziom jest dość wysoki, a kadra wymagająca. Niektóre zajęcia jak anatomia, czy dermatologia prowadzone przez lekarzy i poprzeczka dosyć wysoko. Nadmienię, że oprócz OMNI kończyłam Uniwerek i tam uczyłam się mniej
* po drugie - w dość krótkim czasie (u mnie było to dwa lata) zdobywamy wiedzę, która umożliwia nam pracę w konkretnym zawodzie;
* po trzecie - duuużo praktyk na klientkach ''z zewnątrz''. Dzięki temu poznajemy różne typy cer i zdobywamy naprawdę spore doświadczenie i tak zwane obycie z materiałem

Z tego co wiem w różnych szkołach różnie to bywa z praktykami, a jeśli ktoś nam każe przez kilka lat nauki ćwiczyć zabiegi na jednej koleżance , to raczej za wiele się nie nauczymy.

Poza tym uważam, że kończenie kosmetologii na PUM jest czysto ambicjonalne i niewiele wnosi - siatka godzin jest skonstruowana tak, żeby rozciągnąć materiał na te kilka lat, a tak naprawdę można go opanować w rok czy dwa. Chcąc nie chcąc i tak nie wchodzimy w kompetencje dermatologa, dlatego w przypadku skomplikowanych problemów skórnych zawsze mamy ten komfort odesłania do instancji wyższej w postaci lekarza Przynajmniej ja tak robię, bo cera to zbyt poważna sprawa, żeby bawić się w doktora.

Podsumowując: krótki czas nauki, wysoki poziom, dobra kadra i fajna atmosfera.
Gdybym miała wybierać ponownie, to byłaby to OMNIA

Pozdrawiam
Slowianqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 18:16   #36
jemeursdetoix3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

Hej Ja mam takich kilka pytań Jeśli możecie to bardzo proszę o odpowiedź Chciałabym wybrać się do tej szkoły.. Tylko mam problem, gdyż nigdy nie chodziłam do szkoły o podobnym profilu, wręcz przeciwnie. Czy nauczanie w takiej szkole jest od podstaw? Nie miałam nigdy styczności z takowymi rzeczami, ale chciałabym się tego nauczyć, jak wygląda taka nauka? POZDRAWIAM.
jemeursdetoix3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 10:30   #37
xxczarnamadonnaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

Wiem ze to stary temat a jest juz 2014 ale wypowiem sie na temat Omni..Omnia wcale nie jest taka super szkola chodzilam tam na fryzjerke i go..wno co sie nauczylam...kazali nam znalezc praktyki bo tylko 200 godzin mielismy ...ja znalazlam sobie praktyki prywatne i dopiero co sie czegos nauczylam ...Nauka wyglada tak ze jedna lekcja modelowania a potem juz lecimy z materialem i nawet jak nie zalapie tego to moj problem...Cena tez jest bardzo wysoka ja za 9 miesiecy zaplacilam ponad 4 kola...Do naszej pracowni fryzjerskiej ciagle ktos nowy dochodzil nie bylo zadnej indywidualnosci...jak czegos nie umialam to nasza Pani fryzjerka podchodzila na pol minuty i koniec nauki...nie mam dobrych wspomnien z ta szkola..nie wiem jak jest na innych kierunkach np. na kursie kosmetycznym wizazu czy florystyki ale szkoly fryzjerskiej tam osobiscie nie polecam
Pozdrawiam ,,kochana OMNIE" Andzelika W.
xxczarnamadonnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 16:36   #38
a_beauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

Hej, chce zapisać się do tej szkoły na ten sam kierunek, technik usług kosmetycznych (zaocznie) i chciałabym się dowiedzieć jakie są Twoje opinie na jej temat. Czy nauka w tej szkole się opłaca i ogólnie jaka jest atmosfera?
pozdrawiam
Asia
a_beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 16:37   #39
AgnesWine
Przyczajenie
 
Avatar AgnesWine
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

Ja właśnie skończyłam technikum, na studia na razie się nie wybieram ale zdecydowałam się na policealne studium Omnia o kierunku technik usług kosmetycznych, napisałam do nich i zaocznie to wychodzi 21o zł a dziennie 230 zł za miesiąc, pod koniec maja złoże dokumenty i od września idę w tym kierunku bo na pewno mieć zawód jest dobrze a w tych czasach każda kobieta chce dobrze wyglądać więc kosmetyczki mają przyszłość, jeżeli są tu dziewczyny co idą na to samo to niech się odezwą , ja ide na zaoczne bo prace dostałam akurat więc musze to jakoś pogodzić ; )
AgnesWine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 20:45   #40
a_beauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

Ja już się zapisałam idę zaocznie na ten sam kierunek więc możliwe, że będziemy w jednej grupie ; )
a_beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 13:47   #41
ing_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 470
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

Tez sie prawdopodobnie wybieram w tym roku
__________________
Czas się zmienić.
ing_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 17:14   #42
annnieee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

Hej dziewczynki Temat stary, ale podbijam! Wybieram się na studium kosmetyczne dzienne w OMNI. Wiecie może czy plan dzienny bardzo załadowany? Siedzi się od rana do nocy? ;> zamierzam też iść do pracy, więc mnie to ciekawi
annnieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 09:00   #43
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

Hej dziewczyny, czy któraś z was wie jakie tam teraz są opłaty? Co tam dokładnie trzeba przynieść, czytałam o pracowniczej książeczce zdrowia, to jest ta sanepidowska tak? Po co im to zapewne można gdzieś w Szczecinie wyrobić za opłatą bez zbędnego chodzenia po lekarzach? Byłabym wdzięczna za każdą informację bo jestem zielona a chciałabym im wszystkie papiery przywieźć za jednym razem. Potrzebne jest 5zdjec, ale takich jak do dowodu, robionych na wprost?
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 19:23   #44
annnieee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

w Szczecinie niestety nie ma tak dobrze, trzeba zrobić badanie do ksiazeczki ;/ niezle sie przy tym nalatalam
annnieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 21:45   #45
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

A co tam jest dokładnie potrzebne? W ogóle się nie orientuje a może cześć badań udałoby mi się zrobić w rodzinnym mieście
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 17:05   #46
annnieee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

to ma być książeczka sanepidowska, tak? prześwietlenie płuc, badanie kału () i wizyta u lekarza medycy pracy chyba mnie to wyniosło koło 150zł
annnieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 09:08   #47
renee1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

Cytat:
Napisane przez xxczarnamadonnaxx Pokaż wiadomość
Wiem ze to stary temat a jest juz 2014 ale wypowiem sie na temat Omni..Omnia wcale nie jest taka super szkola chodzilam tam na fryzjerke i go..wno co sie nauczylam...kazali nam znalezc praktyki bo tylko 200 godzin mielismy ...ja znalazlam sobie praktyki prywatne i dopiero co sie czegos nauczylam ...Nauka wyglada tak ze jedna lekcja modelowania a potem juz lecimy z materialem i nawet jak nie zalapie tego to moj problem...Cena tez jest bardzo wysoka ja za 9 miesiecy zaplacilam ponad 4 kola...Do naszej pracowni fryzjerskiej ciagle ktos nowy dochodzil nie bylo zadnej indywidualnosci...jak czegos nie umialam to nasza Pani fryzjerka podchodzila na pol minuty i koniec nauki...nie mam dobrych wspomnien z ta szkola..nie wiem jak jest na innych kierunkach np. na kursie kosmetycznym wizazu czy florystyki ale szkoly fryzjerskiej tam osobiscie nie polecam
Pozdrawiam ,,kochana OMNIE" Andzelika W.
Hej Andżelika W. jeśli jeszcze tutaj zajrzysz podpowiedz mi proszę, czy nie miałaś problemu ze znalezieniem praktyki prywatnie,(wiadomo jak jest... teraz generalnie każdy zakład to prywata)bo z tego co piszesz to bez własnej inicjatywy to za wiele z tej szkoły nie wyniosę i powiedz czy założyłaś własną działalność czy może jakiś czas trzeba popracować jednak u kogoś będę wdzięczna pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

a może któraś z Was chodziła jeszcze do Omni na fryzjerkę , podzielcie się wrażeniami
renee1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 14:25   #48
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

ktoś się wybiera w tym roku?
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 19:10   #49
annnieee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

JA się wybieram, na kosmetologię zaoczną Pierwszy zjazd jest jakoś 18 a Ty na co? dziennie?
annnieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-19, 21:24   #50
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

Cytat:
Napisane przez annnieee Pokaż wiadomość
JA się wybieram, na kosmetologię zaoczną Pierwszy zjazd jest jakoś 18 a Ty na co? dziennie?
Dziennie
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-18, 22:18   #51
bullylove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoła kosmetyczna OMNIA Szczecin?

Czy ktoś ma jakieś opinie dotyczące szkoły?
bullylove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-18 23:18:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.