Fryzjer w Rzeszowie - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-20, 08:13   #1111
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Zapłaciłam prawie 100zł a zrobiła mi nie to, na co się umawiałyśmy. Mialo być luźne podpięcie, wyszedł ulizany kok. Więc też nie bardzo polecam co do cen w Soho, w cenniku jest podane np. cięcie damskie OD 45 zł. więc potem przy płaceniu można się nieźle zaskoczyć
hehe, tez tak sie naciełam w soho (tylko ze w grafice), chcialam tylko podciąć koncówki, zobaczylam te nieszczesne 45 zł na szybie, weszłam a na koniec zapłaciłam 90 zł
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 21:19   #1112
prokrastynacja
Zadomowienie
 
Avatar prokrastynacja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 745
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Od dłuższego czasu szukałam fryzjera który umiałby poradzić sobie z moimi kręconymi, niesfornymi włosami, ale efekty były niezadowalające. Wszystkie fryzjerki do których chodziłam obcinały mnie w podobny sposób. Po wymodelowaniu było ok, ale już po pierwszym myciu żyły własnym życiem. Ostatnio wybrałam się do Hair Studio na ul. Ślusarczyka (Baranówka) i jestem bardzo zadowolona. Moja fryzura została ujarzmiona i nie trzeba się męczyć żeby się ułożyła po umyciu polecam

Przy okazji odradzam Enzo. Miła atmosfera ale fryzjerki z niewiadomych dla mnie przyczyn suszą włosy jakoś od dołu a z mojej bardzo podstawowej wiedzy wynika że suszy się od góry żeby łuski ładnie się zamknęły. Co do cięcia przyszłam podciąć to co zniszczone a po powrocie do domu i wysuszeniu okazało się że sporo rozdwojonych końcówek nadal domaga się nożyczek.

Edytowane przez prokrastynacja
Czas edycji: 2013-08-22 o 21:23
prokrastynacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 20:34   #1113
rtdorotka
Przyczajenie
 
Avatar rtdorotka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Wróciłam od Damiana baaaardzo zadowolona. Nie będę się rozpisywać, po prostu dobrze ściął moje ciężkie trudne włosy. Ładnie mi się teraz kręcą. Na pewno do niego wrócę, teraz zastanawiam się nad farbowaniem, ale nie wiem czy sie odważe, bo nigdy nie farbowałam Oczywiście jak poprzedniczki, polecam Damiana i dziewczynę o której pisałam, która pracowała w CeCe w Nowym Świecie i miała dłuuugie włosy ciemny blond
__________________
don't worry, be happy
rtdorotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 08:52   #1114
agnies_podkarpacie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Poszukuje dobrego fryzjera w Rzeszowie, cena nie gra roli ma być na prawde porządny w tym co robi. Kogo poleciłybyście mi ?
agnies_podkarpacie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 09:15   #1115
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez rtdorotka Pokaż wiadomość
Wróciłam od Damiana baaaardzo zadowolona. Nie będę się rozpisywać, po prostu dobrze ściął moje ciężkie trudne włosy. Ładnie mi się teraz kręcą. Na pewno do niego wrócę, teraz zastanawiam się nad farbowaniem, ale nie wiem czy sie odważe, bo nigdy nie farbowałam Oczywiście jak poprzedniczki, polecam Damiana i dziewczynę o której pisałam, która pracowała w CeCe w Nowym Świecie i miała dłuuugie włosy ciemny blond
A ile zapłaciłaś?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 20:00   #1116
rtdorotka
Przyczajenie
 
Avatar rtdorotka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

70zł, miałam długie i gęste włosy.
__________________
don't worry, be happy
rtdorotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 05:45   #1117
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez rtdorotka Pokaż wiadomość
70zł, miałam długie i gęste włosy.
To nawet atrakcyjna cena
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 17:59   #1118
ap-hope
Raczkowanie
 
Avatar ap-hope
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 69
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Czy są tu jakieś osoby, które mogą mi coś powiedzieć o fryzjerkach z Twojego Stylu? Chodzi mi głównie o ten przy Wincentego Pola. I jeśli chodzi o jakieś niedrastyczne ścięcie/odświeżenie fryzurki i ewentualnie regenerację jaka byłaby cena?
ap-hope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 08:55   #1119
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

niestety o twoim stylu nic nie mogę powiedzieć, ale byłam ostatnio w Diunie koło plazy i musze przyznać że jestem bardzo zadowolona - fryzjerka naprawde brała pod uwagę to co do niej mówiłam, niczego nie narzucała, ścinała wlosy bardzo starannie i wyszło dokładnie tak jak chciałam (mimo moich trochę niejasnych wskazówek ) jedyny minus, że pani dość zdystansowana, małomówna i miała malo sympatyczną minę. Ale efekt końcowy świetny - włosy same się układają, nic nie musze z nimi robić i wyglądają naprawdę ładnie
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 09:02   #1120
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
niestety o twoim stylu nic nie mogę powiedzieć, ale byłam ostatnio w Diunie koło plazy i musze przyznać że jestem bardzo zadowolona - fryzjerka naprawde brała pod uwagę to co do niej mówiłam, niczego nie narzucała, ścinała wlosy bardzo starannie i wyszło dokładnie tak jak chciałam (mimo moich trochę niejasnych wskazówek ) jedyny minus, że pani dość zdystansowana, małomówna i miała malo sympatyczną minę. Ale efekt końcowy świetny - włosy same się układają, nic nie musze z nimi robić i wyglądają naprawdę ładnie
Byłam tam kilka razy i prawie wszystkie Panie takie są :P (oprócz jednej, starszej) Jest niedrogo (30-35 zł za włosy średniej długości, ścinanie trwa dosłownie 15-20 minut) i w miarę przyzwoicie (ale chodzę tam tylko wtedy gdy nie mam już gdzie pójść ). Rozbawiła mnie jedna sytuacja. Podczas czesania moje włosy zaczęły mocno elektryzować się i fryzjerka zaczęła coś doradzać. Powiedziałam, że nawet kupiłam sobie suszarkę z jonizacją ale też nie radzi sobie z nimi. Na to fryzjerka: "bo to trzeba używać kilka miesięcy żeby był efekt"

Lepiej jest na Al. Sikorskiego, Kreator Stylu - włosy układają się całkiem nieźle (ale nie jestem w 100% zadowolona). Strzyżenie + mycie 50 zł. Cała wizyta (przycięcie i cieniowanie) trwała jakieś 50 minut i fryzjer jest bardzo miły, wysłucha i dużo doradzi. Na wizytę musiałam czekać 1,5 tygodnia bo grafik ma bardzo napięty i spodziewałam się większego szału
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 10:39   #1121
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Byłam tam kilka razy i prawie wszystkie Panie takie są :P (oprócz jednej, starszej) Jest niedrogo (30-35 zł za włosy średniej długości, ścinanie trwa dosłownie 15-20 minut) i w miarę przyzwoicie (ale chodzę tam tylko wtedy gdy nie mam już gdzie pójść ). Rozbawiła mnie jedna sytuacja. Podczas czesania moje włosy zaczęły mocno elektryzować się i fryzjerka zaczęła coś doradzać. Powiedziałam, że nawet kupiłam sobie suszarkę z jonizacją ale też nie radzi sobie z nimi. Na to fryzjerka: "bo to trzeba używać kilka miesięcy żeby był efekt"

Lepiej jest na Al. Sikorskiego, Kreator Stylu - włosy układają się całkiem nieźle (ale nie jestem w 100% zadowolona). Strzyżenie + mycie 50 zł. Cała wizyta (przycięcie i cieniowanie) trwała jakieś 50 minut i fryzjer jest bardzo miły, wysłucha i dużo doradzi. Na wizytę musiałam czekać 1,5 tygodnia bo grafik ma bardzo napięty i spodziewałam się większego szału
Mnie ścinała taka młoda blondynka. Nic mi nie doradziła z niczym :P wspomniałam że włosy mi ostatnio mocno wypadają, to skomentowała "faktycznie jest ich niewiele" i tyle ale swoją robotę wykonała dobrze i przede wszystkim tak jak chciałam.

Następnym razem zaglądnę tam na sikorskiego tam jest tylko jeden fryzjer czy kilka osób?
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-20, 17:18   #1122
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Mnie ścinała taka młoda blondynka. Nic mi nie doradziła z niczym :P wspomniałam że włosy mi ostatnio mocno wypadają, to skomentowała "faktycznie jest ich niewiele" i tyle ale swoją robotę wykonała dobrze i przede wszystkim tak jak chciałam.

Następnym razem zaglądnę tam na sikorskiego tam jest tylko jeden fryzjer czy kilka osób?
Tam jest tylko jeden fryzjer, młody mężczyzna
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 13:55   #1123
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Szukam dobrego fryzjera w Rzeszowie, który przyjedzie do mnie do domu (chodzi o fryzurę ślubną). Zna któraś jakiegoś godnego polecenia?
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 09:12   #1124
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

a mam pytanie slyszalam wiele dobrych opini o Marcinie Kasprzaku. Była któraś z Was? Ktoś może polecić....?
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 22:13   #1125
pompommi
Raczkowanie
 
Avatar pompommi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 412
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
a mam pytanie slyszalam wiele dobrych opini o Marcinie Kasprzaku. Była któraś z Was? Ktoś może polecić....?
osobiście nie byłam, ale słyszałam że gość to jakiś "wizjoner", klientka ma się na niego zdać i czasem potrafi stworzyć masakryczną i kosmiczną fryzurę
pompommi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 23:11   #1126
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

A ja polecam salon Victorias Beauty na Jagiellońskiej. Na przeciwko Biedronki. Kiedyś tam był sklep z porcelaną Zaraz koło cukierni i kiosku.

Nie wiem jak się babeczka nazywa (taka blondynka w krótkich włosach) ale świetnie mnie ścięła i kolor wyszedł taki jak chciałam. Korzystałam z kuponu sweetdeal na strzyżenie i farbowanie za ... 49 zł!!! Pani mówiłam, że nawet jak oferta się skończy a ktoś by chciał to wystarczy przyjść i za tyle zetnie i zrobi kolor.

Nowy salon, więc chce sobie zjednać klientów, ale ja dłuuugo nie byłam tak zadowolona po przyjściu od fryzjera
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 10:31   #1127
thess
Raczkowanie
 
Avatar thess
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 485
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
a mam pytanie slyszalam wiele dobrych opini o Marcinie Kasprzaku. Była któraś z Was? Ktoś może polecić....?
też kiedyś o niego pytałam, ale żadnej konkretnej odpowiedzi się nie doczekałam i tak się zaczęłam zastanawiać czy on w ogóle w gronie klientek ma "zwykłe" kobiety bo jedyne informacje/opinie jakie znalazłam to te odnośnie stylizacji do pokazów, sesji zdjęciowych itp. - koniec końców moje włosy skończyły pod nożyczkami w DM Studio, z czego jestem zadowolona

P.S. czy któraś z Was wie ile p. Damian liczy za farbowanie? miałam spytać, ale jakoś wypadło mi z głowy...
__________________
Women are meant to be loved, not to be understood.
Oscar Wilde


Szafa Butoholiczki
thess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 23:08   #1128
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

no mi koleżanka powiedziala zebym poszla do tego kasprzaka i w ogóle ze całkiem spoko goosccc i w ogóle. Ale chcialam tu jeszcze zapytac... Heh
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 18:23   #1129
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Dziewczyny możecie mi polecić jakąś dobrą (jakby była jeszcze tania to już w ogóle) fryzjerkę do cieniowania długich włosów, która zrobi to prosto, dokładnie i nie zostawi mnie ze strąkami na głowie?
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 18:39   #1130
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
no mi koleżanka powiedziala zebym poszla do tego kasprzaka i w ogóle ze całkiem spoko goosccc i w ogóle. Ale chcialam tu jeszcze zapytac... Heh
A nie wiesz ile on bierze Kusi mnie wypróbowanie nowego fryzjera..
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 17:34   #1131
szysz88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
stylistka fryzur ślubnych podkarpacie(Rzeszów, Krosno, Sanok)

Ratunku !!Poszukuję fryzjerki z dojazdem do domu(lub nie) . Może ktoś mógłby mi polecić kogoś fajnego, ogarniętego i bez portfolia pełnego wiejskich fryzur ślubnych...
szysz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 18:05   #1132
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Szukam dobrego fryzjera od strzyżenia Rzeszów.

Witam. Liczę na pomoc. Szukam dobrego fryzjera w Rzeszowie , taki który zna się na strzyżeniu włosów. Bardzo ważne bo chcę coś zrobić z włosami a nie wiem gdzie iść bo tych salonów jest tyle ile piasku na Saharze. Proszę o podanie namiarów na Waszych ulubionych fryzjerów w rzeszowie. POZDRAWIAM.
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 09:33   #1133
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Dziewczyny, potrzebuje bądź dobrego fryzjera pracującego na bardzo dobrych farbach ! (uraz po ostatnim razie po którym do dziś się zastanawiam czy nie zostałam potraktowana szamponetka ;o)
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:37   #1134
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez Sylvviiaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuje bądź dobrego fryzjera pracującego na bardzo dobrych farbach ! (uraz po ostatnim razie po którym do dziś się zastanawiam czy nie zostałam potraktowana szamponetka ;o)
właśnie! podbijam, mam włosy bardzo ciemny brąz, codziennie prostuje bo mam gęste, kręcone. a ni jak sie nie układają jak nie wyprstuje. a chciałąbym mieć średni brąz.
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 00:56   #1135
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Szukam dobrego fryzjera od strzyżenia Rzeszów.

Cytat:
Napisane przez suzeta Pokaż wiadomość
Witam. Liczę na pomoc. Szukam dobrego fryzjera w Rzeszowie , taki który zna się na strzyżeniu włosów. Bardzo ważne bo chcę coś zrobić z włosami a nie wiem gdzie iść bo tych salonów jest tyle ile piasku na Saharze. Proszę o podanie namiarów na Waszych ulubionych fryzjerów w rzeszowie. POZDRAWIAM.
Ewa Zięzio - i poproś by to ona Cię strzygła Specjalnie z Krakowa do niej przyjeżdżam, nie wyobrażam sobie oddać swoich kudłów w inne ręce
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 05:24   #1136
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Szukam dobrego fryzjera od strzyżenia Rzeszów.

Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
Ewa Zięzio - i poproś by to ona Cię strzygła Specjalnie z Krakowa do niej przyjeżdżam, nie wyobrażam sobie oddać swoich kudłów w inne ręce
A gdzie ta Pani ma swój zakład?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 12:32   #1137
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Szukam dobrego fryzjera od strzyżenia Rzeszów.

Cytat:
Napisane przez suzeta Pokaż wiadomość
A gdzie ta Pani ma swój zakład?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ul. Świętego Mikołaja 4 (blisko dworca PKP i super samu 24h ).
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 15:44   #1138
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Szukam dobrego fryzjera od strzyżenia Rzeszów.

Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
ul. Świętego Mikołaja 4 (blisko dworca PKP i super samu 24h ).
Wielkie dzięki!!! Napewno skorzystam bo mój stary fryzjer już mi się znudził

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 21:09   #1139
bajeczka_snk
Zakorzenienie
 
Avatar bajeczka_snk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 115
GG do bajeczka_snk
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Witam, poszukuję fryzjera który mi fajnie zetnie włosy z farbowaniem końcówek - coś jak ombre ale mniej drastyczne przejście, jakieś fajne refleksy. Tak do 150zł maks
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6848e11d4ddc5fc03fd0e6d5de5310af.jpg (43,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c28f047f5df5a326e0ebfc454f2f8221_zps94e4c04a.jpg (69,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-bob-gwiazd-ombre.jpg_542.jpg (34,5 KB, 38 załadowań)
bajeczka_snk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 15:13   #1140
Anka579
Rozeznanie
 
Avatar Anka579
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 798
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez bajeczka_snk Pokaż wiadomość
Witam, poszukuję fryzjera który mi fajnie zetnie włosy z farbowaniem końcówek - coś jak ombre ale mniej drastyczne przejście, jakieś fajne refleksy. Tak do 150zł maks
Ładna fryzurka
__________________


Edytowane przez Anka579
Czas edycji: 2014-01-16 o 16:33
Anka579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-27 16:08:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.