Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-06, 19:00   #2281
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Myślę dokładnie tak samo
I bardzo bym chciała żeby piła wodę i lubiła ją pić sama od siebie. Czasami jak mi się wydaje, że boli ją brzuszek dawałam ciepłą przegotowaną wodę. Piła.
Moi rodzice mieli znajomych, którzy prawie z każdą krostką u dzieci latali do lekarza. One żyły pod kloszem. Wszystko sterylne itp. Ona była w moim wieku. Wiecznie była Chora, przeziębiona itp. Do szkoły bardzo często nie chodziła, ode mnie brała lekcje i co najlepsze oceny miała lepsze ode mnie, która miała praktycznie 100% frekwencji. Ale to nie ważne. W końcu było tak, że ona zaczęła stymulować, każdy ból głowy to tabletka. I tak się dziecko nauczyło, że zamiast chcieć być zdrowym to nie, lepiej notorycznie chorować.
No dokładnie niektórzy rodzice po prostu do tego doprowadzają. Dzieciak ma stan podgorączkowy to od razu paracetamol,ledwo coś na buzi wyskoczy to lecą do lekarza,katarek to też powód do wizyty lekarskiej. Nie można popadać ze skrajności w skrajność. Ja się nauczyłam już nawet z jelitówką do lekarza nie chodzić. Bo co mi lekarz da? Smectę? Loperamid? Takie rzeczy mam w domu a ja umiem już rozróżnić kiedy u mnie jest jelitówka. Z dzieckiem może i bym poszła,bo to jednak dziecko. Moje koleżanki ze szkoły też wiecznie chore teraz są dorosłe i co? Całe życie na l4 ! Ja w ciąży może panikowałam,bo wiadomo ciężko dbać o coś co jest w środku i nie możesz sprawdzić czy oddycha czy co ale tu widząc dziecko masz czarno na białym kiedy masz się niepokoić,kiedy odpuścić a kiedy po prostu się skonsultować Mojej kuzynki dzieciak też wiecznie chory,bo oczywiście zaczęła się szkoła to pewnie,że chore,bo się chodzić nie chce. Ale to tak nauczone. Bo ledwo katarek to mamusia cuda niewidy odprawiała,ledwo zakaszlała to już była u lekarza,bo to pewnie zapalenie płuc,bo pewnie angina.
Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Ale ona słodka


Ja miałam nawet propozycję od koleżanki z patolki że jak chce dla Lenki mleko (ja swoją laktacje dopiero rozkręcałam i Lenka otrzymywała mm którego nie tolerowała)to może mi odstąpić swojego, bo ona ma za dużo.
Mimo tego, że można powiedzieć że ją znałam, bo jednak spędziłyśmy razem trochę czasu, wiedziałam że nie choruje i że się dobrze odżywia, ale jednak miałam jakieś opory i nie skorzystałam z propozycji.

A jeszcze co do chowania pod kloszem, to też nie jestem za takim chowaniem dzieci . I para mi uszami idzie jak ktos mówi że w domu mam za zimno, żeby ubrać rajstopki, czapeczkę itp. Całe szczęście argument że lekarz tak kazał zamyka wszystkim buzie.
Moja bratowa w takim termosie (z 30 stopni w domu)chowała córkę i teraz mała byle wiaterek zawieje już chora. Do dziś pamiętam obrazek jak malutka miała ze 3 miesiące może i pomagałam bratowej kapać małą. I patrze a ona ma aż zaparzone stópki.Bratowa przy tej temp. w domu ubierała małej jeszcze rajstopki i na to skarpety
Pomijam już fakt, że mała ma niecałe 4 lata i nie ma już w ogóle przednich ząbków bo wypróchniały od coli i słodyczy które wcina namiętnie.
U mojej siostry całe życie było na poprzednim mieszkaniu 19 -20 stopni i uwierz dziecko nigdy nie chorowało I do tej pory tak jest. A też go nie ubierała w wełnę czy nie wiadomo co,bo chodził od małego ubrany normalnie. Szkoda dzieciaka tak przegrzewać :/ mówi się,że lepiej jak dziecku jest zimniej niż gorąco. Bo to męka nawet dla dziecka. Mojej kuzynki dziecku w wieku 3 lat zrobiła sie próchnica,bo codziennie po 2 litry Kubusiów potrafiła pić... I tak jest do dziś. Nie licząc czekoladek,żelków itp. O ile ja swojemu dziecku nie zabronię jeść lodów latem,bo kurczę chcę z nim i z Tż wychodzić na lody jak normalna rodzina tak nie dam mu żadnych Laysów czy batonika,bo chcę go nauczyć jedzenia owoców i warzyw. Nawet marketowych ale zawsze to coś.

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Oby nie
Na pewno nie pamiętaj,że na anginę bardzo rzadko niemowlaki chorują u nas był po prostu pech,bo ja miałam i Tż był chory ale 3 razy miałam anginę,raz jelitówkę i mały tylko raz załapał anginę a spał ze mną mimo wszystko i nie był karmiony piersią
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 19:11   #2282
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
nie kochana, to bardziej mi przypominało delikatna rope.. ale maz mowi ze nic nie czuje wiec moze to moje tylko schizy

A wy przemywacie gaza z woda dziaselka?
Mam nadzieję , że jednak sobie coś ubzdurałas i Roksi nic nie będzie

Ja nie przemywam bo moja gwiazda nie da sobie nic włożyć innego do buzi niż smoczek, albo butle bo zaraz zaczyna ssać. Co ja się namęczyłam jak trzeba jej było pleśniawki smarować.

A i tak z ciekawości weszłam dzis na swój ZIP i sprawdziłam że mój pobyt w szpitalu i poród kosztował prawie 15 tysięcy

Ps. Z Lenką bardzo Wam kibicujemy, bo przeciez miałyśmy razem rodzić
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png

Edytowane przez agnes 20
Czas edycji: 2015-01-06 o 19:15
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 19:12   #2283
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Ale ona słodka


Ja miałam nawet propozycję od koleżanki z patolki że jak chce dla Lenki mleko (ja swoją laktacje dopiero rozkręcałam i Lenka otrzymywała mm którego nie tolerowała)to może mi odstąpić swojego, bo ona ma za dużo.
Mimo tego, że można powiedzieć że ją znałam, bo jednak spędziłyśmy razem trochę czasu, wiedziałam że nie choruje i że się dobrze odżywia, ale jednak miałam jakieś opory i nie skorzystałam z propozycji.

A jeszcze co do chowania pod kloszem, to też nie jestem za takim chowaniem dzieci . I para mi uszami idzie jak ktos mówi że w domu mam za zimno, żeby ubrać rajstopki, czapeczkę itp. Całe szczęście argument że lekarz tak kazał zamyka wszystkim buzie.
Moja bratowa w takim termosie (z 30 stopni w domu)chowała córkę i teraz mała byle wiaterek zawieje już chora. Do dziś pamiętam obrazek jak malutka miała ze 3 miesiące może i pomagałam bratowej kapać małą. I patrze a ona ma aż zaparzone stópki.Bratowa przy tej temp. w domu ubierała małej jeszcze rajstopki i na to skarpety
Pomijam już fakt, że mała ma niecałe 4 lata i nie ma już w ogóle przednich ząbków bo wypróchniały od coli i słodyczy które wcina namiętnie.
Żal dziecka :-(
U nas tez 19-20. Przed snem jeszcze staram się przewietrzyc, tak przed kąpielą, żeby w jej trakcie temp wróciła do normy. I dzidzia okaz zdrowia. Mama moja często mówiła, że mam za chłodno. Ale ja swoje wiem i koniec kropka. I argumentb: tak lekarz Powiedział, powodował przewrót oczami do przodu i do tyłu ;-).
Mogła jeszcze na rajtki i skarpetki nałożyć buty z futerkiem. Np moja mama na argumenty, że niemowlak może mieć zimne rączki i stópki tez kręciła głową i mówiła, że za jej czasów to mówili, że jak takie ma to coś tam.. Eh. Losie





Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
nie kochana, to bardziej mi przypominało delikatna rope.. ale maz mowi ze nic nie czuje wiec moze to moje tylko schizy

A wy przemywacie gaza z woda dziaselka?
Nie przemywam wcale
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 19:15   #2284
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
nie kochana, to bardziej mi przypominało delikatna rope.. ale maz mowi ze nic nie czuje wiec moze to moje tylko schizy

A wy przemywacie gaza z woda dziaselka?
Nie przemywam. Jak wyjdzie pierwszy ząbek to wtedy będę działać.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 19:20   #2285
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Żal dziecka :-(
U nas tez 19-20. Przed snem jeszcze staram się przewietrzyc, tak przed kąpielą, żeby w jej trakcie temp wróciła do normy. I dzidzia okaz zdrowia. Mama moja często mówiła, że mam za chłodno. Ale ja swoje wiem i koniec kropka. I argumentb: tak lekarz Powiedział, powodował przewrót oczami do przodu i do tyłu ;-).
Mogła jeszcze na rajtki i skarpetki nałożyć buty z futerkiem. Np moja mama na argumenty, że niemowlak może mieć zimne rączki i stópki tez kręciła głową i mówiła, że za jej czasów to mówili, że jak takie ma to coś tam.. Eh. Losie







Nie przemywam wcale
Dokładnie szkoda dziecka. Do dziś pamiętam, że nóżki były tak zaparzone że już zaczęły pękać. I zamiast zdjąć chociaz na noc te skarpety żeby nóżki pooddychały trochę to nie dawaj dalej te grube skarpety
Ja też może czasem przesadzam, ale mam nadzieję że nigdy taka nie będę.
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 19:32   #2286
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję , że jednak sobie coś ubzdurałas i Roksi nic nie będzie

Ja nie przemywam bo moja gwiazda nie da sobie nic włożyć innego do buzi niż smoczek, albo butle bo zaraz zaczyna ssać. Co ja się namęczyłam jak trzeba jej było pleśniawki smarować.

A i tak z ciekawości weszłam dzis na swój ZIP i sprawdziłam że mój pobyt w szpitalu i poród kosztował prawie 15 tysięcy

Ps. Z Lenką bardzo Wam kibicujemy, bo przeciez miałyśmy razem rodzić
Agus gdzie to sprawdzałaś?

Pamiętam pamiętam, że miałysmy termin ten sam Prawie nam się udało hehehe
A w ogóle jak dzisiaj pisałas, że tylko 3 tygodnie dzielą was od pół roku to myślałam, że się pomyliłas i miałaś napisać 3 miesiące. Dopiero potem jak napisałas drugi raz to do mnie dotarło hehehe Masakra


U mnie też wiecznie wszyscy mówili, że dziecko zaziębie, bo trzeba ją ubierać bo to niemowlak Słuchałam, wkurzałam się ale robie swoje. Wiem, ze jej ciepło i nie musze jej kożucha ubierać i sto tysięcy ciuchów.
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 19:55   #2287
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Aneta, mi osobiście kokosowe nie smakuje... Nie i koniec. Nie ruszę tego. Choćbym nie wiem jak chciała się zdrowo odżywiać ja niektórych rzeczy nie tknę :/ W ogóle ja kokosa raz na pół roku ruszę i wszystko co z kokosem powiązane... Dużo osób się jara naleśnikami na oleju kokosowym i wiele osób twierdzi,że są smaczne a mi strasznie nie podchodzą :/

Misstic,mój też tak je czasem Ma taki dzień,że po prostu nie potrzebuje.
A z tym zapachem z buzi hmm... U nas to oznaczało anginę :/ u siebie też taką zależność wypatrzyłam któregoś razu a anginę mam chociaż 2 razy w roku i po tym zaczęłam obserwować Matiego jak zaczął kaszleć i się źle czuć i się nie pomyliłam. Może to początek pleśniawek ? Może katar?
Ja kokosy uwielbiam, ale mleko już nie bardzo.No dla mnie musi być od krowy i już☺

My mamy w dzień 20 stopni a w nocy 19.Tylko przed kąpielą dogrzewamy odrobinę ☺
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 20:23   #2288
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Tak wiem, tylko martwię się jak ta moja żaba przyjmie zmianę mleka bo ten Bebilon Pepti podobno strasznie gorzki a ta moja gwiazda wybredna.
No i muszę to wszystko skonsultować z moją pediatrą. Eh, a chciałam Lenkę pokarmić przynajmniej do roku. Bałam się czy uda mi się utrzymać tak długo laktację, a tu klops. Mleko jest, tylko mi zdrowie siada.

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------


Bebilon Pepti nie jest gorzki, bo podawałam malwmu na poczatku jak było podejrzenie skazy... Przynajmniej mi smakowal��



U Lenki to nie jest zwykła wysypka tylko takie ropne krostyA zjadłam wczoraj tylko kawałek szarlotki w której były 2 łyżki śmietany. Myslałam że od takiej ilości jej nic nie będzie. Poobserwuje ja jeszcze, jak dalej będzie ją wysypywało to trzeba będzie odstawić jeszcze jajka.
Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Nie przemywam. Jak wyjdzie pierwszy ząbek to wtedy będę działać.


No ja tez ostatnio czytałam o tym przemywaniu dziąsełek i sie zastanawiałam nad tym... Ale widze ze mozna poczekac na zabki��


A i dziekuje dziewczyny za przytulaski ���������� lepiej...
I chyba Ty Joasiu pytałaś o mojego meza...??? On nie lubi przytulanek...��


Cos zle napisałam, a nie umiem przekopiować na telefonie...
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...

Edytowane przez Paulina Darek
Czas edycji: 2015-01-06 o 20:27
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:24   #2289
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Ja wczoraj kupilam sobie wode kokosowa bo chcilam sprobowac o co tyle szumu. No i wzielam za 12 zlotych nie duza puszke 100 % woda kokosowa bez dodakow i udziwnien. Otwieram i przeieknie pachnie biore lyka i no myslalam ze padne... mowie hmmm moze to taki pierwszy lyk jeszcze raz i ja nie wiem czy trafilam na zepsute czy jak. termin byl ok. Moja siostra te sie napila i tez prawie pawia puscila. Zrobie jeszcze jedno podejscie ale kuppie z innej firmy. Chcialam jeszcze sprobowac wody aloesowej ale sie boje hehehe
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:37   #2290
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kupilam sobie wode kokosowa bo chcilam sprobowac o co tyle szumu. No i wzielam za 12 zlotych nie duza puszke 100 % woda kokosowa bez dodakow i udziwnien. Otwieram i przeieknie pachnie biore lyka i no myslalam ze padne... mowie hmmm moze to taki pierwszy lyk jeszcze raz i ja nie wiem czy trafilam na zepsute czy jak. termin byl ok. Moja siostra te sie napila i tez prawie pawia puscila. Zrobie jeszcze jedno podejscie ale kuppie z innej firmy. Chcialam jeszcze sprobowac wody aloesowej ale sie boje hehehe
Bo najlepsza woda kokosowa jest z samego kokosa pyszna
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:40   #2291
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kupilam sobie wode kokosowa bo chcilam sprobowac o co tyle szumu. No i wzielam za 12 zlotych nie duza puszke 100 % woda kokosowa bez dodakow i udziwnien. Otwieram i przeieknie pachnie biore lyka i no myslalam ze padne... mowie hmmm moze to taki pierwszy lyk jeszcze raz i ja nie wiem czy trafilam na zepsute czy jak. termin byl ok. Moja siostra te sie napila i tez prawie pawia puscila. Zrobie jeszcze jedno podejscie ale kuppie z innej firmy. Chcialam jeszcze sprobowac wody aloesowej ale sie boje hehehe
Ja nie bardzo lubię próbować nowych rzeczy Dlatego zawsze boje się iść do kogoś na obiad, bo nie wiadomo co poda hihi



Asia19x odezwij się, bo dawno cię nie widziałam
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 20:42   #2292
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Mecia coś dla Tz mamy. Może jak będzie widziała to zrozumie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1420576948885.jpg (47,0 KB, 41 załadowań)
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:43   #2293
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kupilam sobie wode kokosowa bo chcilam sprobowac o co tyle szumu. No i wzielam za 12 zlotych nie duza puszke 100 % woda kokosowa bez dodakow i udziwnien. Otwieram i przeieknie pachnie biore lyka i no myslalam ze padne... mowie hmmm moze to taki pierwszy lyk jeszcze raz i ja nie wiem czy trafilam na zepsute czy jak. termin byl ok. Moja siostra te sie napila i tez prawie pawia puscila. Zrobie jeszcze jedno podejscie ale kuppie z innej firmy. Chcialam jeszcze sprobowac wody aloesowej ale sie boje hehehe
Woda aloesowa jest pyszna kokosowa taka sobie.
U nas dzis dzien pelen wrazen. Najpierw u rodzicow, a pozniej u znajomych, ktorzy maja synka mlodszego od Antosi o 3 tygodnie.
Moja lobuziara aktywna zabierala Leosiowi smoczka- wyciagala mu z buzi

Co do karmienia piersia to zamierzam dlugo, bo to lubie, to zdrowe- chroni dzieci przez otyloscia, nowotworami itd, no i skoro nadal mi z cycow tryska to po co mam kupowac mm... Ale nir mam nic do mam ktore karmia mm - kazdy robi co uwaza!
Dziaselek tez nie przemywam niczym, ale chyba nie trzeba...
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:46   #2294
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ja kokosy uwielbiam, ale mleko już nie bardzo.No dla mnie musi być od krowy i już☺

My mamy w dzień 20 stopni a w nocy 19.Tylko przed kąpielą dogrzewamy odrobinę ☺
Ja tam też od krowy lubię sklepowe 1.5 %
Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kupilam sobie wode kokosowa bo chcilam sprobowac o co tyle szumu. No i wzielam za 12 zlotych nie duza puszke 100 % woda kokosowa bez dodakow i udziwnien. Otwieram i przeieknie pachnie biore lyka i no myslalam ze padne... mowie hmmm moze to taki pierwszy lyk jeszcze raz i ja nie wiem czy trafilam na zepsute czy jak. termin byl ok. Moja siostra te sie napila i tez prawie pawia puscila. Zrobie jeszcze jedno podejscie ale kuppie z innej firmy. Chcialam jeszcze sprobowac wody aloesowej ale sie boje hehehe
Tez kupiłam,myślałam,że jak tak wszyscy chwalą i jak nie jest tanie to musi być dobre... szkoda,że nie było. I wątpię,że było akurat u mnie zepsute,bo moja mama uwielbia takie cos pić i mówi,że to normalny smak i coś ze mną nie tak,że mi nie smakuje....
No ale niby zdrowe.
Tu co nieco o wodzie kokosowej : http://jestesmyfajni.pl/2014/06/23/1...zym-to-sie-je/ Może po prostu też się rozczarowałaś,że nie smakuje jak typowy kokos w ciasteczkach itp.


Latte,zamawiam !!!!!! A jak nie zadziała to sama sobie zrobię koszulkę z napisem"Zamknij mordę/ryj/twarz/buzię" cokolwiek byleby działało
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...

Edytowane przez Metamfetaminax
Czas edycji: 2015-01-06 o 20:48
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:53   #2295
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Ja też nie przemywam dziąsełek.
Swojego mleka bym nie sprzedała, ale znajomej bym chętnie oddała gdyby potrzebowała z tym że ja bym mleka nie przyjęła dla małej

Idziemy kimac. Trzeba sie przytulić bo nic z tego nie będzie
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:55   #2296
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Ja tam też od krowy lubię sklepowe 1.5 %

Tez kupiłam,myślałam,że jak tak wszyscy chwalą i jak nie jest tanie to musi być dobre... szkoda,że nie było. I wątpię,że było akurat u mnie zepsute,bo moja mama uwielbia takie cos pić i mówi,że to normalny smak i coś ze mną nie tak,że mi nie smakuje....
No ale niby zdrowe.
Tu co nieco o wodzie kokosowej : http://jestesmyfajni.pl/2014/06/23/1...zym-to-sie-je/ Może po prostu też się rozczarowałaś,że nie smakuje jak typowy kokos w ciasteczkach itp.


Latte,zamawiam !!!!!! A jak nie zadziała to sama sobie zrobię koszulkę z napisem"Zamknij mordę/ryj/twarz/buzię" cokolwiek byleby działało
Fajne mają te koszulki
Może powinnaś im zgłosić swój pomysł, jest bombowy
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:04   #2297
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Ja tam też od krowy lubię sklepowe 1.5 %

Tez kupiłam,myślałam,że jak tak wszyscy chwalą i jak nie jest tanie to musi być dobre... szkoda,że nie było. I wątpię,że było akurat u mnie zepsute,bo moja mama uwielbia takie cos pić i mówi,że to normalny smak i coś ze mną nie tak,że mi nie smakuje....
No ale niby zdrowe.
Tu co nieco o wodzie kokosowej : http://jestesmyfajni.pl/2014/06/23/1...zym-to-sie-je/ Może po prostu też się rozczarowałaś,że nie smakuje jak typowy kokos w ciasteczkach itp.


Latte,zamawiam !!!!!! A jak nie zadziała to sama sobie zrobię koszulkę z napisem"Zamknij mordę/ryj/twarz/buzię" cokolwiek byleby działało
Ja tam takie przynajmniej 3,2%
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:10   #2298
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Żal dziecka :-(
U nas tez 19-20. Przed snem jeszcze staram się przewietrzyc, tak przed kąpielą, żeby w jej trakcie temp wróciła do normy. I dzidzia okaz zdrowia. Mama moja często mówiła, że mam za chłodno. Ale ja swoje wiem i koniec kropka. I argumentb: tak lekarz Powiedział, powodował przewrót oczami do przodu i do tyłu ;-).
Mogła jeszcze na rajtki i skarpetki nałożyć buty z futerkiem. Np moja mama na argumenty, że niemowlak może mieć zimne rączki i stópki tez kręciła głową i mówiła, że za jej czasów to mówili, że jak takie ma to coś tam.. Eh. Losie







Nie przemywam wcale
To co by zrobila jakby usltszala od poloznej ze idealna temp to miedzy 16-18 ? Brrrrr przeraża mnie ta temp hehe





Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Woda aloesowa jest pyszna kokosowa taka sobie.
U nas dzis dzien pelen wrazen. Najpierw u rodzicow, a pozniej u znajomych, ktorzy maja synka mlodszego od Antosi o 3 tygodnie.
Moja lobuziara aktywna zabierala Leosiowi smoczka- wyciagala mu z buzi

Co do karmienia piersia to zamierzam dlugo, bo to lubie, to zdrowe- chroni dzieci przez otyloscia, nowotworami itd, no i skoro nadal mi z cycow tryska to po co mam kupowac mm... Ale nir mam nic do mam ktore karmia mm - kazdy robi co uwaza!
Dziaselek tez nie przemywam niczym, ale chyba nie trzeba...



no to muszę spróbować aloesowej


Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Ja tam też od krowy lubię sklepowe 1.5 %

Tez kupiłam,myślałam,że jak tak wszyscy chwalą i jak nie jest tanie to musi być dobre... szkoda,że nie było. I wątpię,że było akurat u mnie zepsute,bo moja mama uwielbia takie cos pić i mówi,że to normalny smak i coś ze mną nie tak,że mi nie smakuje....
No ale niby zdrowe.
Tu co nieco o wodzie kokosowej : http://jestesmyfajni.pl/2014/06/23/1...zym-to-sie-je/ Może po prostu też się rozczarowałaś,że nie smakuje jak typowy kokos w ciasteczkach itp.


Latte,zamawiam !!!!!! A jak nie zadziała to sama sobie zrobię koszulkę z napisem"Zamknij mordę/ryj/twarz/buzię" cokolwiek byleby działało
Wiem ze prawdxiwy kokos odbiega smakiem od tego w ciastach. Pije namiętnie mleko kokosowe. Chyba byla za ciepla.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:18   #2299
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
To co by zrobila jakby usltszala od poloznej ze idealna temp to miedzy 16-18 ? Brrrrr przeraża mnie ta temp hehe










no to muszę spróbować aloesowej




Wiem ze prawdxiwy kokos odbiega smakiem od tego w ciastach. Pije namiętnie mleko kokosowe. Chyba byla za ciepla.
Znając życie to: za moich czasów.. ;-) Mama bazuje na tym, że jest polozną, z wykształcenia, nas troje wychowala na wytyczonych zasadach i wg niej są najlepsze . Ale ja mam swoje, które też uważam za najlepsze. Na temp 16-18 popukałaby się w głowę :p

Jutro robie domowy obiad pomidorowa z lanymi, schabowe i jak znajdę kapustę to będzie Zasmazana nie mogę się doczekać

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;49630470]Ja też nie przemywam dziąsełek.
Swojego mleka bym nie sprzedała, ale znajomej bym chętnie oddała gdyby potrzebowała z tym że ja bym mleka nie przyjęła dla małej

Idziemy kimac. Trzeba sie przytulić bo nic z tego nie będzie [/QUOTE]

Dobranoc Dziewczynki
My też mocno przytulone, nie ma innej opcji ,
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 21:19   #2300
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Ehh ja to wam zazdroszczę,że rodzina reaguje na argument" a bo lekarz powiedział" bo u mnie babki,ciotki,matki jeszcze powiedzą"A co tam lekarz? On g.. wie" autentycznie.. W każdej ze stron każdy tak gada. Nie faceci,tylko baby ! Te dzieciate co wychowały chociaż jedno dziecko i myślą,że są alfa i omega.
Jak powiedziałam argument,że lekarz powiedział,żeby nie rozszerzać diety w 3 miesiącu (Tak ,tak mi kazały baby z rodziny,że od razu marchewkę i kleik już powinnam w 2 miesiącu bo się nie najadał przecież mlekiem modyfikowanym ) to one potrafiły jak jeden mąż" A ona się tam zna,Ty tam nie słuchaj lekarza.Ty też tak jadłaś i żyjesz.". Żeby to chociaż któreś po medycynie było ! a to żadna nawet pielęgniarką nie była... może i całe szczęście,bo by były skłonne operację jelita zrobić mojemu dziecku
Także teraz u mnie tematem tabu są szczepienia,karmienie,die ta i wszystko inne co wiążę się z moim dzieckiem.
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:47   #2301
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Kurcze mam tych zapasów mleka mam dziennie 150ml mroże. Ostatnio kryzys był to sid przydało Misiu nie gardzi butla wiec korzystamy w razie "w"

Paulina Darek to siła te przytulaski zabierz do mojego tz to musze czasami mówić "no wez mnie przytul". Bo sam nie wpadnie na to.

Woda kokosowa beeee, aloesowej nie piłam.

Właśnie na kp (fb)czytam bezsens
Konwersacje dlaczego kp jest najlepsze od mm. właśnie dowiedziałam sid ze dziec na mm jest mniej mądry i otyły. Jasne ... Az musiałam skomentować ! Moja córka jest mądra i aktywna i niczym nie odbiega od rówieśników karmionych piersia. Po co ludzie tworzą takie chore ideologie?

Właśnie mi wstyd bo normalnie naszła mnie ochota na piwko i wyciągnęłam je na dwa łyki takie było pyszne))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:50   #2302
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
To co by zrobila jakby usltszala od poloznej ze idealna temp to miedzy 16-18 ? Brrrrr przeraża mnie ta temp hehe










no to muszę spróbować aloesowej




Wiem ze prawdxiwy kokos odbiega smakiem od tego w ciastach. Pije namiętnie mleko kokosowe. Chyba byla za ciepla.
Nam się nie dawno piec wyłączył,a właściwie ja go niechcąco wyłączyłam i temperatura w nocy spadła nam do 17,myślałam,że zamarznę.Szybko włączyłam co trzeba.Za to moja córa lubi sobie zakręcić ogrzewanie,otworzyć balkon i spać,jeszcze w grudniu tak spała,jak mrozów nie ma.Tż też lubi,ale ze mną tak się nie da,bo ja ciepłolubna jestem
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:51   #2303
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Ehh ja to wam zazdroszczę,że rodzina reaguje na argument" a bo lekarz powiedział" bo u mnie babki,ciotki,matki jeszcze powiedzą"A co tam lekarz? On g.. wie" autentycznie.. W każdej ze stron każdy tak gada. Nie faceci,tylko baby ! Te dzieciate co wychowały chociaż jedno dziecko i myślą,że są alfa i omega.
Jak powiedziałam argument,że lekarz powiedział,żeby nie rozszerzać diety w 3 miesiącu (Tak ,tak mi kazały baby z rodziny,że od razu marchewkę i kleik już powinnam w 2 miesiącu bo się nie najadał przecież mlekiem modyfikowanym ) to one potrafiły jak jeden mąż" A ona się tam zna,Ty tam nie słuchaj lekarza.Ty też tak jadłaś i żyjesz.". Żeby to chociaż któreś po medycynie było ! a to żadna nawet pielęgniarką nie była... może i całe szczęście,bo by były skłonne operację jelita zrobić mojemu dziecku
Także teraz u mnie tematem tabu są szczepienia,karmienie,die ta i wszystko inne co wiążę się z moim dzieckiem.
Że tak pozwolę sobie zapytać: chodzą same do lekarza?
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:52   #2304
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

wooow !! nie wiedziałam ! spoko , swoje bym oddała-gdybym miała, ale cudzego w życiu bym nie podala. Jakoś mnie to obrzydza, nawet.. nawet gdybym wiedziała od kogo i znała ta os bardzo dobzre to i tak nie !nie wiem dlaczego ale strasznie jestem wyczulona na tym pkt. Dlatego dziwią mnie osoby które kupuja np uzywane laktatory ! ja ze swojego juz nie korzystam , lezy... szwagierka w ciązy ale nawet jej nie proponuję ..fuuuuu !! mimo że mój po kaażdym uzyciu był wyparzany , ale mimo wszystko !
Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Szkoda tylko,że sprzedaż mleka kobiecego jest nielegalna... Ale na pewno na stronkach różnego typu takie kobiety wystawiają Ale wydaje mi się to ryzykowne,bo nie wiesz czy to mleko jest do końca zdrowe czy coś. Ja bym się osobiście nie odważyla. Zawsze matka może mieć HIV który może się też pojawić w mleku. Bałabym sie :/
Jeszcze jest bank mleka

Najgorsze,że azs często idzie w parze z alergią :/ ale jeżeli to tylko skaza to niech tak już pozostanie i tak za dużo was już spotkało


Mój Gucio to jest wariat... Leży w leżaczku,bawi się rzuca w nim jakby miał wypaść i nagle patrzę coś mi za cicho a biedaczek śpi a przecież wstał godzinę temu po prawie 4 godzinach... Chyba pogoda tak działa na niego.

Nowa Sowa,wooww! Dopiero patrzyłam było 97 zł Ale wątpię,że ta cena jest prawdziwa,podejrzewam,że ktoś ze znajomych dziewczyny może tyle dał dla jaj. Choć aukcja nie zła "Łogier "
noooooo nie dokońca, bo.... dziewczyn amusi dla all niezła prowizję od tego zapłacić , wiuem bo sama mam sklep , i doskonale widzą ile gola od sprzedaży. a poza tym sprzedający musi dostac te 5800 bo inaczej sąd. Ja bym załozyła sprawę -opłaca się ! wybrana z takim kupującym w kieszeni . widziałam kiedys w Faktach o Panu ktory pomylił sie w licytacji samochodu, i niestety musial zapłacić ! nie było tłumaczenia że dla jaj.
p.s. jutro wystawiam swoja sukienkę .. studniówkową ! jak pojdzie za 5 koła zapraszam do mnie na balety
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:56   #2305
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Rozwala mnie ta teoria,że dziecko kp jest mądrzejsze od mm Jakby to miało cokolwiek ze sobą wspólnego. Ile dzieci kiedyś było tylko karmione piersią,mają 30 lat i są teraz taki głąbami,że nawet przy zamiataniu ulic ich nie chcą. Ale niektórzy lubią pokazać wyższość nawet w wychowaniu dzieci



No pożarliśmy się na dobranoc. Powiedziałam Tż co mnie wkurzyło dzisiaj,on oczywiście uznał,że ja jak księżniczka się zachowuję i nie widzę wady w sobie. I tak od słowa do słowa doszło do tego,że mu napisałam,żeby lepiej oddał moje dziecko swojej mamusi,że ona lepsze,że ona lepiej nakarmi,wychowa,przewinie ,że on uważa tak jak ona,że jestem beznadziejna i wylałam wszystko co miałam powiedzieć i się nie odzywamy,o ! A powiedziałam tylko,że moja mama mnie wkurzyła,bo usypiałam Mateuszka a ona zaczęła gadać do niego i rozbudziła mi dziecko. A on oczywiście naskoczył na mnie i z tej całej rozmowy wyszlo,że każdy chce dobrze tylko ja jestem wiecznie biedna i sobie nie radzę.
Już mu powiedziałam,że takie traktowanie to gorsze niż zdrada.Bo właśnie broni zachowanie swojej mamy a ja jestem ta zła,przewrażliwiona i robię się co raz gorsza. No i robię,bo to moje dziecko i na moje pozwolenie nikt nie może nawet go dotknąć. Chciał wojny to ma. A ze mną można żyć dobrze.
I miałam na noc nie palić i jak zawsze.


Latte, a jak ! pierwsze w kolejce.I to jeszcze potrafią za l4 albo za wizytę u rodzinnego zapłacić 50 zł. W sumie moja babcia na nfz chodzi do rodzinnego a i tak mu płaci'Bo wypada" I tego oczywiście moja babcia nie widzi,że w swojego konowała zapatrzona jak w obrazek. I jeszcze o rady dotyczące jej prawnuków pyta pielęgniarkę,która jak dla mnie za swoje podejście do pacjentów powinna wylecieć 20 lat temu.. I oczywiście powiedziała to samo,że kleik można a nawet kaszkę mannę jak dziecko mm się nie najada. I te porypane baby tak gadają potem człowiekowi...

Nowa Sowa, a jakby tak się zgadała z jakąś koleżanką która by to kliknęła to wtedy już chyba nie sąd ? bo już mnie nic nie zdziwi i mogła dziewczyna dac taką kwotę żeby zwrócić na siebie uwagę na stronach internetowych itp. No i jak ktoś się wycofuje z transakcji to o zwrot prowizji można sie ubiegać? Czy nie?
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...

Edytowane przez Metamfetaminax
Czas edycji: 2015-01-06 o 22:01
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 22:01   #2306
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Dziewczyny musze nadrobić ale ledwo na oczy widze a moja gwiazda nie spi leży obok i sobie krzyczy co jakis czas a z drugiej strony chrapie tz i w koncu go strzele umieram ze zmęczenia bo poza tym wszystkim to dostałam dzisiaj pierwszy okres Viki zasnęła po 20 ale po pol godziny było koniec snu i tak do teraz...ledwo żyje a na 9 do lekarza 😕 cierpliwosci..........
Poza tym byłam dzisiaj z nia na spacerze i z naprzeciwka szła babka z jamnikiem szorstkowlosym bez smyczy i długowłosym na smyczy i ten na smyczy leci do mnie taki radosny i w ogole minelam ich a nagle poczułam bol na łydce bo ten radosny piesek mnie upier***** w nogę!!! Mam siniaka, odbite zeby i opuchlizne a poza tym boli
Niech mi ktoś powie dlaczego te wielkie oczyska zamiast spać to na mnie patrzą???
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 22:04   #2307
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze nadrobić ale ledwo na oczy widze a moja gwiazda nie spi leży obok i sobie krzyczy co jakis czas a z drugiej strony chrapie tz i w koncu go strzele umieram ze zmęczenia bo poza tym wszystkim to dostałam dzisiaj pierwszy okres Viki zasnęła po 20 ale po pol godziny było koniec snu i tak do teraz...ledwo żyje a na 9 do lekarza 😕 cierpliwosci..........
Poza tym byłam dzisiaj z nia na spacerze i z naprzeciwka szła babka z jamnikiem szorstkowlosym bez smyczy i długowłosym na smyczy i ten na smyczy leci do mnie taki radosny i w ogole minelam ich a nagle poczułam bol na łydce bo ten radosny piesek mnie upier***** w nogę!!! Mam siniaka, odbite zeby i opuchlizne a poza tym boli
Niech mi ktoś powie dlaczego te wielkie oczyska zamiast spać to na mnie patrzą???
Bo Cię kochają ;p
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 22:13   #2308
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze nadrobić ale ledwo na oczy widze a moja gwiazda nie spi leży obok i sobie krzyczy co jakis czas a z drugiej strony chrapie tz i w koncu go strzele umieram ze zmęczenia bo poza tym wszystkim to dostałam dzisiaj pierwszy okres Viki zasnęła po 20 ale po pol godziny było koniec snu i tak do teraz...ledwo żyje a na 9 do lekarza 😕 cierpliwosci..........
Poza tym byłam dzisiaj z nia na spacerze i z naprzeciwka szła babka z jamnikiem szorstkowlosym bez smyczy i długowłosym na smyczy i ten na smyczy leci do mnie taki radosny i w ogole minelam ich a nagle poczułam bol na łydce bo ten radosny piesek mnie upier***** w nogę!!! Mam siniaka, odbite zeby i opuchlizne a poza tym boli
Niech mi ktoś powie dlaczego te wielkie oczyska zamiast spać to na mnie patrzą???
Hehe a taki kochany piesek pewnie z oczu,takie gnidy najgorsze
Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Bo Cię kochają ;p
To samo miałam napisać !
Wyprzedziłaś mnie
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 22:16   #2309
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Hehe a taki kochany piesek pewnie z oczu,takie gnidy najgorsze

To samo miałam napisać !
Wyprzedziłaś mnie
Hihihi :p
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 22:16   #2310
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Ja uwielbiam chłód u nas 17-20 st przy czym ja i córa zawsze na boso po domu , miecha tez uodparniamy i zawsze o gołych stopkach

Aisa właśnie jak Niestabilna pisze a pies szczepiony był?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 19:46:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.